שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המחברת הגדולה

"אנחנו מעבירים את ידינו מעל להבה. אנחנו עושים חתכים בסכין בירכנו, בזרוענו, בחזנו, ואנחנו שופכים כוהל על פצעינו. בכל פעם אנחנו אומרים:
— זה לא כואב.
כעבור זמן מה כבר איננו חשים בעצם כלום."
לפני שבוע. 19 במאי 2022, 0:02

 

 

לפני שבוע. 17 במאי 2022, 15:24

אני מדבר(ת) אליו בלשון נקבה. הפנים שלו (שלה?) מאדימים מבושה. אני מפתה אותה לצאת אלי, את הנסיכה המזוכיסטית שמסתתרת שם. 

אט, בסבלנות. לתת לי את המפתח לרכות וההתמסרות הנשית. אני רושם(ת) אותה לחוג פילאטיס, שולח(ת) לה פרחים ושוקולד. כשאנחנו נפגשים, אני מבקשת ממנה רק סממן אחד נשי, לק אדום בציפורני הרגליים. היא מובכת מזה מאוד, אבל רצה לקנות ולמרוח.

בלילה אני מקבל(ת) אותה על ארבע, טוסיק מונף, לחי על הרצפה, ולק אדום בוהק ברגליים.

כזה:

 

 

אני מוציא(ה) קולר עדין, נוצץ, נשי, שהוא רק רמז קטן ליופי שהיא, ועונד לה.

 

כזה:

 

לפני שבועיים. 13 במאי 2022, 19:52

לא אכפת לי להסביר לו איך זה עובד ואיך נבנה הצורך הכל כך יפה בין אנשים. בין אדם לאדם, בין אישה לגבר, או בין גבירה לעבד. אכזרי לעשות את זה,  אכזרי להסביר את זה, ולראות איך הקרס שנבלע ונאחז במעיים, הופך להיות מוחשי. איך הדגיג זז קצת לצדדים, אחורה וקדימה, רק כדי להבין שהוא בלע את הפתיון, ועכשיו הוא רגע מלהשלף מהמים, מהחיים הקודמים שלו, לחיים אחרים, רק כי הוא לא יכול היה להניח לפתיון.

"קודם כל"  אני מסבירה לו, ומלטפת עם הבוהן שלי את השפה העליונה שלו, "צריך לגרום לך לבלוע את הפתיון. להתאהב בו. לכמוה אליו, ולחשוב שאתה לא יכול להניח לו לעבור על פניך, כי החיים שלך, תלויים בכך, ממש כך."

הוא מביט בי במבט בוער ששמור לגבר שמספרים לו בשלווה איך הוא היה פתי, ונבגד, והוא מסרב להאמין.

אני מלמדת אותו על הריקוד היפה הזה שמתחיל בתשומת לב רכה, בליטוף אוהב, והתעללות דקיקה, שמציפים את ההוויה עד שהיא טובעת בתוך אושר.

אני מלמדת אותו שהחומר החוקי הכי ממכר ביקום הוא אושר, כי הוא מטפטף לגוף חומרים נפלאים שמצליחים להפיק משפטים מצחיקים וטפשיים להפליא על אהבה.

אני מסבירה שאת אותו חומר אפשר לכרות מתוך כאב, על ידי התעללות. שזה מייצר גם תלות גדולה שבתורה נבחנת שוב ושוב כשאני מניחה אותו בחזרה על המדף והולכת לשחק בבובה אחרת, מסעירה לא פחות. הוא מביט בי במבט לא מאמין, אומר שזה הדבר הכי אכזרי שהוא שמע, ואני דוחפת את הבוהן שלי לפה שלו, שימצוץ.

 

 

 

.

הנפש היא פריכה, והיא מתמוטטת אל תוך עצמה, כך אני מסבירה לו. אני משתמשת במעגליות באושר מציף, כאב מתעלל, ודחיה צורבת. אני מחייכת והוא מסרב להאמין, בטוח שאני משחקת לו במוח, ומבקש ממני להכאיב לו כאות לאהבתי.

 

לפני חודשיים. 19 במרץ 2022, 21:42

אני באמת מבינה את זה, כי בכל זאת הוא מתוק ואני עוברת קצת מתעללת. קצת מנצלת. קצת ביץ'. אם הייתי גבר והוא היה אישה, זה לא היה עובר כל כך בקלות, זה ברור. אז יש כאן נשים שרוצות להציל את הטלה המתוק הזה ממני. רומזות שאולי אני מגזימה. שאולי זה לא בריא לו. שאולי הוא לא מבין, לא רואה את כל התמונה. וזה לגמרי ממקום טוב, חבל להן, כי ברור שמדובר בטלה מהמם ומיוחד, חכם, רגיש, טעים. מצד שני הוא לא מבין רמזים ממי שזורקות לו גלגל הצלה, ורק רוצה להתפלש בחור התחת שאני מציעה לו.

אין מה לעשות, אי אפשר להציל את מי שלא רוצים להציל את עצמם.

הלכתי להדליק את המנגל. צלעות טלה, מישהו?

לפני חודשיים. 4 במרץ 2022, 20:42

הם משחקים אחד עם השני כמו שני גורים. בשלב הזה אני משגיחה מרחוק. הם מביטים בי ואחד בשני. שניהם סמוקים, מרוגשים, עם זין עומד. מלטפים את הגבול ומחכים שהוא קצת יקרע. אעדכן בהמשך.

לפני 3 חודשים. 19 בפבר׳ 2022, 23:02

כשאנחנו מגיעים לשלב הנכון לכך, אני מסבירה לו שזה בסדר שאני מנצלת אותו לצרכיי. הוא מנסה להבין מה הסיבה שאני  נהנית לנצל אותו. מהו מקור הגירוי.

אני מסבירה לו: "לנצל גבר שפוט זה נעים. אתה שפוט שלי. תזמין לי גם את השמלה הזו."

הוא מהנהן עם זרג קשוי.

לפני 4 חודשים. 17 בינו׳ 2022, 2:33

אנחנו מדברים על כך שהיא תצטרף אלינו, ותשתמש בו. ההשפעה על הזין שלו היא מיידית. אני מבקשת ממנו לזקק את הריגוש בסיטואציה כזו, וממה נוצרת ההשפלה. הוא מתחיל להסביר ואני חוגרת את הרצועות, עם הזין הדקיק יותר, ומציעה שלצורך בחינה עמוקה יותר של התחושות שלו, אני אהיה "היא". הוא בולע את הרוק ושואל איך הוא אמור להגיב לדרישות שלה, ושהוא לא מבין למה היא צריכה להיות חגורת זין. אני אומרת לו שהוא צריך לציית, אלא אם זו תהיה פקודה בלתי חוקית בעליל, והוא יכול להשתמש במילת הבטחון שלו אם הוא מתקשה.

 

לפני 4 חודשים. 15 בינו׳ 2022, 11:40

 

ככל שהמשיכה שלי אליו מתעצמת, אני צריכה להשפיל אותו יותר. כשהוא נכנס אלי לחדר אני שוכבת במיטה, מביטה בחיוך המתרחב שלו. יש בו זחיחות מסויימת, בחיוך החמוד שלו. אני מחייכת אליו, ומבקשת ממנו ברוך אינסופי להתפשט. החיוך שלו מתרחב, הוא מתיישב לידי, מעביר יד על הירך שלי. אני מסבירה לו שאסור לו לגעת, כל עוד אני לו מבקשת ממנו באופן מפורש. הוא מושך את היד נעלב. אנחנו משוחחים שיחה רגילה, ואז מבקשת ממנו לרדת לרצפה, על הברכיים ולאונן את עצמו עד שהוא מגיע לקצה. שפת הגוף שלו אינה מרוצה מכך, אבל הוא יורד לברכיים ומאונן. אני מניחה כף רגל מול הפנים שלו, מבקשת ממנו להריח. קושרת את הריח אל הגירוי שלו. הזין שלו זקוק ומטפטף, ואני מאפשרת לו ללכת לאיבוד בכפות הרגליים שלי, גורמת לו לחשוב שבעוד כמה רגעים אני ארשה לעצמי לפרוק את עצמו. זה כמובן לא קורה. הגוף שלי רוצה אותו ולכן אני מתפשטת מולו, ודורשת עיסוי. הוא מעסה את הגב ואני מסתובבת מולו, מאפשרת לו לעסות לי את הבטן, החזה והכוס. הגוף שלי מאוד מעורר.  משכך אני קמה, קושרת את הזין והביצים שלו בקולר זין אליו מחוברת רצועה, ומסבירה לו שזין יכול גם להיות שירותי. אני מבקשת ממנו לחדור אלי. אני מושכת את הרצועה ועווית של כאב מקשטת את הפנים שלו. הוא חודר, זהיר מאוד, כי הוא יודע שכל משיכה שלי תכאיב לו בביצים. הכוס שלי מאוד מאוד רטוב מכל הסיטואציה. גם ממנו.

 

 

לפני 5 חודשים. 25 בדצמ׳ 2021, 9:35

 

אודה ו(לא) אבוש, תקופות בחיי שהיתה לי קנאת פין. כעת אני חוששת שאני מפתחת קנאת דגדגן.

הנה אחד מפואר, אותי הוא גירה מאוד.

 

https://www.xvideos.com/video62001639/my_big_clit_play

 

 

לעומת זאת, הנה אחד שההגדרה שלו כבר גבולית.

 

https://www.xvideos.com/video30283777/real_big_clit_clitoris_grande

 

 

לפני 5 חודשים. 25 בדצמ׳ 2021, 0:33

אני סקרנית לדעתכם, בעקבות כך שאחד הקוראים חרץ את הדין שאני גבר. האם לדעתם אני גבר או אישה?