לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ מנקודת מבטה של Lady Z

מאמרים, ביטויים, סיפורים וידע כללי מנקודת ההשקפה האישית שלי!
לפני 5 ימים. רביעי, 4 בדצמבר 2019, בשעה 10:28

1.     בחרו את הפרטנר הנכון – פרטנר נכון לקשר שליטה 24/7 חייב להיות מישהו שבאמת ובתמים אכפת לכם ממנו. אם לא יהיה לכם אכפת ממנו ומההתקדמות שלו בחייו ומה שטוב לו, הנשלט ירגיש זאת ולא יסמוך עליכם, דבר אשר יוביל לפגיעה, פרדה, רגשות איבה.

 

2.     ידע זה כוח – הכירו לעומק את הפרטנרים הפוטנציאלים, מה החששות, מה הפחדים, מה החשקים, האהבות, דרכי מגע שונים שגורמים להם הנאה או כאב או מציקים להם. ככל שתדעו יותר על הפרטנרים שלכם, ככה יהיו לכם בהמשך הדרך דרכים שונות להניע אותם לפעולה הרצויה לכם.

 

3.     תאום ציפיות, הגדרות, כללים וחוקים וסוגי עונשים ברורים שלו ניתנים להבנה לשני פנים. כל אלו נעשים בשיתוף פעולה מלא יחד עם הפרטנרים הפוטנציאלים – כמובן שצריך לשמור על הבסיס – קודם האחריות היא לשמור על הצרכים של הנשלט, אחר כך הצרכים והרצונות של השולט ורק לאחר מכן ניתן מקום לרצונותיהם של הנשלט. – בכל זאת מדובר פה על יחסי שליטה בהסכמה.

 

4.     פרוטוקולים – קבעו סט פרוטוקולים קבוע להתנהלות הבין אישית של הנשלט מולכם כשולטים. איך הם צריכים לפנות, להתנהג, לחכות לכם וכו... הם צריכים לקבל הסבר הדגמה ולהסכים לפרוטוקולים האלה. כמובן שרצוי ליצור מספר פרוטוקולים שונים על מנת להתאים לסיטואציות ומצבים שונים. לדוגמה: פרוטוקול גבוהה בזמן שאתם לבד יחד בבית לעומת פרוטוקול חלקי כאשר עם אנשים משפחה מורחבת.

 

5.     נאה מבקש נאה מקיים. – אל תצפו מהנשלטים שלכם לעמוד בחוקים, כללים, משימות שאתם נותנים להם אם אתם לא שם בשביליהם לצורך ביצוע חלק ותקין. למשל אם הכתבתם כלל מסויים, עקבו אחר הביצוע שלו באופן שותף, אם למשל הוחלט והוסכם שהנשלט יקרא לשולט בשם מסויים והנשלט שוכח זאת או בטעות קורא לו בשם אחר, על הצד השולט לתקן את הטעות לאלתר, פעם ראשונה בהסבר מה הטעות ותיקון מילולי, פעם שניה תיקון פלוס אזאהרה פעם שלישית תיקון פלוס עונש אקטיבי.

 

6.     שליטה מתחילה בראש! קודם כל ראו עצמכם כשולטים, תבינו מי אתם כשולטים, תבינו את רצונותיכם כשולטים מעצמכם ואז מכל נשלט ונשלט בפני עצמו. אם אתם עדיין לא סגורים על מי אתם כשולטים או איך מעוררים את הצד הזה בך עוד יותר בצורה כזאת שבאמת תשפיע, בחנו מסביבכם אנשים דומיננטיים, מצאו את אותו בוס, או איש צבא, או דמות דומיננטית שכאשר הוא נכנס לחדר, אנשים משתתקים, או רוצים בחברתם, או מחפשים להתייעץ איתם. ומצד שני קצת יראים מהם רוכשים להם כבוד.. יש אנשים כאלה בכל מסגרת, לרוב הם המנהיגים, מפקדים, אנשים בעליי "מעמד" בחברה ובחנו מה בהם גורם לאחרים להמשך אליהם ונסו לחשוב כמותם לראות עצמכם בנעליהם ברגע שאתם תרגישו שאתם שם, תהיו באמת גם שולטים במעשיכם , אתם תעבירו את התחושה הזאת הלאה בטבעיות.

 

7.     שליטה זה לא משחק ילדים זאת אשקרה עבודה במשרה מלאה! אם אתם חושבים על שליטה 24/7 קחו בחשבון שזאת עבודה קשה, מאתגרת, לפעמים מתסכלת מאוד, דורשת עקביות, יצירתיות, ארגון וחשיבה לעתיד. שלא תבינו לא נכון, כשזה נכון וזה מצליח, זאת המערכת היחסים הכי מספקת שיכולה להיות לשני הצדדים וכל המסע הזה שווה כל רגע.

 

8.     ארגון וסדר - על מנת להיות בשליטה מלאה על כל המטלות, חוקים, משימות אני מאוד ממליצה על לארגן יומן בדסמ. בו הכל כתוב , כולל לוח זמנים מתי לעשות כל דבר, מתי לבדוק כל דבר. מתי ניתנו פרסים ואילו ומתי עונשים ואילו... (לאנשים חנונים כמוני ממליצה על אקסל).

 

9.     משימות – משימות זה דבר מאוד חשוב לנשלט, הן הדרך שלו להוכיח עצמו לצד השולט, משימות יכולות להיות קצרות או ארוכות יומיות או חד פעמיות . אני מאוד מאמינה במשימות שמעצימות את הנשלט וארוכות תווך לצד משימות דיווח יומיות על התקדמות . את המשימות אני מנהלת באקסל מעקב (לשם נוחות) . מאוד חשוב במשימות להיות שם בשביל הנשלט למקרה הוא זקוק לעזרה, תמיכה נפשית, תמריצים וכמובן כאשר עומד או נכשל ביעדים להתנהל בהתאם.

 

10.  עקביות ותגובות – שמרו על עקביות, עמדו מאחורי המילים שלכם והבקשות שלכם, אם הצד הנשלט עובר גבולות, תקנו והעמידו במקום, אם עמד במשימות ודבק במתרות, עודדו אותו עם מילות עידוד והערכה עם תמריצים נלווים. אם הגדילו ראש והתוצאה חיובית, שבחו אותם. אם הגדילו ראש, התוצאה שלילית, אל תרדו בהם, הסבירו מה לא היה בסדר אבל שבחו על היוזמה.

לפני חודש. ראשון, 3 בנובמבר 2019, בשעה 11:39

מיניות מהווה חלק מהותי מחיינו, אך לא כולם מרגישים נוח לשוחח על המיניות שלהם, בטח ובטח אם יש להם בעיות, ספקות, חוסר קבלה, פחד, חוסר ידע או ניסיון ובמיוחד אם יש להם משיכה או תשוקות אשר מוגדרות כ"אחרות".

אנשים מגיעים אלי ליעוץ מיני דווקא בגלל שאני בעלת זהות מינית בדס"מית ולאורך שנים רבות צברתי ידע נרחב בתחום. הטיפול נעשה בדיסקרטיות מלאה המאפשרת חופש וביטחון לשתף, להתייעץ ולחקור את הנושאים הללו בלי שיפוטיות ועם אדם בעל הבנה עמוקה של התחום.

​יעוץ / טיפול מיני יכול לעזור לכולם, בין אם אתם רווקים, רווקות או זוג  אשר מתמודדים עם קושי או בעיה כל שהיא במיניות שלכם.

אם אתם חשים תסכול ומתח, פגיעה או תקיעות ביחסים המיניים עם בן או בת הזוג .
אם המיניות או חוסר המיניות פוגעת באיכות חייכם היום יומית.
אם אתם רוצים לגלות, לשתף ולהתייעץ לגבי הפטישים והתשוקות שלהם.
אם אתם רוצים להתייעץ איך לפתוח את הנושא עם בני הזוג הקיימים.
אם אתם רוצים לפלפל את חיי חדר המיטות.
אם אתם רוצים לפתח את הזהות המינית הזוגית שלכם.

בעיות נפוצות ייחודיות למניות אלטרניטיבית:

מציאת הזהות המינית שלך.

חוסר ידע או ניסיון בנישות השונות (קינק, BDSM, פוליאמוריה, מניות מגדרית).

התמודדות עם קונפליקטים או חוסר קבלה של החשקים והתשוקות שלכם או בני הזוג.

הסברה לבני זוג בנושאים הקשורים למניות אלטרנטיבית.

גישור ועזרה לבני הזוג לקבל ולנסות את סגנון החיים והמניות שלך.

איך לשלב בין מניות אלטרנטיבית ומניות מיינסטרימית. 

איך להתנהל מול המשפחה והחברה עם הזהות המינית שלך.

סגנון הטיפול משתנה ממטופל למטופל ומותאם אישית. הכלים שבהם אני משתמשת לאורך הטיפול יכולים לבוא מעולם

המיינסטרים: הענקת ידע והכוונה, מיידפולנס, אבחון ושינוי דפוסי מחשבה, גישור מיני בין בני זוג ועוד...

האלטרנטיבי: הדרכות וסדנאות להעשרת ידע במגוון תחומים,  התנייה, תרגילים לעבודה עצמית או עם בני הזוג, שינויי התנהגותי ועוד...

מה יכול להעניק לכם טיפול איתי:

נשנה תפיסות ודעות על מניות בכללי ועל מניות אחרת.
נשפר את התקשורת המילולית המינית שלנו ונלמד איך לתקשר אותה לאחרים.
נאבחן ונזהה דפוסי מחשבה והתנהלות אשר מונעים ממכם הגשמה מינית אישית ו/או זוגית.
נלמד לקבל, להכיל ולממש את עצמנו ואת בני זוגינו כאדם מיני עם צרכים מיניים ולא משנה מהם.
נלמד להפריד / לשלב בין הזהות המינית לזהות האישית. (כל אחד לפי הצורך שלו)
נלמד, נתנסה ונתרגל מיומנויות מיניות המתאימות לזהות המינית שלכם.

קצת על עצמי:

עברתי בחיי מסלוליי חיים שונים בהם צברתי: המון הבנה בבנבכי הנפש, כישורים לקליטת מידע, עיבודו ויכולת הסברתו הלאה, כלים טיפוליים שונים ועוד... מאז ומעולם גם נמשכתי לנושא המיניות ובעיקר מיניות משוחררת, תשוקתית ומגוונת. חקרתי את עצמי , חקרתי תחומים מיניים שונים, חוויתי מערכות יחסים רגילות וגם שונות, חוויתי תשוקות ואהבות עצומות. את כל זה אני מביאה איתי לכל מפגש.

בעלת תעודת ייועצת מוסמכת.

משך התהליך:

משך התהליך משתנה לפי המטופלים.

משך כל מפגש הוא כשעה. (60 דקות)

המפגש הוא בעלות.

לפני חודש. שלישי, 22 באוקטובר 2019, בשעה 17:37

יושב תחת המטריה של בונדג' – קשירות וחוסר אונים. נחשבת לפעילות אקסטרימית ולא למתחילים. הרעיון הוא עטיפה של הסב בצורה כזאת אשר תשאיר אותו חסר יכולת תזוזה של אותו אזור.


יש דרכים וצורות שונות לעשות זאת כל אחד בוחר בדרך שלו אבל הם מתחלקים לשלוש דרגות מומיפיקציה:
מומיפיקציה אזורית – בו נעטף אזור או כמה אזורים שונים במקביל. אשר מגבילים את התנועה. גפיים שלמים (ידיים, רגלים) אזור החזה והבטן, כל אחד בנפרד בלי לחבר בניהם – מתאימה למתחילים.


מומיפיקציה חלקית – מבית החזה ועד הירכיים או כולל הרגליים – לא כולל ראש או כפות רגליים וידיים. ראש נשאר גלויי לגמרי ועם תקשורת חופשית. מתאימה לבעליי ניסיון והבנה באנטומיה בסיסית.


מומיפיקציה מלאה – כל הגוף כולל ראש ידיים ורגליים. – מומלץ להשאיר כף יד אחת לפחות חופשית למקרה ויש צינור נשימה ללא יכולת דיבור. ביד הם יחזיקו פעמון או צפצפה כל שהיא שיכולה לעורר תשומת לב במהירות. מתאים לאנשים בעליי ניסיון במשחקי אימפקט, נשימה, חוסר אונים. לא מתאים לאנשים עם פחד ממקומות צפופים, קלסטרופוביה, בעיות נשימה, או אנשים עם בעיות הזעת ייתר.

מומיפיקציה זאת חוויה מופלאה אך מסוכנת! נקודות אזהרה .
תתקשרו לפני הסשן על כל מה שהולך להיות בסשן, תחשבו על טריגרים אפשריים, תבינו את רמת הניסיון והמוכנות של הסב, בדקו מה אפשר ומה אסור לעשות בזמן שהוא שרוי במומיפיקציה והיכן ואיך הוא מוכן להתעטף.
אם אלו התנסויות ראשונות מכל צד שהו – המנעו ממומיפיקציה מלאה על הפעמים הראשונות. זה יכול לגרום לטריגרים בלתי ידועים שמצויים בתת מודע.
אין להדק את חומר העטיפה הדוק מידי בצורה כזאת שתעצור הולכה של דם ותגרום לנימול חמור בגוף.
אין להשאיר את הסב לבד ללא פיקוח מלא מהרגע שהתחילה העטיפה ועד שהיא יורדת.
יש לשמור מספריים בצמוד.
במקרה של מומיפיקציה בעמידה יש לעגן ולהגן על הסב שלא ייפול (משהו שמאוד צפוי אם לא מאבטחים)
אין לעגן עם חבל מתחת לבית השחי – יכול לגרום לשפשפת קשה.
תהיו קשובים לסב, חום גוף , צבע גוף, הזעת ייתר, תדברו מידיי פעם בדקו ערנות. למקרה ויש מחסום פה לאוויר נשימה השאירו יד פנויה עם פעמון או צפצפה שתעורר תשומת לב במהירות.
יש לוודא כל הזמן שמעברי האוויר פתוחים (אלא אם כן זה משחק נשימה מבוקר)
במשחקים עם ניילון או חומרים שלא נושמים שימו לב להזעת ייתר – רצוי לשים מגבת  או משהו סופג.


*** במקרים הבאים יש לשחרר במהירות ולטפל בסב*****
שפתיים כחולות.
אצבעות רגליים או ידיים כחולות או סגולות.
השתנקות, שיעול קשה, החנקות, בחילה.
סחרחורת
הזעה מעל הנורמל
צבע עור חיוור
נשימה לא סדירה
דיבור לא מובן או אי יכולת דיבור
רעידות לא רצוניות של הגוף
חוסר הענות.

 

לטיפים, חומרים ומידע נוסף על מומיפיקציה הכנסו לאתר האקדמיה www.lzbdsmacademy.com

 

לפני חודש. שישי, 18 באוקטובר 2019, בשעה 10:17

בסטינאדו (אירופה)  או פלאקה (מזרח תיכון) -  היא אומנות עינויי כפות הרגלים, סגנון ענישה זה מוזכר עוד בתנ"ך, אצל הסינים יש אזכורים אליו מהמאה ה7 ובאירופה מהמאה ה14. בכל אזור קוראים לזה אחרת אבל אצל כולם מדובר על הלקאה אחידה ומתונה של קשת כפות הרגלים עם קיין, פלוגר, קרופ או חגורה.

בבדס"מ אנחנו כמובן משתמשים בזה להנאות ולא רק עונשים. יש כמה פוזיציות מסורתיות לבסטינאדו אבל עקרונית כל תנוחה אשר מגלה את כפות הרגלים יחפות יכולה להתאים.

הפוזיציות המסורתיות הן:

על 4 כאשר כפות הרגליים מורמות באוויר.
שכיבה על הבטן.
ישיבה על כיסא עם הרמת רגליים וכפות רגליים מתוחות למעלה (אפשר לתת לנשלט/ת לעבוד על שריר הבטן או לשים להם הדום מתחת לרגליים.
שכיבה על הריצפה עם רגלים מורמות על כיסא.   


למה דווקא כפות הרגלים?

בכפות הרגלים שלנו מסתיימים כל העצבים בגוף, מכה באזורים מסוימים בכף הרגל, משליכה על אזורים אחרים בגוף ומשקפת שם את הכאב / הנאה.

זה אזור אשר מצד אחד לא יגרום לפציעה קשה, אבל הכאב יורגש לאורך זמן ויקשה על פעילות,  מה שיגרום למקבל ההלקאה, לזכור היטב את הלקח שהעונש צריך היה ללמדו.

אזור אשר קל להסתיר את המהלומות והסימנים.

 

*** אזהרות ונקודות חשובות ששולט/ת חייבים לדעת לפני שניגשים לסגנון ענישה זה ***

- חשוב להתאמן על יבש קודם כל! תתאמנו על כרית, סמנו את הנקודה שאתם צריכים להלקות ודייקו לפחות 40 פעם עם כל כלי שאתם רוצים להלקות לפני שאתם ניגשים לרגלים.
- ההלקאה היא בקשת הרגל. יש סטיות תקן קלות לתחילת כריות כף הרגל או לתחילת העקב ולא מעבר לזה!
- אין להלקות בשום צורה שהיא באזור האצבעות! זה אזור עם המון עצמות קטנות שאתם עלולים לשבור.
- אין להלקות בשום צורה שהיא ישירות בקצה העקב! זהו אזור רגיש עצבית ויכול לגרום לזעזוע לאורך כל עמוד השידרה.
- ההלקאה היא מאוד טכנית וסיסטמתית , צריך להיות מאוד זהירים ומפוקסים על היכן שאתם פוגעים, זה אזור יחסית קטן.
- ההלקאה יכולה להיות בקצב אחיד פעם בכמה שניות הצלפה או הצלפה חוזרת בעוצמות בינוניות באותו האזור יביאו את הנשלט/ת לכאבים מתפרסים ובעוצמות גבוהות בלי ליצור נזקים. 
- יש לשים לב שלא להגזים על מנת לא לפגוע בהליכה לאורך זמן. 
- בסוף ההצלפה – בטח ובטח אם שמתם לב לחוסר דיוק בהצלפה, לדאוג לאפטר קר, אם יש צורך בקירור המקום, אם יש צורך בהרגעת הנשלט/ת, וכל המשתמע מאפטר קר לאחר סשן אקטיבי.
- שימו לב! יש לבדוק אם יש אי אילו טריגרים ידועים שמכה בכפות הרגלים יכולה לעורר לפני שניגשים לסגנון ענישה זה.

 

 

 

לפני חודשיים. ראשון, 15 בספטמבר 2019, בשעה 10:30

עונשים, עונשים עונשים!

מי לא אוהב עונשים 😊 לתת עונשים, לקבל עונשים, זה הבסיס לכל קשר שליטה באשר הוא. אבל... מתי יודעים איזה עונש מתאים לאותה העברה? איך מונעים מעונש להפוך להנאה של הצד השני. איך יודעים מתי להעניש בלי שהכעס ישפיע על השליטה בענישה?

כמה נקודות שחשוב לקחת בחשבון בהקשר לענישה.

1.     יש להקפיד שהנשלט יודע ומקבל את העונש במודעות מלאה על מה הוא נענש – אם הוא לא יידע על מה הוא נענש אין מטרה לעונש ולאפשר לנענש לומר למה זה קרה ואיך היה אפשר לעשות זאת אחרת.

2.     אין להעניש מתוך כעס או פגיעה אישית באגו של הצד השולט. יש להירגע לחשוב לתכנן ואז להעניש. עונש שמגיע במהלך כעס יכול להוביל לחוסר שליטה – ושולט הוא אחד שקודם כל שולט בעצמו ובמעשיו!

3.     מאוד רצוי שהעונש הניתן יתאים בהקשרו לסוג העברה שבוצעה.

4.     אם אתם בתהליך חינוך – יש אפשרות להסדיר את העונשים מראש.

לדוגמא: על איחור – מספר הצלפות כמספר הדקות/ שניות איחור. על גלגול עיניים סטירה וכ...

5.     במהלך עונש על מנת לחדד את העונש – במקרה של הצלפה או כאב חוזר – כל הצלפה על הנשלט/ת לומר בכל את מספר המכות או לחלופין מנטרה מסוימת (משפט שחוזר על עצמו).

6.     מאוד חשוב להתאים את סוג העונש לנשלט למשל עונש הלקאה למזוכיסט/ית רק יעודד את ההתנהגות הלא רצויה כי מבחינתם זה פרס. בעוד למישהו שלא אוהב כאב עונש הלקאה יהיה משמעותי.

7.     לאחר מתן העונש יש לבצע אפטר קר מלא! לוודא לטפל בפציעות הפיזיות והנפשיות (אם יש) לחבק להראות הערכה לעמידה בעונש, לשאול את הנענש ללקח שהוא למד.

 

הנה 33 רעיונות לעונשים מסוגים שונים

 

עונשי איסור או מניעה:

-        חגורת צניעות

-        מניעת אורגZמה

-        ללכת לישון מוקדם. (לעומת הפחתה בשעות שינה)

-        מניעת אוכל לעד 24 שעות – צום

-        מניעת תשומת לב ל X שעות.

-        שלילת מפגש לזמן מוגדר מראש.

-        מניעה של משהו אהוב ל X זמן – למשל טלפון / פייסבוק/ מאכל בסיסי.

 

עונשים ליישום במהלך היום:

-        עבודות בית עם פלAג או ביצים רוטטות בערום.

-        לצאת לסידורים עם פלAג או ביצים רוטטות.

-        לצאת לקניות עם מעיל בלבד ללא בגדים או הלבשה תחתונה.

-        לכתוב מאמר על משהו שהצד השולט רוצה ללמוד , או על משהו שאתה רוצה שהנשלט ילמד.

-        לנקות את הבית עם מברשת שיניים.

 

עונשים הכוללים כאב או אי נוחות גבוהה:

-        מניעה של אחד החושים בזמן שצריך לבצע מטלה כל שהיא למשל כיסויי עיניים בזמן סידור הבית.

-        הלקאה חזקה ורצופה של מספר הצלפות נתון וידוע מראש.

-        אטבי כביסה באזורים לא נעימים לאורך זמן (לפחות חצי שעה)

-        שעווה להסרת שיער באזורים אינטימיים.

-        מקלחת קרה או חמה תלוי בן אדם בכוח.

-        אילוץ אורגZמה חוזרת ברצף עד לרמה של חוסר נעימות – לא כולל חדירה.

-        לשטוף את הפה עם סבון.

-        להלביש בצורה לא מחמיאה ולשלוח אותם ליום סידורים.

-        לבצע עבודות בית בזמן שחלק מהאברים קשורים.

-        לעמוד על הברכיים, על מצא אורז לא מבושל ואז לתת להם לנקות.

עונשים מבוססי השפלה:

-        לבצע תרגילי ספורט בערום.

-        להצהיר בפני מי שנמצא בסביבתך מתי אתם חרמנים ולמה (למשל לאורך מסיבה בזמן שבן/ת הזוג מחרמנים אתכם)

-        לאוNן בפומבי בזמן שאחרים צופים בך (בהסכמת כל המשתתפים הצופים כמובן)

-        לספר לחברים או פומבית מה הנשלט עשה שאכזב אותך.

-        שינוי הרגלי אכילה – אם הוא מורגל לאכול מקערה להחליף לצלחת ולהפך.

-        כתיבת מילים משפילות על הגוף.

-        לגברים שאין להם זיקה לניוש – להלביש בבגדי אישה ולתת להם להסתובב איתם בחוץ.

 

עונשים מנטליים (למרות שכולם מנטליים בצורה זאת או אחרת)

-        בידוד / כליאה מאחרים לזמן מוקצב.

-        כתיבה חוזרת של משפטים – למשל אסור לגלגל עיניים אלף פעם.

-        הטפה מוסרית פומבית.

-        פסק זמן – לעמוד בפינה או במקום נתון בזמן שאחרים נהנים מסביבך.

-        לאכול משהו בריא אבל מאוד לא טעים או תפל.

 

יש עוד שלל אפשרויות לעונשים – זה הכל תלוי ביצירתיות ויד הדמיון של הצד השולט.

ספרו לי על עונשים מיוחדים שנתתם או קיבלתם.

 

Lady Z  יועצת מינית ומדריכה למניות אלטרנטיבית ליחידים וזוגות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני 3 חודשים. ראשון, 8 בספטמבר 2019, בשעה 15:59

היי 

מזמינה את כולכם ללייב שאני עורכת בדף האקדמיה בפייס בנושא גבולות. 

האקדמיה של Lady Z

נדבר על :

- מה הן גבולות
- למה צריך גבולות
- מי קובע מה הגבולות
- איך מגלים מהן הגבולות האישיים שלנו
- מהיא שיחת גבולות ומתי עושים אותה
- גבולות רכים / קשים - ומה ההבדל בינהם
- מתי / איך / האם נוגעים בגבולות רכים וקשים
- אם כן, איך עובדים על המחסומים הנלווים ומשנים גבולות במודעות ובהסכמה.

 

נתראה :)

לפני 3 חודשים. שלישי, 3 בספטמבר 2019, בשעה 11:05

חלק מהמשיכה למשחקי שליטה למיניהם היא הסכנה הטמונה בהם, הכל טוב ויפה כאשר הכל במודע, בהסכמה ולקיחת אחריות של שני הצדדים. לצערי הרב כמו בכל נישה בעולם, לא כול מי שמציג עצמו בצורה מסוימת באמת כזה. יש לא מעט אנשים שמשתמשים בבדס"מ כתירוץ להוציא על מישהו את העצבים שלהם, משתמשים בצד השני בזלזול, נצלנות, התעללות כדי להעצים את עצמם על חשבון האדם השני ולא יחד אתו.

אז הנה כמה נקודות שצריך לשים לב אליהם, אני מחלקת את זה לארבעה פוסטים לפי תתי קטגוריות כי מה לעשות זה שונה!

 

נקודות אזהרה לנשלטות:

נשלטות בטח ובטח בתחילת דרכן מאוד חשופות לטורפים למיניהם, בכלל בחיים ובעולם המין בפרט, הן מאוד צמאות להרגיש, בעיקר להרגיש נפשית ולרוב בגלל שהן רוצות כל כך להרגיש הן פועלות עם הלב, הרגש, הנפש קודם כל ורק אחר כך עם הראש.  המנגנון הנשי מה לעשות שונה מהגברי וגברים מנוסים ומניפולטיביים יודעים טוב טוב להשתמש בחולשות אלו לטובתם. בעולם הוונילי, אנחנו לא תמיד מזהות אותם. בעולם השליטה, אנחנו אפילו נמשכות אליהם כי זה חלק בלתי נפרד מהתפקיד, אבל לא רק! שולט קודם כל הוא בשביל הנשלט אחר כך בשבילו. אז הנה כמה דברים שצריכים להדליק לכן נורות אדומות.

 • זה או שאת עושה מה שאני אומר לך או שאת יכולה ללכת למצוא מי שייקח חסרת ניסיון שכמותך.
  אין לך צורך לדעת מי אני עד שאני אחליט
  אהה את מתעניינת בבדס"מ, אין לך צורך באף אחד אחר חוץ ממני. אני מעכשיו הכל בשבילך.
  מה שאת חושבת או אומרת לא משנה או רלוונטי.
  אני לא רוצה שתדברי יותר עם אף אחד אלא אם כן אני מאשר לך את זה.
  את שלי (לפני שבכלל הסכמת או הכרתם)
  שלחי לי תמונה שלך בעירום – בשיחות ראשונות.
  לא מתעניין במי שאת, לא מתחשב במה שיש לך לומר
  לוקח "בעלות"
  אצלי אין מילת ביטחון
  אצלי אין גבולות
  אין לך צורך בלראות מי אני
  פרופיל פיקטיבי לא מוכר ולא מזדהה בפרטי.
  ישר מתחיל בהשפלות
  מבקש, נותן הוראות, מעניש, מחליט – בלי להתחשב בצרכים או רצונות שלך
  לא מבצע שיחת תאום צפיות
  לא בודק גבולות או מאפשר גבולות
  מסתיר
  לא מקשיב או נמצא שם בשבילך (לא צריך להיות שם 24/7 ) אבל כן שתרגישי שמכיל ונותן לך מקום בחייו
  במידה והגעתם לסשן, לוודא שהוא קשוב במהלך ולאחר הסשן במידה. (משתנה מאדם לאדם)
  במהלך סשן אקטיבי – אתה חש שפוגעים במקומות אשר לא אמורים לפגוע ולאחר בקשתכם לשנות – הצד השני מתהפך עליכם ובמקום להכיל, משפיל, צועק, עוצר סשן, מגרש אתכם.
  אם הוא מצפה לסקס על המפגשים הראשונים.
   

יש עוד הרבהההההה, נשים, תקשיבו לאינטואיציות שלכן הן לרוב צודקות, ואם אתן לא סגורות על זה, תדברו עם מישהי וותיקה שאתן סומכות עליה, יש מצב שאתן תחסכו לעצמכן עגמות נפש רבות.

 

נקודות אזהרה לנשלטים:

כמו שנשלטות מונעות מרגש, נשלטים מונעים מפטישים והצורך בהגשמתם יותר מהכל. לחלק מועט ונחשק יש באמת את הרצון והיכולת להיות נשלט טוטאלי בשביל השולטת שלו כמובן ברמת ההסכמה בניהם. כשזכר נתפס על מישהיא והיא תנגן לו על המייתרים הנכונים, היא יכולה לשחק בו ולסובב אותו על האצבע הקטנה מה שנאמר וזה ממש לא משנה אם היא מלכה או הוא נשלט, זה פשוט הלך העולם, על כמה וכמה אם אותו אדם הוא נשלט והצד השני מראש אמור "לנצל" את הצד הנשלט. אז אם הכל מובן ומוסכם מראש הכל נפלא, אבל אם אתה באמת נשלט שמחפש משהו טוטאלי ומוכן להתמסר כולך להכל... איך יודעים מתי זה שליטה ומתי זה ניצול מעבר למה שנכתב על נשלטות?

 • כאשר אתה מתבקש לעשות דברים שאתה לא מוכן אליהם והם לא בגבולות שלך.
  כאשר אתה מתבקש רק להעניק ולתת בלי לקבל דבר בתמורה לאורך זמן. (הן נפשית והן פיזית)
  כאשר אתה מתבקש להוציא כספים כשזה לא מוסכם על הצדדים כבר בשיחה הראשונה (שני הצדדים צריכים להסכים על זה מראש) למשל להעמיד אותך בפני עובדה מוגמרת בחנות, או פתאום לאחר שכבר "התמכרת" להתחיל להעמיד תנאים לקבלת דברים תמורת קניות על דברים.
  כאשר אתה נשלח עוד לפני הכרות לעשות דברים או לקנות דברים ואתה לא חש עם זה בנוח.
  במהלך סשן אקטיבי – אתה חש שפוגעים במקומות אשר לא אמורים לפגוע ולאחר בקשתכם לשנות – הצד השני מתהפך עליכם ובמקום להכיל, משפיל, צועק, עוצר סשן, מגרש אתכם.
  חייבת לציין שמה שכתבתי נכון לנשלטים שבאמת מחפשים שולטת לקשר אמיתי ולא לפטישיסטים!

פטישיסטים אלו אנשים אשר יש להם כמה פטישים מסוימים אשר רוצים / צריכים למלא אחריהם. זה לא חייב לבוא יחד עם שליטה אבל הפטיש מחויב. רבים מהפטישיסטים טועים בלחשוב שהם נשלטים כי הם אוהבים שגם דומיננטיים עליהם באותו הזמן, ישר מקשר אותנו

לנקודות אזהרה לשולטות...

 • מישהו ישר מבקש שתשלטי עליו, מתחנן להיות עפר לרגליך, מהלל אותך, אומר לך שאת היחידה בעולם – הוא עושה זאת בשביל עצמו!!! הוא רוב הסיכוי פונה לעוד רבות אחרות ומחפש לספק צורך אישי שלו בלי שום קשר אליך. – אם מתאים לך – סבבה לכי על זה.
  מישהו שמתעניין יותר במה תעשי לו ולא מתעניין בך ואיך את תרגישי.
  מישהו שמציע לך הרים וגבעות, לרוב יחשוב בהמשך הדרך שהוא יוכל לשלוט עליך מלמטה.
  מישהו שמנסה לכוון אותך, מה יהיה נכון לך לעשות, ישר מתחיל בתיאורים של סשנים דמיוניים.
  אם את לא מלכה/שולטת בתשלום – והם מציעים לך כסף – דרשני.
  אם הם מתייחסים לפטישים מסוימים אשר פחות מדברים אליך ומציעים לך טובות הנאה כנגד.
  אם מציעים לך לנקות, לנהוג, לשרת – קחי בחשבון שזה אף פעם לא באמת ללא תמורה מצדך.
  כאשר הם נמצאים שם כשנוח להם ולא לך, לא בתקשורת מלאה כמו שאת ביקשת, לא רוצים לחשוף מעצמם יותר מידיי לאחר הכרות התחלתית.
  כאשר הרגשות מגיעים לפעמים אנחנו שוכחות את עצמנו, אל!
  כאשר גבר מתלהב ממך יותר מידיי, נותן יותר מידיי על ההתחלה, ואת מסרבת לו בפעם ראשונה, הוא מתחיל להתנהג כמו ילד קטן נעלב, מקלל ומתהפך עליך- רוב הסיכויי שיקרה שוב ושוב עד שיגמר לא יפה.
  נקודה נוספת למחשבה – זכרים נוטים לקפוץ מאחת לאחת אין לנו ממש דרך למנוע את זה, אבל אתן יכולות להיות שם אחת בשביל השנייה.
  שוב תקשיבי לאינטואיציות שלך!

 

נקודות אזהרה לשולטים:

כן גם פה יש צורך לפעמים להיזהר אבל בדרכים קצת שונות...


נשלטת שרודפת אחריכם בקיצוניות, סטוקרית קצת.
אומנם אנחנו אנשים בעליי רגשות והקשר בין שולט לנשלטת הוא מאוד רגשי ועמוק אבל אסור לך כשולט לאבד את המקום של השולט מול הנשלטת, אפשר להיות חבר, מאהב, בן זוג, בעל ועדיין תמיד להזכיר לה מי השולט, אחרת יש מצב שתהפוך לחבר טוב מאוד אבל תאבד את מקום השולט.
שים לב שהיא באמת מבינה למה היא נכנסת ולא רק חייה את החלום.
לזהות אם מי מולך והאם עם יד על הלב זה מה שאתה מחפש או מה שמצוי.
לבדוק אם יש טראומות בעבר שהיא מחפשת לכפר עליהן.
חוסר כנות או הסתרה של העבר (לאחר ההכרות הראשונית)
חוסר התאמה בין הציפיות של הקשר למציאות של הקשר האפשרי
נשלטת שאומרת שאין לה גבולות.
נשלטת מסירה מעצמה את מלא האחריות.

 

יש עוד רשימה ארוכה של נקודות אזהרה שונות לכולם, הכי חשוב באמת זה לקחת את הזמן ולהכיר את מי שמולך.

לפני 3 חודשים. שני, 2 בספטמבר 2019, בשעה 09:03

חזרה לבית הספר זה אירוע מכונן אצל אנשים רבים במיוחד אצל ההורים לילדים הקטנים. כשהחופש של הילדים נגמר, מתחיל החופש של ההורים ואיך אצלנו אומרים... Work hard and play harder!

הנה רעיון איך לחגוג כהלכה את תחילת שנת הלימודים

סשן מורה ותלמידה או מורה ותלמיד (נכתב על שולט ונשלטת אבל נכון גם לשולטת ונשלט) :

שלב ההכנה:

-        אומרים לנשלטת מראש להגיע ליום לימודים (ומה ללבוש לבחירת השולט)

-        לתת לתלמידה שיעורי בית שהיא תאלץ להכין לפני השיעור – לכתוב משהו על עצמה בתהליך שליטה, לכתוב משהו על איך היא רואה את הקשר, לכתוב איך היא רואה את עצמה מולך ואיך היא רואה אותך.

-        רוצה להתחכם, תן לה ללמוד משהו בעל פה – שיר, מקטע של סיפור, מילים חדשות וכו...

-        מכינים שולחן באמצע החדר מאחוריו כיסא, שהכיסא יהיה מכוון לחלון/מראה/לוח מחיק/לוח גיר וכלי כתיבה לך ולה.

-        ממליצה לשולט להתלבש גם בהתאם לתת את האפקט הנכון – לך על מכנס מחוייט וחולצה מדליקה מכופתרת. תהיה ייצוגי.

-        נכין את כלי העבודה לסשן ונסדר אותם בצד אבל בזווית ראיה של התלמידה. ממליצה על : חגורה, קיין, פאדל סרגל, וכמובן הידיים.

 

הסשן:

מקבלים את התלמידה לכיתה, נותנים לה את הכללים לשיעור (כל אחד והכללים שלו) אפשרויות:

לפנות ולענות רק בהרמת אצבע.

כשאת מקבלת רשות לענות את קמה מהכיסא ונעמדת דום/נוח או יורדת על הברכיים ורק אז עונה.

את הכללים כותבים על אזור הכתיבה שהכנתם ממול לשולחן (חלון/מראה לוח)

לצד הכללים כותבים את העונשים האפשריים במהלך השיעור, למשל חמש הצלפות עם קיין.

אם מחליטים על סשן ארוך – חלקו אותו לשיעורים והפסקות, תהיו יצירתיים.

התלמידה מאשרת את הבנת הכללים והמשמעות של הפרתם ואפשר להתחיל בשיעור.

טיפ - הזכרו בימיי הבית הספר שלכם, והגזימו!

אפשרויות להתנהלות הסשן (כמה זמן שבא לכם, אפשר גם להפוך את זה ליום לימודים שלם)

-        לעבור על שיעורי הבית, אם היא כתבה דברים אז להתייחס, לתשאל , להקשות!

-        לתת מבחן פתע (תכלס על כל מה שבא לך תתפרע)

-        אם היא ליטלית – הייתי גם מכינה לה דפים לצייר עם טושים או צבעים אחרים.

-        בא לך ללמד אותה משהו חדש על החיים, על העולם, להקנות לה ידע חדש – יאללה תכין הרצאה

-        אם הולכים על יום לימודים שלם או חצי, תכינו לתלמידה גם ארוחת צהרים (חצי פיתה עם שוקולד או גבינה לבנה עם וירקות ושוקו)

-        אפשר בשביל הכייף גם להוסיף שיעור ספורט, ריקוד, או שירה ללוז.

עונשים ופרסים:

אפשר להעניש / לצפר ישר או לאסוף עונשים וצופרים. ולהתחשבן בסוף היום...

אם אתם בעניין לאסוף:

כאשר התלמידה מפירה את אחד הכללים מציינים את העברה על הלוח. במידה והיא עוברת על אותו הכלל כמה פעמים, מוסיפים קו ליד הכלל ובסוף היום סופרים את הקווים.

כאשר התלמידה מצליחה לענות נכונה, מתנהגת כמו שצריך לאורך זמן, היא מקבלת סטיקר סמיילי או כוכב על הלוח.

בסוף היום אתה השולט מחליט איך להעניש ואיך לצפר כל אחת מהנקודות על הלוח, או אם צוברים הרבה עונשים וצופרים – אפשר להתקזז ומה שנשאר יותר זה מה שיקבע – עונש או צופר.

סיום הסשן:

במקרה והיו יותר עונשים מצופרים, יש כמובן לדאוג לאפטר קר מלא כמו לאחר כל אימפקט פליי (סשן אקטיבי)

במקרה והיו יותר צופרים מעונשים –  פעם הבאה תעלה דרגה ותהפוך את הצופרים לחלק מהאפטר -קר.

 

ושתהיה לכם שנת לימודים מוצלחת 😊

 

 

 

 

לפני 3 חודשים. שלישי, 27 באוגוסט 2019, בשעה 10:26

גבר מגיע אלי ליעוץ. השיחה מסתובבת סביב הנושא של איך לשתף את הבת זוג שלו בזהות המינית שלו כנשלט. כשאני מתחילה לשאול אותו מהיכן מגיע החשש שלו הוא פורס בפני שלל סיבות, אבל רובן מתבססות על סטיגמות, דעות קדומות וחוסר קבלה של הפטישים שלו בפני עצמו. הרי אם הוא חושב שהוא "פגום , סוטה" "מתבייש" אלו המילים שהשתמש בהן, אז איך הוא יכול לצפות שמישהו אחר יראה בתשוקות שלו כמשהו אחר?

ככל שאני מדברת עם יותר אנשים, מטופלים או סתם חברים על הנושא אני מגלה שסטיגמות ודעות קדומות תופסות חלק מהותי מהחיים של רובנו. לרוב, אנשים מייחסים סטיגמות ודעות קדומות לאנשים אחרים, אבל סטיגמות ודעה מוקדמת יש לנו גם על נושאים מסוימים ואנו הרבה פעמים שופטים אחרים ואת עצמנו לפיהם.

למשל, סטיגמה או מחשבה מובנית על מה זאת עבודה "שחורה" - עבודה כפועל בניין, ספר, טבח, חקלאי. לרוב יניחו כי אותו אדם בעל השכלה נמוכה, לא הישגי, מסתפק במועט, בעוד בעבודה המוגדרת כ"צווארון לבן", כמו: רואה חשבון, עורך דין, וכו כאדם שאפתן, רודף אחרי כסף, יודע להשיג את שלו. אבל תכלס, שתי הדוגמאות לא באמת מייצגות את האנשים מאחורי העבודות האלה. מה עם החקלאי הוא אדם שכלתני שמתעניין בדברים רבים מעבר לעבודתו ? או עורך הדין הוא אדם עצלן וחסר מוטיבציה - איך זה משפיע על איך שאתה רואה עצמך?

אם ניקח את זה לחיי היום יום שלנו, האם יהיה לנו את הבחירה בין לקחת מטפלת או מטפל לילדים שלנו? האם נבחר את מנהל עבודה או מנהלת עבודה על השיפוץ בבית שלנו? נלך למומחה בנוירולוגיה לד"ר מילשטיין או ד"ר לוי?

ובבית? עד כמה השוויון בין התפקידים אמיתי? או האם האישה מנקה, מבשלת מטפלת בילדים בזמן שהבעל מוציא את הזבל ומפצח גרעינים?

בעיניי עצמנו? ופה אנחנו מגיעים לשורש הנקודה, איך אנחנו נתפסים בעיני עצמנו לעומת אותם סטיגמות או דעות מוקדמות.

אם הפנטזיה והרצון שלך זה שהאישה שלך, האהובה שלך, דווקא תוריד אותך ל 4 , שתעסה את רגליה, תשרת אותה, אתה רוצה לרצות ולשמח אותה או לתת לה לחדור אליך.
זה מה מדליק אותך. מה היא תחשוב עליך? 
ועוד יותר איך אתה רואה את עצמך, אם הדעה הרווחת "סטיגמה" "דעה קדומה" "סיפורי סבתא" "ראו בבית" זה שאתה כגבר צריך להיות הכובש, המוביל, "המשגל" ואף המפרנס וזה מה שמושרש לך במוח, נוצר לך קונפליקט פנימי קטלני אשר תכלס הוא שיקרי מיסודו.

אז בואו נפריח כמה סטיגמות / דעות קדומות / דעות רווחות .

סטיגמה: מי הוא גבר - מאצו, מפרנס, דואג לביטחון, צייד, מכוון, מוביל, אדיש, חודר, מי "שלובש את המכנסיים בקשר" ...
תכלס : מי הוא גבר – כל אחד שיש לו איבר מין זכרי ומגדיר עצמו כגבר. לא משנה מה הפטישים שלו, העבודה שלו, רמת המוסר שלו או כמה נשים הוא משכיב!

סטיגמה: מי היא אישה - רגישה, מנקה, מבשלת, דואגת, מכילה, צריכה שיגנו עליה, חלשה, עדינה...
תכלס: מי היא אישה – כל אחת שיש לה איבר מין נשי ומגדירה עצמה כאישה – לא משנה מה עבודתה, מבנה הגוף שלה, הכוח שלה או רמת המניות שלה אם היא אמא או לא היא עדיין אישה!

סטיגמה: לרוב אנשים חושבים שאנטימיות זאת מילה נרדפת לעשיית אהבים או רגע מביך ולא נעים ואף חוששים ממנו.
תכלס: אינטימיות הינה כל רגע שלך עם האהוב שלך כשאתם פתוחים, מדברים, מתחבקים, מתלטפים, נוגעים, מתעלסים או אפילו שותקים העיקר שהוא רגע של אהבה וקרבה. (אכן דבר מפחיד אבל מאוד חשוב לכל זוגיות)

סטיגמה: אם אתה לא מחזיק מעמד חצי שעה במיטה אתה סובל משפיכה מוקדמת.
תכלס: מה זה אומר גמירה מוקדמת – שהגבר שופך כעד 3 דקות מרגע החדירה! כל דבר מעבר לזה היא לא שפיכה מוקדמת, שלא לדבר על זה שזה משהו צריך לחזור על עצמו בקביעות ולא פעם ב-כשמתרגשים ממפגש חדש.

סטיגמה: אם לא בשביל הגמירה למה להתחיל בכלל מגע?
תכלס: לא כל מגע אינטימי מחויב מ*ן, ולא כל מ*ן מחויב חדירה או גמירה!

סטיגמה: אתה בקטע של בדס"מ אתה חולה נפש ונינפומן או אדם אלים.
תכלס: בדס"מ זה דרך חיים אשר הממוקדת סביב שליטה, קשירות כאב והפעילויות מבוססות על הסכמה ולרוב אהבה עצומה לבני הזוג. זאת אינה מחלת נפש ורבים מהאנשים שמסביבכם בצורה זאת או אחרת גם נהנים מחיי מין פחות "מסיונרים".

סטיגמה: קינקי זה מישהו שאוהב מין מלוכלך מלא "מיצים"
תכלס: קינקי זה מישהו שנהנה ממין פתוח ללא עקבות ומוכן להתנסות.

 

יש עוד אלפי סטיגמות או דעות קדומות ורווחות אשר אם נרצה או לא נרצה משפיעות עלינו, גורמות לנו לחסמים, פחדים בושה, אנחנו חשים פחותים, לא ראויים, פגומים, לא נורמאלים והרוב נובע בעיקר מחוסר מודעות לעניין.

יש לכם מחשבות שמעכבות אתכם ברמה המינית, יש לכם חששות או לא בטוחים במי שאתם ובמה שאתם אוהבים?

באו נשנה דפוסי מחשבה מוטעים יחד, https://www.lzbdsmacademy.com/counseling 

 

 

לפני 6 חודשים. שני, 3 ביוני 2019, בשעה 12:09

אל פרוזדור קצר מואר בנרות, שבסופו הסלון. החדר מרווח חשוך עם להבות נרות קטנות מנצנצות מכל עבר... על ריצפה מונח לו מזרן כמשטח עבודה המחכה לשימוש. על השולחן יושבים כל מיני אביזרים שהכנתי למשחק ולידם שוכבים להם החבלים באורכים שונים. מול המזרן עומדת לה מראה על הקיר המשקפת את הנגלה לה. ולידה שולחן נוסף קטן עם כל מיני מטעמים קטנים שהכנתי לנו. אני עומדת שם נותנת לך לספוג את האווירה, באה לקראתך ונותנת לך חיבוק דוב, חם עוטף ממלא. את מגישה לי את הקינוח שהבאת ואני מוסיפה אותו לשולחן התקרובת. מובילה אותך למזרן ומתיישבת איתך עליו, אנחנו מדברות קצת מכירות קצת יותר... אני לוקחת את ידך בידיי ומעסה לך אותך לאט, כשאת מתחילה להכנס לאופוריה מהמסאז אני לוקחת את אחד החבלים וקושרת קצה אחד לידך מעבירה לך את היד אל מעבר לגב ומצידה אליה את היד השנייה. אני שואלת אותך האם את סומכת עליי? את עונה שכן, אני נושקת לך על הראש קמה, לוקחת את כיסויי העיניים ומלבישה לך אותו... זהו את שלי!

 

במציאות...

את מגיעה, קצת ביישנית האווירה אותה אווירה, את בשמלה כחולה שעוטפת את חמוקייך המפתים בלובנם, עשית משהו חדש בשיער שנתן לך לוק נשי יותר בוגר יותר מפתה יותר... אנחנו נכנסות לסלון, יושבות על הספה, מקשקשות, מציעה לך לשתות, את בחורת בטקילה אני מארגנת אותך עם שוט ופרוסת לימון. נישנשנו קצת המשכנו לדבר וככל שאת נרגעת, אני התחממתי...שאלת עם זה הזמן שאת אומרת שאת "לרשותי" כמו שהסכמנו בשיחת תאום ומתחתי את הרגע עוד קצת למרות שמתתי כבר לקחת את אחד החבלים ולהתחיל.

סיימנו לנשנש עשינו עוד לחיים, את עם השוט אני עם הראש. אז שאלתי אותך עם את מוכנה ואמרת "לרשותך" לקחתי צעיף ביד, שאלתי אותך עם את סומכת עליי (גם על זה סיכמנו מראש, שעם התשובה היא כן, יש לי גבולות משחק גדולים, ועם את לא חשה משוחררת עדיין, את שותקת ואני רק אקשור) שתקת. קצת התבאסתי מודה אבל ישר התעשטתי הנחתי את הצעיף בצד וביקשתי ממך להחליף את השמלה בגופייה שביקשתי שתביאי.

החלפת בגדים בזמן הזה אספתי את עצמי חשבתי על ההזדמנות שניתנה לי להתאמן ולהודות על כך. Don’t be greedy אמרתי לעצמי. כשהיית מוכנה ביקשתי שתאספי את השיער, נתתי לך כמה כללים, ביקשתי שתבחרי מילת ביטחון רק למקרה ו... נתתי לך חיבוק ויצאנו לדרך. ביקשתי ממך לעמוד על המזרן, לקחתי את אחד החבלים התחלתי לקשור בלי ממש מחשבה, המחשבות התרוצצו ושקעו במגע עורך הרך להדהים, במראהו הצח והיפה, הגופיה נישקה את גופך ונתנה לו עיצוב מושלם, מידי פעם לא יכולתי להתאפק והעברתי את אצבעותי על גופך, עורך הצתמרר תחת ציפורניי ...בעונג?

מכיוון שלא הייתי מרוכזת הקשירה לא זרמה לי אז הפכנו את זה באמת לשיעור בשבילי והעלנו טוטוריאל מיוטיוב והתחלתי לקשור לפיו. הצפייה בטוטוריאל אפשרה לי להתנתק לרגע להתרכז ולפעול. הלכתי לפי ההוראות, מידי פעם עצרתי את הסרטון שיניתי תיקנתי וחזרתי על הפעולה. ברגע שהבנתי את הקונספט שיחררתי את הסרטון וחזרתי לפרי סטייל. השתמשתי כבר ב 15 מטר חבל ולא נשאר לי עוד הרבה אז שיניתי טקתיקה לקחתי עוד 5 מטר קשרתי את ידיה מאחורי הגבר ובחבל של ה 2 מטר האחרון שנשאר לי, חיברתי את הידיים לוו תליה שלי (של ה TRX )  וזזתי אחורה והתפעלתי מעבודתי .... את עמדת שם, עם אוברול מעויינים עשויי מחבלים, החלק הקדמי בשחור מודגש באדום בצדידים ידייך מאחורי הגב תפוסות בקשירת פרפר המחובר בחבל לתיקרה, יכולת התזוזה שלך מוגבלת אבל כשאני מסתקלת על עינייך העצומות, בשילוב של גופך המשוחרר אני יודעת שאת נהנת ומתרפקת על חוסר האונים הזה ורואה בו דווקא מקום מבטחים שמרגיע ומחבק.

ככל שאני מתבוננת בך ככה נהיה לי יותר ויותר חם, מגכחת לעצמי נזכרתי שביקשת לכבות את המזגן כי לך היה חם כבר מההתחלה. מחליטה ללכת לפי האינטואיציה שלי לקחתי את הצעיף שוב לידיי הראתי לך אותו סימנת כן עם הראש וקשרתי לך את העיניים. זזתי אחורה הפעם באמת לוקחת לעצמי את הזמן להנות מהנוף שמולי, עושה עוד ראש, ניגשת אליך מאחורה, מעבירה עליך את ציפורניי לאורך גבך בעדינות, נותנת ספנק קטן, ועוד אחד ממששת את עכוזך מתענגת על הרגע, המגע החמים. מעיפה מבט לשולחן עם כל הציוד שהכנתי מבעוד מועד, בוחרת את כלי המשחק שלי וחוזרת ומכופפת אותך שוב, עומדת לצידך לוקחת את גלגל העצבים ומגלגלת אותו על ירכך, בהתחלה את קופצת קלות ואז שוב נרגעת מתמסרת לעיקצוצים שזה מעניק לך, אני מפסקת את רגליך מעבירה שוב את הגלגל טיפה יותר חזק יותר ממוקד, את נושכת את שפתך התחתונה ונאנחת קלות מתמסרת לתחושות וגם לעונג, לתחושה, להוויה. בלי בכלל להתכוון את נכנסת לסב ספייס ושיחררת לגמרי.

מישרת את גבך, נעמדת מולך מתה להפשיט אותך אבל לוקחת את הזמן שלי, שואלת עם אפשר, ומקבלת תשובה חיובית ואני פשוט נותנת לעצמי  רשות גם, לשחרר, להנות, החזה שלה כל כך קרא לי, מלא חושני ובגלל הקשירה עומד קשה ומלא עוד יותר. העברתי אצבעותיי עליו מתמקדת בפתמות , מתגרה בהן קלות, מרימה לה קצת את החולצה רק להראות את קו התחתונים ואת הצבעים של השחור והאדום כנגד גופה הצחור, לקחתי את המחבט עור שעשיתי שבוע שעבר התופפתי קלות על קדמת תחתונך השחור ואת נשמת עמוקת וגנחת קלות. מביטה מבט לחזה שלך משתוקקת לראותו במלוא הדרו, סקרנית אם פתמותיך קטנות או גדולות, זקורות או  שקועות, וורודות או כהות שוב מבקשת רשות, ושוב את נותנת אותה, אפילו לא חשוב לך למה הסכמת. אני מושכת את הגופיה (במאמץ) בין החבלים ומשחררת את חזך המושלם ממעטפת הבד, הפתמות שלך מדהימות בדיוק כמו שהן, אני מעבירה אצבעות בריפרוף מעליהן ואז משחררת את תאבוני  לחופשי לופטת את השד השמאלי בידי ואת הפיטמה בפי, חצי חזק חצי חלש, חצי יונקת חצי נושכת, ואת ... מעניין מה עבר לך בראש באותו הרגע...

אני עוברת לשד השני עם פי בעוד משאירה את ידי  במקומה, ממשיכה כמה רגעים בזמן שאני מגבירה את הלחץ. היד על השד השני השתחררה וממעסה הפכה לסוטרת.. בודקת את רמת הכאב שלך. שיחררתי גם את השד השני ונתתי לך לנשום קצת... העפתי מבט שוב לשולחן לוקחת שני אטבים וחוזרת אליך, מעבירה לשון רטובה על הפיטמה השמאלית וישר אחריה ממקמת את האטב במקומו. את נושמת עמוק מתחברת לתחושה, מתרגלת. לאחר 3 דקות הפיטמה השנייה עוברת את אותו הטיפול המסור ואני שוב זזה קצת אחורה מתרשמת, מסתובבת ונעמדת מאחוריך, משחקת עם האטבים, נותנת להם ףפליקים קטנים ואת שוב נושכת את שפתך התחתונה וגונחת ספק כאב ספק גירוי ספק עונג. אני מעבירה יד מלטפת לאורך גופך פעם עם ליטוף מלא פעם עם ציפורניים ופעם תופסת בחוזקה נקודה זאת או אחרת, כשאני עוברת עוד פעם ועוד פעם על איזור חלציך אני חשה את חומך הגועש, אני עולה שוב לשחק לך בפטימות תפסת לך אותן חזק יותר הפעם את מסמלת לי לעצור אני מסתקלת עליך בדאגה, את המבקשת הפסקה. אני משחררת את האטבים לאט עד כמה שאפשר ולמנוע את התקף הכאב החד יותר ישר מכסה את הפיתמה בידי לרכך את האפקט. זה לא כל כך עזר האפקט הראשוני הוא לפעמים מאוד קשה והצד השני הכריע אותך, כששיחררתי אותך מהוו, קרסת על המזרן והדאגת אותי מאוד, נתתי לך כוס מים וכהתחלתי לשחרר אותך, אמרת לי שאני לא חייבת.

הרגעתי אותך, אמרתי אל דאגה אני גם ככה כבר מאסתי בקשירה הזאת ורוצה להתאמן על האחרת. בנתיים נעשה הפסקה קטנה להתאושש. כשפרמתי את החבלים ציינת שאת דווקא מתבאסת שלא בא לך השיחרור, שזה הרגיש לך כמו חיבוק. חייכתי, החמיא לי שהשתמשת בדימויי שנתתי בפוסט לפני זמן מה (את עוקבת, זה נתן לי תחושה מיוחדת) נחנו קצת שתינו, וחזרנו להתאמן. הפעם כבר ביקשתי ממך להוריד את הגופיה לגמרי ולשכב על הגב על המזרן, קשרתי לך את הידיים מאחורי הראש, וכל רגל לעצמה כשכפות רגלייך פונות אחת לשנייה. ידייך מנוטרלות מאחורי ראשך, רגליך מפוסקות וללא יכולת תזוזה, חזרתי לבצע בך את זממי. כמעט הגעת לגמירה פעם או פעמיים אבל הפסקתי מבעוד מועד...וכשהבנתי שלא אוכל למשוך זאת עוד הפסקתי לגמרי. בזמן שעינייך עודן מכוסות פרמתי את החבלים אחד אחד. קודם מרגלייך ואז מיידייך. ששוחררת לגמרי השענתי אותך עליי מערסלת אותך ואז שיחררתי את כיסויי עינייך, הסתובבת הסתקלת עלי בחיוך קצת מבוייש קצת נעלב מאוד מסופק ושוב הסתובבת ונכנעת לחום גופי וחיבוקי מתכרבלת לך בין זרועותי וחזרת להיות הילדונת המתוקה והביישנית שנכנסה לביתי לפני כשלוש שעות.