סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות - בשפחות

שיעור במשפטים / שוטרת*

קולו הרועד של המרצה הקשיש, שבישר את תום השיעור, הקפיץ את יואב על רגליו. הוא חייב לרוץ לספרייה. הוא יוצא מהכיתה, מרגיש מעין חוסר נחת, ומאיץ צעדיו. רואה את המבנה מרחוק - הלב מתחיל לפעום, נוגע בידית הדלת - הלב כמעט יוצא מהמקום, רואה אותה... הלב נעצר.

כף רגלה השמאלית (1) / מעוז​(נשלט)

אהבתי אותה. אהבתי אותה וחשקתי בה. מעולם לא באתי על סיפוקי לגמרי ממנה. תמיד תחושה של עוד ועוד. המונחים: "עבד", "מלכה" לא עלו במפורש במיטתנו, אך נוכחותם הורגשה.

גאולה / מתפתח

למרות שיועד לו התפקיד הראשי והמכובד בהצגה שתוכננה לערב, כמעט ולא קיבל עליה פרטים. בכיסו הפנימי, הרחק מנזקו של הגשם, החזיק את דף ההוראות שקיבל לפני שלושה ימים. "היה נכון לשלושת ימים, אל תיגש אל אישה", כתבה לו שם, מותירה אותו משתומם על בקיאותה בתנ"ך.

הרי את מנויישת לי / Queencie​(שולטת)

את יגון הפרידה מתומר החלטתי להטביע בקצת אלכוהול בפאב הכי אופנתי בת"א. "את חייבת להמשיך הלאה ולהכיר בחורים חדשים" קבעה ענת, חברתי הבליינית. למרות שענת הייתה חברה טובה למדי שלי, לא חלקתי איתה את סודי.

פינג פונג / defluo{BDOC}

"אני לא הולכת להכאיב לך היום. זו לא הכוונה. אני לא צריכה להכאיב לך כדי שתצייתי לי. את תרצי לציית. כי אני אומרת לך. כי אני מבקשת אותך. אני מזכירה לך בפעם האחרונה שאסור לך לשנות את התנוחה, לפקוח את עינייך או לדבר. זה ברור?".

מכתב לגבירתי - הלילה הראשון / בעיניים כלות

גבירתי ביקשה ממני לתאר לה במכתב את אשר הרגשתי לאחר הלילה הראשון שלנו ביחד, בו הועמדתי לראשונה כשפחה מול מלכה.

מבטים מצטלבים / Queencie​(שולטת)

בלעת בשקיקה את רגלי הנתחבת עמוק לתוך פיך. מתמסר כאותה זונה שרציתי שתהיה. רגלי השניה מועכת את מבושיך, רומסת את אברך הזקור. אתה נאנח ולוחש לי "אני שלך מלכתי, עשי בי כרצונך".

ארוחת בוקר / Queencie​(שולטת)

"שכב על הגב כלב". קולי שקט ורגוע ואינו מרמז על זממי. וכשהוא שוכב ומביט בי מתחתי בציפיה לבאות, אני נעמדת בפישוק מעל מתניו ומתחילה בריקון איטי של השלפוחית, מסמנת את גופו ועולה לכיוון פניו.

החיים משעממים / Grey / Green​(אחר)

הוא מתנשף ומחבק אותה ואז שואל אותה, בין שריטה ללטיפה, "את חושבת שאנחנו משעממים?"

מבחן הקילור שלי / קלייר​(נשלטת){Simone D.B}

"מבחן הקילור שלך יכלול חמישה שלבים" הודיעה לי גברתי. "מבחן הציות, מבחן ההתמסרות, מבחן הויתור על האגו, מבחן העינוג, ומבחן האמון - המבחן הקשה מכולם..."