בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב
הצטרפ/י לכלוב תוך דקות - ובחינם
הרשמה התחברות

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שבוע. ראשון, 10 במרץ 2019, בשעה 01:27

אז מה עשיתי השבת הזו? הצלחתי לנקוע את הקרסול ולהגיע עם זה למוקד חירום.

אבל לפני כן, רק כמה שעות לפני כן, טיילתי בגליל והגעתי לבית ספר לכמורה שמעביר סיורים. 
כפי שניתן להבין מהשורה הזו, זאת לא האטרקציה החביבה על עם ישראל, ולכן יצא מצב שקיבלתי סיור פרטי. 

המדריך היה פרח כמורה, בחור ספרדי שהתעקש לדבר בעברית למרות שהוא למד אותה רק בשנה האחרונה ותיבל אותה במבטא כבד. 
אהבתי את המראה החנוני והחסוד שלו, שעורר בי סקרנות לגלות את צדדיו הפחות תמימים, בעיקר לאור העובדה שהיה מלווה בהתנהגות הכנועה שלו, בהשתדלות לדבר כך שאהיה מרוצה ממנו, למרות שזה לא ממש הצליח לו: פעם רבות הוא גימגם ונאלץ להיעזר באיזו מילה באנגלית שעזרתי לתרגם אותה לעברית, והיו פעמים שאני אמרתי מונחים גבוהים מדי בעברית והוא הביט בי במבט כזה מבולבל וחמוד שצמא ללמוד מונח חדש.

לקראת סוף הסיור הוא אמר "רוצה להיכנס? אני פתוח!" ולרגע חשבתי שזהו, עוד שנייה יהיה לי חומר לסיפור אירוטי חדש לבלוג, אך אז הוא תיקן ל- "אני פותח" נבוך, פתח את דלת המרפסת שמולנו והשקפנו יחדיו על שקיעת החמה בכנרת.

פרויד היה אומר שפליטת הפה הזו אינה מקרית.
מי יודע? אולי באמת הבאתי אותו למחשבות על חטא ולכן ג'יזס התנקם בי לאחר מכן.

לפני שבועיים. ראשון, 3 במרץ 2019, בשעה 00:18

עד לפני כמה דקות היה בפורום פוסט שעלה בו נושא נורא כואב וחשוב, שלצערי נמחק ביחד עם הכותבת שלו בגלל שעבר על החוקים.
למזלי, שמרתי את התגובה שלי, ואני מקווה שכותבת הפוסט תבקר בכלוב ועל אף שלא תוכל להגיב תוכל לראות את הפוסט הזה.
לצערי, היא לוודאי לא היחידה באתר הזה שסובלת מכך, ולכן מקווה שגם כל מי שנמצא בנעליים של כותבת הפוסט יפיק אף הוא תועלת מן הטקסט הבא:

"כמו בכל דבר בעולם הבדס"מ, גם אקט של מכירת פריטים לא צריך לבוא ממקום של תלות וחוסר ברירה. 
כשאת תלויה כלכלית, את מורידה הרבה פילטרים שנחוצים להיכרות בטוחה בעולם הבדס"מ, ואת עלולה למשוך אל עצמך הרבה נצלנים ממש לא יסתפקו ב"לקנות ויאללה ביי" ויראו בזה הזמנה לנסות לגעת בך, לעקוב אחריך ולא לעזוב את מקום המפגש, להטריד אותך טלפונית, להתנות את התשלום (במציאות, כשאין לך אופציה לחסום בקליק) בכל מיני אקטים שלא בהכרח תרצי לבצע וכו' 
אם יש לך קושי כלכלי, רצוי לטפל בו מול גורמים מוסמכים שאין להם בך אינטרס מיני. 
למשל, יש עמותה בשם "פעמונים" שנותנת סיוע להתנהלות כלכלית נכונה: 
https://www.paamonim.org/he/ 
יש את "מרכזי הזדמנות" של משרד הרווחה, שעוזרים לאנשים אשר שמקשים להשתלב בעולם העבודה: 
https://www.molsa.gov.il/Employment/WelfarePopulationsEmployment/EmploymentCenters/Pages/EmploymentCenters.aspx 
יש את עמותת "בעצמי" שמפעילה את "תעסו-קו" שהוא קו סיוע למובטלים ומחפשי עבודה שנועד גם לתמוך רגשית אבל בעיקר להציע כלים (הכנה לראיונות עבודה, שכתוב קורות חיים, הפנייה לגורמים רלוונטים): 
https://www.be-atzmi.org.il/%d7%a7%d7%95-%d7%a1%d7%99%d7%95%d7%a2-%d7%98%d7%9c/ 
עוד פירוט על סיוע שאת זכאית לו, ולעוד עמותות שעוסקות במקרים ספציפיים יותר (למשל אם את עולה חדשה, דתייה, יוצאת בשאלה, יוצאת מעגל אלימות, ממש צעירה או ממש מבוגרת וכו') יש באתר "כל זכות": 
https://www.kolzchut.org.il/he/%D7%94%D7%9B%D7%A9%D7%A8%D7%94

לכל הלינקים הנ"ל הגעתי לאחר השקעה של כרבע שעה, אני מתארת לעצמי שאת תגיעי לתוצאות יותר מדוייקות עבורך אם תשקעי בזה יותר זמן ממני. תשקיעי את זמנך בלבנות את עצמך, בללמד את עצמך לדוג במקום להיות תלויה בדגים מאנשים שיכולים לנצל אותך. את שווה את זה!"

לפני שבועיים. חמישי, 28 בפברואר 2019, בשעה 04:50

תשפצו את הפרופיל
תורידו ממנו תמונות פורנוגרפיות בוטות, תשכתבו פירוט עצמי דליל וטכני שרובו מרוכז בפנטזיות מיניות, תסירו לינקים לאתרי הפורנו החביבים עליכם. 
שולטת שמקבלת הודעה מפרופיל כזה חושבת "עוד אחד שחי בסרט פורנו" ולא תשמח לענות. במקום אלו- תבחרו בתמונה סולידית, שימו לינק לשיר נחמד (אפשר גם בלי), תפרטו יותר על מי שאתם ופחות על הפנטזיות המיניות שלכם, בדיוק כמו שהייתם עושים באתר הכרויות רגיל. 

תתייחסו לשולטות כמו לנשים
אתם לעולם לא תכירו אישה על בסיס הפטישים שלכם, אם אפילו אם אלו הפנטזיות הכי רטובות שלה.
בדיוק כמו שאף אישה לא תשכב איתכם רק כי היא סטרייטית ולכם יש זין.
אישה צריכה להרגיש חיבור, שיש ביניכם כימיה, שאפשר לבטוח בכם ובכלל שיש לה עסק עם גבר מעניין ולא כזה שאין לו חיים מעבר לסקס/בדס"מ. 
להרבה נשלטים יש נטייה שגויה לחשוב שנשים בדס"מיות שונות מנשים באוכלוסיה הכללית, שאיתן ישר אפשר לגלוש לנושאים מיניים כי אלו גם הפנטזיות שלהן, אבל בעיניי נשים זה מתפרש אחרת. בכל פעם שאתם מקלידים משהו לאישה שאתם עוד לא מכירים היטב, תחשבו שאתם יושבים איתה באחד הדייטים הראשונים, האם זה הטיימינג והניסוח שהיו הולמים את הסיטואציה? זה יתן לכם אינדקציה האם כדאי לכם לשנות ניסוח לפני שאתם לוחצים על "שלח". 

כשאתם פונים- אל תתחילו איתה 
רגע, רגע אבל זה לא המדריך איך להתחיל עם שולטת? הרשו לי להסביר את עצמי: הודעות גנריות של "שלום, אני X, גר באזור Y, עוסק בתחום Z, אשמח להכיר" הן הודעות שאין באמת מה לענות עליהן. מעבר לכך שהן לא מייחדות אתכם מהודעות אחרות ומעוררות חשד שהן הודעת "העתק-הדבק", באמת שאין מה לענות עליהן שלא ירגיש מאולץ. כל ניסוח שעולה בראשה של הנמענת הוא ניסוח שמרגיש לא אותנטי, אז רבות מוותרות על כך מראש. 
אם אתם שולחים הודעה למישהי ורוצה לעלות את הסיכוי שתקבל מענה, תשלחו לה הודעה שקשורה למשהו שהיא כתבה. ולא, אל תכתבו את המשפט הנדוש והשקרי "התחברתי למה שכתבת" מבלי שבאמת קראתם, או תביאו לה איזה ציטוט אקראי שכתבה ותתנו עליו חוות דעת שאין מה להגיד עליה מלבד "תודה". 
בשביל שתקבלו מענה אותנטי, פשוט תמשיכו איתה בפרטי דיון נחמד שהתחלתם במרחב ציבורי כלשהו באתר (בונוס אם אתם לא פונים מיד בצורה שקופה, אלא אחרי כמה פעמים שיצא לכם להיתקל בה וליצור איתה אינטרקציה פומבית, מה שמעורר תחושת מוכרות שמבדילה אתכם מהשאר): בין אם זה משהו שהיא כתבה בפורום, בבלוג שלה או של אחרים. תזכרו שולטת לא תמהר לסנן נשלט שהיא בכלל לא מרגישה שמתחיל איתה. אין לה סיבה לסנן אם היא מרגישה שהשיחה איתה היא המשך ישיר לדיון קודם שהיא נהנתה ממנו ולא ניסיון חנופה. בנוסף, אם היא לא מרגישה שמנסים להתחיל איתה, היא גם לא תתעכב על פרטים טכניים כתנאי להמשך השיחה, וכאן תהיה לכם הזדמנות להותיר רושם טוב שעשוי לגרום לה לשקול אתכם לחיוב גם אתם לא נראים כמו אביר החלומות שלה. 
פשוט תנהלו איתה את השיחה בנוחות כאילו היא ידידה ותיקה ולא מישהי שאתם רוצים שכבר תשלוט בכם. תשאלו אותה שאלות פתוחות (שיש מה להרחיב עליהן ולא רק לענות ב"כן/לא") ותביע עניין בתשובות שקיבלת, בלי נסיונות מופגנים לחזר (מה שמייחד אותך מכל השאר שמתנפלים עליה)- ורוב הסיכויים שהיא לא תרגיש מאויימת ולא תמהר לדחות אותך. אחרי שנוצרת תחושת היכרות מינימאלית ביניכם ואתם לא סתם עוד ניק ששלח הודעה מיני מאות שיש לה באינבוקס, אתם יכול להציע את עצמכם בצורה הדרגתית, לתת לשיחה פן יותר רומנטי, ואם היא בעניין, דברים יזרמו מעצמם.

(מבוסס על תגובה שכתבתי בפורום והרבה אהבו)

לפני 3 שבועות. ראשון, 24 בפברואר 2019, בשעה 02:45

מאז שהתחלתי לחדור, אי שם בגיל 16, הבעיה המרכזית שלי הייתה שלא הצלחתי להרגיש כלום פיזית בזמן החדירה. 
האקט חירמן אותי, ללא ספק. אבל הטיפול בחרמנות שלי היה רק לאחר האקט, ולא במהלכו, לעומת מה שחווה הצד הנחדר.
מתארת לעצמי, שעכשיו, כל חובבת הז'אנר שקוראת את השורות האלו, מזדהה עם התחושה הזו של להביט בקנאה על הנחדר שמפתל מעונג בעוד היא מסתפקת בגירוי המנטלי בלבד.
"פאק, חבל שלא נולדתי עם זין" זאת מחשבה שעוברת בראשן של חודרות רבות, לאור תחושת ההתאפקות המבאסת שהן עומדות בה בכדי להאריך את האקט, למרות שנורא בא להן שהחרמנות שלהן תטופל כבר.

חשבתי רבות על הסוגיה, ולאחר מחקר קצר בסיוע עם עמיתיי המלומדים ד"ר גוגל ופרופ' יו-טיוב, הגעתי למסקנה שבכלל לא צריך זין בשביל להרגיש גירוי בעת החדירה! בשוק אביזרי המין קיימים מספיק פתרונות שמאפשרים גם לחודרת להגיע לגירוי פיזי בזמן האקט, ולפניכן/ם הסקירה של ארבעת העיקריים שבהם:

דילדו עם חדירה דו-צדדית
כן, זה די מובן מאליו, אני יודעת. זאת האופציה הראשונה שעולה בראשן של נשים חודרות כשהן חושבות על דרך להרגיש משהו כשהן בפעולה. אבל הבעיה המרכזית עם האביזר הזה היא שבמרבית הדגמים, לאורך האקט הוא נשאר דיי סטטי בתוך גופה של החודרת, וזאת בכדי שיצליח לזוז בצורה מספקת בגופו של הנחדר.
מעטות מוצאות אותו מענג, ויש כאלו שאף מוצאות אותו די מציק והורס. בהנחה ומדובר בדילדו שמוחזק ללא רתמות (ה- feeldoe ודומיו) נפוצות תלונות על כך שהוא מחליק מהגוף והישארותו בפנים תלויה דווקא בכך שהלובשת לא תהיה מגורה ורטובה.
אביזר כזה כן יכול להיות מוצלח בהנחה ומדובר באחד רוטט, בעל צורה פנימית קעורה שעוזרת לחיכוך פנימי, ובעיקר כשהוא מחובר ברתמה צמודה לגוף גם אם מדובר בדגם שנועד להחזקה בעזרת השרירים הפנימיים. 
דגם מומלץ אפשרי הוא למשל ShareVibe של FunFactory, שרוטט, ומעוצב בצורת שתתחכך הישר בנקודת ה- G של הלובשת.

Fuze
מדובר גם בדילדו דו-צדדי, אך לא באחד שנועד לחדירה דו-צדדית אלא לגירוי חיצוני. פיתוח קנדי ראשון מסוגו, המתאים לכאלו שלא אוהבות בכלל להיחדר בעצמן או לכאלו שחדירה דו-צדדית יותר מדי מסורבלת עבורן עד שיוצא ממנה כל ה- Fun.
בסיסו של הדילדו הוא מעין כף קעורה שעוטפת את איבר מינה של האישה, ועליה ישנם פסי סיליקון גמישים שבעת החדירה נוצר חיכוך ביניהם לבין הדגדגן ויתר איבר המין הנשי, בדיוק כמו באוננות חיצונית. להוסיף קצת חומר סיכה מעל פסי הסיליקון, בשביל לתת kick start עד שיצא הסיכוך הטבעי של הגוף, יעשה את העבודה (במיוחד אם מדובר בחומרי סיכה עם אפקטים מתחממים או מעקצצים, אם זו כוס התה שלכן).
נוסף על כך, קיים בדילדו הזה חריץ שנועד להחדרת bullet vibe (שניתן לקנות בזול בכל חנות סקס, אם כי עדיף להשקיע קצת ולקנות כאלו הניתנים לטעינה חוזרת) בכדי להוסיף רטט שמורגש גם עבור החודרת וגם עבור הנחדר.
לצערי, לא תמצאו אותו בארץ. את שלי אני הזמנתי מאתר בשם The Smitten kitten. בלינק יש מבחר גדלים, דגמים ריאליסטים וכאלו שלא (עבור אלו שנרתעים מהם).

B.J Dildo

אם יש אקט אחד שבו הלובשת לא מרגישה כלום יותר מחדירה, זאת ירידה אוראלית לדילדו שלה. כי באקט הזה אין צ'אנס שיהיה חיכוך כלשהו בין איבר מינה לבין הדילדו שהיא לובשת.
הנשלט שם בין הרגליים שלך בולע את הדילדו בעוותה גדולה ואת לא מרגישה פיזית אחוז אחד מזה, יש יותר מבאס מכך?!
אז בדיוק בשביל זה, יצרו דילדו שהוא חלול מבפנים, וכאשר הוא נמצץ, נוצר ואקום על איבר מינה של הלובשת.
blow job מושקע, עם מציצות נדיבות ומלאות רוק שיוצרות וואקומים גדולים, במיוחד תוך כדי עבודה ידנית על הדילדו שמזיזה את הואקום מצד לצד, יבטיח חווית מציצה פיזית מאוד דומה למקור.
גם אותו לא ניתן למצוא בארץ, אלא באתרים מחו"ל. למשל דרך: early2bed.

רתמות מיוחדות
הידעתן/ם שרתמה יכולה לעשות הרבה יותר סתם להחזיק דילדו?
ישנן רתמות כמו Joque של Spareparts Hardwear שמתאפיינות בכך שיש בתוכן כיסים ל- bullet vibes הממוקמים מצידו של הדילדו, בצמוד למפשעתה של החודרת, שיבטיחו שהרטט יזרום לאורך כולו ויענג את החודרת ואת הנחדר בעת ובעונה אחת. כך אפשר להפוך כל דילדו שאינו נועד לרטוט לאחד בעל רטט. ובכלל, המיקום האסטרטגי של הכיסים הללו יכול גם לענג בפני עצמו, מניסיון.
המחיר אמנם רב יותר משל רתמות רגילות שניתן למצוא בכל חנות סקס סטדנרטית, אבל ניתן לשלב את הרתמה עם כל צעצוע שכבר יש לכם אם לעת-עתה אתם לא יכולים להתחדש בארנסל חדש.

 

יש לכם עוד טיפים להגברת הגירוי הפיזי? המלצות לאביזרים נוספים? אשמח לשמוע מכם בתגובות :)

לפני 3 שבועות. חמישי, 21 בפברואר 2019, בשעה 02:44

כוחה של שולטת (או שולט) לא נמדד כשהנשלט הוא נשלט אינסטנט ורק מהנהן עם הראש ואומר "כן, המלכה".
הכוח נמדד דווקא במצבים של "מרד", של יציאה "מהדמות" הכנועה, של התנגדות, שהם חלק טבעי מהליך ההתמסרות.
"מרד" הוא חלק בלתי נפרד מהליך התמסרות הנשלט, בגלל שמה לעשות, במשך שנים הנשלט התרגל להתנהגות ונילית שהיא כיום חלק מהאופי והאופן שבו הוא נוהג ביום-יום, ולכן אין זה מפתיע שקשה לו לעשות את הסוויץ' הזה בראש בקשר שליטה חדש, גם אם הוא ממש רוצה.
בדיקת הגבולות שנשלטים עושים היא בשביל לבחון עד כמה ניתן לסמוך עליך שתשארי דומיננטית כי זו מי שאת באמת ולא העמדת פנים שעובדת רק כשהם מואילים לשתף איתך פעולה.
ואכן, שולטת שסומכת על יכולותיה להיות דומיננטית פשוט לא מתרגשת מזה, לא מחכה שהנשלט יואיל בטובו לחזור לכבד אותה ולעשות מה שהיא מבקשת. היא רגועה מספיק בשביל לא לאבד עשתונות ופשוט שמה באסרטיביות גבולות להתנהגות שלא מתאימה לה ובכך משנה את היחס שהיא מקבלת (ואם היחס לא משתנה: היא פשוט עוברת הלאה, ולא שוברת את הראש איך למצוא חן שוב בעיני הנשלט שלה).
אחרת מה שקורה הוא שהנשלט הוא זה ששולט בקשר ומכתיב את סדר היום בו, ואולי יש אנשים שקשר בקונסטלציה של שליטה מלמטה זאת כוס התה שלהם וזה סבבה לגמרי, אבל לא נראה לי שלשם מרבית השולטות שואפות.
גם הרבה נשלטים נכנסים לקשר במטרה להישלט ולא לשלוט מלמטה, וכשהם מבינים עם בדיקת הגבולות הפשוטה הזו שהם השולטים בקשר כי המעשים שלהם מערערים בקלות את שלוות השולטת ומשפיעים על התנהגותה, הם מאבדים עניין להישלט תחתה וכאן מתחילים כל התירוצים על החרושים על "בלבול" והנאומים על כמה שזה לא "זה".
מה הוא בדיוק ה"זה" הזה? דומיננטיות שלא תלויה באם ההתנהגות שלהם תאפשר אותה, שתהיה שם תמיד לא כי השולטת מתאמצת אלא כי זו פשוט מי שהיא.
האם ישמח את רוב השולטות (והשולטים) לדעת שמרבית הנשלטים (והנשלטות) הם לא אינסטנט ודרושה עבודה מנטלית איתם? לא
האם ישמח את רוב השולטות לדעת שהן צריכות להוכיח את עצמן לצד הנשלט לא פחות משהם צריכים להוכיח את עצמם להן? ממש לא.
אבל במקום להתמרמר על המשחק עדיף ללמוד את חוקיו ולנצח בגדול.

לפני חודש. שבת, 9 בפברואר 2019, בשעה 19:17

"להישלט (אבל באמת להישלט, לא לגלם דמות של נשלט בפנטזיה שאתה מנסה לשלוט עליה, או להירמס ע"י אדם שלא שולט בעצמו) דורש הרבה כוחות נפשיים. נדרשים כוחות בכדי לוותר על האגו שהחברה מחייבת אותנו שיהיה שם תמיד כדי להגן עלינו מהסביבה. זה דורש לסמוך על אדם אחר ולתת לו להוביל, לדעת לקרוא אותו בשביל להבין לאן זה יוביל. זה דורש להיות מאוד בטוח קודם כל בעצמך, בערך שלך וביכולת שלך לעמוד איתן גם במקרה אם תולך שולל. צריך הרבה בשביל לאפשר לעצמך לשחרר את המושכות מבלי להיבהל ולהתנגד לכך.
לשלוט (אבל באמת לשלוט ולא סתם להשליך תסכולים ולדרוש מילוי גחמות) דורש לא פחות. זה דורש לשלוט קודם כל בעצמך, זה דורש להיות מודע לכוח שלך על מישהו ובאותה העת לא להשתמש בו לרעה למרות שזה אפשרי ויש רגעים שזה נוח, מקצר תהליכים מפרכים, מפתה ואפילו לא יתנקם בך בחזרה. זה דורש לדעת לקרוא את האדם שמולך הרבה פעמים אפילו לפני שהוא הספיק לקרוא את עצמו, זה דורש להבין אותו ולראות את הדברים מנקודת מבטו בשביל לקבל את ההחלטה הנכונה, להוביל אותו באמת ולזכור בערכה כנה מצידו (ולא כתולדה של מניפולציה או תלות שיצרת), וכמובן לא לחצות את הגבול בין שליטה לפגיעה. זה דורש להיות מודע לעצמך ולהאם אתה פועל מהמניעים הנכונים ולא מהרסניים שמנסים לפצות על משהו שחסר בנפשך.
שתי העמדות הללו דורשות כוחות נפשיים עצומים באותה מידה, ומעטים אלו שיכולים לעמוד בהן במלואם. מחקרים רבים בפסיכולוגיה החברתית וכל מיני אירועים לאורך ההיסטוריה כבר הראו שאנשים נוטים להשתמש בכוח בלתי מוגבל שניתן להם לרעה, וגם סיבוב קצר בכלוב יראה שיש לא מעט אנשים שבוחרים בעמדת השולט מזו הסיבה. כך שזה לא פלא שגם מהצד הנשלט לא ממהרים להישלט במלוא מובן המילה ולתת למישהו אחר להוביל אפילו מילימטר מעבר למה שאישית מדליק אותם"

-דעתי על כך בדיון בפורום בנושא.

לפני חודש. ראשון, 20 בינואר 2019, בשעה 13:37

בואו נחסוך במלל ובמקום לכתוב בפרופיל את כל האחוזים שיוצאים לכם בכל סעיף ב- bdsmtest.org תכתבו שאתם 100% חסרי מקוריות, 100% לא מסוגלים להתנסח בכוחות עצמכם ו- 100% חיים בסרט ששאלון ברמת תוקף של מדור "בחן את עצמך" ב"מעריב לנוער" מהווה אמת מוחלטת או הוכחה לייחודיות.  

 

לפני חודשיים. ראשון, 13 בינואר 2019, בשעה 00:51

"אם יש משהו שלמדתי מ 7 שנים של שהות בכלוב הוא שלכאן מגיעים בעיקר אנשים שמנסים לברוח מעצמם ומן השגרה שלהם, ולכן מרביתם לא מסוגלים לאהבה, כי אהבה זה פשוט אמיתי מדי.
אהבה, ובפרט קשר אינטימי, מפסיקים בבת-אחת את הפנטזיה שניסו לממש כשבחרו להירשם לכאן. שהרי שני אלו דורשים יכולות בין-אישיות ופנים-אישיות שלו היו להם, הם לא היו מחפשים את האסקפיזם שבכלוב מלכתחילה.
יש סיבה שנורא קשה להכיר כאן מעבר לסטוצים וידידויות, ובעיקר יש סיבה לכך שעד שמכירים כאן מישהו שנקשרים אליו זה נגמר מוקדם מדי, ותמיד מאותן סיבות של "בלבול" או "בהלה" בדיוק בשנייה שהדברים נעשים עמוקים מדי.
זה קורה גם לטובים ולרהוטים ביותר מבנינו, כי רוב האנשים כאן כל כך ממוקדים בפנטזיה שלהם, בפרסונה הבדס"מית שלהם עד שהם שוכחים לקחת את עצמם לתוך המשוואה, גם אם נראה להם שהם דווקא כן בגלל שהם לא מתבטאים בצורה פורנוגרפית זולה אלא בשנינות וחוכמה.
כי זה לא עניין של אינטליגנציה בכלל אלא היכולת להיחשף ולחשוף את הנפש מבלי להסתתר, היכולת לחיות בשלום עם כל צדדיך בצורה אינטגרטיבית ומאוזנת.
מתוך 7 שנים בכלוב לקחו לי 6 שנים להבין שעדיף לחפש בחוץ. לחפש מישהו שלא זקוק כל כך לפרסונה נפרדת, לכותרות גרנדיוזיות ולאור הזרקורים הזה בכלוב בשביל להצליח לממש צדדים מסוימים בעצמו. העולם הונילי מלא באנשים כאלו שחיים בצורה אינטגרטיבית שכזו עם כל צדדיהם במקום להיות מסוכסכים ומבולבלים עמם, או במקום לתת משקל יתר לאחד מהם על פני האחר ולקוות שזה יהווה לו תחליף.
קל לאתר אותם אם שמים לב לניואנסים הקטנים בהתנהלות מולם, אבל נדרשים לכך מאמצים כבדים יותר מאלו הנדרשים לקריאת פרופילים בכלוב שמכריזים כבר מהשנייה הראשונה אם הנמען הוא שולט או נשלט: זה דורש התבוננות הדדית בנפשות וקריאתן, זה דורש בניית קרבה שמובילה לאמון שמאפשר את אותה החשיפה.
הרבה יותר קשה להתנתק ממי שהיית צריך להתקרב אליו בשביל לחשוף בפניו את צידך בשוט, מאשר ממישהו שפשוט ראה את הפנטזיות שלך בדיוק כמו השאר באתר. ועל אף העובדה הזו, קרבה זה משהו שהרוב כאן דווקא מנסים להימנע ממנו, לדלג מעליו לטובת הדברים המרגשים יותר והמחייבים פחות בחווית השליטה. 
אבל המפגש עם המציאות מוכיח שבסופו של דבר, יש הסתברות גבוהה יותר שבדס"מ יצמח מתוך קשר מלא אהבה, מאשר שאהבה תצמח מתוך קשר מלא בדס"מ"

-מתוך תגובה שהשארתי באחד הבלוגים (עם עריכה + הרחבה).

לפני 4 חודשים. רביעי, 14 בנובמבר 2018, בשעה 10:12

"...בוא נודה בזה: אף שולטת, לא משנה כמה הנשלט שלה מעריץ אותה, היא לא מושלמת ולא אלילה. היא בן אדם, עם כל החסרונות שיש לבן אדם, היא טועה במהלך היום ככל אדם ויש לה הרבה רגעים שבהן היא לא דומיננטית ונאלצת להוריד את הראש כמו כל אחד אחר. בנוסף לזה, מתוקף היותה אישה היא נמוכה וחלשה פיזית ביחס לגבר, והנשלט יכול לרתק אותה לרצפה אם הוא רק רוצה. זה לא נעים לנשלט לתאר, זה יכבה אותו אם הוא יחשוב שהיא ההפך מאלילה כל-יכולה שכל העולם פרוס לרגליה, ולכן הוא מעמיד פנים שזה לא ככה בסשן.
וכמובן שזה קורה גם בהיפוך תפקידים, והנשלט הוא לא באמת "אפס כנוע חסר תועלת" ושאר שמות התואר שהשולטת הצמידה לו. הוא מתפקד, עצמאי, וכאדם בוגר הוא נדרש להיות דומיננטי במצבי היום-יום השונים ופעמים רבות גם מהווה דמות סמכותית, כך שממש אין לו בעיה להתנגד, לסרב או סתם לגחך עליה בכל שלב שירצה. גם השולטת יודעת את זה ומודעות לכוחו של הנשלט מולה שפעמים רבות יכול לגבור על שלה, אבל בשביל שזה לא יהרוס לה את ההנאה היא "שוכחת" מכל התכונות האלו או נותנת להן איזו רציונליזציה בסגנון כל משפטי המחץ שרצים בפרופילים של שולטות כאן שנמשכות לנשלטים דומננטיים מחוץ למיטה.
העמדת הפנים הזו כמובן שלא פוסחת על אקטים שונים כמו שימוש בחגורת צניעות שזה אביזר שקל לפרוץ אם רק מתחשק, כבילות שונות שקל להשתחרר מהן, הצלפות שאפשר פשוט לזוז ולא לקבל, השפלות מלוליות שאפשר בקלות לקטול אותן וכו'...אין באמת חוסר אונים או כניעה אמיתית בבדס"מ, פשוט נשלט שמסכים (וברוב המוחלט של הפעמים- מחפש אקטיבית) להיות במקום זה כי זה מספק אותו מהבחינה הרגשית או המינית וזאת הסיבה שהוא לא תופס את העסק כמגוחך לעומת ונילי שהיית שם באותה סיטואציה. בכל שלב הכוח נמצא בידיי הנשלט (מן הסתם, שהרי הוא לא באמת עבד ולא באמת נרכש בשוק העבדים של ימי הביניים) והוא יכול לבטל את כל הסשן ולערער את כל סמכותו של השולט "האימתני" בשנייה שיחפוץ בכך. 

המודעות למציאות הורסת את הפנטזיה, בכל תחום. ובפנטזיה הבדס"מית זה הורס את המטרה שלמה שני הצדדים התכנסו ביחד והיא סיפוק הצרכים המיניים והרגשיים שלהם.
אז אנשים מעמידים פנים שהמציאות היא אחרת: יותר כפויה וכוחנית מכפי שהיא, שהאביזרים יותר עמידים מכפי שהם, שכנשלטים הם יותר חסרי אונים ממה שהם באמת ושכשולטים הם איזו ישות עליונה בעלת שלמות חסרת עוררין, וזה בדיוק משחק התפקידים שהם מגלמים. זה לא סותר את זה שהם חיים את זה כ- life style, זה לא סותר את זה שהם מרגישים רגשות אמיתיים בהמלך הסשנים ואחד כלפי השני, ובעיקר זה לא סותר את התהליכים המנטאליים שהם מפיקים מהחוויות האלו. אבל כל זה לא היה מתרחש אם הם היו מקבלים את המציאות כפי שהיא ולא מעמידים פנים שהיא קצת שונה בשביל שזה יתאים לפטישים שלהם."

-מתוך תגובה שלי בדיון בעניין

לפני 4 חודשים. ראשון, 21 באוקטובר 2018, בשעה 23:25

בחודש האחרון התחלתי להתארגן על ציוד חדש, בעיקר סביב הקנייה שלי את אחד הדילדואים היקרים (והמקוריים) שידעתי עד כה.
כשקונים זין בסכום  140$ (לא כולל משלוח+ מע"מ) חובה להקפיד על מספר כללים שיעזרו לו להשתמר לאורך שנים, אחרת תמצאו את עצמם מוצאים את אותו הסכום בקרוב מאוד, וכך בדיוק מצאתי עצמי במסע קניות ותחקירים אחר הציוד הנלווה המושלם.
במהלך הזה גליתי שהנושא הרבה יותר מורכב מאשר להיכנס סתם לחנות הסקס הקרובה ולקנות את מה שבמבצע. יש הרבה כללים שיש להקפיד עליהם ויש ציוד שיכול לעשות לכם את החיים הרבה יותר קלים, אם רק תדעו איפה לחפש.
הנה מדריך קטן לקנייה של דילדואים ורתמות סטרפאון, חומרי סיכוך ומה שביניהם, בשביל מינימום נזק בכיס ומקסימום חוויה:

דילדואים (ומחירים)

זהו מרכז העניינים בסטרפאון שלנו. שוק צעצועי המין מציע מגוון דילדואים מחומרים שונים. החומר המומלץ והבריא ביותר הוא סיליקון רפואי. חומרים פלסטיים שונים, בייחוד הזולים שבהם, פולטים רעלים לגוף וגם יכולים להישבר ביתר קלות ולזכות אתכם בבילוי במיון.
מה שזה אומר הוא שתאלצו לוותר על כל הדילואים made in china שהחברה שיצרה אותם לא ידועה והציעה מחיר מפתה באופן מחשיד.

הנה דוגמא לכמה יצרניות איכותיות ומובילות בתחום: XRbrands, NMC ,Pipedream ,Bad dragon ,Tantus ,Fun factory, Docjohnson
הדבר הראשון שתראו בכניסה לאתרים שלהן הוא שהמחיר המוצע לדילדואים שלהן הוא לא המאה ומשהו ש"ח שאתם רגילים לראות בחנויות סקס ממוצעות בישראל שמייבאות את המוצרים שלהם מחברות סיניות.
המחירים לדילדו איכותי מתחילים ב250-300 ש"ח ורק עולים מעלה. עם זאת, קנייה מאתרים בחו"ל יכולה להבטיח שתחסכו סכומים מאוד נכבדים ביחס למה שמיובא לארץ (שהרי בנוסף למחיר המקורי, החנויות בארץ רוצות להשיג רווח מהיבוא שלהם).
קנייה חכמה בנוסף לשמירה על כללי שימוש נכונים תגרום להוצאה הזו להיות חד-פעמית.

יש אתרים שמשווקים אביזרי מין כמו Lovehoney או Adam and Eve  ואתרים שספציפית משווקים ציוד בדס"מי (המקבילים הבינלאומיים של פטישדיל, אם תרצו להשוות) כמו Extreme Restrains או Stockroom שמציעים מבצעים לעיתים קרובות מאוד, מבצעי "ניקוי מלאי", הנחות בקנייה הראשונה, צבירת נקודות בקנייה להנחות עתידיות, משלוחים מוזלים ואפילו בחינם מעל סכומים מסוימים.
אך אל תעצרו כאן! גם אם מצאתם אתר שמציע הנחות והדיל נשמע מפתה, חפשו את שם הדגם שאתם מעוניינים בו ברחבי האינטרנט ותופעו לראות כמה שהמחיר יכול לרדת אף יותר!
חפשו קופונים להנחות נוספות. יש יוטיוברים שעושים reviews למוצרים מסוימים ונותנים קופוני הנחה לצופים, יש קופונים בעמודי פייסבוק/טוויטר רשמיים של חברות שונות, יש חברות שמציעות צעצועים עם פגמי יצור קלים (בצבע או מעט בצורה, בצורה לא מהותית) בעשרות אחוזי הנחה. צריך רק פשוט להתאמץ קצת במקום ללכת אוטומטית על האופציה הראשונה שנקלעת לדרככם.

רתמות

אמנם הרתמה לא נכנסת לתוך הגוף, אבל היא חשובה לא פחות. מלבד עניינים של נוחות, היא מחזיקה את הדילדו עליה וכשהיא עשויה מחומרים זולים היא עלולה להזיק לו.
רתמות זולות שהדילדו מחובר אליהן נראות כמו עסקה טובה כי מקבלים 2 במחיר אחד, אבל עסקה כזו מתשלמת רק ליצרן כי מדובר לרוב באיכות ירודה שמאפשרת מחיר כזה.
רתמה רצינית תהיה נפרדת מהדילדו, היא תהיה מוצר שהשקיעו בו בפני עצמו.
רתמה בפני עצמה צריכה לבוא מיצרנית טובה.
יש זולות אך מומלצות כמו: Sportsheets ו- Lux fetish
יש יקרות, יותר משוכללות/מותאמות אישית ואפילו מגיעות עם אחריות, כמו: Switch leather co ו-SpareParts HardWear
ויש גם ז'אנר חדש של תחתונים שהם רתמות, ויש חברות איכותיות שמשווקות אותן כמו Rodeoh, הן אמנם ידרשו החלפה תכופה יותר מאשר רתמות מסורתיות, אבל הן זולות ביחס אליהן מטבע אופן היצור שלהן, וכשמדובר בחברה איכותית הן עושות עבודה טובה.
גם במקרה הזה, חפשו את שם הדגם שאתם רוצים ברחבי הרשת בשביל למצוא לו דילים יותר טובים מבאתר היצרן והאתרים הפופולריים.

יש לדעת שלא משנה כמה הרתמה איכותית הטבעת שעליה משחילים את הדילדו חייבת להיות ממתכת (או לפחות מכוסה בכותנה במקרה של תחתוני רתמה או חברות כמו SpareParts). כי מגע של שני מוצרי סיליקון זה בזה הוא מתכון להתפוררות של שניהם, וגם גומי או פלסטיק זול הם לא להיט.
רוב הסיכויים שהרתמה תגיע עם טבעת סיליקון שאותה חובה להחליף אותה ל- cock ring ממתכת (עבור בעלי הרגישות: שימו לב שהיא לא מכילה ניקל).
במידה והחור הוא מובנה ברתמה הוא חייב להיות מוקף בעור, כותנה או כל דבר שהוא לא פלסטיק, סיליקון או גומי, וזה מאפיין שלא קיים ברתמות זולות.
כמו כן, עבור הלובשת עצמה, רצועות ניילון זולות שמאפיינות רתמות במחיר בהתאם, גורמות לשיפשופים כואבים בירכיים ובמותניים. תבדקו שהן יהיו עשויות מחומרים ידידותיים לעור.

חומרי סיכה

כפי שכתבתי למעלה, סיליקון לא הולך ביחד עם סיליקון. אם תמרחו חומר סיכה על בסיס סיליקון על דילדו מסיליקון, כשתשטפו אותו במים לאחר השימוש, תרגישו במעין פירורים כאלו של חומר סיליקוני שירדו רק לאחר מספר שטיפות אינטנסיביות. בטווח ארוך, זה יהרוס את הדילדו ויגרום לו להתפורר לגמרי ולכן חומר הסיכה חייב להיות על בסיס מים, וכן גם הסיכוך שעל הקונדומים שתלבישו על האביזרים.
לחומרי סיכה על בסיס מים יש נטייה להתייבש מהר, זה למה חשוב לרכוש כאלו שהתרכובת שלהם היא סמיכה ומיועדת ספציפית למין אנאלי, שידוע שאינו מאופיין בסיכוך טבעי של הגוף.
החברה המומלצת ביותר מבחינתי היא ID Lubricants. הם הוציאו לאחרונה חומר סיכה סמיך ביותר על בסיס מים בשם Xtreme שניתן למצוא בכמה חנויות סקס בארץ, ובמגוון אתרים בחו"ל במחיר זול יותר.
עבור חומרי סיכה שמדמים נוזל זרע (עבור דילדואים משפריצים, או סתם לחובבי הז'אנר) המומלץ ביותר לדעתי הוא Cum lube של Bad dragon, שאגב, מגיע בחינם אם קונים אצלם דילדו שיש בו את הפונקציה הזו.
הוא מאוד סמיך וריאליסטי, חפשו ביוטיוב סרטונים שממחישים עד כמה.

ניקיון ואחסון

לאחר השימוש בצעצועים יש לנקות אותם מיד! לא לחכות לאחר כך, לא להסתפק בניגוב חומר סיכה עם נייר טואלט וזהו.
עם גמר השימוש יש ללכת לכיור הסמוך ולשטוף אותם היטב עם מים חמים וסבון.
במידה ומדובר בדילדו משפריץ יש לנקות את גם את הצינורית שבו, ע"י הזרקת מים מסובנים דרך הצינורית שבה עובר נוזל הסיכה עד שהם יוצאים ממנו צלולים.
לאחר היבוש יש למרוח על הצעצוע חומר חיטוי אנטי-בקטריאלי שמיועד לצעצועי מין (תעשו סקר שוק ברחבי הרשת, יש מגוון אופציות באתרים שונים).
לאחר הניקוי והחיטוי יש לאחסן את הצעצועים בנפרד זה מזה! ובהנחה והם פועלים על סוללות אז יש לאחסן גם את הסוללות בנפרד מהם (בשביל להאריך את חיי הסוללה), בתיבה או מגירות מעץ או כל חומר אחר שאינו מגיב רע עם סיליקון, בתוך שקי כותנה או משי מאוררים.