לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרסומים מאת דראקן
15 תוצאות
2
ברמה זו או אחרת, הדילמות שלך הם של כולנו. המהות האמיתית של האושר והכאב, הרוח והגוף - והבלאגן שהסתירות הפנימיות של כל אלו יוצרים בחיינו. לכל אחד (ואחת) יש דרכים אחרות להביע את זה, והפתרון, למרות שלפעמי ...
שלישי דצמ' 22, 2009 6:09 pm • 12 תגובות • 4581 צפיות
3
אוטובוסים, מכוניות, אופנועים, כל מה שרועש. העיר בשש מילים, והסיבה לתיעוב גורף. הוא התפטר מזמן, ומאז לא מצא עבודה. יושב בבית, עובר בין ספרים למחשב למיטה. לאלכוהול כבר הפסיק לפנות, גם לא לשאר הסמים. כבי ...
שלישי דצמ' 22, 2009 5:57 pm • 0 תגובות • 1206 צפיות
4
הבעיה היא שצמד המילים "ככה אני" ניתן לסילוף מאד בקלות. השאלה היא איך משתמשים במידע הזה. אפשר לומר "זה מה שאני וזה עושה לי רע, אז זהו, נגמר, ופשוט לא צריך להכנס למצב הזה יותר", לעשות חושבים ברמה הפרקטי ...
שישי ספט' 11, 2009 7:58 pm • 5 תגובות • 1704 צפיות
5
שלאק. הפגיעה של החגורה יכלה להעיר שכנים, אבל הוא לא שמע אותה. ברקע הרעש היה בלתי נסבל, עם הוא לא היה עסוק. אבל זה כמעט ולא נקלט בראש. לפניו הייתה אישה ערומה, לא קשורה, על ארבע. הוא בקושי ראה אותה. הוא ...
רביעי אוג' 19, 2009 2:44 pm • 1 תגובות • 1574 צפיות
6
את עושה גבר נשוי, אז את "הזו האחרת" במקרה הטוב, במקרה הרע את פשוט משמידה משפחה כי את לא יכולה לשלוט בעצמך. אם מתאים לך התנאים האלו, יאללה, תלכי על זה. ראסמי, מההודעה המקורית עושה רושם שאת כבר החלטת מה ...
רביעי מאי 27, 2009 2:02 pm • 20 תגובות • 6187 צפיות
7
את עושה גבר נשוי, אז את "הזו האחרת" במקרה הטוב, במקרה הרע את פשוט משמידה משפחה כי את לא יכולה לשלוט בעצמך. אם מתאים לך התנאים האלו, יאללה, תלכי על זה. ראסמי, מההודעה המקורית עושה רושם שאת כבר החלטת מה ...
רביעי מאי 27, 2009 2:23 am • 20 תגובות • 6187 צפיות
8
מה המטרה של לכתוב את ההודעה המקורית? אין פה שאלה, אין פה רצון לתגובה, כל מה שהולך פה לא משנה דבר. מה שאת עושה זה המקביל ללכת לחדר מפוצץ באנשים ולכתוב את זה על הקיר במארקר.

... או שאולי את טרול מוצל ...
שבת מאי 23, 2009 6:39 pm • 10 תגובות • 4046 צפיות
9
שמונה בערב, ודממה בבית. הכל נקי ומסודר. הכלים שתופים. מטבח, סלון, שני החדרים. אפילו המחסן. תל-אביב עיר שהכל קורה בה, ולא קורה בה כלום, מפוצצת באנשים שמחפשים ריגוש, שמחה, אהבה, כמו קצף על חוף הים, תמיד ...
שני אפר' 27, 2009 3:06 pm • 0 תגובות • 1156 צפיות
10
הרוח טרקה אחת מהדלתות בבית, ברעש שהתגבר על המכוניות בחוץ. השיגרה האפרורית בזמן האחרון מתאימה את עצמה למזג אויר הקודר, ואני יושב לי וקורא עוד סיפור מתורגם על-ידי יאיר לפיד הניג'ס הזה שגורם לי לקלל את ה ...
שני דצמ' 29, 2008 2:37 pm • 3 תגובות • 1908 צפיות