בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים מתוסכלות ולא מפרגנות

חיית מחמד
לפני 19 שנים • 4 באפר׳ 2005

קרמיט,

חיית מחמד • 4 באפר׳ 2005
נורא לא יפה לפרגן, אתה צודק, אבל גם נורא לא יפה לנבל את הפה ולהשתלח באחרים. גם אם לא אהבו את נעליה של מלכתך.
גלה אותה רגישות לאחרים כמו שאתה מגלה לעצמך ולמלכתך, והכל יבוא על מקומו בשלום.
שיקי​(נשלט)
לפני 19 שנים • 4 באפר׳ 2005
שיקי​(נשלט) • 4 באפר׳ 2005
כלובי כתב/ה:
קרמיט - תגיד שלום לאופניק. תאלץ להסתפק מעתה בכינוי אחד.

ועבד של אהבה - רק אתמול נרשמת לכלוב וכבר אתה מכיר את המלכות כאן.. מעניין..

icon_lol.gif זה יכול להיות סוג של טיפול פסיכולוגי עצמי... מעין טפיחה עצמית על השכם, להכנס עם הודעה, ואז להצדיק את עצמך, לפרגן לעצמך, להודות על הגאונות שבך על שחשבת על הרעיון הנדיר נשוא הודעתך... ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם (אבל זה בסדר, אתה יכול להיות רגוע, היו שחשבו על הסטארט אפ הזה קודם).

וברצינות - חיה ותן לחיות, אל תצא בהצהרות נוסח: "מלכתי וליידי מישל היו בין הנשים היחידות שהיכרתי שאני יכול לומר שהן מלכות אמיתיות"

עם כל הכבוד הראוי לגבירות הנכבדות, הן לא המציאו את הגלגל, היו, יש ויהיו מלכות נוספות.

אני גם מאוד לא אוהב את ההגדרה הזו שלך - "מלכות אמיתיות" - מי קובע מיהי "מלכה אמיתית"? אתה? אני? ואולי אבשלום קור בספרו רב המכר "הגיע זמן לשון"...נו באמת.

(אגב, נכתבו מאמרים שלמים רק על העניין הזה ואפילו בפורומים של הכלוב - אתה מוזמן לעיין אולי תגלה תובנות חדשות.)

ולסיכום: היה עדיף שתתמקד במלכה שלך ובקשר המיוחד שיש לכם במקום לתקוף את שאר העולם...

ולהשקיע אנרגיה ב"לבנות שרשור אוהד לגישתך" נראה מעט ילדותי, לא יותר נחמד להביע את דעתך ולתת לציבור לשפוט? למה לך להיות גם הציבור?

שיקי.
2424
לפני 19 שנים • 5 באפר׳ 2005
2424 • 5 באפר׳ 2005
כל העניין עצמו יצא מפרופורציה לגמרי תמיד אמרתי לעצמי שאני לא רוצה להיות מעורב בקהילה הזו וזה רק בגלל כל הריבים הטיפשיים שלכם כאן במקום שתקחו את כל היופי בשליטה ותנסו לחזק אותו וולהראות לכולם כמה הקהילה הזו מפרגנת ועוזרת אחד לשני כי מי שוניל ונכנס לפורום הזה כמעט כל פעם רואה בכל שרשור את המריבות ועיקצוצים אחד על השני
עד היום הייתי תמים מאוד בקשר לשליטה אך אני יכול לומר לכם רק דבר אחד נדיר למצוא בעולם הזה אישה אשר מתחברת אילך גם בשליטה וגם באהבה
ועד היום לא ראיתי פרגון אחד בין המלכות בפורום הנ"ל ופורומים נוספים ועל כל נושא שהוא
אז חברים יקרים במקום להתעסק בשטויות תתחילו להתעסק באיך ללכד את הקהילה ולחבר בין האנשים כי גם ככה היא קטנה ופגיעה

ובקשר לאופניק זה חבר שלי טוב שאין לו מחשב בבית והוא חובב BDSM ולכן נתתי לו את האפשרות לההשתמש בכינוי הנ"ל ממחשבי וליצור אותו כאן ולחשוף אותו לעולם השליטה
אני קרמיט ולעד אשאר כך
שמנמונת סקסית​(אחרת)

רבותי

בואו נרגיע את הרוחות , למה לנו לחרחר ריב? (כולל אותך קרמיט) ...
שכל אחת ואחד מאיתנו ייעשה מה שבא לו , אם להשמיץ או להחמיא ,
נכון שקיימת תחרות סמויה , או חוסר פרגון , אבל מאידך יש אנשים וחברים נפלאים בקהילה הזו
גם אני מכירה יותר מכמה מלכות ראויות להערכה בקהילה הזו, על אף שקיימות בה לא מעט מתחזות.
קרמיט , אהוב נפשי , לא נפגעתי מאיש, זכותם של אנשים להגיב כטוב בעיניהם, ולכתוב את שעל לבם.
התגובות מעידות על רמתו האישית של אדם . מי שמצא לנכון לכתוב שהתמונות יפות , פירגן ואהב.
מי שאמר שזה לא לטעמו , היה ישר וכן גם אם לא הגיב כפי שציפית, וטעמו שונה משלך.
ומי שתגובתו נמוכה וכוללת הערות ילדותיות גם זכותו , זו יכולה להיות לו במה נהדרת לזריקת רפש .
אז מה? שיגידו....
חיית מחמד
חיית מחמד • 5 באפר׳ 2005
קרמיט, תרשה לי לפרגן ולומר שזכית במישהי מיוחדת. אשריך icon_smile.gif
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 5 באפר׳ 2005
קרמיט כתב/ה:
ובקשר לאופניק זה חבר שלי טוב שאין לו מחשב בבית והוא חובב BDSM ולכן נתתי לו את האפשרות לההשתמש בכינוי הנ"ל ממחשבי וליצור אותו כאן ולחשוף אותו לעולם השליטה
אני קרמיט ולעד אשאר כך

icon_eek.gif לפעמים צריך לשתוק ולא להוסיף כלום, כל הסבר/תירוץ עלולים רק לגרוע ודי לחכימא ברמיזה.
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)
כלובי כתב/ה:
"נשים לא מפרגנות"
קצת אירונית הכותרת שבשמה בחרת רק להשתלח
כמו שאתה מצפה שיתנו למלכה שלך לחיות כך תן לאחרות לחיות
בזמן האחרון נעשה מקובל פה לעשות חשבון מי שולטת אמיתית ומי עושה את זה בגלל שהיא מכוערת וזה הצ'אנס היחיד שלה למצוא חתן.

כל אחד ואחת שמרגישים שמתחשק להם לשלוט או להשלט זכותם לעשות כן, לא מתאים לך - תמשיך הלאה.

אל תעשה לאף אחד חשבונות למה הוא שולט או נשלט כמו שאתה לא רוצה שיעשו
לך חשבונות למה אתה נשלט (אמא שלך הרביצה לך? אתה מכוער? שמן? נולדת סמרטוט? הכריחו אותך ללבוש בגדי נשים? מחפש כלה ואף אשה לא שמה עליך?)

חיה ותן לחיות -ואל תטיף על פרגון כשכל כולך העלבות וירידות.

יפה אמר כלובי.
קרמיט יקר!
ברור מדוע השרשור הזה נפתח, מסיבה אחת פשוטה :
לא אהבת את מקבץ התגובות בשרשור " תאווה לעיניים".
כמו בכל נושא יש בעד ונגד וזכותו של כל אדם להביע דעה.
פרסמת תמונה- יש שאהבו ויש שלא, אל תחפש נקמה ולא לסגור חשבון, זה ילדותי, חסר טעם ואינו מועיל.
אתה אוהב אותה? טוב לך? נהנה? התרכז בתחושותייך ובמלכתך.
יום נעים!
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 19 שנים • 6 באפר׳ 2005
red-cell​(מזוכיסט) • 6 באפר׳ 2005
חוץ מזה, מלכה אמיתית יש רק באנגליה, טוב נו גם בהולנד, בסדר, גם בירדן, אוקיי אוקיי גם בספרד, נו מה יהיה? גם בתאילנד? ברררר

לסיכום, אני מסכים עם שיקי בכל מילה פרט לדבר אחד : "לתקוף את שאר העולם..." יכול להיות מאוד מהנה icon_eek.gif
יואב 31​(אחר)
לפני 19 שנים • 6 באפר׳ 2005

Re: רבותי

יואב 31​(אחר) • 6 באפר׳ 2005
[quote="שמנמונת סקסית"]בואו נרגיע את הרוחות , למה לנו לחרחר ריב? (כולל אותך קרמיט) ...
שכל אחת ואחד מאיתנו ייעשה מה שבא לו , אם להשמיץ או להחמיא ,
נכון שקיימת תחרות סמויה , או חוסר פרגון , אבל מאידך יש אנשים וחברים נפלאים בקהילה הזו
גם אני מכירה יותר מכמה מלכות ראויות להערכה בקהילה הזו, על אף שקיימות בה לא מעט מתחזות.
קרמיט , אהוב נפשי , לא נפגעתי מאיש, זכותם של אנשים להגיב כטוב בעיניהם, ולכתוב את שעל לבם.
התגובות מעידות על רמתו האישית של אדם . מי שמצא לנכון לכתוב שהתמונות יפות , פירגן ואהב.
מי שאמר שזה לא לטעמו , היה ישר וכן גם אם לא הגיב כפי שציפית, וטעמו שונה משלך.
ומי שתגובתו נמוכה וכוללת הערות ילדותיות גם זכותו , זו יכולה להיות לו במה נהדרת לזריקת רפש .

[color=yellow][color=yellow]קודם כל אגיד שלום כי חדש כאן
ורק רציתי לומר כל הכבוד תשובה ראויה ביותר
[/color]