בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כזה קשה למצוא מלכה שולטת

robotz
לפני 11 חודשים • 6 במאי 2023
robotz • 6 במאי 2023
ירושלמיתבדם כתב/ה:
WellYes כתב/ה:
אתה לא מוצא כי הן אשליה.
הן לא קיימות.

נכון. אני בכלל לא קיימתicon_smile.gif

קשה לדעת אם את קיימת,
ועוד יותר אם את אמיתית.
את כנראה חושבת שאת קיימת,
אז שיהיה לך לבריאות.
ר ו ח

Re: כן

ר ו ח • 6 במאי 2023
Aristotle כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
סאדו עושים בתשלום או לא עושים בכלל.

זה מה יש זאת המציאות אלה העובדות וזהו.

גם אתם לא מאמינים לעצמכם.

אתה ממש One Trick Pony נכון?

זה לא קשור אליי ולא קשור אליך או לכל אחד אחר.
זה גם לא קשור לאותן בחורות המפרסמות כאן.

זה קשור לזה שאנשים בעולם הסאדו הם אנשים 99% מהמקרים עם אישיות נוירוטית עם תפיסת עולם של אידיאלים.
לא עם יכולת לתפוס מורכבות ובני אדם אלא מחפשים אידיאלים.
אז אם יש חצקון זה כבר לא מתאןם ואים אמר בלה בלה אז כבר לא מתאים ואם ואם....
כל דבר אנושי יפסול את הפרטנר.
זהו.

והנה גם אתה כזה ברגע והגדרת אותי באופן מסוים שזה מה שאני בגלל שאמרתי את האמת הלא נעימה כבר קבעת עליי איזו שטות המתארת אותי ומגדירה אותי.

פנטזיה זה אידיאל ומציאות בני אדם אין אידיאלים.
גם אם יש אידיאל הוא רק בראש שלנו והוא מתנדף אחכ כאשר מגלים את האנושיות שבאדם.

"הגדרתי אותך" בגלל שאתה מגיב את אותו דבר בדיוק ב-4 שרשורים שונים 🤡

כי חשוב לי לעזור לכאלה ששואלים את השאלה הדבילית הזאת למה קשה למצוא שולטת?!

אם בחורה מגדירה עצמה מראש כשולטת וכל בסיס ההיכרות איתה הוא על בסיס שולטת אין לזה יתכנות ולא יקרה כלום מלבד אכזבות תסכולים ודכאונות.

לעומת זאת אם אתה יוצא למקום אמיתי ולא למסך השחור כאן אז אתה פוגש איזו בחורה ומדבר ומכיר ושותה דרינק והולך איתה על חוף הים ומנשק אותה ולוחש לה באוזן ומפתח איתה יחסים אינטימים ואחרי זמן אתה משתף אותה בפנטזיות שלך יש כן סיכוי שהיא תזרום ותגשים אותך באופנים כאלה ואחרים ותהיה מאושר.

אבל סאדו כבסיס להיכרות כלשהי ככה לא בתשלום לא יתכן לא אפשרי ולא יקרה.

בתשלום כן בכיף יש בחורות שמגשימות פנטזיות על בסיס פרנסה ויגשימו אותך כמה שאתה תשלם תקבל יותר.

זה כן.
קטלב​(מתחלף)

Re: כן

קטלב​(מתחלף) • 6 במאי 2023
ר ו ח כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
סאדו עושים בתשלום או לא עושים בכלל.

זה מה יש זאת המציאות אלה העובדות וזהו.

גם אתם לא מאמינים לעצמכם.

אתה ממש One Trick Pony נכון?

זה לא קשור אליי ולא קשור אליך או לכל אחד אחר.
זה גם לא קשור לאותן בחורות המפרסמות כאן.

זה קשור לזה שאנשים בעולם הסאדו הם אנשים 99% מהמקרים עם אישיות נוירוטית עם תפיסת עולם של אידיאלים.
לא עם יכולת לתפוס מורכבות ובני אדם אלא מחפשים אידיאלים.
אז אם יש חצקון זה כבר לא מתאןם ואים אמר בלה בלה אז כבר לא מתאים ואם ואם....
כל דבר אנושי יפסול את הפרטנר.
זהו.

והנה גם אתה כזה ברגע והגדרת אותי באופן מסוים שזה מה שאני בגלל שאמרתי את האמת הלא נעימה כבר קבעת עליי איזו שטות המתארת אותי ומגדירה אותי.

פנטזיה זה אידיאל ומציאות בני אדם אין אידיאלים.
גם אם יש אידיאל הוא רק בראש שלנו והוא מתנדף אחכ כאשר מגלים את האנושיות שבאדם.

"הגדרתי אותך" בגלל שאתה מגיב את אותו דבר בדיוק ב-4 שרשורים שונים 🤡

כי חשוב לי לעזור לכאלה ששואלים את השאלה הדבילית הזאת למה קשה למצוא שולטת?!

אם בחורה מגדירה עצמה מראש כשולטת וכל בסיס ההיכרות איתה הוא על בסיס שולטת אין לזה יתכנות ולא יקרה כלום מלבד אכזבות תסכולים ודכאונות.

לעומת זאת אם אתה יוצא למקום אמיתי ולא למסך השחור כאן אז אתה פוגש איזו בחורה ומדבר ומכיר ושותה דרינק והולך איתה על חוף הים ומנשק אותה ולוחש לה באוזן ומפתח איתה יחסים אינטימים ואחרי זמן אתה משתף אותה בפנטזיות שלך יש כן סיכוי שהיא תזרום ותגשים אותך באופנים כאלה ואחרים ותהיה מאושר.

אבל סאדו כבסיס להיכרות כלשהי ככה לא בתשלום לא יתכן לא אפשרי ולא יקרה.

בתשלום כן בכיף יש בחורות שמגשימות פנטזיות על בסיס פרנסה ויגשימו אותך כמה שאתה תשלם תקבל יותר.

זה כן.

ואיך אתה מסביר את, איך קוראים לזה, המציאות?
היא חולקת עליך.
michasd​(שולט)
michasd​(שולט) • 6 במאי 2023
יאלללה מה אתן משחקות אותה אני לא פעיל באתר נכנס פעם בשנה וכל פעם אותו דבר הכל פה שיעמום וחבורה של מלכות שמשחקות אותה ששום דבר לא מתאים להן תעשו ככה תפנו אלי ככה אני כזאת ואני כזאת אני סוסה אצילית ואני יחידה במינה לכייי כסראאבק ערס נפנה אלייך איך שנפנה אלייך בחיים שלי לא ראיתי כל כך הרבה דרישות לפנייה כמה כבדות כולה פנייה מה אני צריך לעשות דוקטורנט בשביל לפנות אלייך אני מתאר לעצמי מה זה אומר על המשך ההיכרות וכמה קטנוניות בטח יש בכן טפי כסרבק ערס הוצאתן לי את הנשמה מהפטישים חחח....
ירושלמיתבדם{של הלן}
WellYes כתב/ה:
ירושלמיתבדם כתב/ה:
WellYes כתב/ה:
אתה לא מוצא כי הן אשליה.
הן לא קיימות.

נכון. אני בכלל לא קיימתicon_smile.gif

קשה לדעת אם את קיימת,
ועוד יותר אם את אמיתית.
אז שיהיה לך לבריאות.

דקארט מוסר דש כפרע
Harle A​(אחרת){poison ivy}
Harle A​(אחרת){poison ivy} • 6 במאי 2023
michasd כתב/ה:
יאלללה מה אתן משחקות אותה אני לא פעיל באתר נכנס פעם בשנה וכל פעם אותו דבר הכל פה שיעמום וחבורה של מלכות שמשחקות אותה ששום דבר לא מתאים להן תעשו ככה תפנו אלי ככה אני כזאת ואני כזאת אני סוסה אצילית ואני יחידה במינה לכייי כסראאבק ערס נפנה אלייך איך שנפנה אלייך בחיים שלי לא ראיתי כל כך הרבה דרישות לפנייה כמה כבדות כולה פנייה מה אני צריך לעשות דוקטורנט בשביל לפנות אלייך אני מתאר לעצמי מה זה אומר על המשך ההיכרות וכמה קטנוניות בטח יש בכן טפי כסרבק ערס הוצאתן לי את הנשמה מהפטישים חחח....

לא הבנתי מה כואב לך בלבלב להזכיר את שמי?
לא טוב לך? לך מכאן ואל תחזור, אבל לבוא ולהוציא את התסכול שלך פה זה לא המקום במיוחד כשאתה ממציא המצאות שלא קיימות בעליל ואין לי שום בעיה לצלם מסך כדי להראות את זה שאפילו לא פנית אלי.
michasd​(שולט)
סוסה אצילית כתב/ה:
michasd כתב/ה:

לא טוב לך? לך מכאן ואל תחזור, אבל לבוא ולהוציא את התסכול שלך פה זה לא המקום במיוחד כשאתה ממציא המצאות שלא קיימות בעליל ואין לי שום בעיה לצלם מסך כדי להראות את זה שאפילו לא פנית אלי.

מה את קשורה בכלל
דיברתי בכללי
Harle A​(אחרת){poison ivy}
Harle A​(אחרת){poison ivy} • 6 במאי 2023
michasd כתב/ה:
סוסה אצילית כתב/ה:
michasd כתב/ה:

מה את קשורה בכלל
דיברתי בכללי

חחחח לא דיברת? כנראה שלא קראת את מה שכתבת לפני שהחלטת ללחוץ על אנטר.
robotz
robotz • 6 במאי 2023
קשה לדעת אם את קיימת,
ועוד יותר אם את אמיתית.
אז שיהיה לך לבריאות.[/quote]

דקארט מוסר דש כפרע[/quote]

האמירה " אני חושב משמע אני קיים"
היא מטעה .
אם האני הוא אשליה שנוצרת ממקבץ מסויים, כמו שלמשל הבודהיזם ואחרים טוענים
אז יש מחשבה, ויש מחשבה שאני קיים, ויש מחשבה שאני שולט או נשלט,
אבל זה לא מוכיח או מראה דבר,
מלבד שיש מחשבה שאני שולטת.
כלומר נכון- את מאמינה שאת שולטת, ושיש מחשבה שאת קיימת.
אוקי....

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מאי 06, 2023 8:19 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
michasd​(שולט)
חחחח לא דיברת? כנראה שלא קראת את מה שכתבת לפני שהחלטת ללחוץ על אנטר.[/quote]

בדדיוק עלית עלי איך יכולתי ה' יודע