סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מגזין הכלוב

פרסומים מאת barbie​(אחרת)


חיוך מעבר לדלת / barbie​(אחרת)

האם חיכית לרגע הנכון / כדי / להיכנס אל תוך חיי? / לראשונה מזה זמן כה רב / מרגישה את הערפל מתפזר

בחזרה / barbie​(אחרת)

אל כבלי הנפש / מתמכרת / מוצפת תמהיל מסוכן / תרכובת של תשוקה ויראה / בינות לצללים וחשיכה / מפזרת את המחשבות / רוחות מן הים / עולות ובאות / ושתיקה...

את / barbie​(אחרת)

מה שהתרסק ונשבר בתוכך, / נשבר בי אלפי מונים / אמון, דחייה, כאב / תמונות עולות וצפות / כבסרט נע / אסור לגעת באסור / הכאב שלך הוא בריחה / הכאב שלי זועק / שותק / צועק / מתנפץ

רפונזל / barbie​(אחרת)

''את יודעת שפחה, את קצת כמו רפונזל'', צוחק אדונה בעת שהיא למרגלותיו. "היא הייתה שבוייה במגדל שלה, וזו הייתה המציאות שלה."

סליחות (2) / barbie​(אחרת)

היה קצת קריר באותו ערב, וראשה הלם בפראות, כנגד כל אותן מחשבות שהציפו אותה. שמלה קלילה, פשוטה, תיק בד, סנדלים, שיער פזור, שמיכה קלה. מתיישבת על החוף ומביטה בגלים. פותחת לעצמה בקבוק יין. ממתינה לו.

סליחות (1) / barbie​(אחרת)

מהרהרת ביום הכיפורים הזה. מדינה תאבת דם, שחיתות בכל מקום. למי היא סלחה בכלל, אי פעם? להוריה, לחבר הראשון שלה, לחברותיה, לעצמה? ידעה היטב לעטוף את עצמה במעטה של ציניות ששמרה והגנה עליה, כביכול, מן העולם, אך הותירה אותה כה ריקה מול עצמה? נוברת, נוברת, ואין בה את היכולת לסלוח לעצמה.

חג שמח / barbie​(אחרת)

''תתכונני", הוא אומר בחיוך, אגב ליטוף שערה וצווארה בעודה מקציפה את גופו בשמן רך באמבט, ''אני רוצה אותך איתי בחג.'' היא מתבוננת בו, לשנייה נעצרת נשימתה. לא, היא לא אוהבת הפתעות פומביות שכאלו, על אף שמחמיא לה, כה מחמיא לה, שאדונה, אהוב-לבה רוצה לבלות איתה יחד את החג.

המבחן שלה: תנאי קבלה (3) / barbie​(אחרת)

שבועיים וחצי בדיוק חלפו והיא למדה לבטוח. להיות שיפחה כנועה ומתמסרת לאדונה. אוהבת... אולי יותר מדי. מאמינה... אולי הרבה יותר מדי. היה בה סוג של שקט, שהתמיה אותו לפעמים. כי לעיתים הייתה זו שלווה פנימית, ולעיתים - השקט שלפני הסערה.

המבחן שלה : תנאי קבלה (2) / barbie​(אחרת)

טיפות טיפות של אושר רקדו בתוכה באותו יום. אדונה אמור היה להגיע. ''נבלה ערב קצר אמנם, אך שקט וחביב. בלי מבחנים הפעם. אני פשוט רוצה לראותך'', אמר לה בשיחת הטלפון אמש, שהותירה אותה כה נרגשת ומצפה.

המבחן שלה (1): תנאי קבלה / barbie​(אחרת)

הוא מלטף את צווארה והיא מתענגת על אצבעותיו.הוא מביט בה, בטרף החדש שלו. מעניין כמה זמן תשרוד את דרישותיו בטרם תישבר. רובן לא חזקות נפשית דיין, והוא אוהב אותן חזקות מאוד ו... כנועות להפליא.