שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני ואני.

לא נעה היכן שהרוח נושבת
לפני שנה. 3 ביוני 2022 בשעה 10:19

זונה עם יומרות אומנותית ואלגנטיות מעושה.

לפני 3 שנים. 7 בנובמבר 2020 בשעה 7:51

מחקר עומק על נשים נשואות בכלוב הניב תוצאות מרתקות שמעלות דילמה בפני גברים רווקים.

קבוצות הבדיקה חולקו לשתי קפסולות נפרדות מחשש לזיהום.
הראשונה -  נשואים/ בזוגיות בדסמית
השנייה -  נשואים שהאישה מחוברת לעולם השליטה והגבר לא מעוניין, על סף משתף פעולה לפרקים.

תצפיות הניבו בקפסולה הראשונה שההגדרה של גברים היא זין!  
כל התייחסות לזוגית עוברת דרך הזין - "הוא הכניס לי את כל האורך עד שנחנקתי", "רק הוא גומר 3 פעמים ומוכן ישר לפעם הרביעית",  עובי כזה בחיים לא היה לי (זה סאבטקסט לפאק קיבלתי זין קטן בוא ננסה מימדים אחרים), "הוא פילח אותי .... ".  וסביב זה זורקים כמה מילים, ואם ניתן תמונה של תחת אדום על 4 שיסגור את הפלומבה שאנחנו עוסקים בדבר האמיתי.
אין לגברים שם שום משמעות אמיתית חשובה מלבד היותם זין מתפקד. כל המסביב זה כמו ירקות בעל האש,  נחמד כשיש אבל לא בשביל זה באנו.

בקפסולה השניה נצפו יפי הבלורית והטוהר.
כולם מושלמים עם פאקים קטנטנים סטיל צלקת קולית של אל פאצינו בצעירותו .
"בחיים לא הייתי מחליפה אותו" , "יש בו הכל זו אני המשוגעת" , "הוא מכיל אותי אוהב אותי הלוואי והייתי מסוגלת להיות כמוהו",  "הוא תמיד יציב עם הרגליים על הקרקע זו אני שאבודה".
לרוב זה מגיע בסיפא של פוסט מתסכל של "אם הוא רק היה זורק אותי עכשיו על המיטה מזיין לי את הצורה כמו שור טיבטי ויורק עלי איזה מוחטה".

עכשיו, עומד רווק בפיתחה של דילמת חייו - האם להפוך לזין "מאושר מינית" (לפחות בכתובים) אבל מרגרינה פרווה בכל שאר חייו ואישיותו (מבחינת זוגתו). 
או להיות מוצלח, שיכתבו עליו סופרלטיבים שהמתים היו חולמים שיגידו עליהם, אבל לזין מיסיונרית עם נגיעות דוגי בימי שיא כל חייך (למרות שגם על זה תקבל מחמאות מאשתך שלא חסר לה כלום).

חכמולוגים יגידו שיש את הדרך השלישית אבל שם נמצאים אביגדור קהלני ועמנואל זיסמן אנחנו לא שופטים כל אחד ואהבות שלו אבל זה כבר נכנס למחקר של -  זוגיות בצל הביזאר או ביזאר שהוא זוגיות שעדיין בעיצומו.  

Ooo

לפני 3 שנים. 29 באוגוסט 2020 בשעה 5:05

הוא שאל אותי איפה אני הכי חשופה. ואני עניתי שאם, למשל, הייתי מדינה ואם מדינה שכנה הייתה רוצה לתקוף אותי, הסיכוי היחיד שלה לתקוף את המודיעין היה אם היא הייתה תוקפת אותי דרך המיניות. עם יתרון לתקיפה אווירית.

לפני 4 שנים. 7 באפריל 2020 בשעה 7:06

בואו נדבר על נזקי הקורונה אותו וירוס מבלבל שגורם לאנשים חסרי חשיבות במהלך החיים לקרוא לעצמם חיונים (כן כן אתם לא רופאים ולא לבורנטים אתם יודעים בדיוק מי אתם)
אנשים מבודדים בחל"ת המדינה סגורה וכגודל הציפיות (ולא שבאמת היו כאלו) כך גודל האכזבות - 

1. אחרי שקבלנו מענק לעצמאים טוב לפחות הבטחה - איך אומרים בחיים מה שחשוב זה הכוונה יותר מהמעשה ולמחרת ספרנו כמה ילדים יש לנו הכפלנו ב 500 ורצנו לקנות אוכל לחג עד שגילינו שבסופר אין עודף מהבטחות לפחות זכינו לראות נס גלוי - מיליון שנה נלחמים עם החרדים שילמדו לימודי ליבה פתאום גילינו שבין לילה כולם למדו את לוח הכפל והצליחו לפתור את חידת ה"כמה מגיע לי". אז אחרי החגים ישחררו את החגורה אומרים המומחים (אם זה המומחים לדיאטות הם בטוח צודקים) ואז גם יגיעו ה-500 המפורסמים שלא יספיקו לכלום. מענקי העצמאים שמספיקים בדיוק לשלם למוביל שיפנה את העסק, תשלומי החל״ת ואסטרטגית היציאה שלנו האזרחים הכל מעבר לפינה אחרי החגים אומרים המומחים, לו רק היינו אזרחים זרים שלא מבינים למה מתכוון ישראלי שאומר אחרי החגים.

2. המחסור הכי חמור שהיה בישראל לאחרונה זה - ביצים הסיבה האמיתי שכולם הולכים על הביצים ונתניהו לא לימד אותנו עדין איך לשטוף את הרגליים. כולם מחפשים איך אומרים סגר ביהודית סגר זאת מילת הזהב אבל  זה של ערבים ההיא מהשוקולד אמרה "מה אנחנו ערבים?"  לקח שבוע עד שהאקדמיה הוציאה את המילה "סגר נושם" שזה כבר סבבה לנו מאז השואה כל עוד נותנים לנו לנשום אנחנו מסודרים אפשר להתקדם עם הסגר.

3. "אנחנו הכי טובים בעולם", "כולם לומדים מאיתנו", "אנחנו מקדימים את שאר העולם" אלו המשפטים שמלווים אותנו ערב אחרי ערב מההוא שנכנס ויוצא מבידוד כל יומים. יאמר לזכותו שאת המשפט השלישי הוא בהחלט מיישם ומי שיצליח להשתחרר מהזקפה הלאומית לדלג מעל אלו שמתו  ולדחוף את אלו שסתם איבדו את פרנסתם יראה שיש ראש ממשלה אחד בעולם שעוסק באסטרטגית יציאה שלו מהמשבר מהרגע הראשון ומי שמתקשה לראות או שזה בגלל שאלפרין סגורים או שפשוט יקרא את המשפטים הראשונים מחדש. 

4. הכלכלה קורסת או עושה מה שהיא יודעת הכי טוב מיצרת אנשים עשירים, יותר עשירים,  ואנשים אחרים יותר עניים אבל עזבו עובדות כל משבר מייצר גם הזדמנויות והשאלה החשובה היא היכן להשקיע היום שכל הודי תופר מהתחתונים המשומשות שלו מסכות India95 וכולנו מסתובבים איתם מבלי להבין שהבדיחה היא עלינו זה מלמד אותנו שהתחום הרופאי תפוס. שימו את כל הג'יטונים שנשארו לכם (לפני שגם בהם ישתמשו לעשות תספורת לאיזה טיקון שאיבד את נכסיו או נכסינו לא חשוב העובדות) על מניות למפעלים שמיצרים צבע וחמצן לשער. אנחנו נמצאים ימים בודדים מאיבוד מגזר השחורדיניות שלא לדבר על שערות שיבה שאצל גברים מסמלות חוכמה, נסיון ובגרות ואצל נשים מסמלות זקנה, מוזנחות או פמניזם שאיבד חוש טעם. אז כמו שנחמיה נהג לומר שלא יעבדו עליכם ואל תשכחו להפריש מעשר מהרווחים בכל זאת מצווה זה מצווה.

5. פסח מתקרב בצעדי ענק, מילא חילונים, מסורתיים מקיזים זמנם בניקוי הבית וכל מיני ענינים של פסח לא שזה ניתן להבנה אבל מי מבין חילונים. אבל מה הסיפור של החרדים? מיליון שנה אתם מחכים לפאקינג משיח סוף סוף הבטיחו לכם שהוא מגיע עם תאריך יעד עד פסח למה אתם לא יושבים עם הרגלים למעלה וצוחקים על העולם? יכול להיות שלא מספרים לנו ויש תנך עם אותיות קטנות למטה שלא מספרים לנו שבו כתוב שהמשיח רגיש לחמץ?

6. פתאום כולם למדו אידיש וזועקים גוועלד איך זה ש לץ-man הוא שר הבריאות מזל שהיה פורים והוא חבש את המזנבת טוב טוב גוים שלי את השטריימל (כן כן שטריימל זה הכובע שנראה כמו עוגה של קרין גורן שחובשים בחגים ולא מעיל כזה או אחר) לכבוד פורים וכולם ראו שהוא גם שם. מילא הוירוס פירק את השמאל החלש זה לא מפתיע אותנו אבל שאנשי הבלוק יצקצקו בלשונם. 58 יהודים כשרים, ציונים (טוב רק שנוח כי ביננו חלק נכבד מהחרדים מגדירים את עצמם ציונים כמו שחנין זועבי מגדירה את עצמה ציונית אבל אנחנו לא בקטע של עובדות) נאמנים כמו אלו שסופרים את הקולות בבחירות בסוריה ככה לירות בתוך הנגמש?  לא פלא שאין לנו ממשלה בירושלים אולי אם נחפש בשער הגיא הלא הוא בא אל ואד נמצא אותם שם ליד המשורינים. מה נגמש מה? כולם עברו לפומות, נמרים, בוקסר, דינגו, שועלית רק ממשלת ישראל עדין בנגמש.

7. בני גנץ או בני בני ילד רע לא יכלת לחכות עוד קצת, כן וירוס לא וירוס היית פאקינג רמטכ"ל בצבא הכי מוסרי בעולם קצת איפוק לא יכלת לחכות עוד יום יומים מבלי לדפוק את הפוסט הכי טוב שנראה לאחרונה של אנשי הבלוק מול אנשי הגוש! לפחות עכשיו ברור למה אתה לא בשל להיות ראש ממשלה.

8. אם יש דבר אחד שמנצח את הקורונה זה הזום עד שאנשים יתפנו מתאוריות הנשק הביולוגי ויגלו לנו שממציא הזום הוא סיני שמכר לאמריקאי והממשל הסיני הכניס בפנים תוכנות ריגול וכל הקורונה זה מסך עשן לעוקץ האמיתי לא נדבר על זה. הסיכוי למות מהזום גדול מהסיכוי למות מהקורונה וזה מבוסס! אתה מקבל זימון לזום (לא לזרום לזום) 12 בצהרים אתה במשרד כל אחד מפינה אחרת ואז מפציע הבוס בתחתוני בוקסר עם השאלה מה המצב והתשובה איפה הביצים. עכשיו תבחרו אם ללקק חולה קורונה או להתחבר לזום. 

9. ההוא שמסדר את השער בעצמו The king of the economy שהוכיח לנו כמה הוא צדק שלא בזבז את הכסף של ניצולי השואה עליהם ומוטב לקבור אותם בבירוקרטיות אין סופיות. הוא היחיד שזיהה שהם ימותו בסוף אז חבל להשקיע בהם בתרופות ואוכל זה מנהיג שרואה כמה צעדים לפני העם.
ועכשיו הגענו עם קופה מלאה(בהבטחות) למשבר. 
עקב הסגרים הטוטו יוצא בהגרלה חדש חולה קורונה שיצליח להביא מספר של ניצול שואה חי זהה למספר חולה שלו יזכה בפרס הגדול. 
ככה נראה לניצולים שהם עדין חשובים לנו.

10. אז פסח לפנינו והוא אחד משלוש רגלים ולמי שעדין מתקשה זה לא רגל ימין וגם לא רגל שמאל. אז קבלנו את כל הרגל הפעם מלאה בוירוסים כולם מאחלים הרבה בריאות ומשדרים אופטימיות שיהיה טוב עוד קצת זה מאחורינו ורק אני וצוות המומחים מביטים אל האופק ורואים את מה שהולך להקרא בום הקורונה כמויות של ילדים לא רצוים שיציפו את הארץ וזאת מכה שכבר לא יוכלו להפיל על המצרים. 

לפני 4 שנים. 25 בינואר 2020 בשעה 6:39

כול פעם מחדש נזרקת לאוויר העולם השאלה - למה בכלוב הכל עוסק בסקס? שליטה היא לא סקס! איפה העומק והמשמעות שכולם מחפשים?

הכלוב מוצף בשולטים שהם בעלי עסק או במינימום מנהלים בכירים עם דומיננטיות מתפרצת שכל מילה שלהם מתחילה בראש וזולגת בצורה מזוקקת אל תוך גופה של הנשלטת ומייצרת את ההוויה המושלמת. ניתן לראות את זה בעיניים שכל נשלטת שניה שמתכופפת משתלשל לה מהתחת בגאווה ניק בפונט נבחר ובניחוח אישי שמסמל את עוצמתו של השולט.

ועדין כמו אש בשדה קוצים ניתן לשמוע בכל רגע נשלטות עוצמתיות שיודעות מה הן צריכות, ונכון עבורן, שנחנו בראיית רנטגן שחודרת את הדבשת של עצמן ומזהה כל פגם בסובבים אותן זועקות אל השמים "אין פה אף אחד רציני".

הבעיה היא לא במחסור במיוחדים ומיוחדות כמו שחלק נוטים לחשוב הם כאן סביבנו כל הזמן, הבעיה היא באנשים הפשוטים - הם מקור הבעיה!
בגלל שיש כל כך הרבה מיוחדים ומיוחדות כמו פרדוקס עצוב כולם נראים ונשמעים אותו הדבר קצת כמו אלו עם העניים המלוכסנות הם סינים? יפנים? לאדם מערבי הכל נראה אותו הדבר רק שרואים פורנו מגלים שיש בניהם הבדל.
ואז פתאום האנשים הפשוטים נראים מיוחדים רחמנא ליצלן.

הסוד הוא לייבא אנשים פשוטים לכלוב זו מתמטיקה פשוטה.
מביאים אנשים פשוטים בכמות מספקת שהבנאלי יהפוך למיוחד שוב, ואף אחד לא צריך להשתנות כל אחד ואחת נותר ספון באמת האבסולוטית שלו למה הכל חרא בגלל אחרים,  אז לפחות האמת הופכת לייחודית מחדש ולא סתם. 

לפני 4 שנים. 11 בינואר 2020 בשעה 7:06

הגוף שלו לא היה כזה מושלם, אבל הוא היה גדול כזה ואני רציתי לגעת בו, להוריד לו את החולצה ולגעת בבטן שלו. יש לו זיפים ואני אוהבת את ההרגשה והתחושה של הזיפים בפה שלי, הגבריות שלו ביחד עם הנשיות שלי. יש לו מבט רציני ומאופק, מלא תשוקה, על גבול הטירוף. הוא מעביר אנרגיה מינית מטורפת מלווה בהנאה צרופה. ואני רק תהיתי איך הוא במיטה, איך הוא נראה בלי בגדים, איך הוא גונח, ואיך הלשון שלו מחוללת מחול חיזור על פיתולי פותי. ובכלל, איך אני נראית עם הזין שלו בפי. בכל מקרה נשארתי עם המעיל עלי ובערתי מחום.

לפני 4 שנים. 21 בספטמבר 2019 בשעה 7:58

אני אוהבת אקט מיני מאתגר, שובב, נועז, עמוק, מלוכלך. הגירוי החזותי אינו סקסי כמו הגירוי הקולי. החלק הדיבורי הוא מאד סקסי אני אוהבת לשמוע אותו אומר את הדבר הנכון ואוהבת וורבאליות. אני אוהבת סקס קשוח. סקס קשה וטוב, להידפק באגרסיביות. אני נהנית מהענקת עונג אוראלי. אני מרגישה כאילו אני רוצה להכניס את כל הזין לעומק הגרון. כשאני מלקקת חור תחת אני פותחת את הישבנים לרווחה ודוחפת את הלשון עמוק לחור. אני אוהבת מין אנאלי, אני אוהבת את תנוחת הכפיות, לגעת לעצמי בדגדגן, להרגיש נינוחה, ולהיות בטוחה שהפרטנר שלי מבין שזה חור התחת שלי ושזה יכאב טיפה. צריך להיות ברמת חרמנות גבוהה, להיות בתנוחה טובה. אני אישית מעדיפה להשתמש ברוק כחומר סיכה. אני אוהבת לראות את הפנים שלו במהלך הסקס, את התכוצויות הפנים ונשיכות השפתיים.

אני אוהבת להידפק באגרסיביות, אם זה לא כך זה לא כל כך טוב.

לפני 4 שנים. 7 בספטמבר 2019 בשעה 6:33

ביקשתי ממנו לרכוס לי את הרוכסן בשמלה, הוא נענה לבקשתי ואני התענגתי על הזיקפה שלו שהתעוררה במקביל בו זמנית תוך כדי שהוא לחש לי : 'אני רוצה להתעבר בתוכך".

לפני 4 שנים. 24 באוגוסט 2019 בשעה 4:24

אני לא מפחדת להביע רגש, אבל לא תמיד אני מרגישה.

לפני 4 שנים. 17 באוגוסט 2019 בשעה 4:56

מידי פעם באופן ראוי למדי עולה שאלה בבלוגים בסגנון : "אני לא מבין/מבינה X צפיות ואין ליקיים למה זה?!" ובאותה נשימה נכתב כמה אנשים חרא ולא מפרגנים. חלילה שכותב/ת השאלה או הקובע/ת עובדה יחשבו קצת שה - X אנשים שראו/קראו פשוט לא אהבו את מה שראו או קראו, זה לא מה פתאום. חלילה וחס כי כל אותם אנשים פשוט אהבו את מה שכתבת ולא סימנו לייק כי האגו או החוסר פירגן או תירוץ כזה או אחר שולט בהם! זה כמו שמנהל בחנות בגדים ילין על זה ש X אנשים נכנסו היום לחנות ואף אחד לא קנה שום פריט. במקרה שלו הוא בטח יודע את הסיבה. וזה לא כי הם קמצנים.

- הצעה לכלובי - שקל על כל לייק שניתן, תחשוב עיסקי;)