שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך רוכשים חברים בכלובי

november rain​(שולט)
לפני שנתיים • 4 במרץ 2022

Re: איך רוכשים חברים בכלובי

november rain​(שולט) • 4 במרץ 2022
סילברמיסט כתב/ה:
לאחרונה התחברתי אחרי הרבה זמן שלא הייתי וכשחזרתי אף אחד לא שלח לי שום הודעה או שמח שחזרתי
אני רואה בצאט מלא אנשים שמתלהבים מלראות אנשים אחרים שהם רואים כל יום (לא כמוני שלא הייתי הרבה זמן שזה אמור להיות יותר משמעותי) וחשבתי איך אתם חושבים שאפשר להכיר כאן חברים.ות? כרגע כשאני חושבת על זה כל מי שדיברתי איתו "התחיל" איתי ורצה קשר ואף אחד לא רצה חברות

לא נראה לי שאוהבים אנשים מתנשאים כמוך. . . .
אולי אם תרדי מהעץ שאת יושבת עליו משהו ישתנה ...
במציאות יש לך חברים ?
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 4 במרץ 2022
פשוט תדברי פה עם הבחורות, יכניסו אותך לכל הקבוצות הסודיות בפייסבוק ובטלגראם תוך יום יומיים, ואז כבר יפנו אליך אנשים ותוך שבוע את כבר חלק מהקהילה ומוצפת בהזמנות לכל מקום.

די נדיר שאישה לא מצליחה להשתלב, את צריכה להיות ממש ממש דוחה בשביל שזה יקרה.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
יקירתי, לצערי הרב להיות פה תחת פרופיל של אישה זה לפעמים צרה צרורה, מבול של פינים לא רצויים שנופלים עלייך משום מקום.
אישית, את החברים מהכלוב הכרתי קודם מחוץ לכלוב, אם זה במאנץ׳ השבועי, במסיבות ומינגלינג בסגנון.

המון בהצלחה ❤️
Lorens{ונילית}
לפני שנתיים • 5 במרץ 2022

Re: איך רוכשים חברים בכלובי

Lorens{ונילית} • 5 במרץ 2022
מיZנטרופ דומיננטי כתב/ה:
סילברמיסט כתב/ה:
לאחרונה התחברתי אחרי הרבה זמן שלא הייתי וכשחזרתי אף אחד לא שלח לי שום הודעה או שמח שחזרתי
אני רואה בצאט מלא אנשים שמתלהבים מלראות אנשים אחרים שהם רואים כל יום (לא כמוני שלא הייתי הרבה זמן שזה אמור להיות יותר משמעותי) וחשבתי איך אתם חושבים שאפשר להכיר כאן חברים.ות? כרגע כשאני חושבת על זה כל מי שדיברתי איתו "התחיל" איתי ורצה קשר ואף אחד לא רצה חברות

לא נראה לי שאוהבים אנשים מתנשאים כמוך. . . .
אולי אם תרדי מהעץ שאת יושבת עליו משהו ישתנה ...
במציאות יש לך חברים ?

איפה אתה רואה כאן התנאשות?
אז אולי תרד מהעץ שאתה עליו ותקרא את מה שהיא כותבת שוב
דווקא היא פתחה נושא מאוד חשוב שלא כל אחד פה היה רוצה לשאול אבל המוח ישמחו שהוא קיים

ולך יקירה.
קודם כל בצאט תנסי להתחיל בחדרים שהם קצת יותר רגועים..
מאנצים ( אולי גם מסיבות אבל אני לא יודעת)
פרופיל ובלוגים
ולהיות פעילה
סילברמיסט

אחרי הרבה זמן שלא נכנסתי לכאן כי לא הייתי במחשב

סילברמיסט • 5 במרץ 2022
המכשפה כתב/ה:
זמן זה דבר יחסי וזה הולך טוב עם סבלנות. אגב לא הבנתי את האמירה שלך לגבי "אחרי הרבה זמן שלא היית".
האם גלשת פה בכינוי אחר ופתחת פרופיל חדש בינואר 22 או שבשלושה חודשים הספקת להירשם, לעזוב ולחזור?
סילברמיסט
סילברמיסט • 5 במרץ 2022
ממש תודה לכל מי שעזר!
היד
היד • 5 במרץ 2022
בהצלחה לך ותמסרי ד"ש לכל שאר הפיות icon_wink.gif
יפה קצת משונה{קרוסית}
עצה שלי, צאי מהכלוב, תתחילי לפגוש אנשים פנים מול פנים.

אין לי מושג מי אלו האנשים מאחרי הניקים, כדאי להיזהר.

אני אישית ממש לא חיית מסיבות, סציופיבית במאנצים וכו. בכל זאת הולכת, בהחלט עובד. לא כל פעם שהלכתי פגשתי, אבל פה ושם פגשתי אנשים כמוני, וזה המון.
בהצלחה יקרה
Kitty frank
Kitty frank • 5 במרץ 2022
את החברים שעשיתי פה הכרתי בהתחלה מהבלוגים, כקוראת קבועה שלהם. פניתי לרוב אחרי שהיה ברור לי שהם גם קוראים קבועים שלי.
לא עשיתי ככה ערימות של 'מכרים' והרגשת 'בראנג'ה', וזה לקח אבל המון זמן - אבל בכל זאת עשיתי פה כמה חברויות שמאוד יקרות לליבי.