שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש גיל מוקדם מדי להתחיל בעולם הBDSM?

ArchAngel​(שולטת)
לפני חודשיים • 19 ביוני 2024
ArchAngel​(שולטת) • 19 ביוני 2024
אני מסתכלת על זה כמו על מרואיין שמגיע לראיון עבודה, וכל מה שהוא אומר בראיון זה שאין לו ניסיון, והוא כל כך רוצה לעבוד פה אבל אין לו ניסיון וצריך להתחיל מאיפשהו ואז מפרט כמה לא הולך לו במקומות אחרים בגלל חוסר הניסיון ואולי זו בכלל טעות שהוא מחפש עבודה בגיל הזה.
ולעומתו מגיע מראויין אחר, גם לו אין ניסיון, אבל הוא מגיע עם ביטחון, הוא מציג את האיכויות שיש בו שלא קשורות לניסיון הלא קיים שלו, את תכונות האישיות שיהפכו אותו לעובד שמתאים לארגון הזה וישתלב בו במהרה.
לדעתך, את מי יגייסו מבין השניים?

נשלטים צעירים נוטים לשקוע בכמה שהם צעירים ולא מנוסים, בכמה "בא להם", חלקם גם מציפים את האתר בפוסטים על כמה זה לא הוגן שהם נפסלים.
אני בספק שנשלט יפסל נטו על גיל* אם הוא משדר ביטחון, בגרות, בשלות, עצמאות, אישיות מסקרנת מעבר לפנטזיות המיניות שלו.

*כן, כמובן שיש כאלו שגיל כשל עצמו הוא גם חלק מהפקטורים שלהן. אבל לא חסרות פה שולטות בנות גילך, הן כנראה פוסלות לא על גיל אלא על הגישה שנלווית לצעירים עד שלא נופל להם האסימון שצריך לפעול אחרת, שצריך להיות מעניינים במקום להדגיש כמה שאין להם מה להציע.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 19 ביוני 2024
ArchAngel כתב/ה:
אני מסתכלת על זה כמו על מרואיין שמגיע לראיון עבודה, וכל מה שהוא אומר בראיון זה שאין לו ניסיון, והוא כל כך רוצה לעבוד פה אבל אין לו ניסיון וצריך להתחיל מאיפשהו ואז מפרט כמה לא הולך לו במקומות אחרים בגלל חוסר הניסיון ואולי זו בכלל טעות שהוא מחפש עבודה בגיל הזה.
ולעומתו מגיע מראויין אחר, גם לו אין ניסיון, אבל הוא מגיע עם ביטחון, הוא מציג את האיכויות שיש בו שלא קשורות לניסיון הלא קיים שלו, את תכונות האישיות שיהפכו אותו לעובד שמתאים לארגון הזה וישתלב בו במהרה.
לדעתך את מי יגייסו מבין השניים?

נשלטים צעירים נוטים לשקוע בכמה שהם צעירים ולא מנוסים, על כמה "בא להם", חלקם גם מציפים את האתר בפוסטים על כמה זה לא הוגן שהם נפסלים.
אני בספק שנשלט יפסל נטו על גיל* אם הוא משדר בגרות, בשלות, עצמאות, אישיות מסקרנת מעבר לפנטזיות המיניות שלו.

*כן, כמובן שיש כאלו שגיל כשל עצמו הוא גם חלק מהפקטורים שלהן. אבל לא חסרות פה שולטות בנות גילך, הן כנראה פוסלות לא על גיל אלא על הגישה שנלווית לצעירים עד שלא נופל להם האסימון שצריך לפעול אחרת, שצריך להיות מעניינים במקום להדגיש כמה שאין להם מה להציע.

בדיוק מה שחשבתי עליו היום באוטו. יודעים שאתה צעיר וחסר ניסיון הכל יודע, ובכל זאת הזמינו אותך לריאיון. אז תשכנע אותם למה אתה מתאים לנבחרת
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 19 ביוני 2024
כע
פישוטו
פישוטו • 19 ביוני 2024
ובנתיים כשאנחנו דנים פה לאמין ימאל משחק ביורו בגיל 17 כשעל האגף שלו יש מגן קרוב לגיל 40 והוא מקרקס בלמים בוגרים לגמרי עם 10 שנות נסיון בכדורגל העולמי.

המסקנה זה שאין גיל לתרגיל. אם אתה בשל מנטלית, יודע מי אתה ומה יכול להציע ומספיק בוגר בשביל למצוא את האינטראקציה הנכונה לך ולא סתם מתבאס על כל אלה שלא מתאימות אתה תצליח. גם בגיל 29 אני רואה שרוב השולטות פה לא מתאימות לי ושיש המון שיפסלו אותי כי יש לי זקן או כי הזקן שלי לא מספיק ארוך.

הדבר היחיד שנסיון יתן לך הוא ההבנה שמראש לא רצית את כל הפוסלות, סתם רצית שהן ירצו אותך. משם אפשר לדייק את עצמך, למצוא את הערך העצמי ואפילו להיות חוצפן ולברור עם מי אתה ניפגש. ובמקום "למה אף אחת לא רוצה אותי" תיגש לזה בוייב של "למי אני נותן את הזכות לשלוט ולשחק בי". תתעסק במה אתה יכול להציע ולא במה שאין לך ואני מאמין שיהיה לך ממש טוב. מהקצת שקשקשנו בצאט אתה באמת one of the good guys ועם קצת סבלנות, דיוק והסתכלות ביקורתית על העולם הזה אני בטוח שתמצא מישהי ראויה.
Mary Jane
Mary Jane • 19 ביוני 2024
אתה צעיר מדי במובן הזה שנשים מעדיפות בדר״כ קשר עם מישהו בגילן או מבוגר מהן. אז כן, בתור בן 20, הסיכויים והסטטיסטיקה פחות לטובתך. ותצטרך להיות ממוזל, ואף ממולח…
Kitty frank
Kitty frank • 19 ביוני 2024
קשה כנשלטים לא להתחרמן מאדם יותר מבוגר מאיתנו, עם יותר ניסיון וידע ובכל זאת אני ממליצה לך-אם אתה מרגיש חסר ניסיון- לחפש מישהי שגם לא ביססה את התפיסב שלה על סאדו. ז''א- כן, אני חושבת שיש גיל צעיר מדי כדי להיכנס ליחסים עם איזו שולטת עחזריט שמנחה את הצעדים שלך, ושזה נוטה להיות קרקע פורייה לטראומה. לעומת זאת וויב של שני אנשים שמגששים ולומדים יחד מאותה נקודה זה מאוד מגניב, גם אם יש יחסי כוחות מעורבים.
טוטאלוס​(שולט)
טוטאלוס​(שולט) • 19 ביוני 2024
תחשוב על זה ככה.
איזה כיף שאתה כבר יודע מה אתה אוהב???
אני הבנתי את זה מאוחר, וה"הארה" באה לי, לטעמי, אחרי לא מעט שנים של גלידה וניל.
ונילי זה סבבה והכל... אבל...בוא.
הבנת כבר.

בקיצור, ברוך הבא.

חוץ מזה שאתה נשמע רגיש, נעים, רהוט ולעניין, אז ככהנ המטרה הסמויה שלך לקבל פניות כנראה שהושגה 😉
Adonai Elah Elahin
Adonai Elah Elahin • 19 ביוני 2024
באופן אישי, אני נמשכת יותר למבוגרים כי אין יותר מחרמן ומספק מלהכניע ולשלוט על מי שגילו כפול ומכופל משלי.
storyteller​(שולט)
storyteller​(שולט) • 19 ביוני 2024
Adonai Elah Elahin כתב/ה:
באופן אישי, אני נמשכת יותר למבוגרים כי אין יותר מחרמן ומספק מלהכניע ולשלוט על מי שגילו כפול ומכופל משלי.

איך את אוהבתתתתת
יפה קצת משונה{קרוסית}
לא , הגעת בול בזמן
אני הגעתי אחרי הרבה שנים במקומות לא לי, לא אתחיל להכנס לנזקים שזה עושה.
אם זה מי שאתה, זה מקומך, ולא משנה מה יכתבו עם מקלדת.
יש גם בגילך, ויש מי שרוצות צעירים יותר.
בסופו של דבר כל השולטות מחפשות אותו דבר, את האדם שהן מתחברות אליו. וזה נכון ככלל, לא רק לשולטות.
אני מאוד מקווה שאתה לא צובר אכזבות מקשרים בכלוב, שכן זה המתכון המושלם לאכזבות.
לילה טוב