בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איה

לפני 3 ימים. שישי, 11 באוקטובר 2019, בשעה 08:04

שהם מאמינים לשקר של עצמם. 

לפני 5 ימים. רביעי, 9 באוקטובר 2019, בשעה 15:02

לשים את הראש בשקע הכתף. 

להתכרבל. 

ולהרגיש שזה נכון. 

ושיש על מי לסמוך. 

לפני שבוע. שני, 7 באוקטובר 2019, בשעה 09:40

אני מתה על השולטיי אינסטנט, אלו שפוסלים אותי על הסף כי אני מפגינה חשיבה עצמאית מידיי. אז יש לי שאלה אליכם. 

נניח ויש לי סכום כסף שאני מעוניינת להשתמש בו להשקעה. ובמקום לנהל אותו בעצמי אני מעבירה ליועץ השקעות. אז הוא שולט בכסף שלי? טכנית הוא אכן מחליט על הפעולות. אבל הוא שכיר שלי. רמת חופש הפעולה שלו תלויה בהסכם בייננו ובכל רגע אפשר לקום וללכת וסיים את המערכת יחסים, ז"א למשוך את הכסף....

זה גם מי שאתה כשאתה חיי בסרט שאתה "מנהל" לי את החיים. בתכלס, זה כיף שיש מי שיירדה בי בנוגע לדיאטה במקום שאשלם לדיאטנית. אתה זול, אפשר לקנות אותך במציצה, וכך ישאר לי יותר כסף (אמיתי) לריהוט גן חדש לפנטהאוס שלי. 

שליטה אמיתית משיגים בהכרות, באיכפתיות. יש את הרגעים הנעימים האלו, שהחדר משתתק כשאני מדברת, בין אם זו ארוחת ערב חברית ובין אם זו ישיבה מקצועית. תענוג מיוחד שמור לרגעים שאני מצליחה להצחיק את כולם, בשפה זרה זה בונוס מיוחד. צמרמורת קלה של עונג. אבל זה עובד רק כי אני כאמת אומרת דברים שאחרים רוצים לשמוע (וכי אני באמת מצחיקה). 

וכמו תמיד, בכל כח כדאי להשתמש לטובה. נניח להכניס גברים חזקים דומננטיים ווניליים לעולם השליטה. ולגדל אותם כשולטים (נדרשת סבלנות והרבה שליטה באגו) או לעזור לחברים לעבור תקופה קשה. 

אז בוא, אתה עדיין רוצה ללמד אותי על שליטה? 

 

לפני שבוע. שלישי, 1 באוקטובר 2019, בשעה 14:15

2-3 טבילות של הראש עמוק באמבט מלא מיים ל 15 עד 20 שניות. 

אני כבר לא אגיד לא. 

לפני שבוע. שלישי, 1 באוקטובר 2019, בשעה 09:02

בסוף את תמיד מכינה לגבר קפה. 

לפני שבועיים. שני, 30 בספטמבר 2019, בשעה 20:30

(סתם תרוץ)

ולא קוראת הודעות של חברה עד הסוף, את מוצאת כת עצמך הולכת לסרט לבד. כי לא ראית שהיא ביטלה. 

ז"א אני. 

אני לא ראיתי. 

ועכשיו אני במופע הקולנוע של רוקי לבד, עם עוד 100 זרים 😆

לפני שבועיים. שבת, 28 בספטמבר 2019, בשעה 16:54

היה גבוה. 1.90+ וחתיך

הוא היה גבר מרשים.

עם בלורית שחורה, זקן ושפם. ומיקטרת (לפעמים סיגר). הוא היה מנכ"ל של חברה. הכיר ראשי מחלקות בכל בתי החולים בארץ. פרופסורים בכל באוניברסיטאות. בתקופה מסויימת, הוא היה ה go to man בכל מה שקשור לביולוגיה מולקולרית (תודו שלא ציפתם לזה). תמיד היו לו מכוניות גדולות. אירופאיות או אמריקאיות. היו לו משרדים ברמת החייל. הוא אהב מסעדות יקרות ודברים יפים. 

והוא היה השולט הראשון שלי.

הוא קבע לי מה ללבוש, מתי אוכל ואם אני רעבה, מתי לקום ומתי לישון. עם מי אני אתרועע. הוא בעיקר מצא אותי בלתי ראויה. המזל שלי שהייתי חכמה, זו היתה מעלה ראויה בעיניו והורשתי להפגין את זה. כל עוד כמובן זה לא הוביל אותי למחשבה חופשית מידיי. וכמובן, שהוא לא היה שם בשבילי כשהייתי צריכה. ברור שלא נפשית, אבל אפילו לא טכנית. 

גרתי איתו 20 שנים ו 11 חודשים. 

וגם אחרי שעזבתי הייתי מגיעה לעשות קניות בסופר ולעשות כביסה. וגם לגהץ. את כל החולצות המכופתרות שנרכשו בחו"ל. חליפות נוקו בניקוי יבש לשימחתי.  

ואני הכרתי את כל השקרים שלו. את כל הפחדים שלו שהאמת תצא לאור. אני ידעתי על הביקורים בבית של ההוצאה לפועל לעיקול של מטלטלין. אני ידעתי שאין לו את ההשכלה שהוא הציג שיש לו. שהיה לו נח לספר שבעבר הוא עבד במקום שהחשאיות חשובה. אני יודעת שהוא לו מי שהוא טוען שהיה. אני ידעתי שהאמריקאית הגדולה נרכשה במיליון תשלומים. אני זו שבאה הביתה עם מזומנים כשהחשבון הוקפא (יותר מפעם אחת). ואני זו שראיתי אותו רועד כל פעם מחשש לדחיה. מוכן לצמצם את עצמו, להעמיד פנים שלא צריך ורק לא להסתכן בלא. 

 

אז עכשיו, כשאתה יודע איך גדלתי, אתה באמת חושב שאתה יכול להתעלות על זה? שתתן לי משימות? תעצב לי את המחשבה? תתערב לי בבגדים? באוכל? תגיד לי לכתוב? ויותר מזה, אתה לא חושב שאני רואה את החולשות שלך? 

אני סאבית כי אני רוצה לתת. כי אני רוצה להרגיש עטופה ונאהבת. ולתת יותר מזה חזרה.  אנחנו אנושיים. בלתי מושלמים. מה שנשאר לנו זו אהבה. 

 

 

לפני שבועיים. חמישי, 26 בספטמבר 2019, בשעה 21:49

פנטהאוס (סליחה, דירת גג) באזור השרון. 

ציינתי כבר שאני תותחית?  

לפני שבועיים. שלישי, 24 בספטמבר 2019, בשעה 19:24

ובא לי לשאול אותך אם אתה מרגיש את זה בזין בזמן שהזרמים עוברים דרכי.... נניח בתחת? ועד כמה צריך להעלות את העוצמה עד שגם לך זה ידגדג? מה יכאיב לי יותר? 

ובא לי לשים על מישהי, או מישהו. רק בשביל לראות את התגובה. קשור/ה למיטה. 

 

 

 

אין כרגע מועמדים/ות לשתי האופציות. אני סתם מדברת לעצמי. אבל כיף לי שהחרמנות חזרה. 

 

 

לפני 3 שבועות. שבת, 21 בספטמבר 2019, בשעה 09:30

על מערכת יחסים היררכית. 

תסביר לי בבקשה

מה הופך אותך ליותר ממני? 

אני אתן לך קרדיט. כח פיסי (אולי). 

לגבי כל השאר, אני בספק. 

וזו לא אני התחלתי את התחרות הזו, אלא אתה. כשהצבת אותנו בעמדות פתיחה. אז בוא אני אסובב לך את התמונה שתראה את כולה. כמו בסצנה הזו בנוסע השמיני, כשרואים את המלכה. 

 

מתמסרת, למי שאוהבת (ובשאיפה אוהב אותי חזרה). 

 

לא פחותה ממך.