צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להיפרד מבן זוג

הלן הדובה
לפני שנה • 28 ביולי 2022
הלן הדובה • 28 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
הלן הדובה כתב/ה:
אח גיבור כתב/ה:
מערכת יחסים בדסמית הינה לא בריאה מטבעה ונועדה להיכשל. אל תאמין לכל אלה שחוגגים/חוגגות כאן בכלוב. בסוף היום הם הולכים לישון לבד...

מערכת יחסים שבנויה על כבוד הדדי, תקשורת נכונה ואמון בין שני אנשים היא מערכת לא בריאה? איך הגעת למסקנה זאת גיבור יקר?

לונילים יש יותר בעיות לדעתי. בעיקר בעיות אמון.
עם מי תעדיף לבלות את זמנך. עם מישהו שלא אומר לך את כל האמת או עם מישהו שתסמוך עליו עם סכין או כלי משחית אחר על גופך?

לכל מטבע יש שני צדדים. קשה יותר להיפרד ממישהי שהקשר שלכם כבר מושתת על אמון, זה לא משהו שבא בקלות. וכידוע לכולנו - רוב מערכות היחסים סופן להיגמר. בכללי, אני חושב שקשה יותר להיפטר ממערכות בדסמיות וזה נוטה להשאיר צלקות.

בדסמי או ונילי - אני לא אכניס לחיים שלי מישהו שאני לא סומך עליו. אמון לא אמור להיות פקטור בכלל בפרידה חוץ מאשר כשאין אמון.
שום דבר לא נמשך לנצח. זה ברור. טבעו של האדם והטבע הוא שינוי. לפעמים אנשים לא מתאימים.
פרידה משאירה צלקות בדיוק כמו פצע - כשהוא לא מטופל כראוי. פרידה יכולה להיות ללא נזק למרות הכאב.
Kitty frank
לפני שנה • 28 ביולי 2022
Kitty frank • 28 ביולי 2022
אני רואה בדסם כצורת תקשורת של הקשר. אחת מני רבות. וקשר רומנטי, בייחוד אחד שמשלב שותפות פרקטית של חלל מחיה, עתיד, כסף וכו' זה דבר פשוט בערך כמו פיזיקת קוונטים.

אז כשלא טוב, מכל מני סיבות, גם הבדסם לא משהו. וכשהבדסם חורק זה ''מחריק'' חלקים אחרים בקשר. באותה מידה אפשר לשאול בעיני 'איך מצב הכיור והכלים המלוכלכים השפיע על הפרידה' או 'איך ארוחות שישי אצל ההורים שלו השפיעו'.השפיעו בטח שהשפיעו. זה הכל? ברור שלא.
Impaler​(שולט)
לפני שנה • 28 ביולי 2022
Impaler​(שולט) • 28 ביולי 2022
לא הייתה לי מערכת יחסים BDSMית עד היום, אבל היו לי הרבה מערכות יחסים ארוכות ששילבו גם BDSM.
הסיבות לפרידה הן בעיקר בגלל חוסר התאמה ברגע נתון.
אנשים מטבעם משתנים, ולפעמים יש התאמה בצרכים והשאיפות של בני הזוג בזמנים מסויימים, ועם השנים הצרכים והשאיפות משתנים וכבר לא תואמים.
לפעמים הדברים ניתנים לגישור, ולפעמים פחות, ואז עדיף להפריד כוחות.
פרידות הן תמיד קשות (תלוי מה טיב ועומק הקשר), וזה (לדעתי) לא משנה אם הן ונילות או BDSMיות. אבל צריכים לדעת איך להיפרד, לזכור את הרגעים היפים, ולנצל את תקופת הלבד להתפתחות אישית (ולא תמיד יש לנו את הזמן והמשאבים להתפתח כשאנחנו בזוגיות).
יפה קצת משונה{קרוסית}
לפני שנה • 29 ביולי 2022
אחלה של שאלה

הקשר הבדסמי המשמעותי היחיד שהיה לי נגמר כאשר לא הצלחתי לשלב בין יחסי זוגיות טבעיים לבין בדסמ. הקשר הזה לא נגמר בגלל מיניות, אבל גרם לי לחשוב (ואולי בצדק) שאין סיכוי לקשר בדסמי וזוגיות בו זמנית. בת הזוג הייתה מקסימה, מיניות סוערת. אבל איך עושים מעבר בין מיניות ונילית, זוגיות ובדסמ? כך מצאתי את עצמי בזוגיות מונוגמית ונילית למשך 14 שנה. מקווה שהיום אמצא איזון וזה יתאפשר.
אאא, וגם, מיניות כשלעצמה לא מספיקה כדי לקייים קשר.
אלו שתי הדרכמות שלי לעניין
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 29 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 29 ביולי 2022
הלן הדובה כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
הלן הדובה כתב/ה:
אח גיבור כתב/ה:
מערכת יחסים בדסמית הינה לא בריאה מטבעה ונועדה להיכשל. אל תאמין לכל אלה שחוגגים/חוגגות כאן בכלוב. בסוף היום הם הולכים לישון לבד...

מערכת יחסים שבנויה על כבוד הדדי, תקשורת נכונה ואמון בין שני אנשים היא מערכת לא בריאה? איך הגעת למסקנה זאת גיבור יקר?

לונילים יש יותר בעיות לדעתי. בעיקר בעיות אמון.
עם מי תעדיף לבלות את זמנך. עם מישהו שלא אומר לך את כל האמת או עם מישהו שתסמוך עליו עם סכין או כלי משחית אחר על גופך?

לכל מטבע יש שני צדדים. קשה יותר להיפרד ממישהי שהקשר שלכם כבר מושתת על אמון, זה לא משהו שבא בקלות. וכידוע לכולנו - רוב מערכות היחסים סופן להיגמר. בכללי, אני חושב שקשה יותר להיפטר ממערכות בדסמיות וזה נוטה להשאיר צלקות.

בדסמי או ונילי - אני לא אכניס לחיים שלי מישהו שאני לא סומך עליו. אמון לא אמור להיות פקטור בכלל בפרידה חוץ מאשר כשאין אמון.
שום דבר לא נמשך לנצח. זה ברור. טבעו של האדם והטבע הוא שינוי. לפעמים אנשים לא מתאימים.
פרידה משאירה צלקות בדיוק כמו פצע - כשהוא לא מטופל כראוי. פרידה יכולה להיות ללא נזק למרות הכאב.

החיים לא צפויים ואתה תמיד יכול להיפגע. אפשר לצמצם סיכויים, אבל להיפגע זה קל רצח.
יפה קצת משונה{קרוסית}
לפני שנה • 29 ביולי 2022
Menta כתב/ה:
, הוא לא זז מילימטר שלוש שנים מהגבולות שלו לכיוון דברים שרציתי, אבל ניסה להזיז אותי מהגבולות שלי לעבר דברים שהוא רצה. ניסה בכוח.
.

גבולות זה רועץ נוסף שיש בקשר בדסמי. לא חושבת שבאמת ניתן לצפות שיזזו, בוודאי לא במתכוון. דוגרי, לא בחרתי אותם בדיוק באותה שלא בחרתי את יתר העדפות. הייתי מתה להיפטר מאחד מהם שמקשה עלי מאוד בתחום, מפוצץ לי הרבה קשרים.
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 29 ביולי 2022
Menta​(שולטת) • 29 ביולי 2022
יפה קצת משונה כתב/ה:
Menta כתב/ה:
, הוא לא זז מילימטר שלוש שנים מהגבולות שלו לכיוון דברים שרציתי, אבל ניסה להזיז אותי מהגבולות שלי לעבר דברים שהוא רצה. ניסה בכוח.
.

גבולות זה רועץ נוסף שיש בקשר בדסמי. לא חושבת שבאמת ניתן לצפות שיזזו, בוודאי לא במתכוון. דוגרי, לא בחרתי אותם בדיוק באותה שלא בחרתי את יתר העדפות. הייתי מתה להיפטר מאחד מהם שמקשה עלי מאוד בתחום, מפוצץ לי הרבה קשרים.

אני מסכימה חלקית. שמעתי מאנשים שהתחילו עם גבולות קשיחים שנשרו עם הזמן. כמו כן, יש גבולות יותר גמישים מאחרים. אני מניחה שההבדל טמון בניסיון לעומת אישיות. יש דברים שמרתיעים אותנו מעצם הווייתנו ולא ישתנו עם חלוף הזמן. אחרים מרתיעים בהתחלה, אבל הופכים למשאת נפש בהמשך.

ומילא לא לזוז מגבולות, אבל איך זה מסתדר עם לנסות להזיז את הגבולות שלי? איך זה הגיוני או הגון?