אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב
הצטרפ/י לכלוב תוך דקות - ובחינם
הרשמה התחברות

החדר של לונה

Luna and daddy
sitting in a tree
K
I
S
S
I
N
G
לפני 3 ימים. שבת, 16 במרץ 2019, בשעה 02:33

לפני 3 ימים. שבת, 16 במרץ 2019, בשעה 02:15

לפני 3 ימים. שישי, 15 במרץ 2019, בשעה 18:15

התרגשות

כי יש לי ככ הרבה הפתעות

(שאחת מהן הרסת עם החושים המפותחים שלך)

הגעת אליי לא ביום הקבוע שלנו לכן לא הייתי מוכנה בכלל. קבעתי את אחת ההפתעות לעוד שעתיים... אני מבינה שאתה תהיה כאן ואתה מוציא את זה ממני. 

אנחנו נוסעים למכון ואני קולטת את הראש הסוטה שלך ואנחנו מבקשים להכנס לטיפול הראשון ביחד. הרוסיה הצעירה לא אוהבת את זה ומנסה להקשות עליך, אנחנו עושים לה טשטוש ונכנסים יחד. אני שוכבת על המיטה, היא מסמנת את האזורים עם טוש, אתה יושב על כסא בקצה המיטה מלטף לי את הרגל. היא עובדת על האזור הראשון ואני חושבת לעצמי ומסתכלת עליך - מנסה לשדר לך את המחשבות שלי, האם היא תראה שהכוס שלי אדום ונפוח כי תקעת אותי ושעה קודם השתמשת לי בחורים.

היא מבקשת שאפתח את הרגליים ועובדת על האזור האמצעי שכולל את השפתיים ומסביב להם, אתה מסתכל עליה, היא מרוכזת... אתה מסתכל עליי, אני עלייך... 

תסתובבי על הבטן, תפתחי עם הידיים ואנחנו באזור השלישי והאחרון. החורים שלי נפוחים, לא יודעת אם היא מריחה את הזין שלך מהחורים.. אתה מלטף לי את הרגל ואני עדיין שוכבת על הבטן עם התחת פתוח

יום הולדת שמח אבא 💝🍭

 

 

לפני שבוע. שלישי, 12 במרץ 2019, בשעה 15:04

אחרי המפגש האחרון שלנו שמתי לב שאני נקייה מסימנים. הגוף שלי חלק ונקי ואני לא אוהבת אותו ככה. במפגש הזה לא התאפקת וצבטת אותי ככ חזק שכמעט התעלפתי ואני לא מבינה איך זה לא השאיר סימן? אני מסתכלת בראי ומחפשת... מוזר. הכאב שם ככ חזק שאני לא מסוגלת לגעת. 

מאז - אני נהנית להרגיש אותך כשאנחנו בנפרד, נוגעת שם טיפה ונזכרת בך... זה מתוק.

בייחוד שנעלבתי ממך וכלום כבר לא בטוח

לפני שבוע. ראשון, 10 במרץ 2019, בשעה 22:43

כי חוץ מהדקירות בלב, השריפות על העור, הלחץ בכל הגוף...

 

אבא זה חם, רך, מלטף, מניק, מערסל ומפנק

 

 

ומה יש כשהקרניים שלך לא זקורות?

אותי מכשכשת בזנב

נושכת אותך נשיכות קטנות ובודקות, קופצת ימינה שמאלה ולמרכז

 

כשהנשיכות מתחילות להמאס עליך

המכה על האף שמגיעה במפתיע מכאיבה ומאפסת. 

 

מתמודדת, אני חושבת

לפני שבוע. שלישי, 5 במרץ 2019, בשעה 20:03

לפני שבועיים. שישי, 1 במרץ 2019, בשעה 02:24

כילדה הייתי ילדה ביישנית ולא דחפו אותי לומר לאורחים כל מיני דברים שלא רציתי או לנשק אותם ולנסות להוציא אותי מהביישנות. אבל היה לי דוד שהיה קורע אותי מצחוק ובהתחלה של כל פעם שהוא היה נמצא - הייתי קפואה והוא היה מפשיר אותי עם פרצופים מצחיקים וכל מיני שטויות שהוא עשה ובסוף היום כבר הייתי יושבת לו על הברכיים והיו ביניינו שיחות אינטימיות. שיחות לחיזוק הביטחון העצמי אבל לא שקופות כאלה. היה מתאר לי סיטואציה ושואל אותי מה הייתי עושה. הייתי משתפת אותו. אבל כשהיינו נפרדים ונפגשים מחדש הייתי צריכה את בניית הקירבה מחדש. אהבתי אותו מאוד. 

אהבתי שמבוגר שבטוח בעצמו מצליח להחזיק את סקרנותי, מצחיק אותי, מוביל אותי לשיחות שבהן יש לי תובנות - תוך כדי שאני על הברכיים שלו. תחושת הבטחון שיש מישהו בעולם הזה שמחכה לראות אותי - כפי שאני מחכה לראות אותו.

בתחילת כל מפגש - אני לא בטוחה שהוא עדיין רוצה - אבל אני מספיק מתביישת כדי לא ליזום קרבה, רק מסתכלת עליו ומחכה להפשרת הקרח

 

מחכה לשריקה

מעניין מה השתנה..

לפני 3 שבועות. שני, 25 בפברואר 2019, בשעה 22:39

אתה מרגיז אותי!! ככ מרגיז אותי!! אני בטוחה שאתה טועה...

אתה נותן לי הזדמנות להתנצל ועד אז אין לי מה לפנות אליך - אתה אומר. אני מתנצלת מייד כי אני יודעת שאסבול מהעונש הזה. בולעת את הכעס, יודעת שעדיף לי להתאפס כאן ועכשיו. מתקפת לגודל כלום, פתאום מצליחה ואין שום אגו שמפריע לי

 

לפני 3 שבועות. ראשון, 24 בפברואר 2019, בשעה 19:43

את הדברים הפשוטים ביניינו - 

אני ואתה ברכב שלך, אני יושבת על ידך מקדימה, כאילו בגוף של אישה אבל לגמרי ילדה קטנה שמסכימים לה לשבת בכסא הקדמי ליד הדבר שהכי צריכה בעולם - אותך. 

 

שאתה נהנה מנסיונותיי למתיחת הגבולות שלך, מהתחצפויות קטנות, מהעמדת הדברים על דיוקם ולתת לי לחזור על המשפטים שלך

 

שאתה כותב לי בערב שישי

 

כשאתה שם אותי תחתיך, על הרצפה ובין הרגליים שלך ומקשיב לי, מנתח איתי סיטואציות, מייעץ לי ומכוון אותי

 

 כשאתה מנשק ומחבק, עוטף, חונק

 

 כשאני מקבלת את הזין היפה והטעים שלך בקצב שאני אוהבת 

 

שלך

לפני 3 שבועות. שבת, 23 בפברואר 2019, בשעה 18:36

קדחתי חור חדש בקולר ומדדתי. הוא מתאים בול עכשיו, איזה כיף אז נשארתי איתו. פתאום מוצאת את עצמי שולחת לאבא בקשה לרשות לאונן... תחושה שעלתה לי במהירות רבה, שאפילו שכחתי ששמתי את הקולר. 

 

 

אני יכולה לאונן בבקשה, אבא? 🐶👅