שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

על השירות

ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024

Re: נראה לי שלא הבנתפ

ArchAngel​(שולטת) • 15 במרץ 2024
ליידי תמרה כתב/ה:
נראה לי שלא הבנת.
לא מדובר בעסקת חליפין ובטח שלא בכל ה"סשן".
בכלל, אני לא מחובבות הסשנים.
מדובר במערכת יחסים בדסמית מלאה, ובתוך זה, לשירות יש את המקום שלו, ועל זה כתבתי.

אני מרגישה שאת לא הבנת אותי. כתבתי מפורשות ש*לא* הצעת עסקת חליפין.
ואם מישהו מדמיין עסקת חליפין, זה עניין של הפנטזיות שיש לו ולא משהו שהצעת. ולכן זה לא ניצול מצידך.
מה שהצעת זה שידיח לך כלים, אז זה מוצג בפניו ונתון לשיקול דעתו אם ללכת על זה או לא.
זה שאת רוצה לשלב את זה בקשר של ממש ושזה לא יהיה הדבר היחיד שתעשו בו, זה עניין אחר לגמרי. ובכל מקרה לא ניצול מצידך כשזה מוצג בצורה כל כך גלויה והוגנת.
אם כבר, מה שלא הוגן זה נשלט שמצהיר כמה הוא "משרת נשים" כשהוא מצפה לשרת רק את עצמו.
Menta​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024
Menta​(שולטת) • 15 במרץ 2024
חשוב להפריד בין שירות שנדרש ממישהו שלא מכירים, בלי להציע שום דבר בתמורה, שבעיניי הוא ניצול ולא קשור לא לשליטה ולא לבדס"מ, לבין שירות שנדרש מנשלט קבוע או בן זוג בדס"מי, שהוא חלק ממערכת יחסים עם ציפיות מתואמות.

בתור פמיניסטית, אני לא צריכה שיסיעו אותי, ינקו לי, או כל דבר כזה. בטח לא מישהו שאני לא מכירה. בטח לא באצטלה של שליטה כשבעצם מה שעומד מאחוריה זה רצון לא לשלם להנדימן או מנקה.

אני נוהגת ברכב שלי לאן שאני צריכה להגיע או מזמינה מונית. יש לי מנקה שאני משלמת לה, וכשצריך שירות אחר, אני בוחרת נותן שירות מומלץ ממדרג.

כל נשלט שפונה אליי בהצעה לקנות לי מנוי, להזמין אותי למסעדה או לקנות לי משהו נחסם. וגם ביטלתי את האפשרות בכלוב לקנות לי מנוי על ידי צד שלישי.

שליטה בעיניי היא משהו שקשור ישירות למיניות ולמערכת יחסים כוללת. כשמדובר בקשר שליטה, אני מאד נהנית משירותיות. בעיקר מהמשמעות שיש לה בעיניי ובעיניי הפרטנר. היררכיה, ציות, הובלה. העובדה שיש לי מדיח אבל אני עדיין מצווה על הנשלט שלי לשטוף כלים, וכשהוא עושה את זה, אני מטרידה אותו מינית, ממלאת אותי שמחה.
אלפא-בטא​(נשלט)
לפני חודש • 15 במרץ 2024
אלפא-בטא​(נשלט) • 15 במרץ 2024
שירות (ולא ניצול),
זו דוקא אחת המילים, בהקשר לפורום בו אנו נפגשים, שנשמעת הרבה יותר סקסית, בעברית.
בכל צורה בה השירות נצרך או מוגש, הוא חלק טבעי ומתבקש, כזה שאין צורך אף להזכיר שהוא כלול בעסקת החבילה של קשר (בהקשר מיני), בן שעה, שעתים או שנה או שנתיים.
זו זכות לתת שירות 😀,
באמת.
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024

Re: נראה לי שלא הבנת

ליידי תמרה​(שולטת) • 15 במרץ 2024
אבל אני גם לא מציעה שידיח כלים וילך.
רק שאין אצלי "בדס"מ רק בחדר השינה". כשאני שולטת על מישהו, זה חייב לכלול הרבה דברים. אחד מהם הוא תקשורת רציפה. אחד אחר זה הביטוי המיני. ועוד אחד זה השרות - הם שלובים אלו באלו, בתוך מערכת היחסים.

אין לי נסיון מוצלח עם אנשים שרצו להיות רק עבדי נקיון, וזה לא מה שאני מחפשת.

מסכימה לכל שאר מה שכתבת, נראה לי שעכשיו אנחנו מבינות זו את זו icon_smile.gif

ArchAngel כתב/ה:
ליידי תמרה כתב/ה:
נראה לי שלא הבנת.
לא מדובר בעסקת חליפין ובטח שלא בכל ה"סשן".
בכלל, אני לא מחובבות הסשנים.
מדובר במערכת יחסים בדסמית מלאה, ובתוך זה, לשירות יש את המקום שלו, ועל זה כתבתי.

אני מרגישה שאת לא הבנת אותי. כתבתי מפורשות ש*לא* הצעת עסקת חליפין.
ואם מישהו מדמיין עסקת חליפין, זה עניין של הפנטזיות שיש לו ולא משהו שהצעת. ולכן זה לא ניצול מצידך.
מה שהצעת זה שידיח לך כלים, אז זה מוצג בפניו ונתון לשיקול דעתו אם ללכת על זה או לא.
זה שאת רוצה לשלב את זה בקשר של ממש ושזה לא יהיה הדבר היחיד שתעשו בו, זה עניין אחר לגמרי. ובכל מקרה לא ניצול מצידך כשזה מוצג בצורה כל כך גלויה והוגנת.
אם כבר, מה שלא הוגן זה נשלט שמצהיר כמה הוא "משרת נשים" כשהוא מצפה לשרת רק את עצמו.
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024

בול

ליידי תמרה​(שולטת) • 15 במרץ 2024
בדיוק.
מסכימה עם כל מילה, גם מהזווית הפמיניסטית.

בעצם, כמעט עם כל מילה - המנקה הקבועה שלי התחילה ללמוד וכבר אין לי מנקה בתשלום, בכי בכי.

Menta כתב/ה:
חשוב להפריד בין שירות שנדרש ממישהו שלא מכירים, בלי להציע שום דבר בתמורה, שבעיניי הוא ניצול ולא קשור לא לשליטה ולא לבדס"מ, לבין שירות שנדרש מנשלט קבוע או בן זוג בדס"מי, שהוא חלק ממערכת יחסים עם ציפיות מתואמות.

בתור פמיניסטית, אני לא צריכה שיסיעו אותי, ינקו לי, או כל דבר כזה. בטח לא מישהו שאני לא מכירה. בטח לא באצטלה של שליטה כשבעצם מה שעומד מאחוריה זה רצון לא לשלם להנדימן או מנקה.

אני נוהגת ברכב שלי לאן שאני צריכה להגיע או מזמינה מונית. יש לי מנקה שאני משלמת לה, וכשצריך שירות אחר, אני בוחרת נותן שירות מומלץ ממדרג.

כל נשלט שפונה אליי בהצעה לקנות לי מנוי, להזמין אותי למסעדה או לקנות לי משהו נחסם. וגם ביטלתי את האפשרות בכלוב לקנות לי מנוי על ידי צד שלישי.

שליטה בעיניי היא משהו שקשור ישירות למיניות ולמערכת יחסים כוללת. כשמדובר בקשר שליטה, אני מאד נהנית משירותיות. בעיקר מהמשמעות שיש לה בעיניי ובעיניי הפרטנר. היררכיה, ציות, הובלה. העובדה שיש לי מדיח אבל אני עדיין מצווה על הנשלט שלי לשטוף כלים, וכשהוא עושה את זה, אני מטרידה אותו מינית, ממלאת אותי שמחה.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
לפני חודש • 15 במרץ 2024
רוב הנישלטות גם ככה אגב.
חלום שלי נישלטת שבקטע של שירות. אבל זה רק בפנטזיות של גבעתית ככל הידוע לי.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני חודש • 15 במרץ 2024
פרלין​(נשלטת){ש} • 15 במרץ 2024
bondman כתב/ה:
לגיטימי מאוד.

למרות שלא כל נשלט אוהב לשרת, יש הרבה שאוהבים לשרת.
ואז אוהבים זאת מילה קטנה אפילו, צרכים.

אני יכול להעיד על עצמי שאישית אני ממש חש צורך לשרת.

אם המלכה הונילית שלי עושה לעצמה אפילו רק קפה, זה עלול להוציא אותי מדעתי.

בונדמן, תינשא לי!
bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודש • 15 במרץ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 15 במרץ 2024
פרלין כתב/ה:
bondman כתב/ה:
לגיטימי מאוד.

למרות שלא כל נשלט אוהב לשרת, יש הרבה שאוהבים לשרת.
ואז אוהבים זאת מילה קטנה אפילו, צרכים.

אני יכול להעיד על עצמי שאישית אני ממש חש צורך לשרת.

אם המלכה הונילית שלי עושה לעצמה אפילו רק קפה, זה עלול להוציא אותי מדעתי.

בונדמן, תינשא לי!

בואי כלה. בואי כלה.
אבל את מבינה שלא יהיה מי שיזיין אותך בתחת?
בעצם, אני יכול להיות קוקהולד….😜
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024
הבנתי.
זה סופר ברור.
את צודקת.
מזל שיש לי מדיח אבל אם נשלט, גבר, וניל, בנזוג, שאני אבקש ממנו לשטוף ולהכניס למדיח ויסרב - יעוף מהמרפסת.

נ.ב
המדויק עבורך בדרך. יש הרבה דגים בים.
Boy Toy
לפני חודש • 15 במרץ 2024
Boy Toy • 15 במרץ 2024
סיבה מספר 3 היא הסיבה המרכזית לכך שהסיפור הזה נופל או לא מחזיק מעמד. סיבה מספר 3 תקפה לשני הצדדים.