בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ירושלים של זהב

חיפוש של סקס משמעות לחיים וגמירות. לא בהכרח בסדר הזה
לפני שבוע. Jun 19, 2022, 9:36 PM

תכננתי לכתוב פוסט מושקע על איזה כיף היה בפמדום ואיך שאני תמיד מרגישה בבית שם. אבל היה לי יום עמוס היום אז קחו תמונה יפה ושקט.

 

לפני שבועיים. Jun 12, 2022, 4:03 AM

יש לי קטע שאחרי פיקים ממש גבוהים אז אני ממש רגועה. זה מתבטא בין היתר בזה שאני חסרת מוטיבציה לכתוב על מה עשיתי. מצד שני ממש בא לי לכתוב בשביל עצמי (וגם להשוויץ על מי אני עובדת). 

אז הייתי בסין בשבת. לא הייתי שם אף פעם לפני זה וזה היה משוגע. הגעתי לשם עם הנשלטת שלי ועם עוד שני חברים טובים. די בתחילת הערב התפצלנו והנשלטת שלי ואני חקרנו את המקום. היה איזה כלוב ציפורים שהחבלים היו הכלוב, כמו נדנדה עגולה כזאת. הנשלטת שלי מאוד ליטלית אז הכנסתי אותה לנדנדה ועשיתי לה קרוסלה. היא אמרה לי אחר כך שהיא נכנסה לספייס בשנייה וחצי שזה חמוד לאללה.

אחרי האפטר קייר החלטתי שצריך שאני אתן יחס לתחת החמוד שלי שהיה רחוק ממני כמעט שבועיים. היו שני "איזורים שמחים" אז נכנסנו לראשון ולא ראיתי מתקנים שאפשר להישען עליהם, היה שם בעיקר גופות עירומים זה חולרה:)

באיזור השני גם היו גופות עירומים זה חולרה אבל מצאתי איזה כלוב שהיה עם שלושה קירות אז הנשלטת עמדה בפנים ואני נתתי לה מכות בטוסיק. גם הקטע הוא שהיא עמדה מטר מזוג שהזדיין ורגע לפני שהיא נכנסה פנימה היא עושה לי: "אולי זה לא יהיה להם נעים שאני אסתכל?" ואני כזה "אם הם לא היו רוצים שיסתכלו הם לא היו עושים את זה פה חמודה חחחח". לאמשנה. התחלתי לחמם לה את התחת ואז התחלתי לעבוד עם הסרגל. גם ככה המקום ההוא היה חם אבל ככל שעבדתי יותר אז היה לי יותר חם ודי מהר הורדתי את החולצה המינימלית שלבשתי. עבדתי מלא זמן עם הסרגל והיו כמה דברים נחמדים. אחד מהם היה שאני הייתי היחידה שסישנה נטו ולא הזדיינה, הרוב שם היו זיונים, היו כמה פליקים חמודים בתחת. עוד משהו שנהניתי ממנו היה המבטים המשתאים עליי בזמן שנתתי עבודה. היה זוג שעמד יחסית בצד השני של החדר ופשוט לא הפסיק להסתכל עליי נותנת מכות. באיזה שלב כבר מיציתי את המבטים (משעמם) אז הצעתי להם להרביץ לנשלטת שלי וכמובן שהם לא הסכימו והלכו. 

לדעתי היינו שם בפנים יותר משעה. לקראת הסוף גם התחלתי להתמתח וזה. וכמובן שלא ויתרתי על הקיינים. זה היה סשן קשה לנשלטת שלי, היא בדרך כלל לא מתלוננת בקול כי היא לא בראטית וממושמעת וכל זה אבל היא ייבבה לקראת הסוף שזה היה כל כך יפה 🥺

טוב חפרתי לכם כל כך יפה אז מגיע לכם איזה תמונה לא?

 

לפני שבועיים. Jun 9, 2022, 8:34 PM

אני רוצה לעשות סשן מומיפיקציה לנשלטת המושלמת ביקום כולו ואני אשמח לשמוע עצות ואזהרות בנושא. תודה רבה ❤️

לפני 3 שבועות. Jun 7, 2022, 7:30 AM

אז פרסמתי פוסט אתמול בלילה שאני מחפשת נשלט שיגבה בשבילי את הבלוג שלי. לאחד מהאנשים פה בכלוב זה בא לא טוב אז זכיתי למחמאות רבות כמו עצלנית, מטומטמת ושרמוטה. כי הרי אישה שמעיזה לאמר מה יעשה לה טוב היא שרמוטה.

(הערת ביניים, אם הניק שלי לא היה ירושלמיתבדם אז הייתי עצלנית מקצועית אבל נעזוב את זה בצד)

אז ניצול, בואו נדבר על ניצול. אני אתן לכם שתי סיטואציות שונות ונבחן אותן לעומק. אחת מהן היא נשלטת שמלקקת לשולטת שלה את הכוס. השנייה היא כל נושא הנהגים למסיבות נניח.

עכשיו בואו ניתן עומק לסיטואציות האלה. לגבי הראשונה - הנשלטת שלי א מינית. מה שאומר שמבחינת הנאה שלה מהאקט אין כלום ויש רק סבל. (אני קצת מקצינה בשביל ההדגמה אבל תהיו איתי). מה זאת אומרת? שאם אני, השולטת, אדרוש ממנה לרדת לי אז האקט יהיה ניצול במאת האחוזים. אז לא לעשות את זה? ניצול זה רע? עכשיו לגבי הסיטואציה השנייה, לפני שתיים שלוש מסיבות פמדום לא היה לי איך להגיע למסיבה. אז פרסמתי פוסט כאן בכלוב והגיע אליי נשלט מקסים שבילינו הרבה ביחד אחרי הפמדום ויש לי הרבה חוויות משותפות, בדסמיות ווניליות. זה ניצול? 

עכשיו מה המסקנה שלי מכל עניין הניצול? שתפסיקו לדרוש מהשולטות להיות יותר צדיקות מהאפיפיור זה אחד. שתיים זה שבכל אחד מהמקרים הייתה לי הסכמה מלאה וזה הדבר היחיד שמעניין אותי. לא מה שאומר לי איזה ממורמר אחד בבלוג שבאמת שם לו למטרה לדווח בבריונות עליי. תודה על ההקשבה, השרמוטה.

לפני 3 שבועות. Jun 6, 2022, 9:38 PM

אני רוצה לגבות את הבלוג שלי בדרייב. יש נשלט חמוד שיכול להעביר את הפוסטים בצורה מסודרת בתוך תיקיות ולשלוח לי קישור לדרייב?

לפני 3 שבועות. Jun 6, 2022, 8:07 PM

לפני 3 שבועות. Jun 6, 2022, 7:33 PM

לפני 3 שבועות. Jun 6, 2022, 7:05 PM

אני לא חושבת שכתבתי עד עכשיו בבלוג שלי שיש לי לקות שמיעה. זה מעניין, כי זה חלק די משמעותי מחיי היום יום שלי. 

אז נולדתי עם לקות שמיעה די משמעותית. לא דיברתי עד גיל שלוש, ככה אבחנו אותי. קטע משעשע זה שהתחלתי לדבר בגיל שלוש וחצי ולקרוא בגיל ארבע. 

אמא שלי בחרה לגדל אותי בעולם של השומעים, לא הייתי בשום קבוצה חברתית של לקויי שמיעה וחרשים. יש לזה יתרונות ברורים וגם חסרונות ברורים. 

טוב בכלל רציתי לכתוב פוסט על איך הלקות שמיעה שלי מתבטאת בסשנים שאני מעבירה. אבל אני כל כך לא מרוכזת, אני מנסה לכתוב את הפוסט הזה כבר תשע שעות לסירוגין. בכלל מה שבא לי זה שהצעצוע שלי תבוא אליי ואני אוכל לנשנש אותה. אני אוהבת את זה שהיא כל כך רוצה לשמח אותי. קיבלתי מייל נוראי השבוע והייתי עצובה בטירוף. כאילו, עצובה בקטע שלא התחשק לי לקום מהמיטה. אז כתבתי לה שאני רוצה לתת לה משימה מרחוק. ביקשתי ממנה לכתוב עשר תכונות בי שבגללן היא אוהבת להיות הצעצוע שלי 🥺

זה היה כל כך מקסים הרשימה שהיא רשמה. היא כתבה נגיד שאני שומרת על הפחד תוך כדי הסשן ומקלילה בו זמנית. זה באמת מתאר את איך שאני מתנהגת בסשן. מצד אחד אני דואגת לקחת לקצה אבל מצד שני חשוב לי לא לזרוק לתהום. בדסמ זה לא משהו שלוקחים בקלות ראש. זה יכול להיות דיני נפשות. 

 

אני לא צריכה פואנטה, שימו לי פעמוןןןןןן

לפני 4 שבועות. May 30, 2022, 7:19 AM

האמת שאני די מזייפת לאחרונה בכתיבת הבלוג. זה לא שלא קורים לי דברים שלא שווים פוסטים זה פשוט שאין לי כוח לכתוב. אחרי ההקדמה המוזרה הזאת אני אספר לכם שאתמול היה לי ערב מקסים עם הנשלטת שלי ועם הלן הדובה שבאה להתארח. כבר כמה זמן הלן ואני מנסות לתאם מפגש וסוף סוף הצלחנו אתמול. אחרי שסגרנו את התאריך גם הנשלטת הצטרפה לתוכניות. עכשיו אני יודעת שמאוד מעניין את הנשלטת שלי לחוות חוויות חדשות ובפרט אני מדברת על קאטינג. אז כשהנשלטת אמרה שהיא תשמח להגיע גם היה לי ברור מההתחלה שנעשה סשן קאטינג. אני מאוד מחזיקה מהלן באופן כללי ובאמת שהיא יודעת מה היא עושה עם סכינים. 

התחלנו את הערב בבית קפה נחמד בירושלים, דיברנו שטויות ואני נהניתי לזרוק רמזים עבים לגבי המשך הערב לצעצוע. היה טעים ומקסים. זה היה כיף לשבת ולאכול. זה גם נתן זמן להיות ביחד בלי האינטנסיביות של סשן. 

עכשיו החלק שכולכם מחכים לקרוא:)

הגענו אליי הביתה והלן סידרה בשורה יפה את הצעצועים שלה ואני סידרתי את הרצועות במיטה. הצעצוע עדיין היה טיפה לחוץ ובזמן שהלן שנייה הייתה מחוץ לחדר אמרתי לצעצוע שכמובן שאם הסשן יהיה יותר מדי אני ממש אשמח לשמוע מילת ביטחון. זה ממש חשוב בעיניי ההבנה הזאת שלצד הדומיננטי יש את הכוח רק כל עוד הצד הכנוע נותן אותה. עכשיו ברור שאנחנו מעמידים פנים שזה לא המצב כי זה כיף להחליט הכל וזה. אבל עצם הידיעה שיש את האופציה לרדת מרכבת ההרים היא זו שנותנת את הכוח להמשיך לדעתי. 

אחרי שסידרתי את הצעצוע על הבטן התחלנו לסשן לה את התחת עם הכלים של הלן. האמת שזה נחמד להכיר כלים חדשים והלן ממש הסבירה לי איך הכי טוב לתפעל אותם וכזה. 

לא ריחמתי על הצעצוע. היופי הוא שהיא צעצוע מצטיין. אחרי כמה זמן החלטתי שהגיע הזמן לעבור לסכינים והלן נתנה לי לנסות את זיקו. קודם הלן באה אל הצעצוע וממש הסבירה לה על הסכין והדגימה כל מיני הדגמות. ואז אני התנסתי. זו הייתה חוויה מעניינת. שמחתי שהייתי הראשונה שנתנה לה את התחושה הזו אבל אני לא חושבת שזה משהו שנמצא בבסיס של מה שמדליק אותי. אחרי כמה שריטות וזה החלטתי שאפשר לצייר לה ציור על הגב. אני כמובן לא החזקתי את הסכין בשלב הזה כי אני לא מנוסה בתחום הספציפי. זה היה מדהים לראות מצד אחד את העבודה המדויקת של הלן ומצד שני את ההתמסרות של הצעצוע. בשלב הזה כבר כאב לה מאוד. 

 

 

 

 

 

נ.ב. מתישהו לקראת סוף הערב הלן ניסתה לשחד את הצעצוע בשוקולדים בשביל שהיא תיתן לי ספאנק והיא לא הסכימה. אחר כך אני ביקשתי מהצעצוע שתיתן לי ספאנק והיא עדיין לא הסכימה. בסוף ישבנו ודיברנו על נושא אחר ומהר לקחתי לצעצוע את היד ונתתי לעצמי ספאנק, זה היה אחד הקורעים המבט המבוהל והמזועזע שלה אחרי זה.

 

נ.ב. 2 הלן אני מאוד מאוד אסירת תודה והיית מדהימה אתמול.

נ.ב. 3 את צעצוע מדהים ואני בת מזל שאני אמא סוכר שלך ❤️

לפני חודש. May 26, 2022, 7:51 PM

אני שוקלת ברצינות להעלות תמונת עירום מהמקלחת.