בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכום מסיבת סוף העונה אמש במועדון!!!

DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 ביולי 2003
DomDomina​(שולט) • 27 ביולי 2003
תאיר כתב/ה:
ועוד ביקורת אחת קטנה.

לא על המועדון, על חלק מהאנשים שבאים למועדון. והפעם לא המציצים, ולא לובשי הברמודה אלא הרבה מאיתנו.

יש במועדון מלא מאפרות, ראיתי אותן. אפשר תמיד לגשת לבאר ולבקש מאפרה או למצוא אחת מסביב. הדומים והדומיות שביניכם בדרך כלל גם יכולים למצוא מישהו לשלוח אותו להביא מאפרה או מישהו שיתפקד כמאפרה.

אז למה יש כל כך הרבה בדלי סיגריות על הרצפה??

וזה לא שלא מנקים שם. אני רואה את צוות המועדון משתדל לנקות בכל פעם שמשהו נשבר או נשפך, אבל כשכל כך הרבה אנשים מסתובבים על הרחבה, זה בלתי אפשרי לטאטא כל הזמן מתחת הרגליים שלהם, והצוות די עמוס בעבודה גם ככה.

אם זה היה מועדון רגיל, אז מילא שהרצפה תהיה מלוכלכת. אבל שם אנשים מסתובבים יחפים (גם דומיות) אנשים הולכים על ארבע, אנשים כורעים על הרצפה כשהם לבושים במקרה הטוב בחוטיני.
הייתם רוצים לחשוב שהסאבית שלכם כורעת על בידלי סיגריות של מישהו אחר?

ודרך אגב, אם רואים שהמקום גם ככה חנוק מעשן, אז גם את עישון הסיגריה אפשר לדחות קצת, או לעלות לעשן בחוץ.

וואלה
צודקת,גם אני לפעמיים חוטא בדבר המגעיל הזה,רק שלפעמיים המאפרה לא בהשג יד.
אבל כמובן שזה לא הצדקה.
אז מעכשיו אני מצביע "ריצפה נקיה" icon_lol.gif
NMxxx

ריצפה נקייה

NMxxx • 27 ביולי 2003
הצעה מצויינת.
יש לך את הקול שלי.
מל​(נשלט)
מל​(נשלט) • 27 ביולי 2003
בדלי סיגריות על הרצפה...זה ממש איכסה ! ! !

טוב שמתעסקים בעיקר ולא בתפל..... icon_question.gif
לא סתם עוד עבד
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2003
לא סתם עוד עבד • 28 ביולי 2003
ביום רביעי שעבר המכשפה בחרה לסיים את הפסקת האש שהייתה בינינו בחודשים האחרונים.
בכך הגיעה לקיצה ה"הודנה" בינינו, וחודשה הלחימה. זאת לא הייתה הבחירה שלי, אבל מה לעשות? צריך שניים כדי לשמור על הפסקת אש, לא?
מצד שני, עכשיו קיץ ויש לי יחסית הרבה זמן פנוי, והרי את המכשפה אני מנצח במלחמה גם עם שתי ידיים קשורות ומבלי שהדבר יצריך ממני מחשבה או מאמץ יוצאי דופן - אז למה לא בעצם? icon_smile.gif

אם רק הייתם יודעים כמה אנרגיות משקיעה המכשפה ימים כלילות במה שנקרא באנגלית "keeping score", בסגירת חשבונות אישיים ובמשחקי אגו. היא לא מצליחה להפנים את מה שאני אומר לה כבר שנה שלמה, וזה שאת הנזק הגדול ביותר לה ולתדמיתה היא גורמת לעצמה, ולא אחרים לה. היא עושה בזה עבודה עקבית ומצויינת, אגב.

יש לי כ"כ הרבה דברים לומר ולספר לכם על המכשפה, אבל לגבי חלק מהם זה לא הזמן ולגבי חלק אחר זה לא המקום, אז נשמור משהו לעתיד הוורוד.

אני רק יכול לומר לכם, בתור המנהל היחיד במערכת הפורומים של "חוויות כואבות" שהצליח לשרוד את הדיקטטורה של המכשפה (הגדרה שלה...), שאני מקווה ש"שחר של עידן חדש" יגיע בקרוב גם לחוויות כואבות, ושכל אותם אנשים נפלאים ויקרים, שהפסיקו לראות בפורום הזה את הבית שלהם, יחזרו אליו.

ולעצם העניין: מה שכתב מתחת לכפכף (מה שלומך, איש?) הוא מעניין, מעניין מאוד, ומציג את המכשפה (שוב) באור מגוחך.
בהנחה שדבריו נכונים, הרי שמדובר במעשה שלא ייעשה של גניבת קרדיטים - משהו שהמכשפה עצמה יוצאת נגדו ומטיפה לאחרים להימנע ממנו.

הדברים מחייבים תגובה והתייחסות. תתכבד המכשפה להתייצב בפנינו (גם אם בבושת פנים) ולהציג את גרסתה לדברים שאמר מתחת לכפכף. שתדבר עתה - או שלנצח תשתוק!
כלובי
כלובי • 28 ביולי 2003
"לא סתם עוד עבד"

מה פשר ההודעה הזאת לא ברור לי,

זאת ההודעה השלישית שלך בפורום וכבר אתה טורח לפרסם שני עותקים שלה
מעבר להתשלחות במכשפה לא הבאת שום עובדה חדשה, לא תרמת שום דבר לנושא.
הבאת לכאן את כל הכביסה המלוכלכת שלך מחוויות כואבות.

מעבר להודעות ההשתלחות האלה במכשפה, איתה אתה עובד ביחד בניהול חוויות כואבות לא כתבת כלום בכלוב, אתה אפילו לא טורח לבקר כאן.

אבל פתאום כשנוצרה איזו אווירת עלוהום על המכשפה (שלא לדבר על תחושה של לינצ')

כל ה"חברים" שלה פתאום מקבלים אומץ.

זאת התנהגות פחדנית ונמוכה.

וזה בלי קשר לביקורת שלי עצמי יש כלפי התנהלות המועדון, ההתנהגות של 009
והביקורת שלי כלפי המכשפה.

את הביקורת שלי אני מעדיף להשמיע באוירה קצת יותר סימפטית מהשרשור הזה, כדי שאולי תעשה משהו חיובי מלבד רצח האופי שחלק מהאנשים מנסים לעשות כאן.
009​(אחר)
009​(אחר) • 28 ביולי 2003
ברוך הבא אחינו הנכבד והיקר לא סתם עוד עבד !

לא יאומן איך המכשפה במשך תקופה כל כך קצרה הצליחה לייצר כל כך הרבה כלבלבים כועסים עם בטן מלאה !

אתמול הגיח מהאופל אחינו כפכפון והיום אחינו לא סתם עוד עבד והרשימה ארוכה כאורך הגלות.

כל בקר קמים להם אחינו הכלבלבים ומוציאים את מר לבבם על מעלליה של הדיקטטורית

האי מייל שלי מפוצץ בסיפורים ובארכיון שלי קובץ נבחר ותמציתי שאם רק חלקים קטנים ממנו יתפרסמו להם ברבים יסתיים עידן המכשפה בקול ענות חלושה

גם שלב ההתאפקות קרוב מאד לסיומו !

קומי והתפטרי ותחזרי לעידן השחר הישן! זהו מקומך !

את פורום חוויות כואבות הרסת במו ידייך ועכשיו את לוטשת את עינייך לעבר המועדון.

עידן השחר החדש של המכשפה קרוב מאד לסיומו

האירוע בארגונה של המכשפה לרגל סיום העונה היה האחרון מבחינתה - ולא יהיו עוד כאלה .

בקרוב מאד פרסומים נוספים ומעניינים עד לפיטוריה הסופיים של המכשפה מפורום חוויות כואבות לאלתר על ידי רונן אלון!

009
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 28 ביולי 2003
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
ביום רביעי שעבר המכשפה בחרה לסיים את הפסקת האש שהייתה בינינו בחודשים האחרונים.
בכך הגיעה לקיצה ה"הודנה" בינינו, וחודשה הלחימה. זאת לא הייתה הבחירה שלי, אבל מה לעשות? צריך שניים כדי לשמור על הפסקת אש, לא?
מצד שני, עכשיו קיץ ויש לי יחסית הרבה זמן פנוי, והרי את המכשפה אני מנצח במלחמה גם עם שתי ידיים קשורות ומבלי שהדבר יצריך ממני מחשבה או מאמץ יוצאי דופן - אז למה לא בעצם? icon_smile.gif

אם רק הייתם יודעים כמה אנרגיות משקיעה המכשפה ימים כלילות במה שנקרא באנגלית "keeping score", בסגירת חשבונות אישיים ובמשחקי אגו. היא לא מצליחה להפנים את מה שאני אומר לה כבר שנה שלמה, וזה שאת הנזק הגדול ביותר לה ולתדמיתה היא גורמת לעצמה, ולא אחרים לה. היא עושה בזה עבודה עקבית ומצויינת, אגב.

יש לי כ"כ הרבה דברים לומר ולספר לכם על המכשפה, אבל לגבי חלק מהם זה לא הזמן ולגבי חלק אחר זה לא המקום, אז נשמור משהו לעתיד הוורוד.

אני רק יכול לומר לכם, בתור המנהל היחיד במערכת הפורומים של "חוויות כואבות" שהצליח לשרוד את הדיקטטורה של המכשפה (הגדרה שלה...), שאני מקווה ש"שחר של עידן חדש" יגיע בקרוב גם לחוויות כואבות, ושכל אותם אנשים נפלאים ויקרים, שהפסיקו לראות בפורום הזה את הבית שלהם, יחזרו אליו.

ולעצם העניין: מה שכתב מתחת לכפכף (מה שלומך, איש?) הוא מעניין, מעניין מאוד, ומציג את המכשפה (שוב) באור מגוחך.
בהנחה שדבריו נכונים, הרי שמדובר במעשה שלא ייעשה של גניבת קרדיטים - משהו שהמכשפה עצמה יוצאת נגדו ומטיפה לאחרים להימנע ממנו.

הדברים מחייבים תגובה והתייחסות. תתכבד המכשפה להתייצב בפנינו (גם אם בבושת פנים) ולהציג את גרסתה לדברים שאמר מתחת לכפכף. שתדבר עתה - או שלנצח תשתוק!

השתגעתם!!!
ממתי תחרות סשנים היא נחלתו הבלעדית של מתחת לכפכף.
ממתי מכירת העבדים שהייתה היא נחלתה הבלעדית של המכשפה.
ממתי סשנים מרובעים ומחומשים היא נחלתו הבלעדית של 009.
רגע בכלל מותר לנו לנשום,הרי גילו את הנשימה הרבה לפני שנולדתי.
אתם שומעים את עצמכם,מה המצאתם את הגלגל?
עושים את זה עשרות שנים לפני הדנג'ן,ויעשו את זה עשרות שנים אחרי הדנג'ן.
לדעתי כל השירשורים האחרונים,מבזיים רק אותכם הכותבים ולא את המכשפה.
קהילה עלאק.
מעניין ממתי הרעיון הזה שלך,זכור לי שדיברתי (לפני מעל לחצי שנה) עם המכשפה,והיא העלתה הרבה רעיונות למועדון,ובין הייתר הועלה הרעיון של מכירת עבדים ותחרות סשנים ועוד ועוד...
הנה גם אני מבזה את עצמי עכשיו
רויטל

אני בזה לכם

רויטל • 28 ביולי 2003
אני בזה לכם אולי האדם היחיד שיכול לבוז לכם מבלי להכיר אותכם באמת...

תתבישו לכם..הפכתם את השירשור הזה ללעג.
כולי בושה וכלימה על היותי חלק מהפורום הנכבד הזה

009- כמדומני קבלת את דבריי הנבונים ואתה עדין ממשיך לתקוע בחצוצרות כל תקיעה שאתה שומע שמבזים את המכשפה. כדי להיות עבד טוב עליך להיות קודם כל אדם טוב..סורי אני כנראה משמיצה אותך עכשיו..אבל זה מה שאתה מראה לי כרגע לנכון לעשות..תתבייש לך!

לא סתם עבד- מי שאתה לא אתה לא ממש מעניין אותי..אבל אותם דברים אני כותבת עליך..אתה לא ממש אדם חכם, ואפילו טיפש הייתי קוראת לך.. מאחורי מקלדת והוירטואלי אתה מנפנף בדגל הניצחון..תמיד חשבתי שאנשים שלא מגיבים הם אנשים טיפשים.. היום נוכחתי לדעת שאם אין לך דבר חכם להגיד אז תשתוק..תתבייש לך
וגם לכפכפון הזה אותם מילים.. לבוא ולהתיס הרס..שנאה כל כך טמונה בכם..שאני ממש מתביישת
אתם יותר לא שווים הרחבה במילים...

ולמכשפה אני רוצה לומר שאל תגיבי להם..הם דרכם לראות את זה כפחדנות שיבושם להם.. ראי את זה כאומץ ותאמיני לי הם אוכלים את הלב שלהם שהם מתים לראות תגובה שלך.. אלה אנשים שנזונים מאש מלחמות ומריבות כל הזמן.. תהיי חכמה מהם..ותצחקי לך בסתר

אני את שלי אמרתי..
Demi
Demi • 28 ביולי 2003
ואותי עוד האשימו שזה אישי LOL

תראו, באמת תפרידו בין אישי ללא אישי
כמו שאמרתי, מי ששם עצמו בעמדה אירגונית או בקיצור "ציבורית" ראוי שהוא יעמוד לביקורת.
את הביקורת עליו לקבל באהבה בין אם היא שלילית או חיובית.
אל הביקורת עליו להתייחס בצורה עניינית ובלי אינטרסים אישיים.
ואת הקרדיטים למי שטרח ועזר ויעץ ואירגן עליו לתת בצורה מכובדת וראויה.

את מריבות המנהלים מחוויות כואבות אל תביאו לכאן בבקשה, בטח שלא לפוסט הזה.
ואם אתם כל כך רוצים אז תפתחו פוסט חדש בו תפתחו את הקלפים מחוויות כואבות רק אני מציע שתשאלו את כלובי לדעתו לפני שאתם עושים את זה, מטרת הפורום היא להחליף דיעות לא לסגור חשבונות אישיים מצד שני גם לא לסתום פיות.

וכמו שקראתי לאדון האור מעל גבי הפורום וכמו שקראתי לחבר השופטים המוכובד (ואני עדיין ממתין שכולם יגיבו) כך אני גם קורא למכשפה לקום ולהגיב בצורה עניינית למה שרלוונטי.

ומכשפה - תגובה כמו - "דמי, אני מתחייבת לעדכן אותך על כל מסיבה שאני אארגן באופן אישי - על מנת שתישאר בבית" היא לא תגובה ראוייה, זאת תגיבה שמתאימה לגנון לא לאישיות שמארגנת ערבים בשם המועדון.
אז הנה דוגמה לאיך את לא אמורה להגיב.
נתנו לך אחריות, נתנו לך כח, נתנו בך אמון אז אנחנו מצפים שתצדיקי את מה שנתנו לך ותתיחסי לעצמך ואלינו בצורה ראויה, זאת לא בקשה כל כך גדולה לאור האמון שנתנו בך.
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
מתחת לכפכף יקר,

ראשית לשם ההגינות, מאז יום שבת לא נכנסתי לשירשור הזה. כי ידעתי שהוא ימשיך בסגנון אכלו לי שתו לי, חם לי רטוב לי.... ולא בסגנון, איזה מזל שיצאנו מהחושך לאור, אנחנו נפגשים פנים אל פנים ולא וירטואלים או נוברים בעמודים האחוריים של עיתון העיר בתקווה שנראה איזו מודעה של מלכה - ואם קצת חם וצפוף זה כלום לעומת ההישג הגדול של 400 חברי קהילה תחת קורת גג אחתicon_smile.gif (ספירה מעודכנת).

אבל לעניננוicon_smile.gif

צר לי אם ניפגעת, לא היתה לי חלילה כוונה לפגוע. מעולם לא טענתי שאני המצאתי את רעיון תחרות הסאשנים. גם המפיק של ארויוזיון 2002 לא המציא את הרעיון הוא רק הפיק משהו שעושים כבר שנים. גם אני אירגנתי משהו שעושים בהרבה מועדונים בעולם כבר שנים.

נכון, לפני כחודש אמרת לי "אולי תעשו במועדון תחרות סאשנים", אני אמרתי אחלה רעיון. לפנייך עוד כמה אמרו לי ואחרייך עוד כמה.... ולא זכור לי שנתת לי פרוט איך צריכה להראות התחרות - כך שאין לי מושג למה אתה מאוכזב שזה לא נעשה על פי הצעתך.

לא צריך לחפש מתחת לאדמה סיבות להעלב ולכעוס, תאמין ליicon_smile.gif
תאר לך שאני אעלב בכל פעם שלא יגידו שהמכשפה המציאה את המושג פורום פאמדום ישראליicon_smile.gif או למשל שהמכשפה ארגנה את המכירה הפומבית של העבדים הראשונה בישראל, או שהמכשפה המציאה את המושג החצר האחורית כדי שיהיה ללא סתם עוד עבד פורום לנהלicon_smile.gif ...