לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפורים

מי שעומד מאחורי / Lithia​(נשלטת)

חפץ מטונף בזרע וזיעה של גברים זרים, כלי קיבול. אולי הוא בכלל לא שם. אולי ברגעים אלה הוא מזיין אחרת, נוגע בה כמו שרק הוא יודע.

בלי לומר מילה / Blue Leaf

היא שוכבת בשקט, מקשיבה לטלוויזיה. מנסה לזוז קצת, לשנות תנוחה. החבלים חותכים את הידיים והגב כואב. היא דומעת והראייה שלה מטושטשת. היא מדמיינת לעצמה שברגע שהוא ישחרר אותה, היא תתמוטט על הרצפה. תתכרבל לתוך כדור ותשקע לתוך עצמה.

מתוק / הכול במידה

מה זה היה, אני מנסה לפענח, תתפשטי? תשבי על הרצפה? תתקרבי? או סתם תעופי לי מהעיניים? השניות עוברות ואני עדיין עומדת, מביטה בו, מנסה לדלות רמז ממבטו.

כלי מיתר / Gerald​(מתחלף)

אני צריך לכוון אותך לפני אבל לוקח לי רק כמה רגעים לפני שאני מרגיש את החמימות דרך הבד של התחתון. כן, המיתר מוכן

החלטות לגיל 40 / איזי​(שולט)

החלטה חשובה ברגע שנתקבלה, כך פירט הסופר ג'ון הווארד, ממתינה בסבלנות בג'ונגל היומיומי ואורבת לשעת הכושר כדי להתממש

פנטזיה חייתית בדו-שיח / walking dead

"אה... אדוני... חשבתי אולי לשנות קצת. מדוע תמיד אנו משתמשים באותו הדימוי של כלבה כחיה למשחקי השפלות? אולי נצא קצת מהמסגרת ונהיה מקוריים?"

ניצול סמכות / ניטפיקינג​(נשלטת){מאסטרמיינד}

גם עכשיו, אחרי שבועיים בעבודה, הבהלה הזו התחפרה בתוכי. לפעמים היה נדמה לי, ברגעים מסוימים, שהיא לא שם, אבל אז, במבט אחד שלו, היא שוב היתה מזנקת עליי, ומשתקת את היכולת שלי להגיב – לא לדבר, לא לכתוב, לא לחשוב; הייתי מורכבת אז רק מנשימות מהירות וקלות ובהלה גדולה וכבדה.

מה לעזאזל בחורה צריכה לעשות כדי להיאנס בעיר הזאת? / Brender I​(שולט)

מדהים כמה נקבות משוכנעות שהן מוצצות על וכמה מעט מכן טובות בזה באמת.

לא הייתי מאמין / Gerald​(מתחלף)

התבוננתי כיצד הנקודה המבוישת בין האיבר שלה לחור התחת, מלוקקת בשקיקה ולאחר מכן מוכה ללא רחמים. ראיתי את ההשפלה של אצבעות חופרות ומתעמקות בכל חור ונקב בגוף שלה בזמן שהיא מתאמצת בנואשות לא לפספס אף תחושה

משחקי אור / Black P e a r l

הם ישבו שם במרכז הסטודיו, היא בחליפת יום ההולדת שלה והוא בג'ינס קרוע. עישנו סיגריה מגולגלת חומה, דיברו המון וצחקו בלי הפסקה. רפי הציע לי לשבת איתם קצת.