סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כזה קשה למצוא מלכה שולטת

קטלב​(מתחלף)
לפני 11 חודשים • 6 במאי 2023
קטלב​(מתחלף) • 6 במאי 2023
Arachne כתב/ה:
אני כמעט מצטערת שאני צריכה ללכת לשטוף כלים במקום לסיים פה את הפופקורן שלי.

תמשיכו, אף אחד לא מסתכל 🍿🍿🍿👀

לא, לא, השארי עמנו!

(בבקשה אל תשאירי אותי לבד...)
michasd​(שולט)
michasd​(שולט) • 6 במאי 2023
כשה אישה אומרת שהיא צריכה ללכת לשטוף כלים זה משהו שמסוגל להטריג פמיניסטית?
Mary Jane

Re: למה כזה קשה למצוא מלכה שולטת

Mary Jane • 6 במאי 2023
belongtoyou כתב/ה:
אני בתור עבד נשלט מאוד רוצה להתמסר למלכה
אבל רוב המלכות שאני מוצא מחפשות רק כסף מה אפשר לעשות עם זה?

נראה לי שיש יחסית מעט נשים בקטע, ואלו שישנן והן פנויות מחפשות בן זוג נשלט (בדיוק כמו שאישה ונילית תעדיף בן זוג לעשות איתו דברים מיניים ולא סתם גבר שטוף פנטזיות מיניות) - וזה משהו שאולי מתנגש עם הפנטזיה של גברים רבים למצוא ״מלכה שולטת״.

הטייטל ״מלכה שולטת״ שם או אפילו כולא את האישה בפוזיציה ספציפית מאוד, מוכוונת סשנים ותקשורת במישור מוגבל, שלא עונה על הצורך שלה בזוגיות, באהבה, בבילויים משותפים, התכרבלויות, הקמת תא משפחתי וכיוב… למה שאישה סבירה ומוצלחת תהיה מעוניינת בדבר חסר כזה, כבר עדיף למצוא גבר מן הישוב שנותן את כל החבילה ולהתעלל/לדחוק את גבולותיו טיפין טיפין ( ; זה גם יותר אותנטי.
Aristotle​(נשלט)

Re: למה כזה קשה למצוא מלכה שולטת

Aristotle​(נשלט) • 6 במאי 2023
Mary Jane כתב/ה:
belongtoyou כתב/ה:
אני בתור עבד נשלט מאוד רוצה להתמסר למלכה
אבל רוב המלכות שאני מוצא מחפשות רק כסף מה אפשר לעשות עם זה?

נראה לי שיש יחסית מעט נשים בקטע, ואלו שישנן והן פנויות מחפשות בן זוג נשלט (בדיוק כמו שאישה ונילית תעדיף בן זוג לעשות איתו דברים מיניים ולא סתם גבר שטוף פנטזיות מיניות) - וזה משהו שאולי מתנגש עם הפנטזיה של גברים רבים למצוא ״מלכה שולטת״.

הטייטל ״מלכה שולטת״ שם או אפילו כולא את האישה בפוזיציה ספציפית מאוד, מוכוונת סשנים ותקשורת במישור מוגבל, שלא עונה על הצורך שלה בזוגיות, באהבה, בבילויים משותפים, התכרבלויות, הקמת תא משפחתי וכיוב… למה שאישה סבירה ומוצלחת תהיה מעוניינת בדבר חסר כזה, כבר עדיף למצוא גבר מן הישוב שנותן את כל החבילה ולהתעלל/לדחוק את גבולותיו טיפין טיפין ( ; זה גם יותר אותנטי.

האמת, תרשי לי לתת על זה קונטרה. לא מעט שולטות שיצא לי לפנות אליהן באתר מחפשות נשלט קבוע שאיננו בן זוג. כלומר רק שליטה. דווקא בתור אחד שמחפש זוגיות אני מרגיש הרבה פעמים שיש מעט שולטות בכלוב שנמצאות על אותו גל.

תחושה אישית שלי בלבד כמובן...
Mary Jane
Mary Jane • 6 במאי 2023
זה לא סותר.
התכוונתי שבקרב הנשים הפנויות שבקטע, נראה שהן יעדיפו גבר נשלט שירצה ויהיה מסוגל להיות איתן בקשר זוגי.
ר ו ח
לפני 11 חודשים • 7 במאי 2023
ר ו ח • 7 במאי 2023
Mary Jane כתב/ה:
זה לא סותר.
התכוונתי שבקרב הנשים הפנויות שבקטע, נראה שהן יעדיפו גבר נשלט שירצה ויהיה מסוגל להיות איתן בקשר זוגי.

יפה.
העניין הוא שהחיפוש הוא אחר פנטזיה ולא אחרי קשר זוגי.
חולמים להכיר שולטת מלכה דומינה שתגשים רק את הפנטזיה הספציפית הזאת ויהיה קשר ממש מוגבל רק לשליטה נשית.
זה דבר מרגש ומיוחד והלוואי וזה היה קיים ואפשרי שלא בתשלום.

זה הכל
השוקע
השוקע • 7 במאי 2023
ניסית לחפש איפה שהשארת אותה בפעם האחרונה?
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 7 במאי 2023
ממליצה לכל שולטת לפתוח את הראש, היצירתיות ודמיון ולנסות להכנס לקשר זוגי עם נשלט/ עבד .
נכון, ההתנהלות היא מורכבת יותר מאשר רק קשר בדסמי. זה שווה את המאמץ!!!!!
נשלטוש
נשלטוש • 7 במאי 2023
DomiNA O Hera כתב/ה:
ממליצה לכל שולטת לפתוח את הראש, היצירתיות ודמיון ולנסות להכנס לקשר זוגי עם נשלט/ עבד .
נכון, ההתנהלות היא מורכבת יותר מאשר רק קשר בדסמי. זה שווה את המאמץ!!!!!

מסכים לגמרי אבל יש המון שחושבות אחרת שזה רק נשלט וזהו
וזה מבאס אבל פסדר ככה זה 🤷🏻‍♂️
תמרעה המרטשת​(שולטת)
כי בסופו של יום וזה הכי כנה שלי כמעט לאף מישהי דומיננטית ושולטת פה אין את הכוח לבזבז זמן על לרקום קשר עם נשלט שמחפש מפגש חד פעמי. זה לא מעניין אותנו וגם לא מרגש אותנו אחרי השנה הראשונה של התנסות בבדסמ.
לא בביציות שלנו להיות פנטזיית אוננות של כל ילד חרמן שגילה שהוא אוהב הצלפות.

וזה למה, אמת, אם מישהו מחפש "חוויה חד פעמית" שילך למישהי בתשלום.

הפעם היחידה שאני אסכים עם רוח בחיי.