צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האים יש נשים שולטות בהריון שמניקות גברים

ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 16 בדצמ׳ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2019
זה נראה כאילו את מתעלמת מכל מה שכתבתי ומגיבה למשהו אחר בכלל, אז אני אחזור על עצמי פעם נוספת: לאף אחד אין בעיה עם השפה שלו או עם מה שהוא מפנטז עליו, מה שהוביל אנשים להסתלבט עליו זאת הציפייה שעולה מהכתוב שמישהי זרה תרצה להגשים לו את הפטיש רק כי הוא כתב שבא לו לחוות אותו.
גם אם הוא לא התכוון לזה, מאוד קל לפרש התנסחות כזו כמזלזלת וזה למה אנשים זילזלו בחזרה.
ואנשים היו מגיבים ככה גם אם הוא היה מתאר פנטזיה ונילית לחלוטין וכותב: "האם יש פה אישה שרוצה למצוץ לי את הזין?" או אפילו כותב פנטזיה ונילית בשילוב שפה ספרותית וכותב: "האם יש פה עלמת חן שחושקת נפשה בלהעניק לי מין אוראלי?".
אם קוראים את ההסתלבטויות שעלו פה רואים שאף אחד לא ירד לא על הפטיש שלו, וגם לא על השפה שלו אלא רק על הציפייה שאישה כלשהי תרצה לקחת על עצמה להגשים לו משהו מבלי שבאמת טרח לבסס ביניהם היכרות כלשהי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני דצמ' 16, 2019 3:28 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
ברייה כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

אני לא מבינה את הטיעון הזה של "יש פורנו כזה אז זה לגטימי".
יש גם פורנו של אונס, פנטזיית אונס היא פטיש מוכר, אז מה? זה לגטימי להתפרץ לפורום עם פוסט של "האם יש פה אישה שאוהבת להיאנס?" רק כי מישהו מפנטז על זה?
(ואגב, הפוסט לא מתפרש כאיזו שאלה עניינית על המצב הסטטיסטי של בעלות הפטיש אלא כמודעת היכרות במסווה של אחת בגלל ההתעכבות על התיאוריים המאוד הספציפים של מה שמדליק אותו, מה שמסביר את טבע התגובות)..

כן, לדעתי זה מאוד לגיטימי לשאול בפורום של אתר שהוא ״הבית של קהילת בדסמ״ אם יש פה עוד אנשים שמזדהים עם הפטיש שלי. ואם אני טועה, אז אשמח לדעת מראש לפני אעשה את הטעות שעשה בעל השרשור ואחליט לפתוח שרשור ולשאול אם מישהו מזדהה עם אחת מהסטיות שלי, פן יראו בזה חוצפה או רחמנא לצלן הזמנה לקיים שיח בנושא.

ארכאנג׳ל יקרה, לא כל פותחי השרשורים הם טולסטוי או דוסטוייבסקי ולא כולם יודעים לבטא את עצמם כמוהם. גם את ואני לא 🌷

(במאמר מוסגר: התיאורים שלו הם נדבך חשוב ומבדיל את הפטיש הספציפי מפטיש הנקה משפיל ולא מערסל).

תודה
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
ArchAngel כתב/ה:
זה נראה כאילו את מתעלמת מכל מה שכתבתי ומגיבה למשהו אחר בכלל, אז אני אחזור על עצמי פעם נוספת: לאף אחד אין בעיה עם השפה שלו או עם מה שהוא מפנטז עליו, מה שהוביל אנשים להסתלבט עליו זאת הציפייה שעולה מהכתוב שמישהי זרה תרצה להגשים לו את הפטיש רק כי הוא כתב שבא לו לחוות אותו.
גם אם הוא לא התכוון לזה, מאוד קל לפרש התנסחות כזו כמזלזלת וזה למה אנשים זילזלו בחזרה.
ואנשים היו מגיבים ככה גם אם הוא היה מתאר פנטזיה ונילית לחלוטין וכותב: "האם יש פה אישה שרוצה למצוץ לי את הזין?" או אפילו כותב פנטזיה ונילית בשילוב שפה ספרותית וכותב: "האם יש פה עלמת חן שחושקת נפשה בלהעניק לי מין אוראלי?".
אם קוראים את ההסתלבטויות שעלו פה רואים שאף אחד לא ירד לא על הפטיש שלו, וגם לא על השפה שלו אלא רק על הציפייה שאישה כלשהי תרצה לקחת על עצמה להגשים לו משהו מבלי שבאמת טרח לבסס ביניהם היכרות כלשהי.

הוא אמר לך שהוא מצפה לזה, ארכאנג׳ל? כי בהודעה שלו הוא לא ציין את זה. הוא שאל ״האם יש אפשרות להכיר אישה בהריון שיש לה פטיש כזה. לתת לו לינוק מהחלב שלה למשך זמן ארוך, לערסל אותו...״
והתשובה פשוטה: יש אפשרות כזאת כי נשים כאלה קיימות אבל הן קרוב לוודאי לא תסכמנה לממש את הפטיש הזה עם אדם זר או לחלוק אותו בפורום (גם מהסיבות שהודגמו בשרשור הנוכחי).

אם את חושבת שעל שאלה כזאת מגיעות תשובות בלשון ״לגיטימי לא לגיטימי״, זכותך. אני חולקת עליך והסברתי גם למה.
נשיקות יקירה 😘
fee
fee
fee • 16 בדצמ׳ 2019
גנדרפלואידאמי כתב/ה:
הבעייה
להגיע לאינטימיות כזאת

איך מאלצים ייצור חלב?

הורמונים ושאיבות
אגב גם גברים יכולים לאלץ ייצר חלב.
וגבר יונק מגבר זה כבר משהו לחשוב עליו ...

ולגבי האינטימיות אין איך לברוח מזה, ואם רוצים קרבה צריך להשקיע icon_smile.gif
fee
fee
fee • 16 בדצמ׳ 2019
Mr Bob כתב/ה:
fee כתב/ה:
קיים.. אתה לא לבד icon_smile.gif

אולי תשמח לדעת שגם אפשר לאלץ ייצור חלב ללא היריון ולידה.
בשביל זה צריך קשר קרוב, כזה שהאישה תסכים להתאמץ בשבילך.

בנוגע למה שכתבו פה..
צ'יל גייז, כולה שאלה כולה פטיש.

יותר מתאים לנשלטות, לא רואה שולטת עושה את זה icon_smile.gif

כמו שיש דאדי יש מאמי ... icon_wink.gif
ברייה כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

הוא אמר לך שהוא מצפה לזה, ארכאנג׳ל? כי בהודעה שלו הוא לא ציין את זה. הוא שאל ״האם יש אפשרות להכיר אישה בהריון שיש לה פטיש כזה. לתת לו לינוק מהחלב שלה למשך זמן ארוך, לערסל אותו...״
והתשובה פשוטה: יש אפשרות כזאת כי נשים כאלה קיימות אבל הן קרוב לוודאי לא תסכמנה לממש את הפטיש הזה עם אדם זר או לחלוק אותו בפורום (גם מהסיבות שהודגמו בשרשור הנוכחי).

אם את חושבת שעל שאלה כזאת מגיעות תשובות בלשון ״לגיטימי לא לגיטימי״, זכותך. אני חולקת עליך והסברתי גם למה.
נשיקות יקירה 😘

העצת ייעול

מי שפותח/ה יכול/ה

לערוך את הכותרת

למפקפקים. בשאלה שלי יש נשים עם פטיש להניק גבר

כן זה אמיתי

הדימיון שלי לא כזה פרוע להמציא
את השיחה הזאת

__%=%_==$=/£€/#££#¥/÷£$_€×_÷#÷÷×=

בקצרה

אישה מלאה ושופעת (יש לי חלב למרות שילדתי לפני כמה שנים!) מניקה גברים קינקים שאוהבים את זה..

שופעת

^/$#%#÷_÷_@€×€@€@_×_@_@

אני מבקש שאת תניקי אותי

$##$####/^/&/$€$$^^/^^/$$$_$#/###
מזמינה אלי למפגש דיסקרטי שכולל הנקה והרפיה ידנית בלבד (לא אוראלי ולא חדירות). אני לא נערת ליווי .

07/12/2019 08:24

אני מאוד אוהב לינוק חלב אם

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני דצמ' 16, 2019 4:55 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Audhild{Agnar}
Audhild{Agnar} • 16 בדצמ׳ 2019
זה כנראה לא המקום להגיב, אבל אם כבר נפתח הנושא, אז אני חייבת לציין שזה אתר אינטרנט מבוסס על מילים. המילים שלנו הן מה שמייצג אותנו כאן.
לכן, לצערי, כותב השרשור יצר אנטגוניזם בקורא/ת (לפי דעתי בלבד, וכמה מהתגובות כאן). האמירה הזו- תבואי לממש לי או שאל תבלבלי לי בשכל, כאילו זה או שאת הקוראת מתאימה בדיוק לפטיש שאני מכתיב ושלי מתחשק, או שאל תתקיימי בכלל במרחב פה. כאומר- לא באתי לשמוע את האישה מולי, רק את עצמי מהדהד את הפנטזיה שלי. לדעתי, זה גם מה שארכאנג'ל חוותה. הרגשה שאין מקום לשיח, רק תתאימי לי או תתחפפי.
כן, אני לא חושבת שאמא טרייה עם פטיש דומה תיענה לזה. למה שתחוש אמהית כלפי זר שכל מה שמעניין אותו זה הוא עצמו ולעזאזל עם הפנטזיה שלה.

שוב, אולי זה לא המקום. אולי זה לא רלוונטי ולא מה שאליו התכוון המשורר, אבל זו ההרגשה שנובעת מהכתיבה בפורום. לשמחתי, פורום זה מקום פתוח וכל אחד יכול להגיב כרצונו. כן, גם להעביר ביקורת על כתיבה של אחר.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לדעתי הוראות ההפעלה הופנו אלינו המגיבים, ולא אל האישה הפוטנציאלית. כאמור, ההודעה נוסחה באופן הזוי. אבל לפעמים גם זה מה יש. מכאן ועד התנפלות כזאת ועוד לאור כל התגובות הנוספות שלו בהן הוא ממש התחנן שיבינו אותו ושהוא בסך הכל שאל, מרגיש לי מאוד מרתיע. לפחות אנשים כמוני שאחרי שרשורים כאלה בטוח לא יפתחו שרשור עם שאלה.

תודה

Audhild כתב/ה:
זה כנראה לא המקום להגיב, אבל אם כבר נפתח הנושא, אז אני חייבת לציין שזה אתר אינטרנט מבוסס על מילים. המילים שלנו הן מה שמייצג אותנו כאן.
לכן, לצערי, כותב השרשור יצר אנטגוניזם בקורא/ת (לפי דעתי בלבד, וכמה מהתגובות כאן). האמירה הזו- תבואי לממש לי או שאל תבלבלי לי בשכל, כאילו זה או שאת הקוראת מתאימה בדיוק לפטיש שאני מכתיב ושלי מתחשק, או שאל תתקיימי בכלל במרחב פה. כאומר- לא באתי לשמוע את האישה מולי, רק את עצמי מהדהד את הפנטזיה שלי. לדעתי, זה גם מה שארכאנג'ל חוותה. הרגשה שאין מקום לשיח, רק תתאימי לי או תתחפפי.
כן, אני לא חושבת שאמא טרייה עם פטיש דומה תיענה לזה. למה שתחוש אמהית כלפי זר שכל מה שמעניין אותו זה הוא עצמו ולעזאזל עם הפנטזיה שלה.

שוב, אולי זה לא המקום. אולי זה לא רלוונטי ולא מה שאליו התכוון המשורר, אבל זו ההרגשה שנובעת מהכתיבה בפורום. לשמחתי, פורום זה מקום פתוח וכל אחד יכול להגיב כרצונו. כן, גם להעביר ביקורת על כתיבה של אחר.