צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפורים ומחשבות

בעקבות עידוד והשראה מידידה כאן החלטתי לפרסם סיפורים שכתבתי.
אני מזהיר מראש חלק מהדברים כאן הם בשפת האם שלי אנגלית אז לא להתלונן על הקושי
לפני חודש. 2 ביוני 2020, 9:46

הקינק לדיגדוגים הוא מתי שצד אחד במצב שלא יכול לברוח (כי קשור , אזוק או פשוט מחבקים חזק ומחזיקים במקום) והצד השני מדגדג עם אצבעות או נוצות או אמצאי אחר.

דיגדוג יכול להיות מאוד מאוד אירוטי ומדליק או עינוי ולא נעים .
כדי להבין למה צריך להבין מה זה דיגדוג. יש 2 סוגים של תחושות דיגדוג :
1- שהיא תחושה של כאב חד מדוייק שמסמן לגוף שאת/ה בסכנה אבל אז מתערב המוח שמבין שלא יהיה המשך וזה רק מגע עדין אז הוא מסמן שאין סכנה על ידי הצפה של הורמונים מרגיעים והגוף משחרר את הלחץ בעזרת צחוק ואז הגוף מתרחק מהמקור של המגע
2- תחושה של מגע אבל שכול כך קלה שהגוף לא יודע לפרש אותה האם זה התנגשות ,מגע או כאב וההתכוננות של הגוף להמשך גורמת לגוף להרגיש בסכנה. אבל אז מתערב המוח שמבין שלא יהיה המשך וזה רק מגע עדין אז הוא מסמן שאין סכנה על ידי הצפה של הורמונים מרגיעים והגוף משחרר את הלחץ בעזרת צחוק ואז הגוף מתרחק מהמקור של המגע .

אז למה אם דיגדוג זה לכאורה תחושה לא נעימה זה יכול להיות כול כך אירוטי ?
בגלל החוסר אונים אי אפשר לברוח ומישהו/י משחק/ת בך איך שרוצה ואת/ה לא יכול לברוח ובאותו זמן מוצף הורמונים שיוצרים תחושה של צחוק, שימחה וחוסר סכנה וזה יוצר סימום טיבעי והיי גבוהה כך שהתחושה שהמוח משתמש כדי לסמן שאין סכנה גורם לתחושה של ריחוף וביטחון מעורבב בחוסר אונים. ואז מוצפים ברגש של שיחרור . והכוח נמצא בצד השני. 
זה מאוד מקרב ומשחרר כשנעשה נכון. אך חייב להיזהר כי זה גם יכול ליצור טריגר של חוסר אונים לטראומות מהעבר או עם הדיגדוג לא נעשה נכון לגרום לעומס יתר של תחושות וזה מכניס לפאניקה ולחץ וכאב במקום ריחוף.

אז איך לדגדג נכון? ולעשות זאת בצורה אירוטית ונעימה?.
-שלב ראשון ליצור אוירה , אוירה זה דבר מאוד חשוב אולי הכי חשוב כי זה מה שאומר לנו שזה לא סכנה שאנחנו בטוחים וזה מגביר את תחושת המיניות והארוטיקה. אז לדאוג למוסיקה נעימה, לנרות או תאורה מתאימה, תלבושת שובבה וכו'
-תקשורת זה מוסיף לאוירה (דיבור מלוכלך) ומוסיף לתחושת הביטחון וגם מראה לפרטנר/ית כמה את/ה נהנה/ית אז לא לפחד לדבר בין אם את/ה המדוגדג/ת או המדגדג/ת
-לדאוג לקשור או לתפוס חזק כדי שהמדוגדג/ת לא יכול/ה לברוח או לשנות זווית (ואז המגע יהיה פחות נעים בטעות) ובכך להגביר את התחושת חוסר אונים והכוח של המדגדג.
והמלצה אישית שלי לערבב דיגדוגים עם משחקי חום קור ונוצה שנוגעת בעדינות  וזה מטריף לגמרי. תחושת הכוח והריחוף שנוצר משתי הצדדים היא עוצמתית מינית וארוטית בטירוף...

יש לכם ניסיון בדיגדוגים? מעדיפים נוצה או ידיים? לדגדג או להיות מדוגדג?

לפני חודש. 26 במאי 2020, 10:51

בעבר דיברתי על impact play או בעברית משחקי אימפאקט  בפוסט הזה https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=75824&postid=834191

בכללי מי שלא רוצה לקרוא משחקי אימפאקט זה המשחקים שמשתמשים בספאנקים , הצלפות ושאר דרכים לתת מכות שטוחות לסאב במטרה לא להכאיב אלא לשחק בכימייה של המוח ולגרום להיי טיבעי וספייס .

כמה כאן יוכלו להעיד על העונג של עירבוב המכה עם תחושות אחרות ואיך זה מעורר.
ונכתב על כך בכמה מקומות אבל יש לדעת קצת על בטיחות כי זה יכול להיות מסוכן ולגרום נזק בלתי הפיך לכילייה ועד לחיתוך העור וצלקות.

יש כמה כלים בסיסיים למשחקי אימפאקט:

1) ספאנקים עם היד או ספאנקר למכות שטוחות יחסית בלי לחץ נקודתי ולכן יותר בטוח ומוסיף הרבה לאוירה בגלל המגע והקירבה.

2)פלוגר או שוט זנבות זה שוט עם מספר זנבות רב כך שהלחץ מהמכה מתפזר ויש בפועל אוסף מכות ברצף באיזור מכול זנב . זה כלי מאוד ורסאטילי שניתן לדייק איתו ולהצליף חזק ולהכאיב או בעדינות מלטפת ולכן הוא מאוד בטוח אבל צריך להבין שלא חייב להשתמש בו בכול הכוח ויש איזורים בגוף שחייב להצליף בעדינות ואיזורים שאסור להצליף במיוחד מתחילים..בקיצור זה כלי עם הרבה ניאנסים ודרכים רבות להתענג איתו.

3) קרופ או שוט רכיבה אלו שוט ישר עם ליבה קשיחה יחסית אבל כיסוי מרפד כמו עור או בד ובקצה שלו יש לשונית עור או סיליקון רכה שרק עם החלק הזה מצליפים . זה כלי שבנוי לתנועות קצרות וחדות כדי להכאיב ולכוון אדם או סוס . חשוב להדגיש שרק מצליפים בו עם הלשונית הרכה בקצה הקרופ. אחרת זה יכול לחתוך את העור היתרון שאפשר להשתמש בו להכוונה והאוירה איתו מדהימה. וניתן לעשות הצלפות מאוד מדוייקות שמכאיבות אפילו שהן עדינות.

4) קיין זה מקל דק גמיש לא מרופד שמצליפים בו לא עם הקצה אלא עם המרכז שלו . לא מכים איתו חזק אלא הרבה מכות חדות מהירות והאיזורים בו מאוד מוגבלים כי הוא מסמן בקלות ובקלות יכול לגרום נזק למוצלף. לכן יש לנהוג בזהירות ולהתנסות בכלי לפני (אני ממליץ על חציל)

5)בול-וויפ וסינגל-טייל אלו כלים שונים אבל דומים בהגבלות שלהם. סינגל-טייל זה שוט עם זנב אחד כך שכול העוצמה של השוט מכה בנקודה אחת קטנה כך שזה מאוד מכאיב ומסוכן . המכה יכולה לחדור עמוק ולגרום נזק לרקמות עמוקות או לחתוך את העור. אבל הכאב ממנו מדוייק חזק . כך שמזוכיסטים עם רף כאב גבוהה זה הכלי שהם רוצים.
בול וויפ זה שוט עם זנב אחד אבל הוא מאוד ארוך נא בין מטר וחצי עד לשוט באורך כ5 וחצי מטר והקצה שלו יכול לשבור את מהירות הקול עם ההצלפה. לכן זה כלי שחייב להכיר ולדייק איתו .
אלו כלים לא למתחילים יש להם סכנה של התלפפות ואז אתה פוגע באיזור שלא רצית בכלל והנזק רציני.

6) הכלי האחרון שיש להזכיר הוא הפאדל זה כלי עץ לרוב עם ידית ושטח רחב וגדול (כמו קרש חיתוך או מחבט קריקט) שבנוי לחבוט רק ואך ורק באיזור הטוסיק איפה שיש ריפוד טיבעי של שרירים והמכה יכולה להתפזר.

אני הוספתי לכאן מפות הצלפה שונות לכול כלי ברשימה הזו חוץ מפאדל ששם כמו שאמרתי רק לתחת.
המפות האלו ברורות אבל ליתר ביטחון הינה המקרה:
ירוק-מותר להצליף ובטוח

צהוב-מותר להצליף אבל יש סכנות ולכן כדי להיזהר יחסית או להצליף בעדינות

כתום- מקומות שממש חייב להיזהר בהם אבל מכות עדינות מאוד זה בסדר יחסית.

אדום-אסור להצליף זה מסוכן מאוד.

עיגול סגול- יש מפה עם עיגולים סגולים זה אסור עוד יותר מאדום כי הצלפות שם בטוח יגרמו לנזק לרוב זה בפרקים ובצוואר אבל זה מסוכן ויש ךהיזהר לא לתת לשוט להתלפף לשם.

נ.ב.- במפות לא מצויין כפות רגליים כי זה לא איזור למתחילים זה איזור שיש ללמוד אותו מחדש עם כול כלי וכלי. אז אלא אם אתם יודעים לא להצליף שם

לפני חודש. 8 במאי 2020, 16:09

נמאס להיות תמיד הסנדלר שהולך יחף....

 

כמה אנשים יכולים לשקר לעצמם?

לפני חודשיים. 5 במאי 2020, 12:12

נשאלתי ולכן אדבר על זה היום.על הfoot fetish או בעברית פטיש לכפות רגליים.

פטיש לכפות רגליים הוא הפטיש הנפוץ ביותר בעולם זה פטיש שבו יש הערצה לכפות רגליים של אישה או גבר (כול אחד והמין שנמשך אליו) נקיות ומטופחות . זה פטיש שבא לידי ביטוי ברמות שונות מהרמה של גירוי מיני מלצפות בכף רגל יפה ואפילו עונג ואורגזמה מלגעת ולעסות רגל עד לעונג מכך שהבן/ת זוג משתמש ברגליים לאונן לבעל הפטיש (מה שניקרא foot job למי שרוצה למצוא את הפורנו) .
המשיכה של בעל הפטיש היא לכף הרגל עצמה כמו שמתגרים מלראות ציצים, טוסיק או אברי מין כך בעל הפטיש מתגרה מינית מכפות הרגליים ספציפית באותה רמה כמו אחד שאוהב ציצים.

הינה אבל מה שמעניין בפטיש הזה . מאז שחר ההיסטוריה היה טקסים ומשמעות לרגליים וטיפוח הכפות רגליים היה נחשב להוכחה ליופי .
בין אם זה היה המנהג לניקוי ושטיפת הכפות רגליים לאורחים או במזרח הרחוק כפות רגליים קטנות ועדינות היה הסממן לשיא של יופי וחן או שבתקופת ימיי הביניים והרנסאנס אישה יכלה להתלבש עם החזה נשפך החוצה וזה היה נחשב צנוע אבל אם הייתה חושפת את הקרסוליים של כפות רגלייה אז היא זנותית (לכן בבתי בושת העובדות היו הולכות ללא חצאית אבל תמיד עם מחוך או חולצה) או ריקוד הcancan המפורסם של המולאן רוז היה נחשב ריקוד חשפנות כי היו בועטים ברגליים לאויר כשהן חשופים (גם גברים וגם נשים).

הרבה חושבים שהפטיש לכפות רגליים הוא פטיש שהוא בדס"מי או שהוא שייך לצד הנשלט. אבל ההיפך הוא נכון זה פטיש שנפוץ במידה שווה בין שולטים ונשלטים (ובאירופה זה נפוץ יותר אצל דומיננטים לפי נתוני סטאטיסטיקה )
לא ידוע אם הפטיש נוצר בגלל הערך ההיסטורי שניתן לכפות רגליים אבל לדעתי זה נוצר כי לכאורה הרגליים זה האיבר המלוכלך שתמיד עובד שנוגע ברצפה ואדמה המלוכלכת אז כשרואים אותן מטפחות נקיות הדיסונאנס הזה מראה על טיפוח עצמי ודאגה ליופי ובכך יוצר אצלינו את המשיכה להן.

ומה דעתכם האם כפות רגליים עושות את זה לכם?

לפני חודשיים. 13 באפר׳ 2020, 19:38

אנחנו שוכבים . מתנשפים על המיטה . אחרי שהוצאנו את כול האנרגיה שהצטברה במהלך ההסגר. הראש שלך על החזה שלי והיד שלי מלטפת לך את העורף, את בספייס שלך, מרחפת בשקט שלך ... המחשבות שתמיד מתרוצצות לך בראש לשם שינוי במקום אחר ואת שלווה.

עיניי מטיילות על ההשתקפות שלך במראה. רואה בגופך את הסימנים של השעות האחרונות. ואת כמראה לחדר.
החבל הזרוק משתקף בסימנים על ידייך ורגלייך ממתי שרותקת חסרת אונים.
הטוסיק המהמם שלך (החטוב ועגול למרות שאת לא רואה אותו כך)שאדום מהצלפות הפלוגר שעל השידה שלידה נשענת סופרת בקול כול מכה מתענגת על התחושה החדש שזה יצר.
פנייך היפות שלוות מלאות הרוק ממתי שלא יכולתי להתאפק והשתמשתי בפה שלך לעונג שלי ליד הדלת .
סימני המתיחה בבטנך שמוכיחים שאת אמא ואישה שעברה דברים בחייה משתקף בערימת הבגדים ליד הכורסא כשנחשפת מולי מולך מראה לי אישה ולא בובה או צעצוע .
את נעה עליי ואני נושם את ריחך שמזכירה לי את הכתם הרטוב בסדין לידיינו כשעונגת בכוח עד שלא יכולת להתרכז ושיחררת הכול...
ואז אני מביט לעינייך ורואה בהן את האינטליגנציה שלך, את עומק הרגש שלך, את הצורך והרעב שלך אך גם את החשש שמתעורר בך את המחשבות חוזרות.

אז אני מחבק אותך אלי קרוב לוחש לך באוזן ש"אני כאן ואת שלי ... ואני רוצה עוד"  ואז מסתובב איתך במיטה מוחץ אותך תחתיי מקבע אותך פותח רגלייך ואומר לך "ששש את לא בורחת ממני אני לא שבע ממך אז תכונני כי ממשיכים..."

לפני חודשיים. 7 באפר׳ 2020, 13:18

הפעם אני רוצה לכתוב על פטיש יוצא דופן מהרבה בחינות שאפשר לנהל אותו בצורה בריאה . כול עוד מודעים אליו.

Vouyer או בעברית מציצנות.

הפטיש למציצנות הוא הפטיש של צורך מיני וגירוי לצפות בזוג שעושים סקס או באישה/גבר שמתפשט/ת ומענג/ת עצמ/ה כאילו הצופה לא שם.(אם היא/וא יודע/ת שצופים בהם) או בלי ידיעת הנצפים.

זה פטיש שהולך טוב עם הקינק של אקסבישוניזם כי לאחד יש צורך לצפות והשני נהנה שצופים בו.

אבל בשונה מפוסטים קודמים הפעם מדובר בפטיש בלבד. לא קינק . ההבדל הוא שפטיש זה צורך מיני שקשה לאדם לגמור בלי לחשוב , לפנטז או שיהיה באקט את מושא הפטיש שלו . והאדם יכול לגמור רק מפטיש הספציפי שלו בלי גירוי אחר. לכן פטיש מוגדר כ"נטיה מינית" לעומת קינק שזה תחביב מיני. בקינק נהנים מאקטים מסויימים אבל לא חייבים אותם. (והדגש הוא על צורך מיני לא ריגשי ).

אז הפטיש למציצנות הוא פטיש שבו האדם צריך לצפות ולא להיות חלק מהאקט המיני שהוא צופה בו וכך הוא נהנה וגומר.(ושוב פטיש לא קינק כי כולם אוהבים לצפות במישהו/י סקסי/ית או זוג ברמה כזו או אחרת) המציצן לא ירצה שידברו אליו או שתשומת לב כלשהיא תהייה מופנית אליו. כי הגירוי שלו הוא גם מתחושת הכוח שאין לאדם הנצפה פרטיות מולו.

שלא כמו פטישים וקינקים אחרים זה פטיש שהמחקרים מודים שבמפורש הוא התהווה באדם לרוב בעיקבות טראומה או חינוך מיני נוקשה מתעלל.

הוא מגיע לא מההנאה של לצפות במשהו סקסי ולפנטז כמו פורנו או לצפות בזוג מולך. אלא בעיקבות חוסר ביטחון עצמי מיני או/וטראומה מינית שהאדם למד ממנה שהוא לא יכול או ראוי (ראוי הכוונה גם שזה לא לרמה שלו כי צדיק או סיבה אחרת) ולכן למד את המיניות שלו מצפייה והצצה באחר/ת . וכך נוצר הפטחש שהוא לא רואה עצמו כיצור מיני (ברמה של תת מודע) אלא כצופה מהצד על מיניות וכך הוא נהנה מינית וכול החוויה של המציצנות מזכירה לו ומשחזרת את אותה גילוי מיני שהיה לו בילדות ורק כך גומר חזק. (לכן לרוב זה פטיש נפוץ בקהילות שמרניות וכתות)

יש 2 סוגים של מציצנים הבריא והפתולוגי.
הבריא זה האחד שנהנה מהפטיש ודואג שלהסכמה של הנצפים מראש למשל הסכמה לראות בשידור חיי בזום זוג מזדיין או שיצפה בבת זוג שלו עם אחר.
וזה אחד שלמד לקבל את הפטיש שלו והמיניות שלו ולכבד אחרים.
אבל בגלל שמקור הפטיש הוא לרוב טראומה אז קיים גם הצד של המציצנים הפתולוגים ללא ידיעת לנצפים וזו הטרדה ולרוב לא הבעיה הנפשית היחדיה שיש לאותו אדם . כי המציצן מנתק עצמו מהנצפים ברמה ריגשית ולא מכבד את המרחב שלהם ולהיפך חושב על המרחב הפרטי של אחרים כמרחב שלו . לכן אם תופסים מציצן שלא בהסכמה יש להתלונן למשטרה ולדאוג להרחיקו (כי אדם שמנותק ריגשית ומשייך את המרחב הפרטי של אחר לשלו אישית הוא מסוכן בקלות יכול להפוך לסטוקר או יותר גרוע). אז יש לשים לב ולהיזהר מהאנשים רעילים כאלו.

אבל המציצן הבריא זה פטיש נחמד במיוחד עם תוספת קוקהולדיות ובן/ת זוג אקסיובישניסטים כך אפשר לצפות מרחוק בלאבר/ית למשל שיחת וידאו בזמן המקלחת כך שהלאברית מתקלחת ומאוננת עם התעלמות מוחלטת מהמצלמה. או לפתוח שאפשר לצפות דרך מצלמת אינטרנט כמו באח הגדול רק בדירת הלאברית. כמובן בהסכמה וידיעת כול הנצפים.

כן אני יודע שהפוסט הזה קצת כבד אבל לפעמים יש פטישים וקינקים שצריך להבין את המקור שלהם ואיך בקלות זה יכול להפוך לקשר רעיל ומסוכן .

לפני 3 חודשים. 31 במרץ 2020, 10:27

לרוב אני לא מפרסם סירטונים אבל זו הייתה הופעה מדהימה . והשיר מעלה חיוך בתקופה זו...

 

לפני 3 חודשים. 10 במרץ 2020, 11:06

אני נשאל הרבה מגברים ונשים על הפטיש הזה אז החלטתי לכתוב קצת כדי לענות לשאלות נפוצות 

"קוקהולד" cuckold(זה לא מלשון זין אלא תרנגול): זה קינק שבו הגבר שמתענג מידיעה או צפייה בסקס של הבת זוג שלו עם גבר/ים אחר/ים.
המקבילה הנשית לזה היא "קוקווין" (cuckquean) שזו אישה שמתענגת מצפייה או ידיעה שבן זוגה עושה סקס עם אישה או נשים אחרות.
קוקהולד זה אחד הפנטזיות הנפוצות ביותר(לפי מאמרים סקסולוגים זו פנטזיה השלישית הכי נפוצה אצל נשים והרביעית הכי נפוצה אצל גברים) ולפי pornhub הקטגוריה הרביעית הכי ניצפת
קצת מושגים כדי שתוכלו לדבר את השפה של הקינק:

קוקהולד- הבן זוג שרוצה שהבת זוג תשכב עם גברים אחרים

קוקקווין- הבת זוג שרוצה שהבן זוג שלה ישכב עם אחרים

בול- זה המאהב או הגבר שהבת זוג של הקוקהולד שוכב איתה.

אישה חמה(hot wife)- הבת זוג של הקוקהולד לפעמים גם נקראת vixen

סטאג(stag)- זה הבן זוג של הקוקקווין.

אז עכשיו אם תראו פוסט היכרות שמישהי היא vixen שמחפשת בול תבינו על מה מדובר.

עכשיו לרוב חושבים שיש אלמנט של השפלה בקינק הזה אבל זה לא נכון. זה נפוץ שבקשר קוקהולד האישה החמה שולטת אבל זה לא חובה. זה יכול לבוא ממקום של להעניק עונג או מתנה לבת זוג להגשים את המיניות שלה .(למשל בגאנג באנג).זה יכול להיות כחלק ממשחקי שליטה שדווקא הקוקהולד שולט בה בכך שהוא מכתיב אם תשכב (סוג של החפצה) . וזה גם יכול לבוא מפטיש הvouyer שזה העונג מלצפות בסקס של אחרים וכך הוא מתענג .
חשוב להבדיל בין זוגיות קוקהולד לחילופי זוגות או קשר פתוח. כי שלא כמו קשר פתוח או חילופי זוגות רק האישה החמה שוכבת עם גברים אחרים הקוקהולד לא שוכב אם נשים אחרת (או הוא שוכב עם הבול אבל בדינאמיקות של שליטה וforced bi) כי העונג המיני שלו הוא מהידיעה והצפיה בבת זוג שלו עם גברים אחרים שהוא מרגיש כמה היא נחשקת וכמה היא מתענגת וזה כי הוא מאפשר לה או כי היא שולטת בו. לא כדי לאפשר לו לשכב עם אחרות.

זה היה הסבר קצר ומהיר על הקינק והפטיש קוקהולד וכול דבר בו נכון למקבילה הנשית קוקווין.
אם יש לכם שאלות עכשיו זו ההזדמנות לשאול לגבי זוגיות כזו...

נ.ב.
אני מדבר כאן מניסיון שהייתי בול שולט ובול מאהב כבר ל3 זוגות שונים במהלך חיי אז תשאלו מה שתרצו.

לפני 4 חודשים. 23 בפבר׳ 2020, 12:11

כיצד אפשר לצוף ולשמור את הראש מעל למים? כהאור היחיד בקצה המנהרה הוא של הרכבת הבלתי ניראת שמגיעה לדורסך...

לפני 4 חודשים. 16 בפבר׳ 2020, 13:55