סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית

Femdom

והציפורים הפסיקו לצייץ / huan

"יש לנו בערך שעה עד שאצטרך ללכת להתכונן לנשף של היום", אמרה מרי לפייר. "אני חושבת שיש לנו מספיק זמן למשחק קטן", הוסיפה, וחיוך זדוני עלה על פניה. היא שלחה יד והרימה את ראשו של פייר, מבטיהם נפגשו והם התנשקו נשיקה ארוכה. הציפור שישבה על הענף הסתכלה מטה על הזוג המתנשק: חבל שציפורים לא יכולות לאהוב כך, חשבה.

ויהיה בוקר ויהי ערב / Queencie​(שולטת)

אני לא יודעת מה לנעול גברתי", אמרה שפחתי.
"נלך אם כך לקניון, שפחה. גם אני צריכה כמה פריטים".
ראיתי את המבט המפוחד על פניה. עד היום מעולם לא יצאה בפומבי כשהיא לבושה כאישה. לא שהיא התביישה באהבתה ללבוש הנשי, אלא שידעה שהחברה אינה מכבדת את מי שנוטה לכך.

העונש / Queencie​(שולטת)

בשלבי התעוררות ראשוניים, הרגשתי את שפתיה של שפחתי נושקות לרגליי. שמעתי אותה ממלמלת "בוקר טוב" חטוף, ואת צעדיה טופפים-מתרחקים. תהיתי מה יכול היה למנוע ממנה להעיר אותי בחום מפנק כפי שעשתה מדי בוקר.

ספור פשוט של השתלטות / me_4_u (נשלט)

המפגש הראשון נערך פי הוראותיה המדויקות. הוא עמד בצומת החשוך והמתין. מכוניות חלפו, מידי פעם האטו והמשיכו. הם שוחחו מספר פעמים באינטרנט ובטלפון, והוא הרגיש שהיא ממש חודרת לנשמתו ומכילה אותה כולה. הוא ידע שאין ודאות שהיא באמת תעצור, ואולי כן.

גברת מילר / זיקית

את כל כך גאה. כשאת צועדת ברחוב, העלים מסתדרים בשלשות מפחד טפיפותיך הבלתי מתפשרות. הניחוח שלך בלתי מפוענח, והם תמיד מסובבים את הראש, ואת אפילו לא ממצמצת מתחת למשקפי השמש השחורים האטומים הקלאסיים שלך, אפילו לא כשהם יפים במיוחד.

בטוח יותר מאחורי הדלת / בזיק

העברתי עוד ערב על הספה והתנוונתי לי מול הטלוויזיה כאשר נשמעה דפיקה בדלת. מן העבר השני מצאתי בחורה, שהציגה את עצמה כסוקרת ושאלה אם תוכל לשאול אותי מספר שאלות. לרוב אני מסלק סוקרים, אך היא הייתה נאה, ומספרים שלעיתים חלומות מתגשמים.

מלכת השדים / SaTyR​(מתחלף)

אני מרגיש חום עז מלטף את גופי, מכסה אותו בכאב מתוק עד עצם עצמותיי, מוריד את העיניים, זאת הדרך שלה להגיד שמספיק. בא לי לבכות כשאני רואה שוב את הרצפה במקום עורה החלק, בא לי לצעוק, אבל אני שותק. פשוט מרכין את ראשי בכניעה ושותק.

פגישה ראשונה / סאבאון​(מתחלף)

היא לגמה מהקפה שלה, ואז, בשיא הטבעיות, לקחה את הכוס שלו, הרימה אותה לפיה כאילו כדי לשתות, וירקה לתוכה. הוא הביט בחשש סביבו, אבל אף אחד לא שם לב. היא חייכה, הביטה בו. הוא לא ידע מה לעשות, חיכה להנחיה. ואז הוא הבין.

Play Party / מיתוסית​(שולטת)

במעמקי לבי התרגשתי קצת. לא ידעתי מה מצפה לי והאם המפגש יזרום כשורה ולא יהיו בעיות. כל הדרך דיברתי איתו על הא ועל דא, כששום דבר לא קשור אף ולו ברמז למפגש שעמד להתרחש בדקות הספורות לאחר שירדנו מהמכונית וטיפסנו במדרגות.

המציאות עולה על כל זכרון / Queencie​(שולטת)

הזכרונות מציפים אותי ברגעים הכי לא צפויים. חוויות ההווה משתלבות, משקפות ומעצימות את חוויות העבר, כמו קליידוסקופ של ניצנוצים צבעוניים שמשקף את חלומותינו המשותפים על גבי מראת המציאות. ולמרות שזו שונה מכפי שקיוויתי, האוויר שממלא את ריאותיי עם כל שאיפה אינו חותך בהן עוד, אלא זורם בנינוחות פנימה עד שחזי מרגיש כאילו מלא, כמעט כמו פעם, כמעט כמו אז.

ערב קיץ / LoneWolf​(נשלט)

"אני הולכת לסרט, המפתח במקום הרגיל. אתה תחכה לי בבית, בתשע וחצי בדיוק, עירום באמצע הסלון, ועל השולחן יהיו ארבע כוסות ובקבוק דייאט-קולה קר, ברור?"
"ברור, הגבירה", עניתי ברצון.

בית קלוד-מארי / תמימות מטעה

ג'קי זוכרת היטב את היום בו נכנסה לבית קלוד-מארי. היא זוכרת את כל הבנות עומדות בשורה עם מכנסונים כחולים וחולצה לבנה, שיערן אסוף בקפידה, עומדות זקופות ומסודרות בשני טורים מול מדאם מארי. לא די בכך שהן ניצבו בלא ניע, נדמה היה לה כאילו לכולן הייתה אותה הבעת פנים, והיא לא הבינה איך ייתכן שכמעט מאתיים בנות נראות כאילו קורצו מחומר אחד.

חוקים / דני קיי

זה קורה ככה, לעיתים, שהשלפוחית מסמנת לך כאן ועכשיו שהיא צריכה להתרוקן. הו אז, אתה מחפש לך איזו פינה אפלולית, שיח, גזע של עץ, חומת אבנים, עמוד תאורה, ערימת אשפה, קיר סדוק, פיסת שקט.

שיעור במשפטים / שוטרת*

קולו הרועד של המרצה הקשיש, שבישר את תום השיעור, הקפיץ את יואב על רגליו. הוא חייב לרוץ לספרייה. הוא יוצא מהכיתה, מרגיש מעין חוסר נחת, ומאיץ צעדיו. רואה את המבנה מרחוק - הלב מתחיל לפעום, נוגע בידית הדלת - הלב כמעט יוצא מהמקום, רואה אותה... הלב נעצר.

כף רגלה השמאלית (1) / מעוז​(נשלט)

אהבתי אותה. אהבתי אותה וחשקתי בה. מעולם לא באתי על סיפוקי לגמרי ממנה. תמיד תחושה של עוד ועוד. המונחים: "עבד", "מלכה" לא עלו במפורש במיטתנו, אך נוכחותם הורגשה.

גאולה / מתפתח

למרות שיועד לו התפקיד הראשי והמכובד בהצגה שתוכננה לערב, כמעט ולא קיבל עליה פרטים. בכיסו הפנימי, הרחק מנזקו של הגשם, החזיק את דף ההוראות שקיבל לפני שלושה ימים. "היה נכון לשלושת ימים, אל תיגש אל אישה", כתבה לו שם, מותירה אותו משתומם על בקיאותה בתנ"ך.

הרי את מנויישת לי / Queencie​(שולטת)

את יגון הפרידה מתומר החלטתי להטביע בקצת אלכוהול בפאב הכי אופנתי בת"א. "את חייבת להמשיך הלאה ולהכיר בחורים חדשים" קבעה ענת, חברתי הבליינית. למרות שענת הייתה חברה טובה למדי שלי, לא חלקתי איתה את סודי.

פינג פונג / defluo{BDOC}

"אני לא הולכת להכאיב לך היום. זו לא הכוונה. אני לא צריכה להכאיב לך כדי שתצייתי לי. את תרצי לציית. כי אני אומרת לך. כי אני מבקשת אותך. אני מזכירה לך בפעם האחרונה שאסור לך לשנות את התנוחה, לפקוח את עינייך או לדבר. זה ברור?".

מכתב לגבירתי - הלילה הראשון / בעיניים כלות

גבירתי ביקשה ממני לתאר לה במכתב את אשר הרגשתי לאחר הלילה הראשון שלנו ביחד, בו הועמדתי לראשונה כשפחה מול מלכה.

מבטים מצטלבים / Queencie​(שולטת)

בלעת בשקיקה את רגלי הנתחבת עמוק לתוך פיך. מתמסר כאותה זונה שרציתי שתהיה. רגלי השניה מועכת את מבושיך, רומסת את אברך הזקור. אתה נאנח ולוחש לי "אני שלך מלכתי, עשי בי כרצונך".

ארוחת בוקר / Queencie​(שולטת)

"שכב על הגב כלב". קולי שקט ורגוע ואינו מרמז על זממי. וכשהוא שוכב ומביט בי מתחתי בציפיה לבאות, אני נעמדת בפישוק מעל מתניו ומתחילה בריקון איטי של השלפוחית, מסמנת את גופו ועולה לכיוון פניו.

החיים משעממים / Grey / Green

הוא מתנשף ומחבק אותה ואז שואל אותה, בין שריטה ללטיפה, "את חושבת שאנחנו משעממים?"

מבחן הקילור שלי / קלייר​(נשלטת){Simone D.B}

"מבחן הקילור שלך יכלול חמישה שלבים" הודיעה לי גברתי. "מבחן הציות, מבחן ההתמסרות, מבחן הויתור על האגו, מבחן העינוג, ומבחן האמון - המבחן הקשה מכולם..."

פנטזיה / ניקול בעקבגבוה​(שולטת)

בסיומו של יום עבודה קשה וארוך, נוהגת אני להתישב בבית קפה צדדי. אני מתישבת בפנים, בשולחן לשנים, בגפי. ומדי יום, אני רואה אותו...

אמנות השיעבוד / Olive

בתור בחור נאה אך מובטל, הוא שמח למצוא משהו שיוכל לעשות די בקלות ולהשתכר ממנו יפה למשך כמה שבועות. המודעה הצהירה שהציירת מעוניינת בבעל מראה אתלטי, עם שרירים מוגדרים, שמוכן לשמש כמודל למשך ארבעה שבועות בשבילה בגלריה שלה...

נשימה / מיתוסית​(שולטת)

ואתה תשכב על הגב במיטה, הידיים קשורות זו לזו בחבל דק מאחורי הגב. ואני אשכב עליך, גופי מרוח על שלך, אנשוך, אשרוט, אנשק, אלטף, אסטור. אתה תתנשף, תגנח ותאנק בזמן שאני אפעל. אני אשלח יד בוטחת אל פיך, אסתום אותו כך שלא תרעיש ותפריע לי בעיסוקיי, הניצול של גופך לתועלתי...

כך מאלפים כלב מרדן / מיתוסית​(שולטת)

הוא ירד על ארבע וזחל אליי תוך שהוא רועד מקור עקב הרצפה הקפואה. הרמתי את מבטו אליי והבטתי עמוק לתוך עיניו. הוא בסך הכל ילד, ילד קטן ואבוד שצריך אותי יותר מכפי שהוא מוכן להודות בזה...

האמבלר מהו? / ניקול בעקבגבוה​(שולטת)

טלפון. מעברו השני של הקו הוא נשמע די דומיננטי. דווקא הם, חשבתי לעצמי, כלבלבים כנועים וצייתנים המחכים בשקיקה לאחת שתשלוט ביד רמה. "במקום הקבוע," אמרתי וניתקתי, לא מותירה מקום לדו שיח או לדיון...

הפעם הראשונה שלי (סיפור בהמשכים) - חלק ראשון / עבד מסיבות​(נשלט)

"בנות, תכירו, זה העבד שלי. הוא עושה כל מה שאני מצווה עליו." ההמולה בחדר המלא שככה בבת אחת. הרגשתי כיצד יותר מתריסר זוגות עיניים נשיות ננעצות בי ובוחנות אותי לפני ולפנים בסקרנות משועשעת מהולה בתאוותנות...

אל תבוא עם גבולות / אילנה 78​(מתחלפת)

הכרנו באתר הכרויות רגיל. הוא סיפר לי שהוא לא מחפש קשר רגיל, אלא מישהי שתשפיל אותו ותיתן לו להעריץ את כפות רגליה. למרות שהגדיר את עצמו כעבד וכמוכן לכל, הוא ידע בדיוק מה הוא רוצה שיהיה ודאג לקבוע לי גבולות. אבל כללים נועדו בשביל לשבור אותם...