לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישים גוונים של סגול

לפני יום. 23 במאי 2020, 23:06

אחרי יותר מחודשיים של קורונה שאי אפשר היה להיפגש.

אז  סוף סוף זה קרה. והוא הפתיע אותי כמו שרק הוא יודע.

אני מגיעה לחדר. הוא שולח הודעה עם הוראות: תעשי מקלחת טובה, אחרי זה תכיני לי קפה ותחכי לי על ארבע בדיוק בשעה שאמרתי.

אני מתפשטת ומקפלת את הבגדים ושמה בצד. עושה מקלחת טובה ומתמרחת בקרם גוף. ניגשת למכונה ומכינה לו כוס אספרסו ארוך. מניחה את העוס על השולחן עם עוגיה לידו כמו שהוא אוהב ונעמדת על ארבע עם הפנים למיטה. 

הדלת נפתחת, הוא נכנס. אני שומעת את צעדיו מאחורי. יש דחף לרוץ ולחבק אותו אבל אני נשארת במקום כי אני יודעת שזה מה שהוא רוצה. הוא מתיישב ליד השולחן ולוגם מהאספרסו שלו. שואל אותי לשלומי ושלום משפחתי. מין שיחת חולין על תקופת הקורונה.  

הוא מסיים את הקפה ומורה לי לעלות למיטה ולשכב על הבטן. הוא ניגש אלי ושם לי כיסוי עיניים. דקה או שתיים עוברות וטיפות חמות נוחתות על גבי. ריח נעים מופץ מהן. שתי ידיו מורחות אותי. עוד טיפות חמות ואני מבינה שזה שמן עיסוי חם. ככה הוא בחר בשבילי סשן של עיסוי ארוך ומפנק. כל פיסה ופיסה של עור, כל גופי מקבל עיסוי נעים .

בסוף הוא הוא חודר אלי ואני מקבלת אותו בהשתוקקות עזה , רוצה להרגיש אותו עוד ועוד בתוכי. הוא לא מפסיק עד שאני גומרת ונוזלת לגמרי. רק אז הוא גומר בתוכי. 

אני מחבקת אותו והוא מוריד ממני את כיסוי העיניים. אני נצמדת אליו חזק. אנחנו נכנסים יחד למקלחת ובסוף הוא מכין לשנינו קפה. 

אני נפרדת ממנו בנשיקה וכבר מחכה למפגש הבא.

לפני 4 חודשים. 20 בינו׳ 2020, 10:28

אני שוכבת על המיטה. שתי ידי קשורות חזק לפינות המיטה. שתי רגלי פסוקות ומורמות גבוה. כל רגל נמתחת למעלה והצידה ע"י שרשרת ברזל. החורים שלי חשופים מולו. הוא לוקח גאג טבעת ושם לי בפה. מונע ממני לדבר אבל הוא יכול להכניס את האצבעות שלו או את קצה הזין שלו . 

הוא מתיישב על המיטה לידי. מעביר עלי את האצבעות שלו. מגיע אל השדיים שלי ששמוטות ותופס אותן. משחק בהן כמו בכדור ספוג. מלטף לי את הבטן. מעביר את הלשון שלו על הבטן ומנשק אותה. 

הוא משחק עם האצבעות שלו בתוכי. מיציא ממני את הרטיבות ומעביר לי לפה. אני מלקק את האצבעות שמטיילות לי בפה. הוא מחזיר אותם לכוס וממשיך לשחק איתן בתוכי. ביד השניה הוא משחק עם הפיטמות שלי. צובט ומלטף.מלטף וצובט. 

מה את חושבת? הוא שואל אותי. אני מנסה להבין את הכוונה שלו והגאג מאפשר לי רק להפיק קולות בלתי ברורים.

מה את חושבת אם בעלך היה רואה אותך ככה? עירומה וקשורה וגבר אחר משחק עושה בך כרצונו. אם הוא היה רואה את הזין שלי בכוס שלך? בפה שלך? בתחת שלך!?

מה הבוס שלך היה חושב? אחותך? זאת שיושבת בשולחן מולך? אולי הבחור הצעיר והחמוד מהקומה מתחת שכל הזמן מנסה להתחיל איתך. הרי את מודה שהוא חמוד, אבל האם את חושבת שהוא מסתכל עלייך אותו דבר אם היה יודע? אולי הוא היה נרתע ואולי דווקא הוא היה מביט בך בעיניים רעבות?

תעצמי עיניים ותדמייני את כל אלה פה עומדים וצופים בך. המומים, מתלחשים. בטח היית רוצה להיעלם באותו רגע. 

שוב הגאג מרסן אותי וחוץ מקולות לא ברורים אני לא יכולה להתבטא. הוא חודר אלי. מרגיש אותי רטובה. מזיין אותי וממשיך לקחת אותי בדמיון למסע חשיפה בלתי אפשרי. 

 

לפני 4 חודשים. 28 בדצמ׳ 2019, 17:38

הוא אוסף אותי ברכב שלו במקום הקבוע. 

אני עולה ומתיישבת לצידו. הוא מנשק אותי ומעביר את היד עלי לוודא שאני ללא תחתון וחזיה כמו שהוא רצה. באוטו פועל חימום נעים ובחוץ יום חורפי קר. ביד אחת הוא נוהג וביד השניה משחק בתוכי. 

אני שואלת לאן אנחנו נוסעים והוא עונה לי שאני אדע מתי שאני אצטרך לדעת. אנחנו יוצאים מהעיר עד שמגיעים לדרך מטיילים שעולה לתוך היער. הוא ממשיך לתוך החורש עד שמגיעים לחניון. חניה קטנה שלידה פח אשפה ומספר שולחנות. בעונה אחרת ובשעה אחרת בטח יושבים פה מטיילים אבל בעת ערביים זאת ובמזג האויר הזה החניון נשאר נטוש למעט שנינו. 

אנחנו יוצאים החוצה עם שאריות אור אחרונות. האויר בחוץ קר והשמיים מאיימים להמטיר  עלינו גשם בכל רגע. אנחנו נעמדים בחניון. הוא מצמיד אותי אליו, מנשק אותי. אני מריחה את ריח הבושם שלו. הוא לאט לאט מוריד ממני את החולצה ומשאיר לרוח הקרה להכאיב לפיטמות החשופות שלי. ידו מורידה אותי אל הקרקע ואני על הברכיים לפניו. מצמיד אותי אל המפשעה שלו. אני פותחת את המכנס שלו, מסיטה את התחתון ושולפת את הזין שלו. מעבירה לשון ארוכה מבסיס הביצים ולאורך הזין הזקור שלו. למרות הקור העז אני ממשיכה ולוקחת אותו בפה שלי.  טיפות קטנות מתחילות לרדת ואני מגבירה את הקצב. אני ממשיכה עד שאני מרגישה איך הוא גומר בתוכי ולוחץ עד שהוא מסיים ומוודא שאף טיפה לא בוזבזה.

הוא מרים אותי ומושך את החצאית שלי למטה. מצמיד אותי עירומה אליו. חום גופו מול הרוח הקפואה עם טיפות הגשם המתגברות. הוא מוליך אותי לאורך החניון ומצמיד אותי לשלט גופי החשוף נוגע בברזל הקר. הוא שולף משהו מתוך הכיס. לפני שאני מבינה אני אזוקה לשלט שנטוע היטב בתוך האדמה. 

בחוץ כבר חושך והוא נכנס לתוך האוטו. מפעיל את המנוע ומפעיל את האורות ישירות עלי. גשם מתחיל לרדת לאט לאט הוא מתחזק. כל טיפה מתחילה להרגיש כמו נעיצת סכין. הכאב בפיטמות מתחיל להיות בלתי נסבל גם האצבעות בידיים וברגליים מתחילות לכאוב. אני מתחילה לבכות ולהתחנן אבל יודעת שזה נבלע ברעש הגשם. הדקות עוברות וכל אחת מרגישה כמו שעה. 

כעבור מספר דקות יש הפוגה בגשם. הוא ניגש אלי ומשחרר אותי. באוטו מחכה לי מגבת ובגדים יבשים. הוא מלטף ומלביש אותי ומגיש לי כוס קפה חמה. מנשק אותי שוב בתוך האוטו החם והנעים. הדרך חזרה עוברת מהר עם שיחה נעימה. 

לפני שאני יורדת מהאוטו הוא מנשק אותי שוב ואומר לי שהייתי נהדרת ופעם הבאה יהיה לי הרבה יותר חם ולוהט...

לפני 4 חודשים. 26 בדצמ׳ 2019, 11:54

יש לו שוטים מסוגים שונים, פלוגרים, מחבטים ועוד כל מיני אביזרים שמאדימים את התחת וחלקים נוספים.

אבל הוא הכי אוהב את החגורה. זה נראה לו הכי אותנטי שיש. הטקס הזה שהוא מוריד לאט לאט את החגורה. שולף אותה מתוך המכנס.  מוציא מתוך לולאה ועוד לולאה. מחזיק אותה ביד. מרגיש אותה בידו. מקפל לשתיים ובודק על כף ידו הפנויה.

אז ורק אז כשהוא מרגיש שהיא הופכת חלק ממנו הוא מניף אותה על התחת שלי . 

כי בשבילו הקול של ההצלפה הוא כמו מוזיקה .

לפני 5 חודשים. 23 בדצמ׳ 2019, 16:19

סתם כי בא לו עכשיו לשתות קפה עם האצבעות שלו בתוכי.

סתם כי בא לו לדבר עם חבר שלו בטלפון בזמן שהזין שלו בפה שלי.

סתם כי בא לו שאת שארית היום אני אהיה בלי תחתון וחזיה מתחת לבגדים. 

סתם כי בא לו באמצע הסשן לגמור על הריצפה ולראות אותי מנקה הכל עם הלשון. 

סתם כי בא לו לחבק אותי עכשיו וללטף לי את הראש.

סתם כי בא לו להצמיד אותי בכוח לקיר ואז לנשק אותי.

 

סתם כי בא לו אז אני רוצה

לפני 5 חודשים. 22 בדצמ׳ 2019, 20:32

הדלקת נרות בבית. אני מביטה בנרות דולקים אבל המחשבות נודדות למקום אחר. 

נודדות לכמה ימים קודם שהוא הביא קופסה עם נרות ולא נרות דקיקים לחנוכיה. נרות גדולים ועבים שמייצרים הרבה טיפטופים. 

אני שוכבת חשופה על ריצפת העץ. הוא יושב על כיסא מעלי. מוציא נר ראשון. טיפה ראשונה נוחתת על גבי ואחריה עוד אחת ועוד אחת ועוד ועוד. כמו ילד שמנסה ליצור משהו מטיפטופי נרות הוא מנסה לצייר משהו על הגב שלי. 

הטיפות נוחתות על התחת שלי. הוא מפסק לי את פלחי הישבן ומטפטף היישר על החור. נהנה מאנחות הכאב שלי. מתמקד בחור כדיי לייצר פלאג אנאלי מטיפטופי נרות.

הוא הופך אותי על הגב. הטיפטופים ממשיכים על הכוס שלי שכבר בוער ולאו דווקא מהשעווה. גם הטבור שלי הופך במהרה לבריכונת שעווה אדומה.

אבל את יצירת האומנות שלו הוא שומר לסוף. לייצר לי חזיה משעווה. מתמקד בשדיים שלי. לא משאיר טיפת עור חשופה. בחזיה הזאת אין ממש מחשוף. 

אני סופגת את השעווה ואת הכאב לתוכי. מחכה שהוא ייתן לי את האור האמיתי. את הנר העבה והזקור שלו שיאיר אותי מבפנים.