אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה טכנית עם כותרת סקסית:

deed
לפני 10 חודשים • 1 ביולי 2023

שאלה טכנית עם כותרת סקסית:

deed • 1 ביולי 2023
להלן קושייה;
בבואי להירשם מפרופיל פקטיבי טרי בפייסבוק לכל אותן קבוצות זימה - אני נתקלת בשאלות כגון " איך שמעתם על הקבוצה" , ובכן, מה לעזאזל עלי לענות???
"ראיתי בפייסבוק של זה שסישן אותי וזה יהיה יעיל לי ברגעים של שעמום וחרמנות"?

כמו כן יש לי עוד שאלות טכניות. דרוש/ה חנון/ית מחשב/ה.

כמו כן אחרון אני עדיין לא מבינה מה זה אינסל.
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 1 ביולי 2023
אינסל: שם גנאי לכמעט-אבל-עוד-לא-גברים, לרוב אוחזים בדעות פוליטיות הנוטות ימינה, שלא מצליחים לתפוש את הרעיון שנשים הן לרוב גם בנות אדם.
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 1 ביולי 2023
Incel — involuntary celibate. זה דווקא כינוי עצמי של האינסלים. גברים שלא מסוגלים ליצור קשרים עם נשים בדרכים המקובלות, ושמאמינים שאישה חייבת להם סקס ושירות מעצם היותה אישה. מאמינה שלא צריך להסביר למה זה הפך ל'כינוי גנאי' לרבים מבני האדם הנורמליים.
    התגובה האהובה בשרשור
CharlieI{Lotus}
CharlieI{Lotus} • 1 ביולי 2023
"הקבוצה הומלצה לי על-ידי חברה שתשאר אנונימית לעת עתה."

מה סוג השאלות הטכניות שיש לך?
BlueBear
BlueBear • 1 ביולי 2023
אינסלים זה גברים שלמרות שרוצים, לא מצליחים למצוא פרטנרית לסקס. מתנזרים שלא מרצון.
השמאל הפרוגרסיבי משתמש במושג הזה כדי לשלול דעות שלא מתאימות לאדאלוגיות שלו כשאין להם טיעון נגדי. אז אם אמרתי משהו נגד האדאולוגיה הפמיניסטית לא צריך להתייחס לטיעון אלא רק לקרוא לי אינסל כי אז הסיבה שאמרתי את זה היא כי אני שונא נשים. ימני. שמנופוב, להטופוב וטריפופוב.
Grey / Green
Grey / Green • 1 ביולי 2023
BlueBear כתב/ה:
אינסלים זה גברים שלמרות שרוצים, לא מצליחים למצוא פרטנרית לסקס. מתנזרים שלא מרצון.
השמאל הפרוגרסיבי משתמש במושג הזה כדי לשלול דעות שלא מתאימות לאדאלוגיות שלו כשאין להם טיעון נגדי. אז אם אמרתי משהו נגד האדאולוגיה הפמיניסטית לא צריך להתייחס לטיעון אלא רק לקרוא לי אינסל כי אז הסיבה שאמרתי את זה היא כי אני שונא נשים. ימני. שמנופוב, להטופוב וטריפופוב.

WE MEET AGAIN
כמהת-יער
כמהת-יער • 1 ביולי 2023
BlueBear כתב/ה:

עד טריפופובים! גם לנו יש רגשות! של בחילה מתבניות של חורים צפופים!
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 ביולי 2023
BlueBear כתב/ה:

השמאל הפרוגרסיבי הוא כזאת צרה צרורה!
deed
לפני 10 חודשים • 2 ביולי 2023
deed • 2 ביולי 2023
CharlieI כתב/ה:
"הקבוצה הומלצה לי על-ידי חברה שתשאר אנונימית לעת עתה."

מה סוג השאלות הטכניות שיש לך?

איך שולחים פה תמונות אם הגדרתי בעבר שלא. למה פייסבוק מציע לי את אותם חברים מהחיים האמיתיים גם בפרופיל הפקטיבי. מה אם לא בא לי לכבות ולהדליק שוב. כאלו.