ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם חושבים על חרדים

BlueBear
לפני שנה • 18 ביולי 2022

Re: מה אתם חושבים על חרדים

BlueBear • 18 ביולי 2022
חרדי דולפין כתב/ה:
האם מגיע לנו גם להנות מהחיים?

תגדיר להנות מהחיים.
יש שיגידו שתפילה היא הנאה.
העבד גיזמו​(נשלט)
לפני שנה • 18 ביולי 2022
העבד גיזמו​(נשלט) • 18 ביולי 2022
בהקשר הנוכחי...
אם תראה את אלוהימה כשולטת קשוחה
ואותך כנשלט עלוב
אין לי ספק כי חיי הדת והחיים בכלל יסבו לך עונג נפלא
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 18 ביולי 2022
סקרנית ירוקה • 18 ביולי 2022
כשאתה הולך להשתין, אתה גם שואל לחוות דעתם של הסביבה?
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 18 ביולי 2022
קטלב​(מתחלף) • 18 ביולי 2022
BizarreMind כתב/ה:
אני מת להכיר חרדית. אחת שמתעבת כופרים כמוני, שתרצה להתעלל בי ולעשות לי שטיפת מוח.
מתוך שנאה אמיתית תבוא ההשפלה הכנה ביותר.

חברה שהיתה דומית מקצועית סיפרה שהיו מגיעים אליה לא מעט נשלטים חרדיים, ומבקשים שתדרוש מהם לאכול חזיר. כנראה שהפנטזיות סימטריות.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 18 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 18 ביולי 2022
קטלב כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
אני מת להכיר חרדית. אחת שמתעבת כופרים כמוני, שתרצה להתעלל בי ולעשות לי שטיפת מוח.
מתוך שנאה אמיתית תבוא ההשפלה הכנה ביותר.

חברה שהיתה דומית מקצועית סיפרה שהיו מגיעים אליה לא מעט נשלטים חרדיים, ומבקשים שתדרוש מהם לאכול חזיר. כנראה שהפנטזיות סימטריות.

בטח שנאו את עצמם אחרי זה
חחח קם בבוקר בלי חרמנות
"מה עשיתי?!"
מטפורה
לפני שנה • 19 ביולי 2022
מטפורה • 19 ביולי 2022
עם חרדיוּת יש לי מחלוקות רעיוניות, אידיאולוגיות ותיאולוגיות. מה אני חושבת על 'חרדים'? באחד על אחד, מן הסתם כל מקרה לגופו.

שכיח שקבוצת מיעוט מוטרדת ממה חושבים עליה קבוצת הרוב. אולי פותח השרשור יתנחם בכך שבישראל מורכב לחשוב במושגים של מיעוט ורוב: יש קואליציות חברתיות שונות לנושאים שונים בנסיבות שונות. זה מורכב מאד, אבל אני חושבת שיש בדגם הזה גם הרבה פוטנציאל לא ממומש.

או שאולי פותח השרשור בכלל מעוניין לדבר על סקס, כפי שאולי נרמז קלות בסיפא, ואני סתם מכבידה, כהרגלי. במקרה כזה, זכור ש"אתם" אלה שגזרתם על עצמכם סגפנות ואיפוק (או אולי מוטב להגיד שנעניתם לגזירה כזו), ולא "אנחנו". icon_smile.gif לכן, רק אתה יכול להשיב לעצמך על השאלה האם מגיע ליהנות בחיים. מגיע לך? זה כדאי?
חרדי דולפין
לפני שנה • 19 ביולי 2022

את רואה דברים אחרים משאר העולם

חרדי דולפין • 19 ביולי 2022
מטפורה כתב/ה:
עם חרדיוּת יש לי מחלוקות רעיוניות, אידיאולוגיות ותיאולוגיות. מה אני חושבת על 'חרדים'? באחד על אחד, מן הסתם כל מקרה לגופו.

שכיח שקבוצת מיעוט מוטרדת ממה חושבים עליה קבוצת הרוב. אולי פותח השרשור יתנחם בכך שבישראל מורכב לחשוב במושגים של מיעוט ורוב: יש קואליציות חברתיות שונות לנושאים שונים בנסיבות שונות. זה מורכב מאד, אבל אני חושבת שיש בדגם הזה גם הרבה פוטנציאל לא ממומש.

או שאולי פותח השרשור בכלל מעוניין לדבר על סקס, כפי שאולי נרמז קלות בסיפא, ואני סתם מכבידה, כהרגלי. במקרה כזה, זכור ש"אתם" אלה שגזרתם על עצמכם סגפנות ואיפוק (או אולי מוטב להגיד שנעניתם לגזירה כזו), ולא "אנחנו". icon_smile.gif לכן, רק אתה יכול להשיב לעצמך על השאלה האם מגיע ליהנות בחיים. מגיע לך? זה כדאי?
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 19 ביולי 2022
אין לי בעיה עם חרידים, יש לי בעיה עם הצביעות של חלקם.
עם כאלה שאומרים שאישה שלא מתלבשת צנוע גורמת לפיגועים ובלילה בשקט הולכים לזונות.

לכאלה שמנהלים כביכול משפחה מרובת ילדים ומרצים על טהרת המשפחה ואז בוגדים והולכים למלכה בתשלום (וכן סשנים נחשבים בגידה גם אם אין בהם מין).
*גם חילונים מתנהגים ככה וגם הם נראים מגעילים בעיניי.
-X-
-X-
לפני שנה • 19 ביולי 2022
-X- • 19 ביולי 2022
אמן
ayreon
לפני שנה • 19 ביולי 2022
ayreon • 19 ביולי 2022
אני מת להבין מה כוונת מחבר השאלה פה...

זה לא שנולדת לגוון עור שחור במאה ה-19 של ארה"ב שלא היה לך בחירה ואתה היית רכוש, אתה היום בן אדם בעל זכויות שהעיקרית שבהן היא בחירה.

אז השאלה ששאלת שאם כבתור חרדי מגיע גם לך להנות לא מובנת לי...

האם עצם העובדה שאתה חרדי מונעת ממך הנאה, אם כן למה בחרת באורח חיים הזה? ואם נולדת אליו ואתה סובל ממנו, למה לא לשנות אותו?
האם העובדה שאתה אדם מאמין לא מקנה לך בחירה במה להאמין ובמה לא?

בגדול שאלה שלא רק מיועדת לקהל הלא נכון, כי הקהל פה בעיקר מתעסק בחילול השם (מלא מין בכל חלק באתר) אלא גם הקהל פה לא יוכל לענות לך בעיקר כי הרוב פה לא 100% חרדי, כי אם אדם הוא 100% חרדי הוא לא יהיה באתר הזה.

קיצר זאת אפילו לא שאלה פילוסופית בסגנון אני חושב משמע אני קיים, פשוט סתם שאלה בשביל לרשום פוסט בפורום