בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קוקהולד (Cuckolds)

אני אוהב לזיין אותה!!! טוב זה לא ביג דיל כמעט כל הגברים אוהבים את זה
אבל יש לי גם קטע פריקי!!! אני אוהב לזיין אותה כשבעלה האומלל צופה!
אכן זה אחד מהתחביבים שלי אבל יש לי גם תחביבים אחרים .........
קוראים לזה קוקהולד
לפני שנה. 27 באוג׳ 2018, 12:12

גיליתי עולם חדש!! שבוע שעבר הייתה לי שפחה חרדית! נשואה עם 8 ילדים! ...

והיא רצתה להיות שפחה שלי, בקשה מפגש חד פעמי אבל בלתי נשכח!!

נו מתחת לערימת הבד המיותר והפאה הגדולה הסתתרה אישה מאוד אטרקטיבית אז הסכמתי.

הבטחתי לה שלא אכתוב כלום שעלול להסגיר אותה,

המפגש היה חד פעמי קצר (לצערי, היו מגבלות) ולעיניין

אבל  בהחלט התרשמתי לטובה!!

אז אם יש כאן חרדיות נוספות שרוצות??? 

מוזמנת להגיב

לפני 3 שנים. 1 באוג׳ 2017, 12:53

A married woman who has the feedom in her marriage to pursue sexual relationships with men other than her husband. Her husband has full knowledge of her activities and consents to them.

רבים שואלים אותי איך זה מתחיל? איך נוצר המשולש המעניין הזה קוקהולד, הוטוויף והשור :) 
אז התשובה לכך מאוד קלה! זה מתחיל ביום הנישואים! כאשר אישה מתחתנת עם הגבר הלא נכון מהסיבות הלא נכונות, וכמובן יש סיבות נוספות אחרות :)

 

לפני 3 שנים. 30 ביולי 2017, 12:44

לא אין לי שום בעיה איתם להפך שיחיו כמה שבא להם 

שיאוננו על המקלדת שלהם עד שתצהיב

מה אכפת לי

אבל למה

למה?

למה אתם מטרידים אותי?

 

לכו חפשו לכם פרטנר כמוכם!! 

 

 

 

 

 

למי שלא מזהה זאת השחקנית ברברה עדן 

 

 

לפני 3 שנים. 4 ביולי 2017, 14:18

המעלית עצרה בקומה 30!! נכנסתי אחרי נטלי, נוף עוצר נשימה של חופי תל אביב נגלו מבעד החלונות הכהים והענקיים, הסלון המרוצף בפרקט אכותי בגודל אולם כדורסל (כמעט) כמה ספות מפנקות  ומטבח סימלי בקצה, שב בבקשה אני צריכה להתארגן ונעלמה במעבר, התרווחתי על הספה ולא יכול להעתיק את עיניי מהנוף כך שממש לא שמעתי את פתיחת הדלת החרישית וכניסת יוסי לדירה.

הוא נעמד לידי ושותק, סימנתי לו לשבת והוא התיישב על הרצפה ליד רגלי כאשר עיניו נעוצות בנעלי, אתה יכול לשחרר אותם פקדתי עליו, כן אדוני ענה ומיד חלץ את נעלי ולאחר מכן את הגרביים, ולא עצר עד שהתחיל לעסות את כפות רגלי.

"מדוע לא הכנתה את האורח?" שמעתי את קולה התקיף של נטלי כשהיא מתופפת על עקביה הדקים וחוזרת נמרצת לסלון, לא יודע מה היו הסידורים שלה אבל היא חזרה בדיוק באותה ההופעה לא החליפה אף פריט נראה בלבושה, סליחה "בעלתי" אני מתנצל מיד אכין אותו השיב לה יוסי ביראת כבוד ואז פנה אלי האם אדוני מסכים שיעזור לו להסיר את בגדיו? למה לא? עניתי לו "קדימה" ואז פניתי לנטלי "בעלתי" הממממ...... אני לא מכיר את המונח הזה. נטלי צחקה בתגובה ואמרה במונחים הסטנדרטים אנחנו נשואים אבל בהסכם משפטי בלבד בלי רבנות ובחוזה רשום שאני הסכמית לקחת את יוסי, ואני הבעלים שלו ולא ההפך. הוא הרכוש שלי וזהו, אני יכולה לעשות בו כרצוני כל עוד לא פוגמת בגופו באופן בלתי מחיק :)   ובנפשו? שאלתי. בנפשו? הוא עבד מה אכפת לי מהנפש שלו? כל עוד עושה את מה שאני צריכה זה בסדר

ואם הוא יפתח עצמאות ויתחיל לסרב? היקשתי עליה? על תדאג הוא ממש לא יסרב הוא יודע בדיוק למה הוא נולד! אבל אם רוח שטות תכנס למוחו אז הוא יודע שאני מתגרשת מייד והסכם הגירושים חתום עוד לפני שהתחתנו , ואז הוא יצא לעולם החופשי חופשי מכל הירושה הגדולה שלו :) הוא היורש היחידי למשפחת XXXXX.

זהו לא שאלתי יותר, בנתים  מכנסי הגינס שלי והחולצה היו מסודרים ומקופלים כבר על  הכסא  ויוסי עומד על 4 מולי

היא התיישבה לידי על הספה וצועקת ליוסי: קדימה תעורר את הזיין שלו עבד למה אתה מחכה? 

והוא מייד נשמע לפקודה ניגש לאיבר שלי והתחיל ללקק ולללק ולמצוץ, נטלי מצדה לא נשארה ללא מעש, היא התקרבה לפני ומהר מאוד הרגשתי את לשונה החמים חופר ומתקרב ללשוני.
בשלב הזה כבר לא היינו זקוקים לשרותיו של יוסי! היא הרימה את רגלה ועם העקב הענק שלה דחפה בעטה בראשו של יוסי והרחיקה אותו ממני היא התישבה מעלי ואז הסתבר שתחתונים לא היו עליה יותר, כך שלא היה שום מניעה ומחסום ממפגש לוהט בין הזיין הזקוף שלי והכוס הבוער שלה.

 

 

הערות:

1. מתנצל על העברית אני לא יליד הארץ.

2. סיפור אמיתי לחלוטין מלבד השמות והמקומות למען הדסקרטיות.

3. הסיפור התרחש בקייץ לפני כמה שנים ואם אתם סקרנים לגבי ההמשך אנא הגיבו ואספר לכם מה שאני זוכר.. 
4. כל ההוט-וויפ & קוקהולד שפונים אלי אני בהחלט רציני אבל האם גם אתם? אם כל רצונכם להתכתב זה בסדר אבל תגדירו מראש!! אני ממש לא מתחבר לשקרנים. ואם אתם רוצים להפגש? אז קודם תבדקו עם האישה שהיא באמת רוצה, ואם אתם לא מסוגלים לעבור לווצאפ אחרי שיחת הכרות כאן בצט כנראה שאתם לא אמיתיים שמחפשים רק לאונן על המקלדת שלכם וזה בסדר מותר לכם אבל חבל על הזמן שלי 

5. אם אתה לא נשוי או אין לך בת -זוג או אתה נשוי ואתך לא רוצה? או אתה לא רוצה שהיא תדע? אתה לא יכול להיות קוקהולד!!!
6. אם אתה רק רוצה לשרת אותי (ואת הבת זוג שלי?) אז אתה "עבד" ולא קוקהולד!! ואני בטוח שיש המון אדונים שמחפשים אותך מצא אותם!

 

 

 

 

לפני 3 שנים. 3 ביולי 2017, 13:16

ישבתי בשעת צהרים מאוחרת במסעדה תל-אביבית טיפוסית, יום חם מאוד, רעב, עסוק בארוחה, אבל מדי פעם האישה שישבה מולי משכה את תשומת ליבי, חיוך כאן קריצה שם, ממש גלריה של מצבים אקראיים. הגבר שישב מולה היה בגבו אלי, כשסיימתי לאכול התבוננתי היטב ואז ראיתי שהיא דיי מנסה לפלרטט איתי, תוך כדי היא לוחשת משהו באזנו של הגבר והוא מייד קם אחרי זה והלך לשרותים, היא קרצה לי שוב והפעם לא יכולתי לסרב קמתי עם כוס היין שלי והתיישבתי מולה, "אתה צריך הזמנה מפורשת? לא מבין רמזים?" צחקה לי, אני בהחלט מבין רמזים! אבל אי אפשר לעשות סקס על בטן ריקה! ואז בדיוק הגבר חזר מהשרותים "תכיר את יוסי" היא מכריזה "יוסי תכיר את המממ.... לא הצגת את שמך אדון?" מכוונת לעברי. "בני" אני עונה ושולח את ידי ללחוץ את ידה ומתעלם לחלוטין מיוסי, היא מגיבה ושולחת יד ענוגה, אני אוחז בידה שניות ארוכות ומבטינו מצטלבים, עיניים ירוקות ענקיות שיער חום ארוך וגלי אישה יפה ללא ספק!! בעצם הרבה יותר מיפה! יוסי המשיך לעמוד וניסה להוציא קול מפיו, "מה שמה של האישה היפה שאני אוחז בידה המדהימה? ומי זה יוסי?" הוספתי, "אני נטלי" ענתה לי "ויוסי? אנחנו רשומים ברבנות כזוג נשוי, אבל הוא אוהב לעשות את כל מה שאני מבקשת ממנו בלי גבולות!" נשמע מעולה עניתי ואז הפנתי את כוס היין הריקה לעברו מה דעתך למלא את החסר? יוסי לקח את הכוס הריק איזה יין ירצה האדון? "אדום" עניתי וחזרתי להתעניין בנטלי

היא לבשה שמלה צמודה קצרה מאוד נאלצתי לתמרן כדי להצליח לראות את גופה החטוב והמדהים! השמלה הייתה אדומה ולוהטת! הצצתי לראות מה היא נועלת? וזה היה עקב שחור לפחות 12 ס"מ שהיא שחקה בהם כצעצוע מין מושלם פשוט הזיזה את רגלה ימינה שמאלה ולא יכולתי לפספס, היא קלטה את מבטי העורג ולחשה לי מה דעתך שנעבור לחדר פחות המוני? מה בתפריט? שאלתי. "הבייתה| ענתה לי אני גרה ממש לא רחוק אפילו לא צריך לנסוע דקה הליכה! "ויוסי?" שאלתי. הוא מכיר את הדרך הבייתה אחרי שהוא ישלם את החשבון וגם שלך!  ענתה לי תוך כדי שהיא קמה עם כל 175 ס"מ החטובים שלה ואני לא יכול לפספס את המבטים שהיא גרפה מיושבי המסעדה קמתי מייד אחזתי בזרועה ויצאנו מהמסעדה, הדירה שלה הייתה באמת קרובה חצינו את הכביש ונכנסו לטרקלין של בניין מגורים מפואר! "צהרים טובים גברת נטלי ואדוני" הכריז לעברנו שוער מדוגם בבגדי שרד מפוארים ונוצצים. היא הנהנה בראשה ונכנסו למעלית

 

 

 

לפני 3 שנים. 13 בנוב׳ 2016, 15:01

http://www.slaveryandremembrance.org/_images/large/P0009_image0004.jpg

http://xroads.virginia.edu/~ma02/harris/utc/images/kentucky.jpg

http://cdn.theatlantic.com/assets/media/img/posts/2014/07/1b_003_ss_10_kdegra_sm/7e8c817b8.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/74/9d/ee/749dee3365d8b528b6d75a15ad59013f.jpg

לפני 4 שנים. 4 בנוב׳ 2015, 23:19

מקור: הכתבה


http://www.cuckoldvideoclips.com/pregnant/images/cuckold.jpg

Wife Gets Pregnant by a Black Man - My wife at thirty seven wasn’t getting any younger. We had been together for eight years, and she had always wanted a family. It was our one bone of contention, I had no interest in kids and she couldn’t get enough of them. We agreed that after the wedding we would give it a go, and she was so excited.

She had gotten pregnant before, but not by me, when we were only going out a few months her ex had come around while I was out of town and the two of them had got drunk and fucked, she told me the day after it happened and I respected her for that. It transpired he had knocked her up, but she had a miscarriage, something that had always made her feel so guilty as though she could have done something differently. I had always found it curious how sexy I found listening to her apologize for her betrayal and quizzing her on every detail….who knew were it would lead.

The big day came, a great wedding and beautiful romantic wedding night, she was ovulating so I fucked hard all night and left her pussy a sloppy mess…..but, nothing so again next month…still nothing…and the next….Turns out my sperm count is next to nothing. We tried everything after that and talked to everyone in the business…still no luck.

After eight months I could see the frustration in her, especially when she saw women who were pregnant, she tried to hide it but I could she her judging me. The arguments began, and following one blistering row she hinted at needing more of a man….I stopped her in her tracks and said “whats stopping you” we both froze and then with my heart pounding I added, “well?” We both blushed and gradually began to talk about it….I made us both so horny we fucked like rabbits for the next week.

Eventually we got down to details, we would do it but not in our home town and only if we were both happy, after all we both loved each other. We booked a weekend away and headed off excited on a trial run….nothing happened, a beautiful wife, a beautiful hotel, a big city, good bars but we were too nervous and we couldn’t find anyone we were comfortable with.

Take two, we waited til she was in her fertile phase and headed off again, different hotel same city. This time I enjoyed dressing her in some of the sexiest kit in her repertoire a short fitted skirt and some nice heels, the thought that I was preparing my wife to be “serviced” drove me wild. We took in some new clubs and bars…..still nothing. This time we decided to make the most of it and enjoyed a few too many cocktails before returning to the hotel. The hotel bar had a pretty cool jazz band playing and we continued our drinking there. My wife was getting more frisky at this point, and beginning to dance a little and eyeing up the musicians. I saw her catch and hold the eye of the tall black bass player in particular, she would clap flirtatiously when they finished a set.

When the band finished she rushed over to the handsome black man and invited him to join us, when he refused she “mock pleaded” with him till he did. They came back over to me and sat on the couch opposite me. He introduced himself and I bought him a drink as we talked music small talk, as I did my wife would flirt and interject. I could see this red blooded man trying not to stare as she would expose or move her body in front of him. She was oozing fertility, everything about her said fuck me. I managed to snap a couple of pics of them as she kneeled of the couch over him. She began to spread her legs slightly and stroke his hand, he became focused on her as I spoke to him until suggested we take our drinks to our room…she grinned at me and took his hand.

As we got to the elevator he held her ass, and once the door closed my wife pressed herself again him and began to kiss his huge muscular black neck, his two massive hands lifted her ass pressing her groin to his, she chuckled, I could see why, his great cock standing to attention visible beneath his trousers, throbbing against her belly. They kissed, and kissed like animals, their tongues tied and twisted as he lapped her open mouth. The elevator stopped and we moved to the room, as I fumbled for the keys they stood next to me, he ran a finger up between her legs, she gasped. That gasp she would make as her cunt was spread, by that sound alone I knew that this black mans hand was violating my wife, parting her wet vulva, sliding into her.

The door opened, I ushered them in, they ignored me, and pushed on into the room almost to the bed. She dropped to her knees and like a pro and unzipped him (as he took his shirt off). We both stared, this tall muscled man had an enormous black cock which pulsed as it grew in from of my wife, he pushed her head toward it and she ran her tongue up to the tip. A large bead of his pre-cum rolled out and she caught it with her lip as she took his whole cock head into her mouth. Her left hand rolled back his foreskin completely and pressed into the base of his huge shaft, his cock grew again, each vein bulged.

Watching my pale white wife wrap her pink tongue and mouth around the rock hard penis of this dark African man I began to realise that this could end in a pregnancy, we hadn’t discussed this and it would be very difficult to hide, I was beginning to get uneasy.

I was jolted from my thoughts as he released a long deep resonant growl, I though he was cumming, but no……he was just getting started

He grabbed her head and pulled her mouth off him and stood her up, kissing her wildly again. I asked him to let me undress her, he agreed but didn’t stop groping her. As I unbuttoned her top and unhooked her bra and took them off together he licked her neck and with a firm push drove his index finger up into her cunt, she jolted as he touched her cervix and she clutched his wide shoulders. “I’m fertile” she whispered, he looked at her then at me and then holding my gaze he pushed me back and immediately lifted her up so her tits where at his mouth level, she clasped her legs around him. He suckled her as she groaned and moaned then lay her down on the bed.

He kneeled above her spread legs, only a thin yellow G-string protecting this wet pussy from his hard dark meat. By this stage a steady stream of clear precum was running from his cock, ready to lube this tight white pussy He raised her ankles and brought her legs together to slide off her tight skirt and the last of her underwear. He brought his hips closer to her and as he opened her legs again he pushed, his cockhead searching for that precious entry.

I moved to my wife’s side, she was still panting and staring into his eyes. She grimaced as he tried again to enter her. “are you sure “ I asked, shouldn’t we wait…”No, sit down” came her reply. He thrust again, this time got her, she yelped as her labia were stretched and his cock found the entrance to her vagina. He changed pace, now slowly and gently he eased himself into her, kissing and licking her tits and body as he did, biting her lower lip as she opened her mouth to let out moan after moan. I could see what was happening, I could see the signs, her panting increased with each inch of his huge tool, she began to curl herself up, arching her pelvis into him. With that his cock sank balls deep in her, it was too much for her, she gritted her teeth and began to release a long loud cry as she clasped onto his neck. She was cumming hard and he knew it, he was pushing against her cervix and his pace quickened as he felt her pussy spasm around him.

It was amazing to watch, these two creatures, Black and White, life creating life. This white fertile woman’s womb doing all it could to get the black mans seed. He was so strong and she was so yielding.

His thrusts had becoming a hard rocking motion, my wife clinging to him still cumming, tears running down her face, mouth wide open. He sucked on her neck as the slapping sound of his balls on her ass became furious, he brought his head up til they were nose to nose, the sweat beading all over them both, his eyes widening then….he roared, as he contracted around her, and again and again, his ass pulsed as each rope of thick sperm was shot into her, he began to shake, it continued again….

I was watching him inseminate my ovulating wife, he kept kissing her and cumming for about five minutes and even then she didn’t want him out of her, instead they curled up in spoons position with his cock still inside her. After a jacking off in the bathroom I came back into the room and curled up in front of my wife on the bed. Her lover had already fallen asleep and my wife and I looked dreamily into each others eyes. His big black arms held her, a black hand on the belly he had just filled. I fell asleep.

I awoke with the light of day on my closed eyelids (and a sore head) and the light caressing kisses of my lady as she rhythmically kissed my lips. On opening my eyes I realised her kisses were rhythmic as her black lover was gently fucking her from behind, I smiled and kissed her more then played with her nipples as the fucking got harder. This time I was looking straight into her eyes as both she and her black lover came. His semen filling her again, making sure, making a baby, I snapped another pic of my filled up wife, then had a shower.

About an hour later he got up and left, he left her a card with his number kissed her goodbye and that was it. We lay on the bed and slept and talked until about 2 in the afternoon. We spent the rest of the weekend holding hand and staring at each other….we actually were more in love than ever. My wife confessed that she was sore for about four days after the ordeal. Three weeks later and with no period she took a pregnancy test and of course it was positive, I nearly collapsed but we are delighted. If anyone can think of a good excuse to tell people I would love to hear it.

She is now 36 weeks along and not long to go, I love watching my wife’s body being used by another mans seed, and the pregnant sex is great too.

 

http://www.cuckoldvideoclips.com/pregnant/images/cuckold2.jpghttp://www.cuckoldvideoclips.com/pregnant/images/cuckold5.jpg

לפני 4 שנים. 4 בנוב׳ 2015, 22:34

http://3.bp.blogspot.com/-JYZG8fQq86A/Thhtno49DNI/AAAAAAAAAG4/QoHtR3jQFmk/s1600/cuckold.jpg

מקור האנגלי של המילה בא מהמילה האנגלית "Cuckold". מהציפור "קוקיה", "cuckoo" שנוהגת להטיל את ביציה בקיני זרים.

הקוקהולדים הם קבוצת גברים נשואים או כאלה החיים במסגרת קשר התחיבותי כל שהוא, שמפיקה הנאה מינית מכך שהם מאפשרים לנשותיהם או חברותיהן לקיים יחסי מין עם גברים אחרים כשהם עצמם צופים מהצד במהלך קיום יחסי המין, שהם נמצאים בבית מחוץ לחדר השינה וממתינים לאורך זמן לכך שיוזמנו להיכנס לחדר ולבצע מטלות מסוימות, או שהם מאפשרים לנשותיהם להיפגש עם גברים מחוץ לבית ומקבלים סיפוק מיני רב מהציפיה לחזרתן של נשותיהן הביתה וקבלת פרוט מילולי מדויק ככל הניתן על מהלך יחסי המין אותם קיימה האשה עם המאהב שבחרה.
הגבר הקוקהולד אינו מעוניין לקיים יחסי מין עם נשים אחרות פרט לאשתו כחלק מהשקפת העולם של הקוקהולדים על עליונות האשה.

 בחלק גדול מהמקרים הבעל הוא זה שדוחף את אשתו לסגנון חיים זה, בדרך כלל על רקע של דעיכה בתשוקה הזוגית או תובנה של הבעל כי הוא נכשל בתפקידו כגבר מסיבות פסיכולוגיות או פיזיות שקשורות לפעמים לנטיות דו מיניות חבויות שמתבטאות בכך שהוא נהנה לראות איך גבר אחר נהנה מאשתו, וכל זה על בסיס אלמנט ההשפלה הנפשי שיש בכך וגם אלמנט של הסרת האחריות מתפקידו המסורתי של הגבר לדאוג לסיפוקה של אשתו.

הקוקהולד מעביר את האחריות לסיפוקה המיני של אשתו לידי גברים אחרים, צעירים ממנו או בעלי דחפים חזקים משלו.

 

המאפיין את הקוקהולדים בארצות הברית הוא החיפוש אחר מאהבים אפרו-אמריקאים לבנות הזוג שלהם.
התפתח מיתוס שולט ביחסי זוגות קוקהולדים שבו נוצרה הסכמה על עליונות הגבר השחור על הלבן בכל מה שקשור ליכולות המיניוֹת העדיפות של הגבר השחור, הן באורך זמן רב בו הוא מסוגל לקיים קצב קבוע במהלך יחסי מין והן בגודל אבר המין השחור.
שני האלמנטים שמיוחסים לגבר השחור נכונים אולי בחלקם בגלל מבנה הגוף המוצק של חלק גדול מהגברים האפרו אמריקאים וגם היכולות הפיזיות שלהם, אך המיתוס אודות גודל אבר המין של הגבר האפרו-אמריקאי נובע מכך שאצל הגזע הלבן אבר המין גדל בצורה מהותית ממצב רגיעה למצב [[זקפה]] ואילו אצל הגבר השחור במצב רגיעה אורך האבר זהה לאורכו כשהוא זקוף כך שההזדקרות שלו מגרוי באה ללא שינוי מהותי באורכו.
במסגרת העדפת הגבר השחור כמאהב ראשי לאשת הקוקהולד התפתח תת ז'אנאר נוסף בקטגוריה זאת שנקרא IMPREGNATE(להיות מופרה) או BREEDING (להתרבות – לגדל ילדים), השאיפה של הקוקהולדים ונשותיהם להתעבר ולהרות מזרעו של המאהב השחור.
ההשפלה היא בכך שהקוקהולד שלוקח על עצמו את כל המחויבויות כאב לילד זה, שבא מהמאהב של אשתו, והעדות שבשוני שבגוון עורו לעומת גוון עור האב והאם מראים לכל כי אין הוא ילדו ה[[ביולוגי]] אלה ילד של מאהב שאשתו הרתה ממנו.
יש להבדיל באופן מוחלט בין כל הז'אנאר של ה-SWINGERS (מחליפי הזוגות) לבין הקוקהולדס.
הסווינגרס מחליפים בני זוג כדי לגוון חיי נישואין אפורים ושגרתיים כשהמטרה להפיח רוח ברמת הגרוי המיני ההדדי של כל אחד מבני הזוג.
הקוקהולד לעולם אינו לוקח לו בנות זוג אחרות מעבר לאשתו, רק לאשה מותר לבחור לה בני זוג ליחסי מין ככל שתחפוץ.
הקוקהולד ישרת את אשתו, ישרת את המאהב, יקח על עצמו תפקידים שיוטלו עליו על ידי אשתו והמאהב שלה, יטפל במשק הבית, בילדים, יפרנס את המשפחה וינהל חיי שיגרה אך לעולם לא ירצה בבת זוג אחרת מעבר לאשתו הנערצת ובכך טמון כל ההבדל.

מקור: הכתבה