ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני ואני.

לא נעה היכן שהרוח נושבת
לפני 3 שבועות. שבת, 21 בספטמבר 2019, בשעה 10:58

אני אוהבת אקט מיני מאתגר, שובב, נועז, עמוק, מלוכלך. הגירוי החזותי אינו סקסי כמו הגירוי הקולי. החלק הדיבורי הוא מאד סקסי אני אוהבת לשמוע אותו אומר את הדבר הנכון ואוהבת וורבאליות. אני אוהבת סקס קשוח. סקס קשה וטוב, להידפק באגרסיביות. אני נהנית מהענקת עונג אוראלי. אני מרגישה כאילו אני רוצה להכניס את כל הזין לעומק הגרון. כשאני מלקקת חור תחת אני פותחת את הישבנים לרווחה ודוחפת את הלשון עמוק לחור. אני אוהבת מין אנאלי, אני אוהבת את תנוחת הכפיות, לגעת לעצמי בדגדגן, להרגיש נינוחה, ולהיות בטוחה שהפרטנר שלי מבין שזה חור התחת שלי ושזה יכאב טיפה. צריך להיות ברמת חרמנות גבוהה, להיות בתנוחה טובה. אני אישית מעדיפה להשתמש ברוק כחומר סיכה. אני אוהבת לראות את הפנים שלו במהלך הסקס, את התכוצויות הפנים ונשיכות השפתיים.

אני אוהבת להידפק באגרסיביות, אם זה לא כך זה לא כל כך טוב.

לפני חודש. שבת, 7 בספטמבר 2019, בשעה 09:33

ביקשתי ממנו לרכוס לי את הרוכסן בשמלה, הוא נענה לבקשתי ואני התענגתי על הזיקפה שלו שהתעוררה במקביל בו זמנית תוך כדי שהוא לחש לי : 'אני רוצה להתעבר בתוכך".

לפני חודש. שבת, 24 באוגוסט 2019, בשעה 07:24

אני לא מפחדת להביע רגש, אבל לא תמיד אני מרגישה.

לפני חודשיים. שבת, 17 באוגוסט 2019, בשעה 07:56

מידי פעם באופן ראוי למדי עולה שאלה בבלוגים בסגנון : "אני לא מבין/מבינה X צפיות ואין ליקיים למה זה?!" ובאותה נשימה נכתב כמה אנשים חרא ולא מפרגנים. חלילה שכותב/ת השאלה או הקובע/ת עובדה יחשבו קצת שה - X אנשים שראו/קראו פשוט לא אהבו את מה שראו או קראו, זה לא מה פתאום. חלילה וחס כי כל אותם אנשים פשוט אהבו את מה שכתבת ולא סימנו לייק כי האגו או החוסר פירגן או תירוץ כזה או אחר שולט בהם! זה כמו שמנהל בחנות בגדים ילין על זה ש X אנשים נכנסו היום לחנות ואף אחד לא קנה שום פריט. במקרה שלו הוא בטח יודע את הסיבה. וזה לא כי הם קמצנים.

- הצעה לכלובי - שקל על כל לייק שניתן, תחשוב עיסקי;)

לפני 3 חודשים. שישי, 12 ביולי 2019, בשעה 14:12

בזמן שהן מתווכחות בזמן השיזוף בים על איזה ציור קיר ללכת, אני מבחינתי הייתי הולכת על ציור קיר של נשים וגברים. גברים עם עור בהיר או כהה, זין אפור-אדמדם-כהה, גדול. ונשים, משפריצות או לפחות מגירות מיצי כוס בכמויות.

לפני 3 חודשים. שבת, 6 ביולי 2019, בשעה 10:57

כלובי הביא מתנה - 
שמחה וששון, 
כל תפקיד יכול להפוך לבלון.

בלון נשלטות, בלון שולטות
בלון שולטים, בלון נשלטים, בלון לא בעסק

כל התפקידים יצאו לטיול,

הנשלטת שמחה מכל היחס שסביבה רצה וקפצה משולט לשולט סיפרה כמה הוא מדהים וכמה הוא אחר.
התרוממה גבוה לשמים על אדי האהבה והרגישה כמה היא רצויה,  נפלה על שולט מרובה קוביות ויפה עינים שדחף לה את המציאות בין הרגלים.

ופתאום...בום! טר...ך!
מה קרה? 
החלום שהכלוב יכול להשכיח את המציאות התפוצץ ונקרע.
אנא-נשלטת-לא להצטער!
נביא לך שולט אחר.
שיעזור לך לפתוח את האוזנים
ולהאמין מחדש שמנטלי צומח בין הרגלים.

פגשו השולטות תיבה מלאת הודעות שמילתה את ליבן תקוות הזויות, שמחו השולטות הנה מסתם דחויות הפכנו למלכות.
החלו להתנפח ולהתנפח בחשיבות עצמית, החל הבלון להתמלא בשקרים על נהגים, כספומטים ונשלטים נבחרים.

ופתאום...בום! טר...ך!
מה קרה? 
החלום שהכלוב יכול להשכיח את המציאות התפוצץ ונקרע.
אנא-שולטות-לא להצטער!
נביא לכן נשלט אחר ואחר ואחר ואחר. שילטף מחדש את האגו ויסתיר את המראה, יעזור לכן לא לראות את המציאות המרה ולעוף על עצמכן בחזרה. 

פגשו השולטים את מיצי -
החתולה של הכלוב.
החלו לספר לה סיפורים עד השמים. 
כמה הם מנוסים, חזקים, ובעקר מנטלים
נכנסים מהראש ויוצאים בין הרגלים.

ופתאום...בום! טר...ך!
מה קרה? 
מיצי שלנו יללה מילה או שתיים  
והשולט שלנו השתין במכנסים,
ובלון הפנטזיה הפך לפצצת מים.
החלום שהכלוב יכול להשכיח את המציאות התפוצץ ונקרע.
אנא-שולט אימתני -לא להצטער!
נביא לך נשלטת מסוג אחר.
נמצא נשלטת בלי עיניים, שתעזור לך לחלום שאתם עושים פורנו עד השמים.

בלון הנשלטות התפוצץ.
בלון השולטות התפוצץ.
וגם בלון השולטים התפוצץ.
נשארו רק שני בלונים:
בלון הנשלטים ובלון ה"לא בעסק".

הביטו הנשלטים אחד על השני ופחדו שגם הבלון שלהם יתפוצץ.
חיבקו חזק חזק אחד את השני, חיבוק כמו שמחבקים את אמא.

ופתאום בום! טרך!
מה קרה? 
הבלון לא התפוצץ הוא אפילו לא נקרע
אנא -נשלטים - לא להצטער!  
בלון ריקני נטול תוכן לא מתפוצץ ולא מתפורר.

נשאר רק בלון אחד הבלון של ה"לא בעסק".
פתאום... נשבה רוח חזקה - חטפה את הבלון של ה"לא בעסק" והעיפה אותו למעלה- למעלה- עד לשום מקום 

ה"לא בעסק" הזילו דמעה וקראו - 
שלום שלום אשליה.

לפני 4 חודשים. שישי, 14 ביוני 2019, בשעה 15:30

הוא שמע אותי נאנחת כשישב בסלון וצפה בטיוי הצצתי בחצי עין וראיתי שהוא מתלבט אם לבוא או לא, האנחות שלי שיגעו אותו, הטריפו אותו. זה היה יותר חזק ממנו הוא סגר את הטיוי והתקדם לעבר חדר השינה. הוא נעמד בפתח החדר ובחן אותי, באותם רגעים יכולתי לשמוע את דפיקות ליבו. הוא ראה אותי שוכבת במיטה, עירומה לגמרי, פניי מופנות לתיקרה, ידיי בין רגליי מאוננת בקצב. גופי נע למעלה למטה, מתענגת על כל שניה ורגע. מתפתלת לי על הסדינים. הוא עדיין לא זז ממקומו, הוא התבונן בי פשוקה לפניו, פתוחה לגמרי, מיוחמת כמו כלבה. הסתכלתי עליו והוא התקרב לעברי, הידיים שלו נגעו לי בווריד בצוואר באופן חזק של חניקה זהו רגע כזה שאין לי שליטה עליו, זה אחד הרגעים שהוא יכול לקחת את כל עולמי ולא אהיה מסוגלת להתגונן.

לפני 4 חודשים. שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 07:27

באתי על שתיים וירדתי על ארבע,

באתי לבד וגמרתי ביחד,

באתי בשקט וגנחתי ברעש.

לפני 4 חודשים. שישי, 24 במאי 2019, בשעה 10:30

אני אנינת טעם בקפה שאני שותה. כשאני שותה קפה שחור הוא צריך להיות עם הל מבושל שתיים וחצי דקות על אש קטנה, שבע דקות על אש גדולה  תוך כדי בחישה עם הכפית לימין בתנועה מעגלית. אם זה אספרסו אז רק של Xקפה. אני אנינת טעם גם במוסיקה, בקולנוע, בשתייה חריפה, ובבגדים. כשזה מגיע לעברית שם זה הרבה יותר קשה אני מקפידה להגיד שלושה כיסאות, ושישה ילדים. צורת גוף ראשון עתיד מתחילה ב-א'  לדוגמה -  אני אשים, אני אצליח, אני אחפש וכו'. גם באוננות כמובן יש לי אנינות טעם אני אומנם לא עושה מזה טקס של נרות, קטורת ומוסיקה אבל בהחלט משקיעה זמן, מפנה לזה זמן ומקום, ודואגת שזה יהיה באנינות טעם מושכת את זה ודואגת כשזה מסתיים להרגיש בהיי. החשוב מכל כמובן זה גברים. אני לא בוחרת גברים לפי רשימת דרישות טכנית. אני מאד אנינת טעם בנושא של שמחת חיים, רעננות נפשית, חיבור הדדי וטוב, הבנה ותקשורת. אני חולנית בעיניין של תקשורת. אנינות הטעם שלי היא בחום החיבור הנפשי שלי לגבר.

*חשוב מאד שהגבר יהיה גם אנין טעם.

לפני 5 חודשים. שישי, 17 במאי 2019, בשעה 14:30

1. ההודעות שאת מקבלת - כולן מקבלות אותן באופן גורף. באותה גירסה. קופי פייסט או לא זה לא משנה. אם בחרת להעלות את ההודעה כפוסט בבלוג ולשים את כותב ההודעה לבדיחה או ללעג יש לי חדשות מרעישות - שולח ההודעה לרוב לא קורא בלוגים. ואנחנו? אנחנו כבר קראנו את ההודעה הוא שלח אלינו גם. אבל מה? יש בונוס! קיבלת כמה 'חחחחח' וליקיים.

2. אנחנו בכלוב - כולם קוראים את כולם, אלו שפעילים בבלוגים כמובן.  (גם את המעניינים, וגם את אלו שלו) גם אלו שכותבים פוסט שבו הם מצהירים שהם לא קוראים - תאמינו לי, הם קוראים הכי הרבה מכולם. אין צורך לריב את מי קוראים יותר, זה מביך.

3. אנחנו בכלוב - הנשים מקבלות הרבה יותר ליקיים מהגברים. עם זאת, זה לא הופך אותך לפופאלרית יותר. הליקיים הם לא אינדקציה לכלום. הגברים בכלוב יעשו לך לייק עד שהם יבינו שלא יוצא להם כלום מהלייק לא תראי מהם עוד הרבה ליקיים. המגדילים אפילו יקחו את הלייק בחזרה מפוסטים ישנים. אבל מה? יש בונוס! זה יגרום לך הרגשה טובה כאילו את מינימום יונה וולך ונהנים לקרוא את הרשומים שלך.

4. הדרך הטובה ביותר לקבלת תשומת לב בכלוב היא בכלל לא תמונות! הדרך הטובה ביותר זה לכתוב מדוע אנשים בוחרים להעלות תמונות לכלוב! יש בונוס! תקבלי ליקיים בדיוק מאותם גברים שמליקקים לתמונות!