צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיוחד כמו כולם

לפני חודש. שבת, 12 באוקטובר 2019, בשעה 03:45

הייתי פעם בסדנת ספנקינג בפסטיבל מיניות ונילי, המנחה אמר לנו לתרגל ספנקינג בזוגות כשהוא הדגים איך הכי טוב להכות, בלי הכנה ובלי הקשר אחרי ספנקים ספורים יצא כל הכיף מהעניין.

אני מדמיין סדנת ספנקינג אחרת שבה מבקשים מכל אחד לחבר פנטזיות,  בהקשרים שונים, למשל בקטע סמכותי ענישתי חינוכי, של בוסית ועובד, מפקדת וטירון, שולטת ונשלט, ובפנטזיה אפשר לבחור שזה יהיה אחרי מעשה רע של הנענש, או כחלק רוטיני בשגרת היום להבהיר מי בעל הכח, ויש אינספור פרטים למלא האם התחתונים מופשלים? האם מבקשים ממנו להתפשט או שמפשיטים בכח? האם זה ביד ליותר אינטימיות והשפלה או הולכים על מקסימום כאב? 

הקשר נוסף יהיה ספנקינג כאקט של התעללות משעשעת, אולי זה נקמה במישהו לתפוס אותו ולתת לו ספנקינג? אולי הפסד בהתערבות? ואולי מסורת של birthday spanking,

ואפשר לדמיין ספנקינג כאקט ונילי שבו אחד מהם מבקש שיתנו לו ספנקינג רק כי זה גורם לו עונג בישבן. כל אחד ומה שעושה להם את זה.

אחר כך אפשר להתחלק לשלישיות וכל אחד בתורו יממש את הפנטזיה כשהוא יתן תפקיד לשני האחרים, בסדנא יש גבולות ולא כולם רוצים לבצע, אז מה שיפה זה שאפשר רק להכין את זה, במלחמות אסטרטגיות אומרים לפעמים שהאיום חזק מהביצוע. אז גם כאן כמו ששולטת אמרה ההכנה יכולה להיות יותר מגרה מהספנקינג עצמו.

ולמה להתחלק לשלישיות ולא לזוגות? בספנקיג עוד מישהו יכול להיות תוספת מגניבה, אפשר להיות על הברכיים של שניהם כששניהם נותנים לך ספנקינג כל אחד על לחי אחרת, אפשר שמישהו יתן ספנקינג והשניה תחזיק אותך בכח כדי שלא תברח, אפשר שהשלישית פשוט תתבונן בקבלת ספנקינג וגם לזה יש המון משמעות שאפשר ליצוק, השלישי יכול להתבונן בלעג ולהגביר את ההשפלה, או שהוא יכול להביט בחשש כי הוא הבא בתור או שהיא יכולה להביט בציפייה והמתנה כי בסיפור היא עוד מעט אמורה גם לשים אותו על הברכיים שלה. 

 

לפני שנה. רביעי, 8 באוגוסט 2018, בשעה 22:38

לפני 10 שנים הייתי הולך למועדון חשפנות, הייתי אז מאוד ביישן וגם לא נמשכתי לסקס אבל כן למגע אז זה היה פתרון קל לחוות חיבה ואינטרקציה ארוטית עם נשים יפות. זה היה נראה לי win win כי גם הן בטח נהנות מעבודה יחסית קלה שהן עושות בסבבה ומרוויחות טוב, יש כאלו שנראו שם עצובות ושלא בא להן אבל אני הלכתי על מי שחייכה והיתה במצב רוח טוב אז זה לא היה קשור אלי. 

עם הזמן התחלתי יותר לדבר איתן וזה התחיל קצת להיות מדכא, מי שענתה לי ל"מה שלומך" בהגזמה שהכל מושלם ומדהים הבנתי שסתם אומרת, ואחרות שראו שמעניין אותי יותר לשוחח באמת התחילו לספר לי על כך שהן חד הוריות וחייבות פרנסה, על חובות, על בעלי מועדנים שמטרידים אותם ועל לקוחות אלימים, בסוף התחשק רק להיות שם בשבילהן אבל באינטרקציה הזאת אני זה שלוקח עוד ממישהי שכרגע נמצאת למטה.

תמיד אוהב באינטרקציות אינטמיות לשאול אותה מי היא אוהבת, וככה או ככה מה את מעדיפה, ותסכל אותי שלרוב ענו מה שאתה רוצה ומעדיף, לקח לי לא מעט זמן להבין שאני לא יכול ללכת לפי מה שהיא רוצה, שהיא לא יכולה לענות לי שבא לה ללכת לישון עכשיו לבד, שהרצון שלה באינטרקציה הזאת לא ממש קיים וחשוב, ורק יש גבולות שהמועדון ותרבות צרכנות המין קבעה, בארצות הברית מקובל בלי מגע אז לקוחות לא נוגעים, כאן בארץ מקובל עם אז לקוחות נוגעים חופשי.   

אחד הדברים שסיפרתי לעצמי זה שאני לקוח מושלם אני אפילו בקושי מחפש מהן מיניות, ואני נחמד, אדיב, נקי, וראיתי שהן באמת מעדיפות אותי על לקוחות אחרים, הבעיה בסיפור הנפוץ הזה הוא שזה שמישהו גרוע יותר ממך לא הופך את מה שאתה עושה ללא גרוע. 

מה שהכי הפיל לי את האסימון זה ששילמתי למישהי על ריקוד ובאמצע היא הפסיקה לזוז פתאום והיתה בכאבים, שאלתי אותה מה קרה, והיא אמרה שזה כאבי מחזור, שאלתי אם היא בסדר ושתנוח ושהיא לא צריכה להמשיך, אבל היא ממש התעקשה ונלחמה איתי על להמשיך את הריקוד, ובצדק מבחינתה אני הרי כבר שילמתי, אם היא תפסיק זה נגד העסקה, וסיכוי טוב שהלקוח לא ירצה לשלם לה שוב והיא תאבד פרנסה. וזה גרם לי להבין מה אני עושה - מישהי עם כאבים במצב שהכי לא בא לה להיות באינטרקציה ארוטית/מינית איתי ואני משלם לה כדי שתהיה בכל זאת.  

ויותר מזה הבנתי שאני לא יכול לעולם באמת להיות הלקוח "הנחמד" אף פעם לא יוכל להיות לי מושג שהיא לא עם כאבים שהיא לא סופר נגעלת ממה שאנחנו עושים, משלמים כדי לא לדעת, כדי שהיא תעשה משהו אינטימי מיני שהיא לא רוצה.

היום אני ממש נרתע מאינטרקציות של מגע אינטמי שאני לא יודע בוודאות שהצד השני מעונין בהן, , מקווה שבעתיד יחנכו לזה יותר להדלק מרצון של הצד השני, ולא לרצות לגעת בו כשהוא לא רוצה.

הטיעונים הלוגים לא משנה כמה הם טובים הרבה פעמים לא משכנעים אותנו לפעמים צריך פשוט להרגיש ולדעת שיש כאן משהו לא נכון, וזה גם באינטרקציות מיניות לא בתשלום אם מרגישים שהפרטנר/ית לא באמת שם אז פשוט לעצור ולשאול. 

יש אולי דברים יותר גרועים מללכת לחשפנות כמו ללכת לזונות, ויש דברים אולי פחות גרועים מחשפנות כמו מלכות בתשלום או שיחות סקס, זה משנה אולי את המדרג, אבל הכל תחת הרצף של לשלם למישהי לאינטרקציה מינית שהיא לרוב לא מעונינת בה, שלא יכול להיות לך מושג עד כמה לא מעונינת ובאיזה מצב היא נמצאת באותו הרגע. 

הלוואי שבעתיד זה יהיה מובן מאליו שעושים רק אינטרקציות מיניות ששני הצדדים רוצים בהן, איזה כיף יכול להיות אם רק נהיה באינטרקציות כאלו. 

 

לפני שנה. חמישי, 28 ביוני 2018, בשעה 01:40

את שמה לי יד על החזה מתחת לחולצה, מחבק אותך חזק ולא רוצה שהרגע יגמר

לא מוכן להרדם כי אז יגיע הבוקר, ובבוקר את הולכת ולא חוזרת אלי, וישאר רק סימני נשיכה בצוואר, חיוך עצוב ותחתונים ששחכת למזכרת, למה לא יכולת לשכוח כרטיס אשראי, סטרפאון או לפחות איזה רב קו, אף אחת לא חוזרת בשביל תחתונים.

כשאת עוזבת זה קשה יותר ממה שחשבתי, לא זכרתי שכל כך כיף וטוב איתך ושוב צריך להשלים שזה לא יקרה שוב, ונשאר לי רק להתנחם בזרועות של אחרת כמו שהתנחמת בזרועותי.

 

לפני שנה. ראשון, 10 ביוני 2018, בשעה 00:51

הכי רומנטי בעולם זה כשאנו מסתכלים אחד לשנייה בעיינים, ואת מחזיקה אותי שם למטה לוחצת ומושכת, בודקת את סף הכאב והנאמנות, רואה ומרגישה אותי מתפתל לך בידיים, ואני רק רוצה לנשק אותך ואת נותנת לי להתקרב קצת ואני כמעט מצליח אבל רק כמעט.

שעה אחרי יושבים על קפה, ואת אומרת לי שיש אצלך הפרדה בין אלו שהם בני זוג לבין אלו שאת משתעשעת איתם, ופתאום מה שהיה כבר לא רומנטי בכלל.

 

לפני שנה. שני, 23 באפריל 2018, בשעה 02:22

בסדנא מינית כהרגלי, לומדים שם על תאוריה שאומרת שכל האנשים כשנדלקים מינית זה לפחות 1 מ4 הבאים -

משהו אסור (כמו נשואים)

יחסי כח (בדסמ אבל גם דברים פשוטים יותר כמו מעמד שונה, בוסית, מרצה), 

כמיהה (כמו מישהו בלתי מושג)

אמביולנטיות (כמו כשמשגעים אותך שלפעמים רוצים אותך ולפעמים לא).

אלו דברים שכאילו סותרים קרבה והדדיות ווניליות, אני לא בטוח שאלו הדברים היחדים באמת שצריך ללכת אליהם כדי להדלק אבל תאוריה מענינת.

מכאן עשינו כל מיני תרגילים, התרגיל הסופי זה אני עם עוד אשה וגבר וצריך לביים איתם סצנה שעושה לי את זה (עם שמירה של גבולות המשתתפים), לא רציתי לעשות משהו מיני מדי והלכתי על מפקדת כשאנחנו הטירונים, היא אמרה שהיא די גרועה בלהיות קשוחה אבל ראיתי שהיא רוצה לנסות ורק חסרת בטחון אז עודדתי אותה תוך כדי ואמרתי לה לעשות רק מה שהיא מרגישה בנח, היא העמידה אותנו עם ידיים על הקיר והחלה לתת הוראות כמו לעשות שכיבות סמיכה, היה לה קשה לחשוב על מה להגיד והיא היתה ממש חמודה איך שהיא ניסתה להכנס לתפקיד, וזה יותר שעשע אותי בהתחלה, אבל באיזשהו רגע ראיתי במבט שלה שמשהו משתנה, היא נעמדה בבטחון ואמרה לי להפסיק לחייך, הרגשתי איך היא באמת נהיית מעלינו באותו רגע, הגבר שלידי היה חמוד גם כן וניסה לעזור ואמר רק בלי סטירות, ראיתי שהיא נדלקה והתחילה לתת לי סטירות ולמשוך אותי בשער, היה לי כזה מגניב לבקש משהו משלי כשזה לא סדנת בדסמ ואז זה טרויאלי אלא סדנא לכאורה ונילית. בסוף התחבקנו באפטר קייר.

 

 

 

לפני שנה. שבת, 21 באפריל 2018, בשעה 20:28

אוכל איתך את הגלידה הטבעונית שלא מאוד טעימה לי.

רואה איתך את הקומדיה האהובה עלייך שלא ממש מצחיקה אותי.

מתכרבל איתך בתנוחה שלא הכי נוחה לי.

איתך לא צריך שליטה כאב והשפלה, רק רוצה לגרום לך להרגיש עטופה מוכלת מסופקת ואהובה.

.

 

לפני שנה. שני, 5 בפברואר 2018, בשעה 01:14

גברים צדים נשים, הם מנסים לפתות, לשכנע, להראות שמצד אחד הם נורא נורא רוצים אותך, מצד שני לא מסכנים ולא זקוקים לך בכלל, להראות שהם רוצים לטרוף אותך, אך מצד שני את תהיי גם הכי בטוחה איתם. הם מתמידים משקיעים ועושים הכל כדי לנצח במרדף, יש גברים שמתים על זה, ויש שקשה להם עם המשחק (מרים באיטיות וחשש את האצבע מסוף הכיתה).

היפוך תפקידים יותר מעניין וכיף... וכאן הרי זה עולם שונה, אבל נשלטים שמוכנים לעשות הכל יש 100 בשקל, אז מה יש לשולטות לרדוף? אם גברים רוצים להיות כאן הטרף אז רק משחק תפקידים לא מציאותי בעליל.

 

לעולם הונילי יש כאן יותר פונטנציאל, ועכשיו מישהי שגדולה ממני באיזה שני עשורים, עם מעמד גבוה וערך על שמה בויקי, קוראת לי לבוא אליה לבית ומבטיחה שיהיה לי "נחמד", לא לפני 11 כי יש לה פגישה חשובה, בהחלטיות היא קובעת את היום השעה והכתובת. מנסה לפתות כאילו אני צעירה יפה ותמימה, ולשכנע אותי לשנות תכניות עם אחרת כי איתה זה לא יהיה אותו הדבר וכל הגברים אומרים זאת. ועם כל הודעה נוספת בוואטספ אני מרגיש איך הציפורנים שלה מתקרבות וסוגרות עלי... 

לפני שנה. שני, 15 בינואר 2018, בשעה 21:03

מקבל הרבה תשומת לב לאחרונה, והרבה קשרים שונים ידידותיים ופיזים, אבל אף אחד מהם לא נכון לאהבה שלא נדבר על זוגיות וכל פעם יש סיבה אחרת למה זה לא מתאים (מצד שנינו).

אבל לי קל להסחף כשמחבב מישהי וישר להבחין בכל הדברים היפים והמיוחדים שיש רק לה, ולרצות להעמיק את הקשר ואת הרגשות ואת המשמעות, אבל שומר שלא כי זה מלחיץ וזה הורס תקשר ופוגעים או שנפגעים, אז מנסה לשמור ולשלוט ברמה המתאימה ולא להסחף, וכמה שזה מעייף. 

רוצה מישהי שאיתה אוכל באמת לשחרר את השליטה ולאהוב ולרצות עד הסוף.

 

לפני שנה. שני, 15 בינואר 2018, בשעה 02:27

לא בא לי חוקים, כללים, תבניות, תפקידים, תנאים, צריך, חייב, אין דבר יותר משעמם מזה.

בא לי לבוא כמו שאני ולהיות שם איתך, ולהיות קשוב אלי ואלייך, לראות אותך ואת הרצונות שלך ושיהיה לנו כיף כל הזמן, לשנינו ולא רק לך, לשחק ביחד בלי לדעת מה הולך להיות, כשאין חייב ואין ציפיות. 

לא רוצה להגיד שלא בא לי משהו רק כשזה בגבולות ומילת בטחון, לא רוצה להיות בובה רובוטית בפנטזיה של מישהי, לא רוצה להתמסר מראש ולהגיד שהאיברים שלי עומדים לרשותך, רוצה להחליט שמתמסר בכל רגע מחדש. 

מה יכול להיות יותר טוב וחופשי מלהגשים את הרצון של שנינו בכל רגע ורגע? כששנינו נוכחים שם ואף אחד לא מרצה בכח אף אחד אחר? למה זה צריך לסתור את עולם הבדסמ?   

לפני שנה. חמישי, 11 בינואר 2018, בשעה 06:11

מחבק אותה כפיות כשאני חצי רדום, ולה דווקא בא להתעורר ולעורר,

"אף פעם לא הצלפתי בזין וזה תמיד נראה לי מגניב, חושב שהוא יתעורר אם אצליף בו ביד?" לא דיברנו על זה לפני אז כך היא מוודאת שזה בגבולות, אני אומר לה "לכי על זה". היא מתחילה לתת מכות חלשות לאזור המפשעה כשאני עדיין מחבק אותה מאחור, "למה הוא לא מתעורר?" היא שואלת, "אולי כי את בעיקר פוגעת לי בביצים". בא לי גם להרביץ לך בביצים! והיא נותנת הפעם מכה חזקה לשם שמפתיעה אותי, ועוד מכה בעוצמה חזקה. היא נראית מרוצה כשהיא מסתובבת לעברי ומשכיבה אותי על הגב, אני פותח רגליים כשהיא ממשיכה להצליף פעם בזין פעם בביצים, הוא מתחיל לעמוד, היא יודעת להכות בדיוק בעוצמה הנכונה, לא כזאת שמשאירה אותי נאנק מכאבים וחסר תועלת להמשך, אבל מכות מורגשות וכואבות שמעיפות אותי למעלה.

"אייייי" היא פגעה קצת יותר חזק בביצים עד אז הצלחתי להחזיק את עצמי בשקט, הזעקה הקטנה שלי גרמה לה להגיד "אני רוצה להכות עוד יותר חזק מזה" אני אומר אוקי בהכנעה ופותח את הרגליים עוד יותר. עכשיו זה כבר היה קרוב לסף הסיבולת, אבל החיוך הזדוני שעולה לה שווה הכל, היא ממשיכה להצליף בזין כשהוא כבר עומד וחזק.

ברגע אחד היא מסיימת ומחליטה לעלות עלי ולהשתמש בי להנאתה, כמו כל פעם ברגע שהיא מחליטה לקחת, היא עוצמת עיניים ומתרכזת, אני כבר לא שם אלא רק חפץ, צעצוע מין לשימושה, היא כובשת ובועלת כמו גבר שרק רוצה לחדור. יש נשלטים שחולמים על זה להיות שימוש מיני לאלילה, אבל אני לא עף על הרגע. אני אוהב יותר מדי את הלפני, את הרגעים שהיא רואה אותי, ושעולה לשנינו המיניות כשמדברים צוחקים נוגעים ומתענגים ואני רק רוצה שהיא תשאר איתי באותו הרגע, רק עוד קצת.