שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יומנו של מתלבט

חיי אישם בדרום הרחוק, רחוק רחוק מהעולם ה"אמיתי" כלומר מדינת ת"א וסביבתה. לכן אני רואה את עצמי כחובב במצור, כמפלצת כלואה, כרעב במדבר האין סופי...
לפני שבועיים. 5 בינו׳ 2022, 13:41

נפגשנו בבית קפה, יותר שיחת הכרות מאשר באמת פגישה.

היא הגיעה ישר מהעבודה. שימלה באורך הברך, מצד אחד שמרנית למדי אך מהצד השני לא נותנת לאפאחד לשכוח עד כמה היא נשית ומושכת. גרביונים בגוון עור ונעלי עקב, כאלו שרואים בהן את הקשת של כף הרגל, בדיוק מה שאני אוהב.

שתינו קפה, נישנשנו דבר מה, דברנו. היו שם מבטים ומדי פעם גם ריפרוף של מגע. בכנות, קשה לי לזכור על מה דיברנו, כל פעם שהרגלים שלה נכנסו לקו הראיה שלי איבדתי את קו המחשבה. באמת לא מבין איך אנשים אצלה במשרד מצליחים לעבוד כשהיא בסביבה...

אחרי דקות ארוכות של שיחה, שאני לא זוכר ממה כמעט דבר, היא הפילה את המזלג שלה לרצפה והגניבה חיוך לכיווני. לא הייתי צריך יותר מזה כדי לרדת אל מתחת השולחן וללטף לה את כף הרגל. כשהתרוממתי חזרה, רגשתי יד המונעת ממני להתרומם, כך שבחוסר ברירה המשכתי ללטף ולנשק את כף רגלה. 

כשחזרתי למושבי, מצאתי אותה יושבת קרוב מאוד אלי, עוד לפני שהספקתי לסדר את נשימתי כף ידה הונחה על התפיחה הרצינית במכנסי. החיוך שלה באותו רגע היה מהחיוכים שיכולים להמיס קרח.

שאלה "נחמד לך?", אני רק הינהנתי

"רוצה עוד?", שוב הינהון

כף ידה ליטפה לי את הירך, היא אמרה "אתה יכולה לאונן עכשיו אם אתה רוצה", הגנבתי מבטים לצדדים כשלפתע הרגשית ציפורניים ננעצות בירכי, והיא אמרה "עכשיו...".

המשכנו כך כמה דקות כשהיא אמרה "תגמור", ניסיתי להתנגד, לומר שיש כאן אנשים, שזה לא מתאים. אך בכנות אומר שבאותו רגע, גם אם הייתה אומרת לי להתפשט באמצע בית הקפה, סביר להניח שזה בדיוק מה שהייתי עושה...

יצאנו משם כאשר על מכנסי מכתנוסס כתם שקשה לפספס... אחרי אחרי חיבוק ועוד נשיקה על הליכה, היא הסתובבה והלכה לדרכה. אני משכתי את חולצתי נמוך ככול האפשר מתוך תקווה שאפאחד לא יישם לב...

 

 

לפני 4 שבועות. 23 בדצמ׳ 2021, 10:57

יש משהו מאוד משחרר בלהיות מאוד מוגבל.

 

הידיים קשורות לראש המיטה, הרגלים מקופלות וקשורות, הפה חסום והעיניים מכוסות. ואתה פשוט מוותר...

 

מוותר על הכל, האגו שלך, הרצון והצרכים, הסיפוק והנאה, בעיקר מוותר על הצורך להחליט...

זה הזמן בו הנפש יכולה לצאת לחופשי. לנדוד לכל אותם מקומות שצרכי היום יום, המחשבות והרצונות שלך מגבילים אותה. זה הזמן להיות משוחרר באמת...

 

לפני חודש. 19 בדצמ׳ 2021, 14:15

אז יש לי את הזיזה מהעבודה, אנחנו נהנים להיפגש פעם פעמים בשבוע, אני מטפח אותה כמלכה ושנינו נהנים מזה מאוד.

ואז הגיע החורף...

אל תבינו אותי לא נכון, אני אוהב את החורף. קר, גשם, להתפנק מתחת לשיחה עבה. אבל לפגישה זריזה זה ממש לא נוח. בקיץ כל שהיה צריך שהיא תרים את שמלתה ואני ארד על ברכי, חורף זו כבר אופרציה אחרת...

בסופו של דבר מצאנו את הדרך. היא עושה עלי פייססיטינג ונראה לי שנהנית מזה אפילו יותר. אך אני...? כלכך אהבתי לשחק לה עם כפות הרגלים (המושלמות) שלה, כך שאני קצת פחות. אך כשהיא גומרת וכל המיץ ממנה נשפך לי על הפנים עדיין אין מאושר ממני.

 

 

עכשיו אני רק צריך לשכנע אותה כי סטרפאון זה כיף ושהיא בכלל לא צריכה להוריד את המכנסיים בשביל זה...

נעדכן איך זה ילך.

לפני חודשיים. 27 באוק׳ 2021, 14:59

אז עשיתי משהוא שהיא לא אוהבת אך הפעם בקשתי ממנה לחשוב על עונש יצירתי אחר מההצלפות הרגילות .

עדיין קשה לה לחשוב בכיוון של "אני המלכה" אז היא שאלה מה אתה רוצה. מאחר ואני מנסה לחנך אותה להיות מלכה אמיתית, עניתי שכל רעיון שיכול להשפיל אותי יתקבל בשמחה ושלחתי אותה לעיין קצת באתר הזה. היא די התעצבנה, גם כי כבר מראש הייתי ילד רע וגם כי תשובתי קצת תיסכלה אותה וזרקה אותי ממשרדה. 

שעתיים אחרי זה, קראה לי למשרד. נכנסתי, נעלתי את הדלת ונעמדתי תוהה מה יקרה עכשיו. היא ביקשה שאפשוט את המכנסיים והתחתונים, נעמדה מולי והורידה את התחתונים שלה. תחתוני תחרה עדינים, מהסוג שלא מסתיר הרבה. מסרה לי אותם וציוותה עלי ללבוש אותם. לבשתי את התחתונים ואז את המכנסיים, זה היה ממש לא נוח עם הזקפה שהייתה לי. היא התקרבה ותחבה את ידה לתוך מכנסי,  בשלב הזה עבר בי רעד נעים של צפיה, אך היא רק משכה את התחתונים עד שהציצו מעל המכנס וזרקה אותי מהמשרד.

לאורך היום, כל פעם שנפגשנו באיזו פינה של המפעל היא דאגה שהתחתון יציץ לו מעל קו המכנסיים שלי.

זה היה מאוד מגרה וממש לא נעים כשניסיתי לשבת בישיבות ולהתפלל שאף אחד לא ישים לב מה מציץ לי מהמכנסים. 

שיא היום היה, לפחות מבחינתי, שהלכתי הביתה עדיין לובש את התחתונים שלה...

 

 

לפני 3 חודשים. 12 באוק׳ 2021, 10:55

את מזמינה אותי משרד שלך, יושבת בפיסוק שלא משאיר לי כל ברירה, התחתונים כבר זורקים כלאחר יד על הרצפה...

עוד לפני שאני מספיק להבין הראש שלי לחוץ בין ירכיך, ידיך מושכות בשערי, רגילך חובקות את ראשי, לוחצות כימעט חונקות. אין לי אוויר, אך לשוני יודעת מעצמה למצוא את הנקודה הנכונה. הזמן כמו נצח, עוצר ונעלם, אני באבד את עצמי בתוכך עד שמגיע הרעד ואיתו גל רטיבות בטעם גן עדן. אני רוצה להמשיך עוד ועוד אך את מושכת את ראשי רחוק ממך. אני מתחנן לעוד ואת ,בתמורה, מועכת לי את הזין הזקור שלי עד שאני גומר לך על הנעלים.

אני תמיד יוצא מפגישה כזו לא מסופק, אך לא מסוגל לחכות עד הפעם הבאה...

תודה לך. 

 

 

לפני 3 חודשים. 6 באוק׳ 2021, 11:06

היום הגעתי לעבודה עם פלג מתכת ממש גדול תקוע עמוק בישבני. בעיקר כי זה ממש מחרמן את שותפתי לסקס מהמשרד ליד. 

איך שהגעתי משכו אותי לישיבה אין סופית (ודי משעממת). בשלב מסויים התחלתי להרגיש קצת לא בנוח... זה גיר, הציק ובשלב מסויים התחיל ממש לכאוב (כי זה פשוט לא תוכנן לכך קשב במשך שעה וחצי עם המפלצת הזו בתוכי).

מסקנה: כל כמה שכיף לי ובהחלט מגרה אותי להסתובב בעבודה עם פלג בתחת, צריך לדעת לתכנן אתה זה יותר טוב.

לפני 4 חודשים. 1 בספט׳ 2021, 11:01

כבר כימעט חודשיים שאנחנו נפגשים פעם-פעמיים בשבוע, אני יורד לה ונהנה מזה בטירוף. כבר הצלחנו להתקדם וכאשר אני גומר לה כל הנעליים (דבר שהיא באמת לא אוהבת) היא כבר לא מהססת להשעין אותי אותי על השולחן שלה ולהעניש אותי עם סרגל המתכת הארוך. כבר היה לפחות פעם אחת שהיה לי ממש קשה לשבת אחרי זה, ובישיבה ששנינו נוכחנו בא זה מאוד שיעשע אותה.

באחד מימי השבוע, כאשר היא הגיע עם נעלי העקב שאני הכי אוהב, החלטתי להפתיע אותה. ממש לפני שהלכתי למשרדה, הכנסתי את הפלאג האנאלי הכי גדול שיש לי. פלאג מתכת, גדול וכבד, כזה שגם אחרי חימום טוב לא נכנס בקלות.

נכנסתי למשרדה ונעמדתי על ברכי, היא נעלה את הדלת, משכה את שולי שמלתה וניגשה אלי. אין לי מילים לתאר עד כמה היא טעימה, רטובה ומתמסרת ללשון שלי. ברגע שהיא גמרה שניה לפני שניסתה להתרחק ממני (היא כבר מכירה אותי מספיק טוב כדי לדעת מתי אני הולך ללכלך לה את הנעלים), תפסתי את רגלה ואוננתי אליה עד שגמרתי. הזרע  נשפך מהקרסול וטפטף לכיון הבהונות. הסתכלי עליה בפרצוף הכי תמים שלי שניה לפני שרכנתי וליקקתי את כף רגל, אחרי שסימתי נעמדתי בפיסוק קל, נישען על שולחנה מוכן לקבל את עונש שלי...

קצה הפלאג המנצנץ די הפתיע אותה. אך נראה לי שהיא הייתה הרבה יותר מופתעת כאשר ניסתה למשוך אותה החוצה. זה באמת פלאג גדול, והיה צריך לתפוס אותו בכוח כדי למשוך אותו החוצה ואני השמעתי צווחה קטנה כאשר יצא החחוצה. לשניה היה נראה שהיא לא ממש בטוחה מה לעשות, ביד אחת החזיקה את הפלאג בשניה את הסרגל. לשמחתי, היא התחילה לזיין לי את התחת עם הפלאג. 

זה כלכך חירמן אותה שנאלצתי לרדת שוב על ברכי כדי לעזור לה לגמור שוב....

לפני 5 חודשים. 4 באוג׳ 2021, 16:25

עוד צעד אחד בכיוון הנכון...

אז שותפתי לסקס ואולי מלכתי לעתיד עשתה היום עוד צעד בכיוון הנכון.

באחת השיחות שלנו היא שוב התלוננה שהיא לא אוהבת כאשר אני גומר לה על הרגליים (מה שאני בהחלט עושה מדי פעם כדי להכעיס) ואמרה שאולי כדי להעניש אותי על כך, ומכאן התחיל להתפתח הדיון לכיוונים מעניינים... מה ראוי בתור עונש ומה לא. דחפתי בעדינות את הדיון לכיוון של עונש גופני, כי עונש של "בוא לא נעשה את זה יותר" קצת פחות התאים לי. 

אני חושב שהיא באמת מעולם לא חשבה שיש מישהו שיכול להנות מקבלת עונש גופני, אך בסופו של דבר סוכם כי כמה הצלפות בישבן זה משהו שהיא בהחלט מוכנה לנסות. 

כמובן, שהיום שוב גמרתי לה על הנעליים. ישבתי על הרצפה בעיניי העגל  כי תמימות שיכולתי לגייס ונתתי לה את חגורת המכנסיים שלי. היא העמידה אותי בפיסוק, נשען על השולחן שלה, והצליפה בי. למען האמת הפעמיים הראשונות היו יותר כמו ליטוף מאוד עדיין, אך עד ההצלפה העשירית (שזה מה שסוכם כעונש מתאים) נראה שהיא נכנסה לזה ביותר התלהבות.

 

 

אני אומנם ממש לא אוהב את הגישה של שליטה מלמטה, אך עד שהיא לא תתפוס פיקוד בלב שלם, אין לי כלכך ברירה.

מי שאמר כי לגדל (מלכות, ילדים או כלבים) זה דבר קל כנראה שלא גידל דבר בחייו...

 

 

אם יש למישהו ניסיון באיך לגדל מלכה, אשמח שתחלקו איתי רעיונות.

לפני 6 חודשים. 21 ביולי 2021, 11:51

היא לא אוהבת כאשר אני גומר לה על הרגלים, זה מלכלך לה את הנעלים, כף הרגל ועם היא עם גרביונים אז זה באמת מכעיס אותה.

אני יודע, גם אם היא עדיין לא לחלוטין הבינה את זה, שמסתתרת בתוכה מלכה אמיתית. מדהימה ושולטת ביד רמה, לכן אני מגשש, מותח גבולות ומחכה שהיא תפרוץ החוצה לאוויר העולם.  

לכן היום הייתי ילד רע, ובזמן שירדתי לה גמרתי לה על הרגליים, ומאחר והתאפקתי כמה ימים רק בשביל הרגע הזה עשיתי המון לכלוך... "עכשיו אני צריכה להוריד את הגרביונים" היא אמרה, לי הייתה הצעה מוכנה "אני אלבש אותם...". היה לה מבט חצי כועס חצי לא מאמין. היא פשטה את הגרביונים, שקעה לתוך הכיסא שלה ומסרה לי אותם. עמדתי מולה, חצי עירום, ולאט לאט לבשתי אותם. נעמדתי מולה, עשיתי סיבוב וחיכיתי לתגובה. אין ספק שזה גירה אותה באופן שהיא לא ציפתה לה.

מסרתי לה את התחתונים שלי, סידרתי את החבילה שתשיב בנוחות, לבשתי את מכנסי ונעלתי את נעלי. שניה לפני שהסתובבתי ויצאתי ממשרדי, רק ווידאתי כי הגרביונים מציצים מהמכנסים. 

 

שעתיים אחרי, בעודי עומד בתור לארוחת הצהריים, לפתע הרגשתי אצבע מגששת לי בגב ונכנסת לי לתוך המכנסיים. נראה לי שהיא באמת הופתע לגלות שאני עדיין איתם.

לפני 6 חודשים. 14 ביולי 2021, 9:36

נפגשנו לדקה במטבחון, אני מכין לי את כוס הקפה של הבוקר והיא באה למלא בקבוק מים.

הסתובבתי ו"נפל" לי הקלסר מהיד, ליטוף קטן מכף הרגל ובמעלה רגלה אפילו הצלחתי להציץ לתחתוני התחרה האדומות שלה לשניה... מקווה שיהיה לנו יום מעניין.