לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב
הצטרפ/י לכלוב תוך דקות - ובחינם
הרשמה התחברות

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני יום. ראשון, 20 בינואר 2019, בשעה 13:37

בואו נחסוך במלל ובמקום לכתוב בפרופיל את כל האחוזים שיוצאים לכם בכל סעיף ב- bdsmtest.org תכתבו שאתם 100% חסרי מקוריות, 100% לא מסוגלים להתנסח בכוחות עצמכם ו- 100% חיים בסרט ששאלון ברמת תוקף של מדור "בחן את עצמך" ב"מעריב לנוער" מהווה אמת מוחלטת או הוכחה לייחודיות.  

 

לפני שבוע. ראשון, 13 בינואר 2019, בשעה 00:51

"אם יש משהו שלמדתי מ 7 שנים של שהות בכלוב הוא שלכאן מגיעים בעיקר אנשים שמנסים לברוח מעצמם ומן השגרה שלהם, ולכן מרביתם לא מסוגלים לאהבה, כי אהבה זה פשוט אמיתי מדי.
אהבה, ובפרט קשר אינטימי, מפסיקים בבת-אחת את הפנטזיה שניסו לממש כשבחרו להירשם לכאן. שהרי שני אלו דורשים יכולות בין-אישיות ופנים-אישיות שלו היו להם, הם לא היו מחפשים את האסקפיזם שבכלוב מלכתחילה.
יש סיבה שנורא קשה להכיר כאן מעבר לסטוצים וידידויות, ובעיקר יש סיבה לכך שעד שמכירים כאן מישהו שנקשרים אליו זה נגמר מוקדם מדי, ותמיד מאותן סיבות של "בלבול" או "בהלה" בדיוק בשנייה שהדברים נעשים עמוקים מדי.
זה קורה גם לטובים ולרהוטים ביותר מבנינו, כי רוב האנשים כאן כל כך ממוקדים בפנטזיה שלהם, בפרסונה הבדס"מית שלהם עד שהם שוכחים לקחת את עצמם לתוך המשוואה, גם אם נראה להם שהם דווקא כן בגלל שהם לא מתבטאים בצורה פורנוגרפית זולה אלא בשנינות וחוכמה.
כי זה לא עניין של אינטליגנציה בכלל אלא היכולת להיחשף ולחשוף את הנפש מבלי להסתתר, היכולת לחיות בשלום עם כל צדדיך בצורה אינטגרטיבית ומאוזנת.
מתוך 7 שנים בכלוב לקחו לי 6 שנים להבין שעדיף לחפש בחוץ. לחפש מישהו שלא זקוק כל כך לפרסונה נפרדת, לכותרות גרנדיוזיות ולאור הזרקורים הזה בכלוב בשביל להצליח לממש צדדים מסוימים בעצמו. העולם הונילי מלא באנשים כאלו שחיים בצורה אינטגרטיבית שכזו עם כל צדדיהם במקום להיות מסוכסכים ומבולבלים עמם, או במקום לתת משקל יתר לאחד מהם על פני האחר ולקוות שזה יהווה לו תחליף.
קל לאתר אותם אם שמים לב לניואנסים הקטנים בהתנהלות מולם, אבל נדרשים לכך מאמצים כבדים יותר מאלו הנדרשים לקריאת פרופילים בכלוב שמכריזים כבר מהשנייה הראשונה אם הנמען הוא שולט או נשלט: זה דורש התבוננות הדדית בנפשות וקריאתן, זה דורש בניית קרבה שמובילה לאמון שמאפשר את אותה החשיפה.
הרבה יותר קשה להתנתק ממי שהיית צריך להתקרב אליו בשביל לחשוף בפניו את צידך בשוט, מאשר ממישהו שפשוט ראה את הפנטזיות שלך בדיוק כמו השאר באתר. ועל אף העובדה הזו, קרבה זה משהו שהרוב כאן דווקא מנסים להימנע ממנו, לדלג מעליו לטובת הדברים המרגשים יותר והמחייבים פחות בחווית השליטה. 
אבל המפגש עם המציאות מוכיח שבסופו של דבר, יש הסתברות גבוהה יותר שבדס"מ יצמח מתוך קשר מלא אהבה, מאשר שאהבה תצמח מתוך קשר מלא בדס"מ"

-מתוך תגובה שהשארתי באחד הבלוגים (עם עריכה + הרחבה).

לפני חודשיים. רביעי, 14 בנובמבר 2018, בשעה 10:12

"...בוא נודה בזה: אף שולטת, לא משנה כמה הנשלט שלה מעריץ אותה, היא לא מושלמת ולא אלילה. היא בן אדם, עם כל החסרונות שיש לבן אדם, היא טועה במהלך היום ככל אדם ויש לה הרבה רגעים שבהן היא לא דומיננטית ונאלצת להוריד את הראש כמו כל אחד אחר. בנוסף לזה, מתוקף היותה אישה היא נמוכה וחלשה פיזית ביחס לגבר, והנשלט יכול לרתק אותה לרצפה אם הוא רק רוצה. זה לא נעים לנשלט לתאר, זה יכבה אותו אם הוא יחשוב שהיא ההפך מאלילה כל-יכולה שכל העולם פרוס לרגליה, ולכן הוא מעמיד פנים שזה לא ככה בסשן.
וכמובן שזה קורה גם בהיפוך תפקידים, והנשלט הוא לא באמת "אפס כנוע חסר תועלת" ושאר שמות התואר שהשולטת הצמידה לו. הוא מתפקד, עצמאי, וכאדם בוגר הוא נדרש להיות דומיננטי במצבי היום-יום השונים ופעמים רבות גם מהווה דמות סמכותית, כך שממש אין לו בעיה להתנגד, לסרב או סתם לגחך עליה בכל שלב שירצה. גם השולטת יודעת את זה ומודעות לכוחו של הנשלט מולה שפעמים רבות יכול לגבור על שלה, אבל בשביל שזה לא יהרוס לה את ההנאה היא "שוכחת" מכל התכונות האלו או נותנת להן איזו רציונליזציה בסגנון כל משפטי המחץ שרצים בפרופילים של שולטות כאן שנמשכות לנשלטים דומננטיים מחוץ למיטה.
העמדת הפנים הזו כמובן שלא פוסחת על אקטים שונים כמו שימוש בחגורת צניעות שזה אביזר שקל לפרוץ אם רק מתחשק, כבילות שונות שקל להשתחרר מהן, הצלפות שאפשר פשוט לזוז ולא לקבל, השפלות מלוליות שאפשר בקלות לקטול אותן וכו'...אין באמת חוסר אונים או כניעה אמיתית בבדס"מ, פשוט נשלט שמסכים (וברוב המוחלט של הפעמים- מחפש אקטיבית) להיות במקום זה כי זה מספק אותו מהבחינה הרגשית או המינית וזאת הסיבה שהוא לא תופס את העסק כמגוחך לעומת ונילי שהיית שם באותה סיטואציה. בכל שלב הכוח נמצא בידיי הנשלט (מן הסתם, שהרי הוא לא באמת עבד ולא באמת נרכש בשוק העבדים של ימי הביניים) והוא יכול לבטל את כל הסשן ולערער את כל סמכותו של השולט "האימתני" בשנייה שיחפוץ בכך. 

המודעות למציאות הורסת את הפנטזיה, בכל תחום. ובפנטזיה הבדס"מית זה הורס את המטרה שלמה שני הצדדים התכנסו ביחד והיא סיפוק הצרכים המיניים והרגשיים שלהם.
אז אנשים מעמידים פנים שהמציאות היא אחרת: יותר כפויה וכוחנית מכפי שהיא, שהאביזרים יותר עמידים מכפי שהם, שכנשלטים הם יותר חסרי אונים ממה שהם באמת ושכשולטים הם איזו ישות עליונה בעלת שלמות חסרת עוררין, וזה בדיוק משחק התפקידים שהם מגלמים. זה לא סותר את זה שהם חיים את זה כ- life style, זה לא סותר את זה שהם מרגישים רגשות אמיתיים בהמלך הסשנים ואחד כלפי השני, ובעיקר זה לא סותר את התהליכים המנטאליים שהם מפיקים מהחוויות האלו. אבל כל זה לא היה מתרחש אם הם היו מקבלים את המציאות כפי שהיא ולא מעמידים פנים שהיא קצת שונה בשביל שזה יתאים לפטישים שלהם."

-מתוך תגובה שלי בדיון בעניין

לפני 3 חודשים. ראשון, 21 באוקטובר 2018, בשעה 23:25

בחודש האחרון התחלתי להתארגן על ציוד חדש, בעיקר סביב הקנייה שלי את אחד הדילדואים היקרים (והמקוריים) שידעתי עד כה.
כשקונים זין בסכום  140$ (לא כולל משלוח+ מע"מ) חובה להקפיד על מספר כללים שיעזרו לו להשתמר לאורך שנים, אחרת תמצאו את עצמם מוצאים את אותו הסכום בקרוב מאוד, וכך בדיוק מצאתי עצמי במסע קניות ותחקירים אחר הציוד הנלווה המושלם.
במהלך הזה גליתי שהנושא הרבה יותר מורכב מאשר להיכנס סתם לחנות הסקס הקרובה ולקנות את מה שבמבצע. יש הרבה כללים שיש להקפיד עליהם ויש ציוד שיכול לעשות לכם את החיים הרבה יותר קלים, אם רק תדעו איפה לחפש.
הנה מדריך קטן לקנייה של דילדואים ורתמות סטרפאון, חומרי סיכוך ומה שביניהם, בשביל מינימום נזק בכיס ומקסימום חוויה:

דילדואים (ומחירים)

זהו מרכז העניינים בסטרפאון שלנו. שוק צעצועי המין מציע מגוון דילדואים מחומרים שונים. החומר המומלץ והבריא ביותר הוא סיליקון רפואי. חומרים פלסטיים שונים, בייחוד הזולים שבהם, פולטים רעלים לגוף וגם יכולים להישבר ביתר קלות ולזכות אתכם בבילוי במיון.
מה שזה אומר הוא שתאלצו לוותר על כל הדילואים made in china שהחברה שיצרה אותם לא ידועה והציעה מחיר מפתה באופן מחשיד.

הנה דוגמא לכמה יצרניות איכותיות ומובילות בתחום: XRbrands, NMC ,Pipedream ,Bad dragon ,Tantus ,Fun factory, Docjohnson ,California exotics
הדבר הראשון שתראו בכניסה לאתרים שלהן הוא שהמחיר המוצע לדילדואים שלהן המאה ומשהו ש"ח שאתם רגילים לראות בחנויות סקס ממוצעות בישראל שמייבאות את המוצרים שלהם מחברות סיניות.
המחירים לדילדו איכותי מתחילים ב250-300 ש"ח ורק עולים מעלה. עם זאת, קנייה מאתרים בחו"ל יכולה להבטיח שתחסכו סכומים מאוד נכבדים ביחס למה שמיובא לארץ (שהרי בנוסף למחיר המקורי, החנויות בארץ רוצות להשיג רווח מהיבוא שלהם).
קנייה חכמה בנוסף לשמירה על כללי שימוש נכונים תגרום להוצאה הזו להיות חד-פעמית.

יש אתרים שמשווקים אביזרי מין כמו Lovehoney או Adam and Eve  ואתרים שספציפית משווקים ציוד  בדס"מי (המקבילים הבינלאומיים של פטישדיל, אם תרצו להשוות) כמו Extreme Restrains או Stockroom שמציעים מבצעים לעיתים קרובות מאוד, מבצעי "ניקוי מלאי", הנחות בקנייה הראשונה, צבירת נקודות בקנייה להנחות עתידיות, משלוחים מוזלים ואפילו בחינם מעל סכומים מסוימים.
אך אל תעצרו כאן! גם אם מצאתם אתר שמציע הנחות והדיל נשמע מפתה, חפשו את שם הדגם שאתם מעוניינים בו ברחבי האינטרנט ותופעו לראות כמה שהמחיר יכול לרדת אף יותר!
חפשו קופונים להנחות נוספות. יש יוטיוברים שעושים reviews למוצרים מסוימים ונותנים קופוני הנחה לצופים, יש קופונים בעמודי פייסבוק/טוויטר רשמיים של חברות שונות, יש חברות שמציעות צעצועים עם פגמי יצור קלים (בצבע או מעט בצורה, בצורה לא מהותית) בעשרות אחוזי הנחה. צריך רק פשוט להתאמץ קצת במקום ללכת אוטומטית על האופציה הראשונה שנקלעת לדרככם.

רתמות

אמנם הרתמה לא נכנסת לתוך הגוף, אבל היא חשובה לא פחות. מלבד עניינים של נוחות, היא מחזיקה את הדילדו עליה וכשהיא עשויה מחומרים זולים היא עלולה להזיק לו.
רתמות זולות שהדילדו מחובר אליהן נראות כמו עסקה טובה כי מקבלים 2 במחיר אחד, אבל עסקה כזו מתשלמת רק ליצרן כי מדובר לרוב באיכות ירודה שמאפשרת מחיר כזה.
רתמה רצינית תהיה נפרדת מהדילדו, היא תהיה מוצר שהשקיעו בו בפני עצמו.
רתמה בפני עצמה צריכה לבוא מיצרנית טובה.
יש זולות אך מומלצות כמו: Sportsheets ו- Lux fetish
יש יקרות, יותר משוכללות/מותאמות אישית ואפילו מגיעות עם אחריות, כמו: Switch leather co ו-SpareParts HardWear
ויש גם ז'אנר חדש של תחתונים שהם רתמות, ויש חברות איכותיות שמשווקות אותן כמו Rodeoh, הן אמנם ידרשו החלפה תכופה יותר מאשר רתמות מסורתיות, אבל הן זולות ביחס אליהן מטבע אופן היצור שלהן, וכשמדובר בחברה איכותית הן עושות עבודה טובה.
גם במקרה הזה, חפשו את שם הדגם שאתם רוצים ברחבי הרשת בשביל למצוא לו דילים יותר טובים מבאתר היצרן והאתרים הפופולריים.

יש לדעת שלא משנה כמה הרתמה איכותית הטבעת שעליה משחילים את הדילדו חייבת להיות ממתכת (או לפחות מכוסה בכותנה במקרה של תחתוני רתמה או חברות כמו SpareParts). כי מגע של שני מוצרי סיליקון זה בזה הוא מתכון להתפוררות של שניהם, וגם גומי או פלסטיק זול הם לא להיט.
רוב הסיכויים שהרתמה תגיע עם טבעת סיליקון שאותה חובה להחליף אותה ל- cock ring ממתכת (עבור בעלי הרגישות: שימו לב שהיא לא מכילה ניקל).
במידה והחור הוא מובנה ברתמה הוא חייב להיות מוקף בעור, כותנה או כל דבר שהוא לא פלסטיק, סיליקון או גומי, וזה מאפיין שלא קיים ברתמות זולות.
כמו כן, עבור הלובשת עצמה, רצועות ניילון זולות שמאפיינות רתמות במחיר בהתאם, גורמות לשיפשופים כואבים בירכיים ובמותניים. תבדקו שהן יהיו עשויות מחומרים ידידותיים לעור.

חומרי סיכה

כפי שכתבתי למעלה, סיליקון לא הולך ביחד עם סיליקון. אם תמרחו חומר סיכה על בסיס סיליקון על דילדו מסיליקון, כשתשטפו אותו במים לאחר השימוש, תרגישו במעין פירורים כאלו של חומר סיליקוני שירדו רק לאחר מספר שטיפות אינטנסיביות. בטווח ארוך, זה יהרוס את הדילדו ויגרום לו להתפורר לגמרי ולכן חומר הסיכה חייב להיות על בסיס מים, וכן גם הסיכוך שעל הקונדומים שתלבישו על האביזרים.
לחומרי סיכה על בסיס מים יש נטייה להתייבש מהר, זה למה חשוב לרכוש כאלו שהתרכובת שלהם היא סמיכה ומיועדת ספציפית למין אנאלי, שידוע שאינו מאופיין בסיכוך טבעי של הגוף.
החברה המומלצת ביותר מבחינתי היא ID Lubricants. הם הוציאו לאחרונה חומר סיכה סמיך ביותר על בסיס מים בשם Xtreme שניתן למצוא בכמה חנויות סקס בארץ, ובמגוון אתרים בחו"ל במחיר זול יותר.
עבור חומרי סיכה שמדמים נוזל זרע (עבור דילדואים משפריצים, או סתם לחובבי הז'אנר) המומלץ ביותר לדעתי הוא Cum lube של Bad dragon, שאגב, מגיע בחינם אם קונים אצלם דילדו שיש בו את הפונקציה הזו.
הוא מאוד סמיך וריאליסטי, חפשו ביוטיוב סרטונים שממחישים עד כמה.

ניקיון ואחסון

לאחר השימוש בצעצועים יש לנקות אותם מיד! לא לחכות לאחר כך, לא להסתפק בניגוב חומר סיכה עם נייר טואלט וזהו.
עם גמר השימוש יש ללכת לכיור הסמוך ולשטוף אותם היטב עם מים חמים וסבון.
במידה ומדובר בדילדו משפריץ יש לנקות את גם את הצינורית שבו, ע"י הזרקת מים מסובנים דרך הצינורית שבה עובר נוזל הסיכה עד שהם יוצאים ממנו צלולים.
לאחר היבוש יש למרוח על הצעצוע חומר חיטוי אנטי-בקטריאלי שמיועד לצעצועי מין (תעשו סקר שוק ברחבי הרשת, יש מגוון אופציות באתרים שונים).
לאחר הניקוי והחיטוי יש לאחסן את הצעצועים בנפרד זה מזה! ובהנחה והם פועלים על סוללות אז יש לאחסן גם את הסוללות בנפרד מהם (בשביל להאריך את חיי הסוללה), בתיבה או מגירות מעץ או כל חומר אחר שאינו מגיב רע עם סיליקון, בתוך שקי כותנה או משי מאוררים.

לפני 3 חודשים. שבת, 13 באוקטובר 2018, בשעה 07:27

מי שעוקב אחריי קצת בפורומים יודע כמה אני מתנגדת לרעיון של לדרוש כסף או שירותים שווי כסף במסווה של יחסי שליטה.
בכלוב השיח סביב הנושא מתנהל בין אנשים שמתנגדים לתופעה לבין אנשים שטוענים "כל אחד והבדס"מ שלו", אך מעטים שמתייחסים לחוויה האישית שלהם בנושא בין היא לא קיימת או כי הם מפחדים מסנקציות אפשריות.
בדיוק בגלל זה החלטתי לחקור קצת את העניין בעצמי ולגלות איך באמת "שליטה פיננסית" מתנהלת והאם זה עובד בכלל.
האם באמת יש אנשים שהפטיש שלהם הוא פשוט לתת כסף/שירות שווה ערך לכסף בחינם וזה כל הפטיש?
בקצרה? ממש לא.
בהרחבה, הנה פירוט התחקיר שלי:

נכנסתי ל- fetlife, ה"פייסבוק" הבינלאומי של הבדס"מיים, שבו השיח ובקשות היכרות לצורך שליטה פיננסית מותרים.
חיפשתי מספר קבוצות שעוסקות בתחום השליטה הפיננסית, נכנסתי לגדולות שבהן שמונות עשרות אלפי חברים.
הדבר הראשון שרואים בכולן הוא כמעט אפס נוכחות גברית, לעומת בקבוצות של סגנונות שליטה נשית אחרים, שבהן דווקא יש רוב גברי.
קבוצות אלו מלאות בפוסטים שפשוט דורשים לקבל כסף לחשבון הפייפל או מתנות שוות ערך דרך אמאזון, וכמות התגובות אליהם היא אפסית. וכשאני אומרת אפסית הכוונה היא לאפס מוחלט. פוסטים שעומדים במשך חודשים מבלי שאף נשלט מזנק עליהם וזה מחזה לא שגרתי בסצנת הפמדום, כי כל שולטת יודעת כמה נשלטים מנסים לזנק על כל שולטת בכל מרחב בדס"מי קיים.
יתרה מכך, הקבוצות האלו נראות כמו יקום מקביל כי בשנייה שנשלט בודד מגיב שם השולטות מזנקות עליו ומתחילות להתחרות עליו מרוב שהוא מחזה נדיר.
לא מאמינים לי? תראו בעצמכם באחת הקבוצות המובילות בנושא שהשם שלה עצמו מעודד גברים להצטרף:
FinDoms and the pay pigs, atms, and cash cows who want to serve Us!

הפוסטים הפעילים אלו פוסטים של טיפים ומשחקי חברה, שגם בהן המגיבות הן השולטות בלבד למרות שכולם יכולים להשתתף.
בין כל הפוסטים הפעילים של הטיפים יש אחד ממש מפורט ואהוד ביותר של מישהי שיש לה עשור ניסיון בתחום, מה שהיא אומרת בו בקצרה זה שמניסיונה נשלטים לא משלמים פשוט בכדי לשלם למישהי כי היא ביקשה, אין להם באמת פטיש כזה, והתשלום תמיד מגיע בתמורה למשהו.
זאת לא חייבת להיות תמורה של סשן ממשי, אבל השולטת כן תהיה חייבת להיות אובייקט הפנטזיה שלהם ועל זה הם בדיוק משלמים.

הינה ציטוט של עיקר דבריה (בתרגום מאנגלית, הלינק לפוסט המקורי כאן) :

  • "זה סופר חשוב לדעת ששליטה פיננסית מוצלחת אך ורק כשהיא משולבת בפטישים אחרים. פוט פטיש, השפלות, ניוש והערצת גוף הם רק כמה מן הפטישים שעובדים מעולה עם שליטה פיננסית. חקרי עוד פטישים."
  • "למצוא בחורים רנדומלים שיסכימו להעביר מעל אלפי דולרים רק בגלל שאמרת להם זה מאוד מאוד נדיר. בעשור שבו אני בעולם השליטה זה קרה לי רק פעם אחת. אז תוציאו את זה מהראש מיד. אני מכירה מלא בחורות ששמעו על שליטה פיננסית באתרים פופלריים או ראו איזו סדרה דוקומטרית על שליטה פיננסית בערוץ HBO וקפצו אונליין בשביל להתחיל לדרוש כספים מזרים. כולן נכשלו והתנדפו".
  • "אם את באמת רוצה לעשות כמות כסף נכבדת, יש רק דבר אחד שאת יכולה לעשות: פורנו. פשוט וכך.
    את מוצאת את זה משפיל ולא רוצה להחשיב את עצמך "עובדת מין"? ובכן מתוקה, את כזו בין אם תקבלי את זה או לא. את לא חייבת להתפשט אבל את חייבת ליצור תוכן, אלא אם כן את רוצה לבזבז את כל היום לקושש את האינטרנט בשביל מזומן".

בקיצור, התמונה ברורה. הנשלטים משלמים אך ורק לשולטות שמספקות להם תוכן אוננות כלשהו. הם ישלמו לשולטת שמעלה תמונות סקסיות שלה, שמכינה סרטוני פטיש בכיכובה, שכותבת תיאורים משפילים-מחרמנים, שעושה כל דבר מעורר ציפיות מיניות שהם שואבים ממנו הנאה מינית-מזוכיסטית. הם משלמים על התוכן הפנטזיוני שהיא מספקת, כי לשלם זאת לא הפנטזיה שלהם בפני עצמה. אחרת הם היו הולכים לתרום את הכסף הזה לנשים נזקקות והורגים שתי ציפורים במכה אחת: גם הגשמת פנטזיה לתת כסף וגם מעשה חסד. אבל הם לא, הם מחפשים מישהי שתעורר אותם מינית באופן הזה ולתגמל אותה על כך.

לא הסתפקתי באופציה הבינלאומית ולא החלתי אותה על הכלל, אלא בדקתי את הסוגיה גם בכלוב עצמו. נכנסתי לפרופילים של שולטות שביקשו נשלטים עבור ניצולים ללא שום תמורה בדס"מית מצידן וראיתי מה הן כתבו על החוויה הזו.
החווית נעו בין הברזות ברגע האמת (כי לאחר שסיימו להשתמש בשולטת לאוננות מקלדת וגמרו, זה פחות מלהיב להיפגש) עד למניפולציות עקיפות כאמצעי להשגת יחסי שליטה וכלה בדרישות לגמול באופן ישיר עד כדי איומים של ממש בזמן ה"ניצול" או לאחריו. לא אצרף לינקים וכינויים כי זה נוגד את חוקי האתר, אז נסתפק בכמה צילומי מסך נבחרים מהפורומים שימחישו את הלך הרוח:

מנגד, מצידם של הנשלטים, קשה לפספס את סלידתם משולטות שמבקשות מהם כספים, ביצוע מטלות שוות משכורת או הענקת מתנות יקרות ערך.
כל יומיים נפתח פוסט זועם על תופעת הניצולים, מעטים הנשלטים בלוח "עבדים במלכות" שמציעים את עצמם למטרות אלו לעומת השולטות שדורשות (ומתוכם אלו מעטים שבאמת יממשו את זה במציאות לאחר שסיימו להשתמש בשולטת כאובייקט לאוננות מקלדת).
אמנם קשה לפספס דעתם של הנשלטים באתר הזה, אך הנה בכל זאת צילומי מסך נבחרים שממחישים כמה ניצול כלכלי שמתסכם רק בלהביא לשולטת את מבוקשה ללא גמול בדס"מי כלשהו מעורר בהם זעם רב:

כפי שניתן לראות, יש פער ענק בין רצונות של שולטות מסוימות לבין מה שרוב הנשלטים מחפשים. צרכים של שולטות פיננסיות ושל נשלטים זה כמו שמן ומים, ושליטה פיננסית "טהורה" שמבוססת על רק על נתינה של הנשלט ללא שום ציפייה לגמול או תחושת עוררות מינית שהוא חש ממעשים שהפגינה השולטת קיימת באותו יקום שסנטה קלאוס אמיתי.
כפי שכתב הנשלט האחרון, לנשלטים יש צורך מיני שאין טעם לנסות להכחיש אותו. נשלטים הם לא יצור מיסטי עם קרניים אלא גברים לכל דבר ועניין שלהיות נשלט זו פשוט המיניות שלהם, וככאלו הם יחפשו את ההיבט המיני-הבדס"מי-אינטימי של האינטרקציה עם האישה השולטת.
אם יקרה מצב והם יוציאו כסף או אנרגיה לביצוע מטלות שוות כסף עבור השולטת, זה לא כי יש להם פטיש לחלוקת מזומנים או לנהיגה ברכב, אלא כי לפי השקפתם זאת הדרך האולטימטיבית להתקרב לשולטת ולקבל גמול בהמשך או כי זו הדרך שבה הם נותנים גמול על עוררות מינית שהם כבר חווים מאותה השולטת.
יש פתגם רוסי שאומר שגבינה בחינם יש רק במלכודת עכברים, וזה בדיוק המקרה כאן: אין כזה דבר מתנות בחינם מנשלט זר! לתת מתנות זה לעולם לא פטיש בפני עצמו ואם זה מוצג ככה זאת כנראה מלכודת. תמיד יש שם אינטרס מיני-מאזוכיסטי, כך שמי שזה לא אינטרס משותף שלה עם הנשלט, הולכת להיכוות קשות מכך.
יש תופעות בקהילה הזו ששווה להתעמק בהם ולהבין אותם בכדי להפסיק את מעגל הפגיעות ההדדי שבהם, לא כל תופעה צריך לפטור במשפט הקלישאתי "כל אחד והבדס"מ שלו" ולדלג מעליה במיוחד כשממשיכים לעלות לגביה דיונים חוזרים ונשנים חדשות לבקרים.


*בטח יכתבו לי בתגובות על מקרים יוצאים מן הכלל, אין פוסט בכלוב שלא מגיעה אליו ההתחכמות הזו. אז מראש אגיד: מקרים יוצאים מן הכלל לא מעידים על הכלל.

לפני 3 חודשים. רביעי, 10 באוקטובר 2018, בשעה 11:05

קראתי מלא פוסטים מגעילים בתוכנם באתר הזה, וכשאני אומרת מגעילים אני לא מתכוונת לסשנים סביב אקטים מסוימים שלא לרוחי אלא על אנשים שפגעו באחרים בדרכים מזעזעות. אבל היה אחד ששבר אותי כי יותר מהתוכן שלו נחרדתי מהתגובות, וזה קרה היום.

מישהי שלא אזכיר את כינויה (כי אין לי דבר אישי נגדה אלא נגד המעשה שביצעה) כתבה שהיא גרמה לנשלט להיות נכה, ולא בתום לב אלא כי בזמנו היא הייתה סדיסטית חסרת אחריות ומעצורים שחשבה שהשמש זורחת לה מהתחת, לפי איך שתיארה את זה. 

התגובות תמכו בה, אמרו לה להפסיק לשנוא את עצמה בטענות ש"מה היה בעבר הוא בעבר" כאילו היא בסה"כ גרמה לו לשריטה בברך, יצאו על הבחורה היחידה שהגיבה שהמעשה שלה מעורר בחילה וקראו לה "שיפוטית דוחה וטיפשה" בטענה שהיא לא יודעת את הסיפור המלא.

אבל מה משנה הסיפור המלא? יש עכשיו אדם נכה לכל החיים בגלל חוסר אחריות של מישהי! איזה תירוץ כבר יש שיכול להצדיק דבר כזה ולהפוך אותו לבסדר?! להרגיש שנאה עצמית על המעשה זה העונש הכי מינימאלי שמגיע לה, היא לא אצילת נפש בגלל החרטה! זה הוא אציל נפש כי הוא וויתר על לתבוע ממנה פיצויים ולהכניס אותה לכלא על אף שנהרסו לו החיים! 

כשזה גברים שמתעללים בנשים כולם יוצאים עליהם ובצדק, כשזו שולטת, פאקינג הנשלטים בעצמם מצדיקים אותה ומנחמים אותה. כותבים כל מיני הלצות על זה ועושים לה לייקים. זה נוראי בעיניי ומעודד עוד שולטות להתנהג ככה בדיוק, ובמילא יותר מדי מהן לא רואות בנשלטים בני אדם שיש להתחשב בהם. 

לפני 3 חודשים. רביעי, 26 בספטמבר 2018, בשעה 21:07

אחת השאלות הנפוצות שעולות בכלוב היא "אני נמצא בקשר ונילי, איך אני מעלה את העניין מול בן/בת זוגי?"
זאת סיטואציה שיכולה להיות מלווה בתחושה של "הימור על כל הקופה" שלה נלווים רגשות קשים של בדידות, הסתרה, חוסר אונים ופחד מדחייה.
אז הנה מדריך קצר שיכול לתת כיוון בעניין ולהפוך את החוויה הזו לפחות מלחיצה:

כשמתחילים לדבר עם אדם ונילי לגבי בדס"מ אסור להציג את זה בצורה מאיימת
צורה מאיימת כוללת: שימוש במונחים בדס"מים, דיבור על אקטים בצורה מפורשת מדי, להציג זאת כחולי או קושי.
עבור רוב אנשים ונילים עולם הבדס"מ נתפס כמשהו "אפל", כי הם מעולם לא חוו אותו ולכן הם מכירים אותו מסטריאוטיפים בלבד.
אם אתם לא שלמים עם הצד הבדס"מי שלכם ותופסים אותו כבעייתי, אל תצפו שהצד השני יחשוב אחרת מכם ולא ירתע.
כשבן הזוג חושף בעצמו צד אחר שאנו לא רגילים אליו יכולה להיווצר תחושה שהיציבות מתערערת, ולכן עליכם להציג את זה בצורה טבעית ביותר ולא כמשהו חריג ושונה לחלוטין ממה שהם מכירים.
שימוש במונחים בדס"מים עם שמות בובמסטיים או תיאור של אקטים מפורשים יכול להרתיע, גשו לנושא בעדינות ותעלו אותו בהדרגה.

יש צורך לגשש את השטח
רגע לפני שבכלל מתחילים לדבר על בדס"מ, יש לבדוק את התגובה שעתידה להתקבל כשנעלה את הנושא.
שימו לב לתגובה של בן הזוג כאשר יש אזכור של העניין במידה, איזה רגשות עולים בו כשעולה כתבה או סרט בנושא בטלויזיה ש"במקרה" צצו על המסך. אתם יכולים גם להתבדח על הנושא. הכל תעשו בכדרך אגב, לא בצורה מחשידה ופתאומית מדי שלא אופיינית לכם.
כך תוכלו לבחון את רמת הפתיחות והדעות הקדומות. סביר להניח בשלב הזה לא תהיה 100% קבלה, אבל שזה לא ירתיע אתכם.
המטרה בשלב הזה היא לא לגלות אם מסתתר בהם שולט/ת או נשלט/ת נסתר/ת שהסתירו כל השנים, אלא לתת אינדיקציה לרמת הפתיחות ולכמה לאט ובעדינות תצטרכו להרגיל את בן הזוג לנושא בשביל שיתקבל בהבנה.

אפשר לשלב בדס"מ בהדרגה ביום-יום שלכם
תזמו במהלך היום אקטים ספונטניים לא מבוהקים ולא חריגים או מיניים, כמו למשל להציע עיסוי כפות רגליים תוך כדי צפייה בטלוזיה, לקחת על עצמכם מטלות בית שונות ולעמוד לצרכי בן הזוג באופן אי-שיווני לטובתו, וכך לאט-לאט ליצור מעין היררכיה ביניכם בצורה לא מאיימת.
שולטים מוזמנים לעשות את ההפך: לבקש עיסויים, לבקש ביצוע מטלות והכל באווירה נחמדה ולא כוחנית ובטח שלא בריונית.

אפשר לשלב בדס"מ בהדרגה בחיי המין שלכם
להתחיל מאביזרים קלילים כמו כיסוי עיניים ורצוי בעזרת איזו מטפחת שניתן למצוא בבית ולא משהו שנקנה מחנות סקס, לבקש פעולות שיכולות להתפרש כאקטים ונילים כמו שהפרטנר יהיה למעלה בזמן הסקס ואז בלהט העניינים לבקש שיחזיק לכם את הידיים מעל הראש לא בצורה אגרסיבית מדי. ספק שבן הזוג ירתע כשלא מדובר במהלך כוחני או דרסטי מדי, במיוחד בעת שהוא מגורה מינית והמחשבות שלו אינן רציונליות כביום-יום.
משם בהדרגה ניתן לשלב אקטים נוספים, קצת יותר מובהקים. שולטים כמובן מוזמנים לשנות את הפעולות ולבקש (לא לתפוס פיקוד לבד!) את הדברים הללו כשהם בצד האקטיבי של העניין.

בכל שלב, בין אם הוא יום-יומי או במיטה, שימו לב עד כמה בן הזוג שלם עם הנעשה ונהנה ממנו. בהנחה והכל זורם, תנו לו להתרגל לכך במשך תקופה עד שתעלו הילוך ותשלבו משהו מובהק יותר. כשתגיעו ל"מבוי סתום", כלומר תתקלו בהתנגדות ישירה או עקיפה, כבדו את בן הזוג ואל תלחצו עליו בשביל לא לעורר מחלוקת ורתיעה.

אז מה עושים כשמגיעים לאותו "מבוי סתום"?

אחרי תקופת רגיעה קלה, תבקשו ללכת לטיפול זוגי שבמהלכו תעלו את הצרכים המיניים שלכם בנוכחות מטפל שיעזור לכם לגשר על הפערים בין רצונתיככם לרצונות בן הזוג ולהגיע לפשרה בעניין שמקובלת על שני הצדדים.
בן/בת הזוג שלכם לא חייב/ת להפוך לשולט/ת או לנשלט/ת שלכם, לא כולם נמשכים לבדס"מ וזה סבבה לגמרי. במקרה כזה, המטפל יכול לסייע לכם להגיע ביחד לפשרות שונות, כמו למשל לאפשר לכם למצוא פרטנר/ית דיסקרט/ית תחת גבולות שמוסכמים על שניכם.
אם הפרטנר מסרב לטיפול זוגי או שזה נראה לא רעיון טוב להציע לו אחד כזה, אתם יכולים ללכת בעצמכם לטיפול פרטני שיתן לך את הכלים להתמודד עם כך לבד מול הפרטנר, זה גם יעזור לכם לעבד יותר את המשיכה הבדס"מית שלכם והתחושות הנלוות לה, וזה בפני עצמו יקל עליכם.

לפני 4 חודשים. שבת, 22 בספטמבר 2018, בשעה 02:34

אחד הדברים העצובים זה לראות איך פרופיל שהגיע לכלוב עם מלא אנרגיה והתרגשות, הופך לאט-לאט למריר ומתגונן מאחורי ציניות עוקצנית.
מעניין מי/מה כאן גרם לאנשים האלו לאבד תקווה ככה.

לפני 4 חודשים. שבת, 15 בספטמבר 2018, בשעה 22:52

אז הזמנתי מאתר בשם Bad Dragon את הדילדו הזה בשביל לשלב אותו בסטרפ שלי.   
בהזמנה אישית (מוכן לכבודי ולא משהו שעומדים לשלוף מהמחסן) בגודל ורכות מדיום, מעוצב במיוחד כך שיגע בנקודות הנכונות ויטריף את החושים, כשהשדרוג העיקרי הוא אופציה ל"גמירה" מתוך הדילדו, עם חומר סיכה שנראה כמו זרע ריאליסטי רק בלי הריח וסיכון למחלות.
יותר מהעניין המנטלי שבכך שמוסיף המון, זה גם כל כך פרקטי: חומר סיכה שממשיך לזרום בעת הסקס במקום לעצור ולהוסיף עוד ממנו.

על האיכות והנוחות הזו משלמים מחיר, אבל כשזה חלק מרכזי בחיי המין שלי (ויאללה הגיע הזמן ל- update אחרי 6 שנות אקטיביות), זה שווה כל שקל 😁
אעדכן כשתגיע ההזמנה בעוד חודש, אל תדאגו 😉

בנתיים, Gif להמחשה (אמנם דגם אחר, אבל מעביר את הנקודה):

לפני 4 חודשים. ראשון, 9 בספטמבר 2018, בשעה 00:42

בשנת 1979, פרסמה פסיכולוגית אוסטרלית בשם ויויאן קאס, תיאורה המתארת גיבוש זהות להט"בית בחברה המערבית.
אני אמנם לא לסבית או ביסקסואלית (אך יש שיאמרו שלא הכי סטרייטית שיש...), ואיני מתיימרת להבין את החוויה הלהט"בית, אבל בעת שקראתי את המודל של קאס לא יכולתי שלא להזדהות איתו בנוגע להליך שאני עברתי בגיבוש הזהות הבדס"מית שלי. 
לפי השיתופים כאן באתר, ולפי אשר ששמעתי ממכרי, אני מתרשמת שאיני היחידה שהרגישה שמערכת היחסים שלה עם הזהות הבדס"מית שלה התפתחה בשלבים: החלה בהכחשה, משם עברה לסלידה עצמית ו"חיפוש תרופה" עד לקבלה, בשלב הקבלה נחלק העולם ל"אנחנו והם" ולבסוף נפל האסימון שהעולם מורכב מדי בשביל כל התבניות האלו ואפשר לחיות לצד הזהות בצורה טבעית מבלי שתהיה הדבר הבלעדי שיגדיר אותי.

בקיצור (טוב נו, בהרחבה) הנה הגרסא הבדס"מית שלי למודל של קאס:

שלב א', בלבול זהות:

מתרחש כאשר האדם נחשף לאינפורמציה בנושא בדס"מי ומרגיש שהיא רלוונטית עבורו בצורה כזו או אחרת, אך הוא עודנו תופס את עצמו כונילי ומנסה "לשדר לסביבה" שהוא כזה ע"י הכחשה והדחקה של משיכתו לאקטים, מאפיינים ופריטים שמקשורים לעולם הבדס"מי.
הוא יתפוס את התנסויותיו הבדס"מיות כחסרות משמעות: יספר לעצמו שמאונן על כך או צופה בפורנו בנושא רק בשביל הגיוון, במידה והתנסה בפעילות בדס"מית יטען שזה רק בכדי "לבדוק איך זה", שהגיע למצב הזה אך ורק בגלל הפתיינות של הצד השני או כי היה שיכור/משועמם וכד'.
האדם ימצא את עצמו במעגל של טעימת חוויות בדס"מיות שונות ואז בריחה מיידית מהן, ויתנהג כאילו דבר לא התרחש מעולם ואלו לא היו תשוקותיו כלל.

שלב ב', השוואת זהויות:

מתרחש כאשר האדם מפסיק להיות במנוסה מעצמו, וקולט שלא משנה מה הוא עושה המשיכה שלו ממשיכה לצוץ. כעת הוא בוחן את ההשלכות האפשריות של הדבר:
אלו שבזוגיות יתהו איך זה ישפיע על חיי הנישואין או הזוגיות הנוכחית עם הפרטנר/ית הונילי/ת?
הרווקים יתהו איך זה ישפיע על מציאת בן זוג "רגיל"? האם בכלל אפשר לנהל זוגיות תקינה ואוהבת לצד זה? האם ניתן להקים משפחה?
מה יקרה אם החברים יגלו? איך אני אגיב כשהחבר'ה ידברו על חוויות מיניות בעוד שלי שונות ומביכות בתכלית?
דתיים יתהו האם זה חטא ואיך אפשר לשלב חיים בדס"מיים בחברה שמרנית?
מלבד תהיות בנוגע לתגובתם של הסובבים, ישנן גם תהיות לגבי "סתירות" בין המשיכה הבדס"מית לשאר המאפיינים האישיים:
האם תפקידי כאיש סמכות (מנהל, מפקד, הורה, איש ציבור וכו') סותר את משיכתי לצד הנשלט? איזה מין איש סמכות נהנה מדברים כאלו?
האם תפקידי כמקבל סמכות, סותר את משיכתי לצד השולט? איזה מין שולט הוא לא דומיננטי גם בחייו האישיים?
האם זה גברי להיות נשלט? האם זה נשי להיות שולטת?
כל השאלות הללו מאוד מטלטלות ואין להן תשובות חד-משמעיות. בתגובה לחרדה שהתעסקות בהן מעוררת, האדם עשוי לנסות "לחפש תרופה" למשיכתו. למשל ע"י קריאה אובססיבית על בדס"מ והגורמים הפסיכולוגים לו בתקווה לשנותם, ניסיונות "גמילה" בכל מיני דרכים מאולתרות וכד'.

שלב ג', סובלנות בזהות:

מתרחש כאשר האדם מתחיל להכיר בהיותו בדס"מי ובצרכים הרגשיים והחברתיים הנלווים לכך. ככל שהאדם מתרכז יותר בזהותו הבדס"מית, כך יפחתו הבלבול וההכחשה, ויהיו לו יותר אנרגיות וזמן להשקיע בצרכים חברתיים, רגשיים ומיניים הנובעים ממשיכתו הבדס"מית.
ככל שהאדם צולל יותר לתוך זהותו הבדס"מית, השוני בינו ובין ונילים נעשה בולט יותר בעיניו. בהתמודדותו עם השוני הזה, מחפש האדם את חברתם של בדס"מיים אחרים ומקומות הקשורים לבילויים בדס"מיים (גם "בילויים" וירטואלים כמו השתתפות פעילה בנעשה באתרי הקהילה). בעקבות מפגשים עם קהילת הבדס"מ מתעצבת תפיסה חיובית או שלילית של הזהות החדשה: תפיסה שלילית עשויה להביא לחוויה שלילית ומאיימת של הזהות הבדס"מית ולנסיגה, ותפיסה חיובית תביא למעבר לשלבים הבאים.

שלב ד', קבלת הזהות:

מתרחש כאשר האדם מקבל את היותו בדס"מי, ומרחיב את קשריו עם חברים בקהילה הבדס"מית. הוא מזדהה עם בדס"מיים אחרים והחוויות העוברות עליהם, הם כבר לא רק מושא פנטזיה בעבורו. השאלות ששאל את עצמו בשלבים מוקדמים יותר נענו. בשלב זה, פתיחות הסביבה לבדס"מ משמעותית עבור האדם הבדס"מי ומשפיעה על בחירתו עד כמה, בפני מי והאם בכלל "לצאת מהארון".

שלב ה', גאווה בזהות:

מתרחש כאשר האדם לא מקבל רק את עצמו כבדס"מי, אלא מקבל גם את פילוסופיית החיים הרואה בנטייה בדס"מית לגיטימית לחלוטין. הוא מתקרב יותר ויותר לקהילה הבדס"מית ובילויה (כולל בילויים במרחב הוירטואלי), ומוצא פחות עניין בחברה הונילית ובילויה. העולם מחולק עתה לשניים: אלו שהם בדס"מיים ואלו שלא. אך החיים מחייבים התמודדות יומיומית עם החברה הונילית ועם סלידתה ממיניות "חריגה", דבר המגביר את תחושת התסכול והניכור מחברה זו.
בתגובה לכך, תיתכן תפיסת עולם בשחור לבן, נטייה לפרש את הנעשה בעולם דרך "משקפיים בדס"מיות" והענקת משמעותיות בדס"מיות לנעשה בחברה הונילית (התבטאויות דיכוטומיות ופסקניות כמו "העולם כולו מורכב משולטים ונשלטים", "העולם מחולק לאנשי אלפא ובטא", "בכל אדם שהוא X מסתתר/ת שולט/ת או נשלט/ת" וכד') בשביל ליצור תחושה של עליונות על החברה הונילית "שלא מצליחה לקלוט את עומק הדברים, לעומתי, הבדס"מי".

שלב ו', סינתזה בזהות:

מתרחש כאשר האדם מפתח מודעות לכך שפילוסופיית ה"הם ואנחנו", שבה כל הונילים הם משעממים ולא מבינים, ואילו הבדס"מיים הם היחידים שחווים חוויה עמוקה ויחודית אינה מתיישבת עם המציאות.
בדס"מיים וונילים הם יותר מאשר המשיכות המיניות שלהם בלבד. הזהות של שניהם מורכבת לא רק ממה שהם אוהבים במיטה, ולמרבה ההפתעה גם ונילים יכולים לשלב אלמנטים בדס"מים בחדר המיטות ובדס"מיים לא חיים את סגנון החיים הזה 24/7 ללא מרכיבים ונילים כלל.
מתוך הבנה זו על החברה, גם הזהות האישית של האדם מפסיקה להיות בדס"מית בעיקרה, והוא יכול לחיות באינטגרציה עם שאר מרכיבי זהותו ולהנות מכל העולמות שאליהם הוא מרגיש שייך מבלי לעשות מכך עניין מיוחד:
יחדול מלראות בנשלט או בשולט דמות שטוחה וחד-גוונית של "אפס" או "אל-עליון" ויבחין בכל צדדי אישיותו, ויקבל בהבנה צדדים "שלא תואמים" לתפקיד הבדס"מי שמגלם, ויחל להבליט זאת גם בנוגע לעצמו.
אם זה הוא רצונו, יאפשר לעצמו לחוות אקטים "שלא תואמים" את צידו בשוט, מבלי לחשוש שזה יערער על "מעמדו".
ואינו לא יתעקש על קיום תמידי של היררכיה מלאכותית בין הצדדים, ולא ילחץ כאשר היא מטשטשת תוך כדי אינטרקציה לא בדס"מית שהוא נהנה לקיימה.