ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאמרים

חבטה ועוקץ: מהלכים מתקדמים לצעצועים מכים / Bent

אתם יכולים להוציא יותר מהפלוגרים, הקיינים והשוטים שלכם – אם תבינו את הדינמיקה של הצלפה וחבטה. כריס M, חבר אגודת הוורד השחור, על פיתוח השליטה למכים מתקדמים

זנות, אינטרסים ורגשות / Slave-Boy​(נשלט)

נקודת מבט על שליטה אינטרסים רגשות כסף והשילוב שלהם.

ביקור בתל אביב / שירהפרבר​(אחרת)

לא מתאים לי שיצא לי שם של סוטה ומזדיינת. מי צריך אחת כזאת בקבוצה שלו. אני מרגיעה את עצמי שכולם ככה הולכים ברחוב וחושבים על מין. זה לא רק אני

לסתום את הפה / Bent

סקירה על חסמי פה (גאגים) והשימוש הנכון בהם. אזהרה: המשחק בגאג מערב בחובו תמיד משחק בנשימה, ונושא עמו סיכון חמור לחנק. אין בכתוב לעיל המלצה או כל דבר מעבר לתיאור השימוש המומלץ כפי שהוא מובן על ידי המחבר.

מבחן IQ לבטיחות בקשירה / Bent

בחנו את עצמכם: עם יד על הלב - עד כמה אתם מוכנים לקשר?

שלוש סוגסטיות - בלי אני / טוסבר​(שולט)

"אני .." אני מתחילה להגיד, אבל הוא קוטע אותי "היא שלי " , ומסמן למי שיושב לידי להציג את עצמו. אני בהלם.

תורת הגלים / poetry lover

אם טרם למדתם פיסיקה, זה הזמן להתחיל.
עוד מעלילותיו של נומי.

ללסביות אסור לחשוב על גברים / One piece of pie

"את חושבת שאת חלשה?" עניתי בכנות שכן. שאף פעם לא אמרתי לאף אחד את זה. שמעתי אותך מחייך מהצד השני של השיחה. "אני חייב לפגוש אותך."

רמז / בכוח המוח{Aion}

לרגע אחד קמת ממנה, מתפשט במהירות, מגלה מולי ומולה גוף מרהיב, וזין מרהיב לא פחות, תפוח מאוד וכבד, אם כי לא זקוף לגמרי. כשהשפתיים שלה נתהדקו על הזין שלך, קיבעת את הראש שלה, והתחלת לחדור. רק אז נפנית להתבונן בי במבט שלא מסגיר דבר, כשאתה נכנס ויוצא מתוך הגרון המשתנק שלה.

דרושה צלע שלישית להתענגות / סירופ​(נשלטת)

המפגש הראשון של יערה, איתנו, דום ושפחה המחפשים אחר צלע שלישית למשחק משותף

היפה והחיה, בדסמ נוסח דיסני / באהלפההרבה​(אחרת)

נדמה לי ש"היפה והחיה" היה אחת הפנטזיות הבדסמיות הראשונות שלי. הוא אפל ורומנטי, ומביא סיפור אהבה לא שגרתי שיש בו אכזריות, שליטה (מנטלית!), תשוקה, כאב, היפוך תפקידים וגאולה

מדריך איפור לסאב/ית למופת / Queeny​(מתחלפת){being}

ובכן, הדומ/ית שלך רוצה אותך מתוקתקת במיטה. לבוש/ה למופת (גם אם זה באזיקים בלבד), מסורק/ת למשעי, ומאופר/ת כך שכל תו בפניך היפות מודגש בצורה המתאימה

אנדרופינים / באהלפההרבה​(אחרת)

פצעתי את עצמי כדי לבדוק אם זה גורם למוח שלי לשחרר אנדרופינים, ושרדתי כדי לספר על זה

מן הארכיון: היסוד הנפשי מאחורי ברנדינג / שיקי​(נשלט)

ומה לאחר מכן? זהו – הסימון בוצע, הכאב חלף – נותר הסימון התמידי עליך – הוא עומד ללוות אותך עד סוף חייך – לא משנה היכן תהיה, עם מי תהיה, תמיד תוכל להביט בו ולדעת שלפחות עבור שני אנשים בעולם הזה – הוא מסמל נקודת זמן יקרה מפז, בה היית ראוי להיות מסומן על ידה.

צימאון / הכול במידה

זה נראה לי כמו נצח, ובסוף כאשר סיים הוריד לי את הראש לכיוון הזין שלו, מצמיד אותו לשפתיי. פתחתי את הפה ללקק את הטיפות הזהובות האחרונות

האם הבודהא אהב ספנקינג? / phoenix_remind​(מתחלף)

לאנשי הבדסמ יש גישה מיוחדת לבודהיזם.

סאב ספייס / צ'יטה​(שולט)

סאב ספייס הוא המקום שבו הגוף עומד לו משותק והנפש עומדת לה עירומה, ללא שום הגנות. זה קודש הקדשים הבדס"מי בעיני, וממה שאני מכיר, זה המקום הכי פגיע שיש בעולם.

פנינים שחורות ( פרק א' ) / venus in our blood​(שולטת)

"יהיה לך הכול, אך דבר אחד לא יהיה לך לעולם, וזהו החופש שלך. את שלי. הבאתי אותך לכאן כדי להפוך אותך לנסיכה, אבל, ממש כמו כל השפחות שבהיכלי, גם את שפחה. אין לך חופש ולא יהיה עוד!''

שפחה ממורמרת / Odem​(נשלטת)

כבר שנה - שנה! - שאני לבד, נטולת אהבה. בכלל, מאז שאני "בקטע", מבחר הזכרים הצטמצם כמעט לאפס. שולטים מעטים שווים שאסיט את ישבני לעברם, ועדיף שלא לדבר על מספר הפנויים שביניהם. ובנוסף, עכשיו פתאום רובם דוגלים בריבוי שפחות, שחלילה לא נשאר מחוסרות קולר.

על ההתחבטות (המדומיינת) שבין "לאהוב אותה" ו"לקשור אותה" / עוזרד​(שולט)

לכאורה, קיימת סתירה בין האהבה הרומנטית, קרי, ההתאהבות, ובין הסבת כאב למושא האהבה. אולם, עיון במקורותיו של מושג האהבה הרומנטית יכול לסמן כיוון חדש של הסתכלות. דיון פילוסופי-פסיכולוגי על מה שבין התאהבות, אהבה וזוגיות, על הגבלתה של המיניות הנשית, ועל האופן שבו יחסי סאדו-מאזו נכנסים, אולי, לתמונה.

הנאה - הבסיס ליחסי שליטה בריאים / עינבר

ביחסי שליטה, יחסים הנסובים סביב פנטזיות ותשוקות שאנשים מעוניינים להגשים במשותף, התפקידים הברורים של "שולט"/"נשלט" אינם סותרים או מבטלים את הצורך בתקשורת גלויה ובהסכמה הדדית. לנשלט תמיד יהיו צרכים ורצונות משלו - בסשן, לפניו ואחריו. גם כאשר הנשלט מעוניין להיות חפץ, מדובר בצורך אישי וזמני של הנשלט. לכן, בכל דינאמיקה של BDSM, חשוב שהצד הנשלט יהיה מודע לצרכים של עצמו, וחשוב שהשולט יהיה מסוגל לראות את הנשלט כאדם העומד בפני עצמו.

היכרויות באינטרנט / babywoman​(אחרת)

שוק ההיכרויות בעידן הוירטואלי - מעצבן ומתסכל, מרגש וממכר. איך לחשוב שיווק כשמנסחים כרטיס אישי, מדוע כ"כ קשה לבחור בן/בת זוג כאשר מוצפים בעשרות פניות, ולמה כדאי להפסיק לאסוף "מטבעות אגו".

בדס"מ רוחני / נוריתE

בדס"מ נסוב על "ערעור השלווה", חיפוש אחר דחפים וגבולות חדשים, אפשרויות וגירויים. מסע אל קצוות המודע, אל הפינות העמוקות של הפנטזיה. זו אינה בחירה במובן מאליו או בידע הקיים והנוח, אלא צעידה אמיצה אל מקומות בהם לא היה אחר מעולם.

גישות תיאורטיות למזוכיזם / מיתוסית​(שולטת)

האם יש קשר בין סביבה שמרנית למזוכיזם? האם הסאדו-מזוכיזם נובע מהילדות? מדוע סדיסטים רבים נחשבים לאנשים מופנמים וביישנים, ומה פרויד היה אומר על כל זה? חוקרים, פסיכולוגים ופסיכואנליטיקנים מציעים קווים שונים למחשבה.

בדס"מ - רקע היסטורי ומונחים / מיתוסית​(שולטת)

בשלהי שנות ה-80, עדיין הגדיר המדריך הנפוץ לאבחון מצבים פסיכיאטריים - DSM III, "סדיזם מיני" ו"מזוכיזם מיני" כהפרעות נפשיות הדורשות טיפול. ב- DSM IV לעומת זאת, SM הוגדר מחדש כתופעה שאינה בהכרח הפרעה נפשית, דבר המהווה הכרה כי ניתן לעסוק ב-SM באופן בריא מבחינה פסיכולוגית.

כמה מחשבות על מילות ביטחון / ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

מקובל לחשוב שבדס"מ היא אחת מהפעילויות הכי תלויות-הקשר שיש. דברים בטוחים פסיכולוגית, נפשית וגופנית שנעשים עם פרטנר/ית אחד/ת, יכולים להיות מסוכנים, פוגעים והרסניים עם פרטנר/ית אחר/ת, אפילו כאשר הפעילויות עצמן זהות לחלוטין.

ערובה לשינה טובה: אפונה מתחת למזרן / ורה

כבר במהלך הסבל ידעתי, שהוא עוד יהפוך לפנטזיה. לפעמים שנאתי כשהם היו עושים לי. אבל אהבתי לדמיין, לרצות, לבקש. במיוחד אהבתי לבקש כשידעתי שלא אקבל. לקבל אהבתי בעיקר כשידעתי שבמהרה אאבד.

ההתמסרות שהצליחה להחסיר לי פעימה. / החונק​(שולט)

אני יודע שאת חלק ממני, חלק מאושר גדול. אני יודע בדיוק איפה לגעת ומה לומר ואיך להקשיב לך,
אבל הערב החלטתי לא לעשות אף אחד מאלה.

איך לבחור חזיה לדייט הראשון / מפ33יצה

הוא נועל אחריך את הדלת, מגיש לך כוס יין אדום, ונושק לצווארך. ללא מילים הוא מתחיל לפרום את כפתורי חולצתך ומגלה את גופך. אדום, שחור או לבן, צבע החזייה בפגישה ראשונה עשוי להשפיע על הפגישה ולשקף את אישיותך. טרילוגיית הצבעים (קישלובסקי, מאחורייך)...