שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורת צניעות

A-paradox
לפני 3 חודשים • 15 בינו׳ 2024

חגורת צניעות

A-paradox • 15 בינו׳ 2024
יש לי כמה שאלות -

1 - האם חייב לפתוח אותו ולנקות כל יום?

2 - האם זה תלוי בסוג? ואם כן יש סוג מומלץ שאפשר להיות איתו מלא זמן בלי לפתוח?

3 - במידה ולא חייב, כמה זמן אפשר להיות עם זה רצוף?

תודה
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 15 בינו׳ 2024
תפסיק להיות מסריח
masoul
masoul • 15 בינו׳ 2024
אין תשובה אחת לשאלה שלך, אני יכול לשתף מהנסיון שלי.

1. חייבים לפתוח ולנקות, אם זה אחת ליום או אחת ליומיים ואולי שלושה - מאד מאד אינדוודואלי, כמה אתה מזיע, כמה ריחות גוף יש לך, כמה מאמץ פיזי אתה עושה, ומה מזג האוויר, פקיד שיושב כל היום בחדר קריר בחורף יצטרך לפתוח ולנקות פחות מעובד תעבורה באמצע אוגוסט ב12 בצהרים בשמש הישראלית. אבל אחת לכמה ימים תהיה חייב לפתוח ולנקות. אי אפשר בלי.

2. כן, זה גם תלוי בסוג, בהכללה, פלסטיק מצריך יותר ניקוי מברזל, וחגורה סגורה ( שהאיבר בתוך צינור סגור חסר איוורר או כמעט חסר איוורור ) מצריכה יותר ניקוי מחגורה יחסית פתוחה.

אני הצלחתי להיות 4-5 ימים ( לא לגמרי זוכר כבר, זה היה מזמן ) רצוף בלי פתיחה לנקיון. זה לווה בריח לא נעים. חד משמעית.

עוד נקודה זה שימון, בשביל להכנס לחגורה צריך קצת שימון, במיוחד בחגורות פלסטיק, והשמן במגע עם הגוף לאחר זמן גם מריח לא טוב. (עד כדי כך שכשאני היום מריח ריח שדומה לזה יש לי ישן אסוציאציות - אין על התניות בבדסמ(: )

חגורות צניעות זה עולם שלם, מסעיר מאד ועמוק מאד, והאפקט הנפשי גדול בהרבה מהאפקט הפיזי, והזמן הוא פקטור,
חגורת צניעות זה סיר בישול איטי, זה סיר צולנט, וכמה שמבשלים אותו יותר זמן, ככה האפקט חזק יותר, עמוק יותר, נוכח יותר, ונשאר יותר.

לא יודע מה לאחל, תהנה? תסבול? שניהם? (:
בכל מקרה - בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
A-paradox
A-paradox • 15 בינו׳ 2024
תודה רבה!
octopussy
octopussy • 15 בינו׳ 2024
תוריד פעם ביום לפחות למקלחת תראה שהכל בסדר
בכללי שים לב שלא לוחץ מדי
עם כל הכיף שבדבר אתה לא באמת רוצה לגרום נזק
MrNoOne​(מתחלף)
MrNoOne​(מתחלף) • 15 בינו׳ 2024
יצא לי להיות שבוע רצוף עם כלובון מפלסטיק, זה לא מומלץ. השהייה הממושכת של הפלסטיק על העור גרמה לפצע, סוג של שתף דם, על האיבר.

לא יצא לי לנסות כלובון מברזל, אבל להבנתי הם הרבה יותר טובים במיוחד עבור שהייה ממושכת.

בכל אופן כמו ש masoul כתב נהדר - ההשפעות הנפשיות והמנטליות חזקות בהרבה מההשפעות הפיזיות.

המלצה שלי - אם לעולם לא ניסית בעבר, תתחיל עם כלובון מפלסטיק. חמם אותו במים חמים לפני שיהיה גמיש ותשתמש בהרבה חומר סיכה, לא קל לשים אותו. בלילה הראשון שתישן איתו לא תצליח לישון, אז ממליץ לעשות את זה בסופש ולא לפני יום עבודה.

תהנה
mipster​(טרנסית נשלטת)
mipster​(טרנסית נשלטת) • 15 בינו׳ 2024
כל יום אתה צריך לנקות

יש כלובים שאפשר לנקות שהם אליך ויש כאילו שלא.

עם אילו שאתה יכול לנקות עליך, אנשים ממליצים להוריד כל רמה זמן, כדי לנקות בצורה יסודית יותר.
Property of Dame R​(נשלט)
Property of Dame R​(נשלט) • 15 בינו׳ 2024
לי יש מפלסטיק והיה עליי גם שבועות וגם חודשים.
כל יום אני מתקלח ומתנקה. כשהאיבר אחרי מקלחת (איט שרינקס!) אני שולף אותו ומנקה אותו ואת הכלוב, מייבש עם מגבת, ושם שמן תינוקות (למה לעזאזל קראו לזה ככה. למה אני צריך להכניס את המילה תינוקות לעניין. זה נורא ואיום).
Grey / Green
לפני 3 חודשים • 19 בינו׳ 2024
Grey / Green • 19 בינו׳ 2024
שאלה מעולה. אלו בדיוק הדברים שלא מדברים עליהם מספיק: הצד היומיומי, הלא סקסי, של הפנטזיות הסקסיות שלנו.
לשאלותיך: ההיגיינה הופכת להיות הרבה יותר מסובכת כשנעולים והיא דורשת קצת הכנה והרבה התעסקות. זה נכון במיוחד אם אתה באמת נעול, על ידי מישהו אחר, ואין לך את הפריבילגיה לשחרר את הזין המסכן שלך כל יום. כמה טיפים יעזרו לך להיות סוטה בלי להיות חולה:
1. ככל שהמבנה של הכלובון פתוח יותר, ככה יותר קל לנקות אותו. זה נותן יתרון לכלובוני מתכת, שזקוקים לפחות חומר כדי להציע את אותה רמה של קשיות. אל תקנה ואל תלבש כלובוני מתכת שלא עשויים מחומר שאפשר ללבוש צמוד לעור במשך שבועות וחודשים (אתה רוצה לחפש את צמד המילים surgical steel).
2. האויבים החדשים שלך הם נוזלים: זיעה ושתן. חשוב לסחוב איתך קיט נקיון וייבוש, במיוחד בקיץ: חבילת מטליות יבשות, כמה מטליות רטובות, חבילה קטנה של מקלות אוזניים (these suckers can get anywhere). וכמו ששנה פורד פריפקט, אף פעם לא מזיק שתהיה עליך איזה מגבת.
3. שתן. מה לעשות, גם משתינים מהזין. פה המידה מאוד חשובה: אתה רוצה כלובון שבו קצה הזין שלך תמיד נוגע בקצה הכלובון. אם הכלובון גדול מהזין שלך ברגע הכי רפוי שלו, חלק מהשתן ישאר שם וזה יריח בדיוק כמו שאתה חושב שזה יריח. לא תמיד כיף להודות בכמה אתה קטן, במיוחד כשאתה הכי קטן, אבל הי, גם זה חלק מהמזוכיזם.
4. מקלחת. כלובון בטוח יאפשר לך להגיע לכל חלק של הזין והביצים עם סבון. בקיץ הישראלי, שבואו נודה על האמת, נמשך 364 יום בשנה, מקלחת יומית היא הערובה היחידה שלך נגד שפשפות, פציעות, וריח גוף שירחיק ממך גם את השולטת הנואשת ביותר.
5. האויבים החדשים שלך הם נוזלים 2: אחרי המקלחת חשוב להתייבש, וזה נכון במיוחד לכל האיזורים שהכלובון נוגע בהם. זה צריך לקרות בתשומת לב; גם כאן אפשר להיעזר בחבריך החדשים, מקלוני האוזניים. אם אתה בסוג הזוגיות שבו אתם חולקים מקלחת, מייבש השיער שלה (לא על חימום!) יכול לעשות פלאים.
6. תמיד תלבש תחתונים. תתונים מכותנה סופגים לחות ומרחיקים אותה מהגוף. הם גם יעזרו לך להמנע ממבוכות כשהזין שלך יתחיל לטפטף ״דמעות צניעות״ -- פריקאם, תכלס -- אחרי שתהיה מנוע ומגורה מספיק ימים.
7. שירותים ושירותים ציבוריים. אם המידה של הכלובון מתאימה, קרוב לוודאי שתוכל להמשיך להשתין בעמידה. כמובן שהמשתנות סגורות בפניך, אלא אם כן אתה מהאנשים שנהנים להשפיל את עצמם בעצמם, אז תמיד תעשה מימיקה של מישהו שיש לו קקי ומחכה לתא. וגם כאן: חבריך הטובים ביותר הם נייר הטואלט ומקלוני האוזניים. בעמידה או בישיבה, הפכת למישהו שצריך לנגב אחרי פיפי.
8. נעילה מיד אחרי סקס, עם כל המיצים. לא סוף העולם, אבל עדיף לנגב את הזין במגבון קודם, או למצער לקפוץ להתקלח כשיש לך הזדמנות.
9. פתיחה, מקלחת, שטיפה, ייבוש. אם השולט/ת שלך רוצים בטובתך, זה יקרה לפחות פעם בשבוע.
10. שפשפות, אדמות, שיער כלוא אחרי גילוח. פנטזיות זה טוב והכל, אבל פה צריך להכניס גם את המציאות למשחק, לשחרר את הזין הכלוא ולתת לו להחלים. אינוטיול, במקור משחה לכוויות, מומלצת כאן.
Grey / Green
לפני 3 חודשים • 19 בינו׳ 2024
Grey / Green • 19 בינו׳ 2024
(הח״מ אינו רופא ואין לראות בהמלצותיו חוות דעת רפואית)