בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחושך לאור משנים כיוון

לפני שבוע. ראשון, 14 ביולי 2019, בשעה 16:33

אחרי שלוש פעמים שסקס נגמר בגמירות  שלה בלבד היא הבינה שבפעם הבאה אני כבר אהיה מגורה מדי ולא בטוח שאצליח להחזיק מעמד עד שהיא תגמור . 

אז למשך שבוע נערך תרגול אדג'ינג יומי. אני צריך לעמוד מולה ולעשות ביד עד שכמעט גומר ולהפסיק. אני חייב להגיע עד השלב שההתחלה של הגמירה יוצאת, ממש הטיפות הראשונות כדי להוכיח שאני באמת על הקצה.

אם לא היו טיפות או שגמרתי אז תהיה ענישה.  אחרי שבוצע יש לי את הזכות לענג אותה בלשוני 

לפני שבוע. חמישי, 11 ביולי 2019, בשעה 15:02

היא עומדת מול החלון הפתוח. רוח נושבת פנימה מכניסה את אוויר הלילה הקריר . לבושה שמלה אווירית שחורה ללא תחתון שמביאה את ישבנה המפואר. ביד אחת כוס קפה נמס ובשנייה סיגריה. מעשנת לה את הסיגריה של אחרי. 

רק רגע לפני עוד הייתי בתוכה. היא מחייכת בשביעות רצון. רק לפני רגע היא עוד הייתה על ארבע על המיטה. אני בתוכה מביא אותה לגמירה בפעם השנייה, מרגיש את היריבות שלה יוצאת. אני כבר קרוב לגמירה בעצמי אך היא מושכת את עצמה ממני ומשאירה אותי על הקצה.

עכשיו מול החלון אני נצמד אליה מאחור.  נחמד אליה עירום. יורד על ברכיי מאחוריה, מרים מעט את שמלתה ומנשק את ישבנה. היא יודעת שנשארתי מגורה. " תמשיך ככה, בעצם אני רוצה שתנשק לי את הטוסיק כל הלילה"

לפני חודש. ראשון, 16 ביוני 2019, בשעה 12:09

אחרי מספיק שנות נסיון והרבה אכזבות כבר למדתי לא לצפות יותר מדי. האכזבות באות והן מאוד כואבות.

במשך השנים למדתי להיזהר ולנסות להימנע אבל איכשהו מצליחים להפתיע אותי ובעיקר ולאכזב. דווקא אלה שחשבתי שהם חברים ובמיוחד אותו אחד שכל כך הערכתי והיה בעיני אדם עם יושרה מיוחדת. דווקא הוא בשילוב עם קולגה שלי שאני נמצא איתה בקשר יום יומי שהפך ממש לחברי (לפחות ככה חשבתי).

אז הסכין ננעצה בגב וזה כואב מאוד. 

עכשיו צריך לאסוף את עצמי, לעצור את הדימום ולהמשיך הלאה עם פחות אמונה באנשים.

 

לפני חודש. שבת, 1 ביוני 2019, בשעה 09:39

אירועי השבוע האחרון הראו לי כמה נבואי השיר הזה של שלום חנוך, כאילו נכתב במיוחד על מה שקורה עכשיו במדינה.

במיוחד שתי השורות הראשונות של הבית האחרון.

 

לפני חודשיים. רביעי, 15 במאי 2019, בשעה 13:21

היא עומדת מולי, אני מוריד ממנה את הבגדים משאיר אותה לעמוד מולי חשופה לגמרי. אני מנשק אותה בעדינות. מסובב אותה אל מול המראה שתוכל לראות את עצמה כמו שאני רואה אותה. נעמד מאחורה, מושך את ידיה מאחורי הגב ואוסף את שערה. מלטף בעדינות את עורה החלק. 

עוצם את עיניה, נותן לה להרגיש את אצבעותיי עוברות עליה, על צווארה, על כבה, על שדיה המלאים, על בטנה על הקימורים המופלאים של גופה. בחוץ חם אבל בפנים קריר והיא עומדת בדיוק מול הרוח הקרה שמוציא המזגן, השילוב של אצבעותיי על גופה וצינת המזגן מעבירים בה רטט בכל הגוף. לאט לאט היא מתמכרת למגע המשתלב עם הרוח הקרה, אני מסיט את ידיה לצידי הגוף מעביר את האצבעות מצווארה למטה לאורך הגב אל החריץ בין פלחי ישבנה. ידי השנייה מלטפת את שפתיה התחתונות, מפסק את בעדינות את רגליה, אצבע אחת מתחילה לשחק בתוכה, מרגיש איך הרטיבות מתחילה להצטבר ולנזול מתוכה. היא נושכת שפתיים, עיניה עדיין עצומות והיא כולה בתוך התחושות.

אני מנשק אותה שוב, בשפתיה, וצווארה. מנשק את שדייה ומעביר את לשוני על פיטמותיה. נעמד מאחוריה, שתי ידי חופנות את שדיה. אני מסובב אותה קצת ומוריד אותה אל הרצפה, נעמדת על ברכיים מולי, פותחת את מכנסיי, אני מביט במראה ורואה מהצד איך לשונה עוברת על הזין שלי, איך לאט לאט הוא נעלם לתוך פיה. מביט בה כאילו אני צופה בה בסרט מהצד. 

אני לוקח אותה למיטה, מעמיד אותה על ארבע, המכנסיים שלי נשמטות לגמרי ואני חודר אליה, ממשיך להביט במראה בצד, אני תופס את שערה, מושך אותו ממשיך לענג אותה מאחור ולהביט במראה כמו בסרט פורנו בכיכובנו, רואה את שדיה מתנדנדים קדימה ואחורה. שומע אותה גונחת בהנאה, מרגיש את הפרץ הרטיבות ויודע שהיא גמרה. קצב נשימותיה המואצות מסגיר גם הוא את הגמירה שלה.

אני יוצא ממנה ונותן לה להישכב על המיטה לסדר את הנשימה ולאזן את התחושות. משכיב אותה על הגב ומרגיש עם האצבע את הרטיבות בתוכה. היא מחבקת אותי ומצמידה אותי אותי אליה, אני מנשק אותה וחודר אליה שוב, עכשיו אני כבר יכול לשחרר בעצמי אבל לא לפני שהיא תגמור שוב. 

לפני 3 חודשים. שישי, 19 באפריל 2019, בשעה 07:23

זהו, אחרי שלושה שבועות וקצת לפני החג הוא שוחרר לחופשי. 

מיד אחרי השיחרור הוא נדרש לעשות את מה שהוא יודע לעשות וביצע את תפקידו בצורה משביעת רצון. אחרת הוא עלול לשוב למאסר.

כנראה בכל מקרה הוא ישוב למאסר ברגע היא תחליט שזה נכון עבורו ובעיקר עבורה.....

 

חג שמח 

לפני 3 חודשים. שלישי, 16 באפריל 2019, בשעה 15:46

במשך דקות ארוכות הלשון שלי עמוק בתוכה. מרגיש את הלחץ בכלובון שלי כל הזמן. גניחות ההנאה שלה רק מדרבנות אותי להמשיך.
לא מפסיק עד שהיא גומרת ואני מרגיש את פרץ הרטיבות נוזל ממנה. 
אני לקוח את הויברטור המחוספס ומצמיד אותו לדגדגן שלה. הפעם הגמירה באה הרבה יותר מהר וחזק. הלחץ אצלי כבר מאיים לפוצץ את הכלובון אבל הוא מחזיק מעמד. 

"אני רוצה להכניס לך"

"אין בעיה" היא מחייכת ברשעות מסויימת. "תלבש את הסטראפאון" היא אומרת ומלטפת את המפתח התלוי על צווארה. לובש את הסטראפאון בחוסר אונים, מרגיש את הזין מטפטף על הרגליים שלי. היא נעמדת על ארבע, היא אוהבת את זה בדוגי. הרטיבות שלה עוזרת לי להחליק את הזין הסיליקוני הגדול עמוק לתוכה. הוא ממלא אותה לגמרי ומאפשר לזין הנעול שלי להיצמד לשפתיים שלה ולהרגיש את הרטיבות שלה נוגעת ברטיבות שלי. אני מזיין אותה חזק עם הסטראפאון, מגביר את הקצב בתוכה. היא מספרת לי על הזין שהיא רוצה להרגיש בתוכה, השילוב של האקטיביות וחוסר האונים בעת ובעונה אחת מטריפים אותי. הסטראפאון בתוכה והדיבורים על הזין האחר מטריפים גם אותה והיא גומרת בפעם השלישית והרביעית. 

"עכשיו אני מותשת", נשכבת על המיטה. אני מוריד את הסטראפאון ורוצה לשכב לידה. "תשכח מזה, הלילה אני רוצה את המיטה לעצמי". אני מסדר שמיכה על השטיח ליד המיטה. מביט בה נשכבת לה המיטה בנוחות. "אני מרשה לך לנשק לי את הטוסיק עד שאני ארדם, אבל שלא תעיז לעלות למיטה, אחרת כל השבוע תישן שם"

היא מסובבת את הטוסיק אלי ואני מצמיד את השפתיים אליו, לא עוזב אותו עד שאני שומע את הנשימות שלה אומרות לי שהיא נרדמה, ואני? ייקח לי זמן להירדם.

לפני 3 חודשים. שבת, 13 באפריל 2019, בשעה 09:02

"תתכונן לענג אותי טוב הלילה". 

אני מחכה לה על המיטה. עירום אחרי מקלחת טובה. מביט בזין הנעול שלי. תוהה אם היא תשחרר אותו הלילה סופסוף אחרי כבר שבועיים. 

היא נכנסת לחדר. גופה מכוסה במגבת אחרי מקלחת. היא לוקחת את הזמן להתארגן. שהיא מסיימת היא ניגשת למיטה. היא לובשת את חזיית העור החדשה שקניתי לה. השדיים שלה נדחפים למעלה מבליטים את החריץ המופלא ביניהם. על הצוואר תלויה. השרשרת עם המנעול שנופל בדיוק לתוך החריץ. היא מסבירה לי שהחזייה מסמנת לי בדיוק את הגבול איפה אסור לי לגעת. השדיים שלה מחוץ לתחום.

היא נשכבת על המיטה, מפסקת את הרגליים וחושפת את הכוס המגולח שלה. אני לא צריך הזמנה מיוחדת כדי שהלשון שלי תתחיל את העבודה.  קולות ההנאה שלה יחד עם כף ידה שמדי פעם דוחפת את הראש שלי לתוכה מבהירים לי שאני בדיוק איפה שהיא רוצה אותי. כל דקה שעוברת הלחץ בתוך הכלובון שלי עולה אבל זה לא מעניין אותה. להיפך היא יודעת שככה אני אמשיך לענג אותה כמה שתרצה.

לפני 3 חודשים. שלישי, 9 באפריל 2019, בשעה 10:18

יום נוסף עובר ועדיין נעול. היא נכנסת למיטה. הבית כבר שקט. לילה נעים בחוץ. אני עומד לידה. מביט בה. 

"תעשה לי נעים", מותחת את רגליה שאוריד את התחתון. מעביר את את ידי בעדינות על רגליה החשופות עד הטוסיק. מעלה את חולצתה עד הצוואר. גופה העירום נגלה לפני. מושיט את היד לשדיים שלה אך היא מבהירה לי שהם מחוץ לתחום. 

היא מסתובבת עם ישבנה ישר מולי. אני מצמיד את השפתיים שלי לטוסיק המדהים שמולי. השפתיים שלי כאילו נדבקות אליו בזמן שאצבעותיי מרפרפות על עורה מכפות רגליה למטה ועולות למעלה לאורך רגליה וגבה. שפתי ולשוני עסוקים בישבנה ואצבעותי מטפלות בשאר החלקים. 

"איזה כיף שאתה נעול, ככה אני יודעת שתעשה מה שאני אגיד לך ולא תתפה לנסות לעשות שום דבר"

לפני 3 חודשים. שבת, 6 באפריל 2019, בשעה 11:36

יום שישי בצהריים, סיימתי כבר את כל הסידורים והקניות. מזג אוטיר אביבי ונפלא. שמש נעימה עם קצת רוח קלה. אז החלטתי לעבור בארומה לקנות לי איזה אייס קפה לפני שאני חוזר הביתה אולי לאיזה שנ"צ טוב. 

אני מזמין בקופה וניגש לקחת מהדלפק. לוקח את האייס קפה שלי ומחליט לצאת דרך המרפסת. ואז אני רואה אותה, יותר נכון את זוג השדיים שלה שפורצים החוצה ממחשוף נדיב ביותר בשמלה קיצית פרחונית. אני רואה שהיא יושבת עם ידיד שלי. אני עובר לידם והוא עוצר אותי. הוא שואל אותי על הטיול שלי לחו"ל ומזמין אותי לשבת איתם. 

הוא מסביר לה באנגלית שהייתי בחו"ל ומתפתחת בינינו שיחה ברגע שהיא מבינה שהאנגלית שלי הרבה יותר טובה משלו. ככה במקום חמש דקות אני נשאר כמעט שעה. היא יושבת לידי, מספרת לי שהיא עלתה לארץ מניו יורק בעקבות החבר הישראלי והם עומדים להתחתן עוד מעט. אני מביט בשיער בלונדיני ארוך עם עיניים כחולות, פה שלא מפסיק לחייך וזוג שדיים שמאיים לפרוץ את המחשוף גם ככה לא מכסה יותר מדי.

וכל זה שאני עדיין נעול, כבר 10 ימים. 

זה מה שנקרא יופי כואב.