בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני ואני.

לא נעה היכן שהרוח נושבת
לפני 4 חודשים. 7 באפר׳ 2020, 10:06

בואו נדבר על נזקי הקורונה אותו וירוס מבלבל שגורם לאנשים חסרי חשיבות במהלך החיים לקרוא לעצמם חיונים (כן כן אתם לא רופאים ולא לבורנטים אתם יודעים בדיוק מי אתם)
אנשים מבודדים בחל"ת המדינה סגורה וכגודל הציפיות (ולא שבאמת היו כאלו) כך גודל האכזבות - 

1. אחרי שקבלנו מענק לעצמאים טוב לפחות הבטחה - איך אומרים בחיים מה שחשוב זה הכוונה יותר מהמעשה ולמחרת ספרנו כמה ילדים יש לנו הכפלנו ב 500 ורצנו לקנות אוכל לחג עד שגילינו שבסופר אין עודף מהבטחות לפחות זכינו לראות נס גלוי - מיליון שנה נלחמים עם החרדים שילמדו לימודי ליבה פתאום גילינו שבין לילה כולם למדו את לוח הכפל והצליחו לפתור את חידת ה"כמה מגיע לי". אז אחרי החגים ישחררו את החגורה אומרים המומחים (אם זה המומחים לדיאטות הם בטוח צודקים) ואז גם יגיעו ה-500 המפורסמים שלא יספיקו לכלום. מענקי העצמאים שמספיקים בדיוק לשלם למוביל שיפנה את העסק, תשלומי החל״ת ואסטרטגית היציאה שלנו האזרחים הכל מעבר לפינה אחרי החגים אומרים המומחים, לו רק היינו אזרחים זרים שלא מבינים למה מתכוון ישראלי שאומר אחרי החגים.

2. המחסור הכי חמור שהיה בישראל לאחרונה זה - ביצים הסיבה האמיתי שכולם הולכים על הביצים ונתניהו לא לימד אותנו עדין איך לשטוף את הרגליים. כולם מחפשים איך אומרים סגר ביהודית סגר זאת מילת הזהב אבל  זה של ערבים ההיא מהשוקולד אמרה "מה אנחנו ערבים?"  לקח שבוע עד שהאקדמיה הוציאה את המילה "סגר נושם" שזה כבר סבבה לנו מאז השואה כל עוד נותנים לנו לנשום אנחנו מסודרים אפשר להתקדם עם הסגר.

3. "אנחנו הכי טובים בעולם", "כולם לומדים מאיתנו", "אנחנו מקדימים את שאר העולם" אלו המשפטים שמלווים אותנו ערב אחרי ערב מההוא שנכנס ויוצא מבידוד כל יומים. יאמר לזכותו שאת המשפט השלישי הוא בהחלט מיישם ומי שיצליח להשתחרר מהזקפה הלאומית לדלג מעל אלו שמתו  ולדחוף את אלו שסתם איבדו את פרנסתם יראה שיש ראש ממשלה אחד בעולם שעוסק באסטרטגית יציאה שלו מהמשבר מהרגע הראשון ומי שמתקשה לראות או שזה בגלל שאלפרין סגורים או שפשוט יקרא את המשפטים הראשונים מחדש. 

4. הכלכלה קורסת או עושה מה שהיא יודעת הכי טוב מיצרת אנשים עשירים, יותר עשירים,  ואנשים אחרים יותר עניים אבל עזבו עובדות כל משבר מייצר גם הזדמנויות והשאלה החשובה היא היכן להשקיע היום שכל הודי תופר מהתחתונים המשומשות שלו מסכות India95 וכולנו מסתובבים איתם מבלי להבין שהבדיחה היא עלינו זה מלמד אותנו שהתחום הרופאי תפוס. שימו את כל הג'יטונים שנשארו לכם (לפני שגם בהם ישתמשו לעשות תספורת לאיזה טיקון שאיבד את נכסיו או נכסינו לא חשוב העובדות) על מניות למפעלים שמיצרים צבע וחמצן לשער. אנחנו נמצאים ימים בודדים מאיבוד מגזר השחורדיניות שלא לדבר על שערות שיבה שאצל גברים מסמלות חוכמה, נסיון ובגרות ואצל נשים מסמלות זקנה, מוזנחות או פמניזם שאיבד חוש טעם. אז כמו שנחמיה נהג לומר שלא יעבדו עליכם ואל תשכחו להפריש מעשר מהרווחים בכל זאת מצווה זה מצווה.

5. פסח מתקרב בצעדי ענק, מילא חילונים, מסורתיים מקיזים זמנם בניקוי הבית וכל מיני ענינים של פסח לא שזה ניתן להבנה אבל מי מבין חילונים. אבל מה הסיפור של החרדים? מיליון שנה אתם מחכים לפאקינג משיח סוף סוף הבטיחו לכם שהוא מגיע עם תאריך יעד עד פסח למה אתם לא יושבים עם הרגלים למעלה וצוחקים על העולם? יכול להיות שלא מספרים לנו ויש תנך עם אותיות קטנות למטה שלא מספרים לנו שבו כתוב שהמשיח רגיש לחמץ?

6. פתאום כולם למדו אידיש וזועקים גוועלד איך זה ש לץ-man הוא שר הבריאות מזל שהיה פורים והוא חבש את המזנבת טוב טוב גוים שלי את השטריימל (כן כן שטריימל זה הכובע שנראה כמו עוגה של קרין גורן שחובשים בחגים ולא מעיל כזה או אחר) לכבוד פורים וכולם ראו שהוא גם שם. מילא הוירוס פירק את השמאל החלש זה לא מפתיע אותנו אבל שאנשי הבלוק יצקצקו בלשונם. 58 יהודים כשרים, ציונים (טוב רק שנוח כי ביננו חלק נכבד מהחרדים מגדירים את עצמם ציונים כמו שחנין זועבי מגדירה את עצמה ציונית אבל אנחנו לא בקטע של עובדות) נאמנים כמו אלו שסופרים את הקולות בבחירות בסוריה ככה לירות בתוך הנגמש?  לא פלא שאין לנו ממשלה בירושלים אולי אם נחפש בשער הגיא הלא הוא בא אל ואד נמצא אותם שם ליד המשורינים. מה נגמש מה? כולם עברו לפומות, נמרים, בוקסר, דינגו, שועלית רק ממשלת ישראל עדין בנגמש.

7. בני גנץ או בני בני ילד רע לא יכלת לחכות עוד קצת, כן וירוס לא וירוס היית פאקינג רמטכ"ל בצבא הכי מוסרי בעולם קצת איפוק לא יכלת לחכות עוד יום יומים מבלי לדפוק את הפוסט הכי טוב שנראה לאחרונה של אנשי הבלוק מול אנשי הגוש! לפחות עכשיו ברור למה אתה לא בשל להיות ראש ממשלה.

8. אם יש דבר אחד שמנצח את הקורונה זה הזום עד שאנשים יתפנו מתאוריות הנשק הביולוגי ויגלו לנו שממציא הזום הוא סיני שמכר לאמריקאי והממשל הסיני הכניס בפנים תוכנות ריגול וכל הקורונה זה מסך עשן לעוקץ האמיתי לא נדבר על זה. הסיכוי למות מהזום גדול מהסיכוי למות מהקורונה וזה מבוסס! אתה מקבל זימון לזום (לא לזרום לזום) 12 בצהרים אתה במשרד כל אחד מפינה אחרת ואז מפציע הבוס בתחתוני בוקסר עם השאלה מה המצב והתשובה איפה הביצים. עכשיו תבחרו אם ללקק חולה קורונה או להתחבר לזום. 

9. ההוא שמסדר את השער בעצמו The king of the economy שהוכיח לנו כמה הוא צדק שלא בזבז את הכסף של ניצולי השואה עליהם ומוטב לקבור אותם בבירוקרטיות אין סופיות. הוא היחיד שזיהה שהם ימותו בסוף אז חבל להשקיע בהם בתרופות ואוכל זה מנהיג שרואה כמה צעדים לפני העם.
ועכשיו הגענו עם קופה מלאה(בהבטחות) למשבר. 
עקב הסגרים הטוטו יוצא בהגרלה חדש חולה קורונה שיצליח להביא מספר של ניצול שואה חי זהה למספר חולה שלו יזכה בפרס הגדול. 
ככה נראה לניצולים שהם עדין חשובים לנו.

10. אז פסח לפנינו והוא אחד משלוש רגלים ולמי שעדין מתקשה זה לא רגל ימין וגם לא רגל שמאל. אז קבלנו את כל הרגל הפעם מלאה בוירוסים כולם מאחלים הרבה בריאות ומשדרים אופטימיות שיהיה טוב עוד קצת זה מאחורינו ורק אני וצוות המומחים מביטים אל האופק ורואים את מה שהולך להקרא בום הקורונה כמויות של ילדים לא רצוים שיציפו את הארץ וזאת מכה שכבר לא יוכלו להפיל על המצרים. 

לפני 6 חודשים. 25 בינו׳ 2020, 8:39

כול פעם מחדש נזרקת לאוויר העולם השאלה - למה בכלוב הכל עוסק בסקס? שליטה היא לא סקס! איפה העומק והמשמעות שכולם מחפשים?

הכלוב מוצף בשולטים שהם בעלי עסק או במינימום מנהלים בכירים עם דומיננטיות מתפרצת שכל מילה שלהם מתחילה בראש וזולגת בצורה מזוקקת אל תוך גופה של הנשלטת ומייצרת את ההוויה המושלמת. ניתן לראות את זה בעיניים שכל נשלטת שניה שמתכופפת משתלשל לה מהתחת בגאווה ניק בפונט נבחר ובניחוח אישי שמסמל את עוצמתו של השולט.

ועדין כמו אש בשדה קוצים ניתן לשמוע בכל רגע נשלטות עוצמתיות שיודעות מה הן צריכות, ונכון עבורן, שנחנו בראיית רנטגן שחודרת את הדבשת של עצמן ומזהה כל פגם בסובבים אותן זועקות אל השמים "אין פה אף אחד רציני".

הבעיה היא לא במחסור במיוחדים ומיוחדות כמו שחלק נוטים לחשוב הם כאן סביבנו כל הזמן, הבעיה היא באנשים הפשוטים - הם מקור הבעיה!
בגלל שיש כל כך הרבה מיוחדים ומיוחדות כמו פרדוקס עצוב כולם נראים ונשמעים אותו הדבר קצת כמו אלו עם העניים המלוכסנות הם סינים? יפנים? לאדם מערבי הכל נראה אותו הדבר רק שרואים פורנו מגלים שיש בניהם הבדל.
ואז פתאום האנשים הפשוטים נראים מיוחדים רחמנא ליצלן.

הסוד הוא לייבא אנשים פשוטים לכלוב זו מתמטיקה פשוטה.
מביאים אנשים פשוטים בכמות מספקת שהבנאלי יהפוך למיוחד שוב, ואף אחד לא צריך להשתנות כל אחד ואחת נותר ספון באמת האבסולוטית שלו למה הכל חרא בגלל אחרים,  אז לפחות האמת הופכת לייחודית מחדש ולא סתם. 

לפני 7 חודשים. 11 בינו׳ 2020, 9:06

הגוף שלו לא היה כזה מושלם, אבל הוא היה גדול כזה ואני רציתי לגעת בו, להוריד לו את החולצה ולגעת בבטן שלו. יש לו זיפים ואני אוהבת את ההרגשה והתחושה של הזיפים בפה שלי, הגבריות שלו ביחד עם הנשיות שלי. יש לו מבט רציני ומאופק, מלא תשוקה, על גבול הטירוף. הוא מעביר אנרגיה מינית מטורפת מלווה בהנאה צרופה. ואני רק תהיתי איך הוא במיטה, איך הוא נראה בלי בגדים, איך הוא גונח, ואיך הלשון שלו מחוללת מחול חיזור על פיתולי פותי. ובכלל, איך אני נראית עם הזין שלו בפי. בכל מקרה נשארתי עם המעיל עלי ובערתי מחום.

לפני 10 חודשים. 21 בספט׳ 2019, 10:58

אני אוהבת אקט מיני מאתגר, שובב, נועז, עמוק, מלוכלך. הגירוי החזותי אינו סקסי כמו הגירוי הקולי. החלק הדיבורי הוא מאד סקסי אני אוהבת לשמוע אותו אומר את הדבר הנכון ואוהבת וורבאליות. אני אוהבת סקס קשוח. סקס קשה וטוב, להידפק באגרסיביות. אני נהנית מהענקת עונג אוראלי. אני מרגישה כאילו אני רוצה להכניס את כל הזין לעומק הגרון. כשאני מלקקת חור תחת אני פותחת את הישבנים לרווחה ודוחפת את הלשון עמוק לחור. אני אוהבת מין אנאלי, אני אוהבת את תנוחת הכפיות, לגעת לעצמי בדגדגן, להרגיש נינוחה, ולהיות בטוחה שהפרטנר שלי מבין שזה חור התחת שלי ושזה יכאב טיפה. צריך להיות ברמת חרמנות גבוהה, להיות בתנוחה טובה. אני אישית מעדיפה להשתמש ברוק כחומר סיכה. אני אוהבת לראות את הפנים שלו במהלך הסקס, את התכוצויות הפנים ונשיכות השפתיים.

אני אוהבת להידפק באגרסיביות, אם זה לא כך זה לא כל כך טוב.

לפני 11 חודשים. 7 בספט׳ 2019, 9:33

ביקשתי ממנו לרכוס לי את הרוכסן בשמלה, הוא נענה לבקשתי ואני התענגתי על הזיקפה שלו שהתעוררה במקביל בו זמנית תוך כדי שהוא לחש לי : 'אני רוצה להתעבר בתוכך".

לפני 11 חודשים. 24 באוג׳ 2019, 7:24

אני לא מפחדת להביע רגש, אבל לא תמיד אני מרגישה.

לפני 11 חודשים. 17 באוג׳ 2019, 7:56

מידי פעם באופן ראוי למדי עולה שאלה בבלוגים בסגנון : "אני לא מבין/מבינה X צפיות ואין ליקיים למה זה?!" ובאותה נשימה נכתב כמה אנשים חרא ולא מפרגנים. חלילה שכותב/ת השאלה או הקובע/ת עובדה יחשבו קצת שה - X אנשים שראו/קראו פשוט לא אהבו את מה שראו או קראו, זה לא מה פתאום. חלילה וחס כי כל אותם אנשים פשוט אהבו את מה שכתבת ולא סימנו לייק כי האגו או החוסר פירגן או תירוץ כזה או אחר שולט בהם! זה כמו שמנהל בחנות בגדים ילין על זה ש X אנשים נכנסו היום לחנות ואף אחד לא קנה שום פריט. במקרה שלו הוא בטח יודע את הסיבה. וזה לא כי הם קמצנים.

- הצעה לכלובי - שקל על כל לייק שניתן, תחשוב עיסקי;)

לפני שנה. 12 ביולי 2019, 14:12

בזמן שהן מתווכחות בזמן השיזוף בים על איזה ציור קיר ללכת, אני מבחינתי הייתי הולכת על ציור קיר של נשים וגברים. גברים עם עור בהיר או כהה, זין אפור-אדמדם-כהה, גדול. ונשים, משפריצות או לפחות מגירות מיצי כוס בכמויות.

לפני שנה. 6 ביולי 2019, 10:57

כלובי הביא מתנה - 
שמחה וששון, 
כל תפקיד יכול להפוך לבלון.

בלון נשלטות, בלון שולטות
בלון שולטים, בלון נשלטים, בלון לא בעסק

כל התפקידים יצאו לטיול,

הנשלטת שמחה מכל היחס שסביבה רצה וקפצה משולט לשולט סיפרה כמה הוא מדהים וכמה הוא אחר.
התרוממה גבוה לשמים על אדי האהבה והרגישה כמה היא רצויה,  נפלה על שולט מרובה קוביות ויפה עינים שדחף לה את המציאות בין הרגלים.

ופתאום...בום! טר...ך!
מה קרה? 
החלום שהכלוב יכול להשכיח את המציאות התפוצץ ונקרע.
אנא-נשלטת-לא להצטער!
נביא לך שולט אחר.
שיעזור לך לפתוח את האוזנים
ולהאמין מחדש שמנטלי צומח בין הרגלים.

פגשו השולטות תיבה מלאת הודעות שמילתה את ליבן תקוות הזויות, שמחו השולטות הנה מסתם דחויות הפכנו למלכות.
החלו להתנפח ולהתנפח בחשיבות עצמית, החל הבלון להתמלא בשקרים על נהגים, כספומטים ונשלטים נבחרים.

ופתאום...בום! טר...ך!
מה קרה? 
החלום שהכלוב יכול להשכיח את המציאות התפוצץ ונקרע.
אנא-שולטות-לא להצטער!
נביא לכן נשלט אחר ואחר ואחר ואחר. שילטף מחדש את האגו ויסתיר את המראה, יעזור לכן לא לראות את המציאות המרה ולעוף על עצמכן בחזרה. 

פגשו השולטים את מיצי -
החתולה של הכלוב.
החלו לספר לה סיפורים עד השמים. 
כמה הם מנוסים, חזקים, ובעקר מנטלים
נכנסים מהראש ויוצאים בין הרגלים.

ופתאום...בום! טר...ך!
מה קרה? 
מיצי שלנו יללה מילה או שתיים  
והשולט שלנו השתין במכנסים,
ובלון הפנטזיה הפך לפצצת מים.
החלום שהכלוב יכול להשכיח את המציאות התפוצץ ונקרע.
אנא-שולט אימתני -לא להצטער!
נביא לך נשלטת מסוג אחר.
נמצא נשלטת בלי עיניים, שתעזור לך לחלום שאתם עושים פורנו עד השמים.

בלון הנשלטות התפוצץ.
בלון השולטות התפוצץ.
וגם בלון השולטים התפוצץ.
נשארו רק שני בלונים:
בלון הנשלטים ובלון ה"לא בעסק".

הביטו הנשלטים אחד על השני ופחדו שגם הבלון שלהם יתפוצץ.
חיבקו חזק חזק אחד את השני, חיבוק כמו שמחבקים את אמא.

ופתאום בום! טרך!
מה קרה? 
הבלון לא התפוצץ הוא אפילו לא נקרע
אנא -נשלטים - לא להצטער!  
בלון ריקני נטול תוכן לא מתפוצץ ולא מתפורר.

נשאר רק בלון אחד הבלון של ה"לא בעסק".
פתאום... נשבה רוח חזקה - חטפה את הבלון של ה"לא בעסק" והעיפה אותו למעלה- למעלה- עד לשום מקום 

ה"לא בעסק" הזילו דמעה וקראו - 
שלום שלום אשליה.

לפני שנה. 14 ביוני 2019, 15:30

הוא שמע אותי נאנחת כשישב בסלון וצפה בטיוי הצצתי בחצי עין וראיתי שהוא מתלבט אם לבוא או לא, האנחות שלי שיגעו אותו, הטריפו אותו. זה היה יותר חזק ממנו הוא סגר את הטיוי והתקדם לעבר חדר השינה. הוא נעמד בפתח החדר ובחן אותי, באותם רגעים יכולתי לשמוע את דפיקות ליבו. הוא ראה אותי שוכבת במיטה, עירומה לגמרי, פניי מופנות לתיקרה, ידיי בין רגליי מאוננת בקצב. גופי נע למעלה למטה, מתענגת על כל שניה ורגע. מתפתלת לי על הסדינים. הוא עדיין לא זז ממקומו, הוא התבונן בי פשוקה לפניו, פתוחה לגמרי, מיוחמת כמו כלבה. הסתכלתי עליו והוא התקרב לעברי, הידיים שלו נגעו לי בווריד בצוואר באופן חזק של חניקה זהו רגע כזה שאין לי שליטה עליו, זה אחד הרגעים שהוא יכול לקחת את כל עולמי ולא אהיה מסוגלת להתגונן.