סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט חיבובים!

buttertoy
לפני 3 שנים • 25 במרץ 2021
buttertoy • 25 במרץ 2021
אני אוהבת את synt, כי היא נוגעת לי בלב וחורכת אותו וכותבת על הרגש והכאב הכי עמוק ואני תמיד מתחברת ומזדהה ומרגישה שהיא קצת כמוני ובא לי לחבק אותה.
אני אוהבת את אולי והקשוח, כי התמונות שלהם מפעימות אותי, הבדסמ שלהם מרגיש כמו אמנות וזה נקי ויפה וטהור ותמיד עושה לי חשק לעשות בדיוק את מה שהם עשו.
אני אוהבת את ההנהלה (היא גם חברה), כי היא שנונה וישירה ומטונפת וחסרת מעצורים ומצחיקה ו-in your face
אני אוהבת את ג'אנקי רובי, כי היא גם מאותו הטייפ, האמיתי, הכנה, הציני, המצחיק וכיף לי לקרוא אותה
אני אוהבת את טכנו בעיקר בגלל האמנות שהוא שם שנותנת לי אחלה השראה
אני גם אוהבת וגם שונאת את פרלין כי בדומה להנהלה ולג'אנקי היא כותבת על הכל בלי פילטרים בשנינות, בחוצפה, בלי להתייפף, אבל לפעמים היא גורמת לי להרגיש גם כמו שמרגישים הלא מקובלים ואז אני שונאת אותה (אבל כנראה שזו שנאה טובה)
אני שמה לב שבאופן כללי אני מעדיפה כתיבה נשית, אבל אולי עדיין לא גיליתי את הגברים שכותבים אל הלב והמח שלי
וגם בטח יש כאלו ששכחתי
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 3 שנים • 26 במרץ 2021
ניסיתי לחשוב (לא פשוט אחרי יום עבודה שהסתיים באחת בלילה) את מי אני מחבבת בכלוב והבנתי שאני לא יודעת מה זה ״לחבב״. המילון לא עזר הרבה ״לאהוב במידה מתונה״. נו באמת. אז חשבתי מי הם האנשים, מבין אלה שאני מכירה בכלוב (פנים אל פנים, בשיחת טלפון, בהתכתבות ו/או דרך הבלוג) עבורם הייתי מוכנה לעזוב את הכל ולהקשיב להם אם יזדקקו לאוזן אוהבת, והגעתי למסקנה שחוץ מלאדם אחד, לכולם. ולמה? כי בכל אחד מהם יש משהו שנוגע בי, בכל אחד משהו אחר, ובכל יום שחולף משהו נוסף.

סליחה שלא ציינתי שמות, אבל אם אני קוראת את הבלוג שלך ו/או מתכתבת אתך ו/או נפגשתי אתך ו/או שוחחתי אתך בטלפון, אז אני מחבבת אותך כי איפשרת לי להכיר אותך.

תודה, בכוח המוח, על הפוסט המקסים.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 26 במרץ 2021
אני מחבבת את כלובי,
האמת שאני חשה אליו חיבה עזה, על הפלטפורמה, על זה שהוא בנה לנו אתר כשרוב העולם ראה בנו סוטים מטונפים וחולי נפש ורק זאת סיבה מספיק טובה לחיבה.

פעם בכמה זמן עוברת בי המחשבה איפה הייתי בלי הכלוב?

אז כלובי יא חבוב, תודה על חיי המין שלי לאורך עשור וחצי, בזכותך היו לי חוויות שלא תמיד נשמעות אמינות ורק אני יודעת עד כמה הן היו שוות.

תודה על חברים טובים ועיקר על הגבר המדהים שישן פה לידי כבר כמה שנים שבלעדיך לא היה סיכוי שהיינו מכירים.
מחבבת אותך יא חבוב ♡
hrgiger
hrgiger • 26 במרץ 2021
אני מחבבת את פייה, כי היא מופלאה בעיני. לפעמים אני חושבת שיש לה כוחות על.

אני מחבבת את כלובי, כי הוא בנה לי בית.

אני מחבבת את אגט, כי המילים שלה מצליחות לגעת בי, כל כך הרבה פעמים.

יש עוד, בטח אשוב.
איה74
איה74 • 26 במרץ 2021
ברייה כתב/ה:
ניסיתי לחשוב (לא פשוט אחרי יום עבודה שהסתיים באחת בלילה) את מי אני מחבבת בכלוב והבנתי שאני לא יודעת מה זה ״לחבב״. המילון לא עזר הרבה ״לאהוב במידה מתונה״. נו באמת. אז חשבתי מי הם האנשים, מבין אלה שאני מכירה בכלוב (פנים אל פנים, בשיחת טלפון, בהתכתבות ו/או דרך הבלוג) עבורם הייתי מוכנה לעזוב את הכל ולהקשיב להם אם יזדקקו לאוזן אוהבת, והגעתי למסקנה שחוץ מלאדם אחד, לכולם. ולמה? כי בכל אחד מהם יש משהו שנוגע בי, בכל אחד משהו אחר, ובכל יום שחולף משהו נוסף.
.

את באמת רואה את הטוב בכולם.
Glitch
Glitch • 26 במרץ 2021
התקשתי למצוא שמות, כי אני משתדלת להגיד למי שאני מחבבת. ובכל זאת -

אני רוצה לתת חיבוב ל- little girl שעל אף שאנחנו לא מכירות, השיגה עבורי עזרה שסייעה לי להתחיל תהליך חשוב בחיי, ועל כך אני אסירת תודה. חוצמזה הבלוג שלה נותן תקווה בכל מה שקשור למציאת אושר גם לאחר נסיונות חיים לא פשוטים.

אחד ל- flower kitty שהיא גם אוצרת השירה והספרים הטובים בעולם, גם מתמודדת עם דברים לא פשוטים בתושיה ובאומץ, וגם אין לה עצם אחת של רוע בגוף, ובעיקר הרבה סובלנות, סקרנות, חום וחיוביות לאחרים.

אחד ל-scary שנראית לי כמו הערפדית המושלמת, והצליחה ליצור תוכן בדס"מי חדשני יחד עם בעלה.

אחד ל-Nutella שפגשתי לשניה במאנץ' ונראית כמו בחורה מגניבה ונחמדה, ויש לה לוק תיכוניסטי להתקנא בו.

ואחרון לפיה שיש לה אורך רוח של נזיר טיבתי, אינטלקט חריף והיא מעוררת השראה ואופטימיות במיליון ואחת דרכים עבורי.

❤️
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 26 במרץ 2021
יולי Yuli כתב/ה:
אני מחבבת את אסקיו כי כל מילה שהיא כותבת בכל הקשר ובכל נושא גורמת לי לחשוב שהיא אחלה בן אדם וגם שהיא ממש ממש חכמה ובו זמנית לא יהירה ולא לוקחת את עצמה קשה מידי וזה שילוב מהמם. ושאם אי פעם נצוד סוסים ביחד זה בטוח ילך מעולה ויסתיים בהצלחה מסחררת ונישאר חברות אחרי זה.

יווו יווווליייי
איך אני אוהבת שמחבבים אותי😍 ואני גם באמת ממש ממש חכמה!🤩
ריגשת ותודה ואני מתנצלת אבל לא הבנתי את הרפרנס לצייד סוסים אבל אני בהחלט מוכנה ומזומנה לצאת לדרך רק תגידי מתי! אנחנו נכין כל כך הרבה דבק זה יהיה מדהים.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 26 במרץ 2021
מתפרצת: לצוד סוסים זה לא רפרנס לסדרת הספרים שבט דוב המערות?

כי אם לא זה צריך להיות😉🤩
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 26 במרץ 2021
מחקתי

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 26, 2021 6:28 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ירושלמיתבדם
ירושלמיתבדם • 26 במרץ 2021
טלי35 כתב/ה:
מתפרצת: לצוד סוסים זה לא רפרנס לסדרת הספרים שבט דוב המערות?

כי אם לא זה צריך להיות😉🤩

איזה סדרת ספרים מעולה! קראתי אותה בתור אולפניסטית חסודה וצנועהicon_smile.gif