סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסע של גרושה

מלכלוכית למלכה
לפני יום. 17 ביולי 2024 בשעה 14:21

הוא לא השפוט שלי

הוא לא העבד שלי 

הוא לא עובד אצלי 

לפעמים מסייע

אבל 

הוא לא האפס אצלי .

מה הוא כן? אם כך שואלים

הוא מפנק אותי

הוא רואה אותי

הוא מארגן אותי

מדייק אותי

מקל על חיי... 

באופן כללי ממליצה מאוד לכל אחת בחיים אחד כזה

ומחר הוא חוגג יום הולדת...🥳🥳

אז מחפשת רעיון שובב למחר,

למרות שלהתחרות בו זה קצת מיותר... 

אז, אם יש לך רעיון מגניב לסשן מרטיט

אתם יודעים מה לעשות.....

עד הפעם הבאה...

שלוליות 😘😘😘

לפני 3 שבועות. 25 ביוני 2024 בשעה 18:43

השכנה, אישתו של השכן עם הבריכה בסיבוב הקודם... הזמינה אותנו לערב הפנוי שלנו, " את יודעת שאם היא באה נהיה שובבים.." השורד שלי מוודא עם השכנה ומשתף אותה שיכול להיות שיקפצו כמה חברים 😈

לבשתי אוברול מנומר, קימונו בצבע קרם ויצאנו לדרך. אנחנו חוצים לצד השני של הרחוב ומגיעים לבית של השכנה, ההיא עם הבריכה. חרוצית שכמותה, ממש הרמנו אותה מהמחשב. סיבוב זריז לכלבלב שלה והינה מצטרף חבר ראשון. 

הבחור חתיך, נעים, חיוך שובב, זקן משורטט והכי חשוב ג'ין איכותי ביד. יושבים לשיחה נעימה בחוץ, שותים כוסית מתוודעים אחד לשניה והופ, מגיע  בחור נוסף. קצת יותר מבוגר, חמוד, קצת ביישן. 

מכירים מתוודעים עוד קצת ודי, לי כבר נהיה חם. " אני מוכנה" אני מכריזה כבר מבושמת מהג'ין ומהגוינט הקבוע שלי. אנחנו קמים וניגשים למתחם הבריכה. השורד והמארחת נכנסים פנימה לפיפי ומגבות. אני במיומנות מנקה קצת את הבריכה וזהו אפשר להיכנס.

אני עם חיוך שובב שולחת יד להסיר את האוברול המנומר, מצד אחד עומד החתיך, קצת מתבייש, הרבה מתרגש. אני מסירה את האוברול בקלילות ונכנסת בשני צעדים גדולים לבריכה למים הקרירים. לא לוקח הרבה והם מהר מצטרפים אלי. החתיך מלפנים, המבוגר מאחור, מלטפים,מנשקים, מתחילים לגלות את הגוף שלי. החתיך שולח אצבעות חקרניות לכוס החלק שלי, מגלה את הרטיבות החמה שלי. המבוגר מוצא את הפיטמות שלי שעומדות זקורות מרוב חרמנות מהסיטואציה. 

השכנה והשורד חוזרים, מגחכים "אמרתי לך שהיא לא מחכה לאף אחד" השורד מגכך לבעלת הבית ומקדם גם אותה לבריכה. אנחנו קצת משתכשכים בבריכה , אני משיטה את בעלת הבית על המזרון המתנפח בבריכה ופתאום אני מוצאת את השורד עומד ליד החתיך התורן ושניהם עם זין זקור ועומד. השורד מתחיל לשלוח יד חקרנית לחתיך ואני מצטרפת לחיזוק ובולעת לחתיך את הזין עמוק עמוק לגרון שלי. אני מלקקת לו את הזין, לכל האורך, מלקקת את הביצים, מרימה מבט מדי פעם, רואה את הידיים של השורד מטיילות על החתיך, מדליקות אותו עוד יותר. השורד נעמד משמאלי עם זין זקור ואני מתחילה למצוץ גם לו, משלבת בין השניים. בעלת  בית בינתיים מדובבת את הסיטואציה בסקרנות הילדותית שלה, מזיזה את השחקנים למקומות הנכונים. מצרפת את המבוגר לחגיגה וכך אני מוצאת את עצמי מוקפת בשלושה בולבולים זקורים לכבודי ואני עוברת ומוצצת אחד אחד באהבה ומסירות אין קץ.

בשלב מסויים אחרי שהשפרצתי מלא בבריכה אני באה לצאת, החתיך תופס אותי עם רגל אחת מעבר לבריכה עוצר בעדי ודוחף את פניו עמוק עמוק לכוס הרטוב שלי, אוכל אותי ללא הפסקה, מוצץ, מלקק,שואב כל מה שאני נותנת לו. תוך כדי שאני מזיינת לחתיך את הפה המבוגר נעמד לידי וחוזר לשחק לי בפיטמות שנעמדות בזכותו בשניה. 

אני מרימה מבט ורואה את השורד מטפל בבעלת הבית שסוף סוף משחררת לו קצת, והם מתמזמזים בבריכה אחד על השניה. לפעמים, תוך כדי  סיטואציות, אני מרימה את הראש ומודה ליקום על הסיטואציה שהזדמנה לי. 

אני יוצאת לשכטה, שניהם יוצאים אחריי כמובן, החתיך ממקם אותי מחדש על הספה ומהר ניגש למשימה ואוכל לי את הכוס ללא הפסקה. השורד הבין את הכיוון ומכוון את הזין שלו עמוק לפה שלי, המבוגר עומד מעלי ודוחף את הזין שלו עמוק לגרון של השורד ובעלת הבית? כרגיל, מביימת את הסיטואציה, שואלת שאלות ללא בושה, מדובבת את המחשבות המחרמנות שלי, כאילו שידרה משחק כדורגל. 

בעל הבית מצטרף גם הוא לחגיגה וזהו.. סוף סוף אפשר להתחיל להזדיין. בעל הבית מתמקם מאחוריי בבריכה, החתיך מלפניי ואני מוצצת לו עמוק. על הספה, השורד שלי מזיין לבעלת הבית את הפה, המבוגר מאונן עליה והיא עושה ביד עם הרוקט פוקט שלה.  החתיך מודיע לי שהוא חייב לזיין אותי עכשיו!  

החתיך לובש קונדום ותוך שניה הוא כבר בפנים. אני כל כך רטובה ופתוחה לקראתו שהוא אפילו דוחף אצבע קלילה לתחת ואני לא מתכווצת, להפך, אני מזיינת את עצמי חזק יותר עליו. מהצד השני שלי עומד בעל הבית של הבריכה ודוחף לי את הזין לפה ואני גומרת, מלא!! אני משפריצה לחתיך על הזין, הוא מעיף סטירה לתחת שלי ואני מרגישה את החום מתפשט לי בגוף ואני מניעה את עצמי עוד יותר בכוח על הזין המטורף שלו. תוך כדי שהחתיך מזיין אותי אני שומעת אותו ממלמל לעצמו " איזה זיון, יא אללה, איזה כוסית, את לא מבינה כמה את מחרמנת אותי, אמאלה... איזה זיון" 

החתיך מתחלף ולוחש לי " אני חייב לגמור עליך" אז ירדתי על הברכיים בדיוק מול הזין שלו ומצצתי אותו עד שהשפריץ לי עמוק בפה, על החזה והסנטר... השאיר אותי מלוכלכת ממש... השורד שהכי אוהב אותי ככה , מלוכלכת, מכוון לי לפה ת'זין שלו ומאונן עלי תוך כדי שאני מוצצת לו את הכיפה עמוק עמוק, גומר גם הוא בפה שלי בקול תרועה חזק. 

המבוגר התקפל באיזשהו שלב... בעל הבית כמובן גם הוא גמר בזמנו שלו....ואני... הלכתי לבית של השורד שלי, הזדיינתי עוד קצת והלכתי לישון...

 

עד הפעם הבאה... שלוליות 😘😘😘

 

לפני 3 שבועות. 22 ביוני 2024 בשעה 18:54

שבת אצל השורד שלי, היינו במסיבה מטורפת השישי. אני שבורה מעייפות, רקדתי את עצמי לקצוות מההתחלה ועד הסוף, הרגליים כבר לא עומדות. 

חוזרים הביתה , ישנים מוקדם מכך יוצא ... שקמים מוקדם בשבת...מה נעשה... כך יצא.

"אז מה אומרת? שנקפוץ לשחיה קטנה  אצל השכן?" 

הם אומנם אינם, נסעו  למחוייבויות משפחתיות אבל לנו זה לא מפריע. 

קופצים לשכן, בדרך רואים את אבא של השורד ששואל לאן אנחנו יוצאים עם בירה ומגבת.. "לבריכה של השכן" אני אומרת עם חיוך שובב , אביו תופס את הראש עם היד ואומר לעצמו " שוב פעם השטויות שלהם" 

עוברים את הפינה ונכנסים לחצר של השכן, הבריכה נמצאת בחלק הפנימי של הגינה, מוסתר מעיניים סקרניות עם קרניים שמצליחות לחדור בכל זאת. 

הגעתי מוכנה: גוינט קטן, מגבת, בירה קרה... בגד הים אתם שואלים... מיותר בבריכה הזו!

נכנסים לאט, המים קרים, חם לוהט בחוץ...אני מתרגלת למים והשורד לידי, מפנק אותי, מלטף אותי במים הקרירים, מטפטף עלי מים קרים רואה את התגובה של הפטמות שלי למים הקרים. מבחין בצמרמורת על העור מהמים הקרים ושולח שפתיים חמות לפזר נשיקות נשיקות על הגוף הלוהט שלי במים הקרירים...

ממשיכים להשתכשך בבריכה, הידיים שלו מלטפות אותי על המזרון המיוחד  וכמו תמיד השפתיים שלו מהר מאוד מוצאות את הכוס שלי, אפילו בבריכה. איזה שבת קסומה...לצוף במים קרירים עם בירה קרה ביד ופה מפנק שמוצץ לי את הכוס בעדינות אין קץ. 

אני שולחת יד סקרנית ומגלה שלמרות הקור הזין שלו עומד זקור ומוכן. אני תופסת את הזין ביד שלי והשורד משתנק מהתרגשות ומתחיל להתנשף שאני מעבירה את האצבעות שלי לאורך הזין הזקור. משחקת עם האגודל בקצה הכיפה ומרוב חרמנות אני מרגישה את הטיפות הראשונות שלך בורחות החוצה מהזין המרוגש. 

אני מתמקמת בבריכה על הברכיים, מתיישבת בדיוק מול הזין של השורד ולוקחת את כולו לפי, מללקת עם הלשון את הטיפות ההתרגשות שלו, שואבת את הזין הזקור עמוק לפה שלי, מלקקת את הביצים עם לשון ארוכה, חמה ורטובה. מעבירה את בציפורניים על הגוף הרטוב, על הישבן החטוב של השורד ואני שומעת את הגניחות הקולניות שלו ומשקיעה עוד יותר בעוצמת המציצה הזין המרוגש. 

נעמדים בבריכה , הזוויות מאפשרות יצירתיות גבוהה ממש. אני מרימה טוסיק גבוהה והשורד נעצד מאחורי כקורא מחשבותיי ,יודע בדיוק מה אני אוהבת, מפמפם אותי חזק שאני מקופפת קדימה בבריכה. הבריכה שנמצאת ממש על הכביש של הרחוב, אולי כמה ילדים עוברים שם אבל אותי זה ממש לא מעניין. השורד מזיין אותי חזק בבריכה, לוחש לי באוזן תוך כדי בשקט " אני לא יכל להחזיק מעמד, את מחרמנת אותי ממש, להרגיש את הכוס שלך מתכווץ עלי, להרגיש אותך גומרת למ על הזין, תני לי עוד את הכוס המתוק שלך... טפטפי עלי את המיצים שלך..." ואני מזיינת, נותנת את כל כולי, מכווצת ומשחררת גומרת שוב ושוב בבריכה של השכן, תורמת את חלקי להרמת מפלס המים בבריכה...

בסיום שלוש שעות של שכשוך נעים וסוער בבריכת השכנים אנחנו חוזרים לבית השורד לצהריים מוכן ושנ"צ מבורך של שבת....

כנראה עשיתי משהו נכון אם זכיתי בשורד הנוכחי....

עד הפעם הבאה.. שלוליות ...😘😘😘

 

לפני חודש. 10 ביוני 2024 בשעה 17:55

מקלחת זריזה, חושבת איתו מה ללבוש לדייט שלי איתה...

איזו התרגשות

כבר הרבה זמן שלא היה לי דייט עם אישה והפעם הוא גם מגיע כצופה...

מעניין מה יהיה... אני סקרנית ממש , היא מעניינת, מרגשת, נשמעת סקרנית....

לבשתי חצאית שחורה עם שסע ענק בצד , טופ שחור וקימונו קרם כדי להקל על הכל....

 

מחכה לה...

 

מעניין מה יהיה ....

 

עד הפעם הבאה, שלוליות ....😘😘😘😘

לפני חודש. 7 ביוני 2024 בשעה 8:11

"היי, אתה פנוי?" 

"כן, כמה דקות אני עולה", עונה לי השכן היקר שלי, "הדלת פתוחה ואני מחכה..." 

הוא נכנס אלי הביתה בהתרגשות והערצה שמדליקה אותי בשניה... מהר מאוד הוא מוצא את עצמו ממוקם בין רגלי עם הראש דיירקט לכוס ואז אני מפילה את הפצצה..." רוצה לדעת איך היה לי בשישי?" ואני רואה את התגובה שלו, הניצוץ של השובבות מעורב בחרמנות עוד יותר, " כן אני אשמח מאוד" הוא עונה מתוך הביישנות תוך כדי שהוא שולח יד לדילדו השחור שלי כדי לזיין אותי בעזרתו. 

" הזדיינתי עם זין שחור אמיתי 🤩, אם לומר את האמת היה שלב שהיו גם שלושה וארבעה, אבל הוא שיפד אותי ממש. היה לו זין ארוך , לא מאוד עבה אבל בהחלט מדגדג באוזן מהצד השני " 😉 הוא מצחקק קצת ואני רואה את המתח משתחרר לו מהכתפיים. 

"התחלתי עם בחור אחד שידעתי שיש לו זין יפה, חמוד מאוד. על האתיופי שמתי עין כבר בחוץ וניגשתי דווקא לחבר שלו שגם אותו עשיתי בגלגול אחר...." 

" וואו את לא מבינה איך את מחרמנת אותי שאת מספרת לי ככה את החוויות שלך" לוחש לי השכן ושולח יד לשחק לי עם הפטמה הימנית ועם היד השניה מזיין לי את הכוס עם הדילדו הענק שלי. 

" אז בזמן שהבחור החמוד מזיין אותי בדוגי, כיוונתי את הזין של הבחור האתיופי לפה שלי. ליקקתי ומצצתי אותו לכל האורך ובשניה הרגשתי איך הוא גדל ומתמלא לי בפה. איך אני אוהבת את התחושה של זין גדל לי בפה ואז גם הבחור שלי הצטרף ושלח את הידיים שלו לפטמות שלי, מושך, מלטף.

חילוף, אני קוראת בצחקוק וכבר מכוונת לגלגל על הזין הארוך של האתיופי קונדום ולהתחיל לעבוד לו על הזין בהקדם. אני מסובבת את הטוסיק שלי לזין הענק שלו ומרגישה איך הוא נכנס אלי עמוק עמוק , במעמקי הכוס שלי. אני עוצרת רגע לנשום, להתרגל, איך אני אוהבת את הרגע הזה של הכרה בין הגוף שלי לזין גדול חדש. צריך מיומנות כדי לדעת להקשיב לפרטנר בחדירה ראשונה. 

בעדינות לא אפיינית לי , אני מתחילה להניע את עצמי על הזין שלו קדימה ואחורה, משחררת ,מתרגלת ודי מהר מוצאת את עצמי מאוד מאוד נהנת. מהצד השני אני עם הראש עמוק במפשעה של החמוד, מוצצת לו את הזין , מלקקת, מתענגת על השילוב של השניים.

פתאום מצטרף ראש מלמטה ומלקק לי את השדיים ועוד אחד מצד שני שפשוט מלטף אותי בגב ומאונן עלי, ובתוך כל זה אני גומרת על הזין של האתיופי בטירוף. 

כאן השכן כבר לא הצליח להחזיק וממש דחף לי את הראש לזין שלו עמוק וגמר לי עמוק בגרון. 

שוב נשארו לי מלא שלוליות על המיטה אבל זה בסדר, יש מי שינקה...

 

עד הפעם הבאה, 

שלוליות .....😘😘😘

לפני חודש. 26 במאי 2024 בשעה 6:13

בלי להרגיש אתה עובר לידי, ממלמל בוקר טוב, לא מושך תשומת לב רבה מידי. 

אתה יוצא מהחדר לכיוון הקבוע, ואני נועלת מחשב ורצה אחריך... אתה יודע שבאתי עם שמלה לבקשתך, אתה יודע שעד שתגיע התחתון כבר לא יהיה... 

מגיע למקום הקבוע שלנו, סודי סודי ועדין יכול להתגלות, בלי למשוך זמן ובלי יותר מידי מילים אתה נכנס וישר שולח יד חצופה למשמוש הכוס הרטוב שלי. איך שאתה מרגיש ברטיבות החמה שלי, החיוך הזכוח שלך  שכמעט אף אחד לא רואה, עולה על שפתיך, הניצוץ השובב בעיניים. 

היום אין הרבה זמן, אז אתה משפשף את הזין שלך על הכוס שלי, ממלמל מתוך החרמנות כמה שפשפת את הזין שלך בגללי הסופש, אפילו בזמן שאישתך מצצה לך את מציצת השישי הקבועה חשבת על הפה שלי על הזין שלך, חלמת על הכוס שלי מזיין לך את הפה מעליך, דמיינת את הטפטופים שלי ממלאים אותך. 

אתה משפריץ לי על התחת בקול גדול ( עד כמה שאפשר... בכל זאת אנחנו בעבודה...) יורד מאחורי ומלקק את כל הזרע שלך ממני, מלקק לי את הכוס עד הטיפה האחרונה ושולח אותי למשרד חדשה ונקיה... 

 

עד הפעם הבאה..... שלוליות 😘😘😘

לפני חודש. 25 במאי 2024 בשעה 21:09

יום שבת וינפש...

ככה אני אוהבת את השבתות היפות שלי, קפה קר למטה בגינה, הרדיו מנגן שיר נוגה, פסטורליה במיטבה. אני עם הספר שלי יושבת נהנת לי עם רגלים על הכיסא שמולי בחוסר מודעות מוחלט (😉)  שהשמלה שלי קצת נשפחת ומגלה יותר ממכסה, נהנת מהשבת שלי. פתאום מופיע מולי אותו השכן המבוגר...

השמלה השחורה חשופה ומראה את כתפיי המנומשות ומנדבת הצצה גדולה למחשוף עמוק שלא משאיר יותר מידי מקום לדמיון לגבי העדר החזיה שלי. אני רואה שהשכן שלי רואה אותי וראה את מבושי והוא מסמיק ומגורה, מחייך אלי בבישנות הקבוע שלו ומנסה לנהל איתי שיחת חולין על הא ודא...הוא הולך לו לדרכו ואני ממשיכה בעיסוקיי לא לפני שהוא מדגיש בפני שכל דבר שאני צריכה אני יכולה לפנות אליו, תמיד!

אני שוכבת במיטתי, שונצת לקראת יום הולדת שיש היום מהכיתה ופתאום נוחתת עלי ההברקה להזדמנות פז 🤩🤩 

לא יוצא הרבה שאני מפרגנת לעצמי אבל חייבת להגיד שכאן, פייר, הברקתי. 

התעוררתי מהשנ"צ חרמנית מהמחשבה ליצור את ההזדמנות, לפער של בדיוק שלוש שעות, כל כך חרמנית שהרחתי את עצמי מעצם המחשבה למימוש הפנטזיה...

תאמתי, העברתי, הפעלתי, סימסתי... דפיקה בדלת, השכן הגיע,  לעזור לי לתלות מראה בחדר של הילדה. 

"אני רואה שאת ממש אוהבת את השמלה הזו" ממלמל אלי השכן, בבישנות לנהל שיחה. אני לא מתביישת ואוהבת להביך אותו עונה בחיוך פלרטטני " כן, אני חושבת שהיא מחמיאה לי ממש, אתה לא חושב?" שוב גל של אודם מציף את לחייו שהוא מנסה  להתרכז במסמר של הקיר. 

לאחר שהמסמר על הקיר אני מפתה אותו לראות משהו נוסף בחדרי, אני מסתובבת להראות לו משהו ומגלה אותו עומד מאחורי יותר צמוד מבדרך כלל, הידיים מהססות להישלח והמבט המגורה שלו מדליק אותי באחת. אני מצמידה את שדיי אל חזהו בנשימת התרגשות מן הקרבה המפתיעה ומרגישה את חיבוקו המהוסס. אני שולחת אליו חיוך בטוח ונצמדת אליו עם כל חזית גופי, מרגישה את ההשפעה על גופו המרוגש. אנחנו מתחבקים עוד כמה דק עד שאני לוחשת לו באוזן " היית רוצה להרגיש קצת יותר ממני?" והוא בבישנות מהנהן ומתחיל לשלוח ידיים בישניות לגופי המרוגש. 

אני אוהבת אותם מבוגרים, הם תמיד נוגעים בי עם סוג של יראת כבוד נעימה ומתרגשת כאחד. לאט לאט הידיים המהוססות צוברות ביטחון ולמרות גילו, עדין יש לו כוח בידיים. הוא תופס לי את הישבן מבעד לשמלה ומגלה שאני ללא תחתונים בכלל היד השניה כבר מטיילת לה מהכתף לכיוון החזה לחיכוך בפטמות הזקורות שבולטות מבעד לשמלה. 

הוא שחום, עם שיער מלא לבן עם עוד מעט שחור שנשאר... זכר לגבר החתיך שהיה בצעירותו. הגוף שלו שמור והידיים שלו, אומנם ידי עבודה אבל עדינות ונעימות בליטופיו. לאט לאט הוא מושיב אותי על המיטה ומרים את שמלתי, מאמת  שאכן אני ללא תחתונים,אבל בהחלט רטובה ומוכנה לקראתו. הוא לוקח שאיפה גדולה וצולל לכוס שלי בליקוק אדיר, מנשק לי את הכוס עם לשון חמה וחזקה, מוצץ את הדגדגן שלי בפראות ללא רחמים ופתאום נעצר, מסתכל על הכוס הפועם מולו , הרוטט מרוב עונג , ואז חוזר ללקק לאט, בנגיעות קטנות, מקפיצות, מגרות, שותה את כל המיצים שלי פעם אחר פעם מזיין לי את הכוס עם הלשון שלו, הפה הלא כל כך ביישן שלו כרגע...

השמלה כבר לגמרי ירדה, הידיים שלי נעות לסירוגין בין הפטמות העומדות שלי לבין לתפוס לו את הראש ולזיין לו את הפנים כמו שאני אוהבת. אני גומרת לשכן המבוגר שלי מלא בפה,משפירצה עליו ללא הפסקה,  נותנת לו לשתות את כולי ללא רחמים....

לפני שהוא יוצא מביתי הוא מסתובב ואומר לי "אל תשכחי, כל דבר שאת צריכה, תתקשרי אני זמין" 

 

עד הפעם הבאה... שלוליות 😘😘😘

נ.ב... חם, אל תשכחו לשתות 🍻🍻🍻

לפני חודש. 19 במאי 2024 בשעה 18:05

תנועה קלה 

מתחילה מהשפתיים ועולה לעיניים ומשפיעה על כל חלק בגופנו. 

אני משתדלת כל הזמן לחייך, כמה שיותר. 

כשאני הולכת מהר כדי לא לאחר לאחריות שלי במורד הרחוב, כאשר אני מסתובבת בעבודה בדרך לעוד כוס קפה, אם זה בארוגיה המונית שמסביבי זוגות זוגות מזדיינים, מתלקקים, מתענגים ואני פוסעת בינהם ערומה כביום הוולדי, גאה בכל חלק בגופי, באלה שאני אוהבת יותר ואלה שפחות , בכל זאת כולם חלק ממני. 

גם כשאני מזדיינת, או אפילו בעיקר... אני מחייכת, חיוך אמיתי שבא מהלב ומשפיע על כל הגוף. 

לא תמיד החיוך אמיתי ולפעמים צריך להתאמץ כדי שהוא יבוא, לפעמים החדשות הקשות מסתננות ומכאיבות.

אבל  הוא בא, כמו חבר מוכר, כמו גלגל...

מחייכת לעצמי תוך כדי כתיבת השורות האלו כשמחשבות על זיונים שונים ומשונים שעברו עלי הסופש...

אבל מה זה משנה...שוב הקול שלך עולה בזכרוני לוחש לי רגע לפני ששוב קמים לטירוף היום יום  "איזה עור נעים יש לך, כל הזמן אני מתחרמן רק מלגעת בך" 

שנחזור לחייך בהקדם, כולנו!  חיוך אמיתי עמוק מבפנים....

 

עד אז... שלוליות 😘😘😘

לפני חודשיים. 8 במאי 2024 בשעה 8:28

יש סצנה בסרט של הארי פוטר ( אחד מהם...) שמנהל בית הספר, פרופסור דמבלדור ,עם שרביטו המיוחד מוציא זיכרון מתוך האוזן מכניס אותה לתוך קערה גדולה לפניו שמלאה בנוזל שקוף, ברגע שהזיכרון נכנס להגיגית הצופה חווה את הזיכרון שנשלף.

יש לי באוזן ימין תחושה של בועה תקועה, כמו בירידות של ים המלח , וזה לא משתחרר.אולי גם אצלי הזכרונות משישי ושבת המטורפים לא מרפים שלפעמים אני מוצאת את עצמי נזכרת בסיטואציות.. 

איך בסוף הערב, יצאתי לעשות שכטה בחצר האחורית בווילת החלומות . במרפסת יש עמדת ישיבה נעימה ומזרון כמובן לזוגות שחפצים להזדיין בחוץ. עוד לא הספקתי לקחת שכטה אחת וזוג מהמם מגיע ומתחיל להתמקם על המזרון שמולנו. הבחור, חתיך, רחב כתפיים , מקועקע עם מבט קשוח. היא גבוהה עם חזה עגול, עומד, גוף מתוח, שיער שחור, מקושטת במלא קעקועים מיוחדים פותחת לו את הרגליים ומכוונת את הבחור שלה דיירקט עם הפה שלו לכוס הלוהט שלה. 

לאחר שסיימה להתמקם מרימה אלי את הראש ושואלת "אפשר לאכול לך את הכוס בינתיים?" ואני שישבתי מהופנטת לגוף שלה מאשרת בשמחה ומתישבת לה על הפנים עם רגל אחת דרוכה על כף הרגל והשניה על הברך ומתחילה לזיין לה את הפה. 

בינתיים הבחור שלי עוד מצטרף ושולח אליה ידיים חומדות, הבחור שלה שותה אותה ללא הפסקה ומנסה לעמוד בקצב הגמירות של הגברת ואני...מזיינת לה את הפה, מקפידה לתת לה גם אוויר ובעיקר לכוון את עצמי עמוק יותר ללשון שלה. כמה דקות ועוד זוג שובב אחרון מצטרף (החתיך מהסיפור הקודם) והחגיגה בעיצומה. בשלב מסויים אני זזה ובודקת שהיא עדין איתנו, והיא אומרת לי " וואו לא ציפי לכוס כזה טעים" אז המשכתי עוד קצת לזיין לה את הפה....

קופלנו לפני שהספקנו למצות את החוויה כי השעה כבר הייתה מאוחרת... אבל אני בטוחה שאפגוש אותה שוב...

 

תודה שהייתם חלק מההגיגית שלי, הלחץ באוזן עדין קיים אבל קצת יותר טוב ( אולי יש עוד סיפור שמבקש לצאת...) 

עד אז.... שלוליות 😘😘😘

לפני חודשיים. 5 במאי 2024 בשעה 6:09

" בא לי להיות שובבה היום ולפלרטט עם מלא גברים" ... אני אומרת לבחור שלי בזמן שאנחנו מתמזמזים במיטה לפני מפגש חברים חדש שהוזמנו אליו...

אז... על מה מדובר?! 

באזור 16 זוגות ו4 סינגלים וסינגליות באיזון, מכל הגוונים וכל הסוגים עם מטרה אחת ברורה- להזדיין כמה שיותר ולהגשים כל פנטזיה שיש...

אז מנהיג ומארגן המפגש מציין ימי הולדת, וכולם מכירים ומחמיאים שהוא מסיים בנוסח הקבוע "באתם להזדיין ולא לזיין את השכל...אז לעסק" וכמו במטה קסם מלא אנשים ערומים מתחילים להקיף אותי. 

אני בוחרת בספת יחיד נוחה למראה שמשקיפה על החדר המרכזי, הבחור שלי מתמקם במקומו הקבוע עם הראש בין רגלי, ואני מחליקה מעלי את השמלה הירוקה בהירה, ללא תחתונים וחזיה כל כך מיותר...

תוך כדי שאני מתלקלקת לי בספה, יד אחת שלי ממוללת את פיטמה ימין והמבט השובב שלי מסתובב לראות מה קורה בחדר. 

הראשון האמיץ להצטרף היה המעסה, מתחיל מלשלוח ידיים בעדינות ומאוד מהר מוצא את עצמו עמוק עמוק מלקק את הכוס שלי עם כל המשתמע מכך. 

בחור מבוגר שכבר בתחילת הערב בחן אותי, עשה כבר סיבוב אחד וראה שאני עם שניי גברים והסתובב לא רצה להפריע ומהר מאוד ראיתי אותו חוזר לבחון שוב, שלחתי אליו חיוך שובב והוא בא להעמד לידי מצד אחד . 

אז מצד אחד של הספה יש לי בחור מבוגר שמגיש לי את הזין הענק שלו לטעימה טעימה ממש , המעסה מלקק לי את הכוס ואז הגיע גם הילד הרע... בתחילת הסיבוב כבר סימנתי לו בעדינות ( תוך כדי שנתן תשומת לב מלאה לאישה אחרת) שאני כאן ומעוניינת. כמו שחשבתי מהר מאוד הוא הגיע לידי גם כן ונעמד מהצד השני. 

וכך מצאתי את עצמי , בכל יד זין ענק מחובר לפנטזיה אהובה עלי... מצד אחד בחור חתיך עם גוף חלק וזין מחודד ומבט מטורף בעיניים, מצד שני בחור מבוגר , שראה דבר או שניים בחייו שעומד ומתחרמן ממני ממש, ומצד שלישי מעסה חרמן ממש שנשאר לבוש לחלוטין שמלקק אותי ללא הפסקה, שותה את כל המיצים שלי שנוטפים ללא הפסקה. הם מזיינים לי את הפה כל אחד בתורו, חונק אותי עם הזין שלהם עמוק עמוק לתוך הגרון ואני מכל חניקה משפריצה למעסה ישירות לגרון. 

ככה אני מוצאת את עצמי מלקקת זין מצד אחד , זין מהצד השני ותוך כדי כבר קולטת את הבחור השלישי מאונן עלי מהצד שהוא קולט את הסיטואציה. יש עוד זין ענק עומד להצטרף🤩🤩 

מתחלפים, די אני צריכה זין גם בכוס! 

תוך כדי שאני מסתובבת אני רואה את הבחור השלישי ושואלת עם חיוך "רוצה לגשת ללשכתי?" ,"בשמחה" הוא עונה ומעביר את היד שלו שוב על הזין הענק שלו. אני שואלת בתמימות "הזמנת רק מציצה או מציצה וזיון?" , "חחחח אשמח למציצה וזיון" הוא עונה לי בחיוך ומכוון לי את הראש אל כיפת הזין הענק והזקור שלו.

אני שואלת את המעסה " אתה רוצה להישאר בכוס לי בזמן שמזיינים אותי?" והוא מצידו " מה שתבקשי שם אהיה" 

וכך יצא, שהתמקמתי על הספה על הברכיים, טוסיק גבוהה,  הראש למטה שמלקק לי את הכוס ללא הפסקה, זין ענק של הבחור שלישי מקדימה, המבוגר עושה עלי ביד מהצד והילד הרע מפרק אותי מאחורה.. וכך בסבב מתמשך אני מפומפמת כל פעם כל ידי גבר אחר, שואבת בפה זין נוסף , ומשפריצה על כולם. 

עוד רבות יש לספר על אותו הערב... אבל את זה נשאיר לפעם הבאה.... 

עד אז ... שלוליות... 😘😘😘