צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Cfnm ו bdsm

deepThinker
לפני 3 חודשים • 19 בינו׳ 2024
deepThinker • 19 בינו׳ 2024
KINKI OZZY כתב/ה:
זה מצחיק שאני אוהב את זה בהפוך שאני ערום ושולט והיא לבושה ונשלטת... קצת מוזר אבל כקונספט זה מאוד מחרמן אותי לחשוב על זה🙂

שני הקונטקסטים נשמעים מחרמנים icon_smile.gif
1. את תלבשי מה שאומר לך בדיוק ואני אהיה עירום ואעשה מה שבא לי בזמן שלך אסור להוריד את הבגדים.
2. אתה תישאר עירום וחשוף כשאני לבושה ולא תזכה לראות ולהרגיש מבעד, רק לדמיין.
KINKI OZZY​(מתחלף)

ואני ממש אוהב

KINKI OZZY​(מתחלף) • 19 בינו׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
KINKI OZZY כתב/ה:
זה מצחיק שאני אוהב את זה בהפוך שאני ערום ושולט והיא לבושה ונשלטת... קצת מוזר אבל כקונספט זה מאוד מחרמן אותי לחשוב על זה🙂

אני אוהבת לראות את הגוף שלהם.

ממש אוהב לראות אותן לבושות בכל מיני לוקים כשהן מסתכלות עליי ערום...
KINKI OZZY​(מתחלף)

חחחח

bondman כתב/ה:
KINKI OZZY כתב/ה:

זה באמת מוזר.
icon_smile.gif

ברוכים הבאים לעולם שלי חחח
KINKI OZZY​(מתחלף)
masoul כתב/ה:
KINKI OZZY כתב/ה:

תנסה להסביר את התחושות שלך בסיטואציה הזו, מה מחרמן בה. מה הדימויים שעולים לך,

זה יכול להיות נראה לי בכל מיני וריאציות שונות, נגיד היא לבושה בלוק המחוייט העסקי המתוקתק גרביונים,חצאית קצרה,נעלי עקב, כפפות עור קצרות (זה כבר פטיש ספציפית שלי אז מוסיף) ומשקפיים והיא מסתכלת עליי ערום כמו הסוכריה שהכי בא לה בעולם להכניס לפה אפילו אם היא יודעת שזה מסוג הסוכריות שקופצות בפה ועשויות טיפה לכאוב, המקום הזה שאני הופך אותה וקושר לה את הידיים מאחור כשהיא עדיין לבושה וקורע לה תגרביונים עליה וחודר בזמן שהידיים שלי נעות בין לתפוס לה בשיער לבין לשחק ולצבוט לה את הפטמה דרך הבגדים. זה יכול להיות בקטע של נגיד קוספליי שהיא לבושה כקאטוומן ספיידרוומן וואטאבר וזה עניין של משחקי תפקידים. ובטח ובטח הלוק של הדומינה בעור או לליטקס שתמיד עשה לי את זה אבל אני פחות נשלט באופי, המנעד יותר דומיננטי.
קשה לי קצת להגיע לסוף הנקודה כי זה מלא אפשרויות שונות בראש שלי. וגם יש משהו בתחושה שהיא השקיעה בשבילי (כל עניין הלוקים זה לא מעט עבודה) וזה גורם לי להעריך את זה יותר אפילו וכמובן שאני תמיד מוכן לעשות ההפך בשביל בת זוג שתרצה משהו.
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 19 בינו׳ 2024
אז אף אחד לא מתכוון להסביר מה זה? אוקיי
KINKI OZZY​(מתחלף)
Into כתב/ה:

כשהיא לבושה והוא ערום. וההקשרים לבדסמ
ס א ב
ס א ב • 19 בינו׳ 2024
Into כתב/ה:

Clothed Females Naked/Nude Males
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 19 בינו׳ 2024
אני למדתי שכל אקט שנחשב בדס"מי, גם אם אינטואטיבית קל להניח עליו שהוא חייב להיות אקט דיכוטומי של שליטה או כניעה בלבד, הוא תלוי פרשנות שמעניקים לו הפרטנרים שרוצים לשחק איתו.
ולפעמים? האקט אפילו יכול להיות מנותק משליטה לגמרי.
גם אם הוא כוחני או משפיל במהותו, כיבכול, הוא לא חייב להיות כזה אם מעניקים לו משמעות אחרת.

הנה כמה מהדוגמאות שנתקלתי בהן במסעי בעולם הבדס"מ:
* אפשר אפילו להשתין על מישהו מבלי שבאמת שולטים בו, או אפילו משפילים אותו. אפשר לענג אותו ככה ולשרת לו את הצורך אם זה הקינק שלו.

* שולט יכול להיות הערום והנשלטת לבושה כמו שתיארת שאתה אוהב. נתקלתי בלא מעט פורנו CFNM שבו הגבר בכלל לא נשלט, וזו האישה שכיבכול "מבוהלת" מהעירום הגבר הפתאומי "שנכפה עליה" והגבר הערום שולט.

* ראיתי פה כבר פרופיל של אחת שאוהבת שמצליפים בה אבל כשהיא שולטת בסיטואציה ומחלקת הוראות. והיא שגרמה לי להרהר הרבה על שבירת תבניות בעולם הקינק, שלא חייבים להיות נשלטים רק כי אוהבים לקבל כאב או לא משנה איזה אקט (וכפועל יוצא גם לא חייבים לשלוט רק כי נמצאים בצד המבצע).

* נתקלתי בפורנו של cuckhold כשה cuck שולט ומביים את הסיטואציה איך שבא לו, ואשתו שמזיין גבר אחר פשוט מצייתת לצורך שלו לראות אותה "מושפלת" ע"י אחר.
ולחלופין, גם cuckold נעשה בלי השפלה לאף אחד, פשוט פנטזיה שזוג רצה להגשים, ויש יחס טוב ומלטף בין המשתתפים.

*אני אישית חולה על משחקי שבירת תבנית, הפוך על הפוך. מעדיפה אבא נשלט ע"י "הילדה" על פני המשחק המקובל הפוך, דווקא כי זה יותר מעניין.
והשיא הרעיוני שלי במשחקי הדיסוננס היה כשכתבתי סיפור, שאפשר לקרוא אותו בלינק כאן , שבו הנחדר שולט (אם כי בהמשך כבר לא ברור מי שולט במי והאם זה בכלל משנה), ויש איזכור לשימוש בחגורת צניעות עבורו כדי להעניש את החודרת שתזיין אותו חזק יותר ותגרום לו לגמור מחדירה בלבד בלי קיצורי דרך.

בדס"מ הוא ארגז החול שלנו לשחק בו כאוות נפשנו, והוא לא חייב להיות מוגבל לתבניות ספציפיות, למה "ראוי" לשולט או לנשלט לעשות, או אם בכלל חייבת להיות שליטה בכל קינק בהכרח.
זה מעורר לא מעט דיסוננס לחשוב "יציאה מהקווים" בהתחלה, אבל אם זו כוס התה שלך זה ממש משחרר לעשות מה שמענג אותך מבלי להיות כפוף לעסקת חבילה כלשהי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ינו' 19, 2024 7:15 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
KINKI OZZY​(מתחלף)
ArchAngel כתב/ה:
אני למדתי שכל אקט שנחשב בדס"מי, גם אם אינטואטיבית קל להניח עליו שהוא חייב להיות אקט דיכוטומי של שליטה או כניעה בלבד, הוא תלוי פרשנות שמעניקים לו הפרטנרים שרוצים לשחק איתו.
ולפעמים? האקט אפילו יכול להיות מנותק משליטה לגמרי.
גם אם הוא כוחני או משפיל במהותו, כיבכול, הוא לא חייב להיות כזה אם מעניקים לו משמעות אחרת.

הנה כמה מהדוגמא שנתקלתי בהם במסעי בעולם הבדס"מ:
* אפשר אפילו להשתין על מישהו מבלי שבאמת שולטים בו, או אפילו משפילים אותו. אפשר לענג אותו ככה ולשרת לו את הצורך אם זה הקינק שלו.

* שולט יכול להיות הערום והנשלטת לבושה כמו שתיארת שאתה אוהב. נתקלתי בלא מעט פורנו CFNM שבו הגבר בכלל לא נשלט, וזו האישה שכיבכול "מבוהלת" מהעירום הגבר הפתאומי "שנכפה עליה" והגבר הערום שולט.

* ראיתי פה כבר פרופיל של אחת שאוהבת שמצליפים בה אבל כשהיא שולטת בסיטואציה ומחלקת הוראות. והיא שגרמה לי להרהר הרבה על שבירת תבניות בעולם הקינק, שלא חייבים להיות נשלטים רק כי אוהבים לקבל כאב או לא משנה איזה אקט (וכפועל יוצא גם לא חייבים לשלוט רק כי נמצאים בצד המבצע).

* נתקלתי בפורנו של cuckhold כשה cuck שולט ומביים את הסיטואציה איך שבא לו, ואשתו שמזיין גבר אחר פשוט מצייתת לצורך שלו לראות אותה "מושפלת" ע"י אחר.
ולחלופין, גם cuckold נעשה בלי השפלה לאף אחד, פשוט פנטזיה שזוג רצה להגשים, ויש יחס טוב ומלטף בין המשתתפים.

*אני אישית חולה על משחקי שבירת תבנית, הפוך על הפוך. מעדיפה אבא נשלט ע"י "הילדה" על פני המשחק המקובל הפוך, דווקא כי זה יותר מעניין.
והשיא הרעיומי שלי במשחקי הדיסוננס היה כשכתבתי סיפור שבו הנחדר שולט (אם כי בהמשך כבר לא ברור מי שולט במי והאם זה בכלל משנה), ויש איזכור לשימוש בחגורת צניעות עבורו כדי להעניש את החודרת שתזיין אותו חזק יותר ותגרום לו לגמור מחדירה בלבד בלי קיצורי דרך.

בדס"מ הוא ארגז החול שלנו לשחק בו כאוות נפשנו, והוא לא חייב להיות מוגבל לתבניות ספציפיות, למה "ראוי" לשולט או לנשלט לעשות, או אם בכלל חייבת להיות שליטה בכל קינק בהכרח.
זה מעורר לא מעט דיסוננס לחשוב "יציאה מהקווים" בהתחלה, אבל אם זו כוס התה שלך זה ממש משחרר לעשות מה שמענג אותך מבלי להיות כפוף לעסקת חבילה כלשהי.

זה ממש זה, תבניות נועדו שישברו אותם גם במקומות הכי מתירנים שיש, וזה אכן הדבר הכי משחרר בעולם,ובמובן הזה זה אפילו עושה לי את זה יותר רק למצוא פרטנרית נכונה לזה יכול להיות בעייתי סטטיסטית, לי זה לא משנה אני מזמן הבנתי מה נכון לי ומכוון לשם. סיימתי את ימי הלהתבייש במשהו שעושה לי את זה גם אם קצת מוזר. כל אחד ומה שמרים לו...🙂
Prunus​(נשלטת)
Prunus​(נשלטת) • 19 בינו׳ 2024
KINKI OZZY כתב/ה:

יש בזה משהו בהקשר המתאים. למשל, אני אוהבת מגע ישיר של עור בעור, חום גוף. כשאני נאלצת להישאר לבושה ונאסר עליי להסיר את הבגדים כשלצד השני יש את הפריווילגיה לעשות את זה - יש כאן טיזינג, התגרות ומניעת תענוגות...