בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדה מילית.

"אם סיזיפוס היה אישה, היה זה מבט מחרמן מעובר אורח שהיה נופל שוב ושוב."
לפני יום. שלישי, 23 ביולי 2019, בשעה 01:56

נ' הוא לא בן הזוג שלי. תארו לעצמכם שמצאתם את אהבת חייכם אבל הסקס גרוע.

לפני יומיים. ראשון, 21 ביולי 2019, בשעה 15:29

אחת הישויות הכי מטרידות ומעצבות ביחסים שלי ושל נ’ זה "הפער", ככה אנחנו קוראים לזה שאני טבחית יותר טובה ממנו. יש לי יותר ניסיון, יותר כשרון, יותר קשרים ובכללי סיכוי יותר טוב להביא אותנו להצלחה. 

 

עצה מעולה שקיבלתי פעם יד שניה ממיכל רוזין היא ”יותר קל להצליח עם בסיס תמיכה מעולה בבית, ועדיף שהבסיס הזה גם יהיה וורקוהוליק ולא ישב ויחכה לך שתחזרי הביתה" ברור לי שיהיה יותר קל להצליח כשנ’ שם, והוא אמר לי כמה פעמים שהוא ישמח להיות מס 2 לצידי.

 

בשביל ההיסטוריה אני אשמח שזה יהיה המצב, בשבילי זו פשרה מעולה לחיים ואני חותמת עליה באושר רב

אבל הכוס שלי פשוט יבש מזה.

 

לעיתים אנחנו מדברים על היום שבו כבר לא יהיה  את הפער, ואני אשמח לראות את זה אבל גורם המצליחנות באופי זה לא דבר הפיך כל כך.

לפני שבוע. שלישי, 16 ביולי 2019, בשעה 01:08

הוא מתבלבל בדרך לבית שלי, בין המכות התכופות להגה לפניות חסרות ההיגיון יש כל כך הרבה כעס.
הוא כועס ופגגוע ומשליך את זה על כול החיים שלו.
אף פעם אל תייחלו לעצמכם כוסית-זה לרוב נגמר לא טוב.


הלוואי שהייתי יכולה לנקז את כול הכעס שלו לאגרוף הקפוץ, הרחק מהפנים היפות האלה שלו שהמון פעמים נדמות כמקור בלתי נדלה של חיוביות וגוד וויבס.
את האגרוף הקפוץ הייתי מוכנה לספפוג בכיףבמקום לא מאוד מסוכן,  אבל ברור לי שהזעם המצטבר של בחור כל כך (היתי רוצה שתהיה לי מילה אחת למשהו בין אינטילגנט רגיש וצעיר) תהיה מרשימה בעוצמתה- הכול רק שפני הג'וני האלה שלו יחזרו למה שהן היו.


אני רק רוצה לרוץ איתו איזו כפולה בפסקר, לרוץ כמו שאי אפשר כשהוא לא שם- לאכול מלא מרפקיות וחיקויים זולים שלי תוך כדי הרצת אינסוף הכנות בגישת "הכול קטן עלינו"

אפילו לחבק אותו הוא לא נתן לי- כשממש לא הצלחתי להתאפק נתתי לו איזה אחת מאהבה לכתף ימין, מנסה לא לסנכרן את זה עם הזמן שלה בהגה. שימותו הכוסיות.

 

 

 

לפני שבוע. רביעי, 10 ביולי 2019, בשעה 15:36

הם צוחקים עלי שוב ושוב-בלי הקיטי כמובן, אף אחת לא בונה לעצמה שם של טומבוי עם כינוי כמו קיטי. וזה מביך לפעמים וממלא גאווה לפעמים ולרוב מבלבל מה הם מבינים מה הדמות שלי והאם הם יודעים שדמיינתי את עצמי מזדיינת עם כול אחד ואחד מהם עשרות פעמים ואולי זה בדיוק מה שהופך אותי ליותר דומה להם. 

 

בכול אופן- לא הייתי מחליפה את הבלבול הזה בעד שום הון שבעולם ואני בטוחה שזה יהיה יותר ברור עם השנים איך להציג את הנשיות שלי. 

 

בכול אופן היעד הסופי הוא זה

לפני שבועיים. שלישי, 9 ביולי 2019, בשעה 02:22

שימותו כול הכוסיות שהברזה ממוקמת אצלן ככלי פוליטיקוס, תחת איזה מצג שווא של ספונטניות שובה. תספנטני לכיוון הקיר שלי יא בת זונה, אני מתה למעוך אותך-מה הקשר ירושלים עכשיו?

 

בא לי להשפריץ את ההעלבה שלי באלימות כבולה כזו ולקבל סופסופ איזה ביס הגון באמצע מה שלא נדמה לקרות הלילה ככול הלילות. מרגיש שיש פואנטה בלייבש את הכוס שלי משעמום והעולם בהחלט מקארמה(mekarme כפועל של קארמה) לי את זה בכול ההברזות לאחרונה אבל אני עדיין לא בדיוק מבינה את הפאנצ’ ליין ולא יודעת כמה סקס לא באמת מעולה ולא באמת גרוע היחסים שלי ושל נ’ יכולים לסבול.

לפני שבועיים. שישי, 5 ביולי 2019, בשעה 06:35

לא  הפריע לי להעריץ אנשים בגלוי, לרוב עצם הידיעה גרמה להם לעשות מה שאני רוצה שיקרה.


כשל' אומרת לי שהיא בנתה מקדש קטן של הערצה כלפי אני יודעת שזה מניע חזק בשבילי לתת לה את מה שהיא רוצה.


מה שהיא רוצה זה לשלוח את המקדש הזה לפסטיבלי קולנוע לא מצונזר בעליל. שיזיין החיוך הזה שלה, אני אגרום לה לעבוד בשביל זה.

לפני 3 שבועות. ראשון, 30 ביוני 2019, בשעה 03:11

כי הרבה פעמים מה שמסדר לי את הספריות במוח זה לשקול מילים בדיעבד אחרי שיצא לי עקומסטולעייפה וכי הכי קל להיות שקולה וברורה כשהרגלי התקשורת של 1לתקוף2להיתקף לא ממלאים את החלל. ישבנו בחלל ריקני יחסית

ואז ג'' טען-האדם נמצא על אותו רצף של חפץ  וגם-העיור מחפצן .
וגם (בדיעבד אני מבינה שהיתה לו פה סתירה רעיונית*) ח(י)פצנו אחד את השניה מהרגע שהיתה מערה לסגור בה אישה.


ברירת המחדל הגרועה צצה וזעפתי"אתה חושב שאנשים הם חפץ כי אתה רואה אותם ככה, ובכלל הראש בישבן זה לא כזה כיף-תוציא אותו משם" 1 לתקוף
________,,__________וננזפתי"לכי גלגלי (באותה מידה הוא יכל להגיד 'צינגלה'), הגיע הזמן שתפסיקי לנבוח"                                              2 להיתףובכלל לרציתי להגיד שרצפים זה פאסה והאדם מחוץ לכול סקאלה, שאת אלנבי אפשר ללכת עם חדוות הנוף האנושי תוך כדי ידיעה מוחלטת שהם בריות אוטונומיות. לשלישי דווקא עניתי בטעם.ועוד אחד.

ג'' טען במבט שחיכה ללייקים משהו על מותה של הציונות ואז הפריד בין מלחמה לבחירות, כי שם אנשים הולכים למות ושם לשווקים. 

שתקתי אבל עכשיו אני אומרת "לא כשכולם היו במלחמה, זה לא נפרד כל כך בקלות, המערכת המלחמתית זורה פה היטב בהון האנושי המצביע והרוכש, אני שמחה שאני עוזבת, אני לא יודעת אם זה יהיה יותר טוב-אבל לפחות זה לא יהיה שלי מהבית"


*הדיבר הכי חשוב ויפהשהיה במרפסת הזו בשעה הזו זה שאין קדושה לרעיונות ומוסרים והלכי רוח. הכול רק ניסיונות של הרגע, ולא פעם יש התנגשו וסתירה-זה נאמר בכלל על  עצים- זה בסדר.


 

 

לפני חודש. שני, 24 ביוני 2019, בשעה 10:41

ואגב, חיוך ושדיים עצומים זה כול מה שדרוש כדי pלבלבל את השומר בכניסה לקניון גבעתיים ולהיכנס ללא חשש עם חצי תריסר סכיני שף מפלצתיות ועוד אי אלו סכינים קטנות. 

 בתיק שהמקסיקני המלומד שכח אצלי יש גם כמות מטורפת של חבילות קאמל ריקות וג’יף מכול הסוגים.

לפני חודש. שני, 24 ביוני 2019, בשעה 10:27

אצל הגניקולוג, מחכה כבר לסטמפת העקרות הנחשקת.

לפני חודש. ראשון, 23 ביוני 2019, בשעה 23:26

חשיבות מירבית לאנשים הטובים שנקלעים לדרכך ושתי איתם בירה מדי פעם למען יאיריכון ימייך.