בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

Succubus​(אחרת)
לפני 19 שנים • 5 באוג׳ 2005
Succubus​(אחרת) • 5 באוג׳ 2005
red-cell כתב/ה:
ועוד משהו חשוב שאף אחד מהמתחכמים לא ענה עליו:
מה הקשר בין נרות שינה לתזוזה או אי תזוזה של העבד בלילה?
האם נר השינה גורם לבן אדם לישון? או שתפקידו המרכזי הוא למנוע מעבד להזיז את רגליו במהלך השינה? האם על זה בדיוק חשבו ממציאי הנר????? icon_eek.gif

התשובה פשוטה: הסוג היעיל של נרות שינה הם נרות משוננים בקוטר חמישה סנטימטר ובאורך חמישה עשר סנטימטר לפחות.
תוקעים אותם - בזהירות - באחוריו של העבד, מניחים את העבד בתנוחה הרצויה, שמים עליו את הרגליים והולכים לישון. נראה אותו זז אחרי זה. icon_twisted.gif
למה קוראים לזה "נרות שינה"? ברור. אלה נרות שתפקידם לשפר את שנתה של המלכה, כמובן.
Succubus​(אחרת)
לפני 19 שנים • 5 באוג׳ 2005

Re: לא קשור לדיון בכלל, אבל..

Succubus​(אחרת) • 5 באוג׳ 2005
Tame כתב/ה:
אולי גם בעולם שבו דווקא הקרפדות התפתחו מאוד וגידלו מוח ויצרו תרבות תהיה לתורתה של דנית יותר אחיזה..)

לי דווקא נראה סביר יותר שלתורה הזאת תהיה יותר אחיזה דווקא בעולם שבו הקרפדות לא גידלו מוח.
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 19 שנים • 6 באוג׳ 2005
red-cell​(מזוכיסט) • 6 באוג׳ 2005
כמובן שדברי לא קשורים, הרי אתה יודע יותר טוב ממני.

אסתפק בלהמשיך ללמד סטודנטים נבונים, ואשאיר את אלו שלא עם בורותם.

אתה הרי אינך יודע על מה אתה מדבר וזה כבר ממש מעייף אותי.

היום לימדתי ילד בן חמש לשחק שח והוא ממש קלט את זה הרבה יותר טוב.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 6 באוג׳ 2005
אולי שכולם יקחו כדורי שינה וירדימו את השרשור הזה????
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 6 באוג׳ 2005
red-cell כתב/ה:
icon_eek.gif איפה לעזאזל אפשר להשיג נרות שינה מחורבנים?

ועוד משהו חשוב שאף אחד מהמתחכמים לא ענה עליו:

מה הקשר בין נרות שינה לתזוזה או אי תזוזה של העבד בלילה?

האם נר השינה גורם לבן אדם לישון? או שתפקידו המרכזי הוא למנוע מעבד להזיז את רגליו במהלך השינה? האם על זה בדיוק חשבו ממציאי הנר????? icon_eek.gif

icon_eek.gif נראה לי מר רד סל יקר, שאתה הברזת מכנה שיעורים בנושא רציני ואף מורכב זה.

אני, השקעתי מאמצים עילאיים ואנרגיות מרובות, כדי שאנשים כמוך לא יצטרכו לשאול את השאלה הזו ואף הבאתי לכאן המצאת הנבוט המיוחדת שתגרום לעבד לא לזוז (והרי תסכים עמי שאם העבד יהיה שרוי במצב של אבדן הכרה הוא לא יזוז)

והנה אתה מגיע בסוף.. (האמת שעם השרשור הזה לא ברור מתי ואם בכלל יגיע הסוף) ושואל שאלה מעליבה כזו? תתבייש לך!
דנית האצילה​(לא בעסק)

[B]צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים[/B]

נכבדיי, לאחר שעברתי על התגובות, ההערות וההארות האחרונות, אני חייבת להתחיל את תגובתי בווידוי.
מי שלא עושה רבותי לא טועה. וזו לא בושה להודות בטעות, רק חמור פרא לא מודה בטעויותיו.
לאחר שקראתי בעיון את הדיון המדעי שלעיל, לא נותר לי אלא להצהיר כבל עם ועדה
שבכלל אבל בכלל, לא טעיתי.
נהפוך הוא, המשכתי להתחזק בדעתי.
ברור לי יותר מאי פעם כי:
- יש שוני ביולוגי/גנטי בין נשים לגברים.

- המין האנושי יוכל להתקיים בעתיד גם ללא גברים
(יהיו לכך מספר אופציות כפי שיפורט להלן)

- העולם יהיה הרבה יותר טוב בשלטון נשי (ונמאס לי לספק עובדות מדעיות, מספיק לפתוח את עיתון יום שישי האחרון כדי לראות אילו מעללים הספיקו לעולל גברים דומים, ואיזו סכנות צפויות לעולם בו אנו חיים, חשבתם איך יראה עיתון ללא חטאי גברים בלתי מרוסנים? )

- בשל יתרונותיה, האשה תשלוט בסופו של דבר, זהו הכרח אבולוציוני. יחסי מלכה- עבד הם נגזרת מתבקשת מעליונות נשית, והם יהפכו לנורמה.

ראשית, מספר הייחסויות:
ela- צודקת, כעקרון המאבק האבולוציוני הנו בין מינים שונים, ובעיקר בין מוטציות של אותם מינים,
אבל במין האנושי, שהגיע למסה קריטית הכרחית וקדמה טכנולוגית. קיים מזה זמן רב מאבק איתנים בין נשים לגברים. הנשים חתרו לשוויון פוליטי בשל שוויון ביולוגי לכאורה, ועכשיו הן צריכות לשאוף
לעליונות פוליטית בשל עליונות ביולוגית.
בהחלט נכון שהתלות שבין גברים ונשים מונעת מאבק הישרדות במובן הטהור של המילה, אבל ככל שהתלות הנשית במין הגברי פוחתת כך יש מואץ המאבק והשאיפה לשליטה שכן כבר
היום אין צורך בכל כך הרבה גברים, מיליוני נשים יכולות להסתפק בגבר אחד שזרעו יחלב מדי פעם.
בעתיד כאמור, גם בכך לא יהיה צורך. אבל לא זה העולם לו אני מייחלת, אלא שוב רק הוכחה לכך
שמי שחשוב כאן זה המין הנשי

Queencie- תודה על כך שהזכרת לקוראים שאני לא מצדדת במאבק אלים השליטה הנשית תושג באופן טבעי ובדרכי נועם. אם הדומים יתנגדו לכך באלימות אזי יש להגיב בכוח רב פי כמה.
tame- הדיון אינו עקר והוא קשור בהחלט. בעזרתו המועילה של ג'יימס, הובררה לי הסיבה לכך
(אולי) שישנם גברים מוצלחים (נשלטים) וישנם גברים מסוכנים (דומים). יכול להיות שזה כאמור נובע מכך שיש שונות גנטית רבה מאוד בין הגברים. כשהתאוריה מתאימה אז הכל מתאים.
גיימס, אם הצלחת לקרוא עד כאן, אז בהחלט חל בך שינוי, ההיפנוט מוסר בזאת לאלתר,
עכשיו אתה יכול לפנק את הסאבית שהייתה לצדך ימים כלילות ורשמה לך את התשובות האינטיליגנטיות (אם כי לא תמיד נכונו)- סתאאם, מותר לי גם לחמוד לצון פעם בכמה עמודים,
למרות שאני בדעה שחוש הומור זה רק לילדים קטנים. בכל אופן תודה שחסכת לי רכישת ספר חדש על כרומוזומים.
פייה- תדע כל אם עברייה וכו... אז הענשתי את החרמנים באופן לא פורפורציונאלי, אז מה? זה קורה כל הזמן בצבא. מה הצביעות? מה לגבי היחס לו זוכות נשים בצבא?
teacher- בעיני הקומורדיות שלי העניין מאוד לא מצא חן. אבל דאגתי שיהיה לי גיבוי מלמעלה.
בתחבולות תעשה לך מלחמה...
אני כמובן לא אספר איך השגתי את הגיבוי וממי. לא שאני עושה חשבון למישהו, אבל מתוך אינטרס תועלתני איני רוצה לחשוף את מי ששיחק לידי. אני יודעת מתי לשמור על דיסקרטיות.
לבסוף אתייחס גם לשטויות של monk, וזו אני מקווה פעם אחרונה שאני מתייחסת להשוואות מיותרות ולא ענייניות עם הנאציזם.
מונק טען ששיעבוד הגברים בשל נחיתותם הפיזית דומה לתוכניות הנאצים לשעבד את הסלאבים,
יש כאן אנשים שיודעים ככל הנראה היסטוריה יותר טוב ממני, יש כאן ללא ספק אנשים שמבינים במדע הרבה יותר ממני, אבל אתה מונק לא אחד מהם. זו לא בושה לא לדעת מספיק, אבל זו בושה
להסיק מסקנות ולתקוף אחרים כאשר כל מה שיש באמתחתך אלו רסיסי מידע.
הפושעים הנאצים אכן ראו בסלאבים גזע נחות (אך בלתי מזיק) שראוי לשעבדו. אולם בסופו של
דבר כל הסלאבים היו מושמדים (משועבדים למוות) וארצותיהם, בעיקר רוסיה ואוקראינה, היו הופכות ל"מרחב המחיה" החדש של הארים.
מה זה רלוונטי, אני טוענת קודם כל שאסור להפעיל אלימות (אלא אם כן זה להגנה עצמית), חוץ מזה איך אתה משווה יחסי מלכה עבד ליחסי נאצים וסלאבים.
אני אפילו לא רוצה שלטון אכזר של מין אחד בשני כמו למשל בסעודיה. האם הסעודים רוצים לשעבד את נשותיהם למוות?
זה כמו להגיד שהורים רוצים לשעבד את ילדייהם למוות משום שהם רואים עצמם יותר מפותחים.
הורים שולטים בילדיהם כדי שלא יגרמו בין היתר נזק לעצמם או לאחרים.
כבר אמרתי שהמין הגברי צריך להמשיך ולהתקיים אך בשליטה נשית. אולי לא יהיה מה לקרוא בעיתונים, אבל את השיעמום (כן כמו בסקנדינביה ועוד כמה מדינות) יהיה אפשר להפיג במיטה.
אפרופו סעודיה, שם אסור לנשים אפילו לנהוג. אני לא מוותרת על נשלטים כנהגים (להבדיל מדומים שבוודאי מעורבים בתאונות יותר מכל אחד אחר). כמעט ואמרתי אוטו לכל עבד, אבל אני לא רוצה עוד השוואות מיותרות, נא למחוק זאת מהפרוטוקול.
בעתיד הלא כל כך רחוק נשים תוכלנה לבחור לא רק את מין העובר, אלא גם תכונות נוספות, מה לעשות הקידמה הביוטכנולוגית תאפשר לנו זאת, יש להניח שכמו ששום אם לא תרצה בן פדופיל כך דומים יהיו במידה מסוימת פחות אטרקטיבים. זו גם דרך לקדם את האבולוציה בדרכי נועם, והרי רק לנו הנשים תהא שליטה על הרחם.
ואם כבר בפדופילים עסקינן, למישהו יש אולי סטטיסטיקה מי מעורב בכך יותר, נשים או גברים?
ואם כבר בעבירות מין עסקינן, הרי ידוע כי לאחר שיחרורם מהכלא הם חוזרים על פשעיהם, וגורמים לאומללותם של קורבנות נוספים.
ובעניין זה, ורגע לפני שאני נוסעת לים,
יש לי רעיון איך לא לשעמם את ים_yam. בעולם החדש עברייני מין(ואולי גם אחרים) לא ישוחררו מהכלא אלא אם כן יאופרו באיפור קבוע שיזהיר את הציבור מפניהם. ים, את הולכת להתעשר. כמובן הכל בהסכמה, הם יוכלו תמיד להישאר מאחורי סורג ובריח. עדיין משעמם?
זהו נדמה לי שאני חוזרת על עצמי, יכול להיות שלא אגיב יותר בשרשור הזה. לדעתי תפישת העולם שלי לא נסתרה, אלא רק חוזקה, ועל כן יכול להיות שיש כבר מקום לפרסם את דרכי פעולתי בשרשור חדש.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 6 באוג׳ 2005
רד סל
דברי חכמים בנחת נשמעים.
על כל מקרה לפני שאתה נותן שיעורים פרטים לכל העולם ואישתו עדיף שתלמד את הנושא בעצמך icon_smile.gif

דנית
אני טועה או שהתרככת?
נימת דבריך מפויסת משהו
ממש לא אופיני לך icon_smile.gif
1) תהיה סמוכה ובטוחה שאני לא טורח לקרוא את כל דבריך אלא מרפרף ישר לחלק של הנאצות.
אני נהנה כשאנשים מסוימים מתעצבנים בגללי
זה חלק מהסאדיזם שבי icon_cool.gif
אבל הפעם איכזבתי אותי יקירתי.
כל מה שיכולת להגיד עלי זה שאני גבר מסוכן?
ואפילו בלי לפרט עד כמה ובאילו אמצעים צריכה האנושות לנקוט על מנת לעצור אותי?
בהחלט נכשלת בגדול הפעם.
2) אם את לא טוענת לבסיס מדעי לתאוריה שלך אלא אומרת שהיא מבוססת על אינטואיציה ושאר מריעין בישין
אז אין לי בעיה איתה.
זה בהחלט לגיטימי בפורום הזה.
3) אני לא צריך תזכורות בשביל לפנק את החברה שלי.
4) תהי בריאה.

ים אני איתך.
השרשור הזה נסגר מבחינתי.
underheel
underheel • 6 באוג׳ 2005
אלה, זה לא לגמרי נכון. יש זנים של יצורים שמתרבים ללא מינים, ונדמה לי שיש זנים של בעלי חיים שלגביהם נטען שכרומוזום ה Y כבר נכחד. העובדה הפשוטה היא שרוב הגנטיקאים מסכימים שה Y עבר ניוון רב, ושעוד צפוי לו להמשיך במסלול זה, עד כדי שייכחד. ייתכן שכתוצאה ייכחד המין האנושי, זה לא עושה את זה "לא הגיוני". אך לאבולוציה יש פתרונות גם לכך. לאור הידע הבסיסי שלנו כיום ייתכן ש א) נוכל לשנות את מסלול ההתפתחות של ה Y או ש ב) התפתחות המין האנושי תוכל להמשך גם ללא ה Y.

ג'יימס, מוטב שלפני שתבקר את ידעו של רדסל לך תלמד בעצמך. זה מצחיק לראות אותך קורא לו ללמוד את הנושא בעצמו. עוד לא אמרת לנו איזה מדע אתה למדת, ומה רמת המומחיות שלך. אך תהיה סמוך ובטוח שרדסל מומסך להשיב לכל הקשקושים שלך בנושא. מעבר לכך, מצחיק שאתה טוען שלא קראת את הכתבה אם אתה מצטט מושגים שמופיעים בה ולא בהודעה שלי בכלל. רצוי שתדע שהגעתי לוואלה לאחר שקראתי את הסקירה באתרים של מספר גנטיקאים, וביניהם דר פייג'.

דנית, מוטב שלא תסתמכי על ידעו של ג'יימס בנושא כי הוא פשוט אומר שטויות.

ואני עד לכך שרדסל כן הכיר את שיטת הנבוט. יש לי את זה בלוג.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 6 באוג׳ 2005
ג'ימס, את מה שאני שכחתי אתה עדיין לא למדת. תהיה קצת פחות יהיר אולי תדע משהו פעם ואולי גם תלמד לענות לעניין ולהשתמש בחומר שאתה מצטט לעניין. לזרוק ציטוטים חסרי קשר לנושא עדיין לא עושה אותך מבין ואת האחרים ללא מבינים.