שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

והיד רושמת

כל הקלפים על השולחן
לפני 8 חודשים. ראשון, 27 בינואר 2019, בשעה 20:38

צריכה לפנות משאבים לכתיבה מסוג אחר. אשוב בקרוב להטענת מצברים. 

לפני 8 חודשים. רביעי, 23 בינואר 2019, בשעה 21:04

רוצה את שניכם, שתזיינו אותי כמו זונה, שתשתמשו בכל החורים שלי עד שכל הזרע יתרוקן לכם מהגוף. תקשרו לי את הידיים מאחורי הגב או מעל הראש, אחד מכם ישב לי על הפנים ויזיין לי את הפה חזק ועמוק, יחנוק אותי עם הזין שלו, והשני יצבוט לי את הפטמות ויפליק לי בחזה, בירכיים ובכוס בזמן שאני אשפשף לו את הזין. ואז הראשון ירים לי את הירכיים ויצמיד אותן לבטן בזמן שהשני יחדור. תעשו בי מה שאתם רוצים, המוח שלי כבוי ואני חופשיה, יודעת שלא תפגעו בי ובתמורה נותנת לכם אותי לשימושכם. תעמידו אותי על ארבע, תצליפו לי בתחת, תעמידו אותי בדוגי ותחדרו לתוכי מכל הלב. תגמרו לי על התחת, על החזה, על הפנים, תמלאו אותי בזרע שלכם. תאהבו אותי, את הזונה המהממת שלכם, המתמסרת, הנותנת, האחת והיחידה שיכולה לענג אתכם, לחרמן אתכם, לגרום לכם להתמכר.

לפני 8 חודשים. שני, 21 בינואר 2019, בשעה 23:16

אקח אותך, את כולך, אעניק לך את כל שאתה ראוי לו, אשמור עליך, אגונן, אצווה ואחנך. אדע מה טוב לך ומה רע לך, לעולם לא אפגע בך כי תהיה חלק ממני.

תרשה לי, תרשה לי להיות אני, להשפיל, לעלוב, לסטור, להכאיב, להתעלל, לקלל, להשתמש, להפוך אותך מאדם לצל. לצל שלי, לבבואה שלי, לנגטיב שלי. שלי שלי שלי.

אתבונן בך בחיוך, ואז בגיחוך, ואז בגאווה ואז בתאווה. אקח ממך הכל, ארוקן אותך פיזית ונפשית, אמלא ושוב ארוקן, אצמיח ואז אקטוף.

ברגע הזה אתה שלי, זרועותי פתוחות לרווחה, בוא אלי.

לפני 9 חודשים. חמישי, 17 בינואר 2019, בשעה 11:55

מצב א - אני יושבת לך על הפנים, אתה חופר בתוכי עם האצבעות והלשון שלך והויברטור על הדגדן. 

מצב ב - אני על הגב, אתה מפסק לי את הרגליים פיסוק רחב, מצמיד את הויברטור ולא משחרר. 

אני מאוד אוהבת אורגזמות חדות ומהירות, ענייניות, אורגזמות של אמצע היום כפתיח למנוחת הצהריים, או של שישי בבוקר, שעוזרות להתניע את סוף השבוע.

אורגזמות כאלה לא מצריכות הפקה ובימוי, אין צורך בתפאורה מיוחדת או באביזרים ססגוניים.

נדרשת רק מוכנות רגשית שלך לקבל את האורגזמה שלי, או לחילופין, לקחת אותה ממני.

לפני 9 חודשים. שלישי, 15 בינואר 2019, בשעה 22:57

היה יום קשה, הרבה שעות עמוסות, עבדתי כמו כלבה, ליתר דיוק, כמו זונה, ואני כל כך עייפה, ממש מותשת, הגוף שלי כאוב והעיניים נעצמות. ועדיין, תמיד ישאר לי כוח לפנק אותך, ללטף אותך, להעמיד לך את הזין, לשרת אותך.

בוא למיטה כשאני כבר כמעט ישנה, תחבק אותי, תרגיש אותי, איך אני מתעוררת מהמגע שלך, מהקרבה שלך. ואני ארגיש אותך מתעורר, וכשאתה מתעורר אני נכנעת.

אתה תופס אותי, שולח יד מתחת לפיג'מה ואוחז בחזה שלי, מפשיל את התחתונים שלי, ואת שלך, ותוקע את הזין שלך עמוק לתוכי.

תזיין אותי חזק, תן לי להתמלא מהעוצמה שלך. תתפוצץ בתוכי, בתוך הכוס הצר שלי, בעודך עוטף אותי, מתלפף סביבי כמו פתן רעב.

ששכח לרגע שאני ציפור טרף.

זהו, התעוררתי.

"די מותק, תצא". אתה מפסיק, לוקח כמה נשימות עמוקות כדי להירגע. לא היית מוכן לשנות עכשיו מיקום ולהיכנס לסחרחורת שלנו, אני רואה שלא נוח לך, אני רואה כמה אתה מגורה, כמה אתה רוצה להשתמש, לבעול, לסמן. טוב, אולי אחר כך, אחרי שארכב לך על הזין ואשב לך על הפנים, אחרי שארטיב אותך טוב טוב עם הנוזלים שלי ואתכווץ עליך בזמן שאני גומרת חזק, אולי אחרי זה -

תתפוס לי את השיער, תעמיד אותי על ארבע, תפתח לי את החור של התחת ותזיין אותי כמו כלבה, כלבה מיוחמת, שלא משנה כמה היא עייפה, תמיד יהיה לה כוח לשחק איתך ולפנק אותך, את האחד שלי.

לפני 9 חודשים. ראשון, 13 בינואר 2019, בשעה 13:01

מה שאני צריכה זה שלושה משרתים - שניים ועוד אחת. אלמוני שישרת אותי מינית, שני שיכין אותו לקראתי ויהיה זמין עבורי למקרה הצורך והחשק, ושלישית, שתפקח על שניהם. היא זאת שתחזיק את המפתחות לכלובונים שלהם, היא זאת שתאחוז בשוט ותפקח על הביצוע. 

כדי שהאלמוני יהיה מוכן לקראתי, כל החורים שלו צריכים להיות נקייים ומורחבים, והוא צריך להיות מוכן עם הזין עומד. המשרת השני ידאג לכך. הוא ימלא עבורו אמבט מפנק, ימרק אותו מכף רגל ועד ראש, יקרצף אותו, ייבש אותו, ולאחר מכן יתפנה לטפל בחורים שלו ובזין שלו. ילקק לו את התחת, ירחיב אותו עם האצבעות, ישמן אותו וינקה אותו עם הלשון שלו. ימשיך וילקק את הביצים ואת הזין, ימצוץ חזק ועמוק, ממש עד לרגע שבו אכנס לחדר. 

המשרתת שלי תסתכל על שניכם, תחנך אתכם, תכתיב את הקצב. אם צריך, תעניש, אם צריך, תתגמל. יד אחת על השוט, ויד שניה חשופה - מלטפת, אוחזת ומובילה עבורכם את הדרך. מכירה את כל מה שעושה לי טוב, את כל מה שנעים לי. 

ואז אני אכנס לחדר. בלי מילים, אורה למשרתת שלי איך אני רוצה אתכם. שאחד מכם יחכה לי על ארבע והשני על הגב, אחד יעמוד והשני ישב למרגלותיו, שניכם תחכו לי על ארבע, על הרצפה, או על המיטה. ואני אבוא, ארצה - אשתמש, לא ארצה - לא אשתמש, אם ארצה רק אעמוד ואצפה. אם ארצה, אפקוד על המשרתת שלי להצטרף, או אחליט שהיא זו שתענג אותי בזמן שאתם תעמדו בצד. רק אל תגמרו כלבים, לא בנוכחותי. חכו עד שאצא מהחדר, ואשאיר למשרתת שלי להחליט מה היא רוצה לעשות איתכם. 

לפני 9 חודשים. שלישי, 8 בינואר 2019, בשעה 20:26

רוצה שתפנק אותי כמו דום, או כמו סאב שמבין שלפעמים אני רוצה אותו ככה, שיהיה דום.

רוצה לחזור מיום עבודה, עייפה ומותשת, קצת מנומנמת, ולהתרסק על המיטה עם הבגדים, המגפיים, המעיל.

רוצה שתבוא, תדליק את החימום בחדר, ואט אט תתחיל להשיל ממני את השכבות. תוריד את המגפיים החומות שלי ואת הגרביים השחורות, תעסה לי את כפות הרגליים בעדינות, תפתח את רוכסן הג'ינס שלי ותוריד אותו, תלטף לי את השוקיים, הירכיים ואז את הישבן.

תפקוד עלי להתיישב ותוריד לי את הסוודר ואחריו הגופייה ואז תשחרר אותי מהחזייה שלי, תשכיב אותי בחזרה במיטה ותכסה אותי בפוך, כדי שארגיש מוגנת.

תשכב לידי ותלטף אותי, תוריד לי את התחתונים ותעסה אותי בעדינות עם שמן עיסוי, תלטף לי את כל הגוף, את השיער, הפנים, הצוואר, החזה, הגב, המותן והישבן.

כמה זה נעים ומענג. אני אתחיל להרגיש את חום הגוף שלי עולה, אני אתחיל להתרטב, להתפתל ולהתכווץ, אשלח יד כדי להרגיש את הזין העומד שלך, אבל אתה תתפוס אותה חזק ותצמיד למיטה. רוצה להרגיש אותך זקור, רוצה להרגיש את הרטיבות שלי.

אבל אתה כבר נותן לי להרגיש את הזין שלך, נותן לי להרגיש אותו מתחכך בי.

אתה מתחיל לעסות לי את החור של התחת בעדינות עם האצבעות שלך, ואתה מוסיף עוד שמן, הרבה שמן. אני מרגישה את האצבעות מגרות ומחרמנות לי את פי הטבעת. כשאתה נוגע לי בכוס אני מרגישה את כל החרמנות מתנקזת לשם, אבל כשאתה מחרמן לי את התחת, זאת הרגשה אחרת, אני גם מרגישה את הכוס בצורה יותר מדויקת, מרגישה את הרטיבות, מרגישה כל התכווצות והתכווצות, ואני מרגישה גם זרמים בתחת, באגן ובירכיים. אתה רואה שאני נהנית. אתה מרגיש כמה אני רפויה ונינוחה איתך. האצבעות שלך מחשמלות אותי, מרגיעות ומחרמנות בו זמנית, ואז אתה מסובב אותי ואני כבר לא על הצד אלא על הבטן.

אני מרגישה אותך נכנס לתוכי. בבת אחת הזין שלך מחליק לי לתוך התחת וממלא אותו. צמרמורות עוברות לי בכל הגוף. נעים לי להרגיש את הזין שלך בתוכי, נעים לי להרגיש אותך מעלי, נעים לי להרגיש את הידיים שלך מצמידות את הידיים שלי למיטה, נעים לי להרגיש אותך נכנס ויוצא. נעים לי להרגיש אותך ממלא אותי. נעים לי להרגיש את ההתכווצויות של הזין שלך כשאתה גומר בתוכי ואת האנחות השקטות שלך בזמן שאתה מגיע לפורקן.

"את לא זזה" אתה אומר ויוצא בעדינות. אני מחכה בסבלנות, עדיין מרגישה איך היית בתוכי. אחרי מספר דקות אתה חוזר עם המג'יק ואנד שלנו. אתה פותח לי את הרגליים בעודי שכובה על הבטן ומצמיד לי את הענק הרוטט הזה לדגדגן. אחרי שהייתי כל כך חרמנית ולא הפסקתי להרגיש את הרטיבות שלי, הזרמים והתכווצויות, אני גומרת תוך פחות משלוש דקות באורגזמה חזקה, כל כך חזקה שאתה צריך לסתום לי את הפה כדי שלא ישמעו את הגניחות שלי. ואתה לא מפסיק, אני עדיין מרגישה את הרטט, ואני יודעת שעוד אורגזמה עתידה להגיע בקרוב, ואחרי דקה של רגיעה אני שוב גומרת, ואתה לא מפסיק, אני משתגעת, מרגישה את האורגזמה מגיעה שוב, בפעם השלישית. "תשחררי, תרפי, תהני" אתה אומר, וממשיך להרטיט אותי בלי להפסיק. אני מרפה את הגוף, יודעת שזה יבוא, יודעת שאני ארגיש אותה שוב, ובפעם הרביעית האורגזמה מגיעה, אבל היא שונה, היא עמוקה יותר, היא אורגזמה של כל הגוף, לא רק של הכוס, אורגזמה כזאת של רגע ארוך של שחרור, בלי התכווצויות, רק הרפיה. אורגזמה שאחריה לא צריך יותר כלום.

אני כבר בממד אחר כשאתה מכבה את המכשיר, מניח אותו בצד וחוזר אל הפוך כדי להתכרבל איתי.

כמה שאני אוהבת אותך. לילה טוב מהמם שלי.

לפני 9 חודשים. ראשון, 6 בינואר 2019, בשעה 20:57

עדיין לא הצלחתי להבין מה אני יותר אוהבת, כשאתה יושב לי על הפנים, או כשאני יושבת על הפנים שלך.

כי כשאתה יושב לי על הפנים, אתה יכול לדחוף את הזין הזקור שלך עמוק לתוך הפה שלי, לתת לי למצוץ אותו עמוק עמוק כשאתה שולט בקצב, ואז להוציא אותו ממני ולתת לי לטרוף את הביצים שלך, ללקק אותן עם הלשון שלי ולשלוק אותן פנימה לתוך הפה הרטוב שלי. ואחר כך תתן לי ללקק לך את התחת בזמן שאתה עושה ביד ותעכב את הגמירה עד שכבר תרצה להתפוצץ ואני אגיש לך את הפה שלי כדי שתוכל לגמור עליו - על הלשון ועל השפתיים, והזרע שלך יגלוש במורד הפנים שלי עד לצוואר.

וכשאני יושבת על הפנים שלך, אני יכולה לזיין לך את הפה, לדחוף את הכוס לתוך הפה שלך ולהרחיק אותו, להצמיד את הפנים שלך למיטה ולראות איך אתה מנסה להגיע אלי עם הלשון שלך. להתחכך בלשון שלך כשאתה מוציא אותה החוצה ומרטיב אותי, מהר יותר ומהר יותר. ואז עובר לתחת שלי ודוחף את הלשון שלך עמוק עמוק פנימה בזמן שהאצבעות שלך ממשיכות לענג לי את הכוס. כמה טוב לראות אותך מתחתי. עוד דקה ואני שם.

לפני 9 חודשים. חמישי, 3 בינואר 2019, בשעה 20:59

אני שוכבת קשורה על המיטה, יד ימין לרגל ימין ויד שמאל לרגל שמאל. החדר מחומם ונעים. כל הגוף שלי מגולח וחלק, החזה שמוט מעט לצדדים ואני נושמת נשימות קצובות מהאף. קצת משועשעת מהסיטואציה, קצת סקרנית. אתה מחוץ לחדר, מכין משהו. הדקות עוברות ואתה מתעכב. אתה נכנס רגע לפני שסבלנותי פוקעת, "היום אני אהיה גאה בך אהובה שלי" אמרת ואני התחלתי להילחץ כי ידעתי שהיום אנחנו עתידים לחצות גבול נוסף.

"היום נטפל בפטמות שלך". אמרת בקור רוח, ואני נמלאתי אימה. הפטמות הסופר רגישות שלי לא מסוגלות לעמוד ולו בכאב הקל ביותר. אין לי שום בעיה עם ספנקים, אבל כשמדובר בפטמות שלי, אני לא מסוגלת לשאת אפילו צביטה קטנה או נשיכה עדינה.

מצד אחד, ידעתי שלא אהנה מזה, אבל מצד שני, רציתי לתת לך את העונג ואת הסיפוק ולהתמסר אליך.

בידך אחזת שמפנייר עם קוביות קרח. לקחת קוביה אחת ואחזת אותה ביד, היא נמסה וטיפות המים טפטפו על הגוף שלי. התפתלתי והתחרמנתי, הגוף שלי קצת נרגע. אחרי זה הכנסת את האצבעות הקרות שלך לתוך הכוס שלי, זה היה כל כך נעים. רציתי לגעת בעצמי, כמעט שלחתי יד, אבל החבל הזכיר לי שאני קשורה.

הוצאת את היד שלך מהכוס שלי, לקחת קוביית קרח, ושוב המסת אותי בידך. אחרי שהיא נמסה, השתמשת ביד הקרה שלך כדי להעמיד לי את הפטמות. "את רוצה את זה? את רוצה להיות גאה בעצמך? לראות את עצמך חזקה?".

"אההם… לא יודעת, לא בטוחה", אמרתי, הסתכלתי לך בעיניים ואתה הסתכלת בעיניים שלי ושנינו התפוצצנו מצחוק משחרר שהפיג קצת את המתח והמבוכה. "תראה, בא ננסה, אבל תן לי את השליטה".

"ברור" ענית.

המשכת לעסות לי את הפטמות עם הידיים הקרות שלך, שיחררת אותי מהחבלים ואני התחלתי לאונן, להתרחמן מהמגע שלך, ממה שקורה לי בפטמות. התחלת ללקק אותן ברוך, עד שלפתע ואז הרגשתי נשיכה. הפסקתי לגעת בעצמי, כאב לי, אבל לקחתי שאיפה עמוקה ושחררתי את הכאב החוצה. עוד נשיכה ועוד צביטה. התפתלתי מכאב אבל התאפקתי לא לצעוק, רציתי שתמשיך. הפטמות שלי היו אדומות וזקורות ומגורות מאוד. לא חושבת שהייתי רטובה, לא חושבת שהתחרמנתי, הייתי מאוד עסוקה בכאב, נשטפתי באדרנלין ולא יכולתי לחשוב על שום דבר אחר.

לא נתת לי רגע אחד של מנוחה, מיד כשחשבתי שסיימת, הבאת אותם, את המצבטים. "נעשה את זה ביחד" אמרת והגשת לי אותם. אחזתי בהם והתחלתי לבחון אותם - שרשרת מתכתית שבסופה שני מצבטים סיליקוניים קטנים. תפסת את הידיים שלי והתחלת להוביל אותן. שמתי את המצבט הראשון על הפטמה הימנית ואת המצבט השני על השמאלית. לא מאוד כאב, היה בסדר, נרגעתי וניסיתי להסדיר את הנשימה.

"על הרצפה, על הברכיים" אמרת לי ואני צייתתי.

"את זונה מהממת, את כל כך יפה, זה כל כך הולם אותך." אמרת, ואני התחלתי להרטיב.

אחזת באחד מהמצבטים והידקת לי אותו על הפטמה, נשכתי את הלשון ולא הוצאתי צליל. "כל הכבוד מהממת".

התחלת ללטף אותי, את השיער,הפנים, החזה, הבטן והירכיים. האצבעות שלך נכנסו לי לכוס ובדקו את רמת הרטיבות שלי. נאנחת כשהבנת כמה אני רטובה, ואני הרגשתי איך הלב שלך מתחיל לדפוק במהירות.

שלפת את הזין הנדיר שלך והתחלת לזיין לי את הפה, אחזת בשערי ודחפת את הזין שלך עמוק לתוכי. רגע לפני שגמרת שלפת אותו החוצה והשפרצת על החזה שלי. הנוזל החם והסמיך שלך כיסה אותי וגם גרם לי להתחרמן עוד יותר.

ירדת אלי לרצפה והתחלת לנשק אותי, ואז הלכת למקלחת והבאת מגבת חמימה, הורדת את המצבטים בעדינות, ניקית אותי וליקקת בעדינות את הפטמות שלי. בבת אחת הרגשתי משוחררת, עשיתי זאת, עברתי את זה בגבורה. המשכת ללקק לי את הפטמות ונשפת עליהן בעדינות. הרמת אותי למיטה והמשכת במגע הרך, ליטפת לי את הגוף ונישקת לי את החזה. זה היה כל כך מענג, כל כך עדין, מעולם לא נהניתי כל כך ממגע בפטמות שלי. אחזת בידי והובלת אותה אל הכוס שלי. התחלתי לאונן. נגעתי בעצמי בעדינות, לאט לאט. נהניתי מכל רגע עד שגמרתי. חוויתי אורגזמה שקטה, שקטה ועמוקה.

לפני 9 חודשים. שלישי, 1 בינואר 2019, בשעה 20:55

אני על ארבע, את מאחורי, הויברטור בתחת שלי והאצבעות שלך מזיינות לי את הכוס. ואתם, חרמנים שלנו, עומדים עירומים בשורה ותוהים מי מכם יזכו לשרת אותנו. מי יזכה ללקק אותי בזמן שהמלכה שלי מזיינת לכם את התחת, ומי יזכה ללקק אותה בזמן שאני מצליפה בכם מאחור.

אבל זה יקרה בהמשך לזוכה המאושר, בינתיים, אם תפנו אלינו - אתם יוצאים מהחדר, תגעו בנו ואתם יוצאים מהחדר, אתם יכולים לאונן אבל דעו שאם אתם גומרים - אתם יוצאים מהחדר. אם אתם מוכנים לגעת בעוד גבר תקבלו נקודות בונוס.

את מושכת לי את השיער לאחור, צובטת לי את הפטמות - אאוץץץ', כמה שהכוס שלי נרטב, נותנת לי ספנק, ואני מתכווצת לך על האצבעות בזמן שהנוזלים שלי מטפטפים על המיטה.

לא לגמור כלבים חרמנים! תגמרו ואנחנו נגמור איתכם לפני שבכלל התחלנו. נקודות בונוס למי שמוכן שננעל לו את הזין, ועוד נקודה למי שיעמוד כפוף על הברכיים.

את קושרת אותי, אני על ארבע והכוס שלי מופנה אליכם. עכשיו היא מתקרבת אליכם, בוחנת כל אחד ואחד מכם, בוחנת כמה הזין שלכם זקור, כמה אתם מזילים ריר, כמה כאב תהיו מוכנים לספוג, וכמה רחוק תהיו מוכנים ללכת.

הגבר הנבחר מקבל ממך מלכתי קולר ורצועה. אתה מתקרב אלי, עולה למיטה ומתחיל ללקק לי את הכוס בזמן שהיא משמנת אותך, מכינה את התחת שלך לחדירה, לא לפני שהיא מצליפה בך. כואב לך, המכשיר שסוגר על הזין, ההצלפות החזקות על הישבן, האצבעות שחודרות בכוח. אם אתה מחפש רגישות ועדינות, לא תמצא אותם כאן היום. ואם המוח שלך לא מוכן לקבל את העובדה שבקרוב אחד מכם ימצוץ זין, אז כדאי שתצא מהחדר. כי כאן יש מציצות, כאב, השפלות וסימנים. אחרי שנגמור איתך, לא תאמין שאתה כזה זנותי, זנותי ומאושר, חרמן ומבולבל.

אז בואו נראה מה יש כאן, אישה על ארבע, מאחוריה גבר על ארבע, ומאחוריו אישה שפותחת אותו. היא מגייסת גבר נוסף שימשיך לפתוח לו את התחת, ובינתיים ניגשת לגבר נוסף, עוצמת לו את העיניים ושואלת אותו אם הוא מוכן להפתעה מתוקה, "כן גבירתי" הוא עונה, ומיד מקבל לפה זין זקור ומתוק שרק מחכה לגמור.

רק גבר אחד אומלל נותר, ממתין בסבלנות לתורו. התור שלו יגיע בסוף כששתינו נצטרך להתרוקן.

החדר מלא בריח של כוס וזיעה, ובקרוב הוא יתמלא גם בריח חזק של זרע. כמות כזאת של נוזלים אף רצפה עוד לא פגשה. טוב לפגוש כאן את כולכם כלבים שפוטים וחרמנים שלי. טוב להיות כאן איתך, האלילה שלי - מלכת הזונות.