סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמות הנשלטות והשולטות

המטפל שלך
לפני 4 שנים • 4 בינו׳ 2020

כמות הנשלטות והשולטות

המטפל שלך • 4 בינו׳ 2020
מדוע יש כאן לדעתכם כמות גדולה יותר של מי שהגדירו עצמן נשלטות לעומת שולטות ועוד בהפרש ניכר?
גם רוב המתחלפות בעיניי הן בשורה התחתונה נשלטות בהתאם לפרופילים שלהן וגם הלכה למעשה מהכרות במציאות.

מעניין אותי לדעת דעתכם.
Audhild{Agnar}

גמישות יותר

Audhild{Agnar} • 4 בינו׳ 2020
אולי נשים פה גמישות יותר בהגדרות שלהן את עצמן, או שנוטות יותר לקחת "תפקיד" מול אדם מסויים. קח אותי לדוגמא. אני שולטת, אבל בהינתן אדם ספציפי (בעלי) אני גם נשלטת. אבל רק שלו.
ומעבר לכך, נשלטות מקבלות כאן חיזורים יותר רציניים ומושקעים משולטות. זו החוויה שלי, בכל אופן. כאילו את השולט באמת מעניינת האישה מולו, ואת הנשלט רק הפנטזיה שלו עצמו, ולא האישה שעשוייה לקיים אותה. שוב, חוויה אישית. אין לי איזה מחקר בנושא.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 בינו׳ 2020
התייחסתי לנושא הזה באחד מ"פוסטי הוויכוחים" שעלו פה לאחרונה, ובגלל שהתגובה הזו נבלעה בין שטף ההודעות הרבות, אני אשמח לכתוב אותה בשנית כאן (עם שינויים קלים שיתאימו לקונטקסט של הפוסט הנוכחי):

אנשים נוטים להציג את עצמם בתפקיד בדס"מי מסוים כי לשם דוחפת הנורמה, זה מה שהם מכירים וחושבים שהם "אמורים" לעשות. ורק בהמשך, לאחר התנסויות שונות, הם מגלים שבעצם הם משהו אחר.
יש הרבה נשים שממהרות להציג את עצמן כנשלטות כי המדיה הפופולרית מציגה את זה כ"אפל, מגניב והרפתקני", ולא כי להישלט באמת מעורר אותן מינית כשל עצמו.
אני נתקלתי במלא נשים צעירות (במציאות) שהכריזו בפני כמה נשלטות הן, בגלל שקראו את 50 גוונים או משהו בסגנון, אבל כשבאמת מתעמקים במה שעושה להן את זה הן מתארות סיטואציות שבהן הן שולטות על הנעשה.
וכך אנחנו יכולים לראות שבכלוב, הרבה נשים שתחילה הציגו את עצמן כנשלטות, עושות איזה סוויץ' אחרי כמה שנות ניסיון למתחלפות, לשולטות, או מורידות בכלל את התפקיד מהסוגריים ומגבשות לעצמן זהות בדס"מית לא מוגדרת שמסתכמת בזה שיש להן הרבה יותר שליטה על הנעשה מאשר אצל נשלטת.

אחת הסיבות שמספר הנשים עדיין גבוה במניין הנשלטות זה כי לוקח להן כמה שנים להגיע למסקנה הזו, שנים שעלולות להיות מלאות בהרבה תסכולים וניצולים שגורמים להן לפרוש מכאן לגמרי ולהשאיר אחריהן פרופיל מיותם שממשיך להציג את הכותרת "נשלטת", וכשעושים סטטיסטיקה יבשה הן נכללות פנימה.
(אני פה כבר 6 שנים, ראיתי מלא נשים שהציגו את עצמן כנשלטות והן פשוט נעלמו מכאן, לא לפני שהשאירו הודעה זועמת בבלוג על כמה להיות נשלטת הייתה חוויה מחורבנת עבורן, אבל הכותרת "נשלטת" ממשיכה להופיע).

אין סרטים במדיה הפופולרית שאומרים שזה מגניב להיות נשלט, יש סרטים שאומרים שזה מגניב להיות נשלטת.
גם אין סרטים שאומרים שזה מגניב להיות שולטת (שתמיד מוצגות שם כגימיק קומי), אבל יש סרטים שאומרים שזה מגניב להיות שולט (ולכן גם הרבה גברים ונילים ממהרים להציג את עצמם כשולטים, למרות שאין להם מושג בכלל מה הם עושים, אבל הם לא מקבלים איזה גירוי שלילי מהעניין כמו שתקבל אישה שלא באמת נשלטת).
אני משתמשת בסרטים כטיעון כי יש סיבה שהם נעשו כל כך פופולרים וגרפו מיליונים, כי יש לזה קהל, ויש לזה קהל כי זה מתכתב בדיוק עם הנורמות של העולם הונילי.
יש סיבה שספר/סרט על שליטה גברית הופך לרב מכר, וכל ספר/סרט על שליטה נשית לא זוכה לתהילה בסדר גודל דומה.
כי גברים חונכו להיות מובילים ונשים חונכו להיות מובלות ע"י האביר על הסוס הלבן, והאנשים האלו (בהכללה, כמובן שיש כאלו שלא) ישמחו לאמץ את העמדה הזו שמציעים להם 50 גוונים, הפורנו או שיחות עם החבר'ה, ורק לאחר התנסות יפול להם האסימון שהם לא חייבים להיכנס לעולם הבדס"מ רק דרך הדלת הספציפית הזו. בהנחה והם לא נכוו לגמרי מעולם הבדס"מ כתוצאה משהות בו בכותרת שלא באמת אפיינה אותם, ולא בחרו לוותר עליו לגמרי.

---
ונקודה נוספת שאני חושבת עליה עכשיו ולא עלתה בתגובתי המקורית:
יש הרבה שולטות שהורידו את הכותרת שלהן בסוגריים או שינו אותה ל"אחרת", כי כשנשלטים מהסוג המציק מחליטים לשלוח את "ההעתק הדבק" שלהם, הם הולכים ל"חיפשו חברים" ובוחרים שהרשימה תציג להם את כל המשתמשים שהגדירו את עצמם כנשים שולטות. כל אלו עומדות להיות מוצפות ע"י החרמן התורן, וכשזה כמה וכמה כאלו ביום, זה יכול לחרפן אותך.
יש שולטות שמעדיפות שיפנו אליהן כי באמת קראו את הפרופיל שלהן, וממנו הבינו שהם שולטות, ולא כי עשו סינון לפי התיוג בסוגריים וכך הן הפכו לחלק מנגלה ששלחו אליה הודעה מועתקת.
אבל כשעושים חיפוש יבש, בחירה כזו של נשים מוספיה לרושם שיש באתר פחות שולטות.
    התגובה האהובה בשרשור
המטפל שלך
לפני 4 שנים • 5 בינו׳ 2020

Re: גמישות יותר

המטפל שלך • 5 בינו׳ 2020
Audhild כתב/ה:
אולי נשים פה גמישות יותר בהגדרות שלהן את עצמן, או שנוטות יותר לקחת "תפקיד" מול אדם מסויים. קח אותי לדוגמא. אני שולטת, אבל בהינתן אדם ספציפי (בעלי) אני גם נשלטת. אבל רק שלו.
ומעבר לכך, נשלטות מקבלות כאן חיזורים יותר רציניים ומושקעים משולטות. זו החוויה שלי, בכל אופן. כאילו את השולט באמת מעניינת האישה מולו, ואת הנשלט רק הפנטזיה שלו עצמו, ולא האישה שעשוייה לקיים אותה. שוב, חוויה אישית. אין לי איזה מחקר בנושא.

תודה על התגובה.
אני דווקא קראתי פה לא אחת תלונות גם על שולטים שיש ביניהם גם רעים, נצלנים, אלימים, מתוסכלים.
אבל יש ויש מהכל.

מה שארץ' אנג'ל כתבה מאד נכון פשוט לשמור ולגזור ומסכם הכל וגם מסדר לי את הדברים בראש בעקבות שאלתי.
מה שאבל אוסיף רק ששמתי לב בעקבות דברייך ארץ' שדווקא במועדוני הפטיש השונים בארץ מאז ומתמיד ברוב הליינים , השיווק והפרסום הוא יותר פמדומי, זה נתפס יפה לעין ומצטלם בהתאם אישה מחזיקה שוט עם בגדי פטיש ונעלי עקב או ישובה/רכובה על גבו של עבד חצי עירום.
גם הפורנו הפמדומי חוגג אולי אף יותר מהמיילדומי בתחושתי,לכן גם פמדום נתפס אצל רבים כחוויה, ריגוש,א לא באמת מציאותי ולכן זה מביא את רוב החרמנים והלא רציניים בהגדרה נשלטים לכאן , ייתכן שמהסיבה הזו אעך שהפמדום נתפס זה גורם לנשים רבות להרתע מזה או לא להגדיר עצמן ככאלה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 5 בינו׳ 2020
יש שולטים חראות ונצלנים, אבל לשם שינוי בסצנה הזו אין את הצביעות המאולצת שנפוצה בפמדום.
אם נפלת על שולט חרא, הוא יהיה חרא. אם הוא מתייחס אליך כאוביקט זה יהיה גלוי, את לא תפספסי את השתלטנות, האגרסיביות, האלימות.
אם נשלט הוא חרא, הוא יעטוף את זה בטענות של "הערצה" ו"סגידה". הוא יקרא לך "המלכה", הוא יכריז על נשים "כמין העליון". היחס אליך כאוביקט יהיה מתעתע, מניפולטיבי, צבוע, מיתמם.
בעוד שולטים נורמטיביים מבינים שעליהם להיות ג'נטלמנים שמסוגלים להשתלט על עצמם כי הם נמצאים בעמדת כוח, נשלטים רבים משוכנעים שבגלל שהם נשלטים סימן שהכל לגטימי, הרי הם מדקלמים תארי אצולה ובמקסימום אם הם כאלו חצופים אז היא תכעס עליהם ומבחינתם זה פרס שאישה מרימה עליהם את הקול/מקלדת, מה שהאישה מרגישה כתוצאה מזה פחות מעניין אותם.
הם משוכנעים שלהציע לאישה זרה ליקוקי תחת ונעליים זה לגטימי, כי כיבכול הם המושפלים בסיפור (וואלה לא. לספק את עצמך מינית באופן לא הדדי זה דושבגי גם אם הפנטזיה היא לגלם דמות של נשלט), בעוד כל שולט אידיוט מסוגל להבין שלהציע לנשים למצוץ לו את הזין זה פוגעני (ואם הוא בכל זאת פועל ככה זה מזלזול שלא קשה לפספס. אבל הוא מודע לזה שזה לא אקט רצוי והוא לא מנסה לשכנע בצביעות שזה אקט שדרכו הוא מביע כבוד).
זה לא שנשים לא מוטרדות משולטים מסוימים, פשוט ההטרדה משולט היא לשם שנוי כנה. הוא חרא, הוא גלוי עם זה שהוא חרא ורואה בך אוביקט, הוא לא חי בסרט שהוא בעצם מעריץ אותך.
נשלטים חראות נתפסים כיותר דוחים בדיוק בגלל שבנוסף להצקות הם מנסים לשווק את האגואיזם שלהם כאקט של הערצה, ואם יש משהו שאנשים שונאים יותר מזה שמישהו מתנהג אליהם בצורה מחורבנת זה שהוא בנוסף לזה גם צבוע לגבי זה.
וכשאת מסמנת את עצמך כשולטת, את כאילו מציירת לעצמך לוח מטרה על המצח שמוביל נשלטים מסוימים להפגין התנהגות כזו כלפיך, כי לצערי האינבוקס של כל שולטת יעיד שככה מתנהגים מרבית הנשלטים בשניה שהם רואים שכתוב למישהי "שולטת" בסוגריים.

בנוגע למועדוני הפטיש: זה קורה בגלל ביקוש. כשפחות ופחות נשים ממהרות להצהיר על עצמן כשולטות בפומבי ו"מגלות" את זה רק לפרטנרים ספציפיים שהן מתחברות אליהם, נוצרת תחושה שיש מיעט שולטות מול נשלטים. לנשלטים יש ביקוש לזה, צמא לזה, ולכן השיווק.
אבל השיווק הזה כמובן שלא עובד בעולם הונילי, כי הוא לא יזכה לאותה פופולריות.
בכרזה של ייצוג בדס"מי שתפס בעולם הונילי, למשל לסרט 50 גוונים, יופיע גבר שרירי ומרשים לצד אישה כנועה. לא להפך.
דבר נוסף, שמת לב שהאישה בפרסום הפמדומי היא אובייקט?
כלומר, כשמשווקים מסיבת/סרט מיילדומי, נכון לא נראה שולט לבוש כמו נער ליווי עם שוט?
השולט יופיע בלבוש מרשים, מכובד, שהוא יכול להתלך איתו גם ביום-יום ולזכות דרכו לכבוד גם מחוץ ל- 4 הקירות של הסשן (אישה שתלך ככה בחוץ תזכה לגיחוך). הלבוש שבו מלבישים את השולט בכרזה מטרתו היא לייחס לו כוח ומעמד, ולא שיזילו עליו ריר.
בגדי עור צמודי, נעלי עקב דקיקים, פוזות פתייניות... זה משהו שתראה על הנשלטת בכרזה של מסיבת מיילדום.
כששולטות מרגישות במיינסטרמים הפמדומי כאילו הן נשלטות של הנשלטים, אפשר להבין למה יש כאלו מהן שמעדיפות לא להכריז על עצמן כשולטות בפני גברים זרים שיקפצו לגביהן לכל מיני מסקנות.
המונח "שולטת" או "מלכה" הפך בסצנה המיינסטרית למונח שמשמעותו "מישהי סקסית עם שוט שתגשים לכם את הפטיש" ולא למשהו שמייצג את הערכים של עוצמה, עצמאות והובלה כפי שמייחסים לשולט רק בלשון נקבה.
אין פלא שנשים נרתעות מזה.
המטפל שלך
המטפל שלך • 5 בינו׳ 2020
מסכים בגדול עם תגובתך במהות אבל יש לי כמה הסתייגויות.
ישנם כאלה שהשליטה, התפקידים והמעמדות הוא לא יותר ממשחק קינקי, פנטזיה ולא מהות ודרך חיים לכל הצדדים גם נשים וגם גברים.
אני אשאל פה משהו שעלול קצת לקומם אותך אבל אשאל בכל זאת.
האם גבר נשלט ששליטה מחרמנת אותו ( מה לעשות הוא נולד עם הנטייה והנטייה היא אמיתית ולא המצאה או צורך רגעי לגוון בחיי המין) ונדלק מבגדי פטיש על השולטת וזה שהוא קורא לה מלכה או אומר לה שהיא הגזע העליון גם אם זה לא האמת לאמיתה במלואה ויש בו צד נשלט אמיתי שבא לידי ביטוי במצבים מסויימים עם דינמיקה מסויימת זה הופך אותו לאדם חרא כפי שציינת?
כן רצוי שיתוודה באמת כוונותיו אבל באם הוא מתחרמן ממישהי שמחזיקה שוט או לבושה כפי שלבושה או בסוגריים רשום שולטת אין הופך אותו לחרא אוטומטית.

האתר הזה מאגד את כל הסוגים, את אילו שעבורם הבדס"ם דרך חיים, אילו שעבורם זה מימוש צרכים מיניים עמוקים ואילו שעבורם זה רק תבלין ומשחק וגם כל מיני חוקרים ומתבוננים מהצד.
יש כאן שקרים? צביעות? העמדת פנים?
בוודאי מכל הצדדים והמינים, האם זה קיים רק כאן? ממש לא , זה חלק מהטבע והגנום האנושי מאז ומתמיד, בסופו של דבר מותר להתקומם נגד זה אך דרכו של העולם לא תתוקן ואת יודעת מה ? בלי להתמם אני משוכנע שאם נתבונן בתוכנו בפנים צדקנים וצדיקים ככל שנהיה אז נמצא לא מעט פגמים, טעויות שעשינו, פעולות שנקטנו , אמירות שאמרנו וכו'.

אני חושב שיש עוד הרבה מה לשנות באתר , אבל כל מי שנכנס לאתר שכזה צריך להנמיך ציפיות , לחפש כבוד בו אמיתי מאנשים פה אחד כלפי השני שבאמת ממקום אמיתי ולא צבוע זה משימה בלתי אפשרית בעיניי
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 5 בינו׳ 2020
sub vs dom, my general feelings on world views/tendencies

sub - "boy is life complicated and lonely, I just want to have fun and be the focus of constant attention, and hopefully lots of suprises, from at least one person. Feeling secure with someone stable would be nice"

dom - "boy is life boring and crowded, I want to control when people interact with me and be able to control at least what one person does completely in my bubble of peace. Would be nice if they can do fun tricks that we can explore (bi, squirt, yada)"
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 5 בינו׳ 2020
המטפל שלך כתב/ה:

אני אשאל פה משהו שעלול קצת לקומם אותך אבל אשאל בכל זאת.
האם גבר נשלט ששליטה מחרמנת אותו ( מה לעשות הוא נולד עם הנטייה והנטייה היא אמיתית ולא המצאה או צורך רגעי לגוון בחיי המין) ונדלק מבגדי פטיש על השולטת וזה שהוא קורא לה מלכה או אומר לה שהיא הגזע העליון גם אם זה לא האמת לאמיתה במלואה ויש בו צד נשלט אמיתי שבא לידי ביטוי במצבים מסויימים עם דינמיקה מסויימת זה הופך אותו לאדם חרא כפי שציינת?
כן רצוי שיתוודה באמת כוונותיו אבל באם הוא מתחרמן ממישהי שמחזיקה שוט או לבושה כפי שלבושה או בסוגריים רשום שולטת אין הופך אותו לחרא אוטומטית.

יש פה גם נשלטות שנדלקות מבגדי פטיש על השולטים שלהם ולקרוא להם "אדוני" ובכל מיני כינויים כאלו, אבל האם אי פעם ראית נשלטת שמתחילה לכפות את הפנטזיות שלה על שולטים שהיא אפילו לא מכירה? שדורשת מהם את זה במקום להתחיל שיחה כמו בת אדם?
יש גם שולטות שנהנות ללבוש בגדי פטיש, שנהנות לשמוע תארי אצולה, ועדיין זה לא אומר שהן נהנות שכל גבר זר שרק רוצה נדבק אליהן וקורא להן ככה או מצפה שהן ישלחו לו תמונות בלבוש הזה לכבודו.
אתה גם יכול להכריז שאתה רוצה להזדיין על השנייה הראשונה שאתה יושב בדייט עם בחורה, ולתת את ההסבר הרציונלי שזה מי שאתה וזה מה שמחרמן אותך, אבל האם ההתנהגות הזו הופכת אותך לאדם מכבד?
יש הבדל בין לממש פנטזיה עם בן אדם שאתה תופס כבן אדם, שאכפת לך שירגיש בנוח איתך, שהאינטרקציה ביניכם היא הדדית, לבין להתחיל להפגיז מישהו עם רשימת הדרישות שלך. הגבול בין להיות חרא לבין להיות פשוט אדם עם נטייה מסוימת זה איך אתה מתייחס לפרטנר הפוטנציאלי שלך.
וכשאתה נשלט שמתיימר לא רק לכבד אלא ממש להעריץ זה הופך לאירוני עד דמעות.
Audhild{Agnar}
Audhild{Agnar} • 5 בינו׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:

בגדי עור צמודי, נעלי עקב דקיקים, פוזות פתייניות... זה משהו שתראה על הנשלטת בכרזה של מסיבת מיילדום.
כששולטות מרגישות במיינסטרמים הפמדומי כאילו הן נשלטות של הנשלטים, אפשר להבין למה יש כאלו מהן שמעדיפות לא להכריז על עצמן כשולטות בפני גברים זרים שיקפצו לגביהן לכל מיני מסקנות.
המונח "שולטת" או "מלכה" הפך בסצנה המיינסטרית למונח שמשמעותו "מישהי סקסית עם שוט שתגשים לכם את הפטיש" ולא למשהו שמייצג את הערכים של עוצמה, עצמאות והובלה כפי שמייחסים לשולט רק בלשון נקבה.
אין פלא שנשים נרתעות מזה.

רוצה רק להוסיף ששולטת בבגדי פטיש בכרזות נתפסת לעיתים קרובות כמי שעושה זאת בתשלום. כלומר, שהיא ככה לא כי היא שולטת באמת, אלא כי מישהו שילם לה להיות ככה, מוצגת לראווה. אני מצטערת לומר זאת, אבל פמדום לעיתים קרובות נתפס כמשהו שהוא רק פורנוגרפי/זנות. ממה שיצא לי לצפות בפורנו פמדומי, ברור שהוא מיועד לעין גברית ולא נשית.
וגם, לא יצא לי לראות שמשלמים לדום גברי לעומת דום נשי. אולי הגברים השולטים פה יכולים לעזור לי, ולספר האם מישהי הציעה להם תשלום כפי שלי הציעו לא אחת?
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
המטפל שלך כתב/ה:
האם גבר נשלט ששליטה מחרמנת אותו ונדלק מבגדי פטיש על השולטת וזה שהוא קורא לה מלכה או אומר לה שהיא הגזע העליון גם אם זה לא האמת לאמיתה במלואה ויש בו צד נשלט אמיתי שבא לידי ביטוי במצבים מסויימים עם דינמיקה מסויימת זה הופך אותו לאדם חרא כפי שציינת?

קיים הבדל מהותי בין אדם שמחפש אדם כדי להגשים אתו את סטיותיו הכמוסות לבין סטייה שמחפשת בובת ראווה (מנקין) להתלבש עליה ולהלביש אותה כדי להגיע לסיפוק מיני. גם נשלטות רוצות להגשים את הצרכים שלהן ולכל אחת מהן יש צרכים שונים, אבל הן מחפשות את האדם הנכון כדי להגשים אתו, הן מעוניינות להכיר אותו, הן רוצות שהוא יכיר אותן, ושלפני הכל ייבנה ביניהם קשר אנושי. חלק נכבד מהנשלטים לא מעוניינים שיכירו אותם או להכיר את הפרטנרית, הם רוצים להגשים את המיניות שלהם ולא משנה להם עם מי. מצב כזה משאיר את האישה-אדם מחוץ תמונה והיא מתפקדת כלא יותר מבובת ראווה. או כמו שמישהו פעם אמר לי: זה לא משנה להם מי את, העיקר שיש דופק, וגם זה לא באמת עקרוני.