ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 11 בדצמ׳ 2019
שונות היא מונח בסטטיסטיקה. מונח פשוט מאוד. אם כל הילדים בכיתה קיבלו 100, אז אין שונות בכלל, הכל זהה. אם אחד קיבל 70 ואחד 69 ושניים 90 וכן הלאה, נקבל שונות. ככל שיהיה מגוון גדול יותר, השונות תגדל.
בסוף נוכל לצייר גרף של הציונים. נוכל לראות מה הציון השכיח. נוכל לראות את הציון הממוצע. הם יכולים להיות מאוד שונים. נוכל לראות הרבה דברים. ונוכל לקבוע איפה רוב התלמידים, מה טווח הציונים הנפוץ, ולקבוע שמה שמחוץ לו הוא חריג. יהיו חריגים נמוכים וחריגים גבוהים - חריג לא מעיד על איכות, הוא מעיד על כמות.
אז אם נגיד שיש תכונה אנושית "דומיננטיות", נמדוד אותה ונייצר גרף שלה, נראה שיש שונות. נראה שיש ממוצע. נראה מה הטווח שבו רוב הגברים, ומתי יש דומיננטיות גבוהה או נמוכה בצורה חריגה.
אז עכשיו תקראו שוב את דבריו של פותח השרשור, גם בשרשורים אחרים. ותקראו את דבריי. אשמח לדעתכם על "הכלת שונות", או בכלל הכרה בה, אצל שנינו.
ועוד דבר. בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה תוכלו למצוא המון נתונים על האוכלוסייה הישראלית. כנסו פעם לאתר שלהם. אבל, יש נתון שלא תמצאו שם, אף פעם. "נטייה טבעית מולדת". תמוה
שועל אורבני
שועל אורבני • 11 בדצמ׳ 2019
הפסקתי לקרוא ב "אני הגבר הדומיננטי היחיד שנתקלתי בו כאן"
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ביקשתי ממך להגדיר איזה טיפוס אני. איך הבקשה מעידה על קשיים בהבנת הנקרא או תפיסה כמותית?
עכשיו, אני יכול להבין שאולי אין קשר בין דבריי לדבריך, ואני יכול לקבל שדבריי מוכיחים את דבריך. אשמח אם תסביר את טענתך שדבריי עושים את שניהם בו זמנית.
ביקשתי ממך להסביר איך אני משתלב בתיאוריה שלך. איך בקשה כזו סותרת או מוכיחה משהו? להיפך, קיבלת הזדמנות להסביר, להדגים. לא הבנתי מה אתה מוצא בעייתי
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 11 בדצמ׳ 2019
פרלין כתב/ה:
דרקן, אתה בעיקר אחלה טיפוס, זה מה שאתה.

כשרון, אני מבינה את מה שאתה אומר, זאת תיאוריה מרשימה. מן הסתם, היא רק תיאוריה.
אני באמת תוהה אם נשים נמשכות לדומיננטיות גברית במיטה כמו שאתה חושב. מכיוון שאנחנו ממילא מדברים פה באנקדוטות כי הרי אין מחקר שמוכיח את מה שאתה טוען, אני אספר לך שיש לי לא מעט חברות שהרגישו די מעוכות תחת אותה דומיננטיות. די סובלות, אפילו. למה די? סובלות. חברותיי ואני הרגשנו די חופשיות כששוחררנו מכבלי הפאסיביות הנשית. (אם כי אני מיד אזקתי את עצמי בחזרה icon_smile.gif

אני מסכימה איתך שאנחנו בתקופה של מישטור רעיוני.(גם אני מרגישה את זה) אבל אני חושבת שאחרי אלפי שנים של שלטון גברי גרוע, שחמס וסחט נשים עד לזרא, הגיוני שהמטוטלת תיטה לצד השני. זה לא עידן שמחייך יותר מדי לגברים מהזן הישן... האם זה רע? אני בכלל לא בטוחה.

תודה על הסימפטיה! אבל… יש שפע נתונים לגיבוי מה שנכתב, אבל אין עדויות לגיבוי תיאוריות החמס והניצול לאורך אלפי שנים. זה כיום בעיקר סיפור, שדווקא סותר את כל הטקסטים שאני מכיר, שמתארים את אותן תקופות מדוברות. וגם אם יימצא יום אחד ארכיון אבוד שבו הסתתרו כל הזמן העדויות לאותו ניצול מחתולוגי בן אלפי שנים, איך זה יצדיק לדכא גברים מודרניים שנולדו אחרי שכל זה הסתיים, בשוביניזם נשי? ואיך פמיניזם יכול בכלל להצדיק התנגדות לדבר, שבו הוא תומך - להצדיק התנגדות לשוביניזם עבור תמיכה בשוביניזם? זאת סתירה מהלכת. ומי אמר שמהלך הדיכוי הפמיניסטי טוב לנשים? זאת בהחלט הנעת מטוטלת בכיוון ההפוך, אבל היא חותכת בדרך את כולם, גם את הנשים. האם לא היה זה הפמיניזם עצמו שטען, שחלק מהסובלים מההגמוניה הגברית (ההיסטורית, במילון שלי), הם הגברים עצמם? והנשים לפי התיאוריה הזאת, לא סובלות באותו האופן כרגע? אני מכיר אישית נשים שסיימו דוקטורט ותואר ברפואה כדי לעבוד בחצי משרה עם ילדים, ונשים מספרות על לחץ, לחץ להשיג, שהן מרגישות שהחברה (הפמיניסטית, במילון שלי) דחפה אותן בכוח אליו, לא עבור עצמן. המודל שלי הוא שוויון ולא שום הטלת מטוטלת לכיוון הפוך, ושיוויון, רק בחברה, בתפקודי החיים הכלליים, בלי לגעת במיניות. החברה לא המציאה את המיניות, האבולוציה המציאה אותה, ואי אפשר "לשנות" מיניות, ומי שמנסה רק מייצר דיכוי לכולם, גברים ונשים, ומדיכוי יש סבל. שוויון ולא פמיניזם, בכל חוץ בדחפים המיניים - בהם אסור לחברה להתערב (למעט כמובן פשעים אלימים, שיש לאסור ולמנוע כמובן… אבל פמיניזם מתערב במיניות ברמה של,מי יתחיל, מי ישלם, מי יהיה למעלה, מי ייתן פליק, מי יירד).

וזאת לא תקופה רעה ל"אנשים ישנים", אלא לאנשים אמפתיים שמחפשים שוויון. אין אנשים ישנים וחדשים. אם קוראים פה ושם טקסטים עתיקים, יודעים שאנשים היו ונשארו - אנשים.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
שועל אורבני כתב/ה:
הפסקתי לקרוא ב "אני הגבר הדומיננטי היחיד שנתקלתי בו כאן"

ההפסד כולו שלך. היית צריך לקרוא עד הסוף ואז לא היית מפספס את זה:

כשרון טבעי כתב/ה:
[הגבר] יעשה מה שאני אגיד לו לעשות. זה משהו שנשים לא מודעות אליו. זה בין גברים. הוא מקבל מיד את הסמכות שלי, כי אני מרגיע אותו. זה לא נעשה עם דומיננטיות כמו שבין גברים לנשים. למעשה זה נעשה על בסיס חרדה שיש לכל גבר. הם מחפשים מישהו שיודע מה קורה והם מיד יישמעו לו. אז אני זה שהם נשמעים לו. אם יש ויכוח, הוא יזיע ויפסיד. ובאמת, אם יש בחורה בסביבה, זה מאוד ירשים אותה לראות את זה מהצד ובאותו הערב היא תהיה איתי
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Zord כתב/ה:
כישרון טבעי.

לא ניתן לנצח ויכוח נגד הפמיניזם בכלוב, זה בכלל לא משנה מה תכתוב או איך תכתוב את זה. גם אם אובייקטיבית אתה צודק מבחינת הטיעונים והסימוכין שאתה מציג, אתה עדיין תפסיד בויכוח מבחינת כמות הלייקים ומבחינת גיבוי של יוזרים אחרים לדבריך.

זה כמו שתלך למאה שערים ותנסה לשכנע אותם שאלוהים לא קיים.

אה ואתה גם זוכה לטייטל המיזוגן שונא הנשים.

אני רואה שאתה כותב הרבה וכותב יפה, אבל זה בזבוז זמן.

בעוד שבועיים שלושה האשכול הזה יעבור לעמוד מספר 2 וישכח.

שום דבר לא ישתנה, הגברים של הכלוב ישארו אותו דבר וכך גם הנשים.

זורד, אני חושב שאתה מפספס משהו בהכללה שאתה עושה כשאתה מתייחס לזה כ"עוד דיון על פמיניזם".
פה, לא הובאו שום נתונים. לא הובאו שום תימוכין. יש התייחסות שוב ושוב ל"טבעי" ו"לא טבעי". יש קביעה שכל הבראטיות הן בעצם שולטות. הבסיס לכל הקביעות, ואתה יכול לקרוא בעצמך, הוא "כי ככה אמרתי", "ברור שאני צודק" וכמובן "כולכם משקרים לעצמכם".
האם פמיניזם הוא "טוב"? לא. הוא תופעה חברתית אם השלכות. ברור שחלקן יהיו שליליות, ככה החיים. אפשר לשבת ולנתח.
מסכים שלפמיניזם יש השפעה משמעותית על התרבות בימינו, על כל רבדיה. יש לו השפעה על חינוך. יש לו השפעה על השיח. השפעה. גם לדברים אחרים יש, כמו דתות שהן לרוב אנטי-פמיניסטיות. האם לפמיניזם השפעה מוגזמת? אולי. שווה דיון.
אבל עולם פמיניסטי? זה לא. עולם שמושפע מפמיניזם יותר מאי פעם בעבר? כנראה שכן. אבל לא עולם פמיניסטי. העולם המערבי עדיין מנוהל על ידי גברים. רוב התרבות היא הטרו-נורמטיבית. זה כבר מספרים. אני מציג את דבריי כאמת כי אני ממש משוכנע בהם, אז אם אתה יכול להוכיח לי אחרת - לך על זה.
אז יש המון מקום לדיון על פמיניזם. ובטוח שלא הכל טוב. אבל הדברים פה מבוססים על דעה והכללה ושיטוח של מורכבויות, בתחפושת של מדע, אינטלקטואליזם ועומק. מדובר על אדם שכותב "אני יודע את האמת ואני אביא לכם את האור", ובכלל לא משנה הנושא. אני איתך לגמרי על דיון אמיתי, לא הפרודיה הזו
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 11 בדצמ׳ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
ביקשתי ממך להגדיר איזה טיפוס אני. איך הבקשה מעידה על קשיים בהבנת הנקרא או תפיסה כמותית?
עכשיו, אני יכול להבין שאולי אין קשר בין דבריי לדבריך, ואני יכול לקבל שדבריי מוכיחים את דבריך. אשמח אם תסביר את טענתך שדבריי עושים את שניהם בו זמנית.
ביקשתי ממך להסביר איך אני משתלב בתיאוריה שלך. איך בקשה כזו סותרת או מוכיחה משהו? להיפך, קיבלת הזדמנות להסביר, להדגים. לא הבנתי מה אתה מוצא בעייתי

אין מספר ידוע מראש של טיפוסים. נתתי לך דוגמה כללית להמחשת ההבדל בין טענה על המקור הביולוגי של התפלגות, לטענה על המקור הביולוגי של טיפוס. לא הטיפוס היה הנושא, אלא ההתפלגות. נתתי שני טיפוסים כדי ליצור התפלגות שכיחויות ביניהם (ולא כדי לומר משהו על הטיפוס עצמו - האם אלו השניים היחידים, או לא). השתמשתי בשתי קטגוריות לשם פישוט. הרעיון היחיד שביקשתי להסביר הוא שיש שתי עמודות, אחת בגובה 95 ואחת בגובה 5 (אלו היו מספרים שרירותיים, להעברת המושג "התפלגות"), ושהאמירה "יש במין האנושי נטיה x" היא האמירה "יש הרבה מאוד בעמודה אחת ומעט מאוד בעמודה השניה". ביקשתי להסביר לך מה פירוש משפט מהסוג - "יש נטיה". אתה פירשת כל הזמן את המשפט "יש נטיה" כאומר "כולם כאלו", וזה לא מובנו של המשפט הזה. מובנו הוא "יש כמה עמודות, והן בגובה שונה, אחת מהן גבוהה מאוד - יש נטיה". זה חוסר הבנה של מונחים מאוד בסיסיים בסטטיסטיקה שקיים כיום בקבוצת הפמיניזם, וזה מקשה מאוד על ניהול דיונים. אתה לא היחיד שלא מפרש ביטויים סטטיסטיים לפי המשמעות שלהם, ואז תוקף טענות מתוך פרשנות משובשת של האמירות. לגבי מהם באמת טיפוסי המיניות האנושית? אני אישית לא יודע, ואני יודע שיש מחקרים על זה אבל נדמה לי שזה דיון פעיל ולא מסקנה סופית, וכולם יכולים להתחיל יחד איתי לבדוק, כי יש המון: הטרו, הומו, ובתוך כל אחד מהם, דומיננטי, פאסיבי, ובתוך כל אחד מאלו, וינילי, קינקי, ואז יש גם הצלבות, ורק התחלנו, זה אינסופי - מבחינת מספר הטיפוסים. אבל אם מתייחסים רק לשאלה הנקודתית, האם יש נטיה מובהקת בהתייחס לדומיננטיות מינית אצל הטרו, אז אמנם יהיו מי-יודע-כמה עמודות/טיפוסים (ולך שמורה עמודה מיוחדת רק לך), אבל הגבוהה ביותר שכמעט כל הגברים והנשים יהיו בה, תהיה של דומיננטיות מינית גברית,(רוב הגברים יפגינו אותה ורוב הנשים יימשכו אליה). ובחברה שלא מנסה לשנות מיניות של אף אחד, גם כל שאר העמודות/טיפוסים של התפלגות הנטיות וההעדפות, עמודות קטנטנות, יהיו של טיפוסים טבעיים או מולדים או כל מונח שתבחר לציון "אמיתי ממשי אותנטי". מה שטענתי, וזאת כותרת השרשור, זה שחברה שכן מנסה לשנות מיניות - ואיש לא יכחיש שהחברה הפמיניסטית מנסה לעשות בדיוק את זה ועושה את זה - תייצר עמודות/טיפוסים חדשים. תוצר הסללה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי דצמ' 12, 2019 1:14 am, סך-הכל נערך פעם אחת
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
כשרון טבעי כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
דרקן, אתה בעיקר אחלה טיפוס, זה מה שאתה.

כשרון, אני מבינה את מה שאתה אומר, זאת תיאוריה מרשימה. מן הסתם, היא רק תיאוריה.
אני באמת תוהה אם נשים נמשכות לדומיננטיות גברית במיטה כמו שאתה חושב. מכיוון שאנחנו ממילא מדברים פה באנקדוטות כי הרי אין מחקר שמוכיח את מה שאתה טוען, אני אספר לך שיש לי לא מעט חברות שהרגישו די מעוכות תחת אותה דומיננטיות. די סובלות, אפילו. למה די? סובלות. חברותיי ואני הרגשנו די חופשיות כששוחררנו מכבלי הפאסיביות הנשית. (אם כי אני מיד אזקתי את עצמי בחזרה icon_smile.gif

אני מסכימה איתך שאנחנו בתקופה של מישטור רעיוני.(גם אני מרגישה את זה) אבל אני חושבת שאחרי אלפי שנים של שלטון גברי גרוע, שחמס וסחט נשים עד לזרא, הגיוני שהמטוטלת תיטה לצד השני. זה לא עידן שמחייך יותר מדי לגברים מהזן הישן... האם זה רע? אני בכלל לא בטוחה.

תודה על הסימפטיה! אבל… יש שפע נתונים לגיבוי מה שנכתב, אבל אין עדויות לגיבוי תיאוריות החמס והניצול לאורך אלפי שנים. זה כיום בעיקר סיפור, שדווקא סותר את כל הטקסטים שאני מכיר, שמתארים את אותן תקופות מדוברות. וגם אם יימצא יום אחד ארכיון אבוד שבו הסתתרו כל הזמן העדויות לאותו ניצול מחתולוגי בן אלפי שנים, איך זה יצדיק לדכא גברים מודרניים שנולדו אחרי שכל זה הסתיים, בשוביניזם נשי? ואיך פמיניזם יכול בכלל להצדיק התנגדות לדבר, שבו הוא תומך - להצדיק התנגדות לשוביניזם עבור תמיכה בשוביניזם? זאת סתירה מהלכת. ומי אמר שמהלך הדיכוי הפמיניסטי טוב לנשים? זאת בהחלט הנעת מטוטלת בכיוון ההפוך, אבל היא חותכת בדרך את כולם, גם את הנשים. האם לא היה זה הפמיניזם עצמו שטען, שחלק מהסובלים מההגמוניה הגברית (ההיסטורית, במילון שלי), הם הגברים עצמם? והנשים לפי התיאוריה הזאת, לא סובלות באותו האופן כרגע? אני מכיר אישית נשים שסיימו דוקטורט ותואר ברפואה כדי לעבוד בחצי משרה עם ילדים, ונשים מספרות על לחץ, לחץ להשיג, שהן מרגישות שהחברה (הפמיניסטית, במילון שלי) דחפה אותן בכוח אליו, לא עבור עצמן. המודל שלי הוא שוויון ולא שום הטלת מטוטלת לכיוון הפוך, ושיוויון, רק בחברה, בתפקודי החיים הכלליים, בלי לגעת במיניות. החברה לא המציאה את המיניות, האבולוציה המציאה אותה, ואי אפשר "לשנות" מיניות, ומי שמנסה רק מייצר דיכוי לכולם, גברים ונשים, ומדיכוי יש סבל. שוויון ולא פמיניזם, בכל חוץ בדחפים המיניים - בהם אסור לחברה להתערב (למעט כמובן פשעים אלימים, שיש לאסור ולמנוע כמובן… אבל פמיניזם מתערב במיניות ברמה של,מי יתחיל, מי ישלם, מי יהיה למעלה, מי ייתן פליק, מי יירד).

וזאת לא תקופה רעה ל"אנשים ישנים", אלא לאנשים אמפתיים שמחפשים שוויון. אין אנשים ישנים וחדשים. אם קוראים פה ושם טקסטים עתיקים, יודעים שאנשים היו ונשארו - אנשים.

שפע אדיר של נתונים. עדיין לא קיבלנו אחד. אחד!

אין עדויות לחמס וניצול. אתה מתכוון לזה שבשלושת הדתות הגדולות אישה מוגדרת כרכוש בעלה? שהיום בארה"ב אנשים מטיפים מהברית החדשה שבעל לא יכול לאנוס אישה, כי ככה כתוב בספר הזה? שיש הנחיות באיסלם להשיא נשים שנאנסו לאנס שלהן? ואצלנו, שדעתן של נשים קלה עליהן, הן צריכות לבוש צנוע ואסור להן לשיר בציבור? סתם שלפתי דוגמאות לחוסר דיכוי.

הטקסטים שאתה מכיר? אוקיי. תכיר לנו. שמות ספרים, קישורים למאמרים. תן לנו ללמוד את הנושא. אולי אתה צודק.
אתה זה שטוען שפמיניזם מדכא גברים, שהוא השוביניזם החדש. האם הוכחת שזה כך? ביססת את הטענה? לא. אבל אתה ממשיך וקובע שפמיניסטיות הן צבועות. לא. זה יתאים רק אם תוכיח שאכן יש דיכוי של גברים. ולא, "אני אמרתי" ו"נו, זה ברור" אינן הוכחות.
מסכים שאם יש דיכוי, זה רע. זה לא אומר שהוא מכוון, הוא יכול להיות טעות, תוצאת לוואי. בכל מקרה, צריך לתקן. אבל איפה ההוכחה שהדיכוי קיים? איפה הדיכוי הפמיניסטי? תראה לי אותו.
ואחר כך, תראה לי משהו על שינוי בהתנהגות המינית של גברים כתוצאה מפמיניזם. נתון כלשהו. מאמר, גרף, משהו.
יכול להיות שיש אמת בדברים שאתה אומר. אולי הרבה אמת. אבל אתה צריך לשכנע, להביא ראיות, משהו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
כשרון טבעי כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:

אין מספר ידוע מראש של טיפוסים. נתתי לך דוגמה כללית להמחשת ההבדל בין טענה על המקור הביולוגי של התפלגות, לטענה על המקור הביולוגי של טיפוס. לא הטיפוס היה הנושא, אלא ההתפלגות. נתתי שני טיפוסים כדי ליצור התפלגות שכיחויות ביניהם (ולא כדי לומר משהו על הטיפוס עצמו - האם אלו השניים היחידים, או לא). השתמשתי בשתי קטגוריות לשם פישוט. הרעיון היחיד שביקשתי להסביר הוא שיש שתי עמודות, אחת בגובה 95 ואחת בגובה 5 (אלו היו מספרים שרירותיים, להעברת המושג "התפלגות"), ושהאמירה "יש במין האנושי נטיה x" היא האמירה "יש הרבה מאוד בעמודה אחת ומעט מאוד בעמודה השניה". ביקשתי להסביר לך מה פירוש משפט מהסוג - "יש נטיה". אתה פירשת כל הזמן את המשפט "יש נטיה" כאומר "כולם כאלו", וזה לא מובנו של המשפט הזה. מובנו הוא "יש כמה עמודות, והן בגובה שונה, אחת מהן גבוהה מאוד - יש נטיה". זה חוסר הבנה של מונחים מאוד בסיסיים בסטטיסטיקה שקיים כיום בקבוצת הפמיניזם, וזה מקשה מאוד על ניהול דיונים. אתה לא היחיד שלא מפרש ביטויים סטטיסטיים לפי המשמעות שלהם, ואז תוקף טענות מתוך פרשנות משובשת של האמירות. לגבי מהם באמת טיפוסי המיניות האנושית? אני אישית לא יודע, ואני יודע שיש מחקרים על זה אבל נדמה לי שזה דיון פעיל ולא מסקנה סופית, וכולם יכולים להתחיל יחד איתי לבדוק, כי יש המון: הטרו, הומו, ובתוך כל אחד מהם, דומיננטי, פאסיבי, ובתוך כל אחד מאלו, וינילי, קינקי, ואז יש גם הצלבות, ורק התחלנו, זה אינסופי - מבחינת מספר הטיפוסים. אבל אם מתייחסים רק לשאלה הנקודתית, האם יש נטיה מובהקת בהתייחס לדומיננטיות מינית אצל הטרו, אז אמנם יהיו מי-יודע-כמה עמודות/טיפוסים (ולך שמורה עמודה מיוחדת רק לך), אבל הגבוהה ביותר שכמעט כל הגברים והנשים יהיו בה, תהיה של דומיננטיות מינית גברית,(רוב הגברים יפגינו אותה ורוב הנשים יימשכו אליה). ובחברה שלא מנסה לשנות מיניות של אף אחד, גם כל שאר העמודות/טיפוסים של התפלגות הנטיות וההעדפות, עמודות קטנטנות, יהיו של טיפוסים טבעיים או מולדים או כל מונח שתבחר לציון "אמיתי ממשי אותנטי". מה שטענתי, וזאת כותרת השרשור, זה שחברה שכן מנסה לשנות מיניות - ואיש לא יכחיש שהחברה הפמיניסטית מנסה לעשות בדיוק את זה ועושה את זה - תייצר עמודות/טיפוסים חדשים. תוצר הסללה.

אם תראה לי איפה הזכרת מונחים סטטיסטיים ואני לא הבנתי, אשמח. כי עד עכשיו לא הזכרת שום מונח סטטיסטי.
אני מצטער שאני מתקשה בהבנת הלא כתוב. כי לא כתבת שיש הרבה טיפוסים, לא כתבת שאתה מפשט.
ושוב, טענה שיש אנשים שלא מבינים סטטיסטיקה נכון - זה אד הומינם. כי לא השתמשת במונח סטטיסטי, ואין לך שום ידע על ההבנה שלי בסטטיסטיקה מעבר למונחים שטני ציינתי. אם לא דייקתי - תקן אותי.

במילים אחרות אתה עושה טריק רטורי פשוט. קודם אתה קובע "יש טיפוס דומיננטי טבעי וכנוע לא טבעי!". אבל, כשזה לא עובד, אתה נסוג ל"לצורך הפשטה, אני כרגע אצמצם לשתי דוגמאות גסות ". זה לא היה בשום מקום עד עכשיו. תבדוק את דבריך המקוריים, בכל השרשורים.
ותראה קסם - פתאום אני נראה לא בסדר. אתה רק פישטת, ואני לא הבנתי. אתה דיברת על שונות ואני לא מבין סטטיסטיקה.
לא יעבוד, נשמה. לא דיברת על שום סטטיסטיקה, הפשטה, שונות, מגוון, כלום. דיברת על טבעי ולא טבעי. ולזה התנגדתי, לא לטענה שאתה ממציא עכשיו.
אז בבקשה, תודה שטעית או הגזמת ותתקן. זה לגיטימי. אבל לשכתב ולנסות לגרום לי להיראות רע? באמת
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2019
KGB כתב/ה:
לגבי "ההנחה" אני רוצה להעיר שני דברים:
1) קישור עם סטטיסטיקות מאתר פטלייף (שבו מליוני מנויים) שדי מחזק את מה שכתבתי -

https://www.quora.com/In-BDSM-why-do-women-tend-to-be-the-sub

2) לגבי המספרים בכלוב:
נכתב על סמך חיפוש חברים. הכפלה של מספר אנשים בעמוד כפול מספר עמודים:

נשלטות: 40×36=1440
שולטים: 93×40=3720
נשלטים: 63×40=2520
שולטות: 16×40=640

אז יש פי 6.81 שולטים משולטות.
נגיד וחצי מהם פעילים \ פרופיל כפול. זה מוריד את היחס לפי 3 בערך.
ואגב, מי אמר שאין פרופילים מתים או כפולים של שולטות?

אני רוצה לעלות עוד נקודה בעניין הזה:
לפעמים אנשים מצהירים על עצמם כמחזיקים בתפקיד בדס"מי מסוים בגלל הציפיות החברתיות מהם, למרות שבלב הם מרגישים משהו אחר.
אני מאז ומעולם אמרתי ששליטה גברית היא הקצנה של "הנורמה" הונילית, שבה מצופה מהאישה להיות עדינה, מרצה, פסיבית בעוד מהגבר מצופה להיות דומיננטי, חזק, מוביל. אז שליטה גברית זה הקצנה של העניין הזה. לגבר שולט קל לקבל את עצמו ככזה, וכך גם לאישה נשלטת (במיוחד עכשיו, עם הפופולריות של "50 גוונים" שהפך את זה ל"מגניב").
ושליטה נשית, זאת כמו סתירה לנורמה הונילית שעליה כולנו גדלנו מגיל אפס. לשולטות ונשלטים הרבה יותר קשה לקבל את עצמם. ליתר דיוק, לשולטות יותר קל, כי אפילו שלשלוט נחשבת תכונה "גברית", עדיין הובלה נחשבת כתכונה חיובית. מי שהכי קשה לו לקבל את עצמו זה לנשלטים.
תחשוב על זה ככה: גבר שמגיל אפס מצפים ממנו להיות המוביל, שבכל הרגעים בהם הוא לא הכי מוביל וחזק אומרים לו שבנים לא בוכים, ואז פתאום, כמה עשורים לתוך החינוך הזה ויישור קו איתו הוא מוצא את את עצמו נדלק מלהיות בעמדה של מובל, שהרבה פעמים סותרת את אישיותו והרושם שהוא מקרין החוצה "בחיים הרגילים" שלו.
ההבנה הזו שאתה מתחרמן ונמשך למשהו שנחשב "בושה" לבני מינך, גורמת לנשלטים רבים להיות בקונפלקטים ענקיים עם עצמם. כל נשלט שאתה רואה פה באתר הזה, בתחילת דרכו הוא מסוכסך עם הפטישים שלו. ו"תחילת הדרך" הזו יכולה להימשך שנים על גבי שנים.
לא משנה כמה הוא חכם, לא משנה כמה הוא בוגר, לא משנה באיזה אידיולוגיה הוא מאמין ומה הוא מבין ברמה הרציונלית. הוא יכול להיות הכי פמיניסט בעולם, או להיות עם האישיות הכי דומיננטית שיש, הוא אפילו יכול להיות פסיכולוג בעצמו (ואני מבססת את הדוגמאות האלו על נשלטים אמיתיים שהכרתי), אבל כשנופלת עליו ההבנה שהוא נמשך ללהיות משהו ש"אסור שיאפיין גבר" כי "גברים אמורים להיות דומיננטיים ומובילים" הוא נכנס לפאניקה של החיים שלו - הוא ממש לא ימהר להצהיר שהוא כזה.
את הפעמים האלו שהוא מאונן על הפורנו הזה הוא מתרץ לעצמו שזה היה "מסקרנות", מהתנסויות שהוא מצליח ללקט ברגעים שהתפתה אליהן בחרמנות הוא נעלם בלי להתריע מיד אחרי המפגש או בכלל לא מגיע אליו בשלב שהוא עובר מטקסט למציאות.
הם אולי גיבורי מקלדת גדולים, אבל רק שם הם כיבכול "שלמים" עם זה- כשהם ניק אנונימי בכלוב, לא גבר אמיתי עם שם ופנים. הם לא רוצים לקבל את המיניות שלהם כחלק מעצמם, הם מנסים "להיגמל" בכל מיני דרכים מאולתרות שלעולם לא עובדות. אבל הם בכל זאת מרגישים משיכה לעולם השליטה, הם עדיין מפנטזים על ספנקים, השפלות, התמסרות וכו'
ואחרי פרק זמן של כל מיני התנסויות אמביוולנטיות שהסתיימו בבריחה והכחשה, חלקם מגיעים לפשרה! הם יעברו לצד של השולטים! ככה יחוו את כל הפטישים שלהם אבל מהצד השני, ויעבדו על עצמם שעכשיו הם נהנים מלהוביל.

אתה יודע כמה ניקים של שולטים יש פה שהם בעצם נשלטים? ככל שפרופיל של שולט הוא יותר סביב לנסות לשכנע כמה "גבר-גבר" הוא, ככה הוא בעצם נשלט בסתר. לא בתור סיסמא, לא בתור ניסיון העלבה. זה מבוסס על מאות הודעות שקיבלתי מאנשים שהיה להם "שולט" בניק שהרגישו איתי מספיק בנוח בשביל להניח את המסכה הזו בצד, חלקם לא חיפש אפילו להשיג ממני משהו פשוט להוריד את האבן הזו מהלב.
יש גברים שהתמזל מזלם להיות מתחלפים, והם באמת נהנים גם מהצד השולט, אבל מעדיפים להתכחש לצד הנשלט שלהם. כלומר, בהרשמתם לאתר הם לא חשבו פעמיים כשבחרו ב"שולט" כהגדרה עצמית, למרות שבלב הם ידעו שזה מתחלף או אפילו נשלט כי הם בתכלס יותר נהנים מהצד הזה מאשר מלשלוט.
גם כשאישה בוחרת להירשם לכאן היא כמעט תמיד תבחר בנשלטת, כי ככה לימדו אותה שצריך, כי ככה החברות שלה מספרות לה על הסקס שלהן עם גברים, כי ככה זה מגניב ב-50 גוונים, כי 20 או 30 או 40 שנים שבהם היא חיה היא למדה שזו מה שמצופה ממנה, למרות שההגדרה האמיתית שלה יכולה להיות מתחלפת או שולטת.
שמתם לב שכל כך הרבה פעמים נשלטות "עוברות צד" והופכות לשולטת או מתחלפת אחרי כמה שנים של "קריירה"? יצא לכם לחשוב למה?
כי באיזשהו שלב בן אדם מפסיק לברוח מעצמו, מתחיל לבחון את הנורמות שגדל עליהן במקום לציית להן כמובן מאליו, ובמקום להאמין "שככה זה הטבע" הוא מגיע למסקנות שאפשר אחרת במקרה שלו.
אצל נשים זה הרבה יותר קל, כי המעבר מנשלטת לשולטת נחשב איזה אקט עוצמתי. אצל גברים זה קשה, כי המעבר משולט לנשלט נחשב איזו "התדרדרות".

אם אתם חושבים שפמיניזם מנסה להגביל גברים, אתם כנראה לא ראיתם איזה סבל עובר גבר שרצה הגורל והוא נמשך למשהו שלא נחשב דומיננטי, בין אם זה בדס"מי או לא ואיך כל העולם ואשתו מנסים להגביל אותו. גברים עושים לו את המוות כי הוא "מבייש אותם", וגם נשים שלמדו שגברים אמורים להיות רק דומיננטיים אחרת הם לא שווים כלום עושות להם את המוות. הם חווים בדידות ענקית, הם מרגישים אשמים, חריגים ורעים כשהם לא עשו שום דבר רע לאף אחד.
זאת שנאת גברים אמיתית, לא לאפשר להם להיות מי שהם באמת רוצים להיות. לכפות עליהם להיכנס לשבלונה שלא באמת מתאימה להם, לגרום להם לשנוא את עצמם עד כדי מצבים אובדניים על זה שהם נהנים ממשהו "לא דומיננטי" למרות שהוא לא פוגע באף אחד, יהיה זה להיות נשלטים או משהו שאפילו לא קשור לעולם הבדס"מ בכלל.
אני הייתי שם וראיתי כאב כמו שלא תאמינו שקיים. ולא, לא בתור שולטת "שניסתה לנצל את המצב", בתור בת אדם שפשוט אכפת לה והיא הקשיבה וניסתה להפנות את הגברים האלו לטיפול שיעזור להם לשנוא את עצמם פחות (לא מעניין אותי באיזה צד בדס"מי הם יבחרו לבסוף, זה לא ניסיון להמיר אותם ולשכנע אותם "שלהיות נשלט זה הכי טוב". המטרה היא שיחליטו בעצמם מה מתאים להם ולא מה שאחרים לימדו אותם שהם "צריכים").
והשנאה העצמית הזו מתעצמת אחרי שגם במקום בין היחידים בארץ שבו הם אמורים להרגיש בסדר עם הקינקים שלהם, הם ממשיכים לקרוא את הרעל הזה שאומר שהם סותרים את הטבע האנושי או אנא עראף בסגנון הזה "כשרון טבעי" מציף איתו את הפורום, שהבעיה המרכזית איתו זה שהוא לא מבוסס בשיט אבל נכתב בצורה נחרצת שעושה רושם שכן וזה מדכא אותם סתם, פשוט סתם. מילא היה בזה שמץ של אמת, אבל זה סתם, כי ככה הוא אמר והחליט שזו האמת. העיקר שהוא מרגיש "דומיננטי" אחרי שהוא מטיף לנו את המניפסט שלו, על הזין שלו מה הגברים שהוא מתיימר "להילחם לרווחתם", ירגישו כתוצאה מהקריאה (ספוילר: אף אחד לא מרגיש "שראה את האור", זה גורם לגברים שלא שלמים עם הבדס"מ שלהם לשנוא את עצמם, לא לשנות צורה ל"דומיננטיים אמיתיים")