סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההבדל בין שולטת לילדה מפונקת

ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 3 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
עולה בי גם השאלה מדוע זה מגונה. מדוע נשים צריכות להיות רכות ומכילות.
אני שומעת בהמון גישה של שולטים ושל גברים הפרדה מאוד, רוק בין רגש לבדסמ.
ששליטה זה שליטה ומרחב בו מנהלים סשנים ופרוטוקולים ושכל מה שמעבר לזה נמצא מעבר לדלת.
האם זה לא יכול להתקיים גם בשליטה נשית?
שהמפגש עם הנשלט הוא לשם שליטה בו וסגידה לה וכל מה שזה לא יהיה. וכל צורך אחר רגשי יקרה במסגרת אחרת שהיא זוגיות או מהחיים הווניליים

אם הייתי שומעת כמה שולטת בכנות מחרמנת מזה שסוחבים לה את הקניות או מנקים לה את הבית, וכותבת על זה בהתלהבות, סקרנות ותשוקה שאי אפשר לפספס כשאישה באמת דלוקה ומעוניינת, אז הייתי אומרת שזו לגמרי זכותה שיהיה לה קינק גם אם אני בחיים לא אבין ולא אסכים איתו.

אבל כל העניין הוא שאצל רובן זה לא קינק, לא באמת שליטה, לא באמת רצון לגבר המסוים הזה שיגלם תפקיד שהיא לא עומדת בפיתוי אליו אלא פשוט שימלא לה פונקציה. כי כאן יש "פרייארים" ולמה לה לשלם דמי משלוח כשאפשר בחינם.
עם אלף ואחד סימני קריאה שיהיה ביניהם כמה שיותר ריחוק כי איכס בכלל שתאלץ להתעסק בו ולו כשולטת.
היא אשכרה כתבה "שלא יעלה לי ממנו", בכוונה לקיא. עד כמה מישהי מעידה שהיא נהנית ומתלהבת כשהיא משתמשת במונחים כאלו?

ואיך אפשר בכלל לסגוד לה כשהגבול הוא אשכרה אינטרקציה ממשית איתו?
זה לא שמבקרים אותה פה על כוחניות שהיא, על סשן נטול רוך וחמימות אימהית whatever. הביקורת היא על זה ששליטה לא מעניינת מישהי שרוצה תמורה חומרית בלבד, שמעידה שהגבר שמולה לא מעניין אותה, לשלוט בו לא מעניין אותה, רק לקבל ממנו משהו ושיעוף מהר לפני "שיעלה לה ממנו".

אצל שולט ממוצע עם כל הפרוטוקולים וכל הכוחניות לא נעדרת התשוקה שהוא מרגיש לאותה אישה בתפקיד הנשלטת.
ואם הוא רוצה שזה יעבוד לו במציאות הוא יחזר אחריה ויגרום לה להרגיש בטוחה כדי שתתמסר אליו. מי שהיה כותב פוסט דומה למקורי היה זוכה לאותן תגובות נזעמות, אולי אפילו יותר.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 3 באפר׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
עולה בי גם השאלה מדוע זה מגונה. מדוע נשים צריכות להיות רכות ומכילות.
אני שומעת בהמון גישה של שולטים ושל גברים הפרדה מאוד, רוק בין רגש לבדסמ.
ששליטה זה שליטה ומרחב בו מנהלים סשנים ופרוטוקולים ושכל מה שמעבר לזה נמצא מעבר לדלת.
האם זה לא יכול להתקיים גם בשליטה נשית?
שהמפגש עם הנשלט הוא לשם שליטה בו וסגידה לה וכל מה שזה לא יהיה. וכל צורך אחר רגשי יקרה במסגרת אחרת שהיא זוגיות או מהחיים הווניליים

אם הייתי שומעת כמה שולטת בכנות מחרמנת מזה שסוחבים לה את הקניות או מנקים לה את הבית, וכותבת על זה בהתלהבות, סקרנות ותשוקה שאי אפשר לפספס כשאישה באמת דלוקה ומעוניינת, אז הייתי אומרת שזו לגמרי זכותה שיהיה לה קינק גם אם אני בחיים לא אבין ולא אסכים איתו.

אבל כל העניין הוא שאצל רובן זה לא קינק, לא באמת שליטה, לא באמת רצון לגבר המסוים הזה שיגלם תפקיד שהיא לא עומדת בפיתוי אליו אלא פשוט למלא פונקציה. כי כאן יש "פרייארים" ולמה לה לשלם דמי משלוח כשאפשר בחינם.
עם אלף ואחד סימני קריאה שיהיה ביניהם כמה שיותר ריחוק כי איכס בכלל שתאלץ להתעסק בו ולו כשולטת.
היא אשכרה כתבה "שלא יעלה לי ממנו", בכוונה לקיא. עד כמה מישהי מעידה שהיא נהנית ומתלהבת כשהיא משתמשת במונחים כאלו?

ואיך אפשר בכלל לסגוד לה כשהגבול הוא אשכרה אינטרקציה ממשית איתו?
זה לא שמבקרים אותה פה על כוחניות שהיא, על סשן נטול רוך וחמימות אימהית whatever. הביקורת היא על זה ששליטה לא מעניינת מישהי שרוצה תמורה חומרית בלבד, שמעידה שהגבר שמולה לא מעניין אותה, לשלוט בו לא מעניין אותה, רק לקבל ממנו משהו ושיעוף מהר לפני "שיעלה לה ממנו".

אצל שולט ממוצע עם כל הפרוטוקולים וכל הכוחניות לא נעדרת התשוקה שהוא מרגיש לאותה אישה בתפקיד הנשלטת.
ואם הוא רוצה שזה יעבוד לו במציאות הוא יחזר אחריה ויגרום לה להרגיש בטוחה כדי שתתמסר אליו. מי שהיה כותב פוסט דומה למקורי היה זוכה לאותן תגובות נזעמות, אולי אפילו יותר.

מה שמחרמן הוא לא הקניות או הניקיון של הבית אלא השליטה וההתמסרות. הרצון לרצות, הכוח ביד לנהל מישהו וכו'
אפילו נשים וניליות עם עיניים נוצצות לגבי גבר שיסחוב להן את הקניות, יקנה תכשיט, יזמין לספא או ידאג להן כמו ג'נטלמן. פה גם מעורב מקום של כוח והיררכייה שגם הוא מחרמן כשלעצמו
ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 3 באפר׳ 2024
אבל זה בדיוק מה שנעדר מהפוסט שלה. הוא היה עובר בצורה הרבה יותר טובה אם היא הייתה אומרת למה זה מלהיב אותה, למה זה גורם לעיניים שלה לנצוץ.
היא העדיפה להתנסח עם מילים שמעידות שתמעוררת בה בחילה. שיתן לה ויעוף לפני שיעלה לה הקיא.
אין שם שליטה, תיאור של איך היא רוצה לשלוט. רק תן לי ותלך.
ככה בטח שלא נוצרת התמסרות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אפר' 03, 2024 8:29 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
אבל זה בדיוק מה שנעדר מהפוסט שלה. הוא היה עובר בצורה הרבה יותר טובה אם היא הייתה אומרת למה זה מלהיב אותה, למה זה גורם לעיניים שלה לנצוץ.
היא העדיפה להתנסח עם מילים שמעידות שתמעוררת בה בחילה. שיתן לה ויעוף לפני שיעלה לה הקיא.
אין שם שליטה, וככה בטח שלא נוצרת התמסרות.

לא יודעת במה מדובר. יש מצב שפשוט הייתה קרירה, מרוחקת וכלבתית?
KINKI OZZY​(מתחלף)
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
KINKI OZZY​(מתחלף) • 3 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

מבטיח לך שאם זה היה ניסוח של קרירה מרוחקת וכלבתית זה לא היה מטריף אותי כמו שזה הטריף
זה היה טקסט שהרגיש כמו ניצול נטו בלי באמת קשר לשליטה מעבר לטייטל של שולטת
זה בדיוק כמו שתיארו לך זה היה חיפוש של הפראייר התורן לא נשלט
ויכול להיות שזה סתם ניסוח גרוע ואם זה המצב אני לוקח בשמחה הכל בחזרה, רק שלא נראה לי שזה היה המצב.
כפותרגליים
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024

...

כפותרגליים • 3 באפר׳ 2024
הוא כתב/ה:

ואגב אהבה זה לא רק לונילים ובדסמ הוא לא רק מיני.

בעיני חלק מהאנשים אין הפרדות כאלו ובעיני חלק מהאנשים יש. ובנוסף, גם בקרב האנשים האלו זה לא חייב להיות במאה אחוז מהמקרים ובצורה מוחלטת. אותי למשל הדבר הכי מגרה מינית זה להיות בסשן עם מישהי שאני אפילו שונא (במידה מסויימת, יותר מדי זה כבר יוציא את החשק לכל אינטרקציה איתה בכלל, ואגב, אני לא אדם שנוטה לשנוא אנשים באופן כללי, אני רק כותב באופן היפותטי), אבל בטח שיהיה גם משהו נעים בלהיות עם מישהי שאני מחבב ועדיין לשלב יחסי שליטה, כנראה הגירוי המיני לא יהיה באותה עוצמה, אבל הוא עדיין יהיה קיים ובתור "חבילה כוללת" זה יהיה הרבה יותר בריא, שפוי ונעים מבחינתי (שוב, הגירוי המיני לא יהיה מקסימלי באופן מטורף, אבל הוא עדיין יהיה שם).

כל דיכוטומיה היא מוטעית בסופו של דבר, כי הדיכוטומיות האלו נמצאות רק בראש שלנו ולא מייצגות את העולם, שהוא מורכב, יש בו ניגודים שנמצאים בו זמנית, הוא בנוי על רצפים ולא על דברים נפרדים וכך הלאה. אבל, כן יש הרבה אנשים, בעיקר גברים, ובעיקר חובבי בי די אס אם, שהגירוי המיני הכי חזק אצלם זה כשאין רגש או כשיש רגש שלילי וכשזה מישהי זרה שהם בקושי מכירים, שוב, זה לא אומר שכל הגברים האלו לא יכולים להתגרות מינית גם בסיטואציות אחרות.
BlueBear
לפני 4 שבועות • 3 באפר׳ 2024
BlueBear • 3 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

לכי תסתכלי על מודעות דרושים של מלכות לעבדים. חצי מהמודעות אותו הסגנון שמראש מדבר על זה שיש רק צד אחד או פעולות שירות מאוד ספציפיות כמו הסעה או ניקיון.
מישהי שיש לה קינק לאחד שינקה לא תדבר על הפעולה עצמה אלא על הקינק והיא תחפש מישהו שיש לו קינק שמשלים את זה. ברגע שהיא מדברת אך ורק על הפעולה, זה מראה שאין פה קינק אלא ניצול טהור.
וזה רע באותה מידה שגבר מנצל אישה.
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}
ודעתי הצנועה:
בתוך החופש המוחלט אותו רובינו מפללים עבור נשים,
בתוך אותו המרחב של מיניות פתוחה, חופש לבחור להיות מי שאת, ולעשות רק מה שהיא אוהבת,
יש מקום לכולן, אשה אשה נטיותיה, גחמותיה וחשקייה.

חופש דומה יש לצד הגברי, לבחור לו איש איש לפי טעמו, את מי שהוא משלים את צרכיה, והיא את צרכיו.
Bluecollar​(שולטת)
BlueBear כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

לכי תסתכלי על מודעות דרושים של מלכות לעבדים. חצי מהמודעות אותו הסגנון שמראש מדבר על זה שיש רק צד אחד או פעולות שירות מאוד ספציפיות כמו הסעה או ניקיון.
מישהי שיש לה קינק לאחד שינקה לא תדבר על הפעולה עצמה אלא על הקינק והיא תחפש מישהו שיש לו קינק שמשלים את זה. ברגע שהיא מדברת אך ורק על הפעולה, זה מראה שאין פה קינק אלא ניצול טהור.
וזה רע באותה מידה שגבר מנצל אישה.

בניגוד למחפש אישה ללקק לה את הרגליים או לאישה שארד לה שעות?
FootJunky
FootJunky • 3 באפר׳ 2024
צר לי, זה לא בדס"מ. זה שנאת גברים מהולה בזחיחות בגלל הבדלי הכמות בין שולטות לנשלטים.