שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סכיזי קריזי

לפני יום. 9 ביולי 2020, 17:59

אז סוף סוף נפתחו מכוני היופי והלכתי לי לעשות מני פדי. שזה כיף גדול לכל אישה שקצת יותר משקיעה בעצמה מרק מקלחת בקיץ סתיו. הקיץ קץ אני יושבת לי בסבבה עם רגליים די צמודות ואני רואה הפדיקוריסטית מנסה להציץ לי. אני שותקת שתעשה מה שבא לה גם ככה היום אני לובשת את התחתונים הלא יפים שלי. ובלי קשר ממש גברת הלו זו חצאית מכנס.

לפני יומיים. 9 ביולי 2020, 4:51

מרגיש שזה סוף העולם. לא בגלל הקורונה אלא בגלל שינויים במציאות. הקורונה היא טריגר להרבה מהשינויים והתהפוכות אבל חלקם היו מתרחשים גם בלעדיה. הבית בו גדלתי לא יהיה אותו הדבר. לא אבא ולא אמא. אין חוקיות יותר. אין חוקיות כזו מוצהרת. אלא חוקיות מזגזגת לפי איך שהחיים נעים ולא לפי מה שכאילו אמור להיות. בית כבר לא בית. עבודה מזמן לא וודאית. ולאן מכאן. סתם חלקיקים על פני העולם או בני אדם שרודפים אחרי הבנת בינתם?

לפני יומיים. 8 ביולי 2020, 18:16

הגעתי למסקנה הבלתי מעורערת בפעם החמישית. אתם מתלהבים יותר מנושאים שטחיים מרוככים חסרים. אתם מעדיפים להתעסק ברגליים או נחיריים ולא במה שבתוך הקנקן. אתם לגמרי הולכים אחרי העדר שלא לומר שזה מה שהביא את הקורונה. וכמה דקות של גן עדן מעניינות הרבה יותר מאשר להגיע לגן עדן. אז בקצרה אסכם. התמונות שלכם מסדרים צעצועים על המיטה לא מעניינות. לכתוב כל הזמן מחדש כמה את סקסית וחושנית ומחפשת את האחד גם כבר משעמם. אבל מה שכן מעניין זה כל הניקים השטניים שהגיעו לפה לאחרונה. זו רק אני או שזו אחלה דרך לבקש זין?

 

לפני 3 ימים. 7 ביולי 2020, 18:22

אם את רוצה לדעת איך מישהו מתנהל ׳מאחורי הגב׳ שלך ואת רוצה לשפוך קצת אור בנוגע לאיך הוא עם אחרים/ות כנסי לתגובות בבלוגים של נשים אחרות וחפשי אותו. כמובן שישנה עדיפות לבלוגים של נשים שהן לכאורה לא סתומות עם זיק של ציניות ואפשר גם מעט תמונות בבלוג. אם את רואה שמישהו מרבה לעשות סמיילי תדעי שזה כנראה לא קשור לכלום וזה ממש קורה עם כולם/ן. אם מישהו שולח לך הודעה וכותב יש לך פרופיל מקסים! וקוראים לך סכיזופרניה תדעי לך שהוא כנראה ממש אבל ממש לא נכנס לקרוא את הפרופיל שלך. אם מישהי כותבת שהיא מחפשת שולט או נשלט והיא משחקת אותה קשה להשגה בכל רמח איבריה יש מצב שהיא גבר. אם מישהי רוצה שיכבדו אותה בעיקר בגלל הראש שלה ועדיין תשים תמונות פרובוקטיביות כדי לשחק יענו משחק היא בעצם רוצה לנסות להציג שהיא שווה וחושבת שזו הדרך לתשומת לב. אם מישהו פונה אליך כזוג סביר להניח שהוא בכלל יחיד. אם את ממש חושבת שמישהו הוא פרופיל כפול אז כנראה שהוא באמת כבר פנה אליך פעם מפרופיל אחר שלו.

ועד לפה. שמחתי לעזור.

לפני 4 ימים. 7 ביולי 2020, 0:48

בחיי עם ישראל אשר אוהב להתלונן ולהלין בוכה ורוצה לבלות כל היום. התקהלתם יצאתם שתיתם עארק הלכתם שוב לאירועים קטנים גדולים ממוצעים שקצתם בים נחנקתם אחד על השני אחד בתוך השני והעדפתם גם לשים את המסיכות בבוידעם. עכשיו שוב יסגרו בגללכם הכל. לא יהיו אירועים. לא יהיה ים. לא יהיו מסעדות. וגם לא מועדונים. עכשיו אכלתם אותה. ומה היה צריך לעשות? כולה לשים מסיכה מעופשת?

לפני 5 ימים. 6 ביולי 2020, 1:00

בקטע מטאפורי קינקי פיקי נידי. וגם מאזוכיסטי אנרכיסטי. רוצה להתעופף כמו במחול מלכות הכוורת אשר כורתות את הראש של הדבור המסכן שנתן להם קצת זין. או שמא כמו העכבישה שאוכלת את הראש של העכביש שהזדווג איתה רק בגלל שהוא היה חרמן יותר מידי או שמא היא זו שהערימה עליו בחרמנות שלה. חרמנות זה זמני. אנחנו לא. או שמא חלקנו זמניים אבל אלו שהם אלמותיים בתודעה. בתפיסה. בהכוונת הראייה. אלו שיודעים שיום אחד זה אחרית ויום אחר הוא ניצחון או שמא גם אלמותיים בסוף מתים. בדיוק כמו העכביש החרמן.

לא קוראים לי בובה קטנטונת (אקראי לחלוטין) אבל מי אמר שאיני בובה בגודל פטיט?

לפני שבוע. 3 ביולי 2020, 18:15

אז חזרנו יותר לדבר אפילו שלחתי תמונה שלי (לא בעירום ולא גוף הפעם). אפילו היתה איזו נקודת זמן שחשתי געגוע או צורך לכאורה. כאילו הנה אני חוזרת לזה שוב חוזרת אליו נותנת לו לגעת בי נפשית. ואז אחרי העלייה שוב ירידה. שוב חוסר ברצון שוב חוסר בכמיהה. לא באמת רוצה לא באמת צריכה. הסוכר נועד לאלו עם הלשון התפלה. אבל בקפה אני זקוקה למנת סוכרזית מדודה.

לפני שבוע. 30 ביוני 2020, 19:51

בחיים שלי. על אף שלכאורה יש. יגידו שהנה יש לי בן זוג והנה למדתי מקצוע והנה עבדתי והנה והנה. אבל לא. הרבה דברים זנחתי בדרך. שמתי על הולד. נעלתי. שיניתי. נסעתי. נפרדתי. חתכתי. הספר הוא אינו ספר כמו הקבלה כי אם סתם מחברת (אולי) שהתחלתי לכתוב בה עם כיסוי אדמדם. אני אחרת לא רק בחיי הסקס שלי או ברצונות המיניים כפי שמקטלגים פה בכלוב. אני חושבת אחרת והדרכים שלי שונות. אני כל כך אותנטית שלפעמים זה מגעיל גם אותי.

לפני שבועיים. 26 ביוני 2020, 17:25

תגיד תודה. אתה כנראה מברי המזל הללו שיוכלו להמשיך להגיב לי ואף לקבל תגובה שכנגד. תוכל או תוכלי גם לכתוב הודעה בפרטי שכנראה תרגיש לי מיותרת. או אולי תרגיש לי ממוחזרת. ואף נוכל להמשיך בפינג פונג תגובות שאין לו שום תכלית או תועלת.

תארו לכם שהיה אפשר לחסום שוב מישהו חסום- איזה כיף זה היה יכול להיות?

לפני שבועיים. 25 ביוני 2020, 1:35

תגיד תודה. אתה או את לא טיפוסים שחושבים שהם משעשעים. כן נתקלתי בהרבה טרולים גדולים שהתנגשו התנגחו וחשבו (שהם פאר יצירת תבל) אבל לא נחסמו כי הם היו חמודים בדרכם העקבית שלהם. וגם אתם יודעים חופש הביטוי בבלוגים וזה. אבל ברגע שמגיעים לנקודה כזו שהשעשוע של מי שכנראה ייחסם דורסת את כבוד האחר ומרגיש כאילו הכל נעשה כדי לשעשע את הסביבה ולא לדון עם החוסם על אה ועל דה שם הגבול היפה אך מכוער יעבור. המשעשע שאינו משעשע כלל כי אם חתיכת נודניק שלא מעניין אף אחד הגיע לנקודת הרתיחה. ותזכרו בנות אתן יכולות לחסום את מי שבא לכן במיוחד אם הוא מתנהג כמו הומו. או אם הוא מכוער.