לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קוקהולד

אני אוהב לזיין אותה!!! טוב זה לא ביג דיל כמעט כל הגברים אוהבים את זה
אבל יש לי גם קטע פריקי!!! אני אוהב לזיין אותה כשבעלה האומלל צופה!
אכן זה אחד מהתחביבים שלי אבל יש לי גם תחביבים אחרים .........
קוראים לזה קוקהולד
לפני 7 חודשים. שלישי, 19 במרץ 2019, בשעה 18:41

הפרק הראשון מתחיל כאן: 

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=654545&blog_id=22325

 

טלי ואני נפגשנו פחות ופחות, לעומת זאת אמא של טלי התחילה להביא זוגות לבקתה כאשר אני הייתי אמור לזיין את האישה ולהשפיל את הבעל/בן זוג של האישה, וגם היה שכר בצידו. חלפו כמה חודשים ואני התמכרתי לתפקיד, היה לי כסף לא רק לדלק, אלא ממש לבלות ולחגוג כשלא הייתי בתפקיד השחרור מהצבא היה בפתח וראיתי את העתיד.......

החודשים חלפו ביעף וגם כמה שנים עברו, אפילו עשור וחצי במקביל התחלתי לפתח קריירה נוספת אי אפשר להיות "פר" כל החיים, ואז ביום בהיר אחד אני מקבל צלצול טלפון  דפנה הייתה על הקו, "אני רוצה לפגוש אותך" אמרה, מאז המכתב לפני יותר מעשור שבישר לי שאני אבא לא שמעתי ממנה, הסתקרנתי וכמובן הסכמתי לפגוש אותה, הגעתי למסעדה בצהרי היום באזור השרון, היא כבר ישבה שם ולצידה נערה יפיפייה, שירי תכירי את אבא שלך!

הייתי בהלם כפול! כמה שהבת שעשינו יפה ועוד יותר בהלם שהיא הפרה את ההתחייבות שלעולם לא תגלה לבת שאני הוא אביה!!

הנערה הייתה בת 18 גבוהה מאוד אולי 173 ירשה את זה ממני :) שיער חלק וארוך עניים בהירות וגוף של דוגמנית, פשוט ילדה מושלמת

 

https://i.pinimg.com/564x/df/d0/38/dfd038f4ba2e2e39117eea082cfbf88f.jpg

הבת שלך יודעת כי שמוליק העבד הוא לא האבא שלה כבר המון שנים, אי אפשר היה להסתיר את זה כי לא היה שום דימיון לא באופי לא במראה, היא ילדה מאוד חכמה וקבלה את זה נהדר יש לה המון תכונות שירשה ממני וזה לא רק במראה אמרה דפנה ..........

אני נוסעת לכמה שנים לחול! הכרתי מישהו!! פרוייקט חדש :) שירי נשארת עם שמוליק, אבל אשמח אם תבוא לבקר אותה מדי פעם.

האם שמוליק כבר יודע ששירי יודעת מי האבא שלה? שאלתי
ברור!! צחקה שירי והתפרצה לשיחה אחרת איך היה יכול להיות העבד שלי?

לפני 7 חודשים. שני, 18 במרץ 2019, בשעה 16:46

"הזיין שלך שייך רק לי!!  אני מחליטה לאן הוא נכנס ובתמורה? יהיה לך הרבה כסף לקנות דלק לפיג'ו שלך." המשפט האחרון של אמא של טלי עדיין הדהד במוחי, למה את בדיוק מתכוונת? (שאלתי אותה אחרי שהתאוששתי מביקור החמים בתוך פיה)

שמעתי שיש לך נסיון עם נשים בוגרות ועכשיו אחרי שטעמתי את הגודל אני יכולה לאשר שזה נכון, אפשר לעשות מזה גם הון לא קטן אבל בעיקר המון סיפוק לך ול.......נשים אחרות

הבית הזה כאן רשום על שמי ואני רוצה לעשות כאן משהו שונה!!

על "נערות ליווי" שמעת ועל נערי ליווי המקצוע הגברי של אותו הדבר אתה יודע אבל יש משהו חדש!! שמגיע היישר מUSA (השיחה הזאת התקיימה מזמן לא אסגיר בדיוק מתי אבל בגין עוד היה במיטבו!!) הוט וויפ קוקהולד ופר!! מה זה אומר? אישה בחרה בבן זוג אולי בגלל כספו או בגלל סיבות לא נכונות!! היא במיטבה נראת נהדר אבל הבעל לא באמת גבר אלפא!!! ולא באמת ראוי לכבוש אותה, היא נרתעת להיות איתו ומעדיפה גבר אלפא זר!! נשמע לך מוכר? נכון בדיוק כך השגת את הפיג'ו שלך!!  אז יש עוד המון זוגות כאלה, הם גם משלמים ביד נדיבה כפי שכבר אתה יודע אז אני אמצא את הזוגות הללו אתה תעשה מה שאתה יודע הכי טוב, זה יהיה כאן בבקתה הזאת שעד המפגש הראשון תעבור שיפוץ רציני, הכסף יתחלק ודבר אחרון!! טלי לא יודעת מכלום!!!!

ומה יעשה הבעל שלה שאלתי?

הוא יהיה מציץ! או עבד או מה שתחליט! אם לא תסתדר אני אלמד אותך.

 

עברו כמה חודשים, באחת מימי השישי לאחר הבילוי שלי עם טלי אמא שלה רמזה לי, הבנתי מייד, לאחר שנפרדתי מטלי המתנתי בחוץ

לאחר כמה דקות היא הגיעה, לבשה שמלה ממש קצרה וקייצית עקבים גדולים וכמו תמיד הייתה סקסית בטירוף, סע לבקתה אמרה,
לאחר חצי שעה קצרה הגענו! לא הצלחתי לזהות, הבקתה נראתה כמו בקתה מהסרטים בחול!! עצים מאחור דשא עשיר בחזית ואפילו את הארובה הצליחו לשחזר...... כשנכנסו פנימה היה גבר על הרצפה עם קולר על צווארו בתנוחת כלב ממתין ליד המסדרון לסלון הבקתה

https://odis.homeaway.com/odis/listing/1601883e-4307-4468-8377-49ae86834289.c10.jpg

אמא של טלי בעטה בו הצידה ואמרה לי זה העבד מוטי, היום אני אלמד אותך מה עושים עם העבד.

טוב הייתי קצת בהלם! אמנם בעלה של דפנה גם היה סוג של עבד אבל מבחינתי הוא היה רק נהג או בעלה השפוט של דפנה, אבל כל התרחיש מאוד חירמן אותי, מוטי היה גבר בגיל 50-60 קטן קומה מקריח ועלוב והיה שפוט לחלוטין לרצונותיה של אמא של טלי. במשך שעה ארוכה היא עינתה אותו. הכתה על ישבנו עד שנהיה אדום לאחר מכן חגרה דילדו גדול ופשוט זיינה אותו!!! הוא צנח באפיסת כוחות על הרצפת סלון הבקתה,  אמא של טלי קמה מעליו וצעדה לכיוון חדר אחר כאשר הדילדו שהיה עדיין קשור עליה התנדנד כשיכור, ואז היא רמזה לי לבוא אחריה, קמתי מהספה והלכתי בעקבותיה לחדר שינה ענק. מיטה עצום ניצב במרכז החדר בניגוד לכל מה שהכרתי עד אז, כך שאפשר היה לגשת למיטה מכל הכיוונים, גודל המיטה היה חריג 3 אולי 4 אנשים יכלו לישון עליה גם בלי להיות רומנטים. 
היא העיפה את הדילדו מעליה ובלי הרבה רומנטיקה או ארוטיקה פשטה את שמלתה ובעטה אותה לפינת החדר מתחת לשמלה לא היה דבר!! גופה היה מושלם! החזה הקטן עמד זקור בלי טיפת סילקון!! (טוב אז נשים לא השתמשו בטריק הזה כלל) ומשולש הערווה הקדוש היה מגולח מזמין ומגרה, ואז צנחה על המיטה כאשר רק העקבים עדיין איתה.....
עמדתי כמה שניות ואז הבנתי מייד את שעלי לעשות. ונרדמנו
בבוקר העבד היה לבוש בסינור גדול והכין ארוחת בוקר נפלאה והגיש לשולחן, ראיתי שסידור השולחן רק ל2 סועדים, כשאמא של טלי קלטה את המבוכה הכריזה שב  איתי העבד אוכל במקום שלו.
התיישבתי לצידה והתחלנו לאכל בסיום אמא של טלי אספה את השאריות מהצלחת שלי והוסיפה לצלחת שלה ואת הצלחת הניחה על הרצפה, העבד ירד מייד על ברכיו כמו כלב טוב וניגש לאכול משם.....
אחרי הארוחה טיילנו קצת בשטח כשחזרנו הבקתה הייתה כבר מסודרת העבד ניקה סידר הכל.

היא משכה אותי מיטה ואמרה בא נמשיך .......... אני כבר לא זוכרת הרבה מאתמול בלילה, הפעם היא שתפה פעולה גנחה נהנתה צעקה השתוללה, ואז הפורקן ההדדי בתזמון מושלם

לא הספקתי להיות זמן רב בהיי כששמעתי אותה קוראת לעבד בוא תלקק את השאריות
הייתי בטוח שהיא מפנה אותו למקום מאוד מסויים אבל לתדהמתי הוא ניגש אלי ומצץ את הזיין שלי. ךלמרבה ההפתעה הזיין שלי הגיב בצורה חיובית :)
לקראת השקיעה כשהשבת כבר עמדה להתרחק מאתנו סופית, אמרה לי בא נחזור הבייתה.
בדרך לא דיברה הרבה רק אמרה לי שלא תעיז לספר לטלי שראית את אבא שלה.................


לפרק הבא:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=22325&postid=850184

 

לפני 8 חודשים. שלישי, 12 במרץ 2019, בשעה 12:37

***המשך ***   

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=654545&blog_id=22325


חלפו 9 חודשים בערך :) הצבא היה מעניין אבל לא קשור לסיפור שלנו לכן אדלג.... באחת החופשות שלי בבית מצאתי מכתב "מזל טוב נולדה לך בת מדהימה" לא הייתה שום חתימה או שם השולח אבל הריח של המכתב בהחלט הזכיר את הריח של דפנה, חייכתי לעצמי והמשכתי הלאה, היום כשאני חושב על המכתב, מדהים עד כמה לקחתי את זה בשוויון נפש. חודשים נוספים חלפו והקשר שלי עם טלי התחזק, טלי הייתה חיילת צעירה מאוד במראה ששרתה בבסיס יחד איתי היא נראית מדהים. עור צח, גבות יפות, עיניים של במבי עם ריסים של חצי מטר, שיער יפה, גוף יפה. תענוג להסתכל עליה. מושלמת.  וגרה בדרך לבית שלי, הפיג'ו שקבלתי מדפנה הייתה מעולה חסכה לי את כל הטרמפים והזמן היקר להגיע הבייתה או לבסיס, הייתי עושה מעקף של כמה דקות ומוריד אותה בפתח ביתה, הקשר התהדק וגם יצאנו כמה פעמים בחופשות, כשהייתי אוסף אותה גם הצלחתי לראות את אמא שלה! הגנים לא נפלו רחוק מהעץ האמא נראתה מדהימה!! קשה להאמין שעברה כבר את ה40, כל פעם כשהייתי אוסף את טלי, אמא שלה הייתה מחבקת אותי ואז באותו ערב קייצי שתכננו ללכת לסרט בזמן החיבוק מבלי שטלי תרגיש דחפה פתק ליד שלי ולחשה באוזני לעיניך בלבד!!. דחפתי את הפתק לכיס ורק בשרותים בקולנוע קראתי אותו "בלילה אחרי שתחזיר את טלי תמתין לי ברכב שלך 20 דקות! אני רוצה לדבר איתך, ואף מילה לטלי" מוזר......... אבל מה היא יכולה לספר לי? הייתי סקרן, הסרט הסתיים נהגנו לנסוע לחוף הים ולהתמזמז קצת אבל הפעם הסקרנות שלי הרגה את הרצון למיזמוזים ושקרתי לטלי שאני מאוד עייף מהפעילות בצבא בואי נחזור הבייתה, טלי קצת התבאסה אבל ........... לאחר חצי שעה אולי יותר של ציפיה ברכב הדלת נפתחה ואמא של טלי ירדה במדרגות לובשת חלוק ארוך שמסתיר את כל גופה, טלי הייתה בת יחידה להורים גרושים מעולם לא דברה על אביה לא היה לי מושג מתי התגרשו. אמא של טלי התקרבה לפיג'ו וסימנה לי להתקדם עוד קצת לצאת מתחום הראיה של הבית, ואז נכנסה לרכב, פתחתי את הפה להגיד משהו אבל הפה שלה היה מאוד קרוב אלי ונשיקה צרפתית לוהטת חסמה כל אפשרות להוציא הגה ממני :) אחרי כמה דקות של נשיקה החלוק שלה זרם מהגב (מזכיר את המעיל הצהוב של ריטה ואכן זה היה באותו התקופה) ומתחת לחלוק אמא של טלי לבשה רק שאנל 5. בשלב הזה היא עצרה ואמרה לי ערב טוב שמחה שיכולת לבוא לפגוש אותי, תניע! היא כיוונה אותי למושב נחמד בשרון, הגענו לבית שנראה קצת נטוש החנתי את הרכב בחניה שבחצר הבית לא היו גדרות מסביב  נכנסנו פנימה.

היא הדליקה נר, החלוק שלה היה משי אדום וסקסי היא הייתה בלי טיפת איפור. אבל למען האמת לא הייתה זקוקה לחלוטין לאיפור היא הייתה פשוט מושלמת!! עכשיו הבנתי מהיכן ירשה טלי את היופי שלה, החלוק לא היה היה סוגר והשד הימני קצת רקד ובצבץ מדי פעם מחוץ לחלוק, למרות גילה המתקדם (נו טוב הייתי אז בן 18) הוא היה מושלם ובלי סיליקון טבעי!! הרגליים היו חשופות לחלוטין היא לא לבשה תחתונים לכן שלבה את רגליה כשראתה אותי בוהה לכיוון.  

"אני יודעת איך יש לך את הרכב הזה :) טלי ספרה לי על הבת שלך" הכריזה בעודנו יושבים על הספה בסלון, אכן היא הצליחה להפתיע אותי! טלי הייתה האדם היחידי בעולם שספרתי את הסיפור שלי. "ואני חושבת שאתה מתבזבז! יכולתה להפיק מזה יותר, אבל דבר ראשון אני מרשה לך להמשיך לצאת עם טלי ואפילו גם קצת להתנשק ולהתמזמז איתה אבל הזיין שלך שייך רק לי!!  אני מחליטה לאן הוא נכנס ובתמורה? יהיה לך הרבה כסף לקנות דלק לפיג'ו שלך.

כשסיימה את המשפט היד שלה הייתה כבר על החגורה שלי ועוד לפני שהספקתי להבין ולעקל את כל מה שאמרה המכנס היה כבר פתוח והיד שלה אחזה באיבר שלי, הוא היה מתוח להפליא לא קלטתי כמה השיחה הזאת הייתה מגרה עד שהצצתי למטה.

אז מה תגובתך? וכשסיימה את המשפט הזיין שלי נבלע בתוך הפה החמים של אמא של טלי...........

 

https://i.pinimg.com/564x/ba/ee/7c/baee7ca69fe72a078963be23a510d1cc.jpg

 

לפרק הבא
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=22325&postid=849879

 

לפני שנה. שני, 27 באוגוסט 2018, בשעה 12:12

גיליתי עולם חדש!! שבוע שעבר הייתה לי שפחה חרדית! נשואה עם 8 ילדים! ...

והיא רצתה להיות שפחה שלי, בקשה מפגש חד פעמי אבל בלתי נשכח!!

נו מתחת לערימת הבד המיותר והפאה הגדולה הסתתרה אישה מאוד אטרקטיבית אז הסכמתי.

הבטחתי לה שלא אכתוב כלום שעלול להסגיר אותה,

המפגש היה חד פעמי קצר (לצערי, היו מגבלות) ולעיניין

אבל  בהחלט התרשמתי לטובה!!

אז אם יש כאן חרדיות נוספות שרוצות??? 

מוזמנת להגיב

לפני שנתיים. שלישי, 1 באוגוסט 2017, בשעה 12:53

A married woman who has the feedom in her marriage to pursue sexual relationships with men other than her husband. Her husband has full knowledge of her activities and consents to them.

רבים שואלים אותי איך זה מתחיל? איך נוצר המשולש המעניין הזה קוקהולד, הוטוויף והשור :) 
אז התשובה לכך מאוד קלה! זה מתחיל ביום הנישואים! כאשר אישה מתחתנת עם הגבר הלא נכון מהסיבות הלא נכונות, וכמובן יש סיבות נוספות אחרות :)

 

לפני שנתיים. ראשון, 30 ביולי 2017, בשעה 12:44

לא אין לי שום בעיה איתם להפך שיחיו כמה שבא להם 

שיאוננו על המקלדת שלהם עד שתצהיב

מה אכפת לי

אבל למה

למה?

למה אתם מטרידים אותי?

 

לכו חפשו לכם פרטנר כמוכם!! 

 

 

 

 

 

למי שלא מזהה זאת השחקנית ברברה עדן 

 

 

לפני שנתיים. ראשון, 30 ביולי 2017, בשעה 02:48

חלק שני

הראשון כאן: 

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=654545&blog_id=22325

 

עמדנו ברחוב סמוך לרכב המפואר של דפנה, בעלה חסר החשיבות ישב ללא נוע מול ההגה והמתין בסבלנות, הייתי בהלם מילותיה הדהדו במוחי אבל לא ממש ירדתי לסוף דעתה אז רק חייכתי חיוך מובך אבל לא אמרתי כלום, דפנה קלטה את מבוכתי ואמרה, בעלי אמפוטנט, אבל אני מאוד צריכה אותו לכן לא מתגרשת! מצד שני על ילדים אני לא רוצה לוותר! אתה נראה לי הגבר המתאים להזריע אותי בריא גבוה וחתיך והכי חשוב יש לך עיניים כחולות! ואני בטוחה שהפעולה עצמה תהיה מענגת,  ואז בעוד 9 חודשים יהיה לי ילד מוצלח מאוד, אני אחתום שאני מוותרת על כל דרישה כספית ממך בעתיד או בקשה לאבהות ואפילו אפנק אותך ברכב (לא חדש אבל כמעט) שיהיה לך איך לנסוע לבסיס, ואתה בתמורה מוותר על כל דרישה בעיניין הילד! היא שלפה שקית נילון עם מסמכים הושיטה אותם לעברי העו"ד שלי הכין את המסמך הזה אנא קרא אותו, תתייעץ עם העו"ד שלך ואם תסכים אנחנו נעשה את זה בשבוע הקרוב! דיי דחוף לי בנתיים אתה יכול כבר להשתמש ברכב החדש שלך :) ואז הוציאה מארנקה מפתח עם סמל פיג'ו מוטבע עליו הרכב חונה שם והצביעה על רכב כחול מבהיק ונוצץ שחנה במרחק 10 מטרים, "כמובן העברת הבעלות נעשה לאחר חתימה על המסמך" הוסיפה בחיוך ואז נבלעה ברכב המפואר ונעלמה אחרי העיקול.

 

https://i.pinimg.com/564x/21/38/7e/21387e797360675843d06b5e21a8555a.jpg

 

נשארתי עומד וחושב אמרתי לעצמי מה רע? גם לזיין אישה מדהימה וסקסית גם לקבל בתמורה רכב חדש? אז יש לזה השלכות!! יהיה לי ילד שלעולם לא אראה מה הביג דיל? אילו הייתי תורם זרע? זה היה אותו הדבר אבל בתמורה חסרת ערך מול רכב וכמובן ללא ההנאה שבעשיה לא הייתי צריך שכנוע רב, אפילו ויתרתי על יעוץ בעו"ד לחצתי על דוושת הגז ונעלמתי בדרכי הבייתה.

הורי כששאלו אותי מהיכן הרכב החדש? אמרתי חבר נסע לחול והשאיר לי לשמור עליו, נשאר לי רק 3 שבועות לגיוס אין ספק שהרכב יהיה שדרוג מעולה לתקופה הזאת!!

למחרת הודעתי לדפנה "אני מסכים!" קבענו להפגש אצל העו"ד שלה הוא חזר על התנאים ושאל אם אני בטוח מבין אותם ואת ההשלכות עניתי שכן שאלתי היכן לחתום!!

בסוף השבוע סוכם שאגיע לביתם! הם כלל לא גרו בעירי והטרמפ שנתנו לי בתחילת התהליך נראה לי מוזר. כשצלצלתי בדלת שמוליק בעלה חסר החשיבות פתח את הדלת "ערב טוב אדוני הצעיר שמח שיכולת לבוא" אמר וקד קידה קלה כדרך המשרתים הגברת ממתינה בחדרה בקומה השניה וסימן לי על מדרגות שיש הרחבות שהובילו לקומה השניה, כבר התרגלתי לעובדה שהוא היה מדבר מוזר ולכן לא ממש נתתי לזה חשיבות יתרה הייתי כולי נרגש לקראת הבאות.

הדלת הייתה פתוחה חדר שינה ענק (בגודל הסלון בבית הורי) שטיח עבה על הרצפה ומיטה בגודל בלתי הגיוני במרכז היא עמדה ליד הדלת לבושה בחלוק שינה מבד סטן בצבע אדום מבריק, שיערה היה פזור וחיוך סקסי על פניה, כשנכסתי מייד חבקה אותי, האוירה הייתה עמומה רק 4 נרות היו על השידה אבל הם ספקו מספיק תאורה כדי להבין שהחדר הזה מעולם אחר לחלוטין ממה שאני מכיר. ואז שאלה אותי האם נוכחותו בחדר של שמוליק תפריע לך?  מה פתאום עניתי בחופזה ואז מייד הצטערתי על זה אבל כבר לא היה לי האומץ לשנות......
היא סמנה במבט תקיף לשמוליק המסכן לשבת על כסא עץ מוזר שהיה מונח בקצה החדר הוא התיישב אבל אז דפנה זעמה לעברו! הסתובב עבד! והוא בהכנעה קם מהכסא וסובב אותו עם גבו למיטה והתיישב כך שרק ראיתי את גבו ואת תחילת קרחתו :) עכשיו זה היה נוח יותר חשבתי בליבי. אבל עדין לא הבנתי את משמעות "עבד" שכינתה אותו.

 עד אז הייתי רק עם נערות צעירות חסרות נסיון או נשיות בעצם לא כל כך הרבה נערות רק 2 נערות :)  נורית וזהבה אבל הן כבר מסיפור אחר לחלוטין דפנה הייתה אלופה הסקס איתה היה ממכר ולי היה און בלתי נגמר, היא הצליחה להוציא ממני דברים שאפילו לא ידעתי שאפשר לפנטז עליהם, לאחר שהיא הספיקה להגיע לכמה גמירות הגיע תורי השיא היה מדהים! צרחתי וגמרתי את הכל בתוך הכוס המדהים והלוהט של דפנה. ואז נפלתי חסר כח לחלוטין. 

אנחנו נחזור על התהליך השבוע כל ערב להיות בטוחים שהזרע שלך נקלט עוד לפני שתתגיס :) אמרה לי דפנה לפני לכתי,
ואכן כך היה הסקס איתה היה כל ערב בעצם כל 3 השבועות עד לגיוס הייתי רק אצלה!! הבילויים בעיר המסיבות הגדולות הפאבים פחות עיניינו אותי הייתי מכור לכוס שלה!

בסוף השבוע האחרון אמרה לי שכדאי שאשאר ללון אצלה  הבטתי לכיוון שמוליק במבט שואל? אבל היא מייד חייכה אלי אני לא ישנה עם העבד במיטה אחת! גבר שלא מסוגל להביא ילדים הוא לא באמת גבר הוא רק העבד שלי ואז ציותה עליו להתפשט! הוא מייד נענה לפקודתה והתפשט עירום כביום הולדו ואז ראיתי שיש קולר מסביב לצווארו חולצת הגולף (כן אז זה היה באופנה) שתמיד לבש הסתירה את הקולר על גבו היה מוטבע באותיות גדולות "העבד של דפנה" לא האמנתי אבל זה היה קעקוע אמיתי! איבר מינו היה קטן באופן מביך למעשה יכול להיות שהוא בכלל אישה? כי זיין כמעט שלא ראיתי שם :) ביצים? כלל לא היו קיימים שיער ערווה לא היה לו אבל לא ממש התעמקתי האנטומיה שלו לא ממש עיניינת אותי, קשה לי לשכח את החוויה הזאת הרגשתי כאילו אני נמצא באיזה אחוזה פאודלית  בדרום ארה"ב ועבד אמיתי משרת את הגברת והאדון של האחוזה, הוא בישל את הארוחות הוא הגיש לשולחן! נאסר עליו לשבת לאכול איתנו והוא ניקה את השאריות.

ואז 3 השבועות הסתיימו

התגייסתי

 

 

המשך:

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=847669&blog_id=22325

 

לפני שנתיים. שבת, 29 ביולי 2017, בשעה 20:36

זה היה כל כך מזמן שאני ממש לא זוכר את התאריך המדויק אבל זה היה אחרי גיל 18ממש לקראת סיום שנת הלימודים לפני הגיוס לצה"ל, למדתי בתיכון מחוץ לעיר! חזרה הביתה היינו מגיעים בטרמפים היינו עומדים עם שלטים (שם הישוב שלנו) ורכבים היו עוצרים דיי מהר, אז לא היה פיגועים לא היו רציחות עולם מושלם! ולנסוע בטרמפים היה מקובל מאוד.

הייתי נער גבוה כמעט 190 (צמחתי אחרי זה עוד 2 ס"מ בלבד) מרחוק נראתי ממש גבר! כשהמכונית המפוארת עצרה רצנו לכיוון הרכב חבר שלי ואני , כשחברי מצהיר על כיוון הנסיעה שלנו מבעד לחלון הקדמי הפתוח, הנהג קצת היסס במענה, היה מקום אחד פנוי מאחור ליד אישה אלגנטית ונוצצת והמושב שליד הנהג היה גם פנוי, האישה מאחור סימנה לי לפתוח את הדלת האחורית ולהתישב לצידה, ולחבר שלי השיבה אכן נוסעים לשם אבל המקום מקדימה תפוס לצערי ואז רמזה לנהג להמשיך בנסיעה.

האישה הייתה בשנות ה30 המוקדמות של חייה יפיפיה אמיתית!! לבשה שמלה קצרה וצמודה ואלגנטית כשל הייתה בדרך לנשף או לחתונה מפוארת למרות שעה אחר צהרים מוקדמת של היום, היא הביטה לעברי  והציגה את עצמה היא קלטה את המבוכה שלי, ואז אחזה את ידי השמאלית הקרובה אליה ואמרה "מבטיחה לך שאני לא אבלע אותך, אתה בהחלט יכול לגלות לי את שמך!"

אחרי שהרגשתי קצת חופשי יותר שוחחנו קצת על דברים סתמיים ואז שאלה אותי באיזה שעה אני מסיים כל יום את הלימודים? איזה יופי השיבה לי "בדיוק בשעה ששמוליק בעלי עובר מכאן מחר הוא גם יאסוף אותך"

הבנתי ששמוליק בעלה הוא הנהג :) היה פער עצום בין המראה הנוצץ והכריזמטי שלה לבין הנהג הסתמי שאחז בהגה ולא אמר מילה כל הנסיעה.

למחרת כשיצאתי מהבית הספר המכונית המפוארת המתינה לי ממש ליד שער התיכון נכנסתי פנימה והתישבתי שוב מאחור הפעם היא לא הייתה שם, חשתי מבוכה קטנה שאני מתישב מאחור ולא לידו אבל זה ממש לא הפריע לו נראה לי שהיה מורגל לזה "צהרים טובים אדוני הצעיר" אמר שמוליק דפנה בקשה שאקח אותך לביתך, ואכן הוא לקח אותי במהירות ישר עד ביתי לאורך כל הנסיעה הוא לא אמר מילה, הרדיו היה פתוח על גלי צהל ושמענו מוסיקה, אני כמובן שלא התנדבתי לשוחח איתו וככה עברה הנסיעה, היה ממש תענוג. כשרציתי להודות לו לפני שעמדתי לצאת מהרכב הזדרז ואמר "דפנה בקשה שאסוף אותך גם מחר, באיזה שעה ירצה אדוני?" השבתי לו, אחרי שנסע חשבתי לעצמי שהמילה "אדוני" קצת מוזרה אני בחור צעיר מה פתעום אדוני? אבל אולי ככה מדברים אנשים מבוגרים? כשמקבלים במתנה סוס לא בודקים את השיניים שלו!! וככה במשך שבועיים היה לי נהג צמוד כל יום! פינוק אמיתי. יום אחד כשנגשתי בשגרה לפתוח את הדלת האחורית דפנה ישבה שם בגינס וטישרטס צמודים הפעם נראתה הרבה יותר צעירה בלי האיפור וההידור. וגם שדיה היו בולטים בטריקו ההדוק!! היא לא לבשה חזיה הפטמות בלטו! היה לי קשה להסיר את מבטי מהמחשה המדהים!! מה שלומך? חייכה אלי? תוך כדי שהיא מתכופפת ומחבקת אותי  הייתי דיי המום מגילוי חיבה פומבי שכזה במיוחד כשבעלה חסר החשיבות יושב מקדימה, אבל הריח שלה היה כה מדהים שלא יכולתי לסרב :) ו.....שתפתי פעולה נשארנו מחובקים כמה שניות ואז פתאום הרגשתי את פניה מתקרבים אלי ונשיקה צרפתית לוהטת באה בעקבותיה! ואני בתור בחור צעיר וחרמן? יכול להתנגד???? הבעל לא צייץ הנסיעה המשיכה כהרגלה ואז שאלה או יותר נכון אמרה אני צריכה לעצור לכמה דקות ליד הרופא שמוליק ישאר ברכב אין חניה אבל בוא איתי למעלה משעמם בהמתנה, לא היה לי שום תכניות הבחינות כבר הסתיימו הגיוס ממש קרוב סבבה זרמתי ועליתי איתה לרופא.
כשקראו לה להכנס אמרה בוא איתי אני רוצה שהרופא יראה אותך היה לי קצת מוזר אבל מצד שני מי בכלל יכול להתנגד לאישה יפה כזאת? בטח לא בחור חרמן בן 18 אז נכנסנו.
הרופא בחלוק הלבן חייך אלי ואמר אז אתה הוא המועמד? בא נעשה כמה בדיקות זה לא יקח הרבה זמן ואחרי זה בדיקת דם, הפעם באמת היה לי מוזר אבל מה אכפת לי רוצה לבדוק את הדם שלי? סבבה :)
כשיצאנו שאלתי אותה מה היה פשר הבדיקות הללו?  היא חייכה אלי ואמרה "אתה יכול להיות אבא (ביאולוגי) נהדר לבן הבכור שלי"

 

 

לפני שנתיים. שלישי, 4 ביולי 2017, בשעה 14:18

המעלית עצרה בקומה 30!! נכנסתי אחרי נטלי, נוף עוצר נשימה של חופי תל אביב נגלו מבעד החלונות הכהים והענקיים, הסלון המרוצף בפרקט אכותי בגודל אולם כדורסל (כמעט) כמה ספות מפנקות  ומטבח סימלי בקצה, שב בבקשה אני צריכה להתארגן ונעלמה במעבר, התרווחתי על הספה ולא יכול להעתיק את עיניי מהנוף כך שממש לא שמעתי את פתיחת הדלת החרישית וכניסת יוסי לדירה.

הוא נעמד לידי ושותק, סימנתי לו לשבת והוא התיישב על הרצפה ליד רגלי כאשר עיניו נעוצות בנעלי, אתה יכול לשחרר אותם פקדתי עליו, כן אדוני ענה ומיד חלץ את נעלי ולאחר מכן את הגרביים, ולא עצר עד שהתחיל לעסות את כפות רגלי.

"מדוע לא הכנתה את האורח?" שמעתי את קולה התקיף של נטלי כשהיא מתופפת על עקביה הדקים וחוזרת נמרצת לסלון, לא יודע מה היו הסידורים שלה אבל היא חזרה בדיוק באותה ההופעה לא החליפה אף פריט נראה בלבושה, סליחה "בעלתי" אני מתנצל מיד אכין אותו השיב לה יוסי ביראת כבוד ואז פנה אלי האם אדוני מסכים שיעזור לו להסיר את בגדיו? למה לא? עניתי לו "קדימה" ואז פניתי לנטלי "בעלתי" הממממ...... אני לא מכיר את המונח הזה. נטלי צחקה בתגובה ואמרה במונחים הסטנדרטים אנחנו נשואים אבל בהסכם משפטי בלבד בלי רבנות ובחוזה רשום שאני הסכמית לקחת את יוסי, ואני הבעלים שלו ולא ההפך. הוא הרכוש שלי וזהו, אני יכולה לעשות בו כרצוני כל עוד לא פוגמת בגופו באופן בלתי מחיק :)   ובנפשו? שאלתי. בנפשו? הוא עבד מה אכפת לי מהנפש שלו? כל עוד עושה את מה שאני צריכה זה בסדר

ואם הוא יפתח עצמאות ויתחיל לסרב? היקשתי עליה? על תדאג הוא ממש לא יסרב הוא יודע בדיוק למה הוא נולד! אבל אם רוח שטות תכנס למוחו אז הוא יודע שאני מתגרשת מייד והסכם הגירושים חתום עוד לפני שהתחתנו , ואז הוא יצא לעולם החופשי חופשי מכל הירושה הגדולה שלו :) הוא היורש היחידי למשפחת XXXXX.

זהו לא שאלתי יותר, בנתים  מכנסי הגינס שלי והחולצה היו מסודרים ומקופלים כבר על  הכסא  ויוסי עומד על 4 מולי

היא התיישבה לידי על הספה וצועקת ליוסי: קדימה תעורר את הזיין שלו עבד למה אתה מחכה? 

והוא מייד נשמע לפקודה ניגש לאיבר שלי והתחיל ללקק ולללק ולמצוץ, נטלי מצדה לא נשארה ללא מעש, היא התקרבה לפני ומהר מאוד הרגשתי את לשונה החמים חופר ומתקרב ללשוני.
בשלב הזה כבר לא היינו זקוקים לשרותיו של יוסי! היא הרימה את רגלה ועם העקב הענק שלה דחפה בעטה בראשו של יוסי והרחיקה אותו ממני היא התישבה מעלי ואז הסתבר שתחתונים לא היו עליה יותר, כך שלא היה שום מניעה ומחסום ממפגש לוהט בין הזיין הזקוף שלי והכוס הבוער שלה.

 

 

הערות:

1. מתנצל על העברית אני לא יליד הארץ.

2. סיפור אמיתי לחלוטין מלבד השמות והמקומות למען הדסקרטיות.

3. הסיפור התרחש בקייץ לפני כמה שנים ואם אתם סקרנים לגבי ההמשך אנא הגיבו ואספר לכם מה שאני זוכר.. 
4. כל ההוט-וויפ & קוקהולד שפונים אלי אני בהחלט רציני אבל האם גם אתם? אם כל רצונכם להתכתב זה בסדר אבל תגדירו מראש!! אני ממש לא מתחבר לשקרנים. ואם אתם רוצים להפגש? אז קודם תבדקו עם האישה שהיא באמת רוצה, ואם אתם לא מסוגלים לעבור לווצאפ אחרי שיחת הכרות כאן בצט כנראה שאתם לא אמיתיים שמחפשים רק לאונן על המקלדת שלכם וזה בסדר מותר לכם אבל חבל על הזמן שלי 

5. אם אתה לא נשוי או אין לך בת -זוג או אתה נשוי ואתך לא רוצה? או אתה לא רוצה שהיא תדע? אתה לא יכול להיות קוקהולד!!!
6. אם אתה רק רוצה לשרת אותי (ואת הבת זוג שלי?) אז אתה "עבד" ולא קוקהולד!! ואני בטוח שיש המון אדונים שמחפשים אותך מצא אותם!

 

 

 

 

לפני שנתיים. שני, 3 ביולי 2017, בשעה 13:16

ישבתי בשעת צהרים מאוחרת במסעדה תל-אביבית טיפוסית, יום חם מאוד, רעב, עסוק בארוחה, אבל מדי פעם האישה שישבה מולי משכה את תשומת ליבי, חיוך כאן קריצה שם, ממש גלריה של מצבים אקראיים. הגבר שישב מולה היה בגבו אלי, כשסיימתי לאכול התבוננתי היטב ואז ראיתי שהיא דיי מנסה לפלרטט איתי, תוך כדי היא לוחשת משהו באזנו של הגבר והוא מייד קם אחרי זה והלך לשרותים, היא קרצה לי שוב והפעם לא יכולתי לסרב קמתי עם כוס היין שלי והתיישבתי מולה, "אתה צריך הזמנה מפורשת? לא מבין רמזים?" צחקה לי, אני בהחלט מבין רמזים! אבל אי אפשר לעשות סקס על בטן ריקה! ואז בדיוק הגבר חזר מהשרותים "תכיר את יוסי" היא מכריזה "יוסי תכיר את המממ.... לא הצגת את שמך אדון?" מכוונת לעברי. "בני" אני עונה ושולח את ידי ללחוץ את ידה ומתעלם לחלוטין מיוסי, היא מגיבה ושולחת יד ענוגה, אני אוחז בידה שניות ארוכות ומבטינו מצטלבים, עיניים ירוקות ענקיות שיער חום ארוך וגלי אישה יפה ללא ספק!! בעצם הרבה יותר מיפה! יוסי המשיך לעמוד וניסה להוציא קול מפיו, "מה שמה של האישה היפה שאני אוחז בידה המדהימה? ומי זה יוסי?" הוספתי, "אני נטלי" ענתה לי "ויוסי? אנחנו רשומים ברבנות כזוג נשוי, אבל הוא אוהב לעשות את כל מה שאני מבקשת ממנו בלי גבולות!" נשמע מעולה עניתי ואז הפנתי את כוס היין הריקה לעברו מה דעתך למלא את החסר? יוסי לקח את הכוס הריק איזה יין ירצה האדון? "אדום" עניתי וחזרתי להתעניין בנטלי

היא לבשה שמלה צמודה קצרה מאוד נאלצתי לתמרן כדי להצליח לראות את גופה החטוב והמדהים! השמלה הייתה אדומה ולוהטת! הצצתי לראות מה היא נועלת? וזה היה עקב שחור לפחות 12 ס"מ שהיא שחקה בהם כצעצוע מין מושלם פשוט הזיזה את רגלה ימינה שמאלה ולא יכולתי לפספס, היא קלטה את מבטי העורג ולחשה לי מה דעתך שנעבור לחדר פחות המוני? מה בתפריט? שאלתי. "הבייתה| ענתה לי אני גרה ממש לא רחוק אפילו לא צריך לנסוע דקה הליכה! "ויוסי?" שאלתי. הוא מכיר את הדרך הבייתה אחרי שהוא ישלם את החשבון וגם שלך!  ענתה לי תוך כדי שהיא קמה עם כל 175 ס"מ החטובים שלה ואני לא יכול לפספס את המבטים שהיא גרפה מיושבי המסעדה קמתי מייד אחזתי בזרועה ויצאנו מהמסעדה, הדירה שלה הייתה באמת קרובה חצינו את הכביש ונכנסו לטרקלין של בניין מגורים מפואר! "צהרים טובים גברת נטלי ואדוני" הכריז לעברנו שוער מדוגם בבגדי שרד מפוארים ונוצצים. היא הנהנה בראשה ונכנסו למעלית