שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מזבח

דברים שאני רוצה שתקרא
לפני 5 ימים. 17 בינו׳ 2022, 8:25

בראשון חזרתי לצבא. לא יודעת למה, הרי אף פעם לא ממש הייתי חלק משירות צבאי רגיל. חיכיתי בתור שיצלמו תמונה שלי, אבל אז הוציאו אותי מהתור ובן דוד שלי היה שם. הוא נראה נסער מאוד, אבל לא ממש הסביר למה. 

מפקדת לקחה אותי הצידה, וניסיתי לצחוק איתה קצת, אולי גם לפלרטט מעט (היא היתה יפה ורצינית מאוד). היא אמרה שהיא אמורה לצלם אותי בנפרד, במקום חשוך מתחת למדרגות. חשבתי שזה לא הוגן ושהתמונה לא תצא טוב, אבל אין מה להתווכח עם הצבא. ניסיתי להתווכח קצת עם המפקדת, אך ללא הועיל.

 

בחלום הבא הייתי אצל אמא שלי. ציירתי לה ציור והוא נעלם, יחד עם כל מיני חפצים אחרים שלה. הלכנו לחפש אותו באיזה מחסן יד שנייה מבולגן, והיה בו בעיקר זבל. ניסיתי לברר איתה איפה הציור שלי, אבל לא היה לה מושג. היתה לי הרגשה שהיא זרקה אותו כי לא מצא חן בעיניה, אבל לא רציתי להוכיח את זה יותר מידי או ללחוץ יותר מידי, גם כי לא רציתי לפגוע בה וגם כי לא רציתי לפגוע בי.

 

בחלום הבא היתה ארוחת חג, אבל משום מה לא הרגשתי טוב ואף אחד לא הרגיש טוב. היתה אווירת אבל, וכאילו הכל מאוחר מידי. מישהי מהעבודה שאני לא מאוד מחבבת "עזרה" לי להכין שולחן חג, וכאילו הכריחה אותי לחגוג. לא יודעת מה שנאתי יותר, את העובדה שהיא מכריחה אותי לחגוג למרות שאני לא רוצה, או היחס הנוראי שלה שהוא שילוב בין ניסיון להתחנחן ("ככה את עושה את הסלט? אני רק רוצה לעשות את מה שאת עושה כל שנה") לבין ניסיון להתעלות ולהשוויץ ביכולותיה מול שלי ("אני רק הוספתי לזה... זה יותר טעים ככה, לא?"). בסוף חגגנו.

 

בחלום הבא היינו בטיילת על חוף הים, במה שהיה סוג של פגישת מחזור. היו שם המון חברים מהתיכון ומהאוניברסיטה ויצא לי לקשקש איתם קצת. כמובן שגם בעלי היה שם, וגם הקטנה. כרגיל, חמותי התעסקה איתה ושמרה עליה (והשתלטה עליה, בגדול, כי היא חמדנית נורא לגביה), אבל אז פתאום היא התעסקה במשהו אחר והעגלה טסה במורד הטיילת עד שנעצרה על ידי איזה זר מבוהל. הרבה אנשים נבהלו מהעגלה הטסה עם התינוקת בתוכה.

אני כל כך נבהלתי שחשבתי שאני הולכת להתפוצץ על חמותי, אבל בעלי לקח אותה הצידה והסביר לא שהיא לא יכולה להיות יותר עם הקטנה לבד.

 

-

 

מספיק ליום אחד, לא?

לפני שבוע. 15 בינו׳ 2022, 1:09

אני אפילו לא באמצע שנות השלושים שלי, ומרגישה בשנות השמונים המאוחרות שלי.

 

מתי כבר אפשר להיחשב לסבתא?

לפני שבועיים. 6 בינו׳ 2022, 6:52

There is nothing softer than a mind bent to please.

 

In other words- stupidity 

 

לפני שבועיים. 4 בינו׳ 2022, 0:37

ארוכה יותר מהגלות.

איך זה שאין שם אף אחד מושלם בשבילי? איך בכלל מתחילים לחפש כזה?

 

בינתיים סתם יושבת על הגדר ומחכה לנסיך-איכר שיפול אל חיקי מאיזה עץ דעת נטוש.

לפני 3 שבועות. 30 בדצמ׳ 2021, 8:20

לפי מה שאורזים לארוחת צהריים-

קוקטייל זיתים

בראוניז

ספר של המורוקמי

 

מאחלת לעצמי יום משונה במיוחד. מה הטעם אם זה לא קצת מוזר?

לפני 3 שבועות. 26 בדצמ׳ 2021, 16:51

לפני 4 שבועות. 25 בדצמ׳ 2021, 7:13

היה איזשהו מופע שהעלינו והחרדים לא אהבו אותו, המופע היה מתריס וכנראה כלל עירום, אני כבר לא זוכרת. אז הם רדפו אחרינו עם אלות שלופות וריסקו למישהי את העצמות. היה היה כמו שק עור מלא עצמות שבורות ומפורקות.

ואז בתגובה שרפנו להם תינוק.

 

אלימות על הבוקר.

לפני 4 שבועות. 24 בדצמ׳ 2021, 20:45

חג מולד וזה...

 

 

לפני חודש. 21 בדצמ׳ 2021, 8:13

לפני חודש. 18 בדצמ׳ 2021, 20:15

אולי זה כי אני לא יפה, באופן הסטנדרטי של יופי. אולי אלו רגשי נחיתות מסויימים. אולי זה הקשר תרבותי שרואה דברים אחרת.

בכל מקרה התוצאה היא אותה התוצאה- אין כמעט אף אחד שאדחה אותו בגלל מראה חיצוני. כשמישהו שואל אם אני לטעמו, 95% מהזמן התשובה תהיה כן. כן, גם אם נמוך ממני. כן, גם אם לא חטוב ורזה עם קוביות. 

הרוב המוחלט של האנשים יפה בעיני.