ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני ואני.

לא נעה היכן שהרוח נושבת
לפני חודש. 25 בינו׳ 2020, 8:39

כול פעם מחדש נזרקת לאוויר העולם השאלה - למה בכלוב הכל עוסק בסקס? שליטה היא לא סקס! איפה העומק והמשמעות שכולם מחפשים?

הכלוב מוצף בשולטים שהם בעלי עסק או במינימום מנהלים בכירים עם דומיננטיות מתפרצת שכל מילה שלהם מתחילה בראש וזולגת בצורה מזוקקת אל תוך גופה של הנשלטת ומייצרת את ההוויה המושלמת. ניתן לראות את זה בעיניים שכל נשלטת שניה שמתכופפת משתלשל לה מהתחת בגאווה ניק בפונט נבחר ובניחוח אישי שמסמל את עוצמתו של השולט.

ועדין כמו אש בשדה קוצים ניתן לשמוע בכל רגע נשלטות עוצמתיות שיודעות מה הן צריכות, ונכון עבורן, שנחנו בראיית רנטגן שחודרת את הדבשת של עצמן ומזהה כל פגם בסובבים אותן זועקות אל השמים "אין פה אף אחד רציני".

הבעיה היא לא במחסור במיוחדים ומיוחדות כמו שחלק נוטים לחשוב הם כאן סביבנו כל הזמן, הבעיה היא באנשים הפשוטים - הם מקור הבעיה!
בגלל שיש כל כך הרבה מיוחדים ומיוחדות כמו פרדוקס עצוב כולם נראים ונשמעים אותו הדבר קצת כמו אלו עם העניים המלוכסנות הם סינים? יפנים? לאדם מערבי הכל נראה אותו הדבר רק שרואים פורנו מגלים שיש בניהם הבדל.
ואז פתאום האנשים הפשוטים נראים מיוחדים רחמנא ליצלן.

הסוד הוא לייבא אנשים פשוטים לכלוב זו מתמטיקה פשוטה.
מביאים אנשים פשוטים בכמות מספקת שהבנאלי יהפוך למיוחד שוב, ואף אחד לא צריך להשתנות כל אחד ואחת נותר ספון באמת האבסולוטית שלו למה הכל חרא בגלל אחרים,  אז לפחות האמת הופכת לייחודית מחדש ולא סתם. 

לפני חודש. 11 בינו׳ 2020, 9:06

הגוף שלו לא היה כזה מושלם, אבל הוא היה גדול כזה ואני רציתי לגעת בו, להוריד לו את החולצה ולגעת בבטן שלו. יש לו זיפים ואני אוהבת את ההרגשה והתחושה של הזיפים בפה שלי, הגבריות שלו ביחד עם הנשיות שלי. יש לו מבט רציני ומאופק, מלא תשוקה, על גבול הטירוף. הוא מעביר אנרגיה מינית מטורפת מלווה בהנאה צרופה. ואני רק תהיתי איך הוא במיטה, איך הוא נראה בלי בגדים, איך הוא גונח, ואיך הלשון שלו מחוללת מחול חיזור על פיתולי פותי. ובכלל, איך אני נראית עם הזין שלו בפי. בכל מקרה נשארתי עם המעיל עלי ובערתי מחום.

לפני 5 חודשים. 21 בספט׳ 2019, 10:58

אני אוהבת אקט מיני מאתגר, שובב, נועז, עמוק, מלוכלך. הגירוי החזותי אינו סקסי כמו הגירוי הקולי. החלק הדיבורי הוא מאד סקסי אני אוהבת לשמוע אותו אומר את הדבר הנכון ואוהבת וורבאליות. אני אוהבת סקס קשוח. סקס קשה וטוב, להידפק באגרסיביות. אני נהנית מהענקת עונג אוראלי. אני מרגישה כאילו אני רוצה להכניס את כל הזין לעומק הגרון. כשאני מלקקת חור תחת אני פותחת את הישבנים לרווחה ודוחפת את הלשון עמוק לחור. אני אוהבת מין אנאלי, אני אוהבת את תנוחת הכפיות, לגעת לעצמי בדגדגן, להרגיש נינוחה, ולהיות בטוחה שהפרטנר שלי מבין שזה חור התחת שלי ושזה יכאב טיפה. צריך להיות ברמת חרמנות גבוהה, להיות בתנוחה טובה. אני אישית מעדיפה להשתמש ברוק כחומר סיכה. אני אוהבת לראות את הפנים שלו במהלך הסקס, את התכוצויות הפנים ונשיכות השפתיים.

אני אוהבת להידפק באגרסיביות, אם זה לא כך זה לא כל כך טוב.

לפני 5 חודשים. 7 בספט׳ 2019, 9:33

ביקשתי ממנו לרכוס לי את הרוכסן בשמלה, הוא נענה לבקשתי ואני התענגתי על הזיקפה שלו שהתעוררה במקביל בו זמנית תוך כדי שהוא לחש לי : 'אני רוצה להתעבר בתוכך".

לפני 6 חודשים. 24 באוג׳ 2019, 7:24

אני לא מפחדת להביע רגש, אבל לא תמיד אני מרגישה.

לפני 6 חודשים. 17 באוג׳ 2019, 7:56

מידי פעם באופן ראוי למדי עולה שאלה בבלוגים בסגנון : "אני לא מבין/מבינה X צפיות ואין ליקיים למה זה?!" ובאותה נשימה נכתב כמה אנשים חרא ולא מפרגנים. חלילה שכותב/ת השאלה או הקובע/ת עובדה יחשבו קצת שה - X אנשים שראו/קראו פשוט לא אהבו את מה שראו או קראו, זה לא מה פתאום. חלילה וחס כי כל אותם אנשים פשוט אהבו את מה שכתבת ולא סימנו לייק כי האגו או החוסר פירגן או תירוץ כזה או אחר שולט בהם! זה כמו שמנהל בחנות בגדים ילין על זה ש X אנשים נכנסו היום לחנות ואף אחד לא קנה שום פריט. במקרה שלו הוא בטח יודע את הסיבה. וזה לא כי הם קמצנים.

- הצעה לכלובי - שקל על כל לייק שניתן, תחשוב עיסקי;)

לפני 7 חודשים. 12 ביולי 2019, 14:12

בזמן שהן מתווכחות בזמן השיזוף בים על איזה ציור קיר ללכת, אני מבחינתי הייתי הולכת על ציור קיר של נשים וגברים. גברים עם עור בהיר או כהה, זין אפור-אדמדם-כהה, גדול. ונשים, משפריצות או לפחות מגירות מיצי כוס בכמויות.

לפני 7 חודשים. 6 ביולי 2019, 10:57

כלובי הביא מתנה - 
שמחה וששון, 
כל תפקיד יכול להפוך לבלון.

בלון נשלטות, בלון שולטות
בלון שולטים, בלון נשלטים, בלון לא בעסק

כל התפקידים יצאו לטיול,

הנשלטת שמחה מכל היחס שסביבה רצה וקפצה משולט לשולט סיפרה כמה הוא מדהים וכמה הוא אחר.
התרוממה גבוה לשמים על אדי האהבה והרגישה כמה היא רצויה,  נפלה על שולט מרובה קוביות ויפה עינים שדחף לה את המציאות בין הרגלים.

ופתאום...בום! טר...ך!
מה קרה? 
החלום שהכלוב יכול להשכיח את המציאות התפוצץ ונקרע.
אנא-נשלטת-לא להצטער!
נביא לך שולט אחר.
שיעזור לך לפתוח את האוזנים
ולהאמין מחדש שמנטלי צומח בין הרגלים.

פגשו השולטות תיבה מלאת הודעות שמילתה את ליבן תקוות הזויות, שמחו השולטות הנה מסתם דחויות הפכנו למלכות.
החלו להתנפח ולהתנפח בחשיבות עצמית, החל הבלון להתמלא בשקרים על נהגים, כספומטים ונשלטים נבחרים.

ופתאום...בום! טר...ך!
מה קרה? 
החלום שהכלוב יכול להשכיח את המציאות התפוצץ ונקרע.
אנא-שולטות-לא להצטער!
נביא לכן נשלט אחר ואחר ואחר ואחר. שילטף מחדש את האגו ויסתיר את המראה, יעזור לכן לא לראות את המציאות המרה ולעוף על עצמכן בחזרה. 

פגשו השולטים את מיצי -
החתולה של הכלוב.
החלו לספר לה סיפורים עד השמים. 
כמה הם מנוסים, חזקים, ובעקר מנטלים
נכנסים מהראש ויוצאים בין הרגלים.

ופתאום...בום! טר...ך!
מה קרה? 
מיצי שלנו יללה מילה או שתיים  
והשולט שלנו השתין במכנסים,
ובלון הפנטזיה הפך לפצצת מים.
החלום שהכלוב יכול להשכיח את המציאות התפוצץ ונקרע.
אנא-שולט אימתני -לא להצטער!
נביא לך נשלטת מסוג אחר.
נמצא נשלטת בלי עיניים, שתעזור לך לחלום שאתם עושים פורנו עד השמים.

בלון הנשלטות התפוצץ.
בלון השולטות התפוצץ.
וגם בלון השולטים התפוצץ.
נשארו רק שני בלונים:
בלון הנשלטים ובלון ה"לא בעסק".

הביטו הנשלטים אחד על השני ופחדו שגם הבלון שלהם יתפוצץ.
חיבקו חזק חזק אחד את השני, חיבוק כמו שמחבקים את אמא.

ופתאום בום! טרך!
מה קרה? 
הבלון לא התפוצץ הוא אפילו לא נקרע
אנא -נשלטים - לא להצטער!  
בלון ריקני נטול תוכן לא מתפוצץ ולא מתפורר.

נשאר רק בלון אחד הבלון של ה"לא בעסק".
פתאום... נשבה רוח חזקה - חטפה את הבלון של ה"לא בעסק" והעיפה אותו למעלה- למעלה- עד לשום מקום 

ה"לא בעסק" הזילו דמעה וקראו - 
שלום שלום אשליה.

לפני 8 חודשים. 14 ביוני 2019, 15:30

הוא שמע אותי נאנחת כשישב בסלון וצפה בטיוי הצצתי בחצי עין וראיתי שהוא מתלבט אם לבוא או לא, האנחות שלי שיגעו אותו, הטריפו אותו. זה היה יותר חזק ממנו הוא סגר את הטיוי והתקדם לעבר חדר השינה. הוא נעמד בפתח החדר ובחן אותי, באותם רגעים יכולתי לשמוע את דפיקות ליבו. הוא ראה אותי שוכבת במיטה, עירומה לגמרי, פניי מופנות לתיקרה, ידיי בין רגליי מאוננת בקצב. גופי נע למעלה למטה, מתענגת על כל שניה ורגע. מתפתלת לי על הסדינים. הוא עדיין לא זז ממקומו, הוא התבונן בי פשוקה לפניו, פתוחה לגמרי, מיוחמת כמו כלבה. הסתכלתי עליו והוא התקרב לעברי, הידיים שלו נגעו לי בווריד בצוואר באופן חזק של חניקה זהו רגע כזה שאין לי שליטה עליו, זה אחד הרגעים שהוא יכול לקחת את כל עולמי ולא אהיה מסוגלת להתגונן.

לפני 8 חודשים. 1 ביוני 2019, 7:27

באתי על שתיים וירדתי על ארבע,

באתי לבד וגמרתי ביחד,

באתי בשקט וגנחתי ברעש.