צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דחף

על נשים, גברים, נעליים ותהיות של סוטים
לפני 4 ימים. שישי, 15 בנובמבר 2019, בשעה 22:40

היא בת 27. אחרי קשר רציני אחד ממנו היא הפיקה הרבה לקחים. מוכנה לקשר רציני אבל גם לא רוצה למהר ולהחמיץ את כל הכיף שההתחלה. 

היא מפוקסת. יודעת מה היא רוצה מבחינה מקצועית ממספר השנים הקרובות. היא נהנית לדבר על העבודה שלה ועל תחומי העניין שלה. 

היא תקשורתית. היא יודעת להתווכח בלי לריב. היא יודעת להגיד את מה שהיא מרגישה לפני שזה מתפרץ החוצה באופן בלתי נשלט כמו הר געש. היא יודעת להקשיב ולהבין חוויות גם אם היא לא חוותה אותן בעצמה.

היא פתוחה לכל דבר. לא בהכרח שולטת,לא בהכרח נשלטת. יודעת מה עושה לה טוב במיטה ויודעת איך לתקשר את זה. פתוחה לנסות דברים חדשים ורוצה שהמאהב שלה יהנה מזה בדיוק כמו שהיא נהנית.

ואולי אולי אולי אולי היא גם יפה ומצחיקה. אבל את זה אני כבר לא מעז לדמיין.

לפני 5 ימים. חמישי, 14 בנובמבר 2019, בשעה 22:30

מחפש בלוגים מצחיקים, מחרמנים או שיש להם shock factor. אני רוצה להרגיש פאן שוב.

מי שישדך ביני לבין הבלוג המושלם יזכה בשליש גהנום.

לפני שבוע. שבת, 9 בנובמבר 2019, בשעה 15:35

מרגיש שכולם מורעבים. במיוחד אחרי הכתבה המצוינת שהייתה בגלריה. צריכים לחגוג את עצמנו קצת. נראה לי שרק *מישהי* יכולה להרים היום משהו שהסצנה תזכור.

לפני שבוע. שבת, 9 בנובמבר 2019, בשעה 01:52

..שכל השולטות נשארו בבית היום.

 

משהו בערב הזה, במזג אוויר הביניים, בהיעדר מסיבות טובות, גורם לי להגגיש שלכולם היה הרבה יותר כיף בבית הלילה.

אז.. איך היה?

לפני שבועיים. שבת, 2 בנובמבר 2019, בשעה 20:36

שכולם יחזרו הביתה שמחים 🥰

לפני 3 שבועות. שני, 28 באוקטובר 2019, בשעה 02:46

הוא למצוא מישהי לשלוט איתה על נשלט. לחלוק משהו כזה בין שלושתנו, עם נשלט שנכנע לשנינו, לנסות להתעלות אחת על השנייה בהתעללות. לחיות לרגע קטן את הסצנה, את הסשן, להיכנס לתפקידים...

 

 

ואז כמובן בסוף לחלוק את ה-aftercare ולהיפרד כולם בחיבוקים

לפני חודשיים. חמישי, 5 בספטמבר 2019, בשעה 19:10

עד שנלחמתי באחד שממש רצה להיות מתאגרף"

 

וזה, ילדים חמודים, למה מכות זה כיף במיטה, בהסכמה, ובחיים האמיתיים מתאגרפים בני 50 לא זוכרים את השם שלהם. וזה בתנאי שהם הגיעו לגיל המופלג הזה.

 

לא לשכוח: אלימות זה רק כשמאוננים!

לפני חודשיים. שישי, 23 באוגוסט 2019, בשעה 12:12

מצד אחד מאורגן נפלא, כל הליך ההרשמה, התור, החלל בפנים ולמעלה, הכל מצוין ושאפו ענק למארגנים.

אבל, כמו בפעם הקודמת שהייתי בה, אפס פמדום, נטו מיילדום, ולא גם מהסוג המרגש (ספנקים פה ושם). לא היה פליי בכלל בקומת ה"מסיבה" ולמעלה זה היה נטו זיונים. כאילו קומת ה"סשנים" הייתה אזור הזוגות, מה שאומר שלא באמת עניין את אף אחד שם סשנים. עכשיו, ברור שזה כיף לאנשים ובטוח שרוב מי שבא נהנה אבל אני התאכזבתי כי באתי עם סט ציפיות אחר למסיבת בדס"מ.

 

העניין הגדול הוא הקהל. האיוונט של המסיבה כבר מכניס אותך למוד ומדבר על שחרור מיני וחלל שבו הכל מותר, בתנאי שזה בטוח, שפוי ובהסכמה. כמו כן זיהיתי לא מעט פרצופים מוכרים מהקהילה. עם זאת, זה פשוט לא הרגיש בנוח להיכנס שם לסשן. פגשתי 3 נשים ממש נחמדות אתמול (ואחת סוציופאטית, בלי הגזמה) ומה שהיה משותף לכולן זה שכולן "לא בקטע ובאו רק להסתכל". זה שכלעצמו זה לא בעיה. גם הפעם הראשונה שלי הייתה על תקן מתבונן. אבל זה רק חיזק את התחושה שלי שאני לא בדיוק במסיבת בדס"מ. 

 

במסיבות הבדס"מ הכי טובות שהייתי בהן הרגשתי שכולם באו כדי להיות מי שהם ולהנות עם אנשים בעלי עניין דומה מבלי להיחשף לשיפוטיות ולנורמות שקיימות בחוץ (אני אציין לטובה את המסיבה של ניצ ודורה בשבת שעל אף שהייתה מצומצמת, כללה אך ורק אנשים שבאמת אוהבים בדסמ).

 

עכשיו בגלל שכפי שציינתי קודם המסיבה מאורגנת למופת, כולל המון תשומת לב לביטחון ונוחות, אני ממש לא מתכוון לפסול את המסיבה הזאת ויש לי רק תשבוחות למארגנים. אני כן חושב שיש דברים שניתן לשפר אם רוצים שזה יקבל גוון יותר בדסמי: לצמצם את הריקודים והמוזיקה בקצת, להפוך את רחבת הריקודים לרחבה שרובה מוקדשת לפליי בלי סקס ולהשאיר את הקומה למעלה כמתחם מין לזוגות.

 

כמובן שאין לי מושג אם זה כיוון שיותר מעניין את המארגנים מהכיוון הנוכחי של הליין. ומבחינת רווחים אין לדעת אם זה יבוא יותר או פחות אנשים. אישית, כל מסיבה שתוקדש יותר לבדס"מ ופחות לסווינגרס/ריקודים אני אגיע אליה בוודאות. נקווה שיהיו עוד דברים כאלה בזמן הקרוב.

לפני חודשיים. שלישי, 20 באוגוסט 2019, בשעה 22:15

זלזול מוחלט בבני אדם. שתיפלי לתוך ערימת חרא אמן.

 

יום שלישי שמח לכולם!

לפני 3 חודשים. שני, 19 באוגוסט 2019, בשעה 23:05

בנות הכי נעלמות. בנות יורדות למחתרת. לבנות יש את התעוזה גם להופיע שוב אחרי שהן נעלמו, להתנצל על זה שהן נעלמו ולפני שאתה מספיק להגיד "זה בסדר, לא הפריע לי בכלל" הן שוב נעלמות.

מעדיף שלא יפנו אליי, שלא יהיה לי שום מאץ', שום אדומה, שום נאדה אם אין לך מספיק ביצים להגיד "ביי". 

וזה לא ghosting של "היי מאמי מה קורה? שולטתתתתתת?" ואז צרצרים. זה ghosting של "קבענו היום ב-8 נכון? איפה נפגשים?"

אולי זה פטיש? אולי זה כזה סאדיזם של להתעלם ומזוכיזם של לקבל התעלמות? כדאי לי לציין את זה בגבולות? להגיד מילת בטחון כשזה נהיה מוגזם?