אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה בסקייפ

כלוב עשן
לפני 7 שנים • 18 באפר׳ 2017

שליטה בסקייפ

כלוב עשן • 18 באפר׳ 2017
יש לי דחף בלתי מוסבר להיות נשלט בסקייפ מצד שני אני מאוד חושש מהקלטות ופרסום שכן אני נמצא בסיטואציות שבחיי היום יום אנחנו יכולים למצוא אותן מביכות מאוד ( משתין לעצמי לתוך הפה, נטחן על ידי מספר דילדואים, נמרח בצואה של עצמי ועוד הרבה דברים שהשתיקה יפה להן )
האם יש למישהו ניסיון בנושא או פתרון איך להימנע מהקלטות
גבעות​(נשלט)

משני קול

גבעות​(נשלט) • 18 באפר׳ 2017
יש גם אופציה להתקין תוכנה צד ג' שמעוותת את הקול שלך. Clownfish היא הראשונה שמצאתי בחיפוש בגוגל, אבל לא השתמשתי בה מעולם אז לשיקולך אם לבחור בה או באחרת.
אם גם וידאו מעורב בעניין אז לא רק מסכה, אלא גם מיסוך של החדר- פרגוד או מסך ירוק שלא יתן יותר מדי פרטים על מה שהולך בחדר וככה לרמז בחיים.
בהצלחה.
Anakin
Anakin • 18 באפר׳ 2017
באופן כללי האינטרנט פרוץ לגמרי ויש לנו ממש אשליה של פרטיות.
אז כנראה שאדם שאתה מדבר איתו כאן באמת שלא יודע מי אתה.
אבל אתה יכול להיות בטוח שהחברות הגדולות יודעות בדיוק מי אתה ובאילו אתרים אתה מסתובב.

כך שאם אתה מחליט לשחרר וידאו שלך לעולם הגדול, בהחלט קח בחשבון שיהיו לכך השלכות.
חוץ מזה, וידאו שאתה משחרר היום ומשאיר אותך "אנונימי" יכול להיות שיהיה מאוד גלוי וחשוף בעוד 5 שנים כאשר תוכנות הזיהוי ישתפרו.

בסופו של דבר מדובר במשחק של אמון.
האם אתה סומך על הצד השני שישמור על הפרטיות שלך או לא.
אם לא פשוט אל תעשה דברים שתתחרט עליהם.
Aluf Hashpalot​(שולט)
Aluf Hashpalot​(שולט) • 18 באפר׳ 2017
אמון והגיון בריא. שליטה וירטואלית לא צריכה להיות כרטיס חופשי למישהו להישאר אנונימי רק בשביל להשפיל ולהשפיט.

כמו בשליטה במציאות, תעשה רק מה שאתה מרגיש שנכון לך עם מי שאתה מרגיש שנכון לך.
באופן אישי, הציפיות שלי מעבד, גם באינטרנט, קשורות למה שאני מסוגל לתת לו. לא מצפה שכל דיכפין ישרת באמת וכמו שאני מאמין ורוצה אם לא נתתי לו את הסיבה לסמוך עליי ולבטוח בי. באינטרנט זה קל וקשה יותר כאחד - אני משתדל לנהל שיחה כנה קודם, שילמד להכיר גם אותי ולבטוח בי. זה גם אומר לפתוח מצלמה כדי שיראה אותי מדי פעם. בעיקר כי מבט שווה הרבה יותר בשליטה מאשר סתם להקליד, ובשבילי זה גם מאוד הורס אם העבד כל הזמן צריך להיות בפוזיציה שהוא מסוגל לקרוא הודעות. אבל זה אני.

אם מישהו סתם רוצה לנצל אותך להנאה רגעית שלו ואז להפיץ את הסרטונים, הוא לא שולט באמת והוא לא יטרח לבנות את האמון הזה. אם זה המצב, או מדובר בחד-פעמי קצר, אתה יכול להסתיר את הפנים. מסכות, הן רגילות והן של סאדו, לא עולות יותר מדי. אם יש דברים שאתה לא רוצה שיופיעו ברקע, תדאג גם להוריד אותם. ושוב - כל מה שרואים במצלמה, אתה והחדר מסביב, תדאג שבינך לבין עצמך שכמו בכל סיטואציה של שליטה אתה מרגיש בנוח שזה חשוף.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 באפר׳ 2017
עם איך שהאינטרנט מתנהל היום, מבחינת פרטיות, הרבה יותר בטוח עבורך להכיר שולט ולהיפגש איתו במציאות.
אין דרך להמנע מהקלטות, אין דרך להימנע מהפצות. מה שעולה היום לאינטרנט, לא רק מתפרסם במקום ספציפי אלא יהיה מופץ באופן ויראלי, במיוחד אם יהיה מדובר בחומר "עסיסי" כזה כמו אקטים בדס"מיים.
אמנם יש כל מיני טיפים בשביל לצמצם נזקים כמו לשים מסכה, להרחיק מהחדר כל פריט שיכול להיות מזהה, לדבר עם השולט עד שאתה בוטח בו וכ'ו... כמו שכבר הציעו פה, אבל אף אחד מהם לא ימנע דליפה של הסרטון הזה ומי שרוצה ברעתך ידאג ליידע שאתה זה שנמצא בו, והעדר לעולם לא בודק עובדות ולא יהיה לו אכפת שיש שם מסכה וזה יכול להיות כל אחד כי הרבה יותר מרגש לחשוב שמדובר באדם שהם מכירים.
וזה לא תלוי רק בצד השני, אלא גם בצד שלישי. היום הכל יכול להיפרץ, הכל יכול להיגנב ולהגיע לידיים הלא נכונות.
אם הפרטיות שלך חשובה לך ואתה לא תוכל להתמודד עם האפשרות שבה היא תופר, אל תקח את ההימור הזה!
אם עבורך המחיר של הדלפה אפשרית הוא מחיר קשה, אל תכניס את עצמך למצב שבו אולי תצטרך לשלם אותו!
    התגובה האהובה בשרשור
כלוב עשן
לפני 7 שנים • 23 באפר׳ 2017

מקווה שזה כבר לא מאוחר מידי

כלוב עשן • 23 באפר׳ 2017
תודה לעונים.
אני אכן מודע להשלחות וכנראה שחלק מהריגוש שיש לי לסקס במצלמה נובע מהסיכון להיחשף.(אותה תחושה שיש מסקס במקום ציבורי שהסיכון להתפס מגביר את ההתרגשות).
מצד שני אני לא מעוניין באותה חשיפה לכן מעתה והלאה אשתמש במסיכת פנים מלאה בזמן הסאשנים כדי למנוע מצבים מביכים בעתיד.
מפגש 1 על 1 כמובן שעדיף מבחינת הסיכון להחשף על סאשן וירטואלי אבל יש לי חששות אחרים ממפגשים (כאב, מחלות, משיכה מינית וכו'...)