צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטודיו מוריקאי

חבלים, קשרים ומה שביניהם
לפני שנה. שני, 24 בדצמבר 2018, בשעה 11:54

אהלן,

ביום רביעי מתקיים בסטודיו מפגש היכרות ויסודות 

 

- למי זה מיועד?

לכולם – מכאלה שמעולם לא קשרו או נקשרו אבל סקרנים ורוצים לנסות, עד לקושרים מיומנים (תמיד כדאי לתרגל יסודות, תמיד). יחד עם זאת כדאי להזכיר -- לא מדובר במפגש היכרויות או פליי פארטי. מגיעים כדי ללמוד את יסודות השיבארי.

 

- מה יש במפגש?

בהתחלה נדבר קצת על חבלים, על תקשורת ובטיחות בזמן קשירות, על סיכונים ופציעות אפשריות ואיך אפשר לנסות לצמצם אותם. משם נעבור ללמוד את שתי הקשירות הבסיסיות – Single Column ו- Double Column, ונראה איך אפשר ליישם אותן. החלק השני של המפגש, יהיה שיעור המתחילים, בו נעבוד בכל פעם על קשירה יסודית עליה אפשר לבנות אחר כך (כמו TK, פוטומומו, אגורה וכד'). ההתקדמות תהיה בהתאם לקצב הקבוצה.

 

- האם צריך להגיע בזוגות?

מומלץ, אם כי לא חובה. את החלק הראשון של קשירות הבסיס אפשר בדרך כלל לתרגל על עצמך. בשביל החלק השני של השיעור יש צורך בפרטנר/ית. יחד עם זאת, הרבה פעמים יש אנשים שמגיעים עצמאית ומוצאים פרטנר/ית לתרגול במקום. כמו כן פתחנו קבוצת פייסבוק סגורה (לא סודית) לצרכי מציאת פרטנרים לחבלים. אפשר לשלוח בקשת הצטרפות לקבוצה כאן

 

- אין לי חבלים משלי. מה עושים?

אין בעיה. בסטודיו יש חבלים לשימוש חופשי במהלך השיעור, ואם רוצים לתרגל אחר כך בבית – ניתן לקנות במקום חבלים מעובדים (ג'וט, 6 מ"מ, של אוגאווה) במחיר מצוין.

 

- באיזה שעה זה? איפה הסטודיו ממוקם? כמה זה עולה?

שיעור המתחילים יתחיל בשעה 21:00.

לאלו שבשבילם זוהי הפעם הראשונה, אנחנו מבקשים שיגיעו להדרכת הבסיס, שתהיה בין 20:00-21:00 (הסטודיו יפתח ב- 19:45). אנא הקפידו להגיע בזמן. יש להרשם מראש לחלק זה של הערב, על מנת שנוכל להערך בהתאם למספר המשתתפים. הרשמה בהודעה פרטית כאן או בעמוד הפייסבוק שלנו. 

העלות היא 40 ש"ח.
את כל שאר הפרטים ניתן למצוא ב- Event בפייסבוק.

 

- איך נרשמים?
אנחנו מבקשים מכל מי שמגיע לקרוא את דברי ההסבר כאן, ולמלא את הטופס האלקטרוני כאן. הפרטיות שלכם חשובה לנו. אין חובה להזדהות בשם מלא או אמיתי. כינוי וכתובת מייל מספיקים בהחלט. אחרי ההרשמה תקבלו את הכתובת המדוייקת של הסטודיו. שימו לב שהשתתפות באירועים בסטודיו מותנית בחתימה על כתב ויתור ושחרור מאחריות. מומלץ לקרוא את המסמך לפני הגעתכם לסטודיו.

 

 

- יש לי עוד שאלה. איך יוצרים איתכם קשר?

אפשר לשלוח הודעה כאן, בכלוב, בפייסבוק, בפטלייף או באינסטגרם.

 

 נשמח לארח אתכם אצלנו 😃

 צוות מוריקאי

 

גבעות​(נשלט) - הגעתי למפגש הזה, פעם ראשונה שיוצא לי להגיע למפגש קשירות כלשהו, להיקשר בידי אחר, ועוד לקשור(!). אני חייב לפרגן לצוות על האירוח, השיתוף בידע, הפתיחות והקבלה לאנשים, ותשומת הלב שניתנה לכל מתרגל ומתרגלת לכל אורך הערב. היה נהדר.
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י