לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

וְנָתַתִּי רוּחִי בָכֶם וִחְיִיתֶם

אלוהים - M a s t e r E l i
לפני 5 דקות. 15 ביולי 2020, 1:16

דגל אדום:

מערכות יחסים בדסמיות וקשרים עם גוון בדסמי ו אקטים עלולים להיות עם תוצאות לא צפויות במקרים של חוסר אחריות , הרסניות גם גופנית וגם מנטלית או ריגשית, אנחנו בהחלט מצפים לטוב לעיתים אבל הטוב שאנחנו מצפים לו כמו סימנים ושליטה ועונג יכול להוביל לרע כי חשיפה מינית הינה חבל דק.
כך נוצרו להם כללי ביטחות מניסיון ומתוך מסע ואם לא נצמדים לכללי בטיחות והגנה כמו מיצוב תקשורות נכונה כנה ותהליכית בין הפרטנרים ועד אפטר קאר, הכל יכול להתרחש.

דגל אדום:

מתייחס לסיטואציה שבה מרגישים שהפרטנר לא באמת מבין מה הוא עושה, לא באמת רוצה להיות מודע וליישם את כללי הבטיחות הנדרשים לכל אקט כמו מילת ביטחון, ועד הגדרת גבולות, שיחה גבולות, ובעצם המושג מדבר על נורות אזהרה כסימן קריאה שצריך להבחין בהם לפני התקרבות לפרטנר ועד לאקט.
דגל אדום זה לא רק דיק פיק או התנהלות שגויה כזו או אחרת טריגר שלילי זה הרבה מעבר..

התנהלות:
בכל עולם שהוא מיני וחשוף כתוצאה מהמיניות והנגיעה ברגש וביצר שבנו, חשוב לדעת להתנהל למצב שיחת גבולות ליצב נוחות לדרוש כנות ולבנות אמון ריגשי תבונתי נפשי וגופני.

למידה וידע:
חשוב להבין קודם כל ידע זה כח, כח לעצמך כח אל מול הסיטואציה שאתה שואף לגעת בה, כח אל מי שמולך.
ציברת ידע מאפשרת לך לבחור יותר נכון למה? כי הידע עוזר להרחיב את הסתכלות על דברים מאפשר לך לקרוא סיטואציות ואנשים ואת עצמך

.

ידע:
איך צוברים ידע? בעולם בדסמי בנוסף לידע מעמיק על כל תוכן קיים המשויך ומתויג לעולם הבדסמ, יש ידע של העולם הזה מורכב מבני אדם , תקשורת פנימית עם עצמך ואז ממך אל האחר וכשאת מבינה שהכל מתחיל ובך זו התחלה של השביל לבחירה הנכונה.

סליחה עצמית:
ולדעת לסלוח לעצמך כי אין טעויות יש נתיבים שלא ידענו שהם קיימים לפני, אנחנו מתקדמים משתכללים לומדין מתעצבים בעולם דינמי מאוד שלא תמיד בקצב שלנו ושבנו.

הבחירה:
תמיד בך הבחירה תמיד מתקיימת לעולם לא עוזבת היא אולי מונחת בצד לעיתים אבל זו גם בחירה.

הדדיות:
קשר כל קשר גם אם יש בו חילופי כוחות
יש בו שני נשמות שמתנהלות בהדדיות.
במיוחד ברגש רגש הוא דבר יקר מכל אין לן משקל בהתחלה אבל הוא בעל משקל עצום ומידי בהמשך כל תמהיל זוגי
הכל חייב להיות הדדי

הסכמה:
הסכמה זה לא רק כן
הסכמה זו אחריות לשני הצדדים
זו הבעת אמון וציפייה לטוב בהווה ובעתיד
הסכמה זה לדעת שיש מישהו שמבין את מי שאת ורוצה להבין

אינטואיציה:
הכל מתחיל בך בעצמך תישארי נאמנה לעצמך תקשיבי לקול אמת הפנימי שלך
שבך, האינטואטיציה היא חלק חשוב מכל היכרות עם עולם או עם בן אדם, ומאפשר לך להתבונן לסיטואציה מתוך עצמך.

כנות:
בן אדם שלא יודע להיות כנה עם עצמו ואיתך סביר להניח שלא יהיה כנה גם עם הרגש שלו, וזה מתכון ל...לרע, כנות היא אלמנט חשוב שניתן לזיהוי עוד בהתחלה עם גילוי עובדות ועד גילוי וחשיפה עצמית ומשם הלאה.

מסכה ודמות:
עולם הבדסמ נוהג להתנהג בצורה מחתרתית כיאה לעולם שמתנהל בעולם ששופט ומתייג מיניות כיצר רע ומושפע מנורמות עתיקות ודתיות לגבי הסתכלות על יחסי מין, ושואב השראה הן כלבוש והן כהתנהלות מתרבות הדארק והמטאל ועוד עולמות אלטרנטיבים ומתנהל בחלקו הרב במרחב וירטואלי המאפשר לאנשים להתגלות לשלוט ולעצב את דמותם ואת חשיפתם אך לעיתים מנוצל על ידי אלו שמתמכרים למסכה ורואים את מי שמולם כדמות ולא כאדם, כבוד האדם כאדם הוא הבסיס שממנו ניתן להבחין בין טוב ורע.
וצריך שיסתכלו עליכם כבן אדם קודם כל לפני הכל ותוך כדי ולא ישאפו להיכנס לדמות ישר.

הקשבה:
בן אדם שמקשיב לך רוצה את טובתך רוצה לראות אותך בברור ולהסתכל עליך
לבפנים ומשמע שהוא מודע לאחריות של הקירבה הרצויה.

הביטחון:
ביטחון אמיתי לגופך לנפשך לדעת כמודע שתמיד יש בך את הבחירה להחליט לעזוב להחליט להפסיק להחליט להגיד לא ולמצב לעצמך ואת עצמך במצב שבו תוכל לצאת תמיד

העוגנים ואיטנרקציה:
העוגנים הם אנשים שהאינטרקציה שלנו איתם היא לא משיכתית ולא יועדית למימוש המשיכה
או התממשות מינית או פיזית כלשהי אלא במיקום חילופי כוחות חילופי ידע
הבנה תבונה יצירת ביטחון בעצמו לעצמנו דרך אינטרקציה, אינטרקציה מפתחת אותנו

האחריות:
האחריות היא על שני הצדדים, לא רק על צד אחד הצד השולט האחריות היא לדעת את עצמך לדעת את מי שמולך לרצות להבין להגיד לעצמך ולנתח מה שפוי ומה לא לך לעצמך ובכללי
מודעות לסיכון לתהליך ולאקט ולכל דבר ביחד עם מי שמולך

האם רק בבדסמ צריך לפחד? ויש דגל אדום? לא וכן
עולם הבדסמ הוא עולם חשוף מאוד כהיותו מיני וכך בגלל זה מנוהל בסגנון אנדר גראונד בעולם הוא מושך אליו גם אנשים שבעזרת הצללים עם זה האינטרנט או שאר הדברים כמו כינוי ולא שם מאפשרים לעצמם לוותר על ערכים, העולם ששופט התנהלות מינית כטאבו נורמטיבי בעייתי לאדם, אך אנחנו מגיעים מהעולם הזה, לעיתים קורה מצבים שהבן אדם שמגיע מעולם ששופט לא רואה את האדם אלא רואה רק את הדמות הנשלטת שתהיה לו תישאר רק בגדר נשלטת ולא תהפוך לאשתו אם ההיכרות תתחזק או לבת זוגו.

בכל עולם ונילי ועד בידסמי קיימים שרלטנים אז גם כאן, אומנם זו קהילה ומדובר בהתקהלות לכן שמים ושומעים יותר על זה על אנשי צעצועי כשולטי צעצוע ועוד מושגים המשוייכים לעולם הבדסמ כחלק מניסיון עם אנשים אשר לא התאימו לתבנית הקהילתית ועד ניסו להשתמש בעולם הבדסמ ובאנשיו, ולנתל את שלל האלמנטים שמאפשרים לדברים לקרות.

התבניות הנצלניות והפגיעות קיימות בכל עולם ונילי ובדסמי כאחד,
הן מחקרית והן עובדתית, או במילים פשוטות אנשים רעים קיימים בכל צורה וסיפוריך רעים קיימים בכל עולם.

לכן קודם כל אתם וממכם הלאה
נאמנות לעצמך מאפשרת לך לבחור בעצמך ואז לבחור במי שמולך כשלם.

לפני 3 ימים. 11 ביולי 2020, 8:10

הבאתי לכם מושג חדש, יש את שפוי בטוח ובהסכמה...אבל מה עם שאר המושגים כמו..
תקשורת, כנות, אמון, רגש ונוחות, אחריות?

Ccste/r?

הרעיון של טוב או רע לגבי סקס הוא סובייקטיבי ומשתנה מבן אדם אחד לאחר, יש שיגידו שאם סקס טוב הוא מהגוף לנפש, אז בדס"מ טוב הוא מהנפש לגוף.
יש שיגידו שזה אותו הדבר וכך נקודות מבט משתנות, לפי תבניות עוררות וניסיון נורמות ועוד.
בבדס"מ יש כמה מושגים שלא נאמרים מספיק שהם הרבה יותר קשורים לבדס"מ מאשר המושג הכולל עצמו, והם לא חקוקים בדיוק על אבן, אבל הם בהחלט חקוקים למי שחי ונושם את עולם הבדס"מ כמהות ולא רק כהוויה, חוויה.
אז מה עושה בדסמ לנכון מעבר לssc?

Ccste/r

מזה? המצאה? לא כלכך ואולי אבל אם כבר אלו ראשי התיבות של
comfort נוחות,
communication תקשורת
trust אמון
sincerity כנות,
, emotion רגש
responsibility אחריות
ממש כמו שפוי בטוח ובהסכמה ssc,

תקשורת:
תקשורת היא הבסיס לכל מערך יחסים ונילי או בדסמי, היכולת לתקשר מאפשרת לך להתחבר, ומהחיבור זה מאפשר לך להיות כנה ללא חשש, ללא שפיטה, ומשם נוחות שמאפשרת אמון בצורה הנכונה תקשורת זה קודם כל הקשבה, כי לדעת להקשיב בא מתוך רעב לתקשורת,רעב למי שמולך רעב לסיטואציה אהבת אדם, לפני הבשר ודם.
התקשורת מתחילה בך וממך למי שמולך או לצידך ואיתך.

נוחות:
נוחות זה הריח של מי שמולך התפיסה של המציאות בקלות והסיטואציה, אפשרות לפרש בצורה ברורה היכולת שלך לעורר את הרעיון בעצמך של להתאפשר בצורה נוחה, כמו הקשר של התמונה במחשבה למציאות, נוחות נוצרת מתוך אפשרות לתקשר.

כנות:
כנות היא נאמנות לאמת שבך, לאמת שלך ומתוך עצמך לבחוץ ולסביבה אמונה באמת ונוחות שמאפשרת לך להיות כנה, מתי אנחנו לא כנים? כשאנחנו חוששים לרוב במודע או לא במודע משפיטה מטעות, כנות היא מה שעוזרת לבסס את האמון, בעולם של מסכות וגלימות ורעשים, מיניות וחשיפה ויצרים קשה להישאר אמינים וכנים, השקר הוא קל מידי, והכנות...היא על פי תפיסה של המציאות יש שיגידו שבעולם הבדס"מ קל לשקר, כי הוא גם כך בעלטה הוא עולם שלרוב ברובו דורש ממך להתנהל וירטואלית תחת כינוי לעיתים ולהסתיר את אופייך או דעותיך לעיתים, גם כחלק מהנורמות והטאבואים הקיימים בעולם הבדס"מ תודעתית עדיין נחשב סטייה מהתקן שנקבע לנו מגיל קטן.
לרוב אנשים באמת הולכים להתממש בתוך בדסמ בצורה מלאה כשהם יכולים להרשות לעצמם להיות כנים עם עצמם, אך לא עם הסביבה.
אז כן כנות מתחילה מעצמך, תהיה כנה לעצמך תוכל בקלות להיות כנה לאחר, כך גם השקר מתחיל בך.

אמון:
כנות מאפשרת לאמון להיווצר
בשביל באמת להיכנע או לשלוט בצורה מלאה צריך טונות של אמון, בין כל הצדדים נכון שבדס"מ אתה עושה מבחירה ומתוך עצמך לעצמך ואז בחירה של האחר, צריך תמיד שניים לטנגו הזה וזה הולך בזוג או יותר אוויר הקיום של בדס"מ הוא הדדיות, חילופי כוחות בהסכמה בין הפרטנרים המבקשים להיות ולהתממש בתפקיד שבחרו בו ביחד ויש להוסיף ולהדגיש באמון מלא.
אמון הוא הגשר בין להישאר בשליטה ולאבד שליטה, אמון הוא החבל הכרוך על הגוף שלנו כשאנחנו מטיילים לנו על הקצה,
מיניות זה דבר חשוף מאוד להתממש בו בדס"מ כתרכיב מיני עוררות מהבסיס חייב אמון.

רגש...
וכשיש תקשורת, כנות, אמון אז הרגש נוצק ונוצר..ו
רגש הוא ה mental bondage האמיתי.
הרגש הוא הדובדבן שבקצפת הדבק שמחבר בין התקשורת לאמון לכנות והנוחות ועושה אותם אחד וחזק, ומעורר את החשק להיות,רגש מאפשר לך לצאת מהגוף בכל רגע נתון ולאפשר לעצמך להשתחרר רק ממילה כותבה,מחשבה קטנה,או צליל אחד, הוא חבל דק שצריך עליו איזון של שלל הדברים שציינו קןדם.
אז בעיני אין בדס"מ אמיתי ונכון בלי אמון, בלי ליצב תקשורת, בלי לשאוף לכנות ונוחות.

אחריות:
האחריות היא אלמנט חשוב להרגיש ולחשוב עליו, האחריות זה להישאר בשליטה בתוך מערבולת של איבוד שליטה, וכשהרגש נוצק האחריות גדלה, כשהאמון והנוחות והכנות והתקשורת כאחד, האחריות היא אתה.

Ccste/r
מושג חדש לכם? אולי כמושג אבל האלמנטים האלו חייבים להתקיים בבדסמ נכון ונבון כאחד.
למה בבדס"מ אפילו בכל מערך יחסים...אך הנני בבדסמ עסקינן.

ואם ssc הוא היסוד לבדסמ נכון כאקט, Ccste הוא היסוד לבדסמ נכון במערך יחסים.

"תקשורת מאפשרת לנוחות להיווצר ואז לכנות להתממש ולאמון להתרחש ליצוק רגש בריא ולגוף ולנפש להתממש בדסמ נכון" אלי דום

לפני 4 ימים. 10 ביולי 2020, 10:54

בואו נדבר על
שפוי בטוח ובהסכמה
למה בסדר הזה דווקא?
אצלי זה בהסכמה שפוי ובטוח, זה משנה?
ומה עוד יש?

הנתון הכי התחלתי וחשוב הוא קודם כל בהסכמה, ובהסכמה אין עליה ויכוח וכל דבר בבדס"מ צריך להיות בהסכמה מלאה של כל הצדדים המשתתפים. ההסכמה צריכה להיות לפני האקט אחרי ותוך כדי, הסכמה צלולה רהוטה בהירה, ההסכמה היא ההתחלה והיא מה שמתחילה להוביל אל האלמנט השפוי שאליו אנחנו שואפים הסכמה גם מתחילה להגדיר ולגדר ולתת לנו אפשרות להתממש בביטחות.

ומהסכמה הגענו לבטוח
מזה בטוח, בטוח זה בטיחות הגוף וגם הנפש, בטיחות זה שקיפות התהליכים צלילות התהליכים, אפטר קאר לשני הצדדים, מילת ביטחון, גבלות, בניית מערך תקשורת המלא באמון, וזה גם בעיקר מודעות, מודעות בתוך התהליך לאחריות, ואחריות הקשבה וכבוד האדם גוף כאחד.
דרך כיבוד האדם לא הדמות נעשה יעשה כיבוד גבולות, והרגשה של תחושת אחריות תמידית, ומשם בטוח זה גם הרגשה לא רק בטיחות כללית להרגיש בטוח כשאתה נחשף.

והגענו לשפוי(שפיות).
הנתון הכי נתון לדיון בקהילה הוא מהו שפוי, או יותר למה כוונת המשורר במילה כשהי מקושרת לאקט בדס"מי, האם רק למצב הנתון השפוי של אותו אדם המבקש להתממש באקט בדסמי, והכשירות של אותו אדם לבצע את האקט, מבחינה מנטאלית, והיותו צלול, לבצע להחליט לקחת או להתמסר.
או שיש בזה עוד?
האם שפוי זו נקודת מבט כמו למשל הרעיון של שפיות מושפע מנורמות חברתיות אידיאל מוכתב? האם הבחירה של מהו שפוי מושפע גם מניסיון מן העבר והווה והרעיון.
אין בדסמ אחד לכל זוג יחודיות שלו ושבו
בדסמ נוצר ועם החיבור יש תוצר וכל תוצר הוא המוצר שבסוף נוצר ונותר, בדס"מ יכול לשנות ולהשתנות את האדם ובין אדם לאדם.
כל תפקיד בבדס"מ הוא בעיקרו חידוד יכולות חברתיות ואישיותיות תבניות עוררות מיניות שיש בנו.
אז בשבילי זה בהסכמה ואז זה בטוח ומה שבטוח זה שפוי, בתכלס? זה לא באמת משנה הסדר.

אבל מי אמר שאם יש בהסכמה ובטוח השפוי, זה מספיק? אולי זו מילת מנטרה על מנת להקל על המבט לגבי סיטואציה בדס"מית אם כבר יש הסכמה אולי בטוח זה גם מונח בעייתי כי איפשהו כל אחד צריך להחליט בשביל עצמו איזה סיכון הוא מוכן לקחת על עצמו.
ואם הוא מסכים בצורה צלולה למשהו אז משם אפשר להסיק שהוא או היא קיבל על עצמו את הסיכון הכרוך בזה,
בחלק מקהילות הבדסמ התחילו להשתמש במושגים אחרים כגון rack Risk-aware consensual kink:

כמו שבכביש חובת הזהירות הכללית
אז בכולנו יש בחירה ואם יד ההסכמה יש מודעת לסיכון, כשאנחנו במיוחד בוחרים במשהו כמו בבדס"מ, בכל זאת העולם נגיש במידע ידע, בעוד כולנו משתמשים בשפוי בטוח ובהסכמה להגדיר ולגדר מה נכון ומה נבון ואיך להתחיל ולאן לשאוף, אולי בעצם האלמנט שבאמת משנה הוא ששום דבק אינו בטוח ב100 אחוז, אין שפוי ב100 אחוז,
רגש ומיניות התממשות הם חבלים דקים מדי ללכת עליהם, והגוף הוא דבר מאוד שביר, בעוצמות מסויימות במיוחד כשיש צד אחד חלש וצד אחד חזק, ו נפש היא דבר מאוד משתנה ומורכב, וגם שביר ומתעתע,
אז אולי אין בטוח אולי זה רק בטוח, ובטוח פחות, כי אין באמת לדעת גם אם אתה חושב שאתה ב100 אחוז שפיות לדעת מה צפוי ומה.

ככה או ככה שתי המונחים הבדס"מים פילוסופים האלו נועדו כדי לצמצם נזק ולהיות מודע לכח ולחולשה לצעוד נבון לא רק נכון כי לכולנו יש אחריות אישית על עצמנו ועל אחרים אם כמובן אנחנו מייחסים חשיבות לאדם ולא לדמות
לפעמים מה שעוזר ליחס חשיבות הוא קווים מנחים כמי מילת ביטחון או פרוטוקולים ובסופו של דבר והאדם כמכלול הוא מה שחשוב.

ויש גם p.r.i.c.k Personal-Responsibility Informed Consensual Kink

כל סשן הוא שונה, הוא לא רק שונה באקט עצמו הוא שונה כי כל אדם ואדם הם שונים וכל התמזגות יכולה להביא לתגובה אישית שונה בסיטואציות שונות, לדוגמה אם אתה בא לסשן אחרי יום לחוץ אולי זה ישפיע שונה מאשר כשאתה בא במצב נפשי יותר יציב למרות שהאקט עצמו זהה ומכך קשה לצפות מראש איזה סיכון כרוך אבל אחריות אישית אומרת שאנחנו לוקחים על עצמנו את האחריות לדעת מה הסיכונים ולהחליט אם כדאי או לא, זה מאוד דומה למושג הקודם למודעות לסיכון אבל מוסיף אלמנט נוסף של לא רק להיות מודע אלא גם לקחת אחריות על החלטות ותוצאות של החלטות.
זה אומר להיות שלם ולבחור להיות שם לא משנה מה התוצאה.

מה שבטוח בכולנו מתקיימת הבחירה,
אין טעויות יש שבילים שלא ידענו שקיימים,
וכולנו כל החיים מקיימים סוג של ניסוי ותהייה, מתחילת דרכנו עד סוף חיינו.

מה אתם חושבים?

לפני שבועיים. 28 ביוני 2020, 23:43

הדום נותן הרבה

הדום

מעניק מעצמו 

וכשיש נתינה

כך יש גם ציפייה

ורעב לעוד

ופתאום שוכחים את

התודה

מתמכרים לטעימה

שהופכת לשבוע שלא נגמר

וקצת קשה להיגמל

כשיש רגש ומגע

העולם שעד עכשיו

היה גדול הופך לקטן

רגע של אושר שהיה

הפך לרק עוד רגע קט

עד הקאט

 

כמו בעיר החטאים

יש הכל מהכל

אז אנשים מתמכרים

לחיפוש לריגוש

קלישאה שהופכת

למציאות

 

תעריכו

לפני שבועיים. 25 ביוני 2020, 19:58

וזה היופי בילדה ברגע שאת מחוברת אליה את מרגישה, אין היכרות שהיא סתם.
הילדה צריכה להרגיש
כדי שיהיה אמון
כל החיים שלך זה כמו אימון
את אוהבת לאהוב
להתמכר עד שזה מנקר
וזה לא השאלה
וגם לא הפיתרון
כל מה שאת צריכה
זה את הידיים הנכונות
ואז הכל נהיה
פשטות...
להיות מתחת
שמישהו יקח
את המושכות
רק להתעצם
מתוך החוויה
פשטות
כשהידיים הנכונות
חובקות וחובטות
את כבר אומרת הכל
את משתחררת
משחררת
וזה בך
ההרגשה
המקום הנכון
מה שחיפשת..
וזה הפחד גם..

פשוט תנשמי
ואז
...
תודה

לפני שבועיים. 24 ביוני 2020, 14:56

היא שאלה אותי
תגיד מזה בדסמ הזה??
עניתי פשטות

העצמה מינית נפשית
דרך התמסרות ולקיחה
להיות חשוף מיני וכנה עם עצמך
חילופי כוחות בשביל לגעת עמוק
להגיע רחוק בעזרת היד הנכונה
ללמוד להקשיב ולבטא את עצמך
ליצור תוצר עם החיבור המתאים
בשביל להרגיש חשוף ולהבין עד כמה
המיניות חשובה ולהיות טבעי בכל התהליך
שנוצר ולהנות מהתוצר
ללמוד להעריך כל דבר, ולהרגיש פתאום הכל
ממגע ועד מכה מליטוף ועד משפט מילה

ואז היא שאלה אותי
"ובקצרה"

להיות שלם עם עצמך
כי זו המטרה

She asked me
“What is Bdsm?”
I answered simply

Sexual emotional and spiritual empowerment in the right hands
Through devotion and taking
Being exposed sexually and honest with yourself and with someone else.
Power exchange to touch deep inside of yourself
Going far in the right hands
Learning to listen and express yourself
Creating with the right connection
To feel exposed and understand how much
Sexuality is important in life
And to be natural throughout the process that has been created
And to enjoy the Outcome
Learn to value everything
Feel everything
A touch a strike stroking hand or a sentence

And then she asked
“In short”?

Being whole with yourself both at the beginning and at the end
That is the goal.

לפני 3 שבועות. 24 ביוני 2020, 0:27

אט אט
את מתגלה בפנייך אליי
אט אט
את מתגלה מולי האישה
אט אט
נחשפת מן המסכה
אט אט
קליפה ועוד קליפה
שיחה ועוד שיחה
חוייה ועוד חוויה
רגע ועוד רגע
מגע ועוד מגע
ערפל סמיך שיצרת מתפוגג
ופנייך נחשפות מן המסכה
פני נפשך נגלות אליי
מלאות בחתכים
ועליהם סימנים
יופייך המיוחד
ואת מיישרת מבט
אט אט
ובוחרת להיות
חשופה ועירומה
עירום נפשי גלוי לעיניי בלבד
בפעם הראשונה
ובתקווה לאחרונה
כחופשיה

לפני 3 שבועות. 20 ביוני 2020, 17:37

אכפת לי ממך ולכן זה בדס"מ נכון

לכן כל מה שקורה בנינו כלכך נבון 

את מרגישה הכי בטוחה 

כי את יודעת כמה לי אכפת 

וכמה אני רוצה את טובתך

לא רק להשתמש בגופך

את יודעת שאני מלמד ובונה

ורוצה שתהיא הכי טובה בשביל עצמך

כי רק כך תהיא הכי טובה בשבילי

ותהיא באמת בשבילי 

מהמקום הטוב הזה 

של הדאגה אחד לשניה

אני ואת נהיה מחוברים מחובקים על המיטה

ורק אחרי זה בא הכאב 

וכל מה שניצוק לתוך החיבור שנרקם

לפני 4 שבועות. 15 ביוני 2020, 23:59

היא כל הזמן חשבה

שהיא משוגעת וסוטה

בלי

שורשים לאדמה

המסלולים שבחרה היו קשים להליכה

הלילה היה רווק

והשמש מסנוורת מידי

אך

ברגע אחד עיני הגורה

פגשו את האריה

לפעמים

רק יד אחת מספיקה

לכוון

ללמוד על עצמך

לבחור וללכת

בדרך חדשה ולא מוכרת

דרך קצת אחרת

דרך מרגשת

ומיוחדת

 

ואני עמדתי מולך ואמרתי לך

יש לנו ארבעה ידיים להשתמש

נערבב את הצבעים

בדלי מלא ניסיון חיים

וניצור תמונה

ניצוק מציאות חדשה על הדף

מתוך התמזגות וליבלוב הנשמה

נוציא את כל התאווה

ביטוי לתשוקה

ללא שליטה

ללא שפיטה

אמת בהירה

בדסמ טהור מכל אמירה

תמהיל פרטי בועה