אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סכיזי קריזי

לפני יום. ראשון, 8 בדצמבר 2019, בשעה 16:10

אז בתור מבקרת עיתונות ואחת שלוקחת את תפקידה ברצינות יתרה אני מוכרחה לומר שבכותרות הרוב כאן ממש לא מוצלחים. כותרת מהוללת עם הרבה כיתוב זה לא האישיו וגם לא כותרת הזויה או מלאת תיאורי דמיון. וגם לא כותרת שתגרום לקהל להיכנס לפוסט ואז הכותב ידבר על משהו אחר. אני מדברת על הכותרות של הילדים בביהס היסודי. ויש כאן לא מעט כאלו. כותרות שכאילו חד משמעית מעידות על פיגור אצל האדם או סתם אי גדילה. קחו את עצמכם בידיים. תתחילו להיעזר בחבר טלפוני לכתיבת כותרות. או שפשוט רק תעשו בדסמ. בלי כותרת.

לפני 4 ימים. חמישי, 5 בדצמבר 2019, בשעה 17:11

אני מקווה שאני פועלת למען המטרה יחסית טוב. במונחים של רשת חברתית. גם כשאני מקבלת הודעות אלו הודעות שמדברות על הכתיבה שלי או סוג של ניתוח האישיות שלי (כי באמת אין ספק שהתמקצעות בפסיכולוגיה היא פשוטה בימים אלו). לעיתים זו איזו שורת פתיח כדי לנסות לתקשר. לא ברור למה יש רצון לתקשר איתי בכלל. בגדול המטרה שלי היא לא לקבל הודעות. לא רוצה לא צריכה לא מחפשת לא מתעניינת. שימו לב שזה גם למה אין תמונות בבית הזה. רק חסר לי גם הודעות מחרמנים עלובים. לא שחרמנים הם עלובים פשוט מי ששולח הודעה על סמך זה הוא עלוב. נשים זה משהו אחר. אבל גברים. לא צריכה אתכם כאילו ממש לא. מספיק כנה נכון.

לפני 4 ימים. רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 18:26

אין ספק שזוהי הצהרה בומבסטית דרמטית אך עם זאת היא מוליכה אותנו לסוג של אוונגרדיות. לצאת מהקופסה אשר אומרת כמה הכלוב הוא מסכן ואין לו שאיפות או מטרות למצב של בואו נעשה משהו ונשנה את זה. יש את המעטים בינינו שהם שונים אחרים מעניינים וכריזמטיים. אותם אלו יכולים לקחת לידם את ה׳קום ועשה׳ ולשנות את פני הכלוב לנצח. לא עוד פוסט אחד בחודש אלא שניים ביום. לא עוד שתיקה לנוכח עלמה שהעלתה ישבן או משהו בכיוון אלא כתיבה במצח נחושה. לא עוד מחשבה של מישהו כבר יציל אותנו אלא לקום ולהציל בעצמך. כי לכם המיעוט יש את הכוח. אז אשמח לראות יותר פוסטים של הממעטים. משתלטים לאט על הקנבס המלוכלך שיש פה אך עדיין אריג עם אפשרויות.

לפני 5 ימים. שלישי, 3 בדצמבר 2019, בשעה 20:37

לא הייתי כל כך צעירה כפי שנדמה שבאתי לומר. זה לא היה כזה מזמן. שמא אומר אפילו שזה קרה בשנה האחרונה. עזבו את החרטות שחוזרות על עצמן זה יש בכל מקום. המונוטוניות לא נעלמת היא רק מתרבה כי האפיקים החוזרים על עצמם לא נעלמים. להיפך הכל מתרבה כולל הטמטום של האנשים. וזה לא אומר בהכרח טמטום במונח הטבעי שלו. טמטום יכול להיות סתם טמטום של הליכה אחרי העדר או מסקנות מחשבות שטחיות כוזבות כמו שיש לרבים. כי קל לחשוב כמו כולם. אתה לא חריג והכל טוב. וגם קל לחשוב קל. אז אם לא המונוטוניות מה כן עלה על השרטון? ואני ממש לא מדברת על איזה טייטל בחרת לעצמך בחוצות הכלוב. כן שולט לא נשלט לא מעניין לצורך העניין בו עסקינן. אז מה כן? כמות הבלוגים המאתגרים המהנים בעלי ההשפעה הצטמצמה משמעותית. אנחנו הולכים לכיוון של שגר ושכח. פוסטים רדודים. פוסטים ללא משמעות. פוסטים מיניים פשוטים עם תמונה בסוף או בהתחלה לא ממש חשוב. הכיוון הוא ברור. רדידות אטימות והמון אנשים זהים. בצורה כזו איך אפשר למצוא משהו אינטלקטואלי אינטגראלי לקריאה?

לפני שבוע. שבת, 30 בנובמבר 2019, בשעה 14:36

איבדתי עניין בהליכה בתוך המסלול האסור. הייתי קוטפת משם פירות חופשי מקבלת עניין נפעמת נאלמת רועדת מופקרת. אולי זה החוסר שיש בזה ואולי זו רק ההתבגרות שלי. ההבנה שזה פחות מהותי לי בתקופת חיים זו. הסקס בבית משמים אבל זו לא סיבה לעניין לא חוקי. אולי זו המחשבה שצריך לעשות הכל יחד עכשיו ולא משנה מה. אולי סתם איבדתי עניין בגלל בררנות מוגזמת בעולם הריגושים הצדדיים. אולי תובנות שגרמו לי להבין. ואולי פשוט איבדתי עניין.

לפני שבועיים. חמישי, 21 בנובמבר 2019, בשעה 23:51

את קליפת השום הפנימית הזו שאף אחד לא רואה. ממש כמו שמעניין אותי לדעת מה גיליתם שאתם או מה אתם אוהבים שעושים לכם. זהו מידע כזה חסר משמעות או חסר רלוונטיות עבורי כמו גם עבור רבים אחרים. יש דברים שסבבה לשתף אך יש דברים שאפשר לשמור או פשוט לכתוב בסוגריים. או פשוט לכתוב איזה פוסט מעניין אחר במקום. 

לפני שבועיים. רביעי, 20 בנובמבר 2019, בשעה 17:31

האם האופי הנשלט שהם בחרו לעצמם פה בכלוב (כי הרי בואו לא נראה לי מאה אחוז מהם ככה במציאות וייתכן וזוהי רק הצגה??) הוא שגורם להם ללקק להתלקק להתחנף ולקרוא בקול גדול לכל בת פה שהיא נסיכה?? האם הם רצו זאת במודע או שמא זו כניסה הדרגתית כזו לתפקיד הכלבלבון שכל היום רץ מסביב לפיפי של הנסיכה. זה לא חייב להיות ככה נשלטים אתם יודעים. אפשר להתחבב על אנשים גם בטבעיות בעדינות ובצורה לא מלאכותית צבועה גלויה לעין. זה שאתם נשלטים לא הופך אתכם חד משמעית לדמויות חסרות עמוד שדרה שכל הזמן מחפשות ללקק. ובואו מחמאות פה בכלוב? אתם יודעים שיש יותר טוב מזה! אתם יכולים יותר מזה! פה זה רק הג׳יף שיצא מהקומקום (בהכללה בהכללה).

לפני שבועיים. שלישי, 19 בנובמבר 2019, בשעה 19:20

לא הייתי מתנהלת כמו נשים אחרות פה באתר. להיות סלאטי זה כבר לא קאפ אוף טי שיגרום לאנשים הבאמת איכותיים לרצות אותך. להיפך זה יביא דבילים קריפים נלוזים ובנאליים. זה אולי היה טוב וחיוני לעשור הקודם. כשנשים היו יותר מובדלות אחת מן השנייה. אבל עכשיו כשכולנו ממש זהים? כשכולן עושות אותו הדבר? כשהדבר היחיד שמבדיל פה בין נשים זה הפרופיל שגם הוא כבר לא ממש סוג של גבול לפיו. החתירה מתחת היא העניין. הלהיות סלאטי אבל ברמות אחרות. האדרנלין השונה. הגישה האחרת. לא ה׳בואו תראו את התחתון שלי ותדפקו אותי בתחת׳.

לפני 3 שבועות. ראשון, 17 בנובמבר 2019, בשעה 20:55

 לא בקטע של הגיפים והתמונות. גם לא בקטע של הסיפורי מין והפירסום למסיבות הסקס במסווה של בדסמ. גם לא בקטע של לנסות להאדיר עד כמה אני שולטת נשלטת מתחלפת בשקל תשעים ותשע. וכן גם לא בקטע של הרטיבות השעתית שלי או בקטע של לתת לכם עצות על איך לטפל בחור רטוב באמצע הפארק עם אולר שוויצרי. אני מדברת על כמה לעיתים הכל נראה פה ככ נמוך רקוב משמים מונוטוני מאולץ ואז יש אותי כדי לתת בוסט.

לפני 3 שבועות. חמישי, 14 בנובמבר 2019, בשעה 17:37

התשובה היא אין לי מושג. אנשים מציעים כאן הצעות ומעלים בקשות ואשכרה חושבים שמאה אחוז מהדמויות המדומות פה יתנהגו ברצינות או יכבדו או ינסו לעזור או וואטאבר. זה אתר מדומה חברה צאו מזה. זה כמו שתלכו עכשיו ברחוב ותראו לצורך העניין מאה בני אדם. באמת נראה לכם שכל אחד מהם הוא מטבע זהב בשק קלוע הקש? יש יצורים ויש יצורות. יש דפוקים ויש דושיות. יש פדופילים ויש חלאות. יש חארות ויש פסולת. יש עילגים ויש בני זונות. אז למה להיות בשוק ועוד באתר כזה? וזה בדיוק מוביל אותי לעניין מעט אחר באותו נושא. למה כשמישהי מעלה תמונות באתר היא חושבת שכולם יגיבו לה באותה צורה כפי שהיא היתה רוצה? לא כולם יחשבו שאת שווה. לא כולם יחשבו שיש לך גוף יפה. לא כולם יהללו אותך. אולי בכלל לא. לא כולם יגיבו לך באופן נקי או מנומס או כמתבקש על ידך. עכשיו זה בעיקרון לא בגלל שהם חלאות או דושים או פדופילים. לעיתים זה כי את באמת לא משהו.