סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית

Femdom

היה או לא היה / מלכת הלילי​(אחר)

החלטתי שכדי להפוך את הפגישה למעניינת יותר, נשמור על מצב בו אף צד אינו רואה את השני לפני הפגישה. כמו כן, הגבלנו את כמות המידע שניתנה על כל אחד, מבחינת שמות אמיתיים, מקום מגורים ועוד פרטים שיכולים היו לפגוע באנונימיות הברוכה אותה חיפשנו.
הפגישה נקבעה לשעת בין הערביים, בבית מלון מפואר, כשההוראות שניתנו לו היו להתייצב בשעה מסויימת, להוריד בגדיו ולהמתין לבואי בצמוד לקיר, כשפניו אל הקיר.

עבד וירטואלי - חלק א' / צעצוע{א}​(נשלט)

כמעט מההתחלה היא רצתה שניפגש אולם אני התחמקתי עד שלבסוף הודיתי שאני נמצא בחו"ל ולכן לא הייתי במועדון ולא נפגשנו בעבר... היא וגם אחרים שאלו אותי מתי אני מגיע לארץ ולבסוף החלטתי להגיע בלי להודיע ולספר לאף אחד שאני בא... הפתעה...

סקירת סרט: תבעטי, תדרכי ותסובבי את הרגל / עתליה​(שולטת)

היא כל כך שלווה, רגועה ומעשנת בנונשלנטיות שאתה כבר יודע שמפה, זה רק הולך ונהיה טוב...
הבחור מגיע, מברך אותה לשלום. היא פוקדת עליו לרדת על ברכיו ותוך כדי ניהול שיחת חולין היא מתחילה לשחק באיברו, וברגע הכי לא צפוי..... היא מבליחה בעיטה (אויי... זה טוב....) שמותירה אותו מקופל על הרצפה.

סקירת סרט: האנרגטית, הקשוחה והפולניה / עתליה​(שולטת)

האנרגטית (ממש חסרת מנוחה הילדה), בועטת את העבד למיקום אחר בחדר, נאחזת בקורה הקבועה בין 2 הקירות ומקפצת.... ומקפצת.... השטיח מתחיל להשמיע קולות, "ששש.... שטיח.... ששש...." ופיו נסתם ע"י כף רגלה הנתחבת לפיו.

קורס מזורז לזונה חדשה / נעמה

"אתה הולך להיות הזונה שלי ואני הולכת לחנך אותך ולהעביר אותך קורס מזורז של איך מתנהגת זונה טובה לבעלת הבית שלה". התרוממתי והתיישבתי ממולו על המיטה שאני מושכת לו בשערותיו ומלבישה לו סטירה על מנת להמחיש עבורו את המעט שהוא הולך לחוש אצלי.

חדר הטיפולים / המכשפה​(שולטת)

הכנסתי אותו לחדר הטיפולים, לבשתי חלוק לבן וארוך שהתאים במיוחד לחליפת העסקים השחורה שלבשתי באותו יום. הוצאתי מהמגירה את הסטטוסקופ, שמתי אותו סביב צווארי והסתובבתי אל הבחור..

אתה שלי.. - מנקודת המבט של חגית / captan5​(מתחלף)

תאור המפגש בין ערן לחגית - הפעם "מנקודת מבטה".

אתה שלי... / captan5​(מתחלף)

חווייה שעברתי עם חגית, מנקודת המבט שלה...

סשן... / נעמה

הסכמנו להיפגש בבית מלון בחדר 104 בשעה 9 בבוקר התקשרתי לוודא שהוא אכן נמצא שם שאני כבר במעלית.
"תשאיר את הדלת פתוחה זונה עלובה אני תוך דקה אצלך" ועם תחתונים בלבד !!!!

כיצד למצוא פם-דום / המלכה לירז​(שולטת){כ}

מורה נבוכים לסאב המחפש

כשיד אחת מכה ויד אחת מלטפת / המכשפה​(שולטת)

רומנטיקה במערכת יחסי שליטה