בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ מנקודת מבטה של Lady Z

מאמרים, ביטויים, סיפורים וידע כללי מנקודת ההשקפה האישית שלי!
לפני 6 חודשים. 13 בינו׳ 2020, 12:01

ב24 לחודש זהו יום החינוך הבין לאומי, אז מן הסתם שניקח את זה צעד אחד קדימה ונחגוג ארוע זה בדרך שלנו😈

פליי פארטי בניחוח חינוכי בו נלמד איך 1+1 בעצם שווה הרבהההההה יותר 2 הצלפות.


כל הפרטים על המסיבה בפרטי!

לפני 7 חודשים. 3 בינו׳ 2020, 13:59

אחד הפטישים של לא מעט אנשים, אהבה למשחקי חשמל לרוב מתחילה באיזה טריגר בילדות, חווינו איזה חשמל סטטי, או זץ חשמלי קטן אשר עורר לנו את הנוירונים בגוף ושלח בו טלטלה רגעית שלהם הייתה נעימה.

משחקי חשמל נחשבים דיי בטוחים ולא מסוכנים אבל לפני שמתחילים עם הכייף להלן כמה נקודות בטיחות חשובות שנכונות לכל סוגי משחקי החשמל.

לבדוק שכל הכבלים, תקעים, שקעים מהוגנים ובטוחים ללא נזקים, אם משתמשים בחוט מאריך לבדוק אותו גם!

במכשירים מבוססי 2 או יותר אלקטרודות  (TENS למיניהם )אין להעביר חשמל בין הרקות (יכול להרוג לכם כמה תאים), על העיניים (אזור רגיש מאוד יכול לגרום לפיצוץ נימים ועוד) , מצידי הגרון או בקדמת הגרון (יכול לגרום לקנה הנשימה להתכווץ אזור עם מוליכים דם ועצבים רבים), אין לסגור מעגל חשמלי שיכול לעבור דרך הלב – אלקטרודות על החזה בשני הצדדים הקדמיים זה בסדר כי הזרם יעבור בין שתי אלקטרודות שטחיות, אבל לא אלקטרודה על החזה והשנייה על הגב או על צד הגוף שאז הזרם יכול לחדור פנימה.  

חשמל ורטיבות: מן הסתם מים הם מוליכם ומעצימים זרמי חשמל, גופינו במקרי לחץ מתחיל להזיע, יש לשמור על יובש באזור האלקטרודות, רטיבות קלה לא תזיק אבל נטפי זיעה כבר יכולים להיות לא נעימים בעליל.

למי משחקי חשמל לא מתאים:

חולי לב עם קוצב לב.

חולים אשר סובלים ממחלות עם בעיות עצביות כגון טרשת נפוצה.

חולי סוכרת עם משאוות אינסולין

כל מי שיש בגופו איזשהו מכשיר חשמלי כלשהו.

נשים בהריון.

אנשים עם מחלות התקפיות כגון אפילפסיה.

 

גופינו מייצר זרמיי חשמל קטנים בעצמו, כל גוף מייצר כמות חשמל שונה בהתאם לגודל הגוף ועוד פרמטרים שונים. חלק מהמכשירים שמשמשים אותנו במשחקי חשמל מתבססים על החשמל בגוף שלנו ומעבירים אותו ממקום למקום, וחלקם ממש מחשמלים את הגוף ממקור חיצוני. כל אחד בהתאם לגופו יוכל להרגיש משחקי חשמל בעוצמות שונות. האזורים הבטוחים למשחק הם עד 100 וולט, עוצמות גבוהות יותר יכולות כבר לגרום לבעיות לב, כוויות, ואף מוות. 

כמו בכל משחק בדסמי אשר כולל בו סיכון גבוה יותר, יש להסכים על משחקי חשמל מראש, לתשאל את הנשלט על מצבן הבריאותי ולקבל הסכמה. מתחילים מהעוצמות הנמוכות ביותר ולאט לאט תוך כדי תקשורת מגבירים את עוצמות הוולט, משחקים על תדרים שונים ואזורים שונים בגוף.

בגלל שהמשחק בחשמל מקפיץ איברים לא רצונית, מומלץ מאוד לא לקשור או למנוע תזוזה של אותו אזור, למשל לקשור ידיים במפרקים, לשים אלקטרודות לאורך היד כדי להקפיץ את האצבע האמצעית אבל כל היד רצתה לקפוץ וקיבלה ניגוד גבוהה בגלל הקשירה? אפשר לשבור ככה עצמות.

 

יחידות TENS – אלו בעצם אותם יחידות פולסים חשמליים עם 2 או יותר אלקטרודות אשר שמשמשים להרגעת כאבי שרירים. במשחקי חשמל אנחנו לוקחים את זה לכיוון אחר ובעצם מנסים לגרום לשרירים ואיברים שונים בגוף לפעול בצורה לא רצונית על ידיי חשמול השריר ולגרום לו להתכווץ. זה משחק נחמד, ההרגשה ממה שנשלטים סיפרו לי, היא שזה גורם לעור שלהם לסמור ולסוג של זריקת אדרנלין לגוף.

ווילוט וואנד / ניאון וואנד – אלו מכשירים מבוססי גז (מגנזיום או ניאון) וחשמל אשר יוצרים שדה חשמלי (לגיקים מבנינו – זה מבוסס על טסלר קויל). הם מאוד מגניבים הם מאוד יקרים ובעצם יוצרים תחושה של חשמל סטטי על הגוף. בחושך רואים את זרמי החשמל הסגולים או כתומים (תלוי איזה גז יש בתוך המוליך מזכוכית). ככל שהכלי המוליך גדול יותר התחושות יהיו רחבות ועמומות יותר ולהפך ככל שהמוליך קטן יותר התחושה תהיה חדה וממוקדת יותר. 

מכיוון שאלו מכשירים אשר מבוססי גז, חלק מהגז משתחרר לאטמוספרה ולכן רצוי לשמור על שימוש בהם במקום מאוורר היטב. בגלל שהם יוצרים שדה חשמלי יש להימנע מלהשתמש בהם ליד כל מכשיר חשמלי מסוגו, טלפונים, מחשבים ... ממש לשמור מטר או שניים מרחק. חבל שתהרסו את הטלפון שלכם עם כל החיים בו, לא ניתן לשחזר.

המשחק עם סגנון מכשירים זה, הוא כמה מילימטרים מעל העור ולא במגע ישיר, ניתן להשתמש ברוב הגוף אבל מומלץ לא באזור הפנים.

 

שוקר חשמלי – יש כל מיני שוקרים חשמליים נמוכי וולט בצורות שונות, הם בעצם מקור חשמל בפני עצמם ש"יורים" את החשמל לתוך הגוף וגורמים לזעזוע הגוף. המשחק בהם הוא בעצם פשוטו כמשמעותו לחשמל את הנשלט, לגעת בו עם "זצים" חשמליים בכל הגוף (בהתאם להוראות הבטיחות למעלה). שוקרים חשמליים משומשים המון באילוף וחינוך נשלטים. משמעת וכמובן פשוט בשביל הפאן. 

בין השוקרים החשמליים מצויי גם הקולר החשמלי אשר משמש לאילוף נשלטים, צריך לשים לב שהשוק ניתן בבסיס העורף ולא הגרון. להתחיל עם שוקים קטנים לבדוק איך הנשלט מגיב מ5 וולט ועד ל40 וולט באזור זה רצוי לא מעבר לזה, קולר חשמלי מעביר בעצם שוק חשמלי שיורגש לאורך עמוד השידרה. לשימוש על ידיי מנוסים , אחראיים, בלבד בשני צידיי השוקר.

 

מאחלת לכם חישמול נעים ובטוח!

 

הערה אישית. אני אישית לא מבינה גדולה בתחום הזה, אומנם משחקת עם יחידות TENS אבל הוא לא אחד מהפטישים או הדברים שאני אפילו יכולה לנסות על עצמי מסיבות בריאותיות. הנכתב מלמעלה מבוסס על מחקר תאורתי של הנושא עבורכם ועבורי ומשיחות עם נשלטים שחוו. אם אתם נתקלים בטעות, רוצים להוסיף, מוזמנים באהבה להגיב!

לפני 7 חודשים. 18 בדצמ׳ 2019, 11:09

בהגדרתו היבשה, חוסר אונים היא הרגשה פסיכולוגית הנובעת מחוסר יכולת לפעול במצבים שונים. אם שנייה נחשוב על זה בהיבט רחב, אפשר לומר אחד משניים, או שרוב מה שקורה בבדסמ הוא סוג של חוסר אונים או מצד שני יטענו ששום דבר מבדס"מ הוא חוסר אונים אמיתי כי תמיד אפשר לעצור את ה"מצב".

כששאלתי לא מעט נשלטים ונשלטות בעניין, כמעט כולם ענו שההרגשה של החוסר אונים היא לגמרי ממשית ורבים מהם אף משתוקקים לה כל פעם מחדש " גם אם הכל בהסכמה, שפוי ובמודעות לסכנות, יש עדיין מצבים שחוסר האונים חזק ומורגש, הפחד,והריגוש משולבים יחד. התסכול והקושי ששוברים ומבלבלים, חוסר היכולת להגיב ולפעול לשינוי הרבע והמצב" (במבי) .

לדעתי האישית, חוסר אונים זה דיי חלק בלתי נפרד מאקט בדס"מי כל שהו ולו בגלל הקשר בין שולט ונשלט, זה מתחיל בזה שמראש כנשלט אתה במעמד נמוך יותר מהשולט. כשאתה במעמד נמוך יותר היכולת להחליט, לפעול כרצונך נלקח ומשם הכל מתחיל.

אז מה בעצם יש בהרגשה הזאת שכל כך ממכרת, בשני הצדדים?

 • ההבנה שהחוסר אונים מגיע ממקום של בחירה ולא נכפה, מאפשרת לנשלט להתרגש מהחוסר אונים ולא להשתתק ממנו ולרוב זה יביא את הנשלט לסב ספייס.
 • ברגע שנשלט מצליח להתמודד או לעמוד במצב של חוסר אונים, כאשר החוסר אונים מגיע לסיומו והוא לא "נשבר" הוא מרגיש עילוי והתעצמות אישית שלא לדבר על סיפוק עצום.
 • מהצד השולט, המקום הזה שהנשלט שם את כל כולו בידיי השולט, מתמסר במלא מובן המילה, זה רגע מעצים, רגע של דום ספייס, רגע של שליטה מלאה בכל מה שיקרה במלא מובן המילה, זמן של אחריות עצומה (ואנחנו השולטים מתים על  זה)

כמו שנאמר בהתחלה, חוסר אונים מתחיל בראש אבל הוא לא רק נפשי, הוא יכול להיות גם מאוד פיזי. שילוב של משחקים מנטליים ומשחקים פיזיים יכולים להוביל כל נשלט לתחושת חוסר אונים ממשי, ראלי ומאוד מרגש כאשר נעשה מתוך ידע, הבנה, רגישות, הכרות עמוקה והסכמה!

 

הנה כמה טיפים על איך לעשות זאת.

-        קחו את הזמן שלכם בלהכיר את הנשלט, מה מניע אותו, מה מפעיל אצלו טריגרים שונים ואיזה טריגר מפעיל איזו תחושה.

-        מצד הנשלט – אל תכנסו לסשן או מצב של חוסר אונים עם מישהו שאתם לא סומכים עליו, ואם כן, שאו בתוצאות.

-        צרו סיפור מסביב לאירוע כל שהו בעתיד, שחקו על חשקים שונים של הנשלט ומצד שני על פחדים שלו.

-        התחילו לשאול שאלות בעקיפין על נושאים שונים שאתם רוצים לבחון, למדו מה הגבולות של הנשלט יותר לעומק, היכן מתחיל הגבול הרך והיכן           זה משתנה לגבול קשה.

-        כשאספתם מספיק ידע, התחילו להשתמש בו בקטנות – למשל תזכורת מילולית של משהו שיכול להפעיל טריגר ( למישהו שמפחד מהלקאה עם           חגורה, לספר על מסע קניות שבמהלכו נקנתה חגורה חדשה

-        לאחר שנוצר קצת בילד אפ אצל הנשלט, להתחיל עם הפעלה של טריגרים בצורה בולטת, אם נמשיך עם הדוגמה של החגורה, לאחר כמה                   סשנים ואזכורים של החגורה , פתאום תופיע חגורה באזור הסשן אבל בצד לא לשימוש... ככה תשחקו עם כלים סיטואציות, פחדים חשקים שונים           כל פעם משהו אחר.

-        כמו בכל דבר התחילו בקטן ועלו משם תוך כדי תקשורת .

-        שחקו על התחושות השונות הגורמות לחוסר אונים כגון: פחד, חשש, אי ידיעה, סקרנות, בהלה, חוסר וודאות, תסקול, הסגר ועוד...

-        הישארו בגבולות חוסר אונים חיובי (בהסכמה) והזהרו מלחצות את הקו ולעבור לחוסר אונים שלילי (נכפה, מאולץ, ללא הסכמה מלאה)

-        הצד השולט חייב להישאר בדריכות ושליטה מלאה ומתמדת. - שילוב של כאב ופחד משחררים אנדורפינים, אדרנלין וכימיקלים טבעיים נוספים             לגוף, מה שגורם להיי ואופוריה מטורפת, הנשלט במצב זה לא ממש יכול לשים לב לגופו ולרצונותיו, הוא במצב של איבוד שליטה דיי מלא - יש               לשים לב ללחץ דם ודופק, זיעה קרה, סחרחורות, בחילות וכו... במקרה של אחד מהם יש לעצור את הסשן!

-        זכרו – חוסר אונים של האחד הוא לא חוסר האונים של האחר. אל תשייכו את החוסר אונים שלכם על הנשלט, או חוסר אונים שעשיתם עם אחר.

 

דוגמאות למשחקי חוסר אונים:

קשירה או קיבוע למקום מסוים לזמן מסוים עם רצועה, אזיקים...

בחירה בין 2 אפשרויות בלתי ניתנות לבחירה. אלו יכולות להיות שתי אפשרויות טובות, או רעות, או נושאות בחיכן השלכות מסוימות.

מניעה ממשהו אהוב , טלפון, אוכל מסוים, התנהלות שגרתית מסוימת.

מיינד פאק – משחקים מנטליים.

קשירה, מומיפיקציה.

משחקי נשימה.

מדיקל.

כליאה.

 

לסיכום, השתמשו בכוח שמגיע מחוסר אונים בתבונה, אחריות ורצינות. הכירו לעומק את הפרטנרים שלכם לפני שאתם ניגשים לאומנות זאת (וזה אומנות) אלו אומנם מצבים מדהימים כשהם נגמרים טוב אבל טראומתיים אם נגמרים רע.

 

למידע נוסף על בדס"מ וקשרי שליטה אתם מוזמנים לעקוב אחרי האקדמיה  https://www.lzbdsmacademy.com/

לפני 8 חודשים. 4 בדצמ׳ 2019, 10:28

1.     בחרו את הפרטנר הנכון – פרטנר נכון לקשר שליטה 24/7 חייב להיות מישהו שבאמת ובתמים אכפת לכם ממנו. אם לא יהיה לכם אכפת ממנו ומההתקדמות שלו בחייו ומה שטוב לו, הנשלט ירגיש זאת ולא יסמוך עליכם, דבר אשר יוביל לפגיעה, פרדה, רגשות איבה.

 

2.     ידע זה כוח – הכירו לעומק את הפרטנרים הפוטנציאלים, מה החששות, מה הפחדים, מה החשקים, האהבות, דרכי מגע שונים שגורמים להם הנאה או כאב או מציקים להם. ככל שתדעו יותר על הפרטנרים שלכם, ככה יהיו לכם בהמשך הדרך דרכים שונות להניע אותם לפעולה הרצויה לכם.

 

3.     תאום ציפיות, הגדרות, כללים וחוקים וסוגי עונשים ברורים שלו ניתנים להבנה לשני פנים. כל אלו נעשים בשיתוף פעולה מלא יחד עם הפרטנרים הפוטנציאלים – כמובן שצריך לשמור על הבסיס – קודם האחריות היא לשמור על הצרכים של הנשלט, אחר כך הצרכים והרצונות של השולט ורק לאחר מכן ניתן מקום לרצונותיהם של הנשלט. – בכל זאת מדובר פה על יחסי שליטה בהסכמה.

 

4.     פרוטוקולים – קבעו סט פרוטוקולים קבוע להתנהלות הבין אישית של הנשלט מולכם כשולטים. איך הם צריכים לפנות, להתנהג, לחכות לכם וכו... הם צריכים לקבל הסבר הדגמה ולהסכים לפרוטוקולים האלה. כמובן שרצוי ליצור מספר פרוטוקולים שונים על מנת להתאים לסיטואציות ומצבים שונים. לדוגמה: פרוטוקול גבוהה בזמן שאתם לבד יחד בבית לעומת פרוטוקול חלקי כאשר עם אנשים משפחה מורחבת.

 

5.     נאה מבקש נאה מקיים. – אל תצפו מהנשלטים שלכם לעמוד בחוקים, כללים, משימות שאתם נותנים להם אם אתם לא שם בשביליהם לצורך ביצוע חלק ותקין. למשל אם הכתבתם כלל מסויים, עקבו אחר הביצוע שלו באופן שותף, אם למשל הוחלט והוסכם שהנשלט יקרא לשולט בשם מסויים והנשלט שוכח זאת או בטעות קורא לו בשם אחר, על הצד השולט לתקן את הטעות לאלתר, פעם ראשונה בהסבר מה הטעות ותיקון מילולי, פעם שניה תיקון פלוס אזאהרה פעם שלישית תיקון פלוס עונש אקטיבי.

 

6.     שליטה מתחילה בראש! קודם כל ראו עצמכם כשולטים, תבינו מי אתם כשולטים, תבינו את רצונותיכם כשולטים מעצמכם ואז מכל נשלט ונשלט בפני עצמו. אם אתם עדיין לא סגורים על מי אתם כשולטים או איך מעוררים את הצד הזה בך עוד יותר בצורה כזאת שבאמת תשפיע, בחנו מסביבכם אנשים דומיננטיים, מצאו את אותו בוס, או איש צבא, או דמות דומיננטית שכאשר הוא נכנס לחדר, אנשים משתתקים, או רוצים בחברתם, או מחפשים להתייעץ איתם. ומצד שני קצת יראים מהם רוכשים להם כבוד.. יש אנשים כאלה בכל מסגרת, לרוב הם המנהיגים, מפקדים, אנשים בעליי "מעמד" בחברה ובחנו מה בהם גורם לאחרים להמשך אליהם ונסו לחשוב כמותם לראות עצמכם בנעליהם ברגע שאתם תרגישו שאתם שם, תהיו באמת גם שולטים במעשיכם , אתם תעבירו את התחושה הזאת הלאה בטבעיות.

 

7.     שליטה זה לא משחק ילדים זאת אשקרה עבודה במשרה מלאה! אם אתם חושבים על שליטה 24/7 קחו בחשבון שזאת עבודה קשה, מאתגרת, לפעמים מתסכלת מאוד, דורשת עקביות, יצירתיות, ארגון וחשיבה לעתיד. שלא תבינו לא נכון, כשזה נכון וזה מצליח, זאת המערכת היחסים הכי מספקת שיכולה להיות לשני הצדדים וכל המסע הזה שווה כל רגע.

 

8.     ארגון וסדר - על מנת להיות בשליטה מלאה על כל המטלות, חוקים, משימות אני מאוד ממליצה על לארגן יומן בדסמ. בו הכל כתוב , כולל לוח זמנים מתי לעשות כל דבר, מתי לבדוק כל דבר. מתי ניתנו פרסים ואילו ומתי עונשים ואילו... (לאנשים חנונים כמוני ממליצה על אקסל).

 

9.     משימות – משימות זה דבר מאוד חשוב לנשלט, הן הדרך שלו להוכיח עצמו לצד השולט, משימות יכולות להיות קצרות או ארוכות יומיות או חד פעמיות . אני מאוד מאמינה במשימות שמעצימות את הנשלט וארוכות תווך לצד משימות דיווח יומיות על התקדמות . את המשימות אני מנהלת באקסל מעקב (לשם נוחות) . מאוד חשוב במשימות להיות שם בשביל הנשלט למקרה הוא זקוק לעזרה, תמיכה נפשית, תמריצים וכמובן כאשר עומד או נכשל ביעדים להתנהל בהתאם.

 

10.  עקביות ותגובות – שמרו על עקביות, עמדו מאחורי המילים שלכם והבקשות שלכם, אם הצד הנשלט עובר גבולות, תקנו והעמידו במקום, אם עמד במשימות ודבק במתרות, עודדו אותו עם מילות עידוד והערכה עם תמריצים נלווים. אם הגדילו ראש והתוצאה חיובית, שבחו אותם. אם הגדילו ראש, התוצאה שלילית, אל תרדו בהם, הסבירו מה לא היה בסדר אבל שבחו על היוזמה.

לפני 9 חודשים. 3 בנוב׳ 2019, 11:39

מיניות מהווה חלק מהותי מחיינו, אך לא כולם מרגישים נוח לשוחח על המיניות שלהם, בטח ובטח אם יש להם בעיות, ספקות, חוסר קבלה, פחד, חוסר ידע או ניסיון ובמיוחד אם יש להם משיכה או תשוקות אשר מוגדרות כ"אחרות".

אנשים מגיעים אלי ליעוץ מיני דווקא בגלל שאני בעלת זהות מינית בדס"מית ולאורך שנים רבות צברתי ידע נרחב בתחום. הטיפול נעשה בדיסקרטיות מלאה המאפשרת חופש וביטחון לשתף, להתייעץ ולחקור את הנושאים הללו בלי שיפוטיות ועם אדם בעל הבנה עמוקה של התחום.

​יעוץ / טיפול מיני יכול לעזור לכולם, בין אם אתם רווקים, רווקות או זוג  אשר מתמודדים עם קושי או בעיה כל שהיא במיניות שלכם.

אם אתם חשים תסכול ומתח, פגיעה או תקיעות ביחסים המיניים עם בן או בת הזוג .
אם המיניות או חוסר המיניות פוגעת באיכות חייכם היום יומית.
אם אתם רוצים לגלות, לשתף ולהתייעץ לגבי הפטישים והתשוקות שלהם.
אם אתם רוצים להתייעץ איך לפתוח את הנושא עם בני הזוג הקיימים.
אם אתם רוצים לפלפל את חיי חדר המיטות.
אם אתם רוצים לפתח את הזהות המינית הזוגית שלכם.

בעיות נפוצות ייחודיות למניות אלטרניטיבית:

מציאת הזהות המינית שלך.

חוסר ידע או ניסיון בנישות השונות (קינק, BDSM, פוליאמוריה, מניות מגדרית).

התמודדות עם קונפליקטים או חוסר קבלה של החשקים והתשוקות שלכם או בני הזוג.

הסברה לבני זוג בנושאים הקשורים למניות אלטרנטיבית.

גישור ועזרה לבני הזוג לקבל ולנסות את סגנון החיים והמניות שלך.

איך לשלב בין מניות אלטרנטיבית ומניות מיינסטרימית. 

איך להתנהל מול המשפחה והחברה עם הזהות המינית שלך.

סגנון הטיפול משתנה ממטופל למטופל ומותאם אישית. הכלים שבהם אני משתמשת לאורך הטיפול יכולים לבוא מעולם

המיינסטרים: הענקת ידע והכוונה, מיידפולנס, אבחון ושינוי דפוסי מחשבה, גישור מיני בין בני זוג ועוד...

האלטרנטיבי: הדרכות וסדנאות להעשרת ידע במגוון תחומים,  התנייה, תרגילים לעבודה עצמית או עם בני הזוג, שינויי התנהגותי ועוד...

מה יכול להעניק לכם טיפול איתי:

נשנה תפיסות ודעות על מניות בכללי ועל מניות אחרת.
נשפר את התקשורת המילולית המינית שלנו ונלמד איך לתקשר אותה לאחרים.
נאבחן ונזהה דפוסי מחשבה והתנהלות אשר מונעים ממכם הגשמה מינית אישית ו/או זוגית.
נלמד לקבל, להכיל ולממש את עצמנו ואת בני זוגינו כאדם מיני עם צרכים מיניים ולא משנה מהם.
נלמד להפריד / לשלב בין הזהות המינית לזהות האישית. (כל אחד לפי הצורך שלו)
נלמד, נתנסה ונתרגל מיומנויות מיניות המתאימות לזהות המינית שלכם.

קצת על עצמי:

עברתי בחיי מסלוליי חיים שונים בהם צברתי: המון הבנה בבנבכי הנפש, כישורים לקליטת מידע, עיבודו ויכולת הסברתו הלאה, כלים טיפוליים שונים ועוד... מאז ומעולם גם נמשכתי לנושא המיניות ובעיקר מיניות משוחררת, תשוקתית ומגוונת. חקרתי את עצמי , חקרתי תחומים מיניים שונים, חוויתי מערכות יחסים רגילות וגם שונות, חוויתי תשוקות ואהבות עצומות. את כל זה אני מביאה איתי לכל מפגש.

בעלת תעודת ייועצת מוסמכת.

משך התהליך:

משך התהליך משתנה לפי המטופלים.

משך כל מפגש הוא כשעה. (60 דקות)

המפגש הוא בעלות.

לפני 9 חודשים. 22 באוק׳ 2019, 17:37

יושב תחת המטריה של בונדג' – קשירות וחוסר אונים. נחשבת לפעילות אקסטרימית ולא למתחילים. הרעיון הוא עטיפה של הסב בצורה כזאת אשר תשאיר אותו חסר יכולת תזוזה של אותו אזור.


יש דרכים וצורות שונות לעשות זאת כל אחד בוחר בדרך שלו אבל הם מתחלקים לשלוש דרגות מומיפיקציה:
מומיפיקציה אזורית – בו נעטף אזור או כמה אזורים שונים במקביל. אשר מגבילים את התנועה. גפיים שלמים (ידיים, רגלים) אזור החזה והבטן, כל אחד בנפרד בלי לחבר בניהם – מתאימה למתחילים.


מומיפיקציה חלקית – מבית החזה ועד הירכיים או כולל הרגליים – לא כולל ראש או כפות רגליים וידיים. ראש נשאר גלויי לגמרי ועם תקשורת חופשית. מתאימה לבעליי ניסיון והבנה באנטומיה בסיסית.


מומיפיקציה מלאה – כל הגוף כולל ראש ידיים ורגליים. – מומלץ להשאיר כף יד אחת לפחות חופשית למקרה ויש צינור נשימה ללא יכולת דיבור. ביד הם יחזיקו פעמון או צפצפה כל שהיא שיכולה לעורר תשומת לב במהירות. מתאים לאנשים בעליי ניסיון במשחקי אימפקט, נשימה, חוסר אונים. לא מתאים לאנשים עם פחד ממקומות צפופים, קלסטרופוביה, בעיות נשימה, או אנשים עם בעיות הזעת ייתר.

מומיפיקציה זאת חוויה מופלאה אך מסוכנת! נקודות אזהרה .
תתקשרו לפני הסשן על כל מה שהולך להיות בסשן, תחשבו על טריגרים אפשריים, תבינו את רמת הניסיון והמוכנות של הסב, בדקו מה אפשר ומה אסור לעשות בזמן שהוא שרוי במומיפיקציה והיכן ואיך הוא מוכן להתעטף.
אם אלו התנסויות ראשונות מכל צד שהו – המנעו ממומיפיקציה מלאה על הפעמים הראשונות. זה יכול לגרום לטריגרים בלתי ידועים שמצויים בתת מודע.
אין להדק את חומר העטיפה הדוק מידי בצורה כזאת שתעצור הולכה של דם ותגרום לנימול חמור בגוף.
אין להשאיר את הסב לבד ללא פיקוח מלא מהרגע שהתחילה העטיפה ועד שהיא יורדת.
יש לשמור מספריים בצמוד.
במקרה של מומיפיקציה בעמידה יש לעגן ולהגן על הסב שלא ייפול (משהו שמאוד צפוי אם לא מאבטחים)
אין לעגן עם חבל מתחת לבית השחי – יכול לגרום לשפשפת קשה.
תהיו קשובים לסב, חום גוף , צבע גוף, הזעת ייתר, תדברו מידיי פעם בדקו ערנות. למקרה ויש מחסום פה לאוויר נשימה השאירו יד פנויה עם פעמון או צפצפה שתעורר תשומת לב במהירות.
יש לוודא כל הזמן שמעברי האוויר פתוחים (אלא אם כן זה משחק נשימה מבוקר)
במשחקים עם ניילון או חומרים שלא נושמים שימו לב להזעת ייתר – רצוי לשים מגבת  או משהו סופג.


*** במקרים הבאים יש לשחרר במהירות ולטפל בסב*****
שפתיים כחולות.
אצבעות רגליים או ידיים כחולות או סגולות.
השתנקות, שיעול קשה, החנקות, בחילה.
סחרחורת
הזעה מעל הנורמל
צבע עור חיוור
נשימה לא סדירה
דיבור לא מובן או אי יכולת דיבור
רעידות לא רצוניות של הגוף
חוסר הענות.

 

לטיפים, חומרים ומידע נוסף על מומיפיקציה הכנסו לאתר האקדמיה www.lzbdsmacademy.com

 

לפני 9 חודשים. 18 באוק׳ 2019, 10:17

בסטינאדו (אירופה)  או פלאקה (מזרח תיכון) -  היא אומנות עינויי כפות הרגלים, סגנון ענישה זה מוזכר עוד בתנ"ך, אצל הסינים יש אזכורים אליו מהמאה ה7 ובאירופה מהמאה ה14. בכל אזור קוראים לזה אחרת אבל אצל כולם מדובר על הלקאה אחידה ומתונה של קשת כפות הרגלים עם קיין, פלוגר, קרופ או חגורה.

בבדס"מ אנחנו כמובן משתמשים בזה להנאות ולא רק עונשים. יש כמה פוזיציות מסורתיות לבסטינאדו אבל עקרונית כל תנוחה אשר מגלה את כפות הרגלים יחפות יכולה להתאים.

הפוזיציות המסורתיות הן:

על 4 כאשר כפות הרגליים מורמות באוויר.
שכיבה על הבטן.
ישיבה על כיסא עם הרמת רגליים וכפות רגליים מתוחות למעלה (אפשר לתת לנשלט/ת לעבוד על שריר הבטן או לשים להם הדום מתחת לרגליים.
שכיבה על הריצפה עם רגלים מורמות על כיסא.   


למה דווקא כפות הרגלים?

בכפות הרגלים שלנו מסתיימים כל העצבים בגוף, מכה באזורים מסוימים בכף הרגל, משליכה על אזורים אחרים בגוף ומשקפת שם את הכאב / הנאה.

זה אזור אשר מצד אחד לא יגרום לפציעה קשה, אבל הכאב יורגש לאורך זמן ויקשה על פעילות,  מה שיגרום למקבל ההלקאה, לזכור היטב את הלקח שהעונש צריך היה ללמדו.

אזור אשר קל להסתיר את המהלומות והסימנים.

 

*** אזהרות ונקודות חשובות ששולט/ת חייבים לדעת לפני שניגשים לסגנון ענישה זה ***

- חשוב להתאמן על יבש קודם כל! תתאמנו על כרית, סמנו את הנקודה שאתם צריכים להלקות ודייקו לפחות 40 פעם עם כל כלי שאתם רוצים להלקות לפני שאתם ניגשים לרגלים.
- ההלקאה היא בקשת הרגל. יש סטיות תקן קלות לתחילת כריות כף הרגל או לתחילת העקב ולא מעבר לזה!
- אין להלקות בשום צורה שהיא באזור האצבעות! זה אזור עם המון עצמות קטנות שאתם עלולים לשבור.
- אין להלקות בשום צורה שהיא ישירות בקצה העקב! זהו אזור רגיש עצבית ויכול לגרום לזעזוע לאורך כל עמוד השידרה.
- ההלקאה היא מאוד טכנית וסיסטמתית , צריך להיות מאוד זהירים ומפוקסים על היכן שאתם פוגעים, זה אזור יחסית קטן.
- ההלקאה יכולה להיות בקצב אחיד פעם בכמה שניות הצלפה או הצלפה חוזרת בעוצמות בינוניות באותו האזור יביאו את הנשלט/ת לכאבים מתפרסים ובעוצמות גבוהות בלי ליצור נזקים. 
- יש לשים לב שלא להגזים על מנת לא לפגוע בהליכה לאורך זמן. 
- בסוף ההצלפה – בטח ובטח אם שמתם לב לחוסר דיוק בהצלפה, לדאוג לאפטר קר, אם יש צורך בקירור המקום, אם יש צורך בהרגעת הנשלט/ת, וכל המשתמע מאפטר קר לאחר סשן אקטיבי.
- שימו לב! יש לבדוק אם יש אי אילו טריגרים ידועים שמכה בכפות הרגלים יכולה לעורר לפני שניגשים לסגנון ענישה זה.

 

 

 

לפני 10 חודשים. 15 בספט׳ 2019, 10:30

עונשים, עונשים עונשים!

מי לא אוהב עונשים 😊 לתת עונשים, לקבל עונשים, זה הבסיס לכל קשר שליטה באשר הוא. אבל... מתי יודעים איזה עונש מתאים לאותה העברה? איך מונעים מעונש להפוך להנאה של הצד השני. איך יודעים מתי להעניש בלי שהכעס ישפיע על השליטה בענישה?

כמה נקודות שחשוב לקחת בחשבון בהקשר לענישה.

1.     יש להקפיד שהנשלט יודע ומקבל את העונש במודעות מלאה על מה הוא נענש – אם הוא לא יידע על מה הוא נענש אין מטרה לעונש ולאפשר לנענש לומר למה זה קרה ואיך היה אפשר לעשות זאת אחרת.

2.     אין להעניש מתוך כעס או פגיעה אישית באגו של הצד השולט. יש להירגע לחשוב לתכנן ואז להעניש. עונש שמגיע במהלך כעס יכול להוביל לחוסר שליטה – ושולט הוא אחד שקודם כל שולט בעצמו ובמעשיו!

3.     מאוד רצוי שהעונש הניתן יתאים בהקשרו לסוג העברה שבוצעה.

4.     אם אתם בתהליך חינוך – יש אפשרות להסדיר את העונשים מראש.

לדוגמא: על איחור – מספר הצלפות כמספר הדקות/ שניות איחור. על גלגול עיניים סטירה וכ...

5.     במהלך עונש על מנת לחדד את העונש – במקרה של הצלפה או כאב חוזר – כל הצלפה על הנשלט/ת לומר בכל את מספר המכות או לחלופין מנטרה מסוימת (משפט שחוזר על עצמו).

6.     מאוד חשוב להתאים את סוג העונש לנשלט למשל עונש הלקאה למזוכיסט/ית רק יעודד את ההתנהגות הלא רצויה כי מבחינתם זה פרס. בעוד למישהו שלא אוהב כאב עונש הלקאה יהיה משמעותי.

7.     לאחר מתן העונש יש לבצע אפטר קר מלא! לוודא לטפל בפציעות הפיזיות והנפשיות (אם יש) לחבק להראות הערכה לעמידה בעונש, לשאול את הנענש ללקח שהוא למד.

 

הנה 33 רעיונות לעונשים מסוגים שונים

 

עונשי איסור או מניעה:

-        חגורת צניעות

-        מניעת אורגZמה

-        ללכת לישון מוקדם. (לעומת הפחתה בשעות שינה)

-        מניעת אוכל לעד 24 שעות – צום

-        מניעת תשומת לב ל X שעות.

-        שלילת מפגש לזמן מוגדר מראש.

-        מניעה של משהו אהוב ל X זמן – למשל טלפון / פייסבוק/ מאכל בסיסי.

 

עונשים ליישום במהלך היום:

-        עבודות בית עם פלAג או ביצים רוטטות בערום.

-        לצאת לסידורים עם פלAג או ביצים רוטטות.

-        לצאת לקניות עם מעיל בלבד ללא בגדים או הלבשה תחתונה.

-        לכתוב מאמר על משהו שהצד השולט רוצה ללמוד , או על משהו שאתה רוצה שהנשלט ילמד.

-        לנקות את הבית עם מברשת שיניים.

 

עונשים הכוללים כאב או אי נוחות גבוהה:

-        מניעה של אחד החושים בזמן שצריך לבצע מטלה כל שהיא למשל כיסויי עיניים בזמן סידור הבית.

-        הלקאה חזקה ורצופה של מספר הצלפות נתון וידוע מראש.

-        אטבי כביסה באזורים לא נעימים לאורך זמן (לפחות חצי שעה)

-        שעווה להסרת שיער באזורים אינטימיים.

-        מקלחת קרה או חמה תלוי בן אדם בכוח.

-        אילוץ אורגZמה חוזרת ברצף עד לרמה של חוסר נעימות – לא כולל חדירה.

-        לשטוף את הפה עם סבון.

-        להלביש בצורה לא מחמיאה ולשלוח אותם ליום סידורים.

-        לבצע עבודות בית בזמן שחלק מהאברים קשורים.

-        לעמוד על הברכיים, על מצא אורז לא מבושל ואז לתת להם לנקות.

עונשים מבוססי השפלה:

-        לבצע תרגילי ספורט בערום.

-        להצהיר בפני מי שנמצא בסביבתך מתי אתם חרמנים ולמה (למשל לאורך מסיבה בזמן שבן/ת הזוג מחרמנים אתכם)

-        לאוNן בפומבי בזמן שאחרים צופים בך (בהסכמת כל המשתתפים הצופים כמובן)

-        לספר לחברים או פומבית מה הנשלט עשה שאכזב אותך.

-        שינוי הרגלי אכילה – אם הוא מורגל לאכול מקערה להחליף לצלחת ולהפך.

-        כתיבת מילים משפילות על הגוף.

-        לגברים שאין להם זיקה לניוש – להלביש בבגדי אישה ולתת להם להסתובב איתם בחוץ.

 

עונשים מנטליים (למרות שכולם מנטליים בצורה זאת או אחרת)

-        בידוד / כליאה מאחרים לזמן מוקצב.

-        כתיבה חוזרת של משפטים – למשל אסור לגלגל עיניים אלף פעם.

-        הטפה מוסרית פומבית.

-        פסק זמן – לעמוד בפינה או במקום נתון בזמן שאחרים נהנים מסביבך.

-        לאכול משהו בריא אבל מאוד לא טעים או תפל.

 

יש עוד שלל אפשרויות לעונשים – זה הכל תלוי ביצירתיות ויד הדמיון של הצד השולט.

ספרו לי על עונשים מיוחדים שנתתם או קיבלתם.

 

Lady Z  יועצת מינית ומדריכה למניות אלטרנטיבית ליחידים וזוגות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני 11 חודשים. 8 בספט׳ 2019, 15:59

היי 

מזמינה את כולכם ללייב שאני עורכת בדף האקדמיה בפייס בנושא גבולות. 

האקדמיה של Lady Z

נדבר על :

- מה הן גבולות
- למה צריך גבולות
- מי קובע מה הגבולות
- איך מגלים מהן הגבולות האישיים שלנו
- מהיא שיחת גבולות ומתי עושים אותה
- גבולות רכים / קשים - ומה ההבדל בינהם
- מתי / איך / האם נוגעים בגבולות רכים וקשים
- אם כן, איך עובדים על המחסומים הנלווים ומשנים גבולות במודעות ובהסכמה.

 

נתראה :)

לפני 11 חודשים. 3 בספט׳ 2019, 11:05

חלק מהמשיכה למשחקי שליטה למיניהם היא הסכנה הטמונה בהם, הכל טוב ויפה כאשר הכל במודע, בהסכמה ולקיחת אחריות של שני הצדדים. לצערי הרב כמו בכל נישה בעולם, לא כול מי שמציג עצמו בצורה מסוימת באמת כזה. יש לא מעט אנשים שמשתמשים בבדס"מ כתירוץ להוציא על מישהו את העצבים שלהם, משתמשים בצד השני בזלזול, נצלנות, התעללות כדי להעצים את עצמם על חשבון האדם השני ולא יחד אתו.

אז הנה כמה נקודות שצריך לשים לב אליהם, אני מחלקת את זה לארבעה פוסטים לפי תתי קטגוריות כי מה לעשות זה שונה!

 

נקודות אזהרה לנשלטות:

נשלטות בטח ובטח בתחילת דרכן מאוד חשופות לטורפים למיניהם, בכלל בחיים ובעולם המין בפרט, הן מאוד צמאות להרגיש, בעיקר להרגיש נפשית ולרוב בגלל שהן רוצות כל כך להרגיש הן פועלות עם הלב, הרגש, הנפש קודם כל ורק אחר כך עם הראש.  המנגנון הנשי מה לעשות שונה מהגברי וגברים מנוסים ומניפולטיביים יודעים טוב טוב להשתמש בחולשות אלו לטובתם. בעולם הוונילי, אנחנו לא תמיד מזהות אותם. בעולם השליטה, אנחנו אפילו נמשכות אליהם כי זה חלק בלתי נפרד מהתפקיד, אבל לא רק! שולט קודם כל הוא בשביל הנשלט אחר כך בשבילו. אז הנה כמה דברים שצריכים להדליק לכן נורות אדומות.

 • זה או שאת עושה מה שאני אומר לך או שאת יכולה ללכת למצוא מי שייקח חסרת ניסיון שכמותך.
  אין לך צורך לדעת מי אני עד שאני אחליט
  אהה את מתעניינת בבדס"מ, אין לך צורך באף אחד אחר חוץ ממני. אני מעכשיו הכל בשבילך.
  מה שאת חושבת או אומרת לא משנה או רלוונטי.
  אני לא רוצה שתדברי יותר עם אף אחד אלא אם כן אני מאשר לך את זה.
  את שלי (לפני שבכלל הסכמת או הכרתם)
  שלחי לי תמונה שלך בעירום – בשיחות ראשונות.
  לא מתעניין במי שאת, לא מתחשב במה שיש לך לומר
  לוקח "בעלות"
  אצלי אין מילת ביטחון
  אצלי אין גבולות
  אין לך צורך בלראות מי אני
  פרופיל פיקטיבי לא מוכר ולא מזדהה בפרטי.
  ישר מתחיל בהשפלות
  מבקש, נותן הוראות, מעניש, מחליט – בלי להתחשב בצרכים או רצונות שלך
  לא מבצע שיחת תאום צפיות
  לא בודק גבולות או מאפשר גבולות
  מסתיר
  לא מקשיב או נמצא שם בשבילך (לא צריך להיות שם 24/7 ) אבל כן שתרגישי שמכיל ונותן לך מקום בחייו
  במידה והגעתם לסשן, לוודא שהוא קשוב במהלך ולאחר הסשן במידה. (משתנה מאדם לאדם)
  במהלך סשן אקטיבי – אתה חש שפוגעים במקומות אשר לא אמורים לפגוע ולאחר בקשתכם לשנות – הצד השני מתהפך עליכם ובמקום להכיל, משפיל, צועק, עוצר סשן, מגרש אתכם.
  אם הוא מצפה לסקס על המפגשים הראשונים.
   

יש עוד הרבהההההה, נשים, תקשיבו לאינטואיציות שלכן הן לרוב צודקות, ואם אתן לא סגורות על זה, תדברו עם מישהי וותיקה שאתן סומכות עליה, יש מצב שאתן תחסכו לעצמכן עגמות נפש רבות.

 

נקודות אזהרה לנשלטים:

כמו שנשלטות מונעות מרגש, נשלטים מונעים מפטישים והצורך בהגשמתם יותר מהכל. לחלק מועט ונחשק יש באמת את הרצון והיכולת להיות נשלט טוטאלי בשביל השולטת שלו כמובן ברמת ההסכמה בניהם. כשזכר נתפס על מישהיא והיא תנגן לו על המייתרים הנכונים, היא יכולה לשחק בו ולסובב אותו על האצבע הקטנה מה שנאמר וזה ממש לא משנה אם היא מלכה או הוא נשלט, זה פשוט הלך העולם, על כמה וכמה אם אותו אדם הוא נשלט והצד השני מראש אמור "לנצל" את הצד הנשלט. אז אם הכל מובן ומוסכם מראש הכל נפלא, אבל אם אתה באמת נשלט שמחפש משהו טוטאלי ומוכן להתמסר כולך להכל... איך יודעים מתי זה שליטה ומתי זה ניצול מעבר למה שנכתב על נשלטות?

 • כאשר אתה מתבקש לעשות דברים שאתה לא מוכן אליהם והם לא בגבולות שלך.
  כאשר אתה מתבקש רק להעניק ולתת בלי לקבל דבר בתמורה לאורך זמן. (הן נפשית והן פיזית)
  כאשר אתה מתבקש להוציא כספים כשזה לא מוסכם על הצדדים כבר בשיחה הראשונה (שני הצדדים צריכים להסכים על זה מראש) למשל להעמיד אותך בפני עובדה מוגמרת בחנות, או פתאום לאחר שכבר "התמכרת" להתחיל להעמיד תנאים לקבלת דברים תמורת קניות על דברים.
  כאשר אתה נשלח עוד לפני הכרות לעשות דברים או לקנות דברים ואתה לא חש עם זה בנוח.
  במהלך סשן אקטיבי – אתה חש שפוגעים במקומות אשר לא אמורים לפגוע ולאחר בקשתכם לשנות – הצד השני מתהפך עליכם ובמקום להכיל, משפיל, צועק, עוצר סשן, מגרש אתכם.
  חייבת לציין שמה שכתבתי נכון לנשלטים שבאמת מחפשים שולטת לקשר אמיתי ולא לפטישיסטים!

פטישיסטים אלו אנשים אשר יש להם כמה פטישים מסוימים אשר רוצים / צריכים למלא אחריהם. זה לא חייב לבוא יחד עם שליטה אבל הפטיש מחויב. רבים מהפטישיסטים טועים בלחשוב שהם נשלטים כי הם אוהבים שגם דומיננטיים עליהם באותו הזמן, ישר מקשר אותנו

לנקודות אזהרה לשולטות...

 • מישהו ישר מבקש שתשלטי עליו, מתחנן להיות עפר לרגליך, מהלל אותך, אומר לך שאת היחידה בעולם – הוא עושה זאת בשביל עצמו!!! הוא רוב הסיכוי פונה לעוד רבות אחרות ומחפש לספק צורך אישי שלו בלי שום קשר אליך. – אם מתאים לך – סבבה לכי על זה.
  מישהו שמתעניין יותר במה תעשי לו ולא מתעניין בך ואיך את תרגישי.
  מישהו שמציע לך הרים וגבעות, לרוב יחשוב בהמשך הדרך שהוא יוכל לשלוט עליך מלמטה.
  מישהו שמנסה לכוון אותך, מה יהיה נכון לך לעשות, ישר מתחיל בתיאורים של סשנים דמיוניים.
  אם את לא מלכה/שולטת בתשלום – והם מציעים לך כסף – דרשני.
  אם הם מתייחסים לפטישים מסוימים אשר פחות מדברים אליך ומציעים לך טובות הנאה כנגד.
  אם מציעים לך לנקות, לנהוג, לשרת – קחי בחשבון שזה אף פעם לא באמת ללא תמורה מצדך.
  כאשר הם נמצאים שם כשנוח להם ולא לך, לא בתקשורת מלאה כמו שאת ביקשת, לא רוצים לחשוף מעצמם יותר מידיי לאחר הכרות התחלתית.
  כאשר הרגשות מגיעים לפעמים אנחנו שוכחות את עצמנו, אל!
  כאשר גבר מתלהב ממך יותר מידיי, נותן יותר מידיי על ההתחלה, ואת מסרבת לו בפעם ראשונה, הוא מתחיל להתנהג כמו ילד קטן נעלב, מקלל ומתהפך עליך- רוב הסיכויי שיקרה שוב ושוב עד שיגמר לא יפה.
  נקודה נוספת למחשבה – זכרים נוטים לקפוץ מאחת לאחת אין לנו ממש דרך למנוע את זה, אבל אתן יכולות להיות שם אחת בשביל השנייה.
  שוב תקשיבי לאינטואיציות שלך!

 

נקודות אזהרה לשולטים:

כן גם פה יש צורך לפעמים להיזהר אבל בדרכים קצת שונות...


נשלטת שרודפת אחריכם בקיצוניות, סטוקרית קצת.
אומנם אנחנו אנשים בעליי רגשות והקשר בין שולט לנשלטת הוא מאוד רגשי ועמוק אבל אסור לך כשולט לאבד את המקום של השולט מול הנשלטת, אפשר להיות חבר, מאהב, בן זוג, בעל ועדיין תמיד להזכיר לה מי השולט, אחרת יש מצב שתהפוך לחבר טוב מאוד אבל תאבד את מקום השולט.
שים לב שהיא באמת מבינה למה היא נכנסת ולא רק חייה את החלום.
לזהות אם מי מולך והאם עם יד על הלב זה מה שאתה מחפש או מה שמצוי.
לבדוק אם יש טראומות בעבר שהיא מחפשת לכפר עליהן.
חוסר כנות או הסתרה של העבר (לאחר ההכרות הראשונית)
חוסר התאמה בין הציפיות של הקשר למציאות של הקשר האפשרי
נשלטת שאומרת שאין לה גבולות.
נשלטת מסירה מעצמה את מלא האחריות.

 

יש עוד רשימה ארוכה של נקודות אזהרה שונות לכולם, הכי חשוב באמת זה לקחת את הזמן ולהכיר את מי שמולך.