אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לך תוכניות ליום חמישי בערב ? – "חגיגות השנה לפרודומי

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 18 שנים • 22 במאי 2005

יש לך תוכניות ליום חמישי בערב ? – "חגיגות השנה לפרודומי

אם יש לכם תוכניות אחרות ליום חמישי בערב, או אם טרם תכננתם משהו, זה הזמן לרשום ביומן הזמנה מיוחדת המיועדת לכל חובבי ה – BDSM בישראל ובעולם ללא הבדל, דת, צבע, גזע, מין, פורום, אתר, צ'אט, העדפה מינית, גובה או הצד של השוט icon_lol.gif .

ביום חמישי הקרוב, 26 במאי 2005, במועדון הדנג'ן החל מהשעה 23:00 נציין את "חגיגות השנה לפרודומי", הזוג המקסים המציין שנה שלמה לחברות אהבה והיכרות. שנה מלאה בשוטים, הצלפות וקולרים. 365 יום של סבל, עונג, חיוכים וסימנים כחולים.

זוג נדיר האוחז ביחד בשני יתרונות מופלאים, הטוסיק המדהים, הנעים והלחיץ בארץ (פרודו) וחריץ השדיים הסקסי (טוב domme זה בקרב נשים מתחת ל – 30, כי מעל זה אני עדיין מחזיקה בכתר icon_wink.gif ).

גם מי שלא היה עד היום במועדון הדנג'ן או שלא מכיר את domme ופרודו, מומלץ מאוד להגיע משתי סיבות, האחת כי מי שלא היה אף פעם במועדון ובסתר ליבו חיפש סיבה טובה שתתן לו עוד טיפה אומץ – הנה סיבה טובה. השנייה היא שמספיק להסתכל על הזוג הנפלא הזה ולהאמין שאפשר לשלב זוגיות ו – BDSM ביחד. מי שחווה כזו מערכת יחסים ומייחל לנוספת ומי שלא חווה ומייחל לכזו – מקבל חיזוק ותקווה.

לפני חגיגות השנה לפרודומי מומלץ להגיע לפתיחת תערוכת הציורים של ג'וד טלמור הנקראת OBSESSION ומתקיימת בגלריית אלטרנטיב, בשדרות ירושלים 15 חצרות יפו. התערוכה נפתחת כבר בשעה 21:00. מידע נוסף על התערוכה אפשר לקרוא כאן: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=9387 ולמידע על האומן מומלץ לגלוש לכאן http://www.j-talmor.com/

בקיצור לו"ז ארוך צפוי בחמישי, הקדימו לצאת מהעבודה, לישון שעתיים (שנת יופי קצרה), להתקלח, לשים דאודורנט, להקפיד על דרס קוד – שחור, עור, ויניל, (את החולצה הלבנה להשאיר בארון) ויאלללללללההההה בלאגן!

נ.ב
בשעה 01:00 מתוכננת הפתעה מרגשת.... נא להביא ממחטות icon_wink.gif

* פרודומי – פרודו ו - domme

ותמונה כמובן

Olive

נשמע מעניין

Olive • 22 במאי 2005
הם עושים רושם של זוג חביב.

יאללה, אני שם.

מכשי, מה ההפתעה ?!
תשרשרי באותיות קטנות כדי ורק אני אקרא.
נעמה26​(שולטת)
נעמה26​(שולטת) • 22 במאי 2005
אני לא כל כך מכירה אותם אבל נראה לי ששווה להגיע .... icon_wink.gif

אני שם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
המכשפה בג'ינס​(שולטת)

Re: נשמע מעניין

Olive כתב/ה:
הם עושים רושם של זוג חביב.

יאללה, אני שם.

מכשי, מה ההפתעה ?!
תשרשרי באותיות קטנות כדי ורק אני אקרא.

Olive הכוסון - באותיות קטנות icon_wink.gif
Romantikan​(שולט)
Romantikan​(שולט) • 22 במאי 2005
בתור חובב טוסיקים (אומנם לא של פרודו ושל בני המין הגברי, פרודו עמך הסליחה...)
וגם בתור חובב חריצים בין השדיים (במיוחד של המכשפה ובהחלט גם של דומי - את ראויה לתואר, שוב סליחה ומחילה מפרודו)

וגם בתור מעריץ מושבע של הזוג האוהב והמדהים והמיוחד במינו פרודומי דומיפרודו
אני מבטל את כל תוכניותי לחמישי הקרוב (לא שהיו לי תוכניות אבל אם היו לי הייתי מבטל אותן)
ומגיע לחלוק כבוד לזוג מספר אחד.
gfrog

יאפ

gfrog • 22 במאי 2005
אני גם מגיעה
המועדון ביפו ? נכון
לפי התמונה נראה לי שכבר פגשתי את הפרודומים פעם scratchead.gif אבל אנ'לא בטוח
Tobias​(אחר)

בויאקה

Tobias​(אחר) • 22 במאי 2005
אני מגיע לחלוק כבוד לשני הצפרדעים המתוקים שלי
אלון ב​(נשלט)

אני מגיע

אלון ב​(נשלט) • 22 במאי 2005
מה רק 365 ימים אם סובלים ביחד כנראה שזה לא מספיק עז עוד הרבה שנים מוצלחות של אהבה ועושר זוג מקסים אמרתי כבר שאני מגיע