סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות - בשפחות

ספור פשוט של השתלטות / me_4_u (נשלט)

המפגש הראשון נערך פי הוראותיה המדויקות. הוא עמד בצומת החשוך והמתין. מכוניות חלפו, מידי פעם האטו והמשיכו. הם שוחחו מספר פעמים באינטרנט ובטלפון, והוא הרגיש שהיא ממש חודרת לנשמתו ומכילה אותה כולה. הוא ידע שאין ודאות שהיא באמת תעצור, ואולי כן.

גברת מילר / זיקית

את כל כך גאה. כשאת צועדת ברחוב, העלים מסתדרים בשלשות מפחד טפיפותיך הבלתי מתפשרות. הניחוח שלך בלתי מפוענח, והם תמיד מסובבים את הראש, ואת אפילו לא ממצמצת מתחת למשקפי השמש השחורים האטומים הקלאסיים שלך, אפילו לא כשהם יפים במיוחד.

בטוח יותר מאחורי הדלת / בזיק

העברתי עוד ערב על הספה והתנוונתי לי מול הטלוויזיה כאשר נשמעה דפיקה בדלת. מן העבר השני מצאתי בחורה, שהציגה את עצמה כסוקרת ושאלה אם תוכל לשאול אותי מספר שאלות. לרוב אני מסלק סוקרים, אך היא הייתה נאה, ומספרים שלעיתים חלומות מתגשמים.

מלכת השדים / SaTyR​(מתחלף)

אני מרגיש חום עז מלטף את גופי, מכסה אותו בכאב מתוק עד עצם עצמותיי, מוריד את העיניים, זאת הדרך שלה להגיד שמספיק. בא לי לבכות כשאני רואה שוב את הרצפה במקום עורה החלק, בא לי לצעוק, אבל אני שותק. פשוט מרכין את ראשי בכניעה ושותק.

פגישה ראשונה / סאבאון​(מתחלף)

היא לגמה מהקפה שלה, ואז, בשיא הטבעיות, לקחה את הכוס שלו, הרימה אותה לפיה כאילו כדי לשתות, וירקה לתוכה. הוא הביט בחשש סביבו, אבל אף אחד לא שם לב. היא חייכה, הביטה בו. הוא לא ידע מה לעשות, חיכה להנחיה. ואז הוא הבין.

Play Party / מיתוסית​(שולטת)

במעמקי לבי התרגשתי קצת. לא ידעתי מה מצפה לי והאם המפגש יזרום כשורה ולא יהיו בעיות. כל הדרך דיברתי איתו על הא ועל דא, כששום דבר לא קשור אף ולו ברמז למפגש שעמד להתרחש בדקות הספורות לאחר שירדנו מהמכונית וטיפסנו במדרגות.

המציאות עולה על כל זכרון / Queencie​(שולטת)

הזכרונות מציפים אותי ברגעים הכי לא צפויים. חוויות ההווה משתלבות, משקפות ומעצימות את חוויות העבר, כמו קליידוסקופ של ניצנוצים צבעוניים שמשקף את חלומותינו המשותפים על גבי מראת המציאות. ולמרות שזו שונה מכפי שקיוויתי, האוויר שממלא את ריאותיי עם כל שאיפה אינו חותך בהן עוד, אלא זורם בנינוחות פנימה עד שחזי מרגיש כאילו מלא, כמעט כמו פעם, כמעט כמו אז.

ערב קיץ / LoneWolf​(נשלט)

"אני הולכת לסרט, המפתח במקום הרגיל. אתה תחכה לי בבית, בתשע וחצי בדיוק, עירום באמצע הסלון, ועל השולחן יהיו ארבע כוסות ובקבוק דייאט-קולה קר, ברור?"
"ברור, הגבירה", עניתי ברצון.

בית קלוד-מארי / תמימות מטעה

ג'קי זוכרת היטב את היום בו נכנסה לבית קלוד-מארי. היא זוכרת את כל הבנות עומדות בשורה עם מכנסונים כחולים וחולצה לבנה, שיערן אסוף בקפידה, עומדות זקופות ומסודרות בשני טורים מול מדאם מארי. לא די בכך שהן ניצבו בלא ניע, נדמה היה לה כאילו לכולן הייתה אותה הבעת פנים, והיא לא הבינה איך ייתכן שכמעט מאתיים בנות נראות כאילו קורצו מחומר אחד.

חוקים / דני קיי

זה קורה ככה, לעיתים, שהשלפוחית מסמנת לך כאן ועכשיו שהיא צריכה להתרוקן. הו אז, אתה מחפש לך איזו פינה אפלולית, שיח, גזע של עץ, חומת אבנים, עמוד תאורה, ערימת אשפה, קיר סדוק, פיסת שקט.